Elemental Tri Series Białystok 2016 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramiuk Jakub Lublin 24-… 98
Aguilar Eduardo Warsaw 24-… 83
Andrzejczak Marcin Szczytno 24-… 129
Arak Tomasz Piaseczno 24-… 25
Arciszewski Rafał Białystok 24-… 31
Bałdak Piotr Białystok 24-… 149
barbella jose WARSZAWA 24-… 40
Białokozowicz Artur Supraśl 24-… 54
Bilik Sławomir Wilcza Góra 24-… 170
Błaszczyk Mateusz Oblęgorek 16-19 76
Błażejewski Karol Warszawa 24-… -
Bodnar Maciej Warszawa 20-23 6
Bogus Szymon Częstochowa 16-19 -
Boublej Izabela Białystok 24-… 135
Brzeziński Tomasz Gołdap 24-… 100
Butor Arkadiusz Małkinia Górna 24-… 110
Bykowski Mariusz Sokółka 24-… -
Ceklarz Michał Gdynia 16-19 163
Chodakowska Agnieszka Białystok 24-… 38
Ciechowska Victoria Warszawa 24-… 117
Combik Marcin Kraków 20-23 158
Damentka Kamil Rumia 16-19 3
Daniel Piotr Bielsko-Biała 24-… 39
Daniło Tomasz Białystok 24-… 121
Dawidowicz Konrad Grabówka 24-… 151
Dąbrowski Łukasz Piastów 24-… 153
Dąbrowski Marcin Białystok 24-… 132
Dederko Jacek Białystok 24-… 88
Dmowski Jarek Warszawa 24-… 81
Dobrowolski Adam Terespol 20-23 176
Drouin Pierre-Francois Warszawa 24-… 46
Dzik Marta Poznań 24-… 92
Fajks Adam Gdynia 24-… 177
Falcon Marlon Warszawa - Polska 24-… 62
Feltynowski Mariusz Warszawa 24-… 94
Gaweł Michał Gniezno 20-23 161
Gawrych Sylwia Choroszcz 24-… 179
Gbur Krzysztof Białystok 24-… 17
Gindorowicz Anna Maria Wasilków 24-… 80
Głodowski Michał Warszawa 24-… 102
Głogowski Adam Gdynia 20-23 171
Goc Julia Kwidzyn 16-19 167
Górecki Tomasz Płock 24-… 90
Grądzki Wojciech Giżycko 24-… -
Grudniewski Marek Białystok 24-… 150
Grygiewicz Adrian Białystok 24-… 139
Gryko Krzysztof Białystok 24-… -
Hadas Krzysztof Poznań 20-23 45
Hermanowicz Cezary Ełk 24-… 43
Humienny Tomasz Białystok 24-… 183
Jankowska Paulina Olsztyn 24-… 96
Jarliński Michał Rumia 16-19 162
Jarosz Krzysztof Białystok 24-… 141
Jaroszuk Kamil Terespol 24-… -
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 24-… 30
Jelitto Jakub Warszawa 20-23 15
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 24-… 164
Juszkowiec Daniel Warszawa 16-19 56
Kaminski Radoslaw Białystok 24-… 172
Kamińska Marta Białystok 24-… 61
Kapeluch Konrad Koszalin 24-… 50
Kieda Aleksandra Białystok 24-… 118
Klajbor Katarzyna Olsztyn 24-… 20
Klejzerowicz Roman Ełk 24-… 86
Kłodziński Adam Józefów 24-… 95
Kohlman Marcin Grajewo 24-… 32
Kołodziejczyk Tomasz Bialystok 24-… 64
Kołosowski Kamil Białystok 24-… 16
Konieczny Mikolaj Gdańsk 24-… 152
Korabiewski Mikołaj Ełk 20-23 -
Kordala Marzena Białystok 24-… 60
Kościesza Patrycja Olsztyn 20-23 41
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 16-19 -
Krawczyk Jacek Rumia 20-23 1
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 24-… 23
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 24-… 24
Kulik Andrzej Zalesie Górne 24-… 97
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 16-19 146
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 16-19 112
Laskowski Michał Warszawa 24-… -
Laszewski Paweł Białystok 24-… 35
Lewandowska Oktawia Szczecin 16-19 -
Lindemann Zuzanna Warszawa 24-… -
Lipowska Małgorzata Kraków 20-23 93
Lozada Hector Warszawa 24-… 99
Ławicki Piotr Lubin 20-23 8
Łobacz Michał Białystok 24-… 77
Łupiński Łukasz Białystok 24-… -
Maciesz Piotr Warszawa 24-… 182
Makowski Krzysztof Wrocław 24-… 130
Malec Jarosław Jastrzębie 24-… 65
Malinowska Ewelina Białystok 20-23 131
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 2
Masłowska Olga Gniezno 16-19 70
Matejczyk Katarzyna Białystok 24-… 87
Matel Sylwia Mońki 24-… 49
Michalak Piotr Marki 16-19 -
Miecznik Albert Białystok 16-19 59
Miezio Krzysztof Ksiezyno 24-… 109
Miękus Sebastian Białystok 24-… -
Milczunas Marcin Białystok 24-… 55
Milewski Maciej Warszawa 24-… 125
Mioduszewska Aleksandra Warszawa 24-… -
Misiewicz Cezary Elbląg 24-… 126
Mlek-Antoniewicz Alicja Piaseczno 24-… -
Młyńczyk Dorota Warszawa 24-… 106
Morawska Justyna Warszawa 24-… -
Motel Paweł Warszawa 24-… 122
Mrówka Katarzyna Ostrołęka 24-… 142
Mróz Michał Białystok 24-… 133
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-23 178
Naporowski Rafał Nowiny 24-… 147
Narewska Sylwia Białystok 24-… 82
Neuman Marcin Sosnowiec 20-23 127
Nicgorska Aleksandra Ciechanów 20-23 71
Nizio Adam Białystok 20-23 134
Nowak Miriam Ruda Śląska 24-… 136
Nowik Urszula Bialystok 24-… 21
Olejniczak Ula Głogów 16-19 115
Ostrowska Klaudia Suwałki 24-… 37
Pałczyńska Liliana Warszawa 20-23 33
Paradowicz Maciej Bielsk Podlaski 24-… 111
Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 24-… -
Paszkiewicz Rafał Płock 24-… 113
Pawłowicz Dorota Białystok 24-… 19
Perera Diana Warszawa 24-… 79
Petters Klaudia Bolesławiec 16-19 74
Pietrusik Łukasz Braniewo 24-… -
Pilkowski Pawel Bialystok 24-… 89
Płatek Marcin Ełk 24-… 157
Polakowski Krzysztof Łapy 24-… 75
Przymusiński Filip Poznań 24-… 7
Pytel Maria Starachowice 24-… 14
Raban Łukasz Białystok 24-… 63
Radecki Sebastian Pułtusk 24-… 124
Rajecki Michał Białystok 24-… 36
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 24-… 137
Repińska Anna Wrocław 24-… -
Rózicka Katarzyna Warszawa 24-… 108
Rudzińska Aleksandra Warszawa 20-23 10
Rybołowicz Radosław Białystok 24-… 143
Ryczak Maja Wroclaw 20-23 160
Rzuczkowski Kacper Ostrów Mazowiecka 16-19 -
Sadowski Marcin Lodz 24-… -
Samulska Ewa Warszawa 24-… 156
Sawicki Bartosz Tłuszcz 24-… -
Serdakowski witold Warszawa 24-… 155
Sikora Aleksandra Juszczyn 16-19 168
Sikorski Marek Bartoszyce 24-… 138
Siódmiak Igor Szczecinek 16-19 123
Słupecki Krzysztof Michałowice 24-… 84
Sobczyk Kasia Zagnańsk 16-19 -
Sojkowski Kamil Suwałki 24-… 42
Spławski Adam Warszawa 24-… 91
Staranowicz Leszek Suwałki 24-… 120
Stasinski Rafał Olsztyn - Ruś 24-… 116
Staśkiewicz Marcin Olsztyn 24-… 44
Stawiarski Grzegorz Olsztyn 24-… 114
Stawicki Piotr Cekanów 24-… 165
Steer Jonathan Ełk 24-… 67
Sterkowiec Grzegorz Białystok 24-… 107
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 148
Sumorek Mirosław Białystok 24-… 66
Szachowicz Przemysław Białystok 16-19 128
Szmigielska Noemi Warszawa 24-… 105
Szpakowski Michał Olsztyn 24-… 119
Szugzda Magdalena Białytsok 24-… 144
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 169
Szymański Sebastian Konstancin-Jeziorna 24-… -
Taraszkiewicz Anna Suwałki 24-… 27
Tesarek Przemysław Białystok 24-… 29
Thiesse Sebastien Warszawa 24-… 68
Tołoczko-Pasek Anna Warszawa (Ur. Białystok) 24-… 104
Traciecki Karol Bialystok 24-… 180
Tupalski Tomasz Białystok 24-… 47
Turowski Błażej Łochów 24-… 57
Tyburczy Ewa Białystok 24-… 69
Urwanowicz Łukasz Ignatki-Osiedle 24-… 78
Wajsiel Piotr Białystok 24-… 18
Walaugo Ania Studzianek 24-… -
Walkowiak Miłosz Rumia 16-19 58
Wasiak Dominik Warszawa 24-… 28
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 9
Wielakin Dariusz Knyszyn 24-… 175
Wilkowiecki Robert Twardogóra 20-23 85
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-23 11
Witkowski Grzegorz Dywity 24-… 26
Witkowski Jarosław Gdańsk 24-… 53
Wodzyński Kamil Warszawa 24-… 174
Wojcieszonek Damian Kobylanka 16-19 103
Woronko Damian Białystok 24-… 52
Woźniak Karina Szczecin 16-19 173
Zabielska Anna Warszawa 24-… 22
Zabiszak Piotr Gniezno 16-19 34
Zaborny Paweł Warszawa 24-… 72
Zagulski Piotr Bartoszyce 24-… 166
Zając Kamil Piaseczno 24-… 101
Zalewski Dariusz Białystok 24-… 154
Zaprzałka Michał Białystok 24-… 181
Zaręba Julia Poznań 20-23 73
Zawolik Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski 16-19 51
Zdort Anna Warszawa 24-… 159
Zieliński Tomasz Juchnowiec Kościelny 24-… 140
Ziniewicz Paweł Olsztyn 16-19 145
Zygmunt Marta Koło 16-19 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon