Castle Triathlon Malbork 2017 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ajtel Jaroslaw (Młynarczyk Filip, Dubiel Robert) Gdansk 40-44 1150
Benedykciński Paweł (Wyczling Piotr, Lutkowski Dariusz) Raadziejów 50-54 1154
Ćwikła Konrad (Krzysztof Dmochowski, Marek Balawejder) Józefosław 40-44 1151
Hermelin Wojciech (Jakub Magdziarz, Artur Smoliński) Bydgoszcz 35-39 -
Jakubowski Piotr (Aleksander Jakubowski, Dominik Jakubowski) Gdynia 45-49 -
Łoś Adam (Ariel Krykowski, Daniel Żułma) Mareza 30-34 1155
Niedzielin Krzysztof (Niedzielin Aleksandra, Niedzielin Ryszard) Szczecin 55-59 1153
Nowacka Dominika (Marcin Górnicki, Piotr Mądrach) Warszawa 25-29 -
Zakrzewski Mariusz (Daniel Gruchała, Piotr Bogulski) Starogard Gdański 50-54 1152

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ajtel Jaroslaw (Młynarczyk Filip, Dubiel Robert) Gdansk 40-44 1150
Aksjonów Łukasz Pruszcz Gdański 25-29 910
Andryszak Piotr Gdańsk 45-49 882
Antkowiak Bartosz Bydgoszcz 25-29 892
Arismendi Jean-Paul Milanowek 30-34 894
Atraszkiewicz Magda Gdańsk 40-44 -
Babiński Radosław Włocławek 40-44 -
Bachewicz Krzysztof Elbląg 30-34 1174
Badeński Sebastian Gdynia 35-39 1173
Bakun Jacek Białystok 35-39 1169
Balawander Jakub Poznań 40-44 1007
Bała Artur Warszawa 35-39 903
Bańkowski Piotr Warszawa 25-29 1131
Baranowski Daniel Gdynia 18-24 853
Barewski Bogdan Warszawa 60-64 1049
Bedla Anna Jaworzno 35-39 1166
Bellwon Paweł Gdynia 30-34 930
Benedykciński Paweł (Wyczling Piotr, Lutkowski Dariusz) Raadziejów 50-54 1154
Bielecki Jakub Warszawa 30-34 1160
Bieliński Piotr Kartuzy 40-44 990
Bieniek Ewa Tarczyn 30-34 858
Biszewski Andrzej Gdynia 45-49 1086
Biszko Jakub Gdynia 30-34 810
Borkowska Kasia Złotów 35-39 814
Borkowski Mikolaj Warszawa 30-34 952
Borowiak Justyna Warszawa 30-34 856
Borowski Artur Toruń 40-44 847
Borowski Rafał Warszawa 35-39 967
Boucher Alexandre Warszawa 40-44 -
Bruździak Maciej Borkowo 18-24 1181
Bubeła Adam Poznań 40-44 852
Buber-Bubrowiecki Robert Czernin 40-44 1038
Bubrowiecki Błażej Warszawa 25-29 905
Bucewka Artur Warszawa 40-44 803
Bućko Artur Jelenia Góra 50-54 819
Budzanowski Michał Wrocław 25-29 -
Bugajny Magdalena Karpacz 25-29 1046
Bukowski Dariusz Sopot 25-29 1114
Bułka Rafał Niemcz 45-49 1025
Cegielska Magdalena Warszawa 35-39 944
Chalupa Leszek Elbląg 40-44 -
Chlebowski Jan Rumia 35-39 -
Chlebowski Jerzy Warszawa 55-59 1034
Chlebowski Karol Reda 40-44 1133
Chmist Jacek Wrocław 35-39 863
Chojnacki Kuba Warszawa 35-39 1073
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 50-54 908
Chojnowski Sebastian Gliwice 25-29 -
Chorolewski Paweł Lubin 25-29 1172
Chrostowski Piotr Rumia 30-34 1041
Church Maria Warszawa 40-44 -
Chyliński Adam Siemianowice Śląskie 40-44 1028
Cippert Pawel Warszawa - Polska 40-44 1119
Cybulski Piotr Warszawa 30-34 947
Czachorowski Piotr Warszawa 40-44 1027
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 1009
Czajkowski Krzysztof Koło 40-44 -
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 1045
Czakański Jarosław Chorzów 35-39 972
Czaplicki Wojciech Warszawa 35-39 877
Czarnecka-Pijarowska Dominika Bydgoszcz 35-39 1149
Czarnecki Rafał Bronisławka 25-29 -
Czasak Tomasz Konstancin-Jeziorna 45-49 1030
Czernichowski Marcin Gdańsk 25-29 835
Czesławski Andrzej Warszawa 35-39 1039
Czumiel Maciej Grudziądz 35-39 976
Czwartosz Mariusz Józefosław 25-29 1064
Ćwikła Konrad (Krzysztof Dmochowski, Marek Balawejder) Józefosław 40-44 1151
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 35-39 -
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 1090
Dobrosielski Jarosław Grudziądz 25-29 1012
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 1138
Dolina Dominika Sopot 30-34 -
Domagała Marek Gdańsk 40-44 1085
Domański Andrzej Warszawa 35-39 989
Domański Jacek Expedyt Warszawa 70-… -
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 1125
Drabjewski Paweł Więcbork 35-39 925
Drapała Marek Henryków Urocze 40-44 812
Drewienkowska Beata Lublin 35-39 -
Dudek Paweł Warszawa 40-44 1018
Duplicki Kamil Sochaczew 35-39 1105
Dylert Arkadiusz Malbork 35-39 936
Dziadowiec Krzysztof Toruń 45-49 876
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 1051
Dziuba Hubert Otwock 30-34 801
Erdmann Piotr Gdańsk 30-34 -
Fejkiel Marta Sanok 25-29 874
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 1015
Filarski Karol Dobrzejewice 40-44 966
Filipp Mateusz Gdynia 45-49 1093
Fomichev Dmitrii Gusev 55-59 977
Fornal Mateusz Będzin 25-29 1159
Frączak Jan Warszawa 35-39 857
Gajewski Grzegorz Warszawa - Polska 35-39 1142
Galiński Tomasz Rotmanka 45-49 1132
Garbera Janusz Wrocław 35-39 -
Gąsior Piotr Susz 30-34 1029
Gąsior Rafał Susz 35-39 1063
Gbyl Jacek Gdańsk 45-49 1112
Gibiec Kinga Cieszyn 18-24 1053
Gibiec Wiktoria Cieszyn 18-24 1054
Glonek Dariusz Wloclawek 45-49 890
Glowacki Mieczyslaw Wabrzezno 55-59 -
Gładysz Dariusz Częstochowa 45-49 859
Głąb Andrzej Malbork 45-49 1101
Głębocki Przemysław Brwinów 40-44 -
Gokiert-Skrentna Justyna Złotów 40-44 862
Gorlowski Emil Świdnica 35-39 850
Gorzeński Piotr Gdynia 50-54 1104
Górecki Krzysztof Golub-Dobrzyń 45-49 1000
Górecki Tomasz Płock 30-34 -
Grabarski Paweł Zgorzała 35-39 841
Grabowska Anna Warszawa 35-39 921
Greczyło Adam Gdynia 40-44 1120
Gruba Jacek Brzoza 55-59 829
Gruba Marek Brzoza 25-29 831
Grzelak Michał Warszawa 50-54 1158
Gucwa Andrzej Wrocław 18-24 1139
Gumienny Tomasz Suchy Dwór 45-49 -
Gusarov Valery Gusev 45-49 1031
Guzowski Rafał Bytoń 25-29 893
Gwiazdowski Paweł Warszawa 30-34 1040
Halska Ania Cieszyn 30-34 -
Hawrot Sylwester Goleniów 45-49 951
Hermelin Wojciech (Jakub Magdziarz, Artur Smoliński) Bydgoszcz 35-39 -
Hipp Robert Nadarzyn 55-59 839
Hofman Tomasz Lusówko 40-44 -
Horodecki Krzysztof Rzeszów 35-39 821
Huzar Ryszard Malbork 45-49 960
Iskierko Michał Warszawa 30-34 987
Jabłońska Marlena Warszawa 30-34 934
Jagiełka Patryk Susz 35-39 870
Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk 45-49 1044
Jakubowski Piotr (Aleksander Jakubowski, Dominik Jakubowski) Gdynia 45-49 -
Jankowski Michał Gdańsk 30-34 1062
Janowski Bogdan Warszawa 50-54 820
Janta Marek Gdańsk 35-39 -
Janusz Izabela Środa Śląska 18-24 -
Janusz Tadeusz Piotrków Trybunalski 60-64 -
Jańczak Tomasz Gdańsk 35-39 1144
Jarmoszewicz Lukasz Toruń 40-44 -
Jaroniec Lech Moscienica 35-39 938
Jarosz Maciej Warszawa 45-49 1006
Jaroszewski Karol Warszawa 40-44 1061
Jaroszuk Kamil Gdańsk 35-39 1130
Jarzębska Ewelina Siedlce 30-34 957
Jaumień Łukasz Sochaczew 30-34 1175
Jedowski Maciej susz 35-39 1177
Jędrzejczyk Kasia Warszawa 25-29 974
Jurczewski Mariusz Białystok 30-34 -
Juskiw Pawel Gdynia 30-34 1010
Kabat-Koperska Joanna Kliniska Wielkie 40-44 1137
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 -
Kacperski Wojciech Olsztyn 35-39 808
Kaczmarczyk Jacek Krakow 60-64 -
Kamiński Jakub Pasłęk 25-29 1156
Kanigowski Lech Słupsk 60-64 -
Kapral Aleksander Szczecin 18-24 911
Kapusniak Tomasz Bydgoszcz 40-44 916
Karbowski Konrad Nadarzyn 35-39 -
Karczewski Sławomir Działdowo 50-54 844
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-44 1108
Kaszuba Robert Zagnańsk 40-44 -
Kawa Michał Ostrowite 30-34 888
Kawczynski Paweł Gdynia 35-39 986
Kawczyński Adam Michałowice 40-44 897
Khan David Leszno 35-39 -
Klein Anna Toruń 30-34 1143
Klimczak Michał Wrocław 35-39 943
Klonowski Tomasz Świecie 35-39 954
Kluska Michał Warszawa 30-34 806
Kłuba Sławomir Susz 25-29 -
Kmieciak Slawomir Szczecin 40-44 -
Kmieciak Sławek Pinio Szczecin 40-44 1111
Kobus Krzysztof Gdynia 55-59 1122
Kocąka Karol Wolsztyn 30-34 -
Kołecki Michał Iława / Susz 18-24 -
Kołosowski Kamil Białystok 25-29 1115
Kołtonowski Krzysztof Gdynia 40-44 1026
Konieczna Marta Chyby 25-29 1057
Konopacka Sandra Otwock 25-29 931
Konwiński Łukasz Gdynia 25-29 917
Kopecki Michał Warszawa 25-29 949
Koper Mateusz Tczew 25-29 1180
Kopocinski Mateusz Police 25-29 -
Korbolewski Adrian Leźno 35-39 1056
Korycki Mateusz Malbork 18-24 918
Kośka Tomasz Sopot 30-34 -
Kotov Rostislav Warszawa 25-29 848
Kotowski Norbert Wrocław 30-34 802
Kotra - Truszczyńska Magdalena Smolnica 25-29 1084
Kotula Jakub Kielce 30-34 -
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-54 -
Kowalska Aneta Warszawa 25-29 855
Kowalski Edmund Rybno 40-44 1016
Kozłowski Mariusz Warszawa 40-44 -
Kramer Rafal Radom 50-54 -
Kraszewski Wojtek Warszawa 50-54 1164
Krawczyk Bernard Warszawa 40-44 1019
Krawczyk Michał Nadarzyn 35-39 933
Kreft Katarzyna Gdyna 18-24 1140
Królik Jacek Pasłęk 35-39 -
Kruszewski Bartosz Warszawa 35-39 1036
Kruszewski Bartosz Warszawa 35-39 -
Krygier Rafał Żychlin 40-44 -
Krzyżanowski Sławomir Częstochowa 35-39 927
Książek Grzegorz Rumia 25-29 836
Księżak Jolanta Warszawa 35-39 945
Kubiak Katarzyna Warszawa 30-34 -
Kubis Piotr Wrocław 45-49 1037
Kucal Maciej Gdańsk 30-34 1075
Kuciński Ireneusz Pasłęk 40-44 1020
Kujawska Agnieszka Władysławowo 25-29 975
Kulas Jakub Gdynia 35-39 961
Kułtoniak Robert Bydgoszcz 40-44 1092
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 -
Kutowski Przemysław Pruszcz 40-44 915
Kuzior Ewa Jaworznik 35-39 1123
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 878
Laskowski Leszek Gdańsk 30-34 822
Laskowski Michał Warszawa 35-39 1127
Lenart Miłosz Kętrzyn 50-54 -
Leończuk Justyna Białystok 25-29 1178
Lesiecka Justyna Szczecin 25-29 1074
Leszczyński Adam Łódź 30-34 880
Liber Pawel Warszawa 35-39 1059
Lipiński Marcin Komorniki 40-44 868
Lis Rafał Mokronos Dolny 40-44 1035
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 920
Ławicki Piotr Lubin 18-24 1182
Łoś Adam (Ariel Krykowski, Daniel Żułma) Mareza 30-34 1155
Łoś Kazimierz Gostynin 60-64 1014
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 -
Łukaszewski Bartosz Poznań 30-34 988
Łukiewicz Łukasz Elbląg 35-39 881
Macur Michal Gdańsk 40-44 981
Magott Karol Charzykowy 35-39 1058
Majchrzak Tomasz Dublin 35-39 854
Makowiec Kajetan Gdańsk 18-24 994
Makowski Szymon Chojniczki 25-29 906
Malak Tomasz Leszno 25-29 883
Malec Jarosław Jastrzębie 55-59 956
Manteufel Jacek Sztum 30-34 1072
Marciniak Przemysław Plewiska 30-34 1082
Marcinkowski Krzysztof Białystok 35-39 1001
Marczak Bartłomiej Gdynia 18-24 985
Markowski Jarosław Warszawa 50-54 1129
Matysiak Łukasz Kobyla Góra 30-34 963
Maziewski Piotr Tczew 40-44 899
Mazur Paweł Susz 25-29 900
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 -
Mendelowska Izabela Warszawa 35-39 973
Miąsik Jakub Rzeszów 35-39 -
Michalik Michał Poznań 35-39 1147
Michałowski Maciej Łódź 30-34 950
Michałowski Radosław Elbląg 40-44 1055
Michlewicz Marcin Wrocław 35-39 865
Miksa Cezary Józefów 30-34 926
Mińko Piotr Białystok 35-39 1171
Miszewski Bartosz Grodzisk Mazowiecki 45-49 1126
Miziarski Paweł Reda 25-29 1146
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 1094
Mudryk Przemysław Elbląg 35-39 -
Mysiorek Rafał Piastów 45-49 1102
Napiorkowski Maciej Malbork 30-34 824
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 902
Nicgorska Aleksandra Ciechanów 18-24 941
Niedzielin Krzysztof (Niedzielin Aleksandra, Niedzielin Ryszard) Szczecin 55-59 1153
Niedźwiadek Jakub Warszawa 18-24 1088
Nielaba Anna Mikołów 35-39 999
Niewiadomski Michał Zielona Góra 30-34 1098
Nikel Natalia Susz 18-24 1121
Noga Bartlomiej Zgierz 35-39 1141
Nowacka Dominika (Marcin Górnicki, Piotr Mądrach) Warszawa 25-29 -
Nowak Ewelina Białe Błota 30-34 907
Nowak Wojciech Gliwice 35-39 1077
Nowakowski Jacek Warszawa 50-54 1083
Nowakowski Maciej Warszawa 30-34 -
Nowicki Marcin Mierzyn 35-39 891
Nowotniak Radosław Warszawa 30-34 -
Nozykowski Adam Warszawa 35-39 1011
Nykiel Krzysztof Gdańsk 35-39 992
Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 40-44 1200
Okuniewski Michał Gdańsk 25-29 998
Orlewski Piotr Rzeszów 45-49 889
Orłowski Artur Rotmanka 40-44 1148
Orłowski Daniel Łódź 30-34 1065
Orzechowski Paweł Gdańsk 25-29 955
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 50-54 1099
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 1176
Osińska Adrianna Stary Targ 18-24 -
Ostrowski Michał Rumia 40-44 833
Ościak Rafał Kraków 40-44 840
Paczkowski Maciej Reda 25-29 -
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 1079
Panas Iwona Chełm 30-34 -
Panasiuk Marcin Lubartów 35-39 912
Pankowski Andrzej Straszyn 55-59 838
Papiernik Marcin Nowa Sucha 35-39 1078
Paszkiewicz Krzysztof Warszawa 55-59 843
Patkowska Agata Gdynia 25-29 1076
Pawiński Maciej Łódź 30-34 867
Pawlak Krzysztof Sopot 40-44 1109
Pawlicki Wojciech Piaseczno 50-54 879
Pawlin Mateusz Warszawa 25-29 959
Pertkiewicz Michał Warszawa 35-39 1042
Pieloch Piotr Rotmanka 30-34 805
Pieper Daniel Wejherowo 30-34 1004
Pietrowicz Krzysztof Gdynia 40-44 1024
Pietruszyńska Paulina Gdynia 25-29 1134
Pilgun Łukasz Warszawa 30-34 1107
Piński Marek Bydgoszcz 30-34 1023
Pionke Patrycja Reda 18-24 1113
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 -
Pluta Gniewomir Bydgoszcz 35-39 923
Pochranowicz Daniel Gdańsk 45-49 1070
Podkowska Jagoda Warszawa 30-34 886
Pol Bartosz Rawicz 35-39 928
Polanski Rafal Warszawa 45-49 971
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 1168
Pomykała Justyna Lubin 30-34 940
Popławski Konrad Płock 40-44 1118
Porczyk Mariusz Tomaszów Mazowiecki 40-44 1167
Porzych Rafał Niemcz 18-24 823
Postrach Marcin Radziejow 35-39 896
Prachowski Kasper Dąbrowa Górnicza 30-34 -
Prałat Dawid Zelów 35-39 807
Prodziewicz Przemysław Kraków 25-29 875
Pryk Rafał Goleniów 40-44 942
Przelaskowski Wojciech Kolobrzeg 40-44 884
Przewłocki Jakub Bydgoszcz 30-34 995
Przewłocki Sławomir Bydgoszcz 55-59 996
Przybylak Jarek Szczecin 35-39 1066
Przybylski Piotr Wiązowna 35-39 932
Puciłowski Marek Elbląg 30-34 1022
Pytel Mikołaj Warszawa 35-39 1068
Pytkowski Arek Szczecin 40-44 832
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 968
Radziukiewicz Anna Pruszcz Gdański 35-39 885
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 1135
Rayss Marta Warszawa 35-39 1087
Rażewski Maciej Malbork 18-24 1043
Rączkowski Adam Włocławek 50-54 1095
Ręczkowski Rafał Brwinów 30-34 871
Rękawik Szymon Elbląg 18-24 849
Roginski Michal Piaseczno 30-34 -
Roguski Marcin Legionowo 35-39 946
Romanowicz Piotr Rotmanka 40-44 980
Romanowski Michał Warszawa 40-44 958
Rosa Grzegorz Luzino 35-39 1089
Rosenkranc Mariusz Gdynia 30-34 914
Rozej Robert Toruń 40-44 851
Rozkrut Paweł Warszawa 40-44 948
Rozmus Wiktor Gdańsk 35-39 983
Różalski Piotr Elbląg 35-39 991
Różalski Robert Elbląg 25-29 -
Rudnik Tomasz Żarów 35-39 904
Rutkowska Hanna Ruda Śląska 25-29 984
Rutkowski Jaroslaw Niemce 45-49 -
Rutkowski Piotr Pruszcz Gdański 45-49 1071
Rutnicki Mateusz Sieraków 40-44 837
Rybacki Paweł Grudziadz 40-44 1106
Rybicki Przemysław Warszawa 30-34 860
Rybicki Radosław Warszawa 30-34 939
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 1033
Rzepnicki Łukasz Toruń 30-34 1161
Sajnog Monika Warszawa 35-39 -
Samulska Ewa Warszawa 35-39 -
Sarnowski Zbyszek Susz 40-44 993
Sazonov Victor Kaliningrad 30-34 1032
Schielmann Michał Gdańsk 30-34 1145
Serdakowski Witold Warszawa 55-59 -
Seroka Jerzy Gdańsk 40-44 816
Siedlecki Artur Gdynia 40-44 1163
Siejakowski Michał Kwidzyn 35-39 1170
Siemianowski Sławek Susz 40-44 1128
Sieńczyk Wojciech Warszawa 45-49 1048
Sierpińska Monika Józefów 30-34 -
Sitak Jakub Lubsza 25-29 1047
Skopicz Radkiewicz Anna Warszawa 30-34 969
Skrobacz Przemysław Reda 25-29 872
Skrzyński Patryk Malbork 40-44 1096
Skutkiewicz Joanna Gdynia 25-29 1103
Smak Andrzej Warszawa 45-49 901
Sobiech Pawel Legionowo 35-39 997
Sobieraj Adam Warszawa 25-29 962
Solan Radosław Warszawa 40-44 964
Sołtysiak Przemysław Koło 25-29 953
Sprogis Joanna Szczecin 40-44 -
Stabla Katarzyna Stanowice 40-44 -
Stalica Wojciech Częstochowa 45-49 1097
Stańczak Bartosz Warszawa 35-39 -
Stasiak Krzysztof Sopot 40-44 919
Stasiak Wojciech Wrocław 25-29 846
Stateczny Adrian Elbląg 40-44 828
Steć Joanna Nowa Iwiczna 35-39 -
Stepniowski Sebastian Warszawa 30-34 -
Struk Maciiej Wrocław 35-39 1069
Strychowski Jakub Gdynia 40-44 1005
Sukacz Dawid Warszawa 45-49 970
Sutkowski Paweł Warszawa 30-34 1081
Suwara Piotr Gdańsk 35-39 1091
Syguła Mateusz Warszawa 35-39 815
Szablińska Joanna Ostróda 25-29 929
Szamocki Przemysław Gdańsk 25-29 809
Szarek Gustaw Wrocław 30-34 1050
Szczepankiewicz Krzysztof Wolbrom 45-49 1117
Szczepański Krzysztof Poznań 25-29 913
Szkuta Monika Piaseczno 40-44 869
Szot Dawid Sztum 25-29 830
Szubert Katarzyna Siwiałka 30-34 -
Szubski Antoni Kopanino 30-34 909
Szul Daniel Susz 35-39 1124
Szymkiewicz Filip Kielce 18-24 -
Śliwiński Aleksander Rawa Mazowiecka 35-39 978
Śliwiński Przemysław Pasłęk 30-34 1021
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 873
Średnicki Marcin Chrząstawa Mała 40-44 -
Świec Paweł Warszawa 30-34 922
Talarek Renata Zamienie 30-34 1008
Tarnowska Justyna Wiązowna 35-39 811
Tecław Dariusz Nieporęt 40-44 898
Tołoczyński Michał Sanok 25-29 866
Tomaszewski Michał Gdańsk 30-34 834
Tomczak Tomasz Bezrzecze 40-44 1110
Topolski Mateusz Warszawa 25-29 1017
Traczyk Marek Warszawa 45-49 -
Treder Wojciech Banino 30-34 1003
Tronina Grzesiek Opatów 35-39 1183
Tudek Agata Warszawa 30-34 1157
Turczyn Anna Warszawa 30-34 -
Turlej Dariusz Warszawa 60-64 -
Tyburski Michał Toruń 40-44 826
Urban Jarosław Jarocin 40-44 -
Urowski Wojciech Charzykowy 35-39 887
Wagemann Łukasz Wrocław 35-39 1179
Walkowiak Marcin Subkowy 40-44 845
Wanecki Szymon Czarnowo 30-34 -
Warczak Piotr Bydgoszcz 40-44 1013
Waszak Roman Radziejów 50-54 -
Wawrzyniecki Piotr Gdynia 25-29 1080
Wąsik Małgorzata Malbork 25-29 1136
Wąż Józef Gdynia 65-69 1162
Wieczorek Kuba Warszawa 30-34 937
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 -
Wierzyński Damian Bydgoszcz 25-29 827
Wilk Dawid Poznań 35-39 817
Witkowski Dominik Poznań 45-49 -
Witkowski Łukasz Warszawa 35-39 979
Wojtczak Krzysztof Oława 50-54 825
Wojtyło Zdzisław Starogard Gdański 60-64 924
Wołowski Filip Warszawa 40-44 -
Worek Pawel Cieszyn 40-44 1100
Woźniak Mariusz Powiercie 40-44 -
Wójcik Maria Gdańsk 30-34 935
Wraga Andrzej Okuniew 40-44 1052
Wrotek Mirosław Warszawa 50-54 813
Wrzochalski Robert Gdynia 40-44 -
Wyszomierska Małgorzata Warszawa 30-34 1165
Zając Krzysztof Dębno 30-34 982
Zakrzewski Mariusz (Daniel Gruchała, Piotr Bogulski) Starogard Gdański 50-54 1152
Załucki Maciej Głogowo 45-49 864
Zarin Roman Kaliningrad 30-34 804
Zengteler Andrzej Gdańsk 65-69 1002
Zengteler Wojciech Gdańsk 35-39 842
Zieliński Henryk Kwidzyn 65-69 861
Zieliński Rafał Warszawa 40-44 -
Zięba Sebastian Gdynia 35-39 -
Ziniewicz Łukasz Malbork 35-39 -
Ziółek Marcin Warszawa 35-39 1060
Zych Dawid Elbląg 40-44 818
Zyczynski Jaroslaw Kobyłka 35-39 965
Żurawicki Michał Ciechocin 40-44 895
Żychliński Miłosz Łódź 40-44 1067
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon