Elemental Tri Series Olsztyn 2016 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 24-… -
Abramczyk Marcin Olsztyn 24-… 82
Abramczyk Rafał Warszawa 24-… 94
Arak Tomasz Piaseczno 24-… 52
Balcerek Marcin Góra Kalwaria 24-… 122
Bednarczyk Tomasz Lębork 24-… 64
Bednarski Michał Łódź 24-… 168
Belkin Andrey Kaliningrad 24-… 117
Bielenica Beata Wydminy 24-… 139
Bieliński Piotr Kartuzy 24-… 85
Biełous Arek Gdańsk 24-… 160
Bień Maciej Warszawa 24-… 93
Blankiewicz Krzysztof Wiązowna 16-19 25
Boczkowska Diana Bielawa 16-19 164
Bodnar Maciej Warszawa 20-23 3
Bogucki Marcin Warszawa 24-… 43
Bonik Cezary Parczew 24-… 21
Brembor Tomasz Chorzów 20-23 1
Brzozowski Bartek Warszawa 24-… 105
Brzozowski Grzegorz Piotr Gdańsk 24-… 30
Buczkovska Magda Gdynia 24-… -
Burandt Magdalena Olsztyn 24-… 169
Burdyn Grzegorz Gdańsk 24-… 42
Burzyński Paweł Warszawa 24-… -
Butny Rafał Gdynia 24-… 48
Ceklarz Michał Gdynia 16-19 155
Chrzęszczyk Wojciech Skarżysko-Kamienna 20-23 -
Chwedczuk Jan Warszawa 24-… 60
Cieslak Agnieszka Slesin 24-… 151
Cieślik Mateusz Strzelce Krajeńskie 16-19 184
Ciskowski Waldemar Gdynia 24-… -
Combik Marcin Kraków 20-23 154
Cwalina Kacper Bolimów 16-19 172
Czapla Łukasz Boryty 24-… 146
Czech Michał Gniezno 20-23 187
Damentka Kamil Rumia 16-19 109
Daniel Piotr Bielsko-Biała 24-… 49
Drouin Pierre-Francois Warszawa 24-… 108
Dziuba Hubert Otwock 24-… 58
Erzen Matic Idrija 24-… -
Fajks Adam Gdynia 24-… 16
Frukacz Kamil Rumia 20-23 63
Gajewski Karol Miedziana Góra 16-19 162
Gałązka Anna Złoty Potok 16-19 97
Gaweł Michał Gniezno 20-23 150
Gąsior Krystian Susz 20-23 -
Gąsior Piotr Susz 24-… -
Gąsiorowski Tomasz Olsztyn 24-… 158
Giet Magdalena Dziergowice 16-19 152
Glebow Dominik Gdańsk 16-19 67
Goc Julia Kwidzyn 16-19 175
Godlewska Iwona Olsztyn 24-… 129
Goliniewski Jakub Częstochowa 20-23 6
Gorbunchikova Ekaterina Kaliningrad 16-19 -
Gorski Dariusz Gdynia 24-… 45
Greczyło Adam Gdynia 24-… 40
Gruchała Agnieszka Gdynia 24-… 34
Gruchała Piotr Gdynia 24-… 36
Hadas Krzysztof Poznań 20-23 104
Hojnacki Ziemowit Warszawa 24-… 33
Hrynko Emil Luboń 24-… -
Janas Karolina Wrocław 24-… 88
Janik Piotr Warszawa 24-… 78
Jarliński Michał Rumia 16-19 178
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 24-… 51
Jaśkiewicz Paweł Rumia 24-… 137
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 24-… 68
Jezierski Adam Łódź 24-… 41
Juchnowicz Radosław Sulmin 24-… 166
Juszkowiec Daniel Warszawa 16-19 54
Kaca Krzysztof Susz 24-… 174
Kacperski Wojciech Olsztyn 24-… 157
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 24-… 74
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 24-… 8
Klajbor Katarzyna Olsztyn 24-… 37
Kłys Piotr Stara Iwiczna 24-… 100
Kolesiński Mateusz Wrocław 24-… -
Kołatka Anna Iława 16-19 -
Kołodziejski Marek Stawiguda 24-… 111
Konieczny Mikolaj Gdańsk 24-… 115
Kosmala Maciej Elbląg 20-23 47
Kościesza Robert Olsztyn 24-… 101
Kośka Tomasz Sopot 24-… 19
Kott Adam Warszawa 24-… 80
Kotyrba Daniel Olsztyn 24-… 116
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 16-19 185
Kozłowski Piotr Olsztyn 24-… 112
Krajewska Barbara Gdańsk 16-19 114
Krajewska Natalia Aleksandrów Łódzki 24-… -
Kramer Rafal Radom 24-… -
Krawczyk Jacek Rumia 20-23 177
Kroll Marcin Warszawa 24-… 141
Krzysztofik Jakub Łódź 24-… 124
Kubik Agnieszka Gdańsk 24-… 161
Kuczyński Marcin Warszawa 24-… 128
Kujawa Paweł Biskupiec 24-… 118
Kuliński Grzegorz Rzeszow 24-… -
Kułak Piotr Biskupiec 24-… 135
Kupka Bazyl Nowa Ruda 20-23 136
Kupka Martyna Poznań 24-… 87
Kurek Wojciech Elblag 24-… 53
Kuźmiński Marcin Golub-Dobrzyń 24-… 75
Labudda Mateusz Gdynia 24-… 32
Laskowski Michał Warszawa 24-… 59
Lenartowicz Paweł Koło 16-19 73
Lewandowski Igor Łódź 24-… 23
Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański 24-… 44
Lipowska Małgorzata Kraków 20-23 153
Łagownik Marta Gdańsk 20-23 14
Ławicki Piotr Lubin 20-23 7
Machnicki Krzysztof Warszawa 24-… 147
Magun Szymon Olsztyn 24-… 70
Makowski Krzysztof Wrocław 24-… 107
Marciak Karol Stawiguda 24-… 55
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 2
Mariański Marek Olsztyn 24-… 61
Masłowska Olga Gniezno 16-19 186
Matusiak Tomasz Olsztyn 24-… 159
Meksa Patrycja Łódź 24-… 28
Miasojedow Bożena Warszawa 24-… 17
Michalak Piotr Marki 16-19 96
Mielnik Magdalena Olsztyn 24-… 10
Mierzejewski Marcin Reszel 24-… 123
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 24-… -
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-23 98
Naruszewicz Łukasz Giżycko 24-… 120
Neuman Marcin Sosnowiec 20-23 167
Niemczuk Kamil Olsztyn 24-… 127
Niemczuk Waldemar Olsztyn 24-… 125
Nienartowicz Bartosz Toruń 24-… 86
Niski Michał Gdynia 24-… 72
Nowiczenko Dawid Suwałki 24-… -
Olejniczak Ula Głogów 16-19 144
Parfieniuk Bartosz Białystok 24-… 77
Pawełczyk Kacper Pabianice 24-… 15
Pawiński Maciej Łódź 24-… -
Petters Klaudia Bolesławiec 16-19 173
Pietruszewska Martyna Gniezno 16-19 191
Płuciennik Paweł Warszawa 24-… 143
Prorok Tomasz Warszawa 24-… 46
Przymusiński Filip Poznań 24-… 5
Pytel Maria Starachowice 24-… 9
Ramian Anna Daleszyce 20-23 163
Ratajczak Magdalena Mogilno 16-19 106
Rogulski Arkadiusz Warszawa 24-… 39
Rózicka Katarzyna Warszawa 24-… 56
Różański Tomasz Warsaw 24-… 57
Rudzińska Aleksandra Warszawa 20-23 24
Rudziński Jakub Gryfino 16-19 181
Rumińska Katarzyna Malbork 16-19 27
Rusak Michał Gdynia 24-… 95
Rutkowski Jaroslaw Niemce 24-… 92
Ryczak Maja Wroclaw 20-23 149
Rynko Paweł Olsztyn 24-… 193
Rzuczkowski Kacper Ostrów Mazowiecka 16-19 50
Sawejko Karol Warszawa 24-… 126
Sikora Aleksandra Juszczyn 16-19 13
Skowroński Łukasz Kobylnica 24-… -
Sobala Krzysztof Warszawa 24-… 145
Sobiech Tomasz Olsztyn 24-… 84
Sojkowski Piotr Warszawa 24-… 99
Sowiński Miłosz Nowa Iwiczna 20-23 130
Stasinski Rafał Olsztyn - Ruś 24-… 91
Staszewski Marcin Olsztyn 24-… 26
Staśkiewicz Marcin Olsztyn 24-… 103
Stawiarski Grzegorz Olsztyn 24-… 81
Stępniak Kacper Rumia 20-23 176
Strasz Katarzyna Łomianki 24-… 71
Suchcicki Przemysław Gdańsk 24-… -
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 24-… 180
Szpakowski Michał Olsztyn 24-… 90
Szuba Eryk Gniezno 16-19 188
Szymanowski Jakub Zabrze 20-23 192
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 4
Szymański Łukasz Olsztyn 24-… 102
Szymański Maciek Warszawa 24-… 148
Szymula Łukasz Warszawa 24-… 79
Śmieszny Marcin Olsztyn 24-… 20
Świetliński Krzysztof Sopot 24-… 121
Taraszkiewicz Anna Suwałki 24-… 65
Taraszkiewicz Maria Suwałki 20-23 66
Tomczyk Dawid Gdynia 24-… 31
Trypuć-Magdziarz Aleksandra Bydgoszcz 24-… 89
Twardowski Sebastian Olsztyn 24-… 134
Twardy Stanisław Rzeszów 24-… -
Tybura Rafał Gdynia 24-… 69
Ulatowska Alicja Pawłowice 20-23 22
Ułamek Mateusz Gdynia 24-… 138
Urbański Bartłomiej Gniezno 20-23 179
Walaugo Radosław Studzianek 24-… 110
Walkowiak Marcin Subkowy 24-… 132
Walkowiak Miłosz Rumia 16-19 131
Wasiak Dominik Warszawa 24-… 76
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 11
Węgier Arkadiusz Susz 24-… 38
Wielakin Dariusz Knyszyn 24-… 119
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-23 12
Witkowski Adam Olsztyn 24-… 18
Wojcieszonek Damian Kobylanka 16-19 183
Wojda Rafal Warszawa 24-… -
Woronecka Sylwia Morąg 24-… 140
Woronko Damian Białystok 24-… 113
Woźniak Karina Szczecin 16-19 182
Wójcik Łukasz Pabianice 24-… 142
Wójcik Witold Katowice 24-… 170
Wrzeszcz Adrian Łódź 24-… 29
Zabiszak Paulina Gniezno 16-19 189
Zabiszak Piotr Gniezno 16-19 190
Załucka Paulina Gdańsk 20-23 165
Zarin Roman Kaliningrad 24-… 133
Zawadzki Robert Bielsk Podlaski 24-… 62
Zawolik Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski 16-19 156
Zdun Konrad Kalisz 20-23 171
Zelewska Marta Gdynia 24-… 35
Zgiep Jan Szczytno 24-… -
Ziniewicz Paweł Olsztyn 16-19 83
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon