Elemental Tri Series Augustów 2016 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 24-… 85
Abramczyk Rafał Warszawa 24-… 84
Awedyk Witosław Komorniki 24-… 57
Belkin Andrey Kaliningrad 24-… 123
Białokozowicz Artur Supraśl 24-… 49
Bieniek Ewa Tarczyn 24-… 125
Błaszczyk Mateusz Oblęgorek 16-19 -
Bodnar Maciej Warszawa 20-23 8
Brembor Tomasz Chorzów 20-23 4
Bykowski Mariusz Sokółka 24-… -
Ceklarz Michał Gdynia 16-19 113
Cieslak Agnieszka Slesin 24-… 18
Czech Michał Gniezno 20-23 106
Damentka Kamil Rumia 16-19 6
Domitrz Mariusz Białystok 24-… 54
Dulik Arkadiusz Strzyżewice 24-… 74
Dyjak Bartosz Olsztyn 16-19 -
Erzen Matic Idrija 24-… -
Fajks Adam Gdynia 24-… 95
Falcon Marlon Warszawa - Polska 24-… 69
Gbur Krzysztof Białystok 24-… 68
Glebow Dominik Gdańsk 16-19 27
Goc Julia Kwidzyn 16-19 104
Górecki Jarosław Sierpc 24-… 25
Gudanowski Tadeusz Augustów 24-… 103
Hadas Krzysztof Poznań 20-23 37
Hrynko Emil Luboń 24-… 56
Jarliński Michał Rumia 16-19 109
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 24-… 30
Jewdokimow Rafal Augustów 24-… 44
Jurczewski Mariusz Białystok 24-… 31
Juszkowiec Daniel Warszawa 16-19 87
Karpowicz Lech Białystok 24-… 115
Kasprzyk Filip Gniezno 16-19 108
Kawałko Maciej Szafranki 24-… 53
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 24-… 14
Kisielewski Marcin Białystok 16-19 102
Klajbor Katarzyna Olsztyn 24-… 22
Klimas Paulina Ćwiklice 20-23 93
Kochanowska Katharina Augustów 24-… 60
Koczkodaj Sławomir Warszawa 24-… 47
Kohlman Marcin Grajewo 24-… -
Kołodziejczyk Tomasz Bialystok 24-… 58
Kościesza Patrycja Olsztyn 20-23 23
Kościesza Piotr Olsztyn 24-… 29
Kościesza Robert Olsztyn 24-… 35
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 16-19 120
Kramer Rafal Radom 24-… -
Krawczyk Jacek Rumia 20-23 3
Kuligowski Mirosław Augustów 24-… 43
Lenartowicz Paweł Koło 16-19 88
Lipowska Małgorzata Kraków 20-23 83
Lozada Hector Warszawa 24-… 72
Ławciki Piotr Lubin 20-23 -
Ławicki Piotr Lubin 20-23 10
Ługowski Jarosław Warszawa 24-… 20
Łupiński Łukasz Białystok 24-… -
Makowski Krzysztof Wrocław 24-… 38
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 1
Martynko Rafał Suwałki 24-… 42
Masłowska Olga Gniezno 16-19 121
Michalak Piotr Marki 16-19 34
Miękus Sebastian Białystok 24-… -
Mikulski Grzegorz Choroszcz 24-… 100
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 24-… -
Misiewicz Cezary Elbląg 24-… 99
Misiewicz Katarzyna Elbląg 24-… 97
Młyńczyk Dorota Warszawa 24-… 89
Mucharski Bartosz Chorzów 24-… 79
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-23 117
Neuman Marcin Sosnowiec 20-23 91
Niewiński Robert Płaska 24-… 59
Nowak Miriam Ruda Śląska 24-… 77
Nowiczenko Dawid Suwałki 24-… 61
Olejniczak Ula Głogów 16-19 16
Osinska-Zajac Dorota Wysoka 24-… 21
Ostrowska Klaudia Suwałki 24-… 33
Owedyk Bartosz Torun 24-… -
Paczkowski Rafał Poznań 24-… 122
Paczynski Oliwer Augustow 16-19 52
Parfieniuk Bartosz Białystok 24-… 80
Pawłowicz Dorota Białystok 24-… 70
Petters Klaudia Bolesławiec 16-19 15
Pietruszewska Martyna Gniezno 16-19 98
Polec Lech Mitterkirchen 24-… -
Porzuc Marek Warszawa 24-… -
Prystrom Damian Białystok 24-… 86
Przymusiński Filip Poznań 24-… 7
Puchlik Paweł Augustów 24-… 48
Rak Mateusz Rumia 24-… 11
Rudzińska Aleksandra Warszawa 20-23 12
Rudziński Grzegorz Gryfino 16-19 66
Rutkowski Jakub Augustów 24-… 28
Rychlicki Jarosław Zabrze 24-… 110
Ryczak Maja Wroclaw 20-23 101
Rzuczkowski Kacper Ostrów Mazowiecka 16-19 -
Seroczyńska Amelia Warszawa 16-19 39
Sikora Aleksandra Juszczyn 16-19 19
Sobczyk Kasia Zagnańsk 16-19 78
Sojkowski Kamil Suwałki 24-… 71
Sojkowski Piotr Warszawa 24-… 96
Starościak Mariusz Warszawa 24-… -
Stasinski Rafał Olsztyn - Ruś 24-… 82
Staśkiewicz Marcin Olsztyn 24-… 36
Stawiarski Grzegorz Olsztyn 24-… 81
Steer Jonathan Ełk 24-… 63
Stępniak Kacper Rumia 20-23 2
Strasz Katarzyna Łomianki 24-… -
Stypka Marek Lesznowola 24-… 76
Suchocki Adam Białystok 24-… 73
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 46
Szmigielska Noemi Warszawa 24-… 94
Szuba Eryk Gniezno 16-19 9
Szuksztul Piotr Sady 24-… -
Szymanowski Jakub Zabrze 20-23 92
Szymborski Maciej Białystok 24-… 67
Taraszkiewicz Anna Suwałki 24-… 26
Tokarski Bartosz Gdynia 24-… 45
Tupalski Tomasz Białystok 24-… 24
Turowski Michał Augustów 16-19 62
Urbanek Mateusz Gryfino 16-19 116
Urbański Bartłomiej Gniezno 20-23 105
Walkowiak Marcin Subkowy 24-… 51
Walkowiak Miłosz Rumia 16-19 50
Wasiak Dominik Warszawa 24-… 32
Wassilew Paweł Warszawa 24-… 75
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 111
Węgier Arkadiusz Susz 24-… -
Węgrzyn Maciej Kielce 24-… 41
Wielakin Dariusz Knyszyn 24-… 112
Wilk Adrian Police 16-19 124
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-23 13
Wojcieszonek Damian Kobylanka 16-19 119
Woronko Damian Białystok 24-… 40
Woźniak Karina Szczecin 16-19 118
Wszeborowski Dariusz Ełk 24-… 55
Zabiszak Paulina Gniezno 16-19 107
Zabiszak Piotr Gniezno 16-19 5
Zagulski Piotr Bartoszyce 24-… 64
Zawolik Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski 16-19 65
Zygmunt Marta Koło 16-19 90
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon