Elemental Tri Series Blachownia 2016 - dystans supersprinterski - wyniki

2016-07-31 11:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 456 Rudziński Jakub KS IRONMAN CS POLSKA M16 1 1 00:02:45 (4)00:01:17 (3)00:15:25 (4)00:01:13 (2)00:08:24 (1) 00:29:04
2 499 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M16 2 2 00:02:38 (1)00:01:19 (6)00:15:30 (5)00:01:13 (3)00:08:44 (2) 00:29:24 00:00:20
3 494 Bernaciak Wojciech KS AZS-AWF Katowice M16 3 3 00:02:48 (6)00:01:17 (4)00:15:23 (3)00:01:19 (6)00:09:44 (11) 00:30:31 00:01:27
4 475 Matusz Maciej GTT Diament Gniezno M16 4 4 00:02:59 (14)00:01:16 (1)00:15:13 (1)00:01:18 (5)00:09:49 (13) 00:30:35 00:01:31
5 458 Zawarski Piotr KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA M16 5 5 00:02:57 (12)00:01:24 (12)00:15:44 (9)00:01:25 (11)00:09:14 (3) 00:30:44 00:01:40
6 483 Dzik Szymon SSP ORKA IŁAWA M16 6 6 00:02:45 (5)00:01:22 (8)00:15:21 (2)00:01:29 (20)00:10:00 (14) 00:30:56 00:01:52
7 492 Rogacz Grzegorz KS AZS AWF Katowice M16 7 7 00:02:49 (8)00:01:22 (9)00:15:58 (15) 00:30:57 00:01:53
8 491 Baran Jan KS AZS-AWF Katowice M16 8 8 00:02:43 (3)00:01:17 (2)00:16:13 (17)00:01:29 (23)00:09:16 (4) 00:30:58 00:01:54
9 488 Centka Kacper GTT DIAMENT GNIEZNO Maciejka M14 1 9 00:03:02 (17)00:01:22 (7)00:15:43 (8)00:01:29 (19)00:09:44 (10) 00:31:20 00:02:16
10 462 Sufranowicz Tomasz Triathlon Dąbrowa Gornica M14 2 10 00:02:50 (9)00:01:45 (30)00:15:40 (7)00:01:30 (24)00:09:42 (8) 00:31:27 00:02:23
11 503 Bartolewski Marcin Scout Team M16 9 11 00:03:27 (31)00:01:28 (16)00:15:46 (11)00:01:09 (1)00:09:42 (9) 00:31:32 00:02:28
12 473 Sudak Magdalena UKS G-8 Bielany Warszawa K16 1 1 00:02:59 (15)00:01:19 (5)00:15:49 (12)00:01:24 (10)00:10:03 (15) 00:31:34 00:02:30
13 465 Bogusiewicz Jakub ORKA Iława M14 3 12 00:02:49 (7)00:01:24 (11)00:15:58 (14)00:01:32 (25)00:10:05 (16) 00:31:49 00:02:45
14 493 Kelner Nikodem KS AZS-AWF Katowice M16 10 13 00:02:39 (2)00:01:43 (26)00:16:32 (19)00:01:35 (29)00:09:33 (5) 00:32:01 00:02:57
15 472 Stanglewicz Marcin Tri Rumia M14 4 14 00:03:04 (22)00:01:27 (15)00:16:26 (18)00:01:26 (13)00:09:40 (7) 00:32:03 00:02:59
16 453 Błaszczyk Mateusz TS Akwedukt Kielce M16 11 15 00:32:09 00:03:05
17 468 Mielke Dawid UKS MANTA Kochłowice Ruda Ślaska M14 5 16 00:03:00 (16)00:01:32 (18)00:15:40 (6)00:01:36 (30)00:10:22 (20) 00:32:10 00:03:06
18 455 Lewandowska Oktawia KS IRONMAN CS POLSKA K16 2 2 00:02:54 (11)00:01:23 (10)00:15:51 (13)00:01:32 (27)00:10:34 (23) 00:32:14 00:03:10
19 449 Szulkowski Marcin KS AZS-AWF Katowice M16 12 17 00:03:04 (21)00:01:42 (25)00:16:06 (16)00:01:22 (8)00:10:50 (25) 00:33:03 00:03:59
20 454 Szcześniak Eryk TS Akwedukt Kielce M14 6 18 00:03:23 (30)00:01:44 (29)00:17:38 (24)00:01:20 (7)00:09:36 (6) 00:33:40 00:04:36
21 457 Józkowska Joanna KS IRONMAN CS POLSKA K16 3 3 00:03:30 (33)00:01:25 (14)00:16:48 (20)00:01:32 (26)00:10:29 (21) 00:33:44 00:04:40
22 479 Bohater Paulina MLUKS TRIATHLON KOŁO K16 4 4 00:03:02 (18)00:01:32 (19)00:17:11 (21)00:01:33 (28)00:10:39 (24) 00:33:56 00:04:52
23 487 Bąkowska Izabela GTT Diament Gniezno K14 1 5 00:03:11 (25)00:01:28 (17)00:18:03 (27)00:01:29 (18)00:10:11 (17) 00:34:22 00:05:18
24 448 Woźniak Joanna KS IRONMAN CS POLSKA K14 2 6 00:03:05 (23)00:01:34 (21)00:18:05 (28)00:01:23 (9)00:10:30 (22) 00:34:36 00:05:32
25 451 Zachwieja Agata GTT Diament Gniezno K14 3 7 00:03:20 (28)00:01:41 (24)00:17:42 (25)00:01:27 (17)00:11:01 (27) 00:35:12 00:06:08
26 484 Rogala Justyna Triathlon Dąbrowa Górnicza K14 4 8 00:03:10 (24)00:01:38 (22)00:17:56 (26)00:01:27 (16)00:11:34 (31) 00:35:46 00:06:42
27 504 Baran Grzegorz KT Water Knights Zabierzow M14 7 19 00:03:58 (40)00:02:50 (44)00:17:21 (23)00:02:03 (45)00:10:18 (19) 00:36:31 00:07:27
28 500 Manicka Martyna UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K16 5 9 00:03:32 (34)00:01:43 (27)00:18:24 (30)00:01:39 (32)00:11:31 (30) 00:36:50 00:07:46
29 490 Warzecha Oliwia KS AZS-AWF Katowice K16 6 10 00:03:17 (26)00:01:54 (32)00:18:28 (32)00:01:29 (22)00:11:55 (34) 00:37:03 00:07:59
30 485 Baranowski Norbert GTT Diament Gniezno M16 13 20 00:03:03 (20)00:01:33 (20)00:18:10 (29)00:01:38 (31)00:12:52 (39) 00:37:17 00:08:13
31 496 Suliga Marcel CKP Pirania Częstochowa M16 14 21 00:03:02 (19)00:02:37 (42)00:20:37 (46)00:01:17 (4)00:09:46 (12) 00:37:19 00:08:15
32 478 Tyl Martyna MLUKS TRIATHLON KOŁO K14 5 11 00:03:39 (35)00:01:39 (23)00:18:25 (31)00:01:40 (33)00:11:56 (35) 00:37:19 00:08:15
33 495 Osuchowski Artur M16 15 22 00:04:01 (41)00:02:30 (39)00:19:09 (34)00:01:26 (12)00:10:55 (26) 00:38:01 00:08:57
34 452 Zaporowska Anna GTT Diament Gniezno K14 6 12 00:03:42 (36)00:01:55 (34)00:19:12 (35)00:02:10 (49)00:11:37 (33) 00:38:36 00:09:32
35 480 Arismendi Jean-Paul M16 16 23 00:04:18 (42)00:02:29 (38)00:19:55 (38)00:02:18 (50)00:11:30 (28) 00:40:30 00:11:26
36 464 Kołaczyk Katarzyna Triathlon Training Center K16 7 13 00:04:48 (48)00:01:54 (33)00:20:16 (42)00:02:02 (44)00:11:31 (29) 00:40:31 00:11:27
37 505 Jarecki Maciej M14 8 24 00:05:38 (55)00:03:25 (53)00:17:14 (22)00:01:41 (34)00:12:34 (37) 00:40:33 00:11:29
38 498 Olejnik Filip CKP Pirania Częstochowa M16 17 25 00:02:52 (10)00:02:05 (35)00:20:04 (40)00:01:29 (21)00:14:05 (45) 00:40:35 00:11:31
39 466 Szczypiór Zofia K16 8 14 00:03:57 (39)00:02:57 (48)00:20:18 (43)00:01:48 (37)00:11:36 (32) 00:40:37 00:11:33
40 459 Piotrowska Nicole KS AZS-AWF Katowice K16 9 15 00:03:18 (27)00:01:44 (28)00:19:42 (36)00:01:42 (35)00:14:27 (48) 00:40:54 00:11:50
41 477 Mokras Adam CPM Łódź M16 18 26 00:04:20 (43)00:03:38 (54)00:21:52 (49)00:01:27 (15)00:10:15 (18) 00:41:32 00:12:28
42 460 Urbaniak Angelika UAM TRIATHLON POZNAŃ K16 10 16 00:03:22 (29)00:01:47 (31)00:18:32 (33)00:01:50 (38)00:16:27 (53) 00:42:00 00:12:56
43 470 Krzoski Wojciech SZYMANOWSKI TRIATHLON CLUB M16 19 27 00:03:56 (38)00:02:57 (46)00:19:59 (39)00:02:43 (54)00:12:52 (40) 00:42:27 00:13:23
44 461 Szewczyk Tomasz M16 20 28 00:04:49 (49)00:02:36 (41)00:20:05 (41)00:02:29 (53)00:13:19 (41) 00:43:19 00:14:15
45 471 Krzoski Hubert SZYMANOWSKI TRIATHLON CLUB M16 21 29 00:03:45 (37)00:02:31 (40)00:20:33 (45)00:02:23 (52)00:14:20 (47) 00:43:32 00:14:28
46 481 Górka Grzegorz M16 22 30 00:06:20 (57)00:03:09 (50)00:19:53 (37)00:02:05 (47)00:12:42 (38) 00:44:09 00:15:05
47 497 Rydz Jakub CKP Pirania Częstochowa M14 9 31 00:03:29 (32)00:02:37 (43)00:24:40 (54)00:01:27 (14)00:11:59 (36) 00:44:13 00:15:09
48 469 Mucha Magdalena K16 11 17 00:05:31 (54)00:02:08 (36)00:20:58 (48)00:02:01 (43)00:13:47 (42) 00:44:25 00:15:21
49 463 Biś Robert KKTA Blachownia M16 23 32 00:05:07 (53)00:02:50 (45)00:20:41 (47)00:02:00 (41)00:14:28 (49) 00:45:06 00:16:02
50 482 Zajac Rafal M16 24 33 00:04:47 (47)00:03:16 (51)00:20:31 (44)00:01:47 (36)00:15:24 (52) 00:45:44 00:16:40
51 450 Torbus Marta K16 12 18 00:04:20 (44)00:03:03 (49)00:22:55 (50)00:02:04 (46)00:13:59 (44) 00:46:20 00:17:16
52 467 Mysłek Magda K16 13 19 00:04:52 (50)00:02:13 (37)00:24:36 (53)00:01:59 (39)00:13:55 (43) 00:47:35 00:18:31
53 486 Szczęsna Klaudia Crossclass Sosnowiec K16 14 20 00:04:58 (51)00:02:57 (47)00:23:55 (51)00:02:20 (51)00:14:10 (46) 00:48:20 00:19:16
54 502 Szymkuć Wojciech M16 25 34 00:04:42 (45)00:03:22 (52)00:25:03 (56)00:01:59 (40)00:15:05 (51) 00:50:11 00:21:07
55 489 Łyko Kacper M14 10 35 00:04:46 (46)00:04:17 (57)00:25:07 (57)00:02:01 (42)00:14:44 (50) 00:50:55 00:21:51
56 507 Hanusiak Rafal M16 26 36 00:05:00 (52)00:03:52 (56)00:24:34 (52)00:02:09 (48)00:17:48 (54) 00:53:23 00:24:19
57 506 Jarecka Monika K16 15 21 00:05:47 (56)00:03:39 (55)00:24:53 (55)00:03:43 (55)00:20:49 (55) 00:58:51 00:29:47
58 501 Kowalski Kuba Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe "DIAMENT" M16 00:02:58 (13)00:01:25 (13)00:15:45 (10) DNF
59 474 Radecka Maja Uczniowski Klub Sportowy "Posejdon" Pułtusk K14 DNS
60 476 Wyrtki Piotr UKS MANTA Kochłowice Ruda Ślaska M14 DNS
61 508 Rzońca Rafał M16 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon