Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2016 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Pozycja na rezerwie Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa
5 Romanowicz Marek Wroclaw 20-…
6 Majczak Mirosław Warszawa 20-…
7 Makowska Maja Warszawa 20-…
8 Dąbrowski Maciej Warszawa 20-…
9 Sienicki Radosław Warszawa 20-…
11 Metera Jarek Warszawa 20-…
12 Kozicka Monika Piaseczno 20-…
13 Strasz Katarzyna Łomianki 20-…
15 Jaworski Krystian Łódź 20-…
16 Mioduszewska Aleksandra Warszawa 20-…
17 Rutka Katarzyna Kwidzyn 20-…
18 Kotalewicz Bartek Warszawa 20-…
19 Styczek Sebastian Nowa Wola 20-…
20 Darmochwał Filip Nieporęt 20-…
21 Antoni Olesiejuk Lubartow 20-…
22 Zdanowski Bartosz Żyrardów 20-…
23 Jańczuk Paweł Konstancin-Jeziorna 20-…
24 Ostrowski Filip Grodzisk Mazowiecki 20-…
25 Noga Bartlomiej Zgierz 20-…
26 Wrembel Joanna Gorzów Wlkp. 20-…
27 Woźniak Sławomir Wola Gołkowska 20-…
28 Stelmach Tomasz Warszawa 20-…
29 Kujawa Sylwia Warszawa 20-…
30 Pietrowicz Kamil Warszawa 20-…
31 Janke Janusz Nadarzyn 20-…
33 Kujawa Karolina Wolsztyn 20-…
34 Węgliński Łukasz Warszawa 20-…
35 Kępińska Joanna Legionowo 20-…
36 Młotowski Rafał Gdańsk 20-…
37 Kuźmiak Robert Warszawa 20-…
38 Zięba Zbigniew Nadarzyn 20-…
39 Baranowski Mariusz Julianów 20-…
40 Pawlęga Katarzyna Warszawa 20-…
41 Dąbek Paweł Józefosław 20-…
42 Kleniewski Władek Warszawa 20-…
43 Joachimiak Marek Inowrocław 20-…
44 Frąc Łukasz Świdnik 20-…
45 Zmysłowski Jacek Lublin 20-…
46 Szmelow Anton Piaseczno 20-…
47 Kochmański Tomasz Warszawa 20-…
48 Malec Jarosław Jastrzębie 20-…
49 Nauman Paweł Warszawa 20-…
50 Świetlik Adrian Żabieniec 20-…
52 Sobala Krzysztof Warszawa 20-…
53 Grygorowicz Maciej Warszawa 20-…
55 Błażejewski Karol Warszawa 20-…
57 Połomski Mateusz Łódź 20-…
58 Zięba Krzysztof Warszawa 20-…
60 Krzyżanowska Justyna Warszawa 20-…
61 Maciejewski Tadeusz Chotomow 20-…
62 Czerwinski Krzysztof Warszawa 20-…
63 Machnicki Krzysztof Warszawa 20-…
64 Batoryna Aleksander Będzin 20-…
66 Jurczak Kamil Grudziądz 20-…
67 Majchrzak Jaroslaw Warszawa 20-…
69 Michałek Jarosław Kraków 20-…
71 Stencel Grzegorz (Stencel Grzegorz, Wirkus Jakub, Leśniak Jacek) Warszawa 20-…
72 Jędrzejczak Maciej Warszawa 20-…
73 Kornak Łukasz Jasionka 20-…
74 Kowalski Kuba Gniezno 16-17
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon