Elemental Tri Series Augustów 2016 - dystans sprinterski - wyniki

2016-06-12 11:55 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 3 Krawczyk Jacek UKS Tri-Team Rumia M20 1 1 00:09:13 (5)00:01:14 (4)00:29:40 (1)00:00:49 (3)00:16:26 (2) 00:57:22
2 11 Rak Mateusz UKS Tri-Team Rumia M24 1 2 00:09:00 (2)00:01:19 (12)00:29:49 (3)00:00:50 (6)00:16:33 (3) 00:57:31 00:00:09
3 1 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice Labosport Team/Olscoaching/SMS Racibórz M24 2 3 00:09:12 (4)00:01:13 (3)00:29:41 (2)00:00:49 (2)00:16:47 (8) 00:57:43 00:00:21
4 4 Brembor Tomasz KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz M20 2 4 00:08:58 (1)00:01:12 (2)00:29:57 (4)00:00:50 (4)00:17:15 (12) 00:58:11 00:00:49
5 6 Damentka Kamil UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 5 00:09:18 (6)00:01:16 (8)00:31:00 (17)00:00:49 (1)00:16:19 (1) 00:58:42 00:01:20
6 91 Neuman Marcin KS AZS AWF Katowice OSSM Racibórz M20 3 6 00:09:59 (24)00:01:16 (7)00:30:23 (9)00:00:56 (10)00:16:35 (4) 00:59:08 00:01:46
7 10 Ławicki Piotr UAM TRIATHLON POZNAŃ M20 4 7 00:09:41 (9)00:01:10 (1)00:30:44 (15)00:00:50 (7)00:16:47 (7) 00:59:12 00:01:50
8 117 Najmowicz Paweł Tri NEGU M20 5 8 00:09:52 (16)00:01:26 (23)00:30:18 (6)00:00:56 (13)00:16:45 (6) 00:59:18 00:01:56
9 5 Zabiszak Piotr GTT Diament Gniezno M16 2 9 00:09:55 (19)00:01:16 (6)00:30:22 (7)00:00:50 (5)00:16:59 (10) 00:59:22 00:02:00
10 87 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M16 3 10 00:09:56 (21)00:01:16 (9)00:30:23 (10)00:00:53 (8)00:16:59 (9) 00:59:28 00:02:06
11 119 Wojcieszonek Damian KS IRONMAN C/S POLSKA M16 4 11 00:09:45 (11)00:01:21 (15)00:30:30 (11)00:00:58 (20)00:17:10 (11) 00:59:44 00:02:22
12 7 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M24 3 12 00:09:44 (10)00:01:28 (30)00:30:23 (8)00:00:56 (14)00:17:25 (14) 00:59:56 00:02:34
13 50 Walkowiak Miłosz MKS Sambor Tczew M16 5 13 00:09:09 (3)00:01:27 (27)00:31:02 (18)00:00:57 (17)00:17:37 (15) 01:00:12 00:02:50
14 37 Hadas Krzysztof drużyna Tri NEGU M20 6 14 00:10:50 (39)00:01:30 (34)00:30:42 (14)00:01:01 (29)00:16:39 (5) 01:00:41 00:03:19
15 124 Wilk Adrian UKL Ósemka Police M16 6 15 00:09:46 (12)00:01:14 (5)00:30:37 (13)00:00:56 (16)00:18:18 (19) 01:00:52 00:03:30
16 88 Lenartowicz Paweł UKS G-8 Bielany Warszawa M16 7 16 00:09:50 (15)00:01:29 (32)00:30:17 (5)00:00:54 (9)00:18:37 (21) 01:01:08 00:03:46
17 109 Jarliński Michał UKS Tri-Team Rumia M16 8 17 00:09:58 (23)00:01:26 (24)00:31:34 (22)00:01:04 (31)00:17:24 (13) 01:01:26 00:04:04
18 9 Szuba Eryk GTT Diament Gniezno Obuwie Maciejka M16 9 18 00:10:06 (29)00:01:20 (14)00:31:29 (20)00:00:56 (11)00:17:43 (17) 01:01:35 00:04:13
19 120 Kowalczyk Łukasz KS IRONMAN C/S POLSKA M16 10 19 00:09:22 (7)00:01:25 (21)00:30:51 (16)00:01:10 (43)00:18:50 (23) 01:01:38 00:04:16
20 111 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K24 1 1 00:10:06 (28)00:01:24 (20)00:31:28 (19)00:00:57 (18)00:18:35 (20) 01:02:30 00:05:08
21 34 Michalak Piotr UKS G-8 Bielany Warszawa M16 11 20 00:09:47 (13)00:01:18 (11)00:30:33 (12)00:00:56 (15)00:20:03 (32) 01:02:35 00:05:13
22 106 Czech Michał GTT Diament Gniezno M20 7 21 00:09:54 (18)00:01:28 (29)00:31:36 (23)00:00:58 (23)00:18:48 (22) 01:02:44 00:05:22
23 12 Rudzińska Aleksandra UKS G-8 Bielany Warszawa K20 1 2 00:10:07 (30)00:01:18 (10)00:31:31 (21)00:00:56 (12)00:19:00 (25) 01:02:53 00:05:31
24 38 Makowski Krzysztof M24 4 22 00:09:53 (17)00:01:24 (19)00:31:42 (24)00:01:11 (46)00:19:00 (24) 01:03:10 00:05:48
25 13 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz K20 2 3 00:09:56 (20)00:01:20 (13)00:31:45 (25)00:00:59 (24)00:19:49 (31) 01:03:48 00:06:26
26 66 Rudziński Grzegorz Delf Gryfino M16 12 23 00:10:43 (35)00:01:26 (26)00:34:08 (36)00:01:05 (32)00:17:41 (16) 01:05:03 00:07:41
27 19 Sikora Aleksandra YMCA Kraków K16 1 4 00:10:08 (31)00:01:27 (28)00:33:04 (28)00:01:01 (27)00:19:27 (27) 01:05:06 00:07:44
28 113 Ceklarz Michał UKS Tri-Team Rumia M16 13 24 00:10:40 (34)00:01:53 (46)00:33:38 (32)00:01:08 (40)00:18:01 (18) 01:05:21 00:07:59
29 116 Urbanek Mateusz Delf Gryfino M16 14 25 00:09:57 (22)00:01:35 (38)00:33:09 (30)00:01:08 (39)00:19:39 (28) 01:05:28 00:08:06
30 15 Petters Klaudia TS Akwedukt Kielce K16 2 5 00:10:08 (32)00:01:29 (31)00:33:03 (27)00:00:59 (25)00:20:26 (33) 01:06:06 00:08:44
31 16 Olejniczak Ula CSGT Głogów K16 3 6 00:10:04 (26)00:01:30 (33)00:33:07 (29)00:01:01 (28)00:20:40 (34) 01:06:22 00:09:00
32 101 Ryczak Maja UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K20 3 7 00:09:49 (14)00:01:23 (16)00:35:05 (41)00:00:59 (26)00:19:42 (29) 01:06:58 00:09:36
33 105 Urbański Bartłomiej GTT Diament Gniezno M20 8 26 00:10:47 (38)00:01:34 (36)00:33:52 (33)00:01:07 (36)00:19:44 (30) 01:07:03 00:09:41
34 92 Szymanowski Jakub KS AZS-AWF Katowice M20 9 27 00:10:32 (33)00:01:43 (42)00:35:12 (42)00:01:10 (45)00:19:02 (26) 01:07:40 00:10:18
35 121 Masłowska Olga GTT Diament Gniezno Maciejka K16 4 8 00:10:58 (40)00:01:24 (18)00:33:56 (34)00:01:07 (35)00:21:09 (37) 01:08:34 00:11:12
36 27 Glebow Dominik M16 15 28 00:11:10 (42)00:01:43 (43)00:33:22 (31)00:01:02 (30)00:21:40 (44) 01:08:57 00:11:35
37 90 Zygmunt Marta MLUKS Triathlon Koło K16 5 9 00:10:43 (36)00:01:31 (35)00:33:58 (35)00:00:58 (19)00:22:40 (51) 01:09:50 00:12:28
38 114 Lipowska Małgorzata YMCA Kraków K20 4 10 00:11:03 (41)00:01:26 (22)00:35:03 (40)00:01:11 (47)00:21:37 (43) 01:10:20 00:12:58
39 65 Zawolik Wiktoria TS Akwedukt Kielce K16 6 11 00:10:44 (37)00:01:35 (37)00:36:25 (49)00:01:10 (44)00:20:57 (36) 01:10:50 00:13:28
40 39 Seroczyńska Amelia UKS G-8 Bielany Warszawa K16 7 12 00:10:05 (27)00:01:42 (41)00:35:43 (46)00:01:12 (49)00:22:21 (50) 01:11:03 00:13:41
41 122 Paczkowski Rafał Kuźnia Triathlonu M24 5 29 00:12:42 (48)00:01:50 (45)00:34:11 (37)00:01:09 (42)00:21:24 (38) 01:11:16 00:13:54
42 104 Goc Julia KTS IRONMAN K16 8 13 00:11:41 (43)00:01:39 (40)00:35:19 (44)00:01:05 (34)00:21:32 (40) 01:11:17 00:13:55
43 118 Woźniak Karina KS IRONMAN C/S POLSKA K16 9 14 00:12:01 (44)00:01:26 (25)00:35:15 (43)00:01:17 (55)00:21:25 (39) 01:11:23 00:14:01
44 102 Kisielewski Marcin TEAM Białystok M16 16 30 00:10:01 (25)00:01:46 (44)00:34:28 (39)00:01:13 (50)00:26:31 (72) 01:13:58 00:16:36
45 95 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M24 6 31 00:12:26 (47)00:01:54 (47)00:34:26 (38)00:01:36 (68)00:23:46 (55) 01:14:08 00:16:46
46 56 Hrynko Emil Fitwave M24 7 32 00:12:18 (46)00:02:26 (50)00:37:18 (53)00:01:12 (48)00:22:11 (46) 01:15:25 00:18:03
47 30 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M24 8 33 00:12:42 (49)00:02:27 (52)00:37:15 (52)00:01:14 (51)00:21:53 (45) 01:15:30 00:18:08
48 123 Belkin Andrey M24 9 34 00:13:16 (51)00:02:33 (55)00:37:03 (51)00:01:46 (78)00:21:34 (41) 01:16:12 00:18:50
49 51 Walkowiak Marcin Agros-TJ M24 10 35 00:13:59 (55)00:02:28 (53)00:37:01 (50)00:01:30 (66)00:21:35 (42) 01:16:32 00:19:10
50 29 Kościesza Piotr Tri NEGU M24 11 36 00:17:00 (75)00:02:18 (48)00:35:38 (45)00:01:14 (52)00:22:13 (47) 01:18:23 00:21:01
51 36 Staśkiewicz Marcin Tri NEGU M24 12 37 00:16:19 (69)00:02:38 (57)00:36:15 (47)00:01:40 (75)00:22:18 (48) 01:19:10 00:21:48
52 98 Pietruszewska Martyna GTT Diament Gniezno K16 10 15 00:12:05 (45)00:01:39 (39)00:41:01 (76)00:01:08 (38)00:24:08 (58) 01:20:01 00:22:39
53 80 Parfieniuk Bartosz M24 13 38 00:14:06 (57)00:02:30 (54)00:37:45 (55)00:01:28 (62)00:24:36 (61) 01:20:25 00:23:03
54 20 Ługowski Jarosław M24 14 39 00:13:51 (53)00:03:36 (70)00:39:45 (68)00:00:58 (22)00:22:19 (49) 01:20:28 00:23:06
55 54 Domitrz Mariusz NADAKTYWNI M24 15 40 00:13:52 (54)00:03:21 (66)00:37:48 (56)00:02:55 (102)00:24:36 (60) 01:22:33 00:25:11
56 52 Paczynski Oliwer M16 17 41 00:13:08 (50)00:03:02 (62)00:38:44 (59)00:00:58 (21)00:26:43 (75) 01:22:34 00:25:12
57 24 Tupalski Tomasz M24 16 42 00:18:47 (82)00:02:27 (51)00:37:43 (54)00:01:21 (57)00:22:41 (52) 01:22:59 00:25:37
58 112 Wielakin Dariusz Nadaktywni M24 17 43 00:14:14 (58)00:02:37 (56)00:38:02 (57)00:01:37 (69)00:26:32 (73) 01:23:02 00:25:40
59 100 Mikulski Grzegorz M24 18 44 00:17:49 (77)00:03:57 (80)00:39:32 (66)00:01:21 (58)00:20:54 (35) 01:23:32 00:26:10
60 59 Niewiński Robert M24 19 45 00:16:11 (67)00:03:50 (76)00:39:08 (61)00:01:23 (59)00:23:35 (54) 01:24:07 00:26:45
61 96 Sojkowski Piotr Tri NEGU M24 20 46 00:14:59 (62)00:02:21 (49)00:38:47 (60)00:01:32 (67)00:26:56 (78) 01:24:36 00:27:14
62 62 Turowski Michał M16 18 47 00:13:41 (52)00:03:31 (68)00:40:00 (71)00:01:07 (37)00:26:51 (76) 01:25:10 00:27:48
63 76 Stypka Marek M24 21 48 00:14:25 (60)00:02:40 (59)00:41:29 (77)00:01:38 (71)00:25:04 (62) 01:25:16 00:27:54
64 84 Abramczyk Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M24 22 49 00:16:51 (73)00:02:38 (58)00:38:39 (58)00:01:38 (70)00:25:32 (64) 01:25:18 00:27:56
65 58 Kołodziejczyk Tomasz M24 23 50 00:16:55 (74)00:03:22 (67)00:39:35 (67)00:01:28 (63)00:24:32 (59) 01:25:52 00:28:30
66 42 Martynko Rafał M24 24 51 00:14:49 (61)00:05:05 (98)00:41:32 (79)00:01:26 (61)00:23:48 (56) 01:26:41 00:29:19
67 41 Węgrzyn Maciej M24 25 52 00:16:24 (70)00:03:13 (64)00:40:08 (72)00:01:41 (76)00:25:32 (65) 01:26:58 00:29:36
68 23 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki K20 5 16 00:14:05 (56)00:02:41 (60)00:43:34 (87)00:01:39 (72)00:26:38 (74) 01:28:36 00:31:14
69 68 Gbur Krzysztof M24 26 53 00:16:07 (66)00:03:59 (82)00:44:36 (90)00:01:08 (41)00:22:52 (53) 01:28:42 00:31:20
70 35 Kościesza Robert Tri NEGU M24 27 54 00:14:23 (59)00:03:41 (73)00:42:16 (81)00:02:08 (91)00:26:19 (69) 01:28:47 00:31:25
71 49 Białokozowicz Artur M24 28 55 00:15:29 (65)00:04:59 (96)00:39:54 (70)00:01:40 (74)00:27:16 (82) 01:29:19 00:31:57
72 57 Awedyk Witosław Fitwave M24 29 56 00:16:31 (71)00:04:51 (95)00:39:19 (62)00:02:01 (87)00:27:10 (81) 01:29:52 00:32:30
73 70 Pawłowicz Dorota Kuźnia Triathlonu Team Bajlando K24 2 17 00:16:42 (72)00:03:51 (77)00:39:30 (65)00:02:27 (96)00:27:58 (85) 01:30:27 00:33:05
74 75 Wassilew Paweł M24 30 57 00:18:44 (81)00:03:09 (63)00:40:51 (74)00:01:48 (81)00:26:29 (71) 01:31:01 00:33:39
75 46 Suda Grzegorz M24 31 58 00:15:28 (64)00:04:05 (86)00:40:14 (73)00:01:58 (86)00:29:32 (90) 01:31:17 00:33:55
76 110 Rychlicki Jarosław MYCENTER M24 32 59 00:24:43 (101)00:03:44 (74)00:36:16 (48)00:02:39 (100)00:26:28 (70) 01:33:48 00:36:26
77 94 Szmigielska Noemi WITC K24 3 18 00:18:50 (84)00:03:19 (65)00:43:57 (88)00:01:15 (53)00:26:55 (77) 01:34:16 00:36:54
78 73 Suchocki Adam M24 33 60 00:17:19 (76)00:04:32 (92)00:42:44 (84)00:01:29 (64)00:28:20 (86) 01:34:24 00:37:02
79 53 Kawałko Maciej Artico Runners M24 34 61 00:19:00 (86)00:03:51 (78)00:44:23 (89)00:01:29 (65)00:25:45 (67) 01:34:28 00:37:06
80 85 Abramczyk Marcin Yanushe Triathlon Team YTT M24 35 62 00:20:44 (91)00:04:14 (87)00:41:32 (78)00:02:18 (94)00:25:48 (68) 01:34:35 00:37:13
81 82 Stasinski Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M24 36 63 00:21:21 (95)00:04:25 (90)00:39:54 (69)00:02:08 (90)00:27:45 (83) 01:35:33 00:38:11
82 31 Jurczewski Mariusz www.empem.pl M24 37 64 00:21:49 (97)00:04:00 (83)00:42:15 (80)00:01:05 (33)00:27:01 (79) 01:36:10 00:38:48
83 26 Taraszkiewicz Anna MTB Suwałki K24 4 19 00:19:32 (89)00:03:34 (69)00:42:21 (82)00:01:49 (82)00:29:15 (89) 01:36:30 00:39:08
84 28 Rutkowski Jakub UKS Akademia Augustów M24 38 65 01:36:48 00:39:26
85 43 Kuligowski Mirosław ATP Augustów M24 39 66 00:26:41 (103)00:05:30 (102)00:39:25 (63)00:01:17 (56)00:24:01 (57) 01:36:53 00:39:31
86 25 Górecki Jarosław LABOSPORT Team M24 40 67 00:19:51 (90)00:03:57 (81)00:43:23 (86)00:01:40 (73)00:28:20 (87) 01:37:11 00:39:49
87 81 Stawiarski Grzegorz Yanushe Triathlon Team ExiWork M24 41 68 00:18:24 (80)00:03:47 (75)00:40:57 (75)00:01:46 (79)00:34:03 (96) 01:38:57 00:41:35
88 99 Misiewicz Cezary M24 42 69 00:19:16 (87)00:04:29 (91)00:45:54 (95)00:01:49 (83)00:27:57 (84) 01:39:25 00:42:03
89 48 Puchlik Paweł Nordi Super Pies 4000ALP M24 43 70 00:22:25 (98)00:05:03 (97)00:45:24 (93)00:01:41 (77)00:25:41 (66) 01:40:14 00:42:52
90 89 Młyńczyk Dorota Warsaw International Triathlon Club K24 5 20 00:21:08 (93)00:03:37 (72)00:47:34 (98)00:01:53 (84)00:27:07 (80) 01:41:19 00:43:57
91 47 Koczkodaj Sławomir M24 44 71 00:19:17 (88)00:04:48 (94)00:43:19 (85)00:02:29 (97)00:31:42 (92) 01:41:35 00:44:13
92 61 Nowiczenko Dawid M24 45 72 00:17:55 (79)00:04:17 (88)00:48:10 (99)00:02:30 (98)00:29:08 (88) 01:42:01 00:44:39
93 79 Mucharski Bartosz Leśne dziadki Beko M24 46 73 00:20:47 (92)00:04:20 (89)00:44:57 (92)00:02:20 (95)00:29:47 (91) 01:42:10 00:44:48
94 40 Woronko Damian M24 47 74 00:18:50 (83)00:04:04 (85)00:46:22 (96)00:02:16 (92)00:32:09 (94) 01:43:40 00:46:18
95 60 Kochanowska Katharina K24 6 21 00:23:09 (99)00:05:13 (99)00:49:04 (101)00:02:38 (99)00:25:31 (63) 01:45:35 00:48:13
96 32 Wasiak Dominik Vitesse Vitesse M24 48 75 00:21:46 (96)00:03:36 (71)00:44:38 (91)00:01:53 (85)00:34:22 (97) 01:46:14 00:48:52
97 86 Prystrom Damian M24 49 76 00:26:08 (102)00:04:03 (84)00:39:27 (64)00:02:43 (101)00:34:45 (98) 01:47:06 00:49:44
98 77 Nowak Miriam Leśne dziadki Beko K24 7 22 00:18:57 (85)00:06:08 (103)00:48:10 (100)00:02:16 (93)00:32:41 (95) 01:48:11 00:50:49
99 125 Bieniek Ewa K24 8 23 00:23:10 (100)00:05:15 (100)00:47:31 (97)00:01:24 (60)00:32:00 (93) 01:49:20 00:51:58
100 93 Klimas Paulina KS AZS-AWF Katowice K20 00:09:40 (8)00:01:24 (17)00:31:55 (26)00:01:16 (54) DNF
101 69 Falcon Marlon Dirty Kapibara M24 00:16:13 (68)00:04:46 (93)00:42:42 (83)00:02:07 (89) DNF
102 103 Gudanowski Tadeusz M24 00:21:12 (94)00:05:17 (101)00:45:45 (94)00:02:07 (88) DNF
103 115 Karpowicz Lech niezrzeszony M24 00:17:52 (78)00:03:53 (79)00:51:02 (102)00:01:46 (80) DNF
104 71 Sojkowski Kamil M24 00:15:22 (63)00:02:43 (61) DNF
105 2 Stępniak Kacper UKS Tri-Team Rumia M20 DNS
106 8 Bodnar Maciej AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M20 DNS
107 14 Kaźmierczak Hanna Elemental Team K24 DNS
108 18 Cieslak Agnieszka KS AZS-AWF Katowice K24 DNS
109 21 Osinska-Zajac Dorota K24 DNS
110 22 Klajbor Katarzyna K24 DNS
111 33 Ostrowska Klaudia Klub Fitness Guarana K24 DNS
112 44 Jewdokimow Rafal M24 DNS
113 45 Tokarski Bartosz Triathlon Trójmiasto M24 DNS
114 55 Wszeborowski Dariusz AT Team M24 DNS
115 63 Steer Jonathan M24 DNS
116 64 Zagulski Piotr 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy M24 DNS
117 67 Szymborski Maciej Nadaktywni M24 DNS
118 72 Lozada Hector Dirty Kapibara M24 DNS
119 74 Dulik Arkadiusz M24 DNS
120 78 Sobczyk Kasia Ekstremalni Strawczyn K16 DNS
121 97 Misiewicz Katarzyna K24 DNS
122 107 Zabiszak Paulina GTT Diament Gniezno K16 DNS
123 108 Kasprzyk Filip GTT Diament Gniezno M16 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon