Garmin Iron Triathlon Stężyca 2016 - dystans 1/8 Ironman - wyniki

2016-07-03 11:55 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 570 Miziarski Paweł Torus Triathlon Team M20 1 1 00:07:55 (15)00:02:30 (1)00:36:14 (1)00:00:42 (2)00:19:41 (4) 01:07:03
2 708 Kluge Krzysztof Enduroman Elbląg M20 2 2 00:07:28 (6)00:03:02 (10)00:36:47 (2)00:00:45 (10)00:20:06 (5) 01:08:09 00:01:06
3 635 Dzik Szymon SSP ORKA IŁAWA M16 1 3 00:06:48 (1)00:02:31 (2)00:37:59 (5)00:00:45 (9)00:21:25 (12) 01:09:28 00:02:25
4 711 Winczewski Michał MKS Truso Elbląg M16 2 4 00:06:51 (3)00:02:51 (7)00:39:52 (21)00:00:39 (1)00:20:31 (7) 01:10:44 00:03:41
5 566 Krieger Łukasz KP PSP Sępólno Krajeńskie M20 3 5 00:09:04 (37)00:41:02 (157)00:20:30 (6) 01:11:24 00:04:21
6 684 Łagownik Marta Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 1 1 00:06:58 (5)00:02:46 (5)00:41:33 (37)00:00:43 (5)00:19:35 (3) 01:11:34 00:04:31
7 709 Maksymowicz Tomasz MKS Truso Elbląg M16 3 6 00:06:49 (2)00:02:50 (6)00:39:52 (22)00:00:43 (4)00:21:24 (11) 01:11:38 00:04:35
8 650 Wronka Cezary GT RAT M20 4 7 00:08:33 (30)00:03:19 (17)00:39:30 (19)00:00:51 (22)00:19:28 (1) 01:11:41 00:04:38
9 562 Świderski Maksymilian Luft Tri Team M18 1 8 00:06:57 (4)00:03:17 (16)00:39:00 (13)00:00:43 (7)00:22:25 (18) 01:12:22 00:05:19
10 636 Cichowski Patryk ORKA Iława M18 2 9 00:07:35 (8)00:02:44 (4)00:39:14 (16)00:00:43 (8)00:22:12 (14) 01:12:29 00:05:26
11 731 Wojnowski Michał Aktywuj się w Triathlonie M20 5 10 00:08:02 (20)00:03:00 (9)00:39:53 (23)00:00:50 (21)00:21:04 (8) 01:12:49 00:05:46
12 588 Smolenski Michal ORUN.PL M20 6 11 00:10:04 (59)00:42:39 (158)00:19:28 (2) 01:13:08 00:06:05
13 582 Skutkiewicz Joanna K20 2 2 00:07:57 (16)00:02:39 (3)00:38:55 (11)00:00:51 (23)00:22:50 (22) 01:13:11 00:06:08
14 710 Winczewski Maciej MKS Truso Elbląg M16 4 12 00:07:38 (10)00:03:04 (12)00:39:45 (20)00:00:50 (18)00:22:12 (15) 01:13:28 00:06:25
15 655 Bieliński Piotr Powersystem/Triathlon Trójmiasto M20 7 13 00:10:37 (70)00:03:35 (28)00:37:22 (3)00:00:52 (25)00:21:20 (10) 01:13:46 00:06:43
16 610 Kolasa Lukasz AT Team M20 8 14 00:08:21 (27)00:03:24 (19)00:38:13 (6)00:01:09 (59)00:23:11 (26) 01:14:18 00:07:15
17 606 Wrzochalski Robert Tridea Team M20 9 15 00:09:48 (54)00:03:47 (33)00:37:36 (4)00:01:13 (66)00:22:37 (20) 01:15:01 00:07:58
18 736 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M20 10 16 00:07:54 (14)00:03:26 (21)00:38:57 (12)00:01:12 (65)00:24:04 (42) 01:15:33 00:08:30
19 542 Czepukojć Tadeusz M20 11 17 00:08:18 (26)00:04:21 (58)00:38:27 (8)00:02:04 (135)00:22:36 (19) 01:15:45 00:08:42
20 639 Zentarski Jakub ORKA Iława M16 5 18 00:07:37 (9)00:03:02 (11)00:40:51 (30)00:00:42 (3)00:23:40 (33) 01:15:52 00:08:49
21 558 Wojciechowski Michał TOM-CAR KONIN PHU TOM-CAR Wojciechowski Tomasz M20 12 19 00:08:27 (28)00:03:32 (25)00:39:27 (18)00:00:57 (31)00:23:43 (34) 01:16:06 00:09:03
22 638 Żelaziński Bartosz ORKA Iława M18 3 20 00:08:35 (32)00:02:56 (8)00:40:54 (32)00:00:43 (6)00:23:51 (39) 01:16:58 00:09:55
23 602 Słodowicz Piotr Grupa Trójmiasto M20 13 21 00:11:21 (84)00:03:37 (30)00:39:13 (15)00:01:01 (38)00:22:14 (17) 01:17:25 00:10:22
24 654 Rumińska Katarzyna MKS Delfin Malbork K16 1 3 00:07:41 (11)00:03:16 (13)00:41:44 (40)00:00:47 (13)00:24:02 (40) 01:17:30 00:10:27
25 545 Szot Dawid 3athlete.pl Trójmiasto Triathlon M20 14 22 00:11:46 (101)00:03:30 (23)00:38:30 (9)00:00:57 (32)00:23:14 (27) 01:17:57 00:10:54
26 592 Kubasik Arek LABOSPORT Team M20 15 23 00:08:34 (31)00:03:33 (26)00:42:52 (50)00:01:07 (53)00:21:53 (13) 01:17:59 00:10:56
27 719 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M20 16 24 00:12:01 (108)00:03:55 (41)00:39:09 (14)00:00:50 (19)00:22:13 (16) 01:18:07 00:11:04
28 600 Szkutnik Michał M20 17 25 00:08:10 (23)00:03:52 (38)00:41:05 (35)00:00:57 (33)00:24:08 (46) 01:18:11 00:11:08
29 598 Domańska Emilia K20 3 4 00:09:19 (44)00:03:17 (14)00:40:59 (34)00:01:06 (52)00:23:32 (32) 01:18:12 00:11:09
30 473 Gornowicz Kuba 3athlete.pl 3athlete.pl M20 18 26 00:10:04 (60)00:03:32 (24)00:38:53 (10)00:00:54 (27)00:24:52 (53) 01:18:16 00:11:13
31 567 Zajk Rafał RAFAŁ ZAJK RAFAŁ ZAJK M20 19 27 00:09:32 (49)00:03:55 (40)00:40:14 (25)00:00:50 (17)00:23:50 (37) 01:18:20 00:11:17
32 738 Jabłonowski Krzysztof M16 6 28 00:07:41 (12)00:03:17 (15)00:43:08 (52)00:01:30 (97)00:22:48 (21) 01:18:23 00:11:20
33 475 Kalinowski Krzysztof RWS GROUP M20 20 29 00:07:59 (19)00:04:27 (64)00:39:22 (17)00:01:23 (83)00:25:14 (56) 01:18:24 00:11:21
34 646 Żygenda Krzysztof "Brapol" Wiesz, na czym stoisz. "Brapol" Wiesz, na czym stoisz. M18 4 30 00:09:31 (48)00:03:37 (31)00:43:19 (57)00:00:56 (30)00:21:13 (9) 01:18:35 00:11:32
35 706 Lorek Kinga MKS Truso Elbląg K18 1 5 00:07:58 (17)00:03:23 (18)00:43:16 (56)00:00:53 (26)00:23:10 (25) 01:18:40 00:11:37
36 747 Zieliński Tomasz Kuźnia Triatlonu Wirtualna Polska Triathlon Team / Grupa Wirtualna Polska M20 21 31 00:10:02 (58)00:03:26 (22)00:40:47 (28)00:00:59 (36)00:23:50 (36) 01:19:05 00:12:02
37 622 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M20 22 32 00:08:45 (35)00:04:19 (56)00:40:51 (29)00:01:16 (72)00:24:05 (44) 01:19:16 00:12:13
38 645 Żygenda Robert "Brapol" Wiesz, na czym stoisz Brapol "Wiesz, na czym stoisz" M20 23 33 00:10:57 (75)00:04:23 (61)00:39:56 (24)00:01:05 (47)00:23:18 (28) 01:19:39 00:12:36
39 579 Kołakowski Mikołaj UKS Tri-Team Rumia M20 24 34 00:08:17 (25)00:04:10 (50)00:41:38 (38)00:01:01 (39)00:24:39 (51) 01:19:45 00:12:42
40 676 Horsten Dorian Goyello Power Club M20 25 35 00:07:59 (18)00:46:35 (159)00:24:41 (52) 01:20:22 00:13:19
41 669 Tołwiński Bogusław MKS Truso Elbląg M20 26 36 00:08:46 (36)00:03:56 (42)00:42:20 (46)00:01:30 (96)00:24:02 (41) 01:20:34 00:13:31
42 737 Banka Arkadiusz EL GIT Team M20 27 37 00:10:46 (72)00:04:57 (86)00:40:19 (26)00:00:47 (12)00:24:59 (54) 01:21:47 00:14:44
43 724 Maksymiuk Marta GIT Team Elbląg El-Aktywni K20 4 6 00:10:30 (67)00:03:50 (35)00:43:31 (60)00:01:03 (42)00:22:59 (24) 01:21:52 00:14:49
44 732 Górski Jakub www.navox.pl M20 28 38 00:08:10 (22)00:03:25 (20)00:38:22 (7)00:01:02 (41)00:30:58 (131) 01:21:56 00:14:53
45 595 Gorski Dariusz Danfoss M20 29 39 00:09:05 (38)00:04:19 (55)00:44:12 (71)00:01:05 (45)00:23:19 (30) 01:22:00 00:14:57
46 733 Kwiatkowski Filip M16 7 41 00:09:06 (39)00:04:02 (45)00:42:24 (47)00:01:31 (103)00:25:04 (55) 01:22:07 00:15:04
47 730 Bielski Bartek Torus Triathlon Team M20 30 40 00:10:44 (71)00:04:00 (44)00:40:52 (31)00:01:07 (55)00:25:26 (58) 01:22:07 00:15:04
48 735 Bednarek Piotr Mocarni Team M20 31 42 00:10:25 (64)00:04:36 (68)00:42:25 (48)00:01:38 (114)00:23:19 (29) 01:22:22 00:15:19
49 474 Konfederak Dariusz M20 32 43 00:10:02 (57)00:48:46 (162)00:22:55 (23) 01:22:39 00:15:36
50 717 Maciuszonek Jacek M20 33 44 00:09:36 (50)00:04:20 (57)00:42:03 (44)00:01:08 (56)00:25:43 (62) 01:22:51 00:15:48
51 479 Ziółkowski Julian Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy M20 34 45 00:09:18 (43)00:03:43 (32)00:44:21 (74)00:01:17 (75)00:24:33 (50) 01:23:12 00:16:09
52 671 Sobstyl Katarzyna Waniewski Coaching K20 5 7 00:11:17 (82)00:04:13 (52)00:42:37 (49)00:01:05 (49)00:24:16 (47) 01:23:28 00:16:25
53 750 Burnicki Rafał M20 35 46 00:12:26 (113)00:05:18 (106)00:40:33 (27)00:01:27 (91)00:23:48 (35) 01:23:31 00:16:28
54 637 Kołatka Anna SSP ORKA Iława K16 2 8 00:08:30 (29)00:03:37 (29)00:45:49 (84)00:00:46 (11)00:25:21 (57) 01:24:03 00:17:00
55 643 Śledziewski Kamil "TAK czy TAK" Śledziewski Kamil M20 36 47 00:10:34 (69)00:04:07 (49)00:41:40 (39)00:01:19 (77)00:26:30 (74) 01:24:11 00:17:08
56 628 Skonieczny Robert M20 37 48 00:09:21 (45)00:03:49 (34)00:43:54 (68)00:01:10 (62)00:25:59 (69) 01:24:13 00:17:10
57 476 Mioduszewska Aleksandra K20 6 9 00:11:43 (97)00:03:51 (36)00:43:56 (69)00:01:22 (82)00:23:22 (31) 01:24:14 00:17:11
58 580 Rażewski Maciej MKS Delfin Malbork M16 8 49 00:08:15 (24)00:04:43 (73)00:44:26 (76)00:00:50 (20)00:26:09 (70) 01:24:22 00:17:19
59 611 Rosati Marcin Mocarni Team M20 38 50 00:10:12 (63)00:04:23 (60)00:41:50 (42)00:01:14 (67)00:26:50 (79) 01:24:30 00:17:27
60 668 Szarafiński Jaromir ZportoweKnury M20 39 51 00:10:25 (65)00:47:39 (161)00:25:31 (59) 01:24:47 00:17:44
61 565 Samojlik Zbigniew TRINERGY TEAM Kondycja / SONAR M20 40 52 00:11:32 (88)00:05:06 (96)00:40:56 (33)00:01:40 (115)00:25:44 (63) 01:24:57 00:17:54
62 604 Młodziński Adam Invex Running Team INVEX EXPERT AS M20 41 53 00:11:41 (95)00:04:03 (46)00:43:41 (62)00:01:27 (90)00:24:06 (45) 01:24:58 00:17:55
63 722 Putkowski Rafał EL-Aktywni GIT Team M20 42 54 00:11:07 (77)00:05:27 (117)00:43:05 (51)00:01:27 (92)00:24:17 (48) 01:25:24 00:18:21
64 572 Krzaczkowski Paweł M20 43 55 00:11:53 (104)00:04:45 (75)00:41:29 (36)00:01:15 (70)00:26:33 (77) 01:25:55 00:18:52
65 749 Kiepuszewski Adrian Tridea Team M20 44 56 00:07:35 (7)00:04:07 (48)00:43:37 (61)00:01:43 (119)00:29:17 (110) 01:26:19 00:19:16
66 633 Jankowski Mariusz M20 45 57 00:09:24 (46)00:47:13 (160)00:28:31 (103) 01:26:25 00:19:22
67 716 Janyga-Kulik Karolina KULIK&KUREK K20 7 10 00:09:56 (55)00:04:21 (59)00:43:15 (55)00:01:24 (86)00:27:31 (84) 01:26:28 00:19:25
68 728 Bibrowska Magdalena K20 8 11 00:10:01 (56)00:04:37 (70)00:43:52 (66)00:01:34 (108)00:26:30 (75) 01:26:34 00:19:31
69 729 Świdziński Piotr M20 46 58 00:11:20 (83)00:04:56 (83)00:42:03 (45)00:01:46 (121)00:26:30 (76) 01:26:35 00:19:32
70 705 Glaubert Weronika MKS Truso Elbląg K16 3 12 00:09:16 (42)00:03:34 (27)00:46:44 (94)00:00:55 (29)00:26:14 (71) 01:26:42 00:19:39
71 701 Haize Tomasz Herr M20 47 59 00:12:00 (107)00:04:27 (63)00:44:50 (79)00:01:40 (116)00:23:51 (38) 01:26:47 00:19:44
72 745 Krzyszycha Janusz M20 48 60 00:12:00 (106)00:05:05 (95)00:41:49 (41)00:01:45 (120)00:26:29 (73) 01:27:07 00:20:04
73 547 Pietruszyńska Paulina 3athlete.pl Lider Sztum K20 9 13 00:12:46 (119)00:03:54 (39)00:43:27 (59)00:01:14 (68)00:25:49 (65) 01:27:09 00:20:06
74 726 Niedźwiedzki Michał BLUE MEDIA TEAM BM.PL M20 49 61 00:09:09 (40)00:05:01 (87)00:43:41 (63)00:01:28 (94)00:28:17 (97) 01:27:36 00:20:33
75 564 Zakrzewski Grzegorz SONAR M20 50 62 00:09:13 (41)00:05:09 (100)00:44:14 (72)00:01:05 (46)00:28:05 (93) 01:27:46 00:20:43
76 556 Kulanica Jarosław - - M20 51 63 00:11:45 (99)00:04:30 (66)00:45:05 (80)00:01:09 (60)00:25:37 (60) 01:28:05 00:21:02
77 707 Rokicka Julia MKS Truso Elbląg K16 4 14 00:08:43 (33)00:03:57 (43)00:48:13 (107)00:00:49 (16)00:26:44 (78) 01:28:26 00:21:23
78 680 Kacprzak Marcin zPORTowe Knury M20 52 64 00:10:26 (66)00:04:49 (78)00:45:14 (81)00:01:43 (117)00:26:19 (72) 01:28:30 00:21:27
79 678 Horsten Peter Goyello Power Club M20 53 65 00:11:15 (79)00:05:02 (91)00:41:57 (43)00:01:20 (79)00:28:59 (107) 01:28:33 00:21:30
80 687 Miszewska-Urbańska Emilia Smaruj Na Trening Team K20 10 15 00:07:47 (13)00:04:29 (65)00:46:32 (90)00:01:21 (80)00:28:56 (106) 01:29:05 00:22:02
81 571 Janicki Sebastian M20 54 66 00:10:54 (73)00:04:51 (80)00:43:51 (65)00:02:05 (136)00:27:27 (83) 01:29:08 00:22:05
82 741 Piskorz Justyna CompleXsports Triathlon Team K20 11 16 00:12:02 (109)00:51:02 (163)00:25:54 (66) 01:29:46 00:22:43
83 575 Ożarowska Monika Proxit K20 12 17 00:08:44 (34)00:04:42 (72)00:46:34 (91)00:01:16 (73)00:29:05 (108) 01:30:21 00:23:18
84 681 Stemporzecki Tomasz M20 55 67 00:11:16 (80)00:05:02 (92)00:44:10 (70)00:01:58 (133)00:28:15 (95) 01:30:41 00:23:38
85 616 Seroka Jerzy Smaruj Na Trening Team www.jurekseroka.info M20 56 68 00:11:37 (91)00:04:15 (53)00:46:25 (88)00:01:08 (57)00:27:48 (88) 01:31:14 00:24:11
86 618 Kłosowicz Sebastian Kondycja M20 57 69 00:13:19 (133)00:05:46 (126)00:47:05 (96)00:01:04 (43)00:24:04 (43) 01:31:18 00:24:15
87 690 Zwierz Krzysztof 42.195 Wejherowo M20 58 70 00:11:38 (92)00:07:24 (149)00:43:23 (58)00:01:49 (124)00:27:06 (82) 01:31:20 00:24:17
88 623 Wyszomierska Małgorzata Super Linia K20 13 18 01:31:27 00:24:24
89 698 Bożeński Przemysław M18 5 71 00:09:41 (51)00:05:25 (114)00:44:21 (73)00:01:30 (98)00:30:54 (129) 01:31:50 00:24:47
90 682 Bollin Ilona Smaruj Na Trening Team K20 14 19 00:11:21 (85)00:04:51 (79)00:48:32 (112)00:01:12 (63)00:25:56 (68) 01:31:53 00:24:50
91 629 Zalewski Jarosław Elaktywni GIT Team Elbląg M20 59 73 00:09:30 (47)00:04:56 (84)00:45:50 (85)00:01:36 (112)00:30:04 (121) 01:31:55 00:24:52
92 723 Tołwiński Tymoteusz MKS Truso Elbląg M16 9 72 00:08:07 (21)00:04:04 (47)00:49:29 (120)00:00:49 (15)00:29:25 (114) 01:31:55 00:24:52
93 586 Starzak Karol Los Starzakos Rem-Star M20 60 74 00:10:33 (68)00:05:01 (90)00:46:36 (92)00:01:17 (76)00:28:33 (104) 01:31:59 00:24:56
94 679 Czucha Maciek Goyello Power Club M20 61 75 00:11:46 (102)00:04:56 (85)00:46:37 (93)00:01:12 (64)00:27:47 (87) 01:32:17 00:25:14
95 677 Szemro Katarzyna Goyello Power Club K20 15 20 00:11:38 (93)00:05:04 (93)00:47:19 (100)00:01:25 (88)00:26:53 (81) 01:32:18 00:25:15
96 704 Kwiatkowska Julia K20 16 21 00:12:49 (121)00:04:13 (51)00:49:15 (116)00:00:47 (14)00:25:42 (61) 01:32:45 00:25:42
97 686 Stawicki Andrzej M20 62 76 00:11:45 (98)00:04:39 (71)00:47:33 (102)00:00:55 (28)00:28:06 (94) 01:32:58 00:25:55
98 596 Czajkowska Maria K16 5 22 00:10:08 (62)00:54:21 (165)00:27:48 (89) 01:33:02 00:25:59
99 702 Sobczak Tomasz CTK TEAM M20 63 77 00:11:39 (94)00:04:44 (74)00:46:06 (86)00:01:31 (101)00:29:35 (116) 01:33:36 00:26:33
100 734 Szczykowska Iwona F3Team K20 17 23 00:10:07 (61)00:04:45 (76)00:46:26 (89)00:01:04 (44)00:31:26 (135) 01:33:48 00:26:45
101 605 Młodzińska Agata Invex Expert AS K20 18 24 00:11:30 (86)00:04:18 (54)00:48:18 (109)00:01:32 (105)00:28:22 (99) 01:33:59 00:26:56
102 652 Nałęcz Wojciech M20 64 78 00:13:01 (124)00:05:44 (125)00:47:00 (95)00:01:35 (110)00:26:51 (80) 01:34:12 00:27:09
103 713 Stempnik Dariusz TIM DAR OGRODU DAR OGRODU M20 65 79 00:14:30 (147)00:04:25 (62)00:49:51 (125)00:00:59 (37)00:24:31 (49) 01:34:16 00:27:13
104 672 Szkobel Lucyna BOTRANS MTB TEAM K20 19 25 00:10:55 (74)00:54:11 (164)00:27:40 (86) 01:34:34 00:27:31
105 703 Szulc Maciej M20 66 80 00:15:28 (153)00:05:28 (120)00:45:44 (83)00:02:33 (149)00:25:47 (64) 01:35:00 00:27:57
106 696 Klimek Mikołaj Polska Polska M20 67 81 00:14:25 (146)00:04:53 (81)00:43:14 (54)00:01:33 (106)00:31:06 (132) 01:35:10 00:28:07
107 583 Rivat Emmanuel M20 68 82 00:11:46 (100)00:05:12 (103)00:47:14 (99)00:01:35 (109)00:29:25 (115) 01:35:12 00:28:09
108 620 Angielczyk Marzena Gdynia Sport Team K20 20 26 00:09:43 (52)00:05:27 (118)00:48:08 (106)00:01:24 (84)00:30:32 (125) 01:35:13 00:28:10
109 632 Chmielowiec Dorota GR3miasto K20 21 27 00:13:50 (140)00:05:12 (102)00:47:13 (98)00:01:16 (71)00:28:02 (92) 01:35:32 00:28:29
110 673 Radelski Zdzisław BOTRANS MTB TEAM M20 69 83 00:15:25 (151)00:05:12 (101)00:43:44 (64)00:01:31 (102)00:29:43 (118) 01:35:35 00:28:32
111 626 Łęcki Tomasz Wirujące Korby M20 70 84 00:11:30 (87)00:06:12 (129)00:44:25 (75)00:01:47 (122)00:31:47 (137) 01:35:43 00:28:40
112 624 Dobrzański Jakub Wirujące Korby M20 71 85 00:15:36 (156)00:04:49 (77)00:44:30 (77)00:02:21 (144)00:28:27 (102) 01:35:43 00:28:40
113 631 Zadroga Piotr M20 72 86 00:13:16 (131)00:05:38 (123)00:47:55 (104)00:01:35 (111)00:27:33 (85) 01:35:57 00:28:54
114 543 Laskowski Sebastian PAPUNIS TEAM GDYNIA M20 73 87 00:13:40 (138)00:05:41 (124)00:43:13 (53)00:02:25 (145)00:31:07 (133) 01:36:06 00:29:03
115 727 Jaworski Krystian M20 74 88 00:12:51 (122)00:05:07 (97)00:48:24 (111)00:01:32 (104)00:28:25 (101) 01:36:20 00:29:17
116 573 Miszewski Jan Gdańskie Towarzystwo Wioślarskie GEDANIA M20 75 89 00:12:28 (114)00:06:29 (135)00:44:40 (78)00:02:11 (138)00:30:37 (126) 01:36:25 00:29:22
117 683 Różalska Aleksandra Elaktywni GIT Team Elbląg K20 22 28 00:11:32 (89)00:05:05 (94)00:48:40 (113)00:00:58 (34)00:30:13 (122) 01:36:27 00:29:24
118 590 Gosk Grzegorz ERGO Pro Kancelaria G.Gosk & Partnerzy M20 76 90 00:11:54 (105)00:28:23 (100) 01:36:48 00:29:45
119 560 Jarząbkowski Michał M20 77 91 00:13:13 (130)00:06:51 (142)00:43:53 (67)00:02:25 (146)00:30:28 (124) 01:36:51 00:29:48
120 648 Młotowski Rafał M20 78 92 00:11:04 (76)00:07:48 (151)00:48:14 (108)00:02:19 (142)00:28:16 (96) 01:37:41 00:30:38
121 721 Karabin Paweł M20 79 93 00:13:09 (126)00:04:36 (69)00:47:23 (101)00:01:50 (126)00:30:56 (130) 01:37:53 00:30:50
122 630 Putrycz Bartosz M20 80 94 00:09:47 (53)00:54:44 (166)00:32:18 (138) 01:37:54 00:30:51
123 661 Sołtys Sebastian M20 81 95 00:16:14 (159)00:25:56 (67) 01:38:28 00:31:25
124 640 Siezieniewska Agnieszka LOTOS RUNNING TEAM K20 23 29 00:11:14 (78)00:05:08 (98)00:47:56 (105)00:01:16 (74)00:33:10 (146) 01:38:43 00:31:40
125 665 Dyś Aleksandra K20 24 30 01:39:02 00:31:59
126 578 Sanocka Magdalena MotoSyberia.com K20 25 31 00:13:50 (139)00:05:13 (104)00:48:46 (114)00:01:27 (89)00:29:52 (120) 01:39:09 00:32:06
127 685 Skierka Tomasz M20 82 96 00:14:52 (148)00:05:21 (107)00:48:20 (110)00:01:24 (87)00:29:23 (113) 01:39:19 00:32:16
128 740 Figel Monika Miki Team K20 26 32 00:13:00 (123)00:05:24 (112)00:49:17 (118)00:03:02 (154)00:28:40 (105) 01:39:23 00:32:20
129 658 Zielinska Magdalena K20 27 33 00:12:47 (120)00:05:09 (99)00:50:03 (126)00:00:58 (35)00:30:39 (127) 01:39:36 00:32:33
130 659 Świacki Maciej M20 83 97 00:13:35 (137)00:05:24 (110)00:51:49 (130)00:01:07 (54)00:27:59 (91) 01:39:53 00:32:50
131 674 Turska Katarzyna K20 28 34 00:11:46 (103)00:04:34 (67)00:52:09 (133)00:01:06 (50)00:30:26 (123) 01:40:00 00:32:57
132 557 Kubiak Tomasz DOBRCZ M20 84 98 00:11:34 (90)00:05:25 (113)00:45:30 (82)00:01:52 (128)00:35:43 (154) 01:40:03 00:33:00
133 608 Krawczak Jakub Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe Proteka M20 85 99 00:13:50 (141)00:05:34 (122)00:46:16 (87)00:02:09 (137)00:32:49 (144) 01:40:38 00:33:35
134 612 Giepart-Głodek Barbara Smaruj Na Trening Team K20 29 35 00:13:10 (127)00:05:18 (105)00:51:19 (128)00:01:55 (131)00:29:14 (109) 01:40:57 00:33:54
135 694 Czarnobaj Aleksandra K20 30 36 00:12:39 (116)00:05:26 (116)00:49:16 (117)00:01:10 (61)00:32:42 (141) 01:41:13 00:34:10
136 715 Świdzińska Katarzyna K20 31 37 00:13:17 (132)00:05:22 (108)00:47:39 (103)00:02:02 (134)00:33:14 (147) 01:41:34 00:34:31
137 657 Solnikowski Michał M20 86 100 00:13:51 (142)00:05:26 (115)00:53:00 (139)00:01:49 (125)00:27:56 (90) 01:42:01 00:34:58
138 642 Bigaj Andrzej Drużyna A M20 87 101 00:15:23 (150)00:06:21 (131)00:51:53 (131)00:01:05 (48)00:28:18 (98) 01:43:01 00:35:58
139 619 Różalski Robert M20 88 102 00:12:19 (111)00:04:55 (82)00:49:07 (115)00:01:09 (58)00:35:50 (155) 01:43:20 00:36:17
140 739 Szwaluk Jacek Morena M20 89 103 00:15:20 (149)00:05:01 (89)00:52:31 (135)00:01:02 (40)00:29:38 (117) 01:43:31 00:36:28
141 585 Gacka Katarzyna GACCY TEAM K20 32 38 00:11:41 (96)00:06:28 (134)00:55:28 (150)00:01:19 (78)00:29:17 (111) 01:44:14 00:37:11
142 675 Borkowska Iwona K20 33 39 00:12:43 (118)00:05:01 (88)00:51:25 (129)00:02:33 (148)00:32:59 (145) 01:44:41 00:37:38
143 700 Tryba Dawid M20 90 104 00:12:19 (110)00:07:10 (146)00:54:20 (147)00:01:21 (81)00:29:51 (119) 01:45:02 00:37:59
144 691 Kurzawa Marcin CTK KONIN CTK KONIN M20 91 105 00:16:43 (162)00:05:24 (111)00:53:13 (141)00:01:06 (51)00:29:20 (112) 01:45:47 00:38:44
145 634 Wenta Rafał M20 92 106 00:13:20 (134)00:06:31 (136)00:54:01 (145)00:01:15 (69)00:31:27 (136) 01:46:35 00:39:32
146 688 Lewandowski Paweł DUBTREK M20 93 107 00:17:34 (163)00:07:07 (145)00:49:27 (119)00:01:31 (99)00:31:11 (134) 01:46:51 00:39:48
147 587 Kaczmarek Sławomir M20 94 108 00:12:25 (112)00:09:21 (156)00:49:35 (122)00:03:09 (155)00:32:41 (140) 01:47:10 00:40:07
148 559 Szymański Marcin M20 95 109 00:13:13 (129)00:07:14 (147)00:51:04 (127)00:01:52 (127)00:34:40 (150) 01:48:04 00:41:01
149 697 Mika Jarosław Przegląd Piaseczyński M20 96 110 00:13:02 (125)00:05:27 (119)00:54:30 (149)00:00:52 (24)00:34:42 (152) 01:48:34 00:41:31
150 609 Bobrowska Natalia Rowerowe Kaszuby K20 34 40 00:14:02 (143)00:06:10 (128)00:49:40 (123)00:01:48 (123)00:37:00 (158) 01:48:40 00:41:37
151 667 Zubowicz Marek M20 97 111 01:49:05 00:42:02
152 478 Ścibor Ryszard M20 98 112 00:13:34 (136)00:06:13 (130)00:49:34 (121)00:02:20 (143)00:37:36 (160) 01:49:18 00:42:15
153 695 Czarnobaj Jerzy M20 99 113 00:14:06 (145)00:06:48 (141)00:52:48 (138)00:01:33 (107)00:34:31 (149) 01:49:46 00:42:43
154 627 Kujawa Agnieszka K20 35 41 00:15:25 (152)00:05:23 (109)00:57:00 (152)00:01:24 (85)00:30:43 (128) 01:49:55 00:42:52
155 613 Trybek Monika Gdynia Sport Team Gdynia Sport Team K20 36 42 00:13:11 (128)00:06:34 (137)00:51:54 (132)00:02:26 (147)00:35:54 (156) 01:50:00 00:42:57
156 551 Możdżonek Anna TriHub Mamy, ruszamy! K20 37 43 00:12:40 (117)00:06:21 (132)00:53:40 (144)00:01:31 (100)00:36:02 (157) 01:50:13 00:43:10
157 748 Hirsz Kamil Adam CelIronMan.pl M20 100 114 00:15:30 (154)00:06:53 (143)00:53:13 (142)00:02:13 (139)00:32:45 (142) 01:50:34 00:43:31
158 746 Agnieszka Błaszczyk K.S. Celironman S.A. K20 38 44 00:15:30 (155)00:06:54 (144)00:53:12 (140)00:02:13 (140)00:32:45 (143) 01:50:34 00:43:31
159 625 Michalski Arkadiusz M20 101 115 00:18:16 (164)00:05:46 (127)00:54:20 (148)00:01:43 (118)00:33:54 (148) 01:53:59 00:46:56
160 641 Bąkiewicz Izabela Smashing Pąpkins/TriBabeczki K20 39 45 00:52:10 (134)00:02:16 (141)00:39:20 (162) 01:54:38 00:47:35
161 692 Kątnik Leszek Dziadkowy Klub Sportowy M20 102 116 00:15:52 (157)00:08:15 (154)00:53:25 (143)00:02:37 (150)00:35:38 (153) 01:55:47 00:48:44
162 699 Bożeński Dariusz M20 103 117 00:21:07 (167)00:06:47 (140)00:52:42 (136)00:02:55 (153)00:32:41 (139) 01:56:11 00:49:08
163 594 Byczkowski Janusz M20 104 118 00:12:36 (115)00:06:42 (138)00:56:22 (151)00:01:30 (95)00:39:42 (163) 01:56:54 00:49:51
164 663 Zębrzuski Jarosław GREGORTRAVEL.COM SZAKLE.PL M20 105 119 00:16:37 (161)00:07:55 (152)00:52:45 (137)00:01:28 (93)00:39:14 (161) 01:57:59 00:50:56
165 477 Gulkowski Władysław niezrzeszony M20 106 120 00:16:36 (160)00:07:19 (148)00:58:14 (153)00:02:46 (151)00:37:27 (159) 02:02:22 00:55:19
166 656 Szewczyk Aleksandra K20 40 46 00:18:18 (165)00:05:28 (121)01:02:10 (154)00:01:52 (129)00:34:42 (151) 02:02:31 00:55:28
167 563 Tomczak Jacek JackStrongTeam M20 107 121 00:16:03 (158)00:07:40 (150)00:54:17 (146)00:03:33 (156)00:44:13 (165) 02:05:47 00:58:44
168 743 Jamka Monika K20 41 47 00:18:28 (166)00:08:02 (153)01:14:33 (155)00:01:38 (113)00:43:55 (164) 02:26:36 01:19:33
169 742 Jamka Mariusz M20 108 122 00:25:53 (168)00:09:18 (155)01:25:27 (156)00:02:47 (152)00:55:37 (166) 02:59:02 01:51:59
170 744 Rytlewski Wojciech M20 00:14:03 (144)00:06:44 (139)00:47:09 (97)00:01:53 (130) DNF
171 693 Kurzawa Jarosław M20 00:13:23 (135)00:06:26 (133)00:49:42 (124)00:01:56 (132) DNF
172 653 Maksymowicz Anna K20 00:11:16 (81)00:03:52 (37) DNF
173 544 Wróblewska Marta 3athlete.pl 3athlete.pl K20 DNS
174 546 Kruczkowski Rafał 3athete.pl M20 DNS
175 552 Kaczynski Mateusz M20 DNS
176 553 Bogdanowska Helena SKPB Warszawa K20 DNS
177 554 Beyer-Wróblewska Monika MEWA K20 DNS
178 555 Wojdecka Karolina Kuźnia Triathlonu K20 DNS
179 561 Deriglasoff Olaf M20 DNS
180 568 Pieloch Anna K20 DNS
181 569 Buczkowska Magda Thomson Reuters K20 DNS
182 574 Zakrzewska Maria K20 DNS
183 576 Zakrzewski Romuald Tridea Team M20 DNS
184 577 Rygiel Aleksandra Szpejo Pompka K20 DNS
185 581 Spencer Otis M20 DNS
186 584 Mioduszewska-Sienkiewicz Marta K20 DNS
187 589 Serkowski Piotr M20 DNS
188 591 Goldyn Jaroslaw M20 DNS
189 593 Gwozdz Maciej M20 DNS
190 597 Lis Marek M20 DNS
191 599 Ferko-Czajkowska Stanisława K20 DNS
192 601 Kaczyński Paweł M20 DNS
193 603 Orłowski Michał M20 DNS
194 607 Sobota Maciej M20 DNS
195 614 Morawski Tomek Endurnie M20 DNS
196 615 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki K20 DNS
197 617 Mieszkowski Stanisław UKS Skalar M16 DNS
198 621 Albecki Witold AKKUS M20 DNS
199 644 Wąs Mateusz M20 DNS
200 647 Łukojko Jarosław Area Cooling Solutions M20 DNS
201 649 Frankowski Błażej M20 DNS
202 651 Wiśniewska-Skorupa Karolina K20 DNS
203 660 Urbaniak Maria K20 DNS
204 662 Wnuk Mariusz M20 DNS
205 664 Lipinska Emilia K20 DNS
206 666 Polański Sławomir CompleXsports Triathlon Team M20 DNS
207 670 Kędzior Paweł SPORTURISMO.PL M20 DNS
208 689 Więcek Tomasz Drago.pl Drago.pl M20 DNS
209 714 Tomaszewski Grzegorz Team Ekoceny.pl EKOCENY Joanna Toporek M20 DNS
210 718 Bazylczyk Krzysztof Elaktywni GIT Team Elbląg M20 DNS
211 720 Kunkel Mariusz M20 DNS
212 725 Cisowska Marta Smaruj Na Trening Team K20 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon