Castle Triathlon Malbork 2017 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman - Klasyfikacja Mistrzostw Polski w kategorii PRO - wyniki

2017-09-03 09:00 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 257 Kalaszczyński Łukasz GVT BMC M30 1 1 00:26:52 (13)00:03:08 (2)02:07:28 (1)00:02:14 (3)01:13:13 (1) 03:52:55
2 263 Szala Tomasz ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M25 1 2 00:24:55 (11)00:03:32 (11)02:09:04 (3)00:02:09 (2)01:18:36 (4) 03:58:16 00:05:21
3 259 Brembor Tomasz GVT BMC AZS-AWF Katowice M18 1 3 00:22:34 (1)00:03:28 (9)02:12:39 (10)00:02:04 (1)01:17:34 (3) 03:58:19 00:05:24
4 261 Wilkowiecki Robert GVT BMC M18 2 4 00:23:11 (2)00:03:29 (10)02:12:00 (9)00:02:17 (5)01:18:45 (5) 03:59:42 00:06:47
5 266 Najmowicz Paweł Tri NEGU M18 3 5 00:24:35 (9)00:03:20 (5)02:10:14 (6)00:02:33 (10)01:19:52 (7) 04:00:34 00:07:39
6 258 Ławicki Marcin MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M30 2 6 00:24:31 (7)00:03:19 (4)02:09:42 (5)00:02:21 (6)01:21:18 (10) 04:01:11 00:08:16
7 264 Kaźmierczak Mateusz GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M25 2 7 00:24:06 (5)00:03:16 (3)02:10:25 (8)00:02:31 (9)01:21:35 (11) 04:01:53 00:08:58
8 265 Woźniak Jakub Hurom/Dotsport dotfizjo M25 3 8 00:34:37 (23)00:03:33 (12)02:08:28 (2)00:02:25 (7)01:14:43 (2) 04:03:46 00:10:51
9 254 Banach Bartosz TORUS - APTEKA GEMINI Gdańsk M30 3 9 00:28:23 (17)00:03:44 (17)02:10:17 (7)00:02:43 (13)01:19:59 (8) 04:05:06 00:12:11
10 252 Adam Kacper CityZen Poznań M25 4 10 00:24:33 (8)00:03:36 (15)02:09:18 (4)00:02:15 (4)01:25:47 (13) 04:05:29 00:12:34
11 253 Tyczyński Jacek Trinergy U jędrusia Triclub M18 4 11 00:24:52 (10)00:03:24 (7)02:13:44 (11)00:02:55 (18)01:21:01 (9) 04:05:56 00:13:01
12 260 Kuster Sylwester WLKS Kmicic Częstochowa TRIATHLON X TEAM / SAE/ HUUB M30 4 12 00:23:16 (3)00:03:28 (8)02:16:21 (12)00:02:52 (17)01:22:53 (12) 04:08:50 00:15:55
13 262 Chmura Maciej GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M30 5 13 00:24:03 (4)00:03:22 (6)02:19:43 (14)00:02:52 (16)01:19:38 (6) 04:09:38 00:16:43
14 255 Giecewicz Norbert Ironman C/S Polska Tricarbon.pl M25 5 14 00:26:29 (12)00:03:39 (16)02:19:15 (13)00:02:44 (14)01:28:52 (15) 04:20:59 00:28:04
15 273 Sołtysiak Joanna LAB-MED KOŁO LAB-MED KOŁO K25 1 1 00:28:16 (16)00:03:34 (13)02:23:48 (15)00:02:33 (11)01:29:56 (16) 04:28:07 00:35:12
16 271 Kotfica Paulina GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych K30 1 2 00:27:43 (14)00:03:36 (14)02:24:41 (16)00:02:31 (8)01:30:58 (18) 04:29:29 00:36:34
17 272 Kowalska Olga TRINERGY TEAM K25 2 3 00:31:04 (21)00:03:44 (18)02:29:28 (17)00:02:42 (12)01:26:03 (14) 04:33:01 00:40:06
18 274 Pisarek Ewelina LABOSPORT Team K30 2 4 00:33:51 (22)00:04:01 (20)02:30:31 (18)00:03:00 (19)01:30:40 (17) 04:42:03 00:49:08
19 276 Rypel Natalia KS AZS-AWF Katowice Tri division triathlon team K18 1 5 00:28:53 (19)00:04:19 (21)02:39:52 (19)00:02:50 (15)01:42:14 (19) 04:58:08 01:05:13
20 256 Szymanowski Przemysław IDMAR Racing Team-Triathlon Division/ SZYMANOWSKI Triathlon Team M30 00:24:25 (6)00:03:03 (1) DNF
21 270 Pytel Maria SZYMANOWSKI Triathlon Team K30 00:28:14 (15)00:04:23 (22) DNF
22 267 Goliniewski Jakub KOLARSKI TEAM M18 00:28:32 (18)00:03:46 (19) DNF
23 275 Wiese Anna Ośka K30 00:29:54 (20)00:04:56 (23) DNF
24 251 Luft Mikołaj Luft Tri Team M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon