Castle Triathlon Malbork 2017 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2017-09-02 09:00 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 1182 Ławicki Piotr MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M18 1 1 00:13:31 (2)00:03:17 (1)01:04:16 (1)00:02:07 (2)00:37:05 (1) 02:00:16
2 1170 Siejakowski Michał KTS IRONMAN M35 1 2 00:14:54 (9)00:03:45 (3)01:07:42 (3)00:02:18 (7)00:39:58 (3) 02:08:37 00:08:21
3 1146 Miziarski Paweł Torus Triathlon Team M25 1 3 00:14:43 (6)00:03:57 (8)01:07:24 (2)00:02:23 (10)00:41:55 (8) 02:10:22 00:10:06
4 1172 Chorolewski Paweł M25 2 4 00:14:51 (8)00:04:00 (10)01:09:36 (4)00:02:19 (8)00:42:35 (14) 02:13:21 00:13:05
5 1010 Juskiw Pawel M30 1 5 00:13:57 (4)00:04:28 (29)01:12:52 (13)00:02:14 (4)00:41:45 (7) 02:15:16 00:15:00
6 1125 Dowbor Maciej AirBike TRINERGY TEAM M35 2 6 00:14:49 (7)00:03:59 (9)01:09:42 (5)00:02:31 (16)00:45:14 (39) 02:16:15 00:15:59
7 1180 Koper Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM M25 3 7 00:16:44 (26)00:04:12 (17)01:13:16 (15)00:02:31 (18)00:39:43 (2) 02:16:26 00:16:10
8 1160 Bielecki Jakub TRINERGY TEAM Agisko M30 2 8 00:14:55 (10)00:05:18 (64)01:11:21 (7)00:02:27 (13)00:42:27 (12) 02:16:28 00:16:12
9 900 Mazur Paweł UKS TRS SUSZ M25 4 9 00:15:33 (18)00:04:06 (13)01:13:14 (14)00:02:32 (21)00:41:12 (5) 02:16:37 00:16:21
10 1136 Wąsik Małgorzata MKS Triathlon Malbork / AirBike Armexim Tri Team. K25 1 1 00:14:01 (5)00:03:56 (7)01:14:20 (23)00:02:37 (27)00:41:58 (9) 02:16:52 00:16:36
11 836 Książek Grzegorz Zoeller Tech M25 5 10 00:15:58 (23)00:04:10 (15)01:11:56 (10)00:02:33 (22)00:43:54 (26) 02:18:31 00:18:15
12 1138 Dobrzański Bartosz Demoprojekt Tri Team M40 1 11 00:15:02 (14)00:04:53 (41)01:11:48 (8)00:02:52 (49)00:44:02 (29) 02:18:37 00:18:21
13 849 Rękawik Szymon Korona Elbląg M18 2 12 00:19:13 (76)00:03:48 (4)01:10:51 (6)00:01:55 (1)00:43:55 (27) 02:19:42 00:19:26
14 821 Horodecki Krzysztof TRENIGO AKSU Polska/ Smaszing Pąpkins M35 3 13 00:15:42 (20)00:04:25 (25)01:13:44 (18)00:02:34 (25)00:43:19 (21) 02:19:44 00:19:28
15 1088 Niedźwiadek Jakub Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team #celjestjeden M18 3 14 00:16:49 (28)00:04:17 (20)01:13:42 (17)00:02:31 (17)00:42:38 (16) 02:19:57 00:19:41
16 923 Pluta Gniewomir UKS TRS SUSZ M35 4 15 00:15:43 (21)00:04:04 (12)01:15:05 (28)00:02:44 (36)00:42:37 (15) 02:20:13 00:19:57
17 1181 Bruździak Maciej Kormoran Olsztyn M18 4 16 00:11:43 (1)00:03:36 (2)01:19:49 (60)00:02:25 (11)00:42:44 (18) 02:20:17 00:20:01
18 1179 Wagemann Łukasz GVT Adsystem M35 5 17 00:15:48 (22)00:04:17 (19)01:11:53 (9)00:02:47 (42)00:45:48 (45) 02:20:33 00:20:17
19 1091 Suwara Piotr M35 6 18 00:14:57 (11)00:05:29 (72)01:12:51 (12)00:03:21 (107)00:45:25 (43) 02:22:03 00:21:47
20 1115 Kołosowski Kamil Nadaktywni M25 6 19 00:17:42 (47)00:04:55 (42)01:17:04 (38)00:02:33 (23)00:39:59 (4) 02:22:13 00:21:57
21 902 Napiórkowski Jakub Luft Tri Team M25 7 20 00:18:13 (59)00:04:27 (27)01:15:55 (31)00:02:16 (5)00:41:37 (6) 02:22:28 00:22:12
22 1019 Krawczyk Bernard Maciej Bodnar Couching M40 2 21 00:18:27 (65)00:04:27 (26)01:12:12 (11)00:02:57 (58)00:44:41 (34) 02:22:44 00:22:28
23 851 Rozej Robert Oroloko Team M40 3 22 00:18:01 (55)00:04:23 (22)01:15:00 (26)00:03:00 (63)00:43:10 (20) 02:23:34 00:23:18
24 990 Bieliński Piotr Waniewski Coaching M40 4 23 00:19:50 (86)00:04:13 (18)01:13:54 (20)00:02:32 (20)00:43:48 (24) 02:24:17 00:24:01
25 917 Konwiński Łukasz M25 8 24 00:16:58 (32)00:04:21 (21)01:16:28 (32)00:02:44 (37)00:44:13 (31) 02:24:44 00:24:28
26 1168 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team CSGT M35 7 25 00:15:10 (16)00:04:11 (16)01:18:47 (50)00:02:49 (43)00:43:55 (28) 02:24:52 00:24:36
27 1177 Jedowski Maciej UKS TRS SUSZ M35 8 26 00:18:21 (63)00:04:33 (31)01:14:18 (22)00:02:46 (39)00:45:46 (44) 02:25:44 00:25:28
28 1183 Tronina Grzesiek M35 9 27 00:18:24 (64)00:04:23 (23)01:15:16 (29)00:02:18 (6)00:46:03 (47) 02:26:24 00:26:08
29 823 Porzych Rafał Rafson.TV ziaja.com M18 5 28 00:20:09 (95)00:05:19 (66)01:14:10 (21)00:03:25 (116)00:43:39 (23) 02:26:42 00:26:26
30 1085 Domagała Marek Smaruj Na Trening Team M40 5 29 00:16:53 (30)00:05:06 (51)01:17:30 (43)00:03:14 (93)00:44:41 (35) 02:27:24 00:27:08
31 1105 Duplicki Kamil Warsaw Master Team M35 10 30 00:17:13 (38)00:04:01 (11)01:19:25 (56)00:02:32 (19)00:44:33 (33) 02:27:44 00:27:28
32 951 Hawrot Sylwester CROWN GOLENIÓW M45 1 31 00:17:09 (36)00:05:03 (49)01:19:11 (54)00:02:37 (28)00:43:50 (25) 02:27:50 00:27:34
33 830 Szot Dawid TriNEGU / NeON Team OdNova Gdynia Karolina Szot / Salon Rowerowy Bogdan Bondariew M25 9 32 00:22:48 (174)00:04:34 (32)01:13:46 (19)00:02:12 (3)00:44:42 (36) 02:28:02 00:27:46
34 878 Kwieciński Sebastian Przemysław Szymanowski Triathlon Team M40 6 33 00:17:57 (52)00:05:01 (46)01:18:20 (47)00:03:01 (68)00:44:10 (30) 02:28:29 00:28:13
35 883 Malak Tomasz 3DVSN TRENER TRI LESZNO M25 10 34 00:13:51 (3)00:03:48 (5)01:19:23 (55)00:02:30 (15)00:49:05 (69) 02:28:37 00:28:21
36 1009 Czajkowski Adam M45 2 35 00:17:03 (34)00:05:32 (75)01:16:49 (35)00:03:07 (78)00:46:15 (49) 02:28:46 00:28:30
37 853 Baranowski Daniel Invictus 3City M18 6 36 00:17:58 (53)00:05:09 (57)01:17:12 (39)00:03:14 (91)00:45:20 (42) 02:28:53 00:28:37
38 1028 Chyliński Adam ANAL CUNT 1 - OS. TEAM M40 7 37 00:14:58 (12)00:05:44 (86)01:20:28 (67)00:03:22 (110)00:44:44 (37) 02:29:16 00:29:00
39 1124 Szul Daniel Ukształtowanie TRS SUSZ brak M35 11 38 00:19:26 (78)00:05:18 (65)01:16:38 (34)00:02:54 (52)00:45:15 (40) 02:29:31 00:29:15
40 986 Kawczynski Paweł Tridea Team M35 12 39 00:15:18 (17)00:04:42 (36)01:15:02 (27)00:02:51 (46)00:52:13 (117) 02:30:06 00:29:50
41 1011 Nozykowski Adam M35 13 40 00:16:57 (31)00:05:02 (47)01:14:22 (24)00:03:16 (95)00:50:45 (95) 02:30:22 00:30:06
42 904 Rudnik Tomasz GVT M35 14 41 00:22:21 (159)00:04:56 (44)01:17:35 (44)00:03:11 (83)00:42:20 (10) 02:30:23 00:30:07
43 1082 Marciniak Przemysław www.m40.pl www.m40.pl - pozycjonowanie stron internetowych M30 3 42 00:21:40 (139)00:04:08 (14)01:13:19 (16)00:02:36 (26)00:48:53 (65) 02:30:36 00:30:20
44 993 Sarnowski Zbyszek UKS TRS SUSZ M40 8 43 00:17:11 (37)00:05:23 (70)01:17:12 (40)00:02:51 (47)00:48:33 (63) 02:31:10 00:30:54
45 1069 Struk Maciiej Dream Run M35 15 44 00:20:14 (98)00:05:21 (69)01:20:15 (65)00:03:01 (67)00:42:46 (19) 02:31:37 00:31:21
46 953 Sołtysiak Przemysław KPMG Triathlon Team M25 11 45 00:17:08 (35)00:04:49 (39)01:19:32 (58)00:02:42 (33)00:48:18 (60) 02:32:29 00:32:13
47 1098 Niewiadomski Michał KM Sport M30 4 46 00:20:31 (105)00:06:14 (113)01:17:02 (37)00:03:40 (141)00:45:09 (38) 02:32:36 00:32:20
48 1079 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 9 47 00:17:47 (49)00:04:56 (43)01:18:12 (46)00:02:42 (34)00:49:00 (67) 02:32:37 00:32:21
49 1175 Jaumień Łukasz TWW / WMT M30 5 48 00:16:25 (25)00:06:28 (132)01:20:07 (63)00:03:18 (100)00:47:23 (55) 02:33:41 00:33:25
50 1128 Siemianowski Sławek UKS TRS SUSZ M40 10 49 00:18:33 (67)00:05:49 (93)01:17:20 (42)00:03:20 (104)00:49:32 (76) 02:34:34 00:34:18
51 827 Wierzyński Damian TCMS PESA BYDGOSZCZ M25 12 50 00:19:36 (81)00:04:24 (24)01:19:31 (57)00:02:58 (60)00:48:13 (59) 02:34:42 00:34:26
52 1033 Rynko Paweł Startuję bo nie lubię ;-) M35 16 51 00:21:39 (137)00:04:52 (40)01:18:56 (52)00:02:46 (41)00:46:37 (51) 02:34:50 00:34:34
53 867 Pawiński Maciej HTF Cellronman M30 6 52 00:18:29 (66)00:06:25 (126)01:17:55 (45)00:03:36 (134)00:49:12 (72) 02:35:37 00:35:21
54 982 Zając Krzysztof Od A do Z Działalność Usługowo Handlowa M30 7 53 00:21:59 (152)00:06:53 (153)01:17:02 (36)00:03:02 (72)00:47:51 (57) 02:36:47 00:36:31
55 1144 Jańczak Tomasz Complexsports M35 17 54 00:19:57 (89)00:06:14 (114)01:18:50 (51)00:03:08 (79)00:49:20 (74) 02:37:29 00:37:13
56 842 Zengteler Wojciech LOTOS Running Team / Smaruj na Trening Team M35 18 55 00:17:21 (41)00:05:06 (53)01:24:07 (94)00:02:46 (40)00:48:29 (62) 02:37:49 00:37:33
57 1171 Mińko Piotr UNIBEP TRI Bielska Podlaski TEAM M35 19 56 00:18:50 (71)00:04:34 (33)01:22:47 (82)00:02:56 (57)00:49:10 (70) 02:38:17 00:38:01
58 1073 Chojnacki Kuba TriPassion Team M35 20 57 00:19:38 (82)00:06:20 (117)01:19:54 (61)00:03:20 (106)00:49:12 (71) 02:38:24 00:38:08
59 987 Iskierko Michał Tridea M30 8 58 00:21:21 (126)00:04:37 (35)01:27:35 (130)00:02:29 (14)00:42:44 (17) 02:38:46 00:38:30
60 907 Nowak Ewelina Tri-Amator Ewelina Nowak K30 1 2 00:18:17 (61)00:05:21 (68)01:22:41 (80)00:03:06 (76)00:49:24 (75) 02:38:49 00:38:33
61 1017 Topolski Mateusz NeON Team InFormal Kitchen M25 13 59 00:20:53 (114)00:05:08 (56)01:19:05 (53)00:03:42 (143)00:50:13 (86) 02:39:01 00:38:45
62 808 Kacperski Wojciech M35 21 60 00:19:21 (77)00:05:34 (77)01:24:57 (105)00:03:06 (77)00:46:04 (48) 02:39:02 00:38:46
63 928 Pol Bartosz Waniewski Coaching M35 22 61 00:19:53 (87)00:06:27 (130)01:20:11 (64)00:03:19 (103)00:49:18 (73) 02:39:08 00:38:52
64 1114 Bukowski Dariusz AZS UG Gdańsk M25 14 62 00:20:02 (93)00:05:47 (89)01:19:57 (62)00:03:46 (154)00:49:50 (80) 02:39:22 00:39:06
65 1130 Jaroszuk Kamil Intersport INTERSPORT M35 23 63 00:20:26 (101)00:06:55 (157)01:22:15 (74)00:06:11 (248)00:43:36 (22) 02:39:23 00:39:07
66 932 Przybylski Piotr GO SPORT AK-SPED TEAM M35 24 64 00:14:59 (13)00:05:40 (81)01:21:51 (71)00:02:50 (45)00:54:04 (145) 02:39:24 00:39:08
67 850 Gorlowski Emil M35 25 65 00:19:59 (91)00:04:44 (38)01:22:57 (86)00:03:14 (92)00:48:56 (66) 02:39:50 00:39:34
68 1161 Rzepnicki Łukasz Józefa Team M30 9 66 00:19:35 (80)00:05:30 (73)01:25:57 (112)00:02:59 (61)00:45:58 (46) 02:39:59 00:39:43
69 868 Lipiński Marcin M40 11 67 00:17:19 (40)00:06:22 (121)01:18:36 (49)00:04:51 (219)00:53:00 (132) 02:40:08 00:39:52
70 1157 Tudek Agata LDI K30 2 3 00:17:36 (44)00:04:35 (34)01:22:28 (77)00:02:59 (62)00:52:48 (128) 02:40:26 00:40:10
71 1101 Głąb Andrzej M45 3 68 00:18:57 (74)00:05:16 (61)01:22:29 (78)00:02:50 (44)00:50:57 (101) 02:40:29 00:40:13
72 1169 Bakun Jacek NADAKTYWNI M35 26 69 00:18:14 (60)00:05:13 (60)01:22:46 (81)00:03:02 (71)00:51:26 (106) 02:40:41 00:40:25
73 967 Borowski Rafał xTri.pl / @MYRUNTOTRI 12tri.pl M35 27 70 00:23:23 (188)00:04:59 (45)01:24:07 (95)00:02:27 (12)00:46:17 (50) 02:41:13 00:40:57
74 1090 Desselberger Andrzej LABOSPORT Team TRI Włocławek / ENERGO-SPEC M45 4 71 00:18:55 (73)00:06:37 (141)01:20:23 (66)00:03:12 (85)00:52:40 (126) 02:41:47 00:41:31
75 1142 Gajewski Grzegorz Luft Tri Team M35 28 72 00:20:23 (100)00:08:23 (216)01:21:56 (72)00:03:46 (153)00:47:30 (56) 02:41:58 00:41:42
76 939 Rybicki Radosław M30 10 73 00:17:48 (50)00:06:11 (107)01:25:09 (107)00:02:57 (59)00:50:07 (83) 02:42:12 00:41:56
77 968 Radko Krystian GVT M40 12 74 00:19:46 (84)00:05:17 (62)01:15:26 (30)00:03:37 (135)00:58:12 (199) 02:42:18 00:42:02
78 1139 Gucwa Andrzej GVT BMC M18 7 75 00:25:07 (220)00:04:27 (28)01:14:35 (25)00:03:00 (64)00:55:56 (168) 02:43:05 00:42:49
79 979 Witkowski Łukasz M35 29 76 00:21:56 (149)00:06:14 (112)01:21:22 (70)00:03:12 (86)00:50:28 (91) 02:43:12 00:42:56
80 998 Okuniewski Michał www.pomagamynatalii.pl M25 15 77 00:20:32 (106)00:05:49 (92)01:23:12 (90)00:02:55 (56)00:50:54 (98) 02:43:22 00:43:06
81 977 Fomichev Dmitrii 111CLUB M55 1 78 00:18:44 (69)00:07:03 (167)01:23:50 (93)00:03:44 (150)00:50:13 (87) 02:43:34 00:43:18
82 857 Frączak Jan M35 30 79 00:19:48 (85)00:06:46 (148)01:22:53 (84)00:02:55 (54)00:51:32 (108) 02:43:54 00:43:38
83 963 Matysiak Łukasz KOBYLA GÓRA własna M30 11 80 00:24:12 (200)00:06:57 (161)01:22:21 (76)00:03:33 (122)00:46:54 (54) 02:43:57 00:43:41
84 1156 Kamiński Jakub ARTECH TEAM M25 16 81 00:21:58 (151)00:05:06 (52)01:24:08 (96)00:02:46 (38)00:50:25 (90) 02:44:23 00:44:07
85 1097 Stalica Wojciech M45 5 82 00:18:45 (70)00:06:08 (103)01:23:25 (91)00:03:43 (148)00:52:37 (125) 02:44:38 00:44:22
86 1074 Lesiecka Justyna Tricarbon.pl Galaxy Szczecin K25 2 4 00:15:37 (19)00:05:38 (79)01:26:59 (117)00:04:05 (172)00:52:22 (119) 02:44:41 00:44:25
87 915 Kutowski Przemysław M40 13 83 00:21:50 (144)00:06:58 (162)01:22:11 (73)00:03:12 (87)00:50:50 (97) 02:45:01 00:44:45
88 1121 Nikel Natalia UKS TRS SUSZ K18 1 5 00:16:50 (29)00:04:28 (30)01:27:24 (124)00:02:37 (29)00:54:01 (144) 02:45:20 00:45:04
89 1100 Worek Pawel Gibiec Team M40 14 84 00:21:18 (124)00:07:00 (164)01:21:22 (69)00:04:16 (186)00:51:30 (107) 02:45:26 00:45:10
90 905 Bubrowiecki Błażej M25 17 85 00:22:02 (155)00:06:19 (116)01:24:37 (103)00:03:03 (74)00:49:35 (77) 02:45:36 00:45:20
91 965 Zyczynski Jaroslaw M35 31 86 00:24:30 (207)00:09:45 (244)01:22:52 (83)00:06:33 (253)00:42:32 (13) 02:46:12 00:45:56
92 946 Roguski Marcin M35 32 87 00:24:32 (208)00:09:41 (243)01:22:56 (85)00:06:37 (254)00:42:26 (11) 02:46:12 00:45:56
93 1050 Szarek Gustaw Torpeda TBG M30 12 88 00:21:24 (128)00:06:27 (131)01:24:15 (98)00:03:22 (109)00:50:57 (100) 02:46:25 00:46:09
94 976 Czumiel Maciej M35 33 89 00:21:15 (122)00:06:16 (115)01:24:36 (102)00:04:21 (192)00:50:02 (81) 02:46:30 00:46:14
95 948 Rozkrut Paweł CostViewer CostViewer M40 15 90 00:19:58 (90)00:06:22 (119)01:22:17 (75)00:03:01 (69)00:55:01 (158) 02:46:39 00:46:23
96 1001 Marcinkowski Krzysztof TRI-GRYS - Wojskowy Klub Triathlonowy Radio ESKA Białystok 90.6 FM M35 34 91 00:26:15 (227)00:05:50 (94)01:22:40 (79)00:03:16 (97)00:48:43 (64) 02:46:44 00:46:28
97 807 Prałat Dawid PZU Sport Team M35 35 92 00:17:51 (51)00:06:13 (110)01:24:17 (99)00:03:42 (145)00:54:43 (153) 02:46:46 00:46:30
98 930 Bellwon Paweł Team Bablo M30 13 93 00:24:50 (217)00:05:36 (78)01:23:48 (92)00:02:39 (31)00:50:08 (84) 02:47:01 00:46:45
99 1054 Gibiec Wiktoria siostry_Gibiec K18 2 6 00:18:12 (58)00:06:30 (135)01:28:50 (142)00:03:27 (121)00:50:28 (92) 02:47:27 00:47:11
100 831 Gruba Marek M25 18 94 00:21:06 (118)00:05:45 (87)01:27:00 (119)00:02:44 (35)00:50:56 (99) 02:47:31 00:47:15
101 1068 Pytel Mikołaj AirBike.pl AirBike M35 36 95 00:20:27 (102)00:08:09 (210)01:17:12 (41)00:03:35 (131)00:58:11 (198) 02:47:34 00:47:18
102 837 Rutnicki Mateusz M40 16 96 00:17:38 (45)00:05:07 (55)01:23:07 (88)00:04:23 (195)00:57:22 (185) 02:47:37 00:47:21
103 1038 Buber-Bubrowiecki Robert "VICTORIA" Sztum M40 17 97 00:21:54 (147)00:06:25 (127)01:28:52 (143)00:02:41 (32)00:48:01 (58) 02:47:53 00:47:37
104 1043 Rażewski Maciej Raża Triathlon Team M18 8 98 00:17:13 (39)00:05:52 (97)01:31:55 (174)00:02:19 (9)00:50:48 (96) 02:48:07 00:47:51
105 1122 Kobus Krzysztof Oprychy Team M55 2 99 00:22:52 (177)00:06:37 (140)00:52:50 (130) 02:48:17 00:48:01
106 919 Stasiak Krzysztof Hellmann Running Team M40 18 100 00:18:04 (56)00:05:04 (50)01:19:34 (59)00:03:48 (158)01:02:00 (225) 02:48:30 00:48:14
107 888 Kawa Michał TODO M30 14 101 00:21:53 (146)00:05:09 (58)01:28:06 (137)00:02:52 (48)00:50:41 (94) 02:48:41 00:48:25
108 1071 Rutkowski Piotr Pruszcz Biega M45 6 102 00:20:04 (94)00:06:28 (133)01:27:41 (131)00:03:26 (118)00:51:10 (102) 02:48:49 00:48:33
109 890 Glonek Dariusz M45 7 103 00:22:35 (162)00:05:25 (71)01:25:45 (111)00:03:50 (159)00:51:20 (103) 02:48:55 00:48:39
110 959 Pawlin Mateusz Od zera do Ironman'a M25 19 104 00:22:43 (169)00:05:33 (76)01:25:00 (106)00:03:34 (126)00:52:19 (118) 02:49:09 00:48:53
111 1047 Sitak Jakub M25 20 105 00:23:37 (192)00:07:15 (173)01:26:29 (115)00:03:35 (129)00:48:21 (61) 02:49:17 00:49:01
112 1035 Lis Rafał TRIATHLON CLUB WROCŁAW M40 19 106 00:22:58 (180)00:07:15 (172)01:25:33 (109)00:03:48 (156)00:49:44 (78) 02:49:18 00:49:02
113 991 Różalski Piotr Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M35 37 107 00:15:05 (15)00:03:50 (6)01:42:53 (235)00:03:33 (124)00:44:27 (32) 02:49:48 00:49:32
114 1004 Pieper Daniel M30 15 108 00:22:38 (166)00:07:09 (170)01:23:08 (89)00:03:51 (161)00:53:09 (134) 02:49:55 00:49:39
115 892 Antkowiak Bartosz TCMS PESA Bydgoszcz M25 21 109 00:24:35 (210)00:04:43 (37)01:21:04 (68)00:04:17 (188)00:55:20 (164) 02:49:59 00:49:43
116 1005 Strychowski Jakub CompleXsports Triathlon Team M40 20 110 00:19:03 (75)00:06:27 (129)01:24:24 (101)00:03:53 (163)00:56:14 (174) 02:50:01 00:49:45
117 942 Pryk Rafał Rozbiegany Goleniów Rozbiegany Goleniów M40 21 111 00:24:39 (212)00:06:38 (142)01:28:09 (138)00:04:11 (178)00:46:45 (53) 02:50:22 00:50:06
118 1135 Ramotowski Arkadiusz NADAKTYWNI Białystok M40 22 112 00:21:40 (138)00:06:27 (128)01:27:31 (127)00:03:17 (99)00:51:51 (110) 02:50:46 00:50:30
119 1003 Treder Wojciech M30 16 113 00:24:36 (211)00:06:30 (134)01:18:22 (48)00:03:23 (113)00:58:05 (197) 02:50:56 00:50:40
120 1030 Czasak Tomasz M45 8 114 00:21:11 (120)00:05:39 (80)01:27:07 (121)00:03:13 (89)00:53:48 (140) 02:50:58 00:50:42
121 1053 Gibiec Kinga siostry_Gibiec K18 3 7 00:17:01 (33)00:06:03 (101)01:32:29 (179)00:03:01 (66)00:52:30 (122) 02:51:04 00:50:48
122 1052 Wraga Andrzej Kuźnia Triathlonu M40 23 115 00:22:41 (168)00:06:48 (149)01:27:42 (132)00:03:44 (151)00:50:10 (85) 02:51:05 00:50:49
123 835 Czernichowski Marcin M25 22 116 00:21:29 (132)00:06:42 (145)01:27:44 (133)00:03:19 (101)00:51:52 (111) 02:51:06 00:50:50
124 1131 Bańkowski Piotr M25 23 117 00:21:09 (119)00:05:21 (67)01:26:59 (118)00:03:47 (155)00:54:07 (147) 02:51:23 00:51:07
125 847 Borowski Artur Moherhead Thorn M40 24 118 00:23:36 (191)00:06:21 (118)01:31:25 (172)00:05:05 (229)00:45:19 (41) 02:51:46 00:51:30
126 1029 Gąsior Piotr Rozbiegany susz M30 17 119 00:22:18 (158)00:06:09 (105)01:31:02 (165)00:03:36 (133)00:49:05 (68) 02:52:10 00:51:54
127 804 Zarin Roman Winter Meerkat M30 18 120 00:20:01 (92)00:06:22 (122)01:29:07 (149)00:03:20 (105)00:53:35 (139) 02:52:25 00:52:09
128 1024 Pietrowicz Krzysztof BIG FAMILY JOLANTA!!! M40 25 121 00:24:21 (203)00:06:24 (123)01:25:30 (108)00:03:40 (140)00:52:48 (129) 02:52:43 00:52:27
129 1070 Pochranowicz Daniel 3IRONMAN RodzinkaMDKM M45 9 122 00:22:16 (157)00:07:50 (198)01:26:00 (113)00:04:52 (220)00:51:54 (114) 02:52:52 00:52:36
130 881 Łukiewicz Łukasz M35 38 123 00:18:41 (68)00:08:51 (226)01:23:06 (87)00:05:25 (236)00:57:24 (186) 02:53:27 00:53:11
131 983 Rozmus Wiktor M35 39 124 00:22:45 (172)00:05:54 (98)01:31:03 (166)00:03:12 (88)00:50:35 (93) 02:53:29 00:53:13
132 802 Kotowski Norbert M30 19 125 00:20:47 (112)00:05:46 (88)01:27:14 (122)00:03:24 (115)00:56:20 (177) 02:53:31 00:53:15
133 1127 Laskowski Michał TRIdziestka M35 40 126 00:17:39 (46)00:05:43 (85)01:34:34 (193)00:03:05 (75)00:52:35 (123) 02:53:36 00:53:20
134 1037 Kubis Piotr GVT M45 10 127 00:23:02 (181)00:06:25 (125)01:26:23 (114)00:03:43 (149)00:54:27 (151) 02:54:00 00:53:44
135 1063 Gąsior Rafał Rozbiegany Susz M35 41 128 00:17:32 (43)00:05:47 (91)01:30:22 (158)00:04:08 (174)00:56:15 (176) 02:54:04 00:53:48
136 1200 Obiedzińska Aleksandra KTS IRONMAN K40 1 8 00:17:46 (48)00:07:37 (188)01:30:14 (157)00:03:45 (152)00:54:45 (154) 02:54:07 00:53:51
137 860 Rybicki Przemysław Affre&Friends M30 20 129 00:18:01 (54)00:06:35 (138)01:34:27 (192)00:03:16 (96)00:52:04 (116) 02:54:23 00:54:07
138 1087 Rayss Marta K35 1 9 00:23:05 (183)00:07:22 (177)01:28:02 (136)00:03:48 (157)00:52:23 (120) 02:54:40 00:54:24
139 863 Chmist Jacek GVT M35 42 130 00:20:35 (107)00:06:53 (152)01:33:04 (182)00:04:25 (197)00:49:44 (79) 02:54:41 00:54:25
140 864 Załucki Maciej 1000 Miles M45 11 131 00:23:47 (195)00:06:22 (120)01:27:47 (134)00:03:35 (130)00:53:15 (135) 02:54:46 00:54:30
141 1034 Chlebowski Jerzy TRICLUB M55 3 132 00:21:27 (130)00:06:54 (154)01:31:27 (173)00:02:54 (51)00:52:41 (127) 02:55:23 00:55:07
142 1072 Manteufel Jacek GRUPA MALBORK M30 21 133 00:19:44 (83)00:06:09 (106)01:27:35 (129)00:04:21 (190)00:57:54 (196) 02:55:43 00:55:27
143 954 Klonowski Tomasz M35 43 134 00:21:23 (127)00:06:46 (147)01:27:54 (135)00:04:41 (211)00:55:03 (160) 02:55:47 00:55:31
144 1133 Chlebowski Karol F3 Team M40 26 135 00:22:36 (164)00:05:51 (96)01:29:46 (155)00:03:13 (90)00:54:38 (152) 02:56:04 00:55:48
145 1045 Czajkowski Robert Kuźnia Triathlonu M40 27 136 00:21:20 (125)00:06:05 (102)01:33:47 (188)00:03:35 (132)00:51:25 (104) 02:56:12 00:55:56
146 1032 Sazonov Victor Amberman M30 22 137 00:23:11 (184)00:06:01 (100)01:28:54 (144)00:03:27 (120)00:55:01 (159) 02:56:34 00:56:18
147 936 Dylert Arkadiusz Grupa Malbork M35 44 138 00:21:42 (140)00:07:31 (184)01:34:19 (191)00:02:54 (50)00:50:22 (89) 02:56:48 00:56:32
148 922 Świec Paweł Torpeda Tarnobrzeg n/a M30 23 139 00:17:28 (42)00:09:33 (241)01:27:06 (120)00:04:16 (185)00:58:28 (202) 02:56:51 00:56:35
149 913 Szczepański Krzysztof świstaki M25 24 140 00:20:36 (108)00:07:18 (174)01:31:17 (171)00:03:39 (138)00:54:04 (146) 02:56:54 00:56:38
150 887 Urowski Wojciech tata Tymka i Ernesta M35 45 141 00:28:15 (239)00:06:45 (146)01:25:34 (110)00:03:22 (111)00:53:02 (133) 02:56:58 00:56:42
151 980 Romanowicz Piotr Old Spartan M40 28 142 00:18:52 (72)00:07:02 (166)01:28:57 (145)00:03:39 (139)00:58:35 (204) 02:57:05 00:56:49
152 949 Kopecki Michał Michał Kopecki Michał Kopecki M25 25 143 00:24:14 (201)00:05:42 (83)01:27:30 (126)00:02:34 (24)00:57:20 (184) 02:57:20 00:57:04
153 972 Czakański Jarosław M35 46 144 00:20:52 (113)00:07:53 (199)01:33:44 (187)00:03:00 (65)00:51:57 (115) 02:57:26 00:57:10
154 826 Tyburski Michał LAKI LUCKI LUCK564630921 M40 29 145 00:18:06 (57)00:08:02 (205)01:31:16 (170)00:04:02 (170)00:56:24 (178) 02:57:50 00:57:34
155 997 Sobiech Pawel TRILEVEL M35 47 146 00:21:17 (123)00:06:25 (124)01:32:27 (178)00:03:21 (108)00:54:24 (150) 02:57:54 00:57:38
156 855 Kowalska Aneta K25 3 10 00:22:00 (153)00:05:10 (59)01:30:42 (161)00:03:12 (84)00:56:54 (180) 02:57:58 00:57:42
157 956 Malec Jarosław Kuźnia Triathlonu Kondycja M55 4 147 00:19:31 (79)00:06:57 (160)01:27:34 (128)00:03:58 (167)01:00:27 (216) 02:58:27 00:58:11
158 1062 Jankowski Michał M30 24 148 00:21:54 (148)00:06:50 (151)01:33:24 (185)00:05:08 (230)00:51:25 (105) 02:58:41 00:58:25
159 861 Zieliński Henryk KTS IRONMAN M65 1 149 00:24:22 (204)00:09:22 (235)01:24:23 (100)00:04:38 (208)00:56:14 (175) 02:58:59 00:58:43
160 978 Śliwiński Aleksander M35 48 150 00:20:41 (110)00:06:49 (150)01:32:46 (180)00:05:21 (235)00:53:22 (136) 02:58:59 00:58:43
161 822 Laskowski Leszek Biegnę za Anię M30 25 151 00:20:31 (104)00:08:45 (223)01:29:04 (147)00:03:15 (94)00:57:29 (188) 02:59:04 00:58:48
162 920 Łanek Dariusz Fit Expert Gym M55 5 152 00:20:30 (103)00:07:42 (190)01:28:10 (139)00:05:16 (233)00:57:28 (187) 02:59:06 00:58:50
163 933 Krawczyk Michał LUKA M35 49 153 00:21:02 (117)00:07:36 (187)01:29:16 (150)00:03:34 (127)00:57:38 (190) 02:59:06 00:58:50
164 1084 Kotra - Truszczyńska Magdalena Wataha Team K25 4 11 00:20:36 (109)00:05:42 (82)01:34:52 (197)00:03:09 (81)00:54:47 (155) 02:59:06 00:58:50
165 960 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M45 12 154 00:18:18 (62)00:05:17 (63)01:31:15 (169)00:03:37 (136)01:00:40 (218) 02:59:07 00:58:51
166 894 Arismendi Jean-Paul M30 26 155 00:22:50 (176)00:06:42 (143)01:33:03 (181)00:04:48 (216)00:51:50 (109) 02:59:13 00:58:57
167 941 Nicgorska Aleksandra K18 4 12 01:31:04 (167)00:04:33 (205)00:57:53 (195) 02:59:22 00:59:06
168 1137 Kabat-Koperska Joanna K40 2 13 00:21:46 (142)00:05:57 (99)01:34:56 (200)00:03:52 (162)00:53:56 (141) 03:00:27 01:00:11
169 1031 Gusarov Valery 111 Club Technopolis GS M45 13 156 00:21:25 (129)00:08:06 (208)01:29:52 (156)00:03:39 (137)00:57:34 (189) 03:00:36 01:00:20
170 832 Pytkowski Arek M40 30 157 00:22:36 (163)00:07:45 (193)01:29:32 (154)00:03:57 (165)00:56:59 (181) 03:00:49 01:00:33
171 872 Skrobacz Przemysław M25 26 158 00:21:51 (145)00:05:03 (48)01:32:16 (175)00:02:55 (53)00:58:57 (208) 03:01:02 01:00:46
172 929 Szablińska Joanna Tri NEGU K25 5 14 00:23:03 (182)00:07:31 (185)01:33:38 (186)00:03:58 (166)00:52:55 (131) 03:01:05 01:00:49
173 1008 Talarek Renata i-Sport i-Sport K30 3 15 00:24:33 (209)00:06:11 (108)01:28:44 (141)00:03:27 (119)00:58:28 (201) 03:01:23 01:01:07
174 1086 Biszewski Andrzej CompleXsports Triathlon Team prywatnie M45 14 159 00:26:26 (230)00:07:54 (200)01:26:57 (116)00:03:56 (164)00:56:11 (173) 03:01:24 01:01:08
175 1039 Czesławski Andrzej M35 50 160 00:22:37 (165)00:07:50 (197)01:29:06 (148)00:04:20 (189)00:57:42 (192) 03:01:35 01:01:19
176 879 Pawlicki Wojciech M50 1 161 00:23:22 (187)00:06:54 (156)01:24:49 (104)00:04:40 (210)01:01:55 (222) 03:01:40 01:01:24
177 1113 Pionke Patrycja P&T Aktywnie Nakręceni K18 5 16 00:27:10 (237)00:07:41 (189)01:30:49 (163)00:04:31 (204)00:51:52 (112) 03:02:03 01:01:47
178 1042 Pertkiewicz Michał M35 51 162 00:26:09 (225)00:05:51 (95)01:32:26 (177)00:03:40 (142)00:53:58 (143) 03:02:04 01:01:48
179 1027 Czachorowski Piotr TriWawa M40 31 163 00:23:14 (186)00:06:35 (137)01:34:53 (198)00:04:21 (193)00:54:17 (149) 03:03:20 01:03:04
180 1000 Górecki Krzysztof Golub-Dobrzyń Pani M45 15 164 00:23:30 (190)00:07:00 (165)01:27:22 (123)00:03:25 (117)01:03:22 (228) 03:04:39 01:04:23
181 910 Aksjonów Łukasz M25 27 165 00:25:26 (221)00:07:20 (175)01:34:41 (195)00:03:43 (146)00:53:33 (138) 03:04:43 01:04:27
182 1094 Mucha Aleksander SALAMANDER Team Włocławek M30 27 166 00:21:37 (136)00:11:33 (257)01:30:49 (162)00:06:32 (252)00:54:15 (148) 03:04:46 01:04:30
183 1147 Michalik Michał M35 52 167 00:24:04 (198)00:09:15 (232)01:27:28 (125)00:04:40 (209)00:59:23 (211) 03:04:50 01:04:34
184 950 Michałowski Maciej PROTEKT PROTEKT M30 28 168 00:26:21 (229)00:07:47 (195)01:30:38 (160)00:04:15 (184)00:56:09 (170) 03:05:10 01:04:54
185 1067 Żychliński Miłosz CelIronMan M40 32 169 00:28:33 (241)00:08:17 (213)01:29:22 (152)00:04:02 (169)00:55:11 (162) 03:05:25 01:05:09
186 989 Domański Andrzej M35 53 170 00:23:11 (185)00:07:59 (202)01:35:19 (203)00:04:08 (173)00:55:14 (163) 03:05:51 01:05:35
187 1117 Szczepankiewicz Krzysztof Wolbrom Team DelfinBis M45 16 171 00:22:43 (170)00:09:46 (246)01:38:37 (221)00:03:09 (80)00:51:53 (113) 03:06:08 01:05:52
188 1112 Gbyl Jacek M45 17 172 00:28:44 (244)00:05:42 (84)01:35:44 (204)00:03:42 (144)00:52:35 (124) 03:06:27 01:06:11
189 829 Gruba Jacek TRIATHLON BRZOZA niezrzeszony M55 6 173 00:24:11 (199)00:06:56 (159)01:30:27 (159)00:03:24 (114)01:01:30 (221) 03:06:28 01:06:12
190 880 Leszczyński Adam Kontech M30 29 174 00:23:43 (194)00:07:05 (168)01:33:54 (189)00:03:58 (168)00:58:49 (207) 03:07:29 01:07:13
191 1178 Leończuk Justyna Nadaktywni K25 6 17 00:24:42 (214)00:07:46 (194)01:39:39 (224)00:03:02 (70)00:52:25 (121) 03:07:34 01:07:18
192 1141 Noga Bartlomiej M35 54 175 00:22:27 (160)00:09:32 (240)01:36:35 (210)00:04:26 (198)00:54:54 (156) 03:07:54 01:07:38
193 1026 Kołtonowski Krzysztof Kolti Team M40 33 176 00:26:14 (226)00:09:32 (238)01:42:34 (234)00:03:11 (82)00:46:41 (52) 03:08:12 01:07:56
194 1095 Rączkowski Adam Tri Włocławek amator M50 2 177 00:26:57 (236)00:08:48 (224)01:28:19 (140)00:05:45 (243)00:58:24 (200) 03:08:13 01:07:57
195 947 Cybulski Piotr M30 30 178 00:20:46 (111)00:07:28 (182)01:38:16 (219)00:04:17 (187)00:57:42 (191) 03:08:29 01:08:13
196 859 Gładysz Dariusz M45 18 179 00:29:05 (246)00:08:39 (221)01:35:50 (205)00:04:49 (217)00:50:13 (88) 03:08:36 01:08:20
197 1106 Rybacki Paweł M40 34 180 00:22:40 (167)00:08:43 (222)01:33:21 (184)00:03:17 (98)01:01:02 (219) 03:09:03 01:08:47
198 994 Makowiec Kajetan Lions Bank M18 9 181 00:16:47 (27)00:07:43 (192)01:34:08 (190)00:04:33 (206)01:06:28 (243) 03:09:39 01:09:23
199 1166 Bedla Anna K35 2 18 00:24:18 (202)00:08:50 (225)01:36:08 (207)00:04:56 (223)00:55:47 (167) 03:09:59 01:09:43
200 988 Łukaszewski Bartosz M30 31 182 00:21:56 (150)00:06:55 (158)01:24:14 (97)00:04:30 (202)01:12:33 (252) 03:10:08 01:09:52
201 1134 Pietruszyńska Paulina Lider Sztum K25 7 19 01:40:46 (231)00:04:15 (183)00:59:24 (212) 03:10:12 01:09:56
202 1044 Jakubek Zbigniew Zibi M45 19 183 00:37:07 (260)00:07:55 (201)01:30:56 (164)00:04:09 (177)00:50:07 (82) 03:10:14 01:09:58
203 825 Wojtczak Krzysztof M50 3 184 00:22:14 (156)00:08:18 (214)01:39:47 (225)00:04:43 (214)00:55:39 (166) 03:10:41 01:10:25
204 1120 Greczyło Adam GO TRI KKS / Akademia Triathlonu Team M40 35 185 00:23:51 (196)00:08:22 (215)01:29:04 (146)00:05:00 (226)01:04:40 (237) 03:10:57 01:10:41
205 1104 Gorzeński Piotr M50 4 186 00:23:27 (189)00:08:24 (217)01:34:36 (194)00:06:05 (246)00:58:32 (203) 03:11:04 01:10:48
206 935 Wójcik Maria Running Sucks K30 4 20 00:24:26 (206)00:07:25 (178)01:37:54 (216)00:03:51 (160)00:57:46 (193) 03:11:22 01:11:06
207 865 Michlewicz Marcin MKM triathlon team M35 55 187 00:21:00 (115)00:08:11 (211)01:31:04 (168)00:04:46 (215)01:06:30 (244) 03:11:31 01:11:15
208 893 Guzowski Rafał TCMS PESA BYDGOSZCZ M25 28 188 01:37:09 (211)00:04:30 (203)00:59:03 (209) 03:11:53 01:11:37
209 961 Kulas Jakub Thomson Reuters M35 56 189 00:24:59 (218)00:09:15 (233)01:35:11 (202)00:04:09 (176)00:58:47 (206) 03:12:21 01:12:05
210 911 Kapral Aleksander M18 10 190 00:19:55 (88)00:09:24 (236)01:36:16 (208)00:06:17 (249)01:00:36 (217) 03:12:28 01:12:12
211 1020 Kuciński Ireneusz KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M40 36 191 00:21:35 (135)00:06:54 (155)01:34:56 (199)00:04:33 (207)01:04:38 (235) 03:12:36 01:12:20
212 1021 Śliwiński Przemysław M30 32 192 00:21:48 (143)00:07:27 (179)01:34:45 (196)00:05:02 (228)01:03:53 (232) 03:12:55 01:12:39
213 1140 Kreft Katarzyna K18 6 21 00:25:44 (222)00:06:42 (144)01:35:58 (206)00:04:56 (222)00:59:49 (213) 03:13:09 01:12:53
214 903 Bała Artur M35 57 193 00:22:47 (173)00:10:38 (251)01:36:19 (209)00:07:52 (258)00:56:11 (171) 03:13:47 01:13:31
215 1080 Wawrzyniecki Piotr Kuźnia Pływania Tri Team M25 29 194 00:24:00 (197)00:09:46 (245)01:33:13 (183)00:04:57 (224)01:01:55 (223) 03:13:51 01:13:35
216 995 Przewłocki Jakub M30 33 195 00:22:56 (179)00:07:29 (183)01:39:49 (226)00:05:00 (225)00:58:37 (205) 03:13:51 01:13:35
217 1066 Przybylak Jarek M35 58 196 00:23:42 (193)00:07:21 (176)00:55:33 (165) 03:14:07 01:13:51
218 1076 Patkowska Agata Kuźnia Pływania Tri Team K25 8 22 00:21:35 (134)00:07:27 (180)01:38:05 (218)00:03:23 (112)01:03:47 (231) 03:14:17 01:14:01
219 934 Jabłońska Marlena K30 5 23 00:26:17 (228)00:06:12 (109)01:43:14 (238)00:03:43 (147)00:55:00 (157) 03:14:26 01:14:10
220 1159 Fornal Mateusz M25 30 197 00:24:42 (215)00:10:07 (248)01:38:29 (220)00:04:27 (199)00:57:13 (182) 03:14:58 01:14:42
221 889 Orlewski Piotr M45 20 198 00:26:51 (233)00:08:01 (203)01:29:16 (151)00:07:34 (257)01:03:57 (233) 03:15:39 01:15:23
222 1065 Orłowski Daniel M30 34 199 00:21:28 (131)00:56:43 (179) 03:15:49 01:15:33
223 1036 Kruszewski Bartosz M35 59 200 00:20:21 (99)00:06:08 (104)01:40:17 (227)00:04:21 (191)01:04:43 (238) 03:15:50 01:15:34
224 1093 Filipp Mateusz M45 21 201 00:21:01 (116)00:07:06 (169)01:37:50 (215)00:05:17 (234)01:05:34 (240) 03:16:48 01:16:32
225 981 Macur Michal impreza u Alka M40 37 202 00:20:09 (96)00:08:32 (219)01:35:01 (201)00:05:51 (244)01:08:10 (248) 03:17:43 01:17:27
226 1092 Kułtoniak Robert M40 38 203 00:25:06 (219)00:06:59 (163)01:37:40 (213)00:05:15 (232)01:03:29 (229) 03:18:29 01:18:13
227 1089 Rosa Grzegorz Omega Fitness&Gym M35 60 204 00:32:06 (256)00:11:25 (256)01:37:16 (212)00:04:23 (196)00:53:28 (137) 03:18:38 01:18:22
228 877 Czaplicki Wojciech M35 61 205 00:32:00 (255)00:08:25 (218)01:39:02 (222)00:03:33 (123)00:56:00 (169) 03:19:00 01:18:44
229 1014 Łoś Kazimierz M60 1 206 00:28:36 (242)00:08:06 (209)01:32:25 (176)00:04:56 (221)01:05:40 (241) 03:19:43 01:19:27
230 955 Orzechowski Paweł brak brak M25 31 207 00:30:53 (254)00:05:31 (74)01:44:22 (243)00:04:14 (180)00:55:11 (161) 03:20:11 01:19:55
231 1163 Siedlecki Artur Gdyńskie Morsy M40 39 208 00:29:37 (250)00:07:09 (171)01:40:40 (228)00:05:01 (227)00:57:49 (194) 03:20:16 01:20:00
232 1022 Puciłowski Marek M30 35 209 00:22:01 (154)00:08:36 (220)01:48:02 (248)00:02:55 (55)01:00:20 (214) 03:21:54 01:21:38
233 1046 Bugajny Magdalena K25 9 24 00:25:54 (223)00:12:46 (259)01:44:02 (240)00:05:30 (238)00:53:56 (142) 03:22:08 01:21:52
234 818 Zych Dawid SPARTANIE DZIECIOM M40 40 210 00:32:38 (259)00:10:45 (252)01:29:25 (153)00:05:33 (240)01:04:40 (236) 03:23:01 01:22:45
235 974 Jędrzejczyk Kasia TriWawa K25 10 25 00:22:45 (171)00:09:40 (242)01:44:10 (241)00:05:14 (231)01:01:29 (220) 03:23:18 01:23:02
236 957 Jarzębska Ewelina K30 6 26 00:29:50 (252)00:06:14 (111)01:39:32 (223)00:02:38 (30)01:05:26 (239) 03:23:40 01:23:24
237 1167 Porczyk Mariusz MAXIMUS EUFRAT TM M40 41 211 00:24:24 (205)00:07:43 (191)01:45:09 (245)00:05:30 (239)01:01:55 (224) 03:24:41 01:24:25
238 1058 Magott Karol M35 62 212 00:26:50 (232)00:11:08 (253)01:43:44 (239)00:06:05 (247)00:57:19 (183) 03:25:06 01:24:50
239 1158 Grzelak Michał SENECA Team Seneca Centrum Fizjoterapii M50 5 213 00:24:40 (213)00:09:32 (239)01:38:03 (217)00:05:43 (242)01:07:26 (245) 03:25:24 01:25:08
240 1012 Dobrosielski Jarosław M25 32 214 00:28:20 (240)00:08:02 (204)01:44:35 (244)00:04:15 (182)01:00:24 (215) 03:25:36 01:25:20
241 1015 Ferko-Czajkowska Stanisława K50 1 27 00:29:04 (245)00:07:28 (181)01:43:10 (237)00:04:03 (171)01:02:09 (226) 03:25:54 01:25:38
242 874 Fejkiel Marta Zakon Kolbariuszy K25 11 28 00:22:49 (175)00:08:05 (207)01:51:58 (251)00:04:14 (181)00:59:08 (210) 03:26:14 01:25:58
243 898 Tecław Dariusz Power Boats Poalnd Triathlon Team M40 42 215 00:26:55 (234)00:09:05 (229)01:40:44 (229)00:05:58 (245)01:04:29 (234) 03:27:11 01:26:55
244 921 Grabowska Anna TriWawa K35 3 29 00:21:33 (133)00:08:55 (227)01:37:48 (214)00:04:42 (213)01:15:12 (255) 03:28:10 01:27:54
245 1129 Markowski Jarosław Kuźnia Triathlonu M50 6 216 00:27:45 (238)00:08:14 (212)01:43:07 (236)00:07:15 (256)01:03:36 (230) 03:29:57 01:29:41
246 931 Konopacka Sandra K25 12 30 00:29:53 (253)00:06:37 (139)01:47:32 (246)00:04:08 (175)01:02:42 (227) 03:30:52 01:30:36
247 999 Nielaba Anna K35 4 31 00:21:14 (121)00:07:49 (196)01:50:25 (250)00:04:41 (212)01:09:07 (249) 03:33:16 01:33:00
248 984 Rutkowska Hanna - K25 13 32 00:22:28 (161)00:09:22 (234)01:59:11 (255)00:06:37 (255)00:56:11 (172) 03:33:49 01:33:33
249 985 Marczak Bartłomiej M18 11 217 00:20:11 (97)00:09:09 (231)01:53:11 (254)00:03:19 (102)01:08:01 (247) 03:33:51 01:33:35
250 1145 Schielmann Michał M30 36 218 00:32:09 (257)00:07:33 (186)01:42:22 (233)00:03:33 (125)01:11:37 (250) 03:37:14 01:36:58
251 1040 Gwiazdowski Paweł M30 37 219 00:32:14 (258)00:11:21 (255)01:41:10 (232)00:05:27 (237)01:07:45 (246) 03:37:57 01:37:41
252 858 Bieniek Ewa K30 7 33 00:28:36 (243)00:08:03 (206)01:52:21 (252)00:03:34 (128)01:06:21 (242) 03:38:55 01:38:39
253 918 Korycki Mateusz M18 12 220 00:25:59 (224)00:09:51 (247)01:47:42 (247)00:04:28 (201)01:14:27 (254) 03:42:27 01:42:11
254 817 Wilk Dawid M35 63 221 00:29:29 (249)00:11:08 (254)01:40:44 (230)00:04:28 (200)01:18:03 (257) 03:43:52 01:43:36
255 819 Bućko Artur TATAALI M50 7 222 00:29:47 (251)00:10:13 (250)01:44:13 (242)00:05:37 (241)01:14:16 (253) 03:44:06 01:43:50
256 945 Księżak Jolanta K35 5 34 00:26:55 (235)00:09:08 (230)01:52:27 (253)00:04:50 (218)01:12:10 (251) 03:45:30 01:45:14
257 824 Napiorkowski Maciej M30 38 223 00:24:47 (216)00:09:01 (228)01:49:30 (249)00:04:23 (194)01:32:19 (259) 04:00:00 01:59:44
258 996 Przewłocki Sławomir M55 7 224 00:26:46 (231)00:09:26 (237)01:59:13 (256)00:06:20 (251)01:18:36 (258) 04:00:21 02:00:05
259 1149 Czarnecka-Pijarowska Dominika K35 6 35 00:29:16 (248)00:12:43 (258)02:10:23 (258)00:04:12 (179)01:18:01 (256) 04:14:35 02:14:19
260 897 Kawczyński Adam Klub Biegacza Sobótka Adam Kawczyński M40 43 225 00:29:07 (247)00:10:07 (249)02:06:18 (257)00:06:20 (250)01:41:18 (260) 04:33:10 02:32:54
261 1096 Skrzyński Patryk Waniewski Coaching M40 00:16:13 (24)00:05:07 (54)01:16:35 (33)00:03:03 (73) DNF
262 1108 Kasztelan Radosław Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 00:21:44 (141)00:06:30 (136) DNF
263 1064 Czwartosz Mariusz The Luzers M25 00:22:55 (178)00:05:47 (90) DNF
264 801 Dziuba Hubert UKS ŻAGLE M30 DNS
265 803 Bucewka Artur 2FM M40 DNS
266 805 Pieloch Piotr M30 DNS
267 806 Kluska Michał DZP Sport Team M30 DNS
268 809 Szamocki Przemysław MRKS Gdańsk M25 DNS
269 810 Biszko Jakub Blue Wave Triathlon Team M30 DNS
270 811 Tarnowska Justyna GO SPORT AK SPED TEAM / OPT ZUSNO K35 DNS
271 812 Drapała Marek M40 DNS
272 813 Wrotek Mirosław Entre PL Team M50 DNS
273 814 Borkowska Kasia K35 DNS
274 815 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M35 DNS
275 816 Seroka Jerzy Smaruj Na Trening Team www.jurekseroka.info M40 DNS
276 820 Janowski Bogdan M50 DNS
277 828 Stateczny Adrian M40 DNS
278 833 Ostrowski Michał M40 DNS
279 834 Tomaszewski Michał M30 DNS
280 838 Pankowski Andrzej M55 DNS
281 839 Hipp Robert M55 DNS
282 840 Ościak Rafał Luft TRI Team M40 DNS
283 841 Grabarski Paweł Enterair Runnersclub M35 DNS
284 843 Paszkiewicz Krzysztof M55 DNS
285 844 Karczewski Sławomir M50 DNS
286 845 Walkowiak Marcin Agros-TJ M40 DNS
287 846 Stasiak Wojciech M25 DNS
288 848 Kotov Rostislav Mr. M25 DNS
289 852 Bubeła Adam CityZen M40 DNS
290 854 Majchrzak Tomasz M35 DNS
291 856 Borowiak Justyna Kuźnia Triathlonu K30 DNS
292 862 Gokiert-Skrentna Justyna K40 DNS
293 866 Tołoczyński Michał Zakon Kolbariuszy M25 DNS
294 869 Szkuta Monika Kondycja K40 DNS
295 870 Jagiełka Patryk UKS TRS SUSZ M35 DNS
296 871 Ręczkowski Rafał Ronczell Brwinów M30 DNS
297 873 Śliwka Piotr Sportevo M35 DNS
298 875 Prodziewicz Przemysław Zakon Kolbariuszy M25 DNS
299 876 Dziadowiec Krzysztof Krok Za Grosz M45 DNS
300 882 Andryszak Piotr SZYKOWNIA butik odzieżowy M45 DNS
301 884 Przelaskowski Wojciech M40 DNS
302 885 Radziukiewicz Anna Bigos Amigos K35 DNS
303 886 Podkowska Jagoda K30 DNS
304 891 Nowicki Marcin M35 DNS
305 895 Żurawicki Michał Crane Team M40 DNS
306 896 Postrach Marcin M35 DNS
307 899 Maziewski Piotr M40 DNS
308 901 Smak Andrzej M45 DNS
309 906 Makowski Szymon M25 DNS
310 908 Chojnacki Piotr Fit Expert Gym M50 DNS
311 909 Szubski Antoni M30 DNS
312 912 Panasiuk Marcin M35 DNS
313 914 Rosenkranc Mariusz UKS Tri-Team Rumia, M30 DNS
314 916 Kapusniak Tomasz TAK DLA TRANSPLANTACJI M40 DNS
315 924 Wojtyło Zdzisław NAFTOKOR NAFTOKOR M60 DNS
316 925 Drabjewski Paweł Tkkf Wodnik Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork M35 DNS
317 926 Miksa Cezary Asseco Active Team M30 DNS
318 927 Krzyżanowski Sławomir GVT StrefaFitness M35 DNS
319 937 Wieczorek Kuba M30 DNS
320 938 Jaroniec Lech MBC Team M35 DNS
321 940 Pomykała Justyna BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA K30 DNS
322 943 Klimczak Michał M35 DNS
323 944 Cegielska Magdalena aDHd Team K35 DNS
324 952 Borkowski Mikolaj OpenRunners M30 DNS
325 958 Romanowski Michał M40 DNS
326 962 Sobieraj Adam High Level Triathlon Team M25 DNS
327 964 Solan Radosław M40 DNS
328 966 Filarski Karol Autos M40 DNS
329 969 Skopicz Radkiewicz Anna K30 DNS
330 970 Sukacz Dawid Luft TriTeam M45 DNS
331 971 Polanski Rafal Potwory z Glebin M45 DNS
332 973 Mendelowska Izabela Kuźnia Triathlonu K35 DNS
333 975 Kujawska Agnieszka TRI-SEA Władysławowo K25 DNS
334 992 Nykiel Krzysztof M35 DNS
335 1002 Zengteler Andrzej M65 DNS
336 1006 Jarosz Maciej M45 DNS
337 1007 Balawander Jakub Go Kuba Go M40 DNS
338 1013 Warczak Piotr TEAMOCHAL M40 DNS
339 1016 Kowalski Edmund FRUITLAND Sp z o.o. M40 DNS
340 1018 Dudek Paweł MBC Team M40 DNS
341 1023 Piński Marek Asseco Active Team Asseco Active Team M30 DNS
342 1025 Bułka Rafał M45 DNS
343 1041 Chrostowski Piotr CZK Puck M30 DNS
344 1048 Sieńczyk Wojciech Wojciech Sienczyk Wojciech Sienczyk M45 DNS
345 1049 Barewski Bogdan M60 DNS
346 1051 Dziedzic Małgorzata Kuźnia Triathlonu Lufthansa Systems K25 DNS
347 1055 Michałowski Radosław Waniewski Coaching M40 DNS
348 1056 Korbolewski Adrian Czerkassport.pl M35 DNS
349 1057 Konieczna Marta Cityzen_ K25 DNS
350 1059 Liber Pawel The Luzers M35 DNS
351 1060 Ziółek Marcin The Luzers M35 DNS
352 1061 Jaroszewski Karol Vegan Triathlon/Kolarski.eu M40 DNS
353 1075 Kucal Maciej 3athlete / Dream Tri Team M30 DNS
354 1077 Nowak Wojciech Wataha Team M35 DNS
355 1078 Papiernik Marcin M35 DNS
356 1081 Sutkowski Paweł M30 DNS
357 1083 Nowakowski Jacek KS NIEMANIEMOGĘ M50 DNS
358 1099 Osiecka Beata Kuźnia Triathlonu K50 DNS
359 1102 Mysiorek Rafał M45 DNS
360 1103 Skutkiewicz Joanna K25 DNS
361 1107 Pilgun Łukasz M30 DNS
362 1109 Pawlak Krzysztof M40 DNS
363 1110 Tomczak Tomasz M40 DNS
364 1111 Kmieciak Sławek Pinio M40 DNS
365 1118 Popławski Konrad M40 DNS
366 1119 Cippert Pawel TriPassion Team M40 DNS
367 1123 Kuzior Ewa Myszków K35 DNS
368 1126 Miszewski Bartosz NEON TEAM M45 DNS
369 1132 Galiński Tomasz M45 DNS
370 1143 Klein Anna Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim K30 DNS
371 1148 Orłowski Artur Rotmanka Tri Squad M40 DNS
372 1162 Wąż Józef niezrzeszony nie M65 DNS
373 1164 Kraszewski Wojtek Super Linia M50 DNS
374 1165 Wyszomierska Małgorzata Super Linia K30 DNS
375 1173 Badeński Sebastian M35 DNS
376 1174 Bachewicz Krzysztof M30 DNS
377 1176 Osiecki Edwin Kuźnia Triathlonu M45 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon