Garmin Iron Triathlon Stężyca 2017 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bednarek Krzysztof (Stasiak Krzysztof, Stasiak Kamil) Gdynia 45-49 401
Dembczyński Michał (Paweł Dmowski, Filip Kamiński) Gdańsk 18-24 411
Dębiec Agnieszka (Aleksandra Strzelecka, Alicja Bober) Rotmanka 30-34 420
Fildebrandt Barbara (Jacek Kwiatkowski, Dawid Lubiszewski) Poznań 35-39 409
Gesing Paweł (Toporek Joanna, Banaś Daniel) Gdańsk 45-49 419
Kiełkucka Alicja (Damian Stasiewicz, Dorota Stasiewicz) Trąbki Małe 45-49 423
Kiełkucka Magdalena (Mariusz Stasiewicz, Maciej ceglecki) Trąbki Małe 18-24 422
Kiepuszewski Adrian (Robert Wrzochalski, Łukasz Czubak) Gdynia 30-34 424
Kluge Krzysztof (Pawlyta Michał , Kubiński Arkadiusz) Elbląg 30-34 404
Kowal Mariusz (Krzysztof Petke, Wladyslaw Kordonski, Mariusz Kowal) Kowale 30-34 425
Kozak Karol (Jacek Jaszewski, Emil Sobolewski) Gdynia 30-34 417
Krać Janusz (Marcin Uber, Radosław Andrzejczyk) Gdańsk 35-39 -
Lepa-Roman Magdalena (Magdalena Czapa, Krystiana Herman) Bolszewo 35-39 405
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-44 421
Mądrala Aleksandra (Damian Szluns, Arkadiusz Richert) Gdańsk 35-39 414
Owsiany Andrzej (Kowalczyk Janusz) Gdańsk 50-54 408
Pacek Marcin (Anna Jaczewska, Paweł Jeliński) Gdynia 40-44 -
Pruski Wojciech (Sławomir Wilkowski, Tomasz Staszczuk) Kobysewo 40-44 402
Sidor Ewa (Daniel Sławiński, Magdalena Sławińska) Pruszcz Gdański 30-34 -
Smentoch Karolina (Kieliszczyk Piotr, Kościelski Michał) Żukowo 25-29 413
Stenka Tomasz (Krzysztof Idzi, Przemysław Hebel) Lewino 25-29 403
Stępień Michał (Adrianna Inczewska, Szymon Kałdowski) Toruń 30-34 410
Stryszyk-Wieloszewska Bogumiła (Jaworska Paulina, Adamski Jan) Gdańsk 30-34 412
Szreder Dawid (Krzysztof Żywicki, Artur Kułakowski) Chojnice 35-39 406
Tomaszewski Michał (Rafał Roppel, Mateusz Gapski) Gdańsk 30-34 418
Wrzeszcz Rafał (Justyn Ptach, Paweł Szmajdziński) Żukowo 30-34 415
Zieliński Marcin (Joanna Kloniecka, Marcin Kachniarz) Gdańsk 30-34 416
Zięba Robert (Wiktor Zięba , Beata Zięba) Kościerzyna 40-44 407

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Krzysztof Gdynia 55-59 337
Adamowicz Piotr Gdańsk 40-44 343
Adamusiak Dawid Kiełczów 35-39 236
Albecki Witold Wejherowo 45-49 222
Alvarado Juan Felipe Sopot 30-34 380
Arendt Tomasz Kiełpino 25-29 271
Bachman Marcin Warszawa 40-44 284
Banka Arkadiusz Elblag 35-39 242
Barambas Damian Gdynia 25-29 228
Baranowski Daniel Gdynia 18-24 86
Barwiński Tomasz Łódź 45-49 -
Baryżewski Piotr Sopot 40-44 300
Bednarek Krzysztof (Stasiak Krzysztof, Stasiak Kamil) Gdynia 45-49 401
Bednarski Michał Łódź 35-39 198
Belof Magdalena Gdynia 25-29 381
Berent Krzysztof Gdynia 35-39 328
Biaduń Daniel Warszawa 35-39 18
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 272
Bilińska Katarzyna Banino 35-39 -
Błajet Jakub Toruń 35-39 338
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 1
Bogalecki Marek Gdańsk 60-64 240
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 77
Bogusz Waldemar Tczew 55-59 72
Bojanowski Daniel Gdańsk 35-39 58
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 176
Boniecki Piotr Warszawa 40-44 -
Borek Katarzyna Kraków 40-44 36
Borowiak Mariusz Jary 40-44 24
Borzyszkowski Michał Rzepnica 30-34 302
Bożeński Dariusz Rumia 45-49 -
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 183
Broekere Tomasz Zabrze 25-29 314
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 362
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 23
Brzuzy Tomasz Gdańsk 35-39 144
Buczyński Eugeniusz Białogard 40-44 114
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 127
Burakowski Grzegorz Reda 40-44 165
Burzyński Paweł Warszawa 40-44 -
Butny Rafał Gdynia 35-39 291
Chmiel Paulina Łódź 30-34 126
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 50-54 287
Chylak Kamil Warszawa 35-39 19
Cichosz Remigiusz Remi Ustka . Zurich 45-49 292
Cimachowski Jakub Solec Kujawski 35-39 16
Cyman Damian Gdańsk 35-39 310
Czapiński Michał Reda 35-39 264
Czechowski Szymon Warszawa 40-44 30
Dembczyński Michał (Paweł Dmowski, Filip Kamiński) Gdańsk 18-24 411
Derewecki Jarek Skrzeszewo 40-44 313
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 22
Dębiec Agnieszka (Aleksandra Strzelecka, Alicja Bober) Rotmanka 30-34 420
Dębiec Ewa Gdańsk 35-39 325
Drabarek Piotr Gdańsk 40-44 26
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 92
Drejer Karol Gdańsk 35-39 252
Dudek Paweł Warszawa 45-49 202
Dudek Piotr Józefów 40-44 -
Dudziński Piotr Warszawa 45-49 42
Duk Janusz Lodz 50-54 28
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 27
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 39
Dziezyc Tomasz Kleszczewo 35-39 167
Dzioba Michał Sopot 40-44 50
Dziudziel Mateusz Tczew 25-29 293
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 40
Fac Damian Warszawa 35-39 -
Fajks Adam Gdynia 40-44 364
Faran Grzegorz Sulmin 45-49 55
Felska Anna Miastko 45-49 154
Felski Mariusz Miastko 50-54 153
Fiedorow Mateusz Gdynia 25-29 199
Figel Michał Gdańsk 40-44 82
Figel Monika Gdańsk 40-44 81
Fildebrandt Barbara (Jacek Kwiatkowski, Dawid Lubiszewski) Poznań 35-39 409
Firek Wieslaw Warszawa 30-34 -
Folga Marek Wrocław 40-44 365
Folwarski Marcin Gdańsk 35-39 266
Formela Andrzej Sulęczyno 30-34 306
Frejnik Miłosz Berlin 35-39 259
Fuliński Piotr Warszawa 35-39 348
Gacki Zdobysław Gdynia 40-44 243
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 35-39 -
Gebhardt Jakub Gdynia 35-39 99
Geliński Karol Mosty 30-34 258
Gesing Paweł (Toporek Joanna, Banaś Daniel) Gdańsk 45-49 419
Gierach Marcin Niemcz 40-44 -
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 130
Głębocki Przemysław Brwinów 40-44 121
Gmyrek Damian Lubin 30-34 335
Goławski Krzysztof Wrocław 35-39 31
Goździewicz Paweł Gdynia 40-44 256
Graban Mirosław Gdańsk 50-54 329
Grabowski Tomasz Warszawa 50-54 360
Grodzki Marek Gdańsk Osowa 40-44 316
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 333
Gruchała Agnieszka Gdynia 40-44 231
Gruchała Piotr Gdynia 40-44 229
Grupiński Piotr Warszawa 40-44 9
Grygorczyk Krystian Gdańsk 18-24 349
Gryzik Czesław Chorzów 45-49 120
Grzebyta Mateusz Kartuzy 30-34 75
Grzela Ireneusz Ostrów Wlkp 40-44 123
Grzelec Jarosław Gdańsk 55-59 216
Gumienny Tomasz Suchy Dwór 45-49 110
Harasimiuk-Grodzka Malgorzata Gdansk 40-44 315
Hasior Krzysztof Warszawa - Polska 30-34 -
Hering Mateusz Bytów 25-29 295
Hirsz Kamil Adam Łódź 40-44 -
Hoły Zdzisław Straszyn 60-64 304
Hoppe Mateusz Gdańsk 25-29 69
Hornik Artur Wodzisław 35-39 101
Hościło Aleksandra Gdynia 25-29 374
Hryszko Kazimierz Tychy 50-54 61
Humiński Andrzej Gdańsk 40-44 8
Huzar Ryszard Malbork 45-49 122
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 29
Jakus Tomasz Jędrzejów 30-34 -
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 53
Janicki Sebastian Gdańsk 40-44 157
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Janik Robert Katarzynów 45-49 118
Jankowski Maciej Gdynia 40-44 317
Janta Marek Gdańsk 35-39 275
Jaraszek Maciej Łódź 30-34 44
Jarmołowicz Beata Gdańsk 45-49 245
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 168
Jarocki Grzegorz Gdansk 45-49 378
Jarzembiński Tomasz Kościerzyna 35-39 -
Jasiński Michał Łazy 40-44 -
Jaszuk Jarosław Elbląg 30-34 125
Jaumień Łukasz Sochaczew 30-34 384
Jaworski Karol Bytów 35-39 352
Jaworski Krystian Bytów 35-39 230
Jezierski Adam Łódź 35-39 309
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 -
Jezusek Jarosław Gdynia 35-39 148
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 138
Jóźwiak Łukasz Rumia 40-44 209
Juskiw Pawel Gdynia 30-34 341
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 162
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 85
Kadłubicki Rafał Polkowice 30-34 269
Kaftański Lech Łebień 60-64 257
Kałęcki Piotr Rotmanka 35-39 363
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 339
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 64
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 288
Kapusniak Tomasz Bydgoszcz 40-44 191
Karp Jakub Zielonka 40-44 285
Kasprowicz Michal Warszawa 40-44 188
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-44 241
Kawczynski Paweł Gdynia 35-39 164
Kawecki Wojciech Banino 40-44 88
Kaźmierski Michał Lusówko 35-39 112
Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki 50-54 234
Kępka Marcin Gdańsk 35-39 12
Kiełkucka Alicja (Damian Stasiewicz, Dorota Stasiewicz) Trąbki Małe 45-49 423
Kiełkucka Magdalena (Mariusz Stasiewicz, Maciej ceglecki) Trąbki Małe 18-24 422
Kiepuszewski Adrian (Robert Wrzochalski, Łukasz Czubak) Gdynia 30-34 424
Kiersnowski Henryk Gdańsk 70-74 71
Kitlas Rafał Warszawa 35-39 212
Klasa Paweł Kartuzy 30-34 225
Klim Paweł Borkowo 30-34 68
Kluge Krzysztof (Pawlyta Michał , Kubiński Arkadiusz) Elbląg 30-34 404
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 93
Kobus Tomasz Bytów,Rzepnica 35-39 345
Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo 40-44 273
Kogut Bartłomiej Oława 35-39 -
Kokoszczyńska Agnieszka Rumia 40-44 -
Kokotek Maciej Łódź 40-44 251
Kołecki Robert Gdynia 40-44 383
Konwiński Łukasz Gdynia 25-29 261
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Kopeć Dominik Łódź 35-39 331
Kornatka Karol Zduńska Wola 30-34 355
Korol Marek Gdańsk 40-44 192
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 181
Kosecki Konrad Ząbki 35-39 239
Kosicki Radosław Wrocław 80-… -
Kosmala Daria Białe Błota 30-34 195
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 25
Kospał Pawłowski Łukasz Gdańsk 35-39 294
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 207
Koszewski Sławomir Gdańsk 40-44 221
Kowal Mariusz (Krzysztof Petke, Wladyslaw Kordonski, Mariusz Kowal) Kowale 30-34 425
Kowalewski Jarosław Gdynia 50-54 -
Kowalik Grzegorz Mariew 50-54 347
Kowalski Michał Kościerzyna 40-44 283
Kozak Karol (Jacek Jaszewski, Emil Sobolewski) Gdynia 30-34 417
Krać Janusz (Marcin Uber, Radosław Andrzejczyk) Gdańsk 35-39 -
Krakowiak Michał Aleksandrów Łódzki 25-29 366
Krasiński Bartosz Gdańsk 30-34 -
Krasuski Robert Warszawa 50-54 60
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 146
Kreft Aleksander Kobysewo 30-34 182
Kreft Arkadiusz Kartuzy 30-34 104
Kremer Tomasz Zielona Góra 40-44 52
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 35-39 336
Krygier Katarzyna Gdańsk 35-39 253
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 87
Krzymień Katarzyna Julianów 35-39 290
Kubacki Tomasz Warszawa 25-29 370
Kubasik Arek Słupsk 40-44 263
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 108
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 129
Kuczyński Kamil Kraków 40-44 357
Kukliński Paweł Gdańsk 25-29 376
Kulik Jacek Gdynia 40-44 89
Kunkel Mariusz Gdańsk 40-44 282
Kurman Radosław Wrocław 35-39 303
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 -
Kusznierewicz Tomasz Gdańsk 45-49 327
Kwiatkowski Piotr Zduńska Wola 45-49 -
Kwiatkowski Rafał Toruń 40-44 344
Las Robert Nieznane 25-29 371
Laskowski Sebastian Gdynia 35-39 189
Ledwoń Sławomir Gdańsk 35-39 109
Lemke Leszek Gdynia 40-44 -
Leo Michał Gdynia 45-49 307
Lepa-Roman Magdalena (Magdalena Czapa, Krystiana Herman) Bolszewo 35-39 405
Lewiński Andrzej Gdynia 40-44 214
Lis Marek Gdańsk 50-54 358
Lis Paweł Gdańsk 40-44 136
Lis Sebastian Łódź 25-29 219
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 132
Litawa Jacek Warszawa 45-49 361
Lorek Kinga Elbląg 18-24 -
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 107
Ławicki Marcin Lubin 30-34 3
Ławicki Piotr Lubin 18-24 5
Łoś Adam Mareza 30-34 279
Łuczak Radek Łódź 45-49 353
Łudziński Mirosław Wrocław 55-59 351
Ługowski Marcin Gdańsk 35-39 84
Łukaszewski Szymon Leszno 30-34 324
Łukojko Jarosław Wrocław 50-54 97
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-44 421
Maczyński Ryszard Gdynia 40-44 276
Magdziarz Michał Gdynia 35-39 -
Maj Marek Sopot 35-39 206
Makowski Robert Warszawa 40-44 45
Maksymiuk Marta Elbląg 25-29 171
Maksyś Ryszard Pierwoszyno 60-64 196
Mamcarz Jarosław Tczew 50-54 106
Marciniuk Michał Gdynia 35-39 174
Marczak Grażyna Nieporęt 45-49 227
Marek Aureliusz Świnoujście 25-29 -
Marek-Bieleń Anna Świnoujście 40-44 -
Marek-Bieleń Krzysztof Świnoujście 50-54 65
Markiewicz Marcelina Warszawa 35-39 -
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 281
Mateja Bożena Gdańsk 55-59 323
Matusiak Grzegorz Gdynia Obłuże 35-39 346
Mazurkiewicz Maks Sopot 25-29 213
Mądrala Aleksandra (Damian Szluns, Arkadiusz Richert) Gdańsk 35-39 414
Meier Markus Koło 50-54 49
Mielewczyk Zbigniew Kartuzy 45-49 142
Mielnik Emilia Sychowo 35-39 311
Mieszkowski Radosław Piastów 45-49 131
Mika Tomasz Latchorzew 40-44 62
Mikołajczyk Kuba Zabrze 25-29 238
Miszewski Krzysztof Gdańsk 35-39 237
Młodzińska Agata Gdańsk 35-39 103
Młodziński Adam Gdańsk 35-39 102
Molendowski Jacek Gdynia 35-39 200
Molendowski Michał Bytom 45-49 226
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 20
Muster Szymon Warszawa 40-44 32
Naglik Marcin Warszawa 35-39 -
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 137
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 40-44 47
Neubauer Szymon Somonino 25-29 177
Niedźwiadek Jakub Warszawa 18-24 43
Nietupski Marcin Sopot 40-44 149
Nowak Krzysztof Chorzów 30-34 368
Nowak Łukasz Toruń 30-34 76
Nowak Marcin Łomianki 40-44 33
Nowak Roman Człuchów 35-39 -
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 140
Oklej Agata Warszawa 35-39 322
Olczak Anna Warszawa 35-39 -
Opiłowski Paweł Modła 40-44 21
Oset Piotr Sieradz 50-54 255
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 38
Osiecki Ireneusz Gdańsk 55-59 63
Ostaszewski Maciej Pruszków 35-39 -
Ostoja - Lniski Piotr Kartuzy 55-59 179
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-34 334
Owsiany Andrzej (Kowalczyk Janusz) Gdańsk 50-54 408
Pacek Marcin (Anna Jaczewska, Paweł Jeliński) Gdynia 40-44 -
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 48
Paczkowski Maciej Reda 25-29 -
Paluch Jacek Gdańsk 40-44 386
Panek Marek Poznań 30-34 372
Panfil Przemysław Gdynia 40-44 -
Pankowski Andrzej Straszyn 55-59 -
Paschke Roman Gdynia 35-39 74
Pawłowicz Dorota Białystok 30-34 35
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 -
Petelski Mateusz Gdańsk 30-34 2
Pieloch Piotr Rotmanka 30-34 56
Piernicki Krzysztof Karczemki 35-39 83
Pietryczuk Dariusz Pruszcz Gdański 30-34 -
Pięta Sylwester Straszyn 25-29 268
Piotrowicz-Janczak Hanna Pszczółki 30-34 247
Piotrowski Paweł Gdynia 35-39 100
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-54 170
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 10
Pomierski Paweł Gdańsk 25-29 250
Portee Wojciech Gdynia 45-49 375
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 262
Pożarlik Wojciech Stryków 25-29 147
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 -
Prokop Artur Warszawa 45-49 -
Prorok Tomasz Warszawa 35-39 -
Pruski Wojciech (Sławomir Wilkowski, Tomasz Staszczuk) Kobysewo 40-44 402
Przelaskowski Wojciech Kolobrzeg 40-44 201
Przeździak Marek Gdańsk 50-54 280
Przybylski Jarosław Koło 40-44 267
Przybylski Maciej Przyłęki 40-44 -
Przybysz Michał Warszawa 35-39 117
Racinowski Filip Bydgoszcz 40-44 116
Radziemski Tomasz Gdańsk/Niesiołowice 50-54 224
Rajtar Krzysztof Liszki 40-44 -
Rakowski Rafał Zgierz 40-44 95
Rażewski Maciej Malbork 18-24 91
Reuter Tomasz Sopot 45-49 124
Rękawik Szymon Elbląg 18-24 66
Rogala Jacek Wrocław 55-59 133
Rogala Konrad Kartuzy 45-49 -
Romański Michał Piastów 35-39 -
Rosati Marcin Konstancin 45-49 128
Rosenkranc Mariusz Gdynia 30-34 297
Różalski Piotr Elbląg 35-39 278
Ruciński Jakub Sopot 40-44 11
Rudolf Kai-Dieter Potsdam 50-54 204
Rutkowski Piotr Pruszcz Gdański 45-49 312
Rzytki Piotr Warszawa 35-39 161
Safranow Marcin Gdańsk 35-39 235
Sak Jacek Kąty 45-49 -
Sarapuk Krzysztof Gdynia 45-49 369
Sekrecki Michał Poznań 25-29 113
Sidor Ewa (Daniel Sławiński, Magdalena Sławińska) Pruszcz Gdański 30-34 -
Siebor Jacek Wilków 40-44 382
Siedlecki Przemysław Warszawa 35-39 193
Sienkiewicz Patryk Gdynia 45-49 135
Sieńczyk Wojciech Warszawa 45-49 -
Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański 45-49 98
Siłkowski Radosław Gdynia 40-44 59
Sitek Bartłomiej Elbląg 35-39 -
Siudak Bartek Gdańsk 30-34 332
Skalski Maciej Gdynia 40-44 340
Skomski Adam Mosty 45-49 385
Skrobacz Przemysław Reda 25-29 215
Sławik Łukasz Warszawa 40-44 265
Słowik Michał Gdynia 40-44 244
Smaruj Monika Gdańsk 35-39 14
Smentoch Karolina (Kieliszczyk Piotr, Kościelski Michał) Żukowo 25-29 413
Smolenski Michal Łódź 35-39 208
Sobieraj Grzegorz Gdynia 35-39 -
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 78
Socha Grzegorz Gdynia 30-34 169
Socha Tomasz Sopot 35-39 172
Solan Radosław Warszawa 40-44 180
Sołdan Maciej Skrzeszew 45-49 -
Spławiński Paweł Tczew 35-39 73
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 45-49 301
Stankiewicz Katarzyna Gdańsk 30-34 -
Starzynski Tomasz Warszawa 45-49 -
Stenka Tomasz (Krzysztof Idzi, Przemysław Hebel) Lewino 25-29 403
Stępień Michał (Adrianna Inczewska, Szymon Kałdowski) Toruń 30-34 410
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 156
Stryszyk-Wieloszewska Bogumiła (Jaworska Paulina, Adamski Jan) Gdańsk 30-34 412
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-54 233
Suchecki Adam Warszawa 35-39 -
Suchomska Ewelina Gdańsk 35-39 -
Sukacz Dawid Warszawa 45-49 54
Suwara Piotr Gdańsk 35-39 197
Sydor Tomasz Gdańsk 30-34 134
Sygulka Tomasz Pokój 35-39 111
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 15
Szafrański Marek Mosty 55-59 330
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 -
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 34
Szczużewski Andrzej Strzelce Opolskie 25-29 7
Szczygieł Arkadiusz Wejherowo 35-39 289
Szelągiewicz Piotr Wrocław 35-39 139
Szlaski Igor Zgierz 25-29 145
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 308
Sznaza Tadeusz Elbląg 55-59 159
Szreder Dawid (Krzysztof Żywicki, Artur Kułakowski) Chojnice 35-39 406
Sztajkowski Łukasz Gdańsk 35-39 57
Szulc Wojtek Bydgoszcz 50-54 163
Szulkowski Jarosław Warszawa 55-59 46
Szymański Marcin Warszawa 35-39 80
Szymków Sławek Straszyn 45-49 94
Ślęzak Krzysztof Poznan 30-34 354
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 160
Ślizewski Kamil Starogard Gdański 18-24 217
Świca Paweł Bolesławiec 25-29 223
Tomaszewska Julita Legionowo 35-39 249
Tomaszewski Michał (Rafał Roppel, Mateusz Gapski) Gdańsk 30-34 418
Toporowski Mariusz Gdańsk 50-54 220
Treder Wojciech Banino 30-34 286
Trepka Marek Gdynia 40-44 318
Trośniak Piotr Białogard 45-49 367
Trzaska Jarosław Piaseczno 55-59 342
Trzaska Piotr Piaseczno 30-34 155
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 79
Urbańska Anna Warszawa 30-34 -
Urowski Wojciech Charzykowy 35-39 260
Vuco Ivo Warszawa 40-44 115
Waliński Mikołaj Elbląg 35-39 211
Walkowski Michał Toruń 25-29 51
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 175
Wcisły Jarosław Warszawa 35-39 173
Welfle Jacek Gdynia 30-34 90
Welke Artur Gdynia 40-44 185
Went Marek Gdańsk 45-49 298
Wenta Waldemar Sierakowice 40-44 96
Werle Michał Warszawa 25-29 274
Wicher Rafał Zduńska Wola 25-29 359
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-34 -
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 -
Wielbiński Grzegorz Gdańsk 40-44 319
Wierzbicki Łukasz Warszawa 35-39 41
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 45-49 387
Wilandt Konrad Gdynia 30-34 356
Wilk Andrzej Bielawa 45-49 119
Wilkowiecki Robert Twardogóra 18-24 4
Winczewski Krzysztof Gdańsk 30-34 254
Wintoch Marcin Toruń 40-44 152
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 151
Wiśniewski Michał Warszawa 35-39 218
Wiśniewski Michał Elbląg 30-34 232
Witkowski Damian Pomiechówek 30-34 -
Wodzyńska Magdalena Warszawa - Polska 35-39 184
Wojtczak Michał Warszawa 30-34 350
Wojtyło Zdzisław Starogard Gdański 60-64 277
Wolinski Maciej Reda 35-39 -
Wołoszka Artur Stoczek Łukowski 18-24 141
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 18-24 321
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 17
Woźniak Bartosz Włocławek 30-34 305
Wrzeszcz Rafał (Justyn Ptach, Paweł Szmajdziński) Żukowo 30-34 415
Wydarty Emil Gdańsk 30-34 320
Wysocki Tomasz Pomiechówek 30-34 -
Zabielska Anna Warszawa 30-34 -
Zadroga Piotr Gdańsk 40-44 178
Zając Maciej Gdańsk 35-39 246
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 143
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 40-44 194
Zalewski Igor Włocławek 18-24 210
Zasada Witold Łódź 45-49 186
Zawistowski Michał Sulmin 35-39 70
Zawistowski Piotr Warszawa 30-34 299
Zengteler Wojciech Gdańsk 35-39 105
Zielinski Aleksander Gdynia 35-39 248
Zieliński Marcin (Joanna Kloniecka, Marcin Kachniarz) Gdańsk 30-34 416
Zieliński Mirosław Nieporęt 25-29 166
Zięba Marcin Warszawa 35-39 377
Zięba Robert (Wiktor Zięba , Beata Zięba) Kościerzyna 40-44 407
Zubel Beata Słupsk 45-49 270
Zubowicz Piotr Tuchom 25-29 190
Zwierz Krzysztof Wejherowo 35-39 187
Zwierzchowski Maciej Warszawa 35-39 37
Zwoliński Piotr Gdańsk 35-39 326
Zwoliński Radosław Łódź 45-49 -
Żychski Wojciech Gdynia 35-39 158
Żygenda Robert Gdynia 50-54 296
Żyłka Łukasz Pruszcz Gdański 35-39 379
Żyszkiewicz Piotr Ustka 45-49 150
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon