Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2017 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Pozycja na rezerwie Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa
4 Lewandowski Krzysztof Piaseczno 20-29
5 Mazurkiewicz Dariusz Warszawa 40-49
8 Błażejewski Karol Warszawa 30-39
10 Neska Mateusz Otwock 30-39
11 Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 50-59
12 Bator-Grzegorczyk Katarzyna Łódź 30-39
13 Bachewicz Krzysztof Elbląg 30-39
14 Wasilewski Piotr Głosków 30-39
18 Adamczyk Matthieu Warszawa 20-29
19 Żurawski Paweł Karczew 20-29
20 Wrona Andrzej Lublin 50-59
21 Baran Wojciech Warszawa 30-39
22 Piłat Adrian Dobre Miasto 20-29
23 Podkowska Jagoda Warszawa 30-39
25 Szlom Mariusz Warszawa 40-49
28 Kozak Małgorzata Warszawa 30-39
29 Kaliński Artur Warszawa 40-49
30 Burzyński Paweł Warszawa 40-49
31 Bohater Paulina Wrocław 16-17
32 Matla Maciej Warszawa 30-39
33 Cisek Mirosław Piaseczno 40-49
34 Kurkiewicz Andrzej Franciszków 40-49
35 Mazloum Amir Piastów 30-39
36 Cymer Szymon Radzymin 20-29
37 Gawkowski Robert Legionowo 40-49
38 Sadowska Monika Warszawa 30-39
39 Rzążewska Agnieszka Kazuń Nowy 30-39
40 Danylchenko Yuriy Latchorzew 30-39
42 Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-39
43 Markowska Anna Piaseczno 40-49
44 Stege Rene Warszawa 30-39
45 Jarosz Maciej Warszawa 40-49
46 Komorowska Olga Warszawa 20-29
47 Rybiec Marek Józefosław 40-49
48 Antoniuk Marcin Warszawa 40-49
49 Bodak Kajetan Mosty, Gmina Kosakowo 30-39
50 Czerwinski Krzysztof Warszawa 30-39
51 Rosiak Tomasz Warszawa 40-49
52 Michalski Adrian Warszawa 20-29
53 Maron Jacek Warszawa 40-49
54 Stepniowski Marek Brooklyn 30-39
55 Zięba Zbigniew Nadarzyn 40-49
56 Cippert Pawel Warszawa - Polska 40-49
57 Chojnacki Kuba Warszawa 30-39
58 Kosakowski Rafał Łódź 40-49
59 Szymonek Mirosław Złotoryja 50-59
60 Czajkowski Grzegorz Warszawa 30-39
61 Pietrowicz Kamil Warszawa 30-39
62 Gierszewski Jacek Warszawa 30-39
64 Zakrzewski Maciej Warszawa 40-49
65 Kosacki Piotr Warszawa 40-49
69 Staniszewski Tymoteusz Warszawa 20-29
71 Wojciechowska Katarzyna Warszawa 30-39
72 Zawadzka Ewelina Olecko 30-39
73 Safiańczuk Karolina Józefosław 30-39
74 Wasilewska Joanna Warszawa 40-49
75 Wodzińska Zuzanna Warszawa - Polska 20-29
76 Podwysocki Łukasz (Wojciech Stępel, Tomasz Podwysocki) Marki 30-39
77 Kubalak Andrzej Warszawa 30-39
78 Kabelis Monika Warszawa 30-39
79 Szymańska Urszula Warszawa 30-39
81 Niemyska Dominika Osowiec 20-29
82 Zamęcka Agnieszka Warszawa 20-29
83 Kur Joanna Kobyłka 20-29
84 Suchecki Adam Warszawa 30-39
85 Wiśniewska Magdalena Poznań 20-29
86 Tyc Zbigniew Pruszków 50-59
87 Malesa Paweł Marki 40-49
88 Goga Michal Warszawa 30-39
90 Chałupka Michał Piaseczno 30-39
91 Chalupa Leszek Elbląg 40-49
92 Staroń Łukasz Warszawa 20-29
94 Piechota Arkadiusz Pruszków 30-39
95 Robles Jose Carlos Gdańsk 20-29
96 Mężyński Piotr Warszawa 30-39
97 Zatorski Robert Warszawa 40-49
98 Brach Wojciech Warszawa 30-39
100 Goryński Dawid Susz 16-17
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon