Elemental Tri Series Augustów 2016 - dystans olimpijski - wyniki

2016-06-12 12:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 207 Awruk Bartosz NADAKTYWNI wawruk.pl M30 1 1 00:22:15 (3)00:01:44 (3)01:01:41 (2)00:01:18 (23)00:38:35 (5) 02:05:32
2 215 Zapalski Marek Kuźnia Triathlonu M30 2 2 00:24:51 (12)00:01:49 (7)01:01:07 (1)00:01:11 (13)00:39:02 (8) 02:08:00 00:02:28
3 217 Zarzecki Adrian TRINERGY TEAM M25 1 3 00:23:33 (5)00:01:43 (2)01:07:15 (28)00:01:02 (2)00:37:28 (3) 02:11:00 00:05:28
4 255 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 3 4 00:27:47 (48)00:01:35 (1)01:02:57 (4)00:01:02 (1)00:37:46 (4) 02:11:07 00:05:35
5 298 Wołoszyk Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo M18 1 5 00:27:23 (39)00:01:51 (10)01:04:37 (13)00:01:20 (28)00:36:50 (1) 02:12:00 00:06:28
6 313 Kożuchowski Grzegorz TS Akwedukt Kielce M30 4 6 00:24:22 (9)00:01:44 (4)01:06:08 (18)00:01:03 (3)00:38:50 (6) 02:12:07 00:06:35
7 284 Olejnik Bartosz DOTSPORT M18 2 7 00:26:16 (23)00:02:00 (17)01:04:11 (8)00:01:07 (7)00:39:14 (10) 02:12:48 00:07:16
8 165 Sikorski Krystian 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana/RANT BARTOSZYCE M18 3 8 00:26:16 (24)00:01:50 (8)01:04:52 (15)00:01:08 (8)00:39:17 (11) 02:13:23 00:07:51
9 291 Kubicki Dariusz Waniewski Coaching M40 1 9 00:26:04 (20)00:01:58 (15)01:04:31 (12)00:01:12 (14)00:39:52 (13) 02:13:37 00:08:05
10 236 Popławski Grzegorz Nadaktywni M35 1 10 00:26:02 (19)00:01:58 (16)01:06:56 (25)00:01:22 (33)00:37:26 (2) 02:13:44 00:08:12
11 170 Kaczyński Aleksander Nadaktywni M30 5 11 00:26:33 (29)00:01:51 (9)01:04:11 (7)00:01:34 (57)00:40:08 (14) 02:14:18 00:08:46
12 295 Kiełbasa Robert Szkoła Pływania WODNIK M25 2 12 00:22:11 (2)00:01:46 (6)01:08:13 (38)00:01:05 (5)00:42:28 (30) 02:15:44 00:10:12
13 175 Puciłowski Mirosław Nadaktywni Sprint TriTeam. M50 1 13 00:26:25 (25)00:01:54 (11)01:04:08 (6)00:01:09 (10)00:42:27 (29) 02:16:03 00:10:31
14 225 Witkowski Piotr Niezrzeszony BezSponsora M35 2 14 00:27:01 (32)00:02:33 (54)01:04:24 (10)00:01:15 (16)00:40:55 (17) 02:16:07 00:10:35
15 280 Batavicius Saulius Vilnius triathlon association M40 2 15 00:29:24 (71)00:02:20 (43)01:04:12 (9)00:01:20 (29)00:39:17 (12) 02:16:33 00:11:01
16 168 Łyskanowski Marcin AT Team M35 3 16 00:28:03 (53)00:02:03 (19)01:06:58 (26)00:01:10 (11)00:38:51 (7) 02:17:05 00:11:33
17 303 Glebow Krzysztof Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki M40 3 17 00:26:10 (21)00:02:10 (31)01:06:37 (22)00:01:24 (41)00:40:56 (18) 02:17:17 00:11:45
18 264 Barszcz Marcin BEKO WMT BEKO M30 6 18 00:28:05 (54)00:02:34 (55)01:03:49 (5)00:01:23 (37)00:41:51 (23) 02:17:41 00:12:09
19 282 Cieszynski Jacek Rowerowa Brzoza M50 2 19 00:27:21 (38)00:02:05 (27)01:04:29 (11)00:01:27 (46)00:42:31 (31) 02:17:52 00:12:20
20 198 Pupek Daniel AT Team (Akademia Triathlonu) M25 3 20 00:25:48 (16)00:02:04 (26)01:08:07 (37)00:01:15 (17)00:40:59 (19) 02:18:12 00:12:40
21 178 Wowtoniuk Mariusz M35 4 21 00:24:57 (13)00:02:39 (63)01:07:17 (29)00:01:28 (48)00:42:32 (32) 02:18:52 00:13:20
22 311 Nowakowski Jacek KS NIEMANIEMOGĘ M50 3 22 00:23:37 (7)00:02:15 (36)01:08:54 (43)00:01:16 (21)00:42:56 (38) 02:18:57 00:13:25
23 266 Jakimiuk Daniel Z Bogiem przez Triathlon/NADAKTYWNI Z Bogiem przez Triathlon M18 4 23 01:06:43 (23)00:01:39 (73)00:40:16 (15) 02:19:51 00:14:19
24 203 Cybulski Kamil Łowcy Przygód Gołdap M30 7 24 00:32:55 (109)00:02:03 (22)01:02:15 (3)00:01:09 (9)00:41:28 (21) 02:19:51 00:14:19
25 174 Minuth Łukasz Smaruj Na Trening LOTOS Running Team M30 8 25 00:25:52 (18)00:02:22 (45)01:04:50 (14)00:01:15 (19)00:45:42 (55) 02:20:01 00:14:29
26 288 Wydra Krzysztof Otter Tri Team M35 5 26 00:25:02 (15)00:02:03 (21)01:06:59 (27)00:01:46 (85)00:44:21 (46) 02:20:11 00:14:39
27 199 Gutkowski Tomasz Kuźnia Triathlonu M35 6 27 00:25:49 (17)00:02:10 (32)01:09:07 (45)00:01:37 (64)00:42:08 (25) 02:20:51 00:15:19
28 169 Fijałkowski Tomasz Nadaktywni M35 7 28 00:23:48 (8)00:02:26 (47)01:06:19 (19)00:01:37 (67)00:47:13 (70) 02:21:22 00:15:50
29 234 Kuskowski Marek LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M35 8 29 00:30:40 (81)00:01:55 (13)01:08:28 (41)00:01:15 (18)00:39:10 (9) 02:21:27 00:15:55
30 257 Litwiniuk Krzysztof Tri NEGU prawie szczupły kris M35 9 30 00:26:32 (28)00:02:26 (48)01:05:46 (17)00:01:24 (42)00:45:29 (54) 02:21:38 00:16:06
31 327 Zarzecki Andrzej Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 1 31 00:26:10 (22)00:02:04 (25)01:06:49 (24)00:01:24 (40)00:45:23 (52) 02:21:50 00:16:18
32 163 Lange Grzegorz JW 4808 Gołdap M35 10 32 00:27:19 (35)00:02:01 (18)01:07:19 (30)00:01:37 (68)00:43:55 (41) 02:22:10 00:16:38
33 187 Dobrosielski Grzegorz LABOSPORT Team M30 9 33 00:24:30 (10)00:02:55 (74)01:09:43 (52)00:01:25 (43)00:43:39 (40) 02:22:11 00:16:39
34 244 Czajka Maciej Nadaktywni Białystok M25 4 34 00:25:01 (14)00:01:55 (12)01:08:13 (39)00:01:25 (44)00:46:01 (60) 02:22:34 00:17:02
35 256 Rutkowski Paweł Tri NEGU M35 11 35 00:26:51 (31)00:02:05 (28)01:07:47 (35)00:01:06 (6)00:45:15 (51) 02:23:05 00:17:33
36 230 Zadrożny Zbigniew ATP Augustów M45 2 36 00:29:34 (72)00:02:16 (37)01:07:39 (32)00:01:28 (49)00:42:39 (35) 02:23:37 00:18:05
37 278 Mądry Wojciech TRINERGY TEAM M35 12 37 00:29:39 (73)00:02:40 (65)01:08:26 (40)00:01:39 (76)00:41:32 (22) 02:23:57 00:18:25
38 166 Kołodko Juliusz Nadaktywni M35 13 38 00:29:07 (65)00:02:19 (42)01:09:34 (51)00:01:18 (26)00:42:14 (27) 02:24:33 00:19:01
39 292 Goławski Krzysztof Kuźnia Triathlonu M30 10 39 00:32:11 (98)00:02:57 (76)01:04:53 (16)00:01:17 (22)00:43:28 (39) 02:24:45 00:19:13
40 197 Lubaszewski Zbigniew M35 14 40 00:30:00 (75)00:03:08 (90)01:09:21 (47)00:02:08 (123)00:40:18 (16) 02:24:56 00:19:24
41 273 Wandzioch Krzysztof Białe Miśki Suwałki Wandzioch Team, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M18 5 41 00:22:44 (4)00:03:23 (102)01:15:57 (105)00:01:39 (75)00:41:17 (20) 02:25:00 00:19:28
42 154 Orłowski Piotr TRI-Dunajek M35 15 42 00:27:38 (47)00:02:46 (70)01:07:42 (33)00:01:30 (52)00:45:27 (53) 02:25:03 00:19:31
43 232 Kurylo Artur ATP Augustów M50 4 43 00:31:26 (90)00:02:17 (39)01:08:34 (42)00:01:23 (36)00:42:12 (26) 02:25:51 00:20:19
44 157 Grzanecki Rafał Pie... Nie Biegam M40 4 44 00:31:46 (94)00:02:09 (30)01:06:32 (21)00:01:36 (61)00:44:08 (44) 02:26:11 00:20:39
45 226 Dzierszko Rafał Nadaktywni M35 16 45 00:27:27 (42)00:01:44 (5)01:06:30 (20)00:01:22 (32)00:49:24 (88) 02:26:27 00:20:55
46 254 Chodyna Monika Tri NEGU K18 1 1 00:22:00 (1)00:02:03 (20)01:12:28 (76)00:01:22 (31)00:48:52 (85) 02:26:45 00:21:13
47 148 Wiliński Łukasz M30 11 46 00:27:19 (36)00:02:42 (66)01:11:18 (64)00:01:53 (101)00:43:56 (42) 02:27:09 00:21:37
48 152 Panasiuk Paweł Nadaktywni M35 17 47 00:28:19 (57)00:02:13 (34)01:09:27 (49)00:01:11 (12)00:46:22 (62) 02:27:32 00:22:00
49 260 Kuffel Piotr BGK Kuźnia Triathlonu M30 12 48 00:27:17 (34)00:02:35 (57)01:10:48 (62)00:02:23 (140)00:44:33 (47) 02:27:37 00:22:05
50 150 Klejzerowicz Paweł Nadaktywni M25 5 50 00:27:47 (49)00:02:38 (62)01:08:57 (44)00:01:34 (56)00:46:47 (66) 02:27:43 00:22:11
51 145 Stępień Bartłomiej ABSOLUTE Bikes Team / LABOSPORT Team M30 13 49 00:31:21 (87)00:03:09 (91)01:09:25 (48)00:01:52 (100)00:41:56 (24) 02:27:43 00:22:11
52 277 Sosnowski Wojciech Olecko Biega / Znicz M40 5 51 00:29:16 (68)00:02:42 (67)01:11:59 (71)00:01:30 (51)00:42:51 (37) 02:28:18 00:22:46
53 185 Kuczyński Kamil KT Water Knights Zabierzow M40 6 52 00:26:29 (27)00:02:04 (23)01:11:19 (65)00:02:06 (121)00:47:06 (69) 02:29:03 00:23:31
54 220 Kutny Bartosz Łomża M30 14 53 00:23:36 (6)00:03:08 (89)01:12:18 (75)00:01:36 (62)00:48:45 (81) 02:29:23 00:23:51
55 290 Broekere krzysztof MyCenter Multimedia AGD RTV M55 1 54 00:31:43 (92)00:02:29 (53)01:07:57 (36)00:01:37 (66)00:46:03 (61) 02:29:49 00:24:17
56 274 Masłowski Julian Komputronik Galeria Antoniuk M30 15 55 00:35:59 (137)00:02:57 (77)01:07:34 (31)00:01:22 (34)00:42:26 (28) 02:30:17 00:24:45
57 213 Perkowski Jarosław Białe Miśki Suwałki M45 3 56 00:29:03 (64)00:02:40 (64)01:10:36 (60)00:01:43 (79)00:46:42 (65) 02:30:43 00:25:11
58 195 Opolski Marek AWOPR M50 5 57 00:26:35 (30)00:03:40 (120)01:10:17 (58)00:02:01 (112)00:48:46 (83) 02:31:19 00:25:47
59 267 Kucharski Michal Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 18 58 00:29:20 (69)00:02:36 (58)01:12:01 (72)00:01:38 (72)00:45:53 (57) 02:31:26 00:25:54
60 269 Jezierski Tomasz TJT M40 7 59 00:30:32 (79)00:02:51 (71)01:14:51 (94)00:01:24 (39)00:42:33 (33) 02:32:12 00:26:40
61 181 Stefanowski Piotr Nadaktywni M30 16 60 00:27:33 (44)00:02:57 (75)01:09:18 (46)00:01:28 (50)00:50:57 (100) 02:32:14 00:26:42
62 156 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 8 61 00:26:28 (26)00:01:55 (14)01:14:03 (92)00:01:16 (20)00:48:46 (82) 02:32:28 00:26:56
63 245 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M30 17 62 00:28:10 (56)00:03:02 (85)01:12:41 (77)00:01:33 (54)00:47:15 (71) 02:32:41 00:27:09
64 283 Stawiński Paweł M30 18 63 00:36:59 (139)00:02:29 (52)01:07:43 (34)00:02:06 (120)00:44:10 (45) 02:33:28 00:27:56
65 246 Tudek Agata LDI K30 1 2 00:27:23 (41)00:02:04 (24)01:13:06 (81)00:01:30 (53)00:49:43 (90) 02:33:45 00:28:13
66 201 Bołtruczyk Karol Nadaktywni M18 6 64 00:28:40 (58)00:02:58 (80)01:10:08 (56)00:01:23 (38)00:51:06 (101) 02:34:16 00:28:44
67 299 Mińko Piotr M35 19 65 00:29:23 (70)00:02:44 (69)01:13:23 (83)00:01:37 (65)00:47:29 (72) 02:34:36 00:29:04
68 258 Gorba Deniss trismile triathlon club M45 4 66 00:32:47 (107)00:02:55 (73)01:13:04 (80)00:01:22 (35)00:44:36 (48) 02:34:45 00:29:13
69 318 Dziejma Krzysztof Nadaktywni M25 6 67 00:28:44 (59)00:02:07 (29)01:11:54 (70)00:01:53 (102)00:50:10 (93) 02:34:47 00:29:15
70 211 Łysiuk Maciej Nadaktywni M30 19 68 00:29:46 (74)00:02:17 (38)01:11:51 (67)00:01:35 (58)00:49:44 (91) 02:35:14 00:29:42
71 270 Wojtek Klekotko OILTRANSFER sport team M50 6 69 00:29:12 (66)00:03:02 (84)01:10:01 (54)00:01:36 (63)00:51:31 (105) 02:35:23 00:29:51
72 235 Kopania Grzegorz ATP Augustów M35 20 70 00:34:31 (121)00:03:38 (119)01:13:11 (82)00:01:44 (83)00:42:35 (34) 02:35:38 00:30:06
73 316 Bielenica Beata Tri NEGU K30 2 3 00:34:01 (119)00:02:28 (51)01:15:30 (101)00:01:04 (4)00:42:39 (36) 02:35:41 00:30:09
74 324 Wcisło Wojtek TRINERGY TEAM M35 21 71 00:37:55 (142)00:02:37 (59)01:09:31 (50)00:01:49 (91)00:44:55 (49) 02:36:46 00:31:14
75 287 Michałowski Mateusz M18 7 72 00:29:02 (63)00:02:13 (35)01:16:58 (113)00:02:18 (135)00:46:34 (63) 02:37:05 00:31:33
76 173 Drejer Karol CompleXsports Triathlon Team M35 22 73 00:27:59 (51)00:03:35 (116)01:15:28 (100)00:02:01 (113)00:48:03 (77) 02:37:07 00:31:35
77 176 Stypułkowski Michał Nadaktywni M35 23 74 00:28:49 (60)00:03:55 (128)01:13:04 (79)00:02:28 (143)00:49:13 (86) 02:37:29 00:31:57
78 262 Bashtavy Anton Warsaw International Triathlon Club M25 7 75 00:33:57 (118)00:03:25 (105)01:11:52 (68)00:02:35 (149)00:45:45 (56) 02:37:34 00:32:02
79 301 Denert Mariusz ATP Augustów M25 8 76 00:24:35 (11)00:02:17 (40)01:13:41 (88)00:01:14 (15)00:55:47 (139) 02:37:35 00:32:03
80 296 Sopyła Krzysztof Prejłowo M30 20 77 00:31:06 (84)00:03:51 (126)01:13:54 (90)00:02:11 (127)00:46:35 (64) 02:37:37 00:32:05
81 229 Cichy Bartosz ATP Augustów M30 21 78 00:28:57 (62)00:02:35 (56)01:13:33 (86)00:02:17 (134)00:50:34 (95) 02:37:57 00:32:25
82 83 Jarski Paweł M35 24 79 00:27:53 (50)00:02:42 (68)01:11:11 (63)00:02:10 (125)00:54:30 (132) 02:38:26 00:32:54
83 179 Chojnacki Piotr Fit Expert Gym Fit Expert Gym M50 7 80 00:30:53 (83)00:02:58 (78)01:10:06 (55)00:02:00 (111)00:52:39 (112) 02:38:35 00:33:03
84 300 Ramotowski Arkadiusz M40 9 81 00:29:13 (67)00:03:23 (101)01:16:24 (109)00:01:42 (77)00:47:58 (75) 02:38:40 00:33:08
85 200 Malinowski Rafał M18 8 82 00:27:37 (46)00:02:52 (72)01:10:28 (59)00:01:52 (97)00:55:53 (140) 02:38:43 00:33:11
86 326 Drapella Dariusz Smaruj Na Trening Team M55 2 83 00:30:44 (82)00:02:27 (49)01:12:57 (78)00:01:36 (59)00:51:07 (102) 02:38:51 00:33:19
87 293 Ihnatowicz Arkadiusz M45 5 84 00:31:44 (93)00:03:24 (103)01:11:26 (66)00:01:55 (106)00:50:39 (96) 02:39:08 00:33:36
88 147 Fila Marek M40 10 85 00:28:52 (61)00:03:03 (87)01:12:06 (74)00:02:12 (129)00:53:20 (120) 02:39:33 00:34:01
89 319 Masalski Wojtek www.sirvis.pl M45 6 86 00:31:27 (91)00:03:45 (123)01:10:10 (57)00:02:20 (137)00:51:56 (108) 02:39:40 00:34:08
90 238 Zakrzewska Ewa K35 1 4 00:28:01 (52)00:02:22 (44)01:18:03 (117)00:01:18 (27)00:50:08 (92) 02:39:52 00:34:20
91 218 Dojlidko Łukasz Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok M30 22 87 00:27:20 (37)00:03:29 (111)01:13:33 (85)00:01:52 (98)00:53:57 (125) 02:40:10 00:34:38
92 206 Prorok Tomasz M35 25 88 00:33:12 (111)00:02:58 (82)01:13:58 (91)00:01:48 (89)00:48:48 (84) 02:40:43 00:35:11
93 190 Burnecki Artur M35 26 89 00:32:54 (108)00:03:27 (107)01:15:07 (96)00:01:39 (74)00:47:37 (74) 02:40:44 00:35:12
94 228 Pużyński Mariusz Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 7 90 00:33:09 (110)00:02:27 (50)01:10:39 (61)00:01:43 (78)00:52:48 (116) 02:40:46 00:35:14
95 242 Janiszek Robert LABELSOFT LABELSOFT M40 11 91 00:30:21 (77)00:04:52 (145)01:11:53 (69)00:01:38 (70)00:53:46 (122) 02:42:31 00:36:59
96 268 Plewiński Wojciech M35 27 92 00:27:23 (40)00:03:20 (98)01:16:32 (110)00:01:49 (90)00:53:31 (121) 02:42:36 00:37:04
97 328 Cilulko Adam ATP Augustów M45 8 93 00:33:25 (113)00:04:58 (147)01:18:17 (119)00:02:11 (126)00:44:07 (43) 02:42:57 00:37:25
98 194 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M60 1 94 00:34:58 (126)00:03:50 (125)01:09:51 (53)00:02:13 (130)00:52:11 (109) 02:43:03 00:37:31
99 259 Rudnik Sławomir Podlasie 4x4 M45 9 95 00:32:12 (100)00:03:41 (121)01:15:04 (95)00:01:53 (103)00:50:49 (97) 02:43:39 00:38:07
100 153 Paszkowska Barbara Triathlon Suwałki Klub Fitness Guarana K30 3 5 00:31:11 (86)00:03:09 (92)01:13:31 (84)00:01:50 (96)00:54:03 (127) 02:43:44 00:38:12
101 171 Wójcik Marcin Rant Bartoszyce www.sklepagar.pl M25 9 96 00:34:26 (120)00:02:10 (33)01:19:17 (123)00:01:27 (45)00:46:49 (68) 02:44:09 00:38:37
102 155 Zawadzki Robert M40 12 97 00:34:38 (124)00:03:34 (115)01:15:31 (102)00:02:24 (141)00:48:18 (78) 02:44:24 00:38:52
103 261 Ołdakowski Michał M35 28 98 00:34:32 (122)00:03:32 (113)01:16:00 (106)00:02:04 (116)00:48:25 (80) 02:44:32 00:39:00
104 149 Porczyk Paweł M35 29 99 00:32:12 (99)00:04:03 (132)01:17:24 (115)00:02:37 (150)00:48:23 (79) 02:44:39 00:39:07
105 241 Dębicka Brygida WOSzK Zakopane K35 2 6 00:28:09 (55)00:03:56 (130)01:18:41 (121)00:01:47 (87)00:52:39 (113) 02:45:12 00:39:40
106 208 Mirończuk Artur Iron Swim M35 30 100 00:27:07 (33)00:03:19 (97)01:15:14 (99)00:02:12 (128)00:57:21 (147) 02:45:13 00:39:41
107 161 Wiech Roman M45 10 101 00:27:35 (45)00:03:02 (86)01:13:35 (87)00:01:46 (86)00:59:23 (151) 02:45:21 00:39:49
108 286 Rutkowski Jacek Akademia Triathlonu M35 31 102 00:37:48 (141)00:03:32 (112)01:12:04 (73)00:01:50 (95)00:50:53 (99) 02:46:08 00:40:36
109 272 Zawieska Kuba M30 23 103 00:30:28 (78)00:04:19 (136)01:19:58 (128)00:02:04 (117)00:49:37 (89) 02:46:26 00:40:54
110 214 Wysocki Tomasz M35 32 104 00:31:47 (95)00:04:29 (139)01:17:25 (116)00:02:03 (114)00:50:52 (98) 02:46:36 00:41:04
111 315 Walaugo Radosław Tri NEGU M30 24 105 00:33:47 (115)00:02:19 (41)01:14:45 (93)00:01:58 (109)00:53:52 (123) 02:46:41 00:41:09
112 251 Gardziejczyk Daniel M30 25 106 00:32:27 (104)00:03:04 (88)01:16:12 (107)00:01:49 (93)00:53:10 (118) 02:46:42 00:41:10
113 294 Wejkuc Grzegorz M35 33 107 00:37:26 (140)00:03:16 (94)01:15:11 (98)00:01:44 (81)00:49:13 (87) 02:46:50 00:41:18
114 314 Bujnowski Robert ATP Augustów M35 34 108 00:34:59 (127)00:05:25 (152)01:18:07 (118)00:02:34 (148)00:45:59 (59) 02:47:04 00:41:32
115 221 Łanek Dariusz Fit Expert Gym M55 3 109 00:31:49 (97)00:04:09 (134)01:15:08 (97)00:02:03 (115)00:54:09 (128) 02:47:18 00:41:46
116 186 Kowalski Piotr TRIATHLON YMCA KRAKÓW M35 35 110 00:27:30 (43)00:03:35 (117)01:21:42 (136)00:02:04 (118)00:52:43 (114) 02:47:35 00:42:03
117 243 Narolewska Joanna K35 3 7 00:31:48 (96)00:02:37 (61)01:17:14 (114)00:01:49 (92)00:54:26 (131) 02:47:54 00:42:22
118 312 Bielawski Wojciech M40 13 111 00:35:39 (134)00:04:40 (142)01:19:20 (124)00:01:36 (60)00:46:49 (67) 02:48:03 00:42:31
119 158 Zdanio Paweł M30 26 112 00:32:17 (101)00:03:13 (93)01:13:43 (89)00:02:07 (122)00:57:08 (145) 02:48:28 00:42:56
120 146 Semendjajevs Dmitrijs Zoorbagan M45 11 113 00:34:41 (125)00:02:37 (60)01:15:47 (104)00:01:38 (69)00:53:56 (124) 02:48:38 00:43:06
121 302 Rewicka Anna TRICLUB K30 4 8 00:31:23 (89)00:03:16 (96)01:20:13 (129)00:01:48 (88)00:52:21 (110) 02:49:01 00:43:29
122 263 Kołacz Tomasz M35 36 114 00:35:23 (129)00:05:04 (149)01:15:40 (103)00:02:30 (146)00:50:32 (94) 02:49:10 00:43:38
123 216 Parchomiuk Andrzej M50 8 115 00:35:25 (130)00:04:08 (133)01:16:51 (111)00:01:38 (71)00:51:10 (103) 02:49:12 00:43:40
124 275 Ptak Andrzej M40 14 116 00:40:11 (144)00:03:46 (124)01:16:14 (108)00:02:28 (145)00:47:35 (73) 02:50:14 00:44:42
125 289 Olczak Anna TRICLUB K30 5 9 00:35:38 (133)00:03:22 (100)01:23:08 (144)00:02:54 (153)00:48:00 (76) 02:53:03 00:47:31
126 184 Parzych Marcin AT Team M25 10 117 00:30:35 (80)00:03:25 (104)01:25:36 (148)00:01:18 (25)00:52:44 (115) 02:53:37 00:48:05
127 172 Krygier Katarzyna Tri Ladies CompleXsports TEAM K30 6 10 00:30:01 (76)00:02:58 (79)01:23:07 (143)00:02:16 (132)00:55:38 (137) 02:54:00 00:48:28
128 248 Nosalik Paweł M40 15 118 00:33:56 (117)00:02:58 (81)01:20:54 (133)00:01:53 (104)00:54:41 (133) 02:54:21 00:48:49
129 276 Dobrowolski Marcin M40 16 119 00:34:34 (123)00:03:22 (99)01:22:24 (138)00:03:01 (157)00:51:41 (106) 02:55:01 00:49:29
130 219 Omieliańczyk Ryszard M55 4 120 00:35:46 (136)00:04:42 (143)01:19:28 (125)00:01:54 (105)00:53:14 (119) 02:55:03 00:49:31
131 191 Radzymin Andrzej-Jan www.parkwodny.hajnowka.pl M60 2 121 00:41:57 (149)00:04:45 (144)01:21:37 (134)00:01:45 (84)00:45:01 (50) 02:55:05 00:49:33
132 204 Dmochowski Jacek OSTROŁĘKA - M45 12 122 00:32:39 (105)00:05:03 (148)01:16:57 (112)00:02:27 (142)00:59:10 (150) 02:56:17 00:50:45
133 167 Filipek Krzysztof AT Team M25 11 123 00:31:10 (85)00:04:56 (146)01:22:31 (139)00:02:42 (152)00:55:12 (136) 02:56:32 00:51:00
134 281 Zimnoch Piotr M40 17 124 00:35:15 (128)00:03:28 (110)01:18:33 (120)00:02:59 (155)00:56:31 (143) 02:56:46 00:51:14
135 306 Parzych Cezary M45 13 125 00:32:45 (106)00:02:59 (83)01:22:31 (140)00:01:50 (94)00:57:27 (148) 02:57:32 00:52:00
136 239 Sachańbinska Kalina K25 1 11 00:33:22 (112)00:03:33 (114)01:22:01 (137)00:02:09 (124)00:56:28 (142) 02:57:33 00:52:01
137 223 Pietroń Błażej M18 9 126 00:33:28 (114)00:03:28 (109)01:28:42 (153)00:01:18 (24)00:51:50 (107) 02:58:47 00:53:15
138 182 Daduń Tomasz www.pomozprzemkowi.pl M45 14 127 00:36:38 (138)00:03:55 (129)01:23:06 (142)00:02:57 (154)00:52:22 (111) 02:58:58 00:53:26
139 250 Lemese Monika Trismile K45 1 12 00:41:19 (147)00:03:16 (95)01:19:45 (127)00:01:57 (107)00:54:15 (130) 03:00:31 00:54:59
140 189 Bida Adam M50 9 128 00:38:24 (143)00:04:26 (138)01:18:54 (122)00:02:13 (131)00:57:01 (144) 03:00:58 00:55:26
141 240 Suchowierski Dariusz M30 27 129 00:42:13 (151)00:03:53 (127)01:21:39 (135)00:01:43 (80)00:52:53 (117) 03:02:21 00:56:49
142 309 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 1 13 00:33:51 (116)00:03:43 (122)01:19:29 (126)00:02:28 (144)01:03:13 (156) 03:02:44 00:57:12
143 231 Wojczulis Marek ATP Augustów M35 37 130 00:40:46 (146)00:06:33 (156)01:28:06 (152)00:01:58 (108)00:45:55 (58) 03:03:17 00:57:45
144 304 Rychlewska Katarzyna Akademia Kate&Kate K40 2 14 00:35:40 (135)00:03:36 (118)01:28:44 (154)00:01:59 (110)00:54:00 (126) 03:03:59 00:58:27
145 162 Kuchczyński Michał Sopockie Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej M40 18 131 00:31:22 (88)00:04:33 (141)01:24:00 (145)00:01:52 (99)01:02:26 (153) 03:04:13 00:58:41
146 209 Piesecki Michał M18 10 132 00:32:26 (103)00:06:37 (157)01:28:04 (151)00:02:22 (139)00:54:46 (134) 03:04:15 00:58:43
147 305 Piktel Tomasz M40 19 133 00:43:27 (153)00:04:30 (140)01:20:14 (130)00:02:32 (147)00:55:41 (138) 03:06:25 01:00:53
148 151 Wołyniec Paweł M30 28 134 00:43:42 (154)00:03:27 (108)01:26:42 (150)00:02:40 (151)00:51:28 (104) 03:07:59 01:02:27
149 307 Kiełbasa Mieczysław Szkoła Pływania WODNIK M50 10 135 00:50:52 (158)00:03:56 (131)01:20:29 (131)00:02:05 (119)00:54:13 (129) 03:11:35 01:06:03
150 325 Moczydłowski Marek Nadaktywni Białystok M45 15 136 00:42:39 (152)00:04:17 (135)01:20:35 (132)00:02:19 (136)01:01:50 (152) 03:11:40 01:06:08
151 252 Kuter Krzysztof M35 38 137 00:48:21 (157)00:02:25 (46)01:22:59 (141)00:01:28 (47)00:57:18 (146) 03:12:31 01:06:59
152 188 Pelc Filip M25 12 138 00:44:42 (155)00:05:09 (151)01:24:59 (147)00:01:33 (55)00:56:08 (141) 03:12:31 01:06:59
153 160 Wiech Ewa K45 2 15 00:46:08 (156)00:04:22 (137)01:24:43 (146)00:02:21 (138)00:54:59 (135) 03:12:33 01:07:01
154 233 Zaurski Marcin M70 1 139 00:35:31 (131)00:05:27 (153)01:26:14 (149)00:03:17 (158)01:02:47 (154) 03:13:16 01:07:44
155 310 Giers Konrad BPH Runners Team M35 39 140 00:32:23 (102)00:05:09 (150)01:28:52 (155)00:01:44 (82)01:06:44 (158) 03:14:53 01:09:21
156 271 Iwanowicz Agata ATP Augustów K30 7 16 00:41:30 (148)00:03:26 (106)01:32:51 (157)00:01:21 (30)00:57:41 (149) 03:16:49 01:11:17
157 196 Kopiczko Mariusz M25 13 141 00:42:04 (150)00:05:51 (154)01:29:51 (156)00:02:17 (133)01:02:58 (155) 03:23:01 01:17:29
158 205 Rokicki Tomasz M55 5 142 00:35:38 (132)00:06:04 (155)01:35:25 (159)00:03:18 (159)01:03:40 (157) 03:24:04 01:18:32
159 308 Nowak Stanisław Leśne dziadki BEKO M60 3 143 00:40:29 (145)00:08:07 (158)01:34:22 (158)00:02:59 (156)01:25:28 (159) 03:51:24 01:45:52
160 159 Leżanka Krzysztof Nadaktywni M35 DNS
161 164 Świętoń Krzysztof JW 4808 / Łowcy Przygód Gołdap/ AT Team M40 DNS
162 177 Wasilewski Aleksander Nestle Fitness Cycling Team M40 DNS
163 180 Miłkowski Przemysław M30 DNS
164 183 Pedzinska Sylwia LABOSPORT Team K35 DNS
165 192 Hermanowicz Cezary M25 DNS
166 193 Hanusiak Marcin M45 DNS
167 202 Podwysocki Marcin TRI-STREFA.PL ATP AUGUSTÓW M25 DNS
168 210 Kacperski Olaf M40 DNS
169 212 Bajko Tomasz Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego w Białymstoku M30 DNS
170 222 Grajek Przemysław EZC M35 DNS
171 227 Płatek Marcin M40 DNS
172 237 Kowalczyk Paweł Nadaktywni M30 DNS
173 247 Groszewski Radosław TRI NEGU M40 DNS
174 253 Najmowicz Sebastian Tri NEGU M25 DNS
175 265 Wiśniewski Andrzej M40 DNS
176 285 Głowacki Paweł MOSiR Elbląg M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon