Garmin Iron Triathlon Stężyca 2016 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Michałowski Remigiusz (Drewczyński Hubert, Matusiak Miłosz) Elbląg 16-17 712
Żbikowska Weronika (Miłosz Matusiak, Hubert Drewczyński) Elbląg 2 - -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Agnieszka Błaszczyk Aleksandrów Łódzki 20-… 746
Albecki Witold Wejherowo 20-… 621
Angielczyk Marzena Pogórze Gmina Kosakowo 20-… 620
Antoni Olesiejuk Lubartow 20-… -
Banka Arkadiusz Elblag 20-… 737
Bazylczyk Krzysztof Elbląg 20-… 718
Bąkiewicz Izabela Gdańsk 20-… 641
Bednarek Piotr Warszawa 20-… 735
Beyer-Wróblewska Monika Gdynia 20-… 554
Bibrowska Magdalena Słupsk 20-… 728
Bielicki Przemek Miechucino 20-… -
Bieliński Piotr Kartuzy 20-… 655
Bielski Bartek Gdynia 20-… 730
Bigaj Andrzej Gdynia Cisowa 20-… 642
Bogdanowska Helena Warszawa 20-… 553
Bollin Ilona Gdańsk 20-… 682
Borkowska Iwona Gdynia 20-… 675
Bożeński Dariusz Rumia 20-… 699
Bożeński Przemysław Rumia 18-19 698
Buczkovska Magda Gdynia 20-… 569
Burnicki Rafał Bytów 20-… 750
Byczkowski Janusz Gdynia 20-… 594
Chalupa Leszek Elbląg 20-… -
Chmielowiec Dorota Gdańsk 20-… 632
Cichowski Patryk Iława 18-19 636
Cisowska Marta Gdańsk 20-… 725
Czajda Łukasz Wrocław 20-… -
Czajkowska Maria Warszawa 16-17 596
Czarnobaj Aleksandra Gdynia 20-… 694
Czarnobaj Jerzy Bojano,koleczkowo 20-… 695
Czepukojć Tadeusz Gdańsk 20-… 542
Czucha Maciek Gdańsk 20-… 679
Dąbek Paweł Józefosław 20-… -
Deriglasoff Olaf Zielonka 20-… 561
Dobrzański Jakub Warszawa 20-… 624
Domańska Emilia Warszawa 20-… 598
Dyś Aleksandra Gdańsk 20-… 665
Dzik Szymon Iława 16-17 635
Fajks Adam Gdynia 20-… 736
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 20-… 599
Figel Monika Gdańsk 20-… 740
Formela Sebastian Żukowo 20-… -
Frankowski Błażej Toruń 20-… 649
Gacka Katarzyna Gdynia 20-… 585
Gałka Piotr Malbork 20-… -
Giepart-Głodek Barbara Przyjaźń 20-… 612
Glaubert Weronika Elbląg 16-17 705
Goldyn Jaroslaw Gdynia 20-… 591
Gornowicz Kuba Gdańsk 20-… 473
Gorski Dariusz Gdynia 20-… 595
Gosk Grzegorz Gdańsk 20-… 590
Górski Jakub Gdynia 20-… 732
Gulkowski Władysław Stężyca 20-… 477
Gwozdz Maciej Gdańsk 20-… 593
Haize Tomasz Bydgoszcz 20-… 701
Hirsz Kamil Adam Łódź 20-… 748
Horsten Dorian Gdańsk - 676
Horsten Peter Gdansk 20-… 678
Jabłonowski Krzysztof Elbląg 16-17 738
Jamka Mariusz Warszwa 20-… 742
Jamka Monika Warszawa 20-… 743
Janicki Sebastian Gdańsk 20-… 571
Jankowski Mariusz Gdańsk 20-… 633
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 20-… 716
Jarząbkowski Michał Piaseczno 20-… 560
Jaworski Krystian Bytów 20-… 727
Kacprzak Marcin Gdańsk 20-… 680
Kaczmarek Sławomir Rumia 20-… 587
Kaczynski Mateusz Straszyn 20-… 552
Kaczyński Paweł Gdańsk 20-… 601
Kalinowski Krzysztof Gdańsk 20-… 475
Karabin Paweł Gdańsk 20-… 721
Kątnik Leszek Gdańsk 20-… 692
Kędzior Paweł Warszawa 20-… 670
Kiepuszewski Adrian Gdynia 20-… 749
Klimek Mikołaj Warszawa 20-… 696
Kluge Krzysztof Elbląg 20-… 708
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 20-… 618
Kolasa Lukasz Gdynia 20-… 610
Kołakowski Mikołaj Reda 20-… 579
Kołatka Anna Iława 16-17 637
Kołecki Michał Iława / Susz 20-… -
Konfederak Dariusz Bytów 20-… 474
Kopacz Grzegorz Blachownia 20-… 622
Kościesza Patrycja Olsztyn 20-… 615
Kowalski Tomasz Elbląg 20-… -
Krawczak Jakub Tarnowskie Góry 20-… 608
Krieger Łukasz Chojniczki 20-… 566
Kruczkowski Rafał Gdynia 20-… 546
Krzaczkowski Paweł Stężyca 20-… 572
Krzyszycha Janusz Suchy Dwór 20-… 745
Kubasik Arek Słupsk 20-… 592
Kubiak Tomasz Dobrcz 20-… 557
Kujawa Agnieszka Warszawa 20-… 627
Kulanica Jarosław Biłgoraj 20-… 556
Kunkel Mariusz Gdańsk 20-… 720
Kurzawa Jarosław Adamów 20-… 693
Kurzawa Marcin Stare Miasto 20-… 691
Kwiatkowska Julia Widawa 20-… 704
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 16-17 733
Laskowski Sebastian Gdynia 20-… 543
Lewandowska Natalia Kartuzy 20-… 609
Lewandowski Paweł Gdynia 20-… 688
Lipinska Emilia Gdańsk 20-… 664
Lis Marek Gdańsk 20-… 597
Lorek Kinga Elbląg 18-19 706
Lyczak-Czepukojc Anna Gdansk 20-… -
Łagownik Marta Gdańsk 20-… 684
Łęcki Tomasz Warszawa 20-… 626
Łukojko Jarosław Wrocław 20-… 647
Maciuszonek Jacek Gdańsk 20-… 717
Maksymiuk Marta Elbląg 20-… 724
Maksymowicz Anna Elbląg 20-… 653
Maksymowicz Tomasz Elbląg 16-17 709
Mazurek Anna Gdańsk 20-… -
Michalski Arkadiusz Słupsk 20-… 625
Michałowski Remigiusz (Drewczyński Hubert, Matusiak Miłosz) Elbląg 16-17 712
Mieszkowski Stanisław Piastów 16-17 617
Mika Jarosław Piaseczno 20-… 697
Mikołajczyk Kuba Zabrze 20-… -
Mioduszewska Aleksandra Warszawa 20-… 476
Mioduszewska-Sienkiewicz Marta Gdynia 20-… 584
Miszewska-Urbańska Emilia Gdańsk 20-… 687
Miszewski Jan Gdańsk 20-… 573
Miziarski Paweł Reda 20-… 570
Młodzińska Agata Gdańsk 20-… 605
Młodziński Adam Gdańsk 20-… 604
Młotowski Rafał Gdańsk 20-… 648
Morawski Tomek Warszawa 20-… 614
Możdżonek Anna Warszawa 20-… 551
Muerau-Nowicka Hanna Bytów 20-… -
Nałęcz Wojciech Stare Babice 20-… 652
Niedźwiedzki Michał Gdynia 20-… 726
Orłowski Michał Gdańsk 20-… 603
Osełkowski Tomasz Olsztyn 20-… -
Ożarowska Monika Gdańsk 20-… 575
Peek Marcin Kościerzyna 20-… -
Pieloch Anna Rotmanka 20-… 568
Pietruszyńska Paulina Gdynia 20-… 547
Piskorz Justyna Gdańsk 20-… 741
Polański Sławomir Gdynia 20-… 666
Putkowski Rafał Elbląg 20-… 722
Putrycz Bartosz Gdańsk 20-… 630
Radelski Zdzisław Kościerzyna 20-… 673
Rażewski Maciej Malbork 16-17 580
Rivat Emmanuel Biale Blota 20-… 583
Rokicka Julia Elbląg 16-17 707
Rosati Marcin Konstancin 20-… 611
Różalska Aleksandra Elbląg 20-… 683
Różalski Robert Elbląg 20-… 619
Rumińska Katarzyna Malbork 16-17 654
Rygiel Aleksandra Gdańsk 20-… 577
Rytlewski Wojciech Gdańsk 20-… 744
Samojlik Zbigniew Piaseczno 20-… 565
Sanocka Magdalena Sopot 20-… 578
Serkowski Piotr Stezyca 20-… 589
Seroka Jerzy Gdańsk 20-… 616
Siezieniewska Agnieszka Gdańsk 20-… 640
Skierka Tomasz Sierakowice 20-… 685
Skonieczny Robert Wejherowo 20-… 628
Skutkiewicz Joanna Gdynia 20-… 582
Słodowicz Piotr Gdańsk 20-… 602
Smolenski Michal Łódź 20-… 588
Sobczak Tomasz Konin 20-… 702
Sobota Maciej Kościerzyna 20-… 607
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 20-… 671
Solnikowski Michał Słupsk 20-… 657
Sołtys Sebastian Gdynia 20-… 661
Spencer Otis Pasadena 20-… 581
Starzak Karol Gdańsk 20-… 586
Stawicki Andrzej Borkowo 20-… 686
Stempnik Dariusz Gdynia 20-… 713
Stemporzecki Tomasz Elbląg 20-… 681
Syguła Mateusz Warszawa 20-… 719
Szarafiński Jaromir Gdańsk 20-… 668
Szczykowska Iwona Gdańsk 20-… 734
Szemro Katarzyna Gdansk 20-… 677
Szewczyk Aleksandra Słupsk 20-… 656
Szkobel Lucyna Łubiana 20-… 672
Szkutnik Michał Gdańsk 20-… 600
Szot Dawid Sztum 20-… 545
Szulc Maciej Warszawa 20-… 703
Szwaluk Jacek Gdańsk 20-… -
Szwaluk Jacek Gdańsk 20-… 739
Szymański Marcin Warszawa 20-… 559
Ścibior Ryszard Warszawa 20-… 478
Śledziewski Kamil Sulęczyno 20-… 643
Świacki Maciej Gdańsk 20-… 659
Świderski Maksymilian Warszawa 18-19 562
Świdzińska Katarzyna Kobylnica 20-… 715
Świdziński Piotr Kobylnica 20-… 729
Tołwiński Bogusław Elbląg 20-… 669
Tołwiński Tymoteusz Elbląg 16-17 723
Tomaszewski Grzegorz Gdynia 20-… 714
Tomczak Jacek Katowice 20-… 563
Tryba Dawid Lębork 20-… 700
Trybek Monika Gdańsk 20-… 613
Turska Katarzyna Gdańsk 20-… 674
Urbaniak Maria Poznań 20-… 660
Wąs Mateusz Rumia 20-… 644
Wenta Rafał Sierakowice 20-… 634
Więcek Tomasz Banino 20-… 689
Winczewski Maciej Marzęcino 16-17 710
Winczewski Michał Elbląg 16-17 711
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-… -
Wiśniewska-Skorupa Karolina Gdańsk 20-… 651
Wnuk Mariusz Warszawa 20-… 662
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-… 558
Wojdecka Karolina Warszawa 20-… 555
Wojnowski Michał Gdańsk 20-… 731
Wronka Cezary Gdańsk 20-… 650
Wróblewska Marta Borkowo 20-… 544
Wrzochalski Robert Gdynia 20-… 606
Wyszomierska Małgorzata Warszawa 20-… 623
Zadroga Piotr Gdańsk 20-… 631
Zajk Rafał Reda 20-… 567
Zakrzewska Maria Pogórze Gmina Kosakowo 20-… 574
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 20-… 564
Zakrzewski Romuald Pogórze 20-… 576
Zalewski Jarosław Elblag 20-… 629
Zatoński Łukasz Gdańsk 20-… -
Zentarski Jakub Iława 16-17 639
Zębrzuski Jarosław Chwaszczyno 20-… 663
Zielinska Magdalena Gdynia 20-… 658
Zieliński Tomasz Gdańsk 20-… 747
Ziółkowski Julian Gdańsk 20-… 479
Zubowicz Marek Tuchom 20-… 667
Zwierz Krzysztof Wejherowo 20-… 690
Żbikowska Weronika (Miłosz Matusiak, Hubert Drewczyński) Elbląg 2 - -
Żelaziński Bartosz Iława 18-19 638
Żygenda Krzysztof Gdynia 18-19 646
Żygenda Robert Gdynia 20-… 645
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon