Garmin Iron Triathlon Radków 2016 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antoni Olesiejuk Lubartow 20-… -
Baranowski Mariusz Julianów 20-… 349
Biernacka Sylwia Ośno Lubuskie 20-… 319
Bojanowski Michał Koło 20-… 308
Bych Maciej Oława 20-… 364
Cichowski Patryk Iława 18-19 341
Drozdowski Krzysztof Nysa 20-… 354
Dykszak Filip Wieliczka 20-… 345
Dzik Szymon Iława 16-17 340
Głąb Mariusz Tychy 20-… 333
Gocha Monika Wrocław 20-… -
Golak Łukasz Poznan 20-… 334
Górecki Jarosław Sierpc 20-… 323
Jakowicz Agnieszka Otwock 20-… 39
Kaliski Piotr Wrocław 20-… 336
Karbowiak Daniel Łosice 20-… 328
Karczewski Ireneusz Warszawa 20-… 363
Kawczyński Adam Michałowice 20-… 358
Kędzior Paweł Warszawa 20-… 351
Kieda Aleksandra Białystok 20-… 359
Kiełbasa Tomasz Bielsko-Biała 20-… 347
Kisielewska Aneta Kraków 20-… 353
Klawitter Maja Gdynia 18-19 -
Kochanowski Rafał Opole 20-… -
Kołatka Anna Iława 16-17 342
Kończak Waldemar Trzebcz 20-… 314
Kopacz Grzegorz Blachownia 20-… 330
Kosicki Bartłomiej Wrocław 20-… 361
Kościesza Patrycja Olsztyn 20-… 338
Kotfica Paulina Police 20-… 367
Kowalska Justyna Ośno Lubuskie 20-… 309
Kubiak Tomasz Dobrcz 20-… 303
Kuczkowski Sławomir Wrocław 20-… 346
Kujawski Marcin Lodz 20-… 332
Kulanica Jarosław Biłgoraj 20-… 302
Liśkiewicz Monika Warszawa 20-… 329
Łagownik Marta Gdańsk 20-… 355
Łudziński Mirosław Wrocław 20-… 357
Magott Kamil Wieluń 20-… 339
Małecki Mateusz Nowy Targ 20-… 362
Melniczuk Bartłomiej Legnica 20-… 326
Mieszkowski Stanisław Piastów 16-17 321
Mikołajczyk Kuba Zabrze 20-… -
Miszewska-Urbańska Emilia Gdańsk 20-… 360
Możdżonek Anna Warszawa 20-… 301
Nawracaj Agata Jawor 20-… 370
Nawrot Dariusz Siewierz 20-… 318
Oniszczuk Grzegorz Międzyrzecz 20-… -
Osełkowski Tomasz Olsztyn 20-… 371
Pilch Zofia Głubczyce 20-… 327
Piłat Michał Bolesławiec 20-… 324
Reczuch Tomasz Oława 20-… 350
Ryba Wojciech Krotoszyn 20-… 369
Sielicki Krzysztof Mysiadlo 20-… 320
Sienkiewicz Arkadiusz Wrocław 20-… 337
Słomowicz Jarosław Wałbrzych 20-… -
Smagała Wojciech Wrocław 20-… 368
Smolenski Michal Łódź 20-… 313
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 20-… 352
Sokołowski Grzegorz Brzeg 20-… 335
Spólnicki Łukasz Lubin 20-… 331
Stanik Piotr Orońsko 20-… 365
Starczukowski Piotr Wałbrzych 20-… 366
Stępień Marcin Krzeczyn Wielki 20-… 322
Syguła Mateusz Warszawa 20-… 307
Szlendak Łukasz Kowary 20-… -
Szulicki Tomasz Ścinawka Dolna 20-… 306
Świderski Maksymilian Warszawa 18-19 305
Tatka Mateusz Kłodzko 16-17 325
Uhl Andrzej Kraków 20-… 310
Walaszczyk Maciej Wieliszzew 20-… 317
Wloskiewicz Damian Wrocław 20-… 312
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-… 304
Wołoszyn Hanna Jelenia Góra 18-19 316
Wołoszyn Mariusz Jelenia Góra 20-… 315
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 20-… 311
Zaborowski Robert Nowa Ruda 20-… 348
Zamiar Piotr Wrocław 20-… 356
Zentarski Jakub Iława 16-17 344
Żelaziński Bartosz Iława 18-19 343
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon