Garmin Iron Triathlon Stężyca 2017 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Pacek Marcin (Anna Jaczewska, Paweł Jeliński) Gdynia 40-49 446
Różalska Aleksandra (Anetta Klimowska, Magda Bartczak) Elbląg 30-39 448
Szarmach Łukasz (Kordek Monika, Szreder Piotr) Gdynia 30-39 447

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Agnieszka Błaszczyk Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Andrulewicz Piotr Gdynia 18-19 501
Andrulewicz Stanisław Gdynia 40-49 523
Antoniuk Marcin Warszawa 40-49 460
Badeński Sebastian Gdynia 30-39 454
Basińska Agnieszka Warszawa 30-39 479
Bator-Grzegorczyk Katarzyna Łódź 30-39 529
Benkowska Paulina Gdańsk 20-29 -
Biełous Arek Gdańsk 40-49 577
Bigaj Andrzej Gdynia Cisowa 30-39 599
Biszewski Andrzej Gdynia 40-49 465
Bogulski Piotr Zblewo 20-29 578
Broż Krzysztof Koło 40-49 497
Brzoskowska Julia Stężyca 16-17 462
Brzozowski Piotr Miłomłyn 30-39 -
Bucki Konrad Tczew 20-29 605
Buczkovska Magda Gdynia 30-39 -
Bujak Aleksandra Bolszewo 20-29 -
Burska Małgorzata Dobrcz 30-39 487
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 607
Chełminiak Artur Świętochłowice 40-49 585
Chlebowski Jerzy Warszawa 50-59 -
Chrostowski Piotr Rumia 30-39 591
Chuyko Olga Sopot 20-29 572
Chyłkowski Filip Michałowice 16-17 -
Cierzan Rafal Karsin 30-39 522
Czerwionka Dariusz Gdynia 30-39 561
Czyż Krzysztof Gdynia 30-39 453
Dobrzański Jakub Warszawa 30-39 473
Domagalski Łukasz Gdańsk 30-39 568
Domański Jacek Expedyt Warszawa 60-… -
Domżalska Julia Elbląg 16-17 -
Dorosz Damian Rumia 20-29 491
Dowbor Maciej Warszawa 30-39 554
Drzewoszewski Kamil Susz 16-17 -
Dulas Tomasz Chwaszczyno 40-49 626
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 602
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Dziuba Sławomir Chojniczki 30-39 538
Filipek Krzysztof Warszawa 30-39 588
Gabriel Łukasz Starogard Gdański 30-39 531
Gabriel Patryk Starogard Gdański 40-49 530
Gacka Katarzyna Gdynia 40-49 581
Gałąska Łukasz Gdynia 30-39 575
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 625
Gaza Marcin Elbląg 30-39 -
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 451
Glaubert Weronika Elbląg 16-17 -
Gładysz Dariusz Częstochowa 40-49 459
Głębocki Jan Brwinów 16-17 467
Gornowicz Kuba Gdańsk 30-39 485
Gorski Dariusz Gdynia 40-49 499
Goryński Dawid Susz 16-17 -
Górska Daria Warszawa 40-49 590
Górski Henryk Łódź 30-39 541
Grabowski Tomasz Warszawa 50-59 -
Grugel Artur Chojnice 30-39 574
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 495
Grzegorczyk Adam Łódź 40-49 528
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 20-29 -
Gwozdz Maciej Gdańsk 40-49 -
Hajdukowicz Janusz Gdańsk 50-59 486
Immendorff Gabriele Potsdam 50-59 205
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 50-59 614
Jakubowski Edward Swidwin 60-… 563
Jakubowski Piotr Gdansk 30-39 564
Jakubowski Piotr Gdynia 40-49 512
Jankowski Paweł Warszawa 30-39 598
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 40-49 461
Jańczuk Paweł Konstancin-Jeziorna 40-49 449
Jarmuż Wojciech Różyny 30-39 594
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 471
Jarosz Artur Jędrzejòw 30-39 -
Jarosz Maciej Warszawa 40-49 567
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 40-49 510
Kaczmarek Adam Gdynia 20-29 507
Kalinowski Juliusz Lubichowo 30-39 619
Kamiński Jakub Pasłęk 20-29 609
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 586
Kątnik Leszek Gdańsk 60-… 492
Kempa Tomasz Białystok 30-39 543
Kitlas Magdalena Warszawa 30-39 546
Klimkowski Szymon Police 20-29 466
Kolasa Lukasz Gdynia 30-39 559
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 552
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 -
Konowałów Dominika Jerzykowo 30-39 615
Konstanty-Polaczuk Katarzyna Gdańśk 40-49 513
Korowaj Mateusz Warszawa 20-29 542
Kors Justyna Wrocław 20-29 545
Kosatko Mariusz Gdynia 40-49 560
Kosmecka Marta Gdynia 30-39 516
Kosmecki Michał Gdynia 30-39 515
Kotfis Ryszard Gdynia 60-… 553
Kowalczyk Aleksandra Dębówiec 50-59 608
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-59 601
Kozak Karol Elbląg 16-17 -
Król Robert Kielce 40-49 457
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 610
Kubiak Tomasz Dobrcz 50-59 472
Kubuszewski Michał Wejherowo 30-39 525
Kuciaba Jacek Straszyn 40-49 534
Kudosz Karol Gołdap 20-29 623
Kwidziński Bartosz Elbląg 20-29 -
Kwidziński Waldemar Elbląg 40-49 -
Latawiec Bartosz Legionowo 30-39 464
Lewandowska Natalia Kartuzy 30-39 603
Lewandrowski Adam Rumia 40-49 562
Lis Anna Kielce 30-39 611
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 468
Lubiński Kamil Gdynia 20-29 508
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 458
Łagownik Marta Gdańsk 20-29 477
Łakomski Olek Warszawa 40-49 -
Łęcki Tomasz Warszawa 40-49 533
Łogin Marcin Warzymice 30-39 544
Łukiewicz Łukasz Elbląg 30-39 550
Majewska Izabela Grudziądz 20-29 524
Małecki Jacek Sieradz 40-49 506
Marczak Adam Nieporęt 40-49 482
Marek-Bieleń Anna Świnoujście 40-49 67
Markiewicz Marcelina Warszawa 30-39 -
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-… 612
Matusiak Miłosz Elbląg 16-17 -
Michalska Agata Poznań 30-39 589
Michalski Przemysław Gdańsk 40-49 557
Mieloch Artur Chodzież 30-39 593
Mieszkowski Stanisław Piastów 16-17 469
Milczarek Marcin Warszawa 40-49 474
Mioduszewska Aleksandra Warszawa 20-29 616
Mioduszewska-Sienkiewicz Marta Gdynia 40-49 470
Miszewski Jan Gdańsk 60-… 503
Możdżonek Anna Warszawa 30-39 535
Mroczek Patryk Rumia 20-29 490
Musial Michal Rumia 30-39 -
Musiał Michał Rumia 30-39 526
Nagorka Marta Kosakowo 20-29 481
Niedźwiedzki Michał Gdynia 30-39 565
Nikel Natalia Susz 20-29 504
Nowacka Dominika Warszawa 20-29 584
Nowak Roman Człuchów 30-39 -
Onoszko Wojciech Chmielno 30-39 627
Opała Jakub Świętochłowice 20-29 592
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 50-59 500
Ożarowska Monika Gdańsk 30-39 576
Pacek Marcin (Anna Jaczewska, Paweł Jeliński) Gdynia 40-49 446
Pacholczyk Krzysztof Słupsk 20-29 573
Paliński Maciej Susz 16-17 505
Paluchowski Daniel Warszawa 40-49 597
Pałasz Edmund Rumia 60-… 571
Pangelow Bojan Kolbudy 40-49 -
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 604
Peek Marcin Kościerzyna 30-39 496
Perera Diana Warszawa 30-39 532
Piankowska Kinga Stężyca 20-29 -
Piekarski Marek Bydgoszcz 40-49 630
Piernicka Małgorzata Gdańsk 30-39 519
Piernicki Bartłomiej Gdynia 30-39 600
Piernicki Jacek Gdańsk 30-39 520
Piliński Piotr Pierwoszyno 30-39 527
Piłat Adrian Dobre Miasto 20-29 -
Pionke Patrycja Reda 20-29 595
Piotrowicz Ewa Gdańsk 30-39 624
Płotka Emilia Koszalin 30-39 509
Polaczuk Piotr Gdańsk 40-49 514
Polański Sławomir Gdynia 30-39 547
Poniatowska Aleksandra Banino 30-39 622
Poreda Piotr Wejherowo 30-39 618
Przychodzień Rafał Warszawa 40-49 549
Reszczyński Paweł Kościerzyna 30-39 511
Robles Jose Carlos Gdańsk 20-29 537
Romanowicz Piotr Rotmanka 40-49 579
Różalska Aleksandra (Anetta Klimowska, Magda Bartczak) Elbląg 30-39 448
Różalski Robert Elbląg 20-29 475
Rumińska Katarzyna Malbork 16-17 -
Rybiec Marek Józefosław 40-49 -
Samojlik Zbigniew Piaseczno 40-49 540
Samp Marek Berlin 60-… 203
Samulska Ewa Warszawa 30-39 518
Serkowski Piotr Stezyca 40-49 489
Seroka Jerzy Gdańsk 40-49 463
Sędzielewski Mariusz Częstochowa 40-49 570
Sienkiewicz Wiktor Gdynia 18-19 551
Skolasiński Radosław Susz 16-17 -
Skutkiewicz Joanna Gdynia 20-29 569
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-49 456
Sobieraj Rafal Koszalin 30-39 498
Sobowiec Szymon Bydgoszcz 40-49 480
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 30-39 483
Solnikowski Michał Słupsk 20-29 -
Stafiej Filip Legionowo 40-49 476
Stankiewicz Katarzyna Gdańsk 30-39 583
Stankiewicz Katarzyna Gdansk 30-39 -
Stembnowska Aleksandra Warszawa 20-29 617
Stoiński Adam Gdynia 40-49 613
Subalski Wojciech Koszalin 30-39 521
Szarmach Łukasz (Kordek Monika, Szreder Piotr) Gdynia 30-39 447
Szemro Katarzyna Gdansk 40-49 488
Szewczyk Aleksandra Słupsk 20-29 -
Szot Dawid Sztum 20-29 455
Szulc Maciej Warszawa 50-59 548
Szwaluk Jacek Gdańsk 40-49 580
Śliwka Jakub Błonie 18-19 582
Świacki Maciej Gdańsk 40-49 517
Świstak Mateusz Piastów 30-39 -
Tomczak Jacek Katowice 20-29 539
Wasilewski Piotr Głosków 30-39 -
Wąsik Katarzyna Reda 30-39 621
Wenta Rafał Sierakowice 20-29 493
Wilczęga Marcin Warszawa 30-39 628
Wilkowski Paweł Gdańsk 30-39 558
Winczewski Tomasz Elbląg 40-49 -
Witkowski Jarosław Gdańsk 50-59 484
Włodarczyk Piotr Łódź 40-49 566
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-29 450
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-49 452
Wojcieszonek Damian Kobylanka 20-29 -
Woźniak Tomasz Gdańsk 40-49 596
Wróblewski Paweł Sulęczyno 30-39 536
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 556
Zamęcka Agnieszka Warszawa 20-29 555
Zaręba Beata Kaliska 40-49 620
Zdort Anna Warszawa 40-49 587
Zielinska Magdalena Gdynia 30-39 494
Ziółkowski Julian Gdańsk 50-59 629
Zmyślony Franciszek Elbląg 16-17 -
Zubowicz Marek Tuchom 50-59 478
Zygmuntowicz Piotr Gdynia 60-… 502
Żbikowska-Jusis Katarzyna Łódź 30-39 606
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon