Elemental Tri Series Olsztyn 2016 - dystans sprinterski - wyniki

2016-05-15 11:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 2 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice Labosport Team/Olscoaching/SMS Racibórz M24 1 1 00:09:30 (5)00:01:43 (2)00:28:40 (6)00:01:31 (4)00:15:59 (3) 00:57:22
2 176 Stępniak Kacper UKS Tri-Team Rumia M20 1 2 00:09:27 (2)00:01:42 (1)00:28:43 (7)00:01:30 (3)00:16:08 (4) 00:57:30 00:00:08
3 177 Krawczyk Jacek UKS Tri-Team Rumia M20 2 3 00:09:28 (4)00:01:50 (7)00:28:35 (5)00:01:30 (2)00:16:42 (6) 00:58:05 00:00:43
4 1 Brembor Tomasz KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz M20 3 4 00:09:27 (3)00:02:00 (21)00:28:25 (1)00:01:30 (1)00:16:50 (8) 00:58:11 00:00:49
5 4 Szymanowski Przemysław WLKS KMICIC / www.przemyslawszymanowski.pl M24 2 5 00:09:38 (9)00:01:49 (6)00:28:28 (2)00:01:41 (17)00:17:14 (12) 00:58:50 00:01:28
6 130 Sowiński Miłosz AZS AWF Wrocław M20 4 6 00:10:02 (15)00:01:47 (3)00:28:30 (3)00:01:50 (29)00:16:53 (9) 00:59:02 00:01:40
7 171 Zdun Konrad UKS 9 Kalisz M20 5 7 00:09:27 (1)00:01:58 (16)00:28:51 (8)00:01:37 (8)00:17:13 (11) 00:59:06 00:01:44
8 190 Zabiszak Piotr GTT Diament Gniezno M16 1 8 00:09:55 (13)00:01:49 (5)00:28:34 (4)00:01:34 (5)00:17:32 (18) 00:59:24 00:02:02
9 98 Najmowicz Paweł Tri NEGU M20 6 9 00:10:09 (20)00:02:05 (33)00:29:23 (9)00:01:35 (7)00:16:44 (7) 00:59:56 00:02:34
10 109 Damentka Kamil UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa M16 2 10 00:09:49 (10)00:01:55 (12)00:29:52 (22)00:01:37 (9)00:17:14 (13) 01:00:27 00:03:05
11 5 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M24 3 11 00:10:17 (28)00:01:54 (11)00:29:23 (10)00:01:39 (13)00:17:19 (15) 01:00:32 00:03:10
12 3 Bodnar Maciej AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M20 7 12 00:10:13 (26)00:01:52 (10)00:29:33 (15)00:01:38 (11)00:17:21 (16) 01:00:37 00:03:15
13 188 Szuba Eryk GTT Diament Gniezno Obuwie Maciejka M16 3 13 00:10:32 (32)00:01:55 (14)00:29:35 (16)00:01:34 (6)00:17:14 (14) 01:00:50 00:03:28
14 7 Ławicki Piotr UAM TRIATHLON POZNAŃ M20 8 14 00:10:27 (29)00:01:47 (4)00:29:46 (20)00:01:39 (12)00:17:22 (17) 01:01:01 00:03:39
15 54 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M16 4 15 00:10:29 (31)00:01:55 (13)00:29:37 (17)00:10:19 (168)00:08:53 (1) 01:01:12 00:03:50
16 73 Lenartowicz Paweł UKS G-8 Bielany Warszawa M16 5 16 00:09:55 (12)00:02:00 (22)00:29:44 (18)00:01:37 (10)00:18:09 (22) 01:01:25 00:04:03
17 180 Szala Tomasz AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT Jefe M24 4 17 00:10:33 (33)00:02:02 (28)00:29:24 (11)00:01:40 (14)00:18:01 (19) 01:01:39 00:04:17
18 47 Kosmala Maciej CompleXsports PRO TEAM M20 9 18 00:10:07 (18)00:02:04 (30)00:29:26 (12)00:01:43 (21)00:18:31 (25) 01:01:50 00:04:28
19 183 Wojcieszonek Damian KS IRONMAN C/S POLSKA M16 6 19 00:10:37 (35)00:02:12 (40)00:30:20 (25)00:01:50 (31)00:16:59 (10) 01:01:58 00:04:36
20 10 Mielnik Magdalena Warmińsko - Mazurski Klub Sportowy K24 1 1 00:10:06 (17)00:01:59 (17)00:29:30 (14)00:01:41 (16)00:18:46 (30) 01:02:02 00:04:40
21 187 Czech Michał GTT Diament Gniezno M20 10 20 00:10:09 (21)00:02:02 (27)00:29:28 (13)00:01:50 (30)00:18:38 (27) 01:02:07 00:04:45
22 104 Hadas Krzysztof drużyna Tri NEGU M20 11 21 00:11:23 (51)00:02:16 (44)00:30:07 (23)00:01:47 (27)00:16:39 (5) 01:02:12 00:04:50
23 131 Walkowiak Miłosz MKS Sambor Tczew M16 7 22 00:09:31 (7)00:01:51 (9)00:31:09 (31)00:01:43 (22)00:18:06 (20) 01:02:20 00:04:58
24 184 Cieślik Mateusz KS IRONMAN CS POLSKA M16 8 23 00:10:08 (19)00:02:09 (36)00:29:45 (19)00:01:41 (18)00:18:55 (32) 01:02:38 00:05:16
25 167 Neuman Marcin KS AZS AWF Katowice OSSM Racibórz M20 12 24 00:10:41 (36)00:02:01 (23)00:30:27 (28)00:01:41 (15)00:18:09 (21) 01:02:59 00:05:37
26 11 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K24 2 2 00:10:45 (38)00:02:03 (29)00:30:19 (24)00:01:44 (23)00:18:28 (24) 01:03:20 00:05:58
27 181 Rudziński Jakub KS IRONMAN CS POLSKA M16 9 25 00:10:10 (22)00:02:05 (32)00:29:47 (21)00:01:52 (33)00:19:28 (37) 01:03:22 00:06:00
28 178 Jarliński Michał UKS Tri-Team Rumia M16 10 26 00:10:28 (30)00:02:16 (45)00:30:25 (26)00:01:50 (28)00:18:37 (26) 01:03:35 00:06:13
29 154 Combik Marcin YMCA Kraków M20 13 27 00:10:50 (45)00:02:00 (20)00:30:51 (29)00:11:02 (169)00:09:25 (2) 01:04:09 00:06:47
30 24 Rudzińska Aleksandra UKS G-8 Bielany Warszawa K20 1 3 00:10:41 (37)00:02:01 (26)00:30:26 (27)00:01:42 (20)00:19:23 (36) 01:04:12 00:06:50
31 22 Ulatowska Alicja WLKS Kmicic Częstochowa K20 2 4 00:09:35 (8)00:02:11 (38)00:31:21 (32)00:01:56 (35)00:19:55 (41) 01:04:59 00:07:37
32 12 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz K20 3 5 00:10:13 (25)00:02:01 (25)00:30:59 (30)00:01:47 (26)00:20:38 (50) 01:05:37 00:08:15
33 8 Kaźmierczak Hanna Elemental Team K24 3 6 00:10:17 (27)00:01:59 (19)00:32:42 (39)00:02:02 (41)00:18:43 (29) 01:05:43 00:08:21
34 6 Goliniewski Jakub KOLARSKI TEAM M20 14 28 00:10:49 (43)00:02:10 (37)00:33:05 (48)00:01:57 (36)00:18:20 (23) 01:06:21 00:08:59
35 185 Kowalczyk Łukasz KS IRONMAN C/S POLSKA M16 11 29 00:09:31 (6)00:02:01 (24)00:34:23 (65)00:02:18 (72)00:19:10 (34) 01:07:22 00:10:00
36 192 Szymanowski Jakub KS AZS-AWF Katowice M20 15 30 00:10:11 (24)00:02:18 (46)00:33:53 (57)00:02:09 (56)00:18:51 (31) 01:07:23 00:10:01
37 173 Petters Klaudia TS Akwedukt Kielce K16 1 7 00:10:48 (41)00:02:15 (43)00:33:09 (49)00:01:47 (25)00:19:58 (43) 01:07:58 00:10:36
38 67 Glebow Dominik M16 12 31 00:10:55 (48)00:02:40 (66)00:33:37 (53)00:02:01 (40)00:19:12 (35) 01:08:25 00:11:03
39 155 Ceklarz Michał UKS Tri-Team Rumia M16 13 32 00:11:31 (52)00:02:30 (58)00:32:50 (43)00:02:36 (97)00:19:03 (33) 01:08:30 00:11:08
40 14 Łagownik Marta Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 4 8 00:12:01 (55)00:02:07 (35)00:34:06 (60)00:01:42 (19)00:18:41 (28) 01:08:37 00:11:15
41 96 Michalak Piotr UKS G-8 Bielany Warszawa M16 14 33 00:09:53 (11)00:01:58 (15)00:31:32 (33)00:01:50 (32)00:23:38 (96) 01:08:51 00:11:29
42 144 Olejniczak Ula CSGT Głogów K16 2 9 00:10:49 (42)00:02:19 (47)00:33:05 (47)00:01:46 (24)00:21:11 (59) 01:09:11 00:11:49
43 186 Masłowska Olga GTT Diament Gniezno Maciejka K16 3 10 00:11:05 (49)00:02:25 (57)00:32:49 (42)00:02:05 (46)00:21:19 (60) 01:09:43 00:12:21
44 148 Szymański Maciek WARSAW MASTERS TEAM M24 5 34 00:10:53 (46)00:02:33 (61)00:32:54 (44)00:01:59 (39)00:21:48 (65) 01:10:06 00:12:44
45 150 Gaweł Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 16 35 00:11:40 (54)00:02:14 (42)00:33:43 (55)00:02:08 (51)00:20:30 (48) 01:10:14 00:12:52
46 9 Pytel Maria Triathlon Starachowice K24 4 11 00:10:50 (44)00:02:05 (31)00:33:22 (51)00:02:10 (57)00:21:48 (64) 01:10:15 00:12:53
47 149 Ryczak Maja UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K20 5 12 00:10:11 (23)00:02:21 (51)00:34:21 (64)00:01:56 (34)00:21:30 (63) 01:10:19 00:12:57
48 162 Gajewski Karol TS Akwedukt Kielce M16 15 36 00:10:36 (34)00:02:20 (50)00:33:57 (59)00:01:58 (37)00:21:49 (66) 01:10:40 00:13:18
49 165 Załucka Paulina CompleXsports PRO TEAM K20 6 13 00:12:06 (56)00:02:12 (41)00:34:12 (62)00:02:08 (54)00:20:16 (46) 01:10:54 00:13:32
50 63 Frukacz Kamil M20 17 37 00:10:46 (39)00:02:33 (59)00:33:17 (50)00:02:08 (53)00:22:22 (73) 01:11:05 00:13:43
51 64 Bednarczyk Tomasz Plaża ,,Miron" Lubowidz M24 6 38 00:12:50 (64)00:02:58 (73)00:33:05 (46)00:02:22 (77)00:19:57 (42) 01:11:12 00:13:50
52 124 Krzysztofik Jakub M24 7 39 00:13:09 (70)00:03:26 (90)00:32:12 (34)00:02:18 (73)00:20:18 (47) 01:11:22 00:14:00
53 108 Drouin Pierre-Francois WITC M24 8 40 00:13:47 (76)00:02:42 (67)00:32:14 (36)00:02:15 (68)00:20:33 (49) 01:11:31 00:14:09
54 86 Nienartowicz Bartosz Toruński Klub Triathlonowy M24 9 41 00:12:49 (63)00:03:24 (88)00:32:33 (37)00:02:03 (42)00:20:53 (55) 01:11:43 00:14:21
55 152 Giet Magdalena TRIATHLON YMCA KRAKÓW K16 4 14 00:14:04 (80)00:02:34 (62)00:32:13 (35)00:02:08 (52)00:20:48 (54) 01:11:46 00:14:24
56 23 Lewandowski Igor Celironman RTS Widzew Łódź M24 10 42 00:12:09 (59)00:03:07 (77)00:33:29 (52)00:02:27 (80)00:20:39 (52) 01:11:50 00:14:28
57 189 Zabiszak Paulina GTT Diament Gniezno K16 5 15 00:11:07 (50)00:02:21 (52)00:32:47 (41)00:02:05 (49)00:25:05 (119) 01:13:25 00:16:03
58 107 Makowski Krzysztof Waniewski Coaching M24 11 43 00:10:05 (16)00:02:25 (56)00:33:45 (56)00:01:59 (38)00:25:13 (120) 01:13:27 00:16:05
59 127 Niemczuk Kamil Fizjoterapia Mateusz Derlecki M24 12 44 00:15:30 (93)00:02:50 (69)00:33:41 (54)00:02:19 (76)00:19:37 (39) 01:13:57 00:16:35
60 168 Bednarski Michał Puls Studio M24 13 45 00:13:09 (71)00:03:01 (74)00:32:41 (38)00:02:35 (92)00:22:33 (77) 01:13:59 00:16:37
61 182 Woźniak Karina KS IRONMAN C/S POLSKA K16 6 16 00:12:30 (60)00:02:19 (48)00:36:35 (89)00:02:05 (48)00:21:02 (57) 01:14:32 00:17:10
62 85 Bieliński Piotr Powersystem M24 14 46 00:17:28 (123)00:02:33 (60)00:32:44 (40)00:02:13 (62)00:20:10 (44) 01:15:08 00:17:46
63 175 Goc Julia KTS IRONMAN K16 7 17 00:11:35 (53)00:02:24 (55)00:36:25 (86)00:02:05 (47)00:22:44 (81) 01:15:13 00:17:51
64 43 Bogucki Marcin Kuźnia Triathlonu M24 15 47 00:14:28 (83)00:02:57 (71)00:34:48 (68)00:02:28 (83)00:20:38 (51) 01:15:18 00:17:56
65 75 Kuźmiński Marcin Agrolok Sport Team M24 16 48 00:13:50 (77)00:03:01 (75)00:35:06 (71)00:02:24 (79)00:21:25 (61) 01:15:45 00:18:23
66 68 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M24 17 49 00:12:56 (68)00:03:35 (97)00:35:40 (72)00:02:11 (58)00:21:27 (62) 01:15:49 00:18:27
67 163 Ramian Anna TS Akwedukt Kielce K20 7 18 00:12:06 (57)00:02:11 (39)00:36:09 (80)00:02:14 (66)00:23:42 (98) 01:16:21 00:18:59
68 132 Walkowiak Marcin Agros-TJ M24 18 50 00:14:17 (82)00:03:20 (84)00:35:01 (69)00:02:13 (61)00:22:33 (78) 01:17:24 00:20:02
69 27 Rumińska Katarzyna MKS Delfin Malbork K16 8 19 00:12:09 (58)00:02:23 (54)00:36:51 (94)00:02:11 (59)00:23:50 (101) 01:17:25 00:20:03
70 30 Brzozowski Grzegorz Piotr IMAGSAVINGS.COM IMAG Savings Sp. z o. o. M24 19 51 00:18:16 (137)00:02:48 (68)00:34:45 (67)00:02:06 (50)00:19:36 (38) 01:17:31 00:20:09
71 112 Kozłowski Piotr Father on the run M24 20 52 00:12:45 (62)00:03:09 (80)00:36:09 (79)00:02:38 (99)00:22:55 (84) 01:17:36 00:20:14
72 106 Ratajczak Magdalena GTT Diament Gniezno K16 9 20 00:13:28 (72)00:02:38 (63)00:35:55 (77)00:02:08 (55)00:23:46 (100) 01:17:55 00:20:33
73 38 Węgier Arkadiusz UKS TRS SUSZ M24 21 53 00:16:41 (110)00:03:41 (99)00:34:11 (61)00:02:17 (71)00:21:11 (58) 01:18:01 00:20:39
74 74 Kaliski Kamil Agrolok Sport Team Agrolok M24 22 54 00:15:14 (89)00:03:06 (76)00:35:50 (75)00:02:15 (67)00:22:01 (68) 01:18:25 00:21:03
75 156 Zawolik Wiktoria TS Akwedukt Kielce K16 10 21 00:12:41 (61)00:02:21 (53)00:38:30 (117)00:02:14 (65)00:23:14 (90) 01:18:59 00:21:37
76 49 Daniel Piotr M24 23 55 00:14:35 (84)00:03:47 (104)00:35:53 (76)00:02:18 (74)00:22:34 (79) 01:19:07 00:21:45
77 117 Belkin Andrey M24 24 56 00:12:55 (67)00:03:20 (82)00:38:25 (116)00:02:35 (91)00:22:00 (67) 01:19:15 00:21:53
78 60 Chwedczuk Jan M24 25 57 00:14:35 (85)00:02:40 (65)00:36:52 (95)00:02:16 (70)00:23:42 (97) 01:20:04 00:22:42
79 166 Juchnowicz Radosław KS Sulmin M24 26 58 00:16:57 (116)00:03:18 (81)00:34:30 (66)00:02:27 (82)00:22:52 (83) 01:20:05 00:22:43
80 93 Bień Maciej 1980 M24 27 59 00:12:51 (65)00:02:58 (72)00:37:33 (108)00:02:30 (85)00:24:51 (117) 01:20:43 00:23:21
81 170 Wójcik Witold Etixx Silesiaman Triathlon Team M24 28 61 00:16:59 (117)00:04:03 (112)00:36:06 (78)00:02:54 (113)00:20:48 (53) 01:20:51 00:23:29
82 41 Jezierski Adam MajaPola M24 29 60 00:13:44 (75)00:03:44 (102)00:36:58 (96)00:02:44 (104)00:23:42 (99) 01:20:51 00:23:29
83 139 Bielenica Beata Tri NEGU K24 5 22 00:17:34 (125)00:03:09 (79)00:37:14 (102)00:02:03 (43)00:21:01 (56) 01:21:00 00:23:38
84 26 Staszewski Marcin Rowelove café M24 30 62 00:16:21 (103)00:02:50 (70)00:36:32 (88)00:02:57 (116)00:22:21 (72) 01:21:00 00:23:38
85 45 Gorski Dariusz M24 31 63 00:14:42 (86)00:04:34 (130)00:37:35 (109)00:02:24 (78)00:22:01 (69) 01:21:15 00:23:53
86 161 Kubik Agnieszka BCT Team / TriLadies K24 6 23 00:13:43 (74)00:04:04 (113)00:34:13 (63)00:03:27 (141)00:26:11 (134) 01:21:38 00:24:16
87 95 Rusak Michał CompleXsports Triathlon Team M24 32 64 00:14:45 (87)00:03:42 (100)00:37:02 (98)00:02:48 (107)00:23:21 (93) 01:21:38 00:24:16
88 16 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M24 33 65 00:12:58 (69)00:03:30 (92)00:35:41 (73)00:03:12 (133)00:26:30 (138) 01:21:51 00:24:29
89 172 Cwalina Kacper M16 16 66 00:12:55 (66)00:02:19 (49)00:37:08 (100)00:02:04 (45)00:27:31 (146) 01:21:58 00:24:36
90 103 Staśkiewicz Marcin Tri NEGU M24 34 68 00:16:15 (102)00:03:58 (106)00:36:22 (84)00:03:01 (121)00:23:01 (85) 01:22:38 00:25:16
91 102 Szymański Łukasz Tri NEGU M24 35 67 00:17:32 (124)00:03:08 (78)00:33:53 (58)00:02:12 (60)00:25:54 (132) 01:22:38 00:25:16
92 193 Rynko Paweł Startuję bo nie lubię ;-) M24 36 69 00:17:10 (119)00:03:59 (109)00:36:31 (87)00:02:46 (106)00:22:18 (71) 01:22:43 00:25:21
93 15 Pawełczyk Kacper OTT Pabianice Ericpol HTF Celironman.pl M24 37 70 00:16:55 (114)00:03:43 (101)00:37:07 (99)00:02:48 (108)00:22:43 (80) 01:23:15 00:25:53
94 134 Twardowski Sebastian Do zakochania jeden krok M24 38 71 00:15:17 (90)00:04:30 (127)00:41:21 (139)00:02:38 (100)00:19:40 (40) 01:23:26 00:26:04
95 52 Arak Tomasz Triathlon Piaseczno M24 39 72 00:21:30 (159)00:04:08 (115)00:35:03 (70)00:02:52 (112)00:20:11 (45) 01:23:44 00:26:22
96 21 Bonik Cezary TRICLUB M24 40 73 00:16:43 (111)00:03:28 (91)00:36:24 (85)00:03:04 (126)00:24:40 (114) 01:24:18 00:26:56
97 51 Jarski Paweł M24 41 74 00:14:02 (79)00:04:11 (118)00:37:32 (107)00:02:59 (117)00:25:46 (131) 01:24:30 00:27:08
98 36 Gruchala Piotr POiNT M24 42 75 00:15:32 (94)00:04:51 (136)00:38:05 (113)00:03:02 (123)00:23:19 (92) 01:24:49 00:27:27
99 147 Machnicki Krzysztof M24 43 76 00:18:25 (139)00:04:08 (116)00:37:24 (104)00:02:56 (115)00:22:24 (75) 01:25:17 00:27:55
100 84 Sobiech Tomasz M24 44 77 00:18:27 (141)00:04:43 (132)00:36:59 (97)00:02:46 (105)00:22:24 (74) 01:25:18 00:27:56
101 46 Prorok Tomasz M24 45 78 00:19:04 (147)00:03:23 (85)00:36:37 (90)00:03:06 (127)00:23:13 (89) 01:25:23 00:28:01
102 62 Zawadzki Robert M24 46 79 00:17:12 (120)00:03:44 (103)00:36:50 (93)00:03:44 (154)00:24:02 (103) 01:25:31 00:28:09
103 125 Niemczuk Waldemar M24 47 80 00:15:52 (97)00:03:20 (83)00:38:57 (122)00:03:14 (135)00:24:09 (107) 01:25:32 00:28:10
104 59 Laskowski Michał TRIdziestka M24 48 81 00:14:56 (88)00:04:01 (111)00:39:53 (128)00:02:36 (95)00:24:06 (105) 01:25:33 00:28:11
105 135 Kułak Piotr Biskupiec Biega The Best M24 49 82 00:16:46 (112)00:03:38 (98)00:38:34 (118)00:02:04 (44)00:24:47 (115) 01:25:48 00:28:26
106 99 Sojkowski Piotr Tri NEGU M24 50 83 00:16:00 (99)00:03:32 (94)00:37:10 (101)00:02:39 (102)00:26:29 (137) 01:25:50 00:28:28
107 40 Greczyło Adam GO TRI KKS / Akademia Triathlonu Team M24 51 84 00:17:49 (128)00:04:28 (126)00:36:45 (92)00:02:32 (86)00:24:37 (113) 01:26:11 00:28:49
108 97 Gałązka Anna UKS Katolik Częstochowa K16 11 24 00:15:53 (98)00:02:39 (64)00:40:07 (129)00:02:16 (69)00:25:23 (122) 01:26:18 00:28:56
109 92 Rutkowski Jaroslaw Triclub M24 52 85 00:14:12 (81)00:03:23 (86)00:38:57 (121)00:03:19 (137)00:26:28 (136) 01:26:19 00:28:57
110 100 Kłys Piotr Puls Studio M24 53 86 00:16:04 (101)00:03:32 (93)00:38:08 (114)00:02:35 (90)00:26:31 (140) 01:26:50 00:29:28
111 19 Kośka Tomasz Kolonia Prabuty M24 54 87 00:18:03 (132)00:04:31 (128)00:37:41 (110)00:02:33 (89)00:24:09 (106) 01:26:58 00:29:36
112 55 Marciak Karol OUB M24 55 88 00:18:21 (138)00:04:15 (121)00:37:25 (105)00:02:29 (84)00:24:34 (111) 01:27:05 00:29:43
113 77 Parfieniuk Bartosz M24 56 89 00:13:52 (78)00:05:00 (143)00:38:15 (115)00:03:35 (145)00:26:35 (142) 01:27:17 00:29:55
114 29 Wrzeszcz Adrian Adrian! Błagam wolniej. M24 57 90 00:15:30 (92)00:04:41 (131)00:39:40 (126)00:03:07 (128)00:24:25 (110) 01:27:22 00:30:00
115 164 Boczkowska Diana TS Akwedukt Kielce K16 12 25 00:13:34 (73)00:03:33 (95)00:42:11 (141)00:03:02 (124)00:25:23 (123) 01:27:43 00:30:21
116 72 Niski Michał Complexsports Triathlon Team M24 58 91 00:20:48 (155)00:03:58 (107)00:37:25 (106)00:02:38 (98)00:23:07 (87) 01:27:56 00:30:34
117 138 Ułamek Mateusz M24 59 92 00:17:35 (126)00:05:45 (159)00:37:20 (103)00:03:58 (157)00:23:33 (95) 01:28:12 00:30:50
118 25 Blankiewicz Krzysztof M16 17 93 00:17:13 (121)00:04:28 (125)00:40:47 (133)00:03:17 (136)00:22:28 (76) 01:28:13 00:30:51
119 39 Rogulski Arkadiusz EDC M24 60 94 00:18:03 (133)00:06:09 (164)00:36:40 (91)00:03:02 (125)00:24:35 (112) 01:28:29 00:31:07
120 110 Walaugo Radosław Tri NEGU M24 61 95 00:16:32 (108)00:03:49 (105)00:36:11 (81)00:02:36 (94)00:29:33 (155) 01:28:40 00:31:18
121 42 Burdyn Grzegorz SmartHomeSystem www.shsystem.pl M24 62 96 00:19:33 (149)00:04:33 (129)00:36:21 (82)00:02:55 (114)00:25:24 (124) 01:28:45 00:31:23
122 32 Labudda Mateusz M24 63 97 00:17:17 (122)00:05:32 (156)00:39:26 (125)00:02:49 (109)00:23:50 (102) 01:28:54 00:31:32
123 142 Wójcik Łukasz OTT Pabianice M24 64 98 00:18:49 (144)00:05:19 (150)00:36:21 (83)00:03:20 (138)00:25:22 (121) 01:29:11 00:31:49
124 136 Kupka Bazyl M20 18 99 00:16:22 (104)00:05:03 (144)00:38:40 (119)00:03:29 (142)00:26:31 (141) 01:30:04 00:32:42
125 119 Wielakin Dariusz Nadaktywni M24 65 100 00:15:50 (96)00:04:06 (114)00:37:51 (112)00:05:11 (167)00:27:34 (149) 01:30:32 00:33:10
126 71 Strasz Katarzyna K24 7 26 00:17:05 (118)00:04:00 (110)00:40:32 (132)00:03:35 (147)00:25:31 (126) 01:30:42 00:33:20
127 101 Kościesza Robert Tri NEGU M24 66 101 00:15:23 (91)00:04:44 (134)00:40:53 (134)00:04:07 (161)00:25:40 (129) 01:30:47 00:33:25
128 20 Śmieszny Marcin M24 67 102 00:15:47 (95)00:05:23 (152)00:44:22 (156)00:03:23 (140)00:22:08 (70) 01:31:02 00:33:40
129 89 Trypuć-Magdziarz Aleksandra OLADENTAL BYDGOSZCZ OLADENTAL BYDGOSZCZ K24 8 27 00:17:58 (130)00:03:25 (89)00:39:04 (123)00:02:52 (111)00:27:54 (151) 01:31:13 00:33:51
130 133 Zarin Roman Winter Meerkat M24 68 103 00:16:27 (106)00:04:52 (138)00:41:15 (138)00:02:59 (118)00:25:56 (133) 01:31:28 00:34:06
131 88 Janas Karolina K24 9 28 00:16:03 (100)00:03:24 (87)00:42:24 (142)00:02:39 (103)00:27:34 (148) 01:32:05 00:34:43
132 120 Naruszewicz Łukasz Akademia Pływania Niegocin Łukasz Naruszewicz M24 69 104 00:17:48 (127)00:05:23 (151)00:41:11 (137)00:03:00 (120)00:24:47 (116) 01:32:08 00:34:46
133 58 Dziuba Hubert M24 70 105 00:17:51 (129)00:03:33 (96)00:43:07 (148)00:03:43 (153)00:24:05 (104) 01:32:18 00:34:56
134 169 Burandt Magdalena 12tri.pl / Drużyna Wilka K24 10 29 00:18:26 (140)00:04:13 (119)00:43:15 (150)00:02:27 (81)00:24:11 (108) 01:32:32 00:35:10
135 34 Gruchała Agnieszka POiNT K24 11 30 00:18:54 (145)00:05:27 (155)00:42:40 (144)00:03:14 (134)00:23:03 (86) 01:33:17 00:35:55
136 129 Godlewska Iwona Gasss Łomen K24 12 31 00:19:00 (146)00:04:50 (135)00:44:19 (155)00:02:35 (93)00:22:46 (82) 01:33:30 00:36:08
137 83 Ziniewicz Paweł M16 18 106 00:37:51 (111)00:03:31 (143)00:31:04 (159) 01:33:31 00:36:09
138 115 Konieczny Mikolaj BBS M24 71 107 00:23:09 (165)00:05:26 (154)00:35:48 (74)00:03:39 (148)00:25:43 (130) 01:33:45 00:36:23
139 87 Kupka Martyna K24 13 32 00:16:23 (105)00:04:57 (142)00:38:45 (120)00:03:41 (152)00:30:56 (158) 01:34:42 00:37:20
140 160 Biełous Arek ComplexSPORTS M24 72 108 00:20:33 (153)00:04:09 (117)00:40:55 (135)00:03:39 (150)00:25:38 (127) 01:34:55 00:37:33
141 157 Kacperski Wojciech M24 73 109 00:19:27 (148)00:04:54 (139)00:45:36 (160)00:02:13 (64)00:23:08 (88) 01:35:18 00:37:56
142 128 Kuczyński Marcin SKS M24 74 110 00:22:45 (164)00:04:56 (141)00:40:21 (130)00:02:33 (88)00:25:28 (125) 01:36:03 00:38:41
143 80 Kott Adam M24 75 111 00:18:11 (136)00:03:59 (108)00:43:10 (149)00:03:00 (119)00:28:18 (153) 01:36:37 00:39:15
144 118 Kujawa Paweł M24 76 112 00:25:39 (166)00:05:36 (157)00:39:52 (127)00:03:10 (131)00:23:18 (91) 01:37:36 00:40:14
145 31 Tomczyk Dawid Szara M24 77 114 00:21:44 (160)00:05:05 (145)00:42:55 (147)00:02:33 (87)00:25:39 (128) 01:37:55 00:40:33
146 94 Abramczyk Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M24 78 113 00:20:42 (154)00:04:55 (140)00:41:54 (140)00:03:09 (129)00:27:15 (144) 01:37:55 00:40:33
147 122 Balcerek Marcin M24 79 115 00:16:28 (107)00:05:06 (146)00:43:50 (153)00:03:39 (149)00:29:04 (154) 01:38:08 00:40:46
148 116 Kotyrba Daniel M24 80 116 00:20:49 (156)00:04:51 (137)00:46:19 (165)00:02:51 (110)00:23:24 (94) 01:38:15 00:40:53
149 81 Stawiarski Grzegorz Yanushe Triathlon Team ExiWork M24 81 117 00:16:56 (115)00:05:24 (153)00:40:23 (131)00:03:21 (139)00:32:35 (162) 01:38:38 00:41:16
150 35 Zelewska Marta MEWA Gdynia K24 14 33 00:17:58 (131)00:06:34 (168)00:44:14 (154)00:03:58 (156)00:26:17 (135) 01:39:01 00:41:39
151 159 Matusiak Tomasz M24 82 118 00:22:04 (163)00:05:10 (149)00:42:46 (146)00:02:38 (101)00:26:41 (143) 01:39:19 00:41:57
152 33 Hojnacki Ziemowit M24 83 119 00:18:45 (143)00:05:42 (158)00:48:28 (167)00:02:19 (75)00:24:22 (109) 01:39:36 00:42:14
153 158 Gąsiorowski Tomasz M24 84 120 00:20:22 (151)00:04:17 (122)00:45:39 (161)00:03:01 (122)00:27:41 (150) 01:41:00 00:43:38
154 53 Kurek Wojciech M24 85 121 00:16:53 (113)00:05:58 (162)00:41:02 (136)00:04:28 (164)00:33:12 (164) 01:41:33 00:44:11
155 137 Jaśkiewicz Paweł ShipCup M24 86 122 00:16:34 (109)00:05:09 (148)00:42:45 (145)00:03:40 (151)00:33:42 (165) 01:41:51 00:44:29
156 65 Taraszkiewicz Anna MTB Suwałki K24 15 34 00:20:16 (150)00:04:26 (123)00:43:16 (151)00:03:35 (146)00:30:39 (157) 01:42:12 00:44:50
157 82 Abramczyk Marcin Yanushe Triathlon Team YTT M24 87 123 00:21:07 (157)00:05:06 (147)00:44:35 (157)00:04:02 (160)00:27:34 (147) 01:42:25 00:45:03
158 70 Magun Szymon M24 88 124 00:26:59 (168)00:04:43 (133)00:39:18 (124)00:04:25 (163)00:27:56 (152) 01:43:20 00:45:58
159 123 Mierzejewski Marcin M24 89 125 00:21:23 (158)00:06:08 (163)00:46:10 (163)00:02:36 (96)00:27:23 (145) 01:43:40 00:46:18
160 140 Woronecka Sylwia Finisz Morąg K24 16 35 00:27:49 (169)00:04:26 (124)00:43:25 (152)00:03:12 (132)00:25:01 (118) 01:43:53 00:46:31
161 91 Stasinski Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M24 90 126 00:22:03 (162)00:06:16 (167)00:42:40 (143)00:04:18 (162)00:30:21 (156) 01:45:37 00:48:15
162 121 Świetliński Krzysztof M24 91 127 00:20:27 (152)00:04:14 (120)00:44:50 (158)00:03:50 (155)00:33:05 (163) 01:46:26 00:49:04
163 17 Miasojedow Bożena AKS Polonia Warszawa K24 17 36 00:21:53 (161)00:05:45 (160)00:49:01 (168)00:03:59 (159)00:26:30 (139) 01:47:08 00:49:46
164 113 Woronko Damian M24 92 128 00:18:40 (142)00:05:55 (161)00:45:42 (162)00:03:35 (144)00:34:21 (167) 01:48:14 00:50:52
165 143 Płuciennik Paweł M24 93 129 00:46:49 (166)00:03:59 (158)00:32:03 (161) 01:49:18 00:51:56
166 114 Krajewska Barbara K16 13 37 00:18:08 (134)00:09:19 (169)00:44:51 (159)00:04:38 (165)00:33:49 (166) 01:50:44 00:53:22
167 78 Janik Piotr M24 94 130 00:18:10 (135)00:06:09 (165)00:46:14 (164)00:04:44 (166)00:35:47 (168) 01:51:03 00:53:41
168 61 Mariański Marek M24 95 131 00:25:59 (167)00:06:14 (166)00:52:42 (169)00:03:10 (130)00:31:56 (160) 02:00:01 01:02:39
169 13 Sikora Aleksandra YMCA Kraków K16 00:10:46 (40)00:01:59 (18)00:33:02 (45)00:02:13 (63) DNF
170 50 Rzuczkowski Kacper G-8 BIELANY WARSZAWA G-8 BIELANY WARSZAWA M16 00:09:57 (14)00:01:51 (8) DNF
171 151 Cieslak Agnieszka KS AZS-AWF Katowice K24 00:10:53 (47)00:02:05 (34) DNF
172 18 Witkowski Adam M24 DNS
173 28 Meksa Patrycja CelIronMan K24 DNS
174 37 Klajbor Katarzyna K24 DNS
175 44 Ligenza Zbigniew M24 DNS
176 48 Butny Rafał M24 DNS
177 56 Rózicka Katarzyna Warsaw International Triathlon Club K24 DNS
178 57 Różański Tomasz M24 DNS
179 66 Taraszkiewicz Maria MTB Suwałki K20 DNS
180 69 Tybura Rafał CompleXsports Triathlon Team M24 DNS
181 76 Wasiak Dominik Vitesse Vitesse M24 DNS
182 79 Szymula Łukasz TRINERGY TEAM M24 DNS
183 90 Szpakowski Michał M24 DNS
184 105 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M24 DNS
185 111 Kołodziejski Marek Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr M24 DNS
186 126 Sawejko Karol M24 DNS
187 141 Kroll Marcin 12tri.pl M24 DNS
188 146 Czapla Łukasz M24 DNS
189 153 Lipowska Małgorzata YMCA Kraków K20 DNS
190 174 Kaca Krzysztof UKS TRS SUSZ M24 DNS
191 179 Urbański Bartłomiej GTT Diament Gniezno M20 DNS
192 191 Pietruszewska Martyna GTT Diament Gniezno K16 DNS
193 145 Sobala Krzysztof M24 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon