Garmin Ultra Race Radków 2016 - bieg na 9km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 9 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Paweł Wałbrzych 18-29 909
Aleksander Sobczak Dzierżoniów 30-39 959
Atraszkiewicz Olga Gdańsk 40-49 1028
Babińska Ewelina Radków 30-39 981
Bachera-Czyżewska Anna Poddębice 30-39 -
Baranowski Antoni Tumidaj 50-59 -
Barczentewicz Katarzyna Kraków 30-39 908
Bartkowiak Ireneusz Poznań 40-49 960
Bąkowska Anna Poznań 30-39 963
Beczkowski Łukasz Nowa Ruda 30-39 -
Bednarek Szymon Inowrocław 30-39 979
Biel Kacper Kłodzko 18-29 1036
Bielecka Monika Warszawa (Ur. W Elblągu) 18-29 -
Błażejewski Przemysław Tuliszków 18-29 920
Borowiec Jarosław Świebodzice 30-39 1022
Buczakowski Adam Ludwikowice Kłodzkie 18-29 1040
Budnicka Anna Warszawa 30-39 1030
Bujak Bogusław Warszawa 40-49 994
Chorążak Grzegorz Wrocław 30-39 941
Chorążak Żaneta Wrocław 30-39 942
Ciosk Łukasz Wrocław 30-39 982
Cylejewski Michał Warszawa 30-39 965
Czarniecki Daniel Polanica-Zdrój 30-39 911
Dadacz Barbara Szczytna 30-39 -
Daniec Tomasz Nowy Tomyśl 30-39 949
Dereń Agata Stara Łomnica 18-29 1032
Deutschmann-Kośkiewicz Karolina Świdnica 30-39 1020
Długoń Monika Leżajsk 18-29 904
Dobras Zdzisław Dzikowiec 50-59 1048
Dolecka Monika Baranów 30-39 1026
Dudzik Ewa Kożuchów 40-49 931
Dyraga Barbara Gliwice 30-39 938
Ferenc Janusz Ludwikowice Kł 60-… 1010
Fornal Paweł Radków 30-39 975
Frysiak Barbara Wieluń 50-59 -
Fuchs Dariusz Ołdrzychowice Kłodzkie 50-59 1007
Futoma Rafał Radków 30-39 1024
Gałecka-Ziółkowska Beata Szprotawa 40-49 -
Gasiewicz Anna Słubice 40-49 1042
Gasiewicz Roman Słubice 50-59 1041
Gąsior Mateusz Warszawa 18-29 905
Gościński Sławomir Dobrzeń Mały 30-39 973
Górniak-Antkowiak Agnieszka Oborniki Śląskie 30-39 -
Górski Adam Gdańsk 30-39 -
Gregorczyk Łukasz Warszawa-Wesoła 30-39 1038
Grzybowska Maria Kraków 30-39 945
Hełminiak Robert Szczecin 30-39 912
Hodura Maciej Leszno 30-39 980
Hołowacz Wojciech Namysłów 30-39 -
Jablonska Ewa Krynica Zdrój 30-39 902
Jabłoński Oskar Wolsztyn 18-29 987
Jamróz Ewelina Wrocław 18-29 968
Janicka Agnieszka Wierzbna 30-39 1017
Jarosz-Daniel Joanna Bielsko-Biała 30-39 915
Jaroszewski Ireneusz Ruda Śląska 30-39 1001
Jaśtal Piotr Domaszowice 18-29 1046
Jeka Danuta Chojnów 50-59 943
Jędrzejczyk Marcin Kościan 30-39 -
Kadłubowski Piotr Brzeg 30-39 1031
Kafel Agnieszka Wieliczka 18-29 910
Kampka Aleksander Gliwice 40-49 1039
Kapłon Stanisław Kłodzko 60-… 1034
Kaśkiewicz Tomasz Świdnica 30-39 954
Kędziora Roman Strzałkowo 40-49 984
Kochman Janusz Olesno 50-59 936
Kochmańska Monika Warszawa 30-39 958
Kościańska-Daniec Karolina Nowy Tomyśl 30-39 950
Kowalczyk Jarosław Gdańsk 40-49 903
Kowalewska Katarzyna Krzeptów 40-49 953
Królikowski Paweł Wrocław 30-39 967
Król-Szremska Halina Wrocław 30-39 1005
Krupa Marcin Nowa Ruda 40-49 997
Krzeczkowski Roman Świdnica 40-49 952
Kubiak Przemysław Strzegom 40-49 -
Kucmus Anna Kłodzko 18-29 1035
Kucowska Anna Warszawa 30-39 955
Kujda Arkadiusz Osielsko 30-39 948
Kujda Dorota Osielsko 30-39 944
Kulczycki Marek Stara Bystrzyca 30-39 970
Kurpas Marta Kożuchów 18-29 932
Kuźniak Martyna Warszawa 40-49 926
Kwapień Karolina Biała Podlaska 18-29 -
Kwolik Daniel Długopole Zdrój 30-39 1047
Larwiński Jan Warszawa 18-29 1025
Lasota Rafał Wrocław 30-39 1037
Leszczynski Maciek Bielsko-Biała 40-49 -
Leszczynskia Anna Bielsko-Biała 30-39 933
Leśniewska Justyna Radków 30-39 957
Lewandowska Ewelina Wrocław 30-39 976
Lewandowska Patrycja Ołdrzychowice Kłodzkie 18-29 1006
Lewandowska Paulina Żerniki Wrocławskie 30-39 991
Lubańska Alicja Bukowice 40-49 983
Ławniczak Magdalena Poznań 30-39 917
Łaźniowski Dawid Kudowa Zdrój 18-29 1013
Łuć Katarzyna Wrocław 30-39 956
Łuć Łukasz Wrocław 30-39 -
Machay Anna Wrocław 18-29 1019
Macierzyński Grzegorz Żary 30-39 -
Macyszyn Marek Wrocław 30-39 998
Maćkowiak-Rydzyńska Anna Zbrosławice 40-49 964
Madera Bogdan Świdnica 50-59 972
Makocka Joanna Warszawa 30-39 935
Marciniak Damian Tuliszków 18-29 914
Markiewicz Karolina Świdnica 30-39 -
Markiewicz Marcin Świdnica 40-49 -
Michalak Michał Wałbrzych 18-29 -
Mikolajczyk Miroslaw Kamienna Gora 40-49 -
Mikrut Paweł Wrocław 30-39 929
Mizera Anna Radków 30-39 939
Mizera Edward Radków 50-59 940
Młynarska-Błachut Magdalena Kłodzko 30-39 962
Moszumański Patryk Wrocław 40-49 1008
Nesterewicz Ryszard Kłodzko 60-… 1033
Neumann Jacek Radków 50-59 907
Neumann Olga Kraków 18-29 922
Nojszewska - Zając Justyna Poznań 30-39 901
Nowicka Beata Karpicko 40-49 921
Nowicka Izabela Piastów 30-39 1029
Pasławska Olga Wrocław 30-39 966
Pasterski Marcin Wrocław 30-39 923
Pawlak Kaatarzyna Świdnica 40-49 985
Pękala Małgorzata Wrocław 18-29 989
Pierściński Łukasz Bielawa 30-39 1016
Pihil Piotr Wschowa 30-39 996
Piotrowska Dorota Warszawa 30-39 919
Polak Dariusz Kamienna Góra 40-49 1018
Quirini Ewa Nowy Targ 30-39 946
Rapacz-Topiłko Anna Łodygowice 30-39 1027
Rejterada Aleksandra Lądek-Zdrój 18-29 999
Reluga Joanna Gdansk 30-39 947
Rembielak-Taciak Anna Poznań 30-39 1012
Repelowicz Szymon Toruń 18-29 951
Rudzińska Marta Józefosław 18-29 -
Rygiel Aleksandra Kielce 30-39 -
Rył Dominik Nowa Ruda 40-49 971
Rył Dominik Nowa Ruda 40-49 -
Samojluk-Ślusarska Bożena Warszawa 50-59 928
Schab Krzysztof Kraków 18-29 -
Skrycki Przemysław Warszawa 40-49 906
Smoliński Piotr Warszawa 30-39 934
Smoter Damian Wrocław 30-39 978
Sobura -Durma Magdalena Kielce 30-39 990
Soja Karol Tuliszków 18-29 924
Soja Paweł Tuliszków 18-29 913
Sokół Katarzyna Dębno 40-49 1043
Sokół Mirosław Dębno 40-49 1044
Sowińska Agnieszka Warszawa 30-39 1015
Sójka Piotr Wrocław 18-29 974
Stój Małgorzata Uciechów 40-49 1021
Strzyż Piotr Chwaliszów 18-29 961
Szafrański Jan Wrocław 30-39 969
Taniukiewicz Pawel Nowa Ruda 30-39 1014
Tomaś Beata Luboszyce 40-49 986
Tomiak-Rozynek Sylwia Wolsztyn 40-49 930
Towarowski Andrzej Warszawa 40-49 988
Tuszyńska Marcela Toruń 18-29 916
Twardowska Ewa Uniejów 30-39 925
Tyś Radek Nowa Ruda 30-39 992
Walacik Małgorzata Wieruszów 50-59 -
Welchowski Rafał Inowrocław 30-39 1011
Więckowski Piotr Warszawa 30-39 -
Wilczyński Piotr Wałbrzych 30-39 1009
Wildner Dariusz Bytom 30-39 993
Wilk Izabela Czeladź 30-39 1000
Wiśniewski Jacek Nowa Ruda 40-49 927
Wiśniewski Łukasz Kłodzko 30-39 1003
Witkowski Szymon Bytom 18-29 977
Wojtasik Urszula Kraków 30-39 -
Woyczynski Dariusz Leszno 40-49 1004
Woyczyńska Angelina Leszno 30-39 1002
Zając Krzysztof Poznań 30-39 1045
Zawadzki Marcin Warszawa 30-39 -
Zbyryt Marek Nowa Ruda 50-59 -
Zielińska Iza Gliwice 18-29 995
Zięterski Robert Kłodzko 30-39 1023
Zygmuntowska Ewa Warszawa 18-29 918
Żurowska-Wolak Magdalena Jerzmanowice 30-39 937
Żytkiewicz Bartek Głuszyca 18-29 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon