Elemental Tri Series Białystok 2016 - dystans sprinterski - wyniki

2016-08-21 11:55 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 2 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice Labosport Team/Olscoaching/SMS Racibórz M24 1 1 00:08:23 (2)00:00:47 (2)00:29:32 (6)00:01:02 (3)00:16:59 (2) 00:56:42
2 1 Krawczyk Jacek UKS Tri-Team Rumia M20 1 2 00:08:23 (1)00:00:52 (7)00:29:29 (5)00:01:01 (1)00:17:13 (4) 00:56:59 00:00:17
3 169 Szymanowski Przemysław WLKS KMICIC / www.przemyslawszymanowski.pl M24 2 3 00:08:44 (10)00:00:51 (6)00:29:10 (1)00:01:12 (17)00:17:58 (9) 00:57:53 00:01:11
4 7 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M24 3 4 00:08:34 (7)00:00:53 (10)00:29:18 (3)00:01:11 (13)00:18:27 (10) 00:58:23 00:01:41
5 178 Najmowicz Paweł Tri NEGU M20 2 5 00:08:59 (12)00:00:58 (18)00:30:26 (9)00:01:08 (8)00:17:09 (3) 00:58:40 00:01:58
6 34 Zabiszak Piotr GTT Diament Gniezno M16 1 7 00:08:44 (9)00:00:46 (1)00:29:15 (2)00:01:07 (7)00:18:52 (14) 00:58:45 00:02:03
7 85 Wilkowiecki Robert GVT M20 3 6 00:08:25 (3)00:00:58 (19)00:29:26 (4)00:01:11 (15)00:18:45 (13) 00:58:45 00:02:03
8 3 Damentka Kamil UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa M16 2 8 00:08:32 (6)00:01:00 (23)00:30:52 (15)00:01:07 (6)00:17:22 (5) 00:58:53 00:02:11
9 8 Ławicki Piotr UAM TRIATHLON POZNAŃ M20 4 9 00:08:57 (11)00:00:54 (11)00:30:31 (10)00:01:02 (2)00:17:39 (6) 00:59:03 00:02:21
10 45 Hadas Krzysztof drużyna Tri NEGU M20 5 10 00:09:52 (32)00:01:03 (26)00:30:19 (7)00:01:11 (12)00:16:53 (1) 00:59:17 00:02:35
11 103 Wojcieszonek Damian KS IRONMAN C/S POLSKA M16 3 11 00:09:03 (13)00:00:51 (5)00:30:31 (11)00:01:06 (5)00:17:56 (8) 00:59:27 00:02:45
12 123 Siódmiak Igor MKP SZCZECINEK ( OSSM POZNAŃ ) M16 4 12 00:09:07 (14)00:01:04 (27)00:30:59 (17)00:01:03 (4)00:17:53 (7) 01:00:05 00:03:23
13 58 Walkowiak Miłosz MKS Sambor Tczew M16 5 13 00:08:30 (5)00:01:02 (25)00:30:54 (16)00:01:20 (35)00:19:03 (15) 01:00:49 00:04:07
14 158 Combik Marcin YMCA Kraków M20 6 14 00:09:40 (28)00:00:56 (15)00:30:40 (12)00:01:16 (26)00:18:38 (12) 01:01:09 00:04:27
15 130 Makowski Krzysztof Waniewski Coaching M24 4 15 00:08:44 (8)00:00:59 (20)00:30:44 (13)00:01:14 (23)00:19:36 (19) 01:01:16 00:04:34
16 9 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K24 1 1 00:09:16 (20)00:00:53 (8)00:31:01 (19)00:01:10 (11)00:19:07 (17) 01:01:27 00:04:45
17 162 Jarliński Michał UKS Tri-Team Rumia M16 6 16 00:09:14 (18)00:00:55 (12)00:31:05 (20)00:01:13 (20)00:19:04 (16) 01:01:31 00:04:49
18 10 Rudzińska Aleksandra UKS G-8 Bielany Warszawa K20 1 2 00:09:13 (17)00:00:47 (3)00:30:24 (8)00:01:08 (9)00:20:51 (27) 01:02:23 00:05:41
19 168 Sikora Aleksandra YMCA Kraków K16 1 3 00:09:24 (22)00:00:53 (9)00:30:59 (18)00:01:15 (25)00:20:57 (28) 01:03:27 00:06:45
20 163 Ceklarz Michał UKS Tri-Team Rumia M16 7 17 00:09:31 (26)00:01:10 (36)00:33:19 (28)00:01:09 (10)00:18:31 (11) 01:03:40 00:06:58
21 56 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M16 8 18 00:09:29 (25)00:00:50 (4)00:30:51 (14)00:01:11 (14)00:21:28 (35) 01:03:49 00:07:07
22 164 Jędrzejewska Aleksandra UKS Tri-Team Rumia K24 2 4 00:09:43 (29)00:01:06 (31)00:33:39 (34)00:01:17 (27)00:19:39 (20) 01:05:25 00:08:43
23 171 Głogowski Adam TRI Warrior / ATC Cargo Team M20 7 19 00:08:28 (4)00:02:30 (104)00:33:35 (33)00:01:13 (19)00:19:43 (22) 01:05:28 00:08:46
24 127 Neuman Marcin KS AZS AWF Katowice OSSM Racibórz M20 8 20 00:09:12 (15)00:01:07 (33)00:35:18 (51)00:01:19 (31)00:19:10 (18) 01:06:06 00:09:24
25 161 Gaweł Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 9 21 00:09:27 (24)00:01:05 (30)00:33:29 (31)00:01:23 (44)00:20:48 (25) 01:06:12 00:09:30
26 115 Olejniczak Ula CSGT Głogów K16 2 5 00:09:26 (23)00:01:09 (35)00:33:30 (32)00:01:14 (21)00:21:02 (31) 01:06:21 00:09:39
27 74 Petters Klaudia TS Akwedukt Kielce K16 3 6 00:09:16 (19)00:00:59 (21)00:33:49 (36)00:01:15 (24)00:21:14 (32) 01:06:32 00:09:50
28 11 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz K20 2 7 00:09:17 (21)00:00:55 (14)00:33:54 (38)00:01:12 (16)00:21:25 (34) 01:06:43 00:10:01
29 14 Pytel Maria Triathlon Starachowice K24 3 8 00:09:55 (33)00:01:07 (32)00:33:21 (29)00:01:19 (32)00:21:39 (40) 01:07:19 00:10:37
30 160 Ryczak Maja UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K20 3 9 00:09:13 (16)00:00:55 (13)00:34:22 (44)00:01:18 (29)00:22:08 (43) 01:07:57 00:11:15
31 46 Drouin Pierre-Francois WITC M24 5 22 00:11:27 (40)00:01:02 (24)00:33:00 (23)00:01:26 (46)00:21:15 (33) 01:08:11 00:11:29
32 182 Maciesz Piotr M24 6 23 00:12:01 (46)00:01:39 (53)00:31:49 (21)00:01:51 (93)00:20:59 (30) 01:08:18 00:11:36
33 167 Goc Julia KTS IRONMAN K16 4 10 00:10:21 (36)00:00:57 (17)00:33:18 (26)00:01:20 (36)00:22:44 (47) 01:08:40 00:11:58
34 177 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M24 7 24 00:10:26 (38)00:01:05 (29)00:32:58 (22)00:01:34 (60)00:22:37 (46) 01:08:41 00:11:59
35 98 Abramiuk Jakub Kancelaria Adwokacka adw. Jakub Abramiuk M24 8 25 00:09:46 (31)00:01:23 (39)00:33:49 (37)00:01:19 (34)00:22:34 (45) 01:08:50 00:12:08
36 93 Lipowska Małgorzata YMCA Kraków K20 4 11 00:10:23 (37)00:00:57 (16)00:33:13 (24)00:01:21 (39)00:23:27 (53) 01:09:20 00:12:38
37 173 Woźniak Karina KS IRONMAN C/S POLSKA K16 5 12 00:10:13 (35)00:00:59 (22)00:33:23 (30)00:01:35 (63)00:23:35 (55) 01:09:44 00:13:02
38 30 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M24 9 26 00:11:34 (42)00:01:26 (40)00:34:01 (40)00:01:21 (38)00:21:35 (38) 01:09:56 00:13:14
39 16 Kołosowski Kamil Nadaktywni M24 10 27 00:13:03 (61)00:01:34 (47)00:33:15 (25)00:01:30 (50)00:21:29 (36) 01:10:50 00:14:08
40 51 Zawolik Wiktoria TS Akwedukt Kielce K16 6 13 00:09:46 (30)00:01:08 (34)00:36:00 (56)00:01:18 (30)00:23:11 (50) 01:11:23 00:14:41
41 39 Daniel Piotr M24 11 28 00:11:39 (43)00:01:31 (42)00:36:09 (58)00:01:22 (43)00:20:49 (26) 01:11:30 00:14:48
42 113 Paszkiewicz Rafał PTT DELTA M24 12 29 00:13:09 (64)00:01:23 (38)00:33:19 (27)00:01:32 (53)00:22:16 (44) 01:11:39 00:14:57
43 40 Barbella Jose M24 13 30 00:09:38 (27)00:01:32 (43)00:35:49 (53)00:01:33 (57)00:23:43 (56) 01:12:15 00:15:33
44 102 Głodowski Michał Żórawski Team M24 14 31 00:13:42 (67)00:01:34 (46)00:33:56 (39)00:01:26 (47)00:21:39 (39) 01:12:16 00:15:34
45 77 Łobacz Michał Miszka i Felek Team M24 15 32 00:14:57 (85)00:02:22 (94)00:34:02 (41)00:01:22 (41)00:19:39 (21) 01:12:22 00:15:40
46 70 Masłowska Olga GTT Diament Gniezno K16 7 14 00:10:10 (34)00:01:04 (28)00:35:52 (54)00:01:19 (33)00:24:04 (58) 01:12:29 00:15:47
47 26 Witkowski Grzegorz LABOSPORT Team TRI4FUN Witkowscy Dental Clinic M24 16 33 00:12:33 (53)00:01:36 (50)00:35:08 (48)00:02:01 (103)00:22:55 (48) 01:14:12 00:17:30
48 147 Naporowski Rafał Perschmann M24 17 34 00:15:00 (86)00:01:51 (69)00:34:29 (45)00:02:12 (121)00:20:47 (24) 01:14:19 00:17:37
49 146 Kwaśkiewicz Oliwia TKKF Dąbrowa Górnicza K16 8 15 00:11:31 (41)00:01:14 (37)00:34:19 (42)00:01:22 (42)00:26:07 (78) 01:14:32 00:17:50
50 25 Arak Tomasz Triathlon Piaseczno M24 18 35 00:16:03 (105)00:01:39 (54)00:33:45 (35)00:01:37 (70)00:21:32 (37) 01:14:36 00:17:54
51 134 Nizio Adam M20 10 36 00:14:12 (73)00:01:37 (52)00:34:20 (43)00:01:34 (58)00:23:16 (51) 01:15:00 00:18:18
52 112 Kwiatkowski Filip M16 9 37 00:12:30 (52)00:02:22 (95)00:34:29 (46)00:02:02 (107)00:24:44 (63) 01:16:08 00:19:26
53 81 Dmowski Jarek Trienergy M24 19 38 00:12:52 (56)00:02:25 (97)00:36:13 (60)00:01:38 (72)00:23:26 (52) 01:16:33 00:19:51
54 90 Górecki Tomasz M24 20 39 00:12:29 (51)00:01:43 (58)00:35:16 (49)00:01:30 (49)00:25:39 (69) 01:16:37 00:19:55
55 66 Sumorek Mirosław M24 21 40 00:12:07 (48)00:02:03 (75)00:35:16 (50)00:01:41 (76)00:26:03 (77) 01:17:09 00:20:27
56 176 Dobrowolski Adam M20 11 41 00:14:21 (76)00:01:59 (72)00:39:20 (92)00:01:54 (97)00:20:21 (23) 01:17:54 00:21:12
57 32 Kohlman Marcin Luks Atak M24 22 42 00:12:09 (49)00:01:50 (66)00:36:07 (57)00:01:43 (79)00:26:23 (82) 01:18:12 00:21:30
58 86 Klejzerowicz Roman Egger Polska M24 23 43 00:14:32 (79)00:01:52 (70)00:35:54 (55)00:01:57 (100)00:24:04 (57) 01:18:19 00:21:37
59 15 Jelitto Jakub TRICLUB M20 12 44 00:11:54 (45)00:01:28 (41)00:37:25 (71)00:01:37 (68)00:25:56 (75) 01:18:20 00:21:38
60 43 Hermanowicz Cezary M24 24 45 00:13:19 (65)00:02:02 (74)00:37:05 (69)00:01:35 (64)00:24:47 (65) 01:18:47 00:22:05
61 18 Wajsiel Piotr Nadaktywni Białystok M24 25 46 00:14:12 (72)00:01:44 (61)00:36:23 (62)00:01:44 (85)00:24:46 (64) 01:18:49 00:22:07
62 59 Miecznik Albert I LO w Białymstoku M16 10 47 00:15:24 (95)00:01:35 (49)00:39:39 (98)00:01:34 (59)00:20:58 (29) 01:19:11 00:22:29
63 84 Słupecki Krzysztof M24 26 48 00:16:02 (104)00:02:39 (115)00:37:24 (70)00:01:32 (56)00:21:41 (41) 01:19:17 00:22:35
64 47 Tupalski Tomasz M24 27 49 00:15:47 (101)00:01:43 (60)00:36:19 (61)00:01:17 (28)00:24:16 (60) 01:19:23 00:22:41
65 87 Matejczyk Katarzyna Komputronik Galeria Antoniuk K24 4 16 00:10:43 (39)00:02:09 (79)00:40:34 (106)00:01:44 (82)00:24:32 (61) 01:19:42 00:23:00
66 153 Dąbrowski Łukasz Dąbki Family Team M24 28 50 00:12:34 (54)00:01:32 (44)00:37:35 (72)00:01:31 (52)00:26:38 (84) 01:19:50 00:23:08
67 137 Ramotowski Arkadiusz M24 29 51 00:13:08 (63)00:02:27 (100)00:36:46 (66)00:02:07 (115)00:25:33 (67) 01:20:01 00:23:19
68 128 Szachowicz Przemysław M16 11 52 00:14:29 (78)00:02:12 (80)00:34:41 (47)00:01:32 (55)00:27:38 (93) 01:20:32 00:23:50
69 143 Rybołowicz Radosław M24 30 53 00:15:56 (103)00:02:33 (110)00:37:40 (74)00:01:38 (71)00:22:58 (49) 01:20:47 00:24:05
70 55 Milczunas Marcin Nadaktywni Białystok M24 31 54 00:12:12 (50)00:02:20 (91)00:37:50 (77)00:02:43 (145)00:25:45 (70) 01:20:50 00:24:08
71 175 Wielakin Dariusz Nadaktywni M24 32 55 00:12:51 (55)00:01:51 (68)00:36:26 (64)00:01:47 (88)00:28:11 (101) 01:21:07 00:24:25
72 17 Gbur Krzysztof M24 33 56 00:13:07 (62)00:01:46 (64)00:21:44 (42) 01:21:44 00:25:02
73 133 Mróz Michał M24 34 57 00:11:47 (44)00:02:54 (125)00:39:25 (94)00:02:35 (140)00:25:18 (66) 01:21:58 00:25:16
74 41 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki K20 5 17 00:12:06 (47)00:01:37 (51)00:38:46 (86)00:02:02 (106)00:27:54 (98) 01:22:25 00:25:43
75 89 Pilkowski Pawel M24 35 58 00:14:05 (71)00:01:40 (55)00:36:44 (65)00:01:46 (87)00:28:36 (108) 01:22:50 00:26:08
76 68 Thiesse Sebastien M24 36 59 00:15:27 (96)00:02:30 (105)00:39:34 (96)00:01:57 (99)00:23:34 (54) 01:23:01 00:26:19
77 104 Tołoczko-Pasek Anna K24 5 18 00:15:29 (97)00:02:07 (77)00:38:26 (83)00:01:36 (65)00:25:35 (68) 01:23:13 00:26:31
78 64 Kołodziejczyk Tomasz M24 37 60 00:15:02 (90)00:03:10 (134)00:37:59 (81)00:01:32 (54)00:25:53 (72) 01:23:36 00:26:54
79 152 Konieczny Mikolaj BBS M24 38 61 00:14:33 (80)00:02:16 (85)00:36:12 (59)00:02:18 (127)00:28:20 (105) 01:23:38 00:26:56
80 92 Dzik Marta K24 6 19 00:15:01 (87)00:02:37 (113)00:40:12 (102)00:01:43 (78)00:24:11 (59) 01:23:43 00:27:01
81 75 Polakowski Krzysztof M24 39 62 00:16:44 (111)00:01:49 (65)00:37:38 (73)00:01:39 (74)00:25:56 (74) 01:23:47 00:27:05
82 124 Radecki Sebastian M24 40 63 00:14:28 (77)00:01:51 (67)00:37:58 (80)00:02:15 (124)00:27:42 (95) 01:24:13 00:27:31
83 148 Sudak Grzegorz M24 41 64 00:14:18 (74)00:01:34 (45)00:39:23 (93)00:01:44 (83)00:27:50 (96) 01:24:50 00:28:08
84 170 Bilik Sławomir M24 42 65 00:15:01 (88)00:01:59 (71)00:40:17 (104)00:01:50 (92)00:26:12 (79) 01:25:19 00:28:37
85 145 Ziniewicz Paweł M16 12 66 00:15:10 (92)00:02:14 (83)00:36:26 (63)00:02:29 (134)00:29:05 (112) 01:25:25 00:28:43
86 174 Wodzyński Kamil M24 43 67 00:15:36 (98)00:01:41 (56)00:37:45 (76)00:02:19 (128)00:28:14 (104) 01:25:36 00:28:54
87 54 Białokozowicz Artur M24 44 68 00:14:04 (70)00:03:14 (137)00:37:44 (75)00:01:37 (69)00:29:01 (111) 01:25:40 00:28:58
88 19 Pawłowicz Dorota Kuźnia Triathlonu K24 7 20 00:14:41 (83)00:02:27 (99)00:37:03 (67)00:02:31 (135)00:29:08 (113) 01:25:50 00:29:08
89 118 Karwacka Aleksandra Tygrysy TRENERFIT.PL K24 8 21 00:18:12 (124)00:01:44 (62)00:38:53 (87)00:01:14 (22)00:25:53 (73) 01:25:57 00:29:15
90 132 Dąbrowski Marcin M24 45 69 00:15:13 (93)00:02:37 (112)00:42:15 (117)00:01:44 (84)00:24:38 (62) 01:26:27 00:29:45
91 42 Sojkowski Kamil M24 46 70 00:13:43 (68)00:01:43 (59)00:41:51 (114)00:02:05 (113)00:27:09 (90) 01:26:30 00:29:48
92 166 Zagulski Piotr 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy M24 47 71 00:17:41 (120)00:02:03 (76)00:39:07 (89)00:01:12 (18)00:26:53 (87) 01:26:56 00:30:14
93 100 Brzeziński Tomasz - M24 48 72 00:15:16 (94)00:03:29 (142)00:38:57 (88)00:02:20 (129)00:27:05 (89) 01:27:06 00:30:24
94 22 Zabielska Anna AdgarFit K24 9 22 00:17:10 (115)00:01:35 (48)00:40:58 (108)00:01:37 (67)00:25:52 (71) 01:27:11 00:30:29
95 157 Płatek Marcin M24 49 73 00:16:17 (110)00:03:09 (132)00:39:19 (91)00:02:07 (116)00:26:19 (81) 01:27:12 00:30:30
96 180 Traciecki Karol M24 50 74 00:12:54 (58)00:02:15 (84)00:40:07 (99)00:02:04 (110)00:30:01 (122) 01:27:21 00:30:39
97 183 Humienny Tomasz M24 51 75 00:21:28 (145)00:02:33 (109)00:35:26 (52)00:02:25 (132)00:26:02 (76) 01:27:54 00:31:12
98 97 Kulik Andrzej M24 52 76 00:16:08 (108)00:02:19 (90)00:37:59 (82)00:02:15 (123)00:29:20 (117) 01:28:01 00:31:19
99 65 Malec Jarosław Kondycja Memex M24 53 77 00:15:05 (91)00:03:04 (130)00:39:34 (95)00:02:31 (137)00:28:38 (109) 01:28:52 00:32:10
100 23 Kropiewnicki Jerzy Atos Racing Team M24 54 78 00:17:48 (121)00:02:43 (117)00:40:09 (100)00:02:01 (102)00:26:39 (85) 01:29:19 00:32:37
101 120 Staranowicz Leszek Wandzioch Team M24 55 79 00:16:06 (107)00:02:51 (124)00:37:04 (68)00:02:39 (144)00:30:49 (127) 01:29:28 00:32:46
102 156 Samulska Ewa Power Training K24 10 23 00:15:37 (99)00:03:02 (128)00:42:24 (118)00:01:26 (45)00:27:12 (91) 01:29:41 00:32:59
103 117 Ciechowska Victoria K24 11 24 00:12:53 (57)00:02:41 (116)00:39:35 (97)00:02:46 (146)00:32:04 (132) 01:30:00 00:33:18
104 119 Szpakowski Michał Yanushe Triathlon Team M24 56 80 00:16:11 (109)00:02:24 (96)00:41:38 (112)00:02:02 (105)00:27:50 (97) 01:30:06 00:33:24
105 140 Zieliński Tomasz M24 58 82 00:16:51 (112)00:02:48 (121)00:41:23 (109)00:01:52 (94)00:27:33 (92) 01:30:27 00:33:45
106 116 Stasinski Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M24 57 81 00:18:57 (129)00:01:46 (63)00:38:32 (84)00:01:43 (81)00:29:30 (120) 01:30:27 00:33:45
107 142 Mrówka Katarzyna TriUnlimited K24 12 25 00:17:34 (119)00:02:50 (122)00:40:54 (107)00:02:27 (133)00:27:03 (88) 01:30:47 00:34:05
108 105 Szmigielska Noemi WITC K24 13 26 00:17:22 (117)00:02:17 (86)00:41:34 (110)00:01:35 (62)00:27:59 (99) 01:30:48 00:34:06
109 181 Zaprzałka Michał Win2Trade Win2Trade M24 59 83 00:14:00 (69)00:03:10 (135)00:37:57 (78)00:03:09 (150)00:32:58 (139) 01:31:15 00:34:33
110 72 Zaborny Paweł M24 60 84 00:16:55 (114)00:02:45 (120)00:43:36 (124)00:01:35 (61)00:26:29 (83) 01:31:21 00:34:39
111 73 Zaręba Julia Nie za daleko K20 6 27 00:15:02 (89)00:02:28 (103)00:38:39 (85)00:02:37 (142)00:32:43 (135) 01:31:28 00:34:46
112 95 Kłodziński Adam M24 61 85 00:19:44 (138)00:02:18 (87)00:40:09 (101)00:01:53 (95)00:28:21 (106) 01:32:25 00:35:43
113 62 Falcon Marlon Dirty Kapibara M24 62 86 00:14:18 (75)00:03:10 (133)00:43:43 (126)00:02:17 (126)00:29:12 (115) 01:32:40 00:35:58
114 150 Grudniewski Marek M24 63 87 00:13:35 (66)00:02:20 (92)00:44:06 (130)00:02:07 (117)00:30:33 (126) 01:32:42 00:36:00
115 78 Urwanowicz Łukasz Progress Triathlon Team M24 64 88 00:14:45 (84)00:02:08 (78)00:46:14 (136)00:01:40 (75)00:28:06 (100) 01:32:52 00:36:10
116 126 Misiewicz Cezary M24 65 89 00:16:06 (106)00:02:02 (73)00:43:15 (122)00:01:41 (77)00:29:48 (121) 01:32:53 00:36:11
117 71 Nicgorska Aleksandra K20 7 28 00:20:36 (141)00:02:32 (107)00:40:15 (103)00:02:04 (111)00:27:40 (94) 01:33:07 00:36:25
118 114 Stawiarski Grzegorz Yanushe Triathlon Team ExiWork M24 66 90 00:15:43 (100)00:02:28 (102)00:37:58 (79)00:02:21 (131)00:35:30 (148) 01:34:00 00:37:18
119 125 Milewski Maciej M24 67 91 00:14:39 (82)00:03:47 (147)00:39:07 (90)00:02:37 (143)00:34:04 (146) 01:34:15 00:37:33
120 94 Feltynowski Mariusz M24 68 92 00:21:15 (144)00:03:56 (149)00:40:19 (105)00:02:33 (139)00:26:17 (80) 01:34:20 00:37:38
121 101 Zając Kamil M24 69 93 00:18:38 (125)00:02:32 (108)00:41:46 (113)00:02:20 (130)00:29:24 (119) 01:34:39 00:37:57
122 151 Dawidowicz Konrad M24 70 94 00:18:56 (128)00:02:43 (119)00:42:01 (115)00:01:21 (37)00:30:09 (123) 01:35:11 00:38:29
123 52 Woronko Damian M24 71 95 00:17:10 (116)00:02:25 (98)00:41:37 (111)00:01:50 (91)00:32:47 (136) 01:35:49 00:39:07
124 82 Narewska Sylwia Nadaktywni K24 14 29 00:18:08 (123)00:02:43 (118)00:43:53 (128)00:02:15 (125)00:29:09 (114) 01:36:08 00:39:26
125 80 Gindorowicz Anna Maria Nadaktywni Białystok K24 15 30 00:18:55 (127)00:03:42 (145)00:42:32 (120)00:02:05 (112)00:29:21 (118) 01:36:35 00:39:53
126 136 Nowak Miriam last but not least K24 16 31 00:14:34 (81)00:03:12 (136)00:43:34 (123)00:02:32 (138)00:32:55 (138) 01:36:47 00:40:05
127 110 Butor Arkadiusz 12tri.pl M24 72 96 00:21:38 (147)00:03:04 (131)00:42:41 (121)00:02:48 (148)00:26:52 (86) 01:37:03 00:40:21
128 144 Szugzda Magdalena K24 17 32 00:19:41 (136)00:02:31 (106)00:42:11 (116)00:01:22 (40)00:32:01 (131) 01:37:46 00:41:04
129 129 Andrzejczak Marcin www.embus.eu www.embus.eu M24 73 97 00:21:33 (146)00:02:20 (93)00:43:36 (125)00:02:02 (104)00:28:59 (110) 01:38:30 00:41:48
130 106 Młyńczyk Dorota Warsaw International Triathlon Club K24 18 33 00:19:01 (131)00:02:28 (101)00:46:41 (139)00:01:55 (98)00:28:33 (107) 01:38:37 00:41:55
131 141 Jarosz Krzysztof M24 74 98 00:13:00 (60)00:02:59 (127)00:49:26 (146)00:02:13 (122)00:31:41 (130) 01:39:20 00:42:38
132 60 Kordala Marzena K24 19 34 00:15:48 (102)00:01:41 (57)00:46:48 (140)00:01:27 (48)00:33:47 (143) 01:39:30 00:42:48
133 61 Kamińska Marta Nadaktywni K24 20 35 00:17:53 (122)00:03:02 (129)00:46:39 (137)00:01:54 (96)00:30:14 (124) 01:39:41 00:42:59
134 179 Gawrych Sylwia Nadaktywni Białystok K24 21 36 00:21:13 (143)00:02:38 (114)00:42:29 (119)00:03:06 (149)00:30:16 (125) 01:39:42 00:43:00
135 149 Bałdak Piotr Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Beasts białystok M24 75 99 00:20:17 (139)00:03:53 (148)00:47:04 (141)00:01:49 (90)00:28:11 (103) 01:41:14 00:44:32
136 63 Raban Łukasz 18 Pułk Rozpoznawczy Białystok M24 76 100 00:21:55 (149)00:05:18 (152)00:44:03 (129)00:01:48 (89)00:28:11 (102) 01:41:15 00:44:33
137 91 Spławski Adam M24 77 101 00:16:54 (113)00:02:56 (126)00:51:58 (148)00:01:30 (51)00:29:19 (116) 01:42:38 00:45:56
138 165 Stawicki Piotr M24 78 102 00:23:37 (150)00:03:22 (139)00:43:49 (127)00:02:06 (114)00:31:03 (129) 01:43:57 00:47:15
139 135 Boublej Izabela K24 22 37 00:19:26 (134)00:04:28 (151)00:45:00 (132)00:02:09 (119)00:33:05 (140) 01:44:09 00:47:27
140 139 Grygiewicz Adrian M24 79 103 00:19:32 (135)00:04:26 (150)00:44:55 (131)00:02:10 (120)00:33:07 (141) 01:44:10 00:47:28
141 107 Sterkowiec Grzegorz WEMAX.PL M24 80 104 00:19:14 (132)00:03:42 (144)00:45:25 (134)00:01:58 (101)00:34:47 (147) 01:45:08 00:48:26
142 69 Tyburczy Ewa K24 24 39 00:18:49 (126)00:03:29 (141)00:48:35 (145)00:02:03 (108)00:32:19 (133) 01:45:15 00:48:33
143 108 Rózicka Katarzyna Warsaw International Triathlon Club K24 23 38 00:21:44 (148)00:02:50 (123)00:46:40 (138)00:01:38 (73)00:32:23 (134) 01:45:15 00:48:33
144 96 Jankowska Paulina K24 25 40 00:20:35 (140)00:03:20 (138)00:48:32 (143)00:02:04 (109)00:30:56 (128) 01:45:28 00:48:46
145 36 Rajecki Michał M24 81 105 00:25:07 (152)00:02:13 (81)00:45:34 (135)00:01:36 (66)00:33:52 (144) 01:48:23 00:51:41
146 99 Lozada Hector Dirty Kapibara M24 82 106 00:21:10 (142)00:03:43 (146)00:48:33 (144)00:02:47 (147)00:32:49 (137) 01:49:01 00:52:19
147 79 Perera Diana Bull Racing Team K24 26 41 00:19:14 (133)00:02:13 (82)00:51:00 (147)00:01:43 (80)00:35:47 (149) 01:49:58 00:53:16
148 21 Nowik Urszula K24 27 42 00:19:42 (137)00:02:19 (89)00:48:10 (142)00:01:45 (86)00:39:01 (150) 01:50:57 00:54:15
149 53 Witkowski Jarosław RMDC M24 83 107 00:26:47 (153)00:03:24 (140)00:45:11 (133)00:02:36 (141)00:33:43 (142) 01:51:41 00:54:59
150 131 Malinowska Ewelina K20 8 43 00:17:31 (118)00:03:32 (143)00:54:52 (149)00:02:07 (118)00:33:58 (145) 01:52:00 00:55:18
151 111 Paradowicz Maciej M24 84 108 00:23:59 (151)00:02:34 (111)00:56:57 (150)00:02:31 (136)00:40:28 (151) 02:06:29 01:09:47
152 24 Kropiewnicki Przemysław M24 00:12:59 (59)00:02:19 (88) DNF
153 88 Dederko Jacek M24 00:18:58 (130) DNF
154 6 Bodnar Maciej AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M20 DNS
155 20 Klajbor Katarzyna K24 DNS
156 27 Taraszkiewicz Anna MTB Suwałki K24 DNS
157 28 Wasiak Dominik Vitesse Vitesse M24 DNS
158 29 Tesarek Przemysław ZAWSZE ZŁE! M24 DNS
159 31 Arciszewski Rafał PZU Sport Team PZU SPORT TEAM M24 DNS
160 33 Pałczyńska Liliana Kuźnia Triathlonu K20 DNS
161 35 Laszewski Paweł Wygoda M24 DNS
162 37 Ostrowska Klaudia Klub Fitness Guarana K24 DNS
163 38 Chodakowska Agnieszka Kuźnia Triathlonu K24 DNS
164 44 Staśkiewicz Marcin Tri NEGU M24 DNS
165 49 Matel Sylwia K24 DNS
166 50 Kapeluch Konrad M24 DNS
167 57 Turowski Błażej M24 DNS
168 67 Steer Jonathan M24 DNS
169 76 Błaszczyk Mateusz TS Akwedukt Kielce M16 DNS
170 83 Aguilar Eduardo M24 DNS
171 109 Miezio Krzysztof BLISKA TEAM BLISKAAPTEKA.PL M24 DNS
172 121 Daniło Tomasz OŁADNIE M24 DNS
173 122 Motel Paweł AKS Polonia Warszawa M24 DNS
174 138 Sikorski Marek Rant Bartoszyce M24 DNS
175 154 Zalewski Dariusz Nadaktywni Białystok M24 DNS
176 155 Serdakowski witold M24 DNS
177 159 Zdort Anna TKKF Non Iron K24 DNS
178 172 Kaminski Radoslaw M24 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon