Elemental Tri Series Olsztyn 2017 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Angelov Krumov Krum Topolovgrad 24-… 139
Balcerek Marcin Góra Kalwaria 24-… -
barbella jose WARSZAWA 24-… 80
Bartkowski Marek Warszawa 24-… -
Bednarczyk Tomasz Lębork 24-… 60
Biełous Arek Gdańsk 24-… 26
Bieniecki Michał Olsztyn 24-… 79
Błaszczyk Mateusz Oblęgorek 18-19 151
Błażejewski Karol Warszawa 24-… 69
Bogdanowska Helena Warszawa 24-… -
Bogorodz Mateusz Mrągowo 24-… 77
Bołtryk Andrzej Białystok 24-… 109
Brembor Tomasz Chorzów 20-23 3
Bujko Katarzyna Mińsk Mazowiecki 24-… 175
Bujko Tomasz Wielgolas 24-… 174
Burska Małgorzata Dobrcz 24-… 42
Chudy Aleksander Warszawa 24-… 145
Cieślik Mateusz Strzelce Krajeńskie 18-19 140
Cippert Pawel Warszawa - Polska 24-… 159
Ciszek Jerzy Żabia Wola 24-… 70
Combik Marcin Kraków 20-23 161
Czarnowska Aleksandra Warszawa 24-… 157
Czarnowski Robert Raszyn 24-… 167
Czerniak Tomasz Warszawa 24-… 61
Damentka Kamil Rumia 18-19 185
Dąbski Grzegorz GDYNIA 24-… 132
Dowgiałło Tomek Stare Jabłonki 24-… 113
Dylla Ryan Warszawa 24-… 85
Dziewulska Aleksandra Warszawa 24-… 92
Dzik Marta Poznań 24-… 54
Erd Jacek Warszawa 24-… 33
Fajks Adam Gdynia 24-… 24
Falbogowski Maciej Poznań 18-19 6
Frolików Aleksander Gdynia 24-… -
Garbiec Tomasz Warszawa 24-… 64
Gąsior Piotr Susz 24-… 38
Głodowski Michał Warszawa 24-… 27
Górski Daniel Pisz 24-… -
Greczyło Adam Gdynia 24-… -
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 24-… 133
Gugała Maciej Ćmińsk 24-… 65
Hartlinski Wojciech Patryki 24-… 75
Jabłoński Krzysztof Olsztyn 24-… 51
Janowiak Marek Olsztyn 24-… 93
Jarliński Michał Rumia 18-19 10
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 24-… 179
Jereczek Michał Toruń 20-23 95
Jęczmyk Jakub Zakopane 24-… 111
Jończyk Małgprzata Olsztyn 24-… 156
Juszkowiec Daniel Warszawa 18-19 88
Kachniarz Artur Toruń 24-… 32
Kacperski Olaf Warszawa 24-… 91
Kaim Ignacy Warszawa 24-… 103
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 24-… 89
Kamejsza Bartosz Warszawa 24-… 102
Kaminski Wojciech Olsztyn 24-… 131
Kantorska Monika Komorów 24-… 56
Kapka Sławomir Tomaszów Maz. 24-… 107
Karolewski Krzysztof Olsztyn 24-… 21
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 24-… 14
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 24-… 4
Kettler Mélanie Olsztyn 24-… 105
Kin Paweł Warszawa 24-… 148
Klejna Waldemar Lubawa 20-23 130
Klimas Paulina Ćwiklice 20-23 15
Kołodziejczyk Tomasz Bialystok 24-… 36
Kołodziejski Marek Stawiguda 24-… -
Kopcewicz Tomasz Stawiguda 24-… 78
Kosicki Tomasz Lusówko 24-… 114
Kosińki Włodzimierz Kozłów Biskupi 24-… 153
Kościesza Piotr Olsztyn 24-… 135
Kowalczyk Tomasz Warszawa 24-… 52
Kozysa Maciej Warszawa 24-… 74
Krasnodębska Oliwia Grudziądz 16-17 112
Krawczyk Jacek Rumia 20-23 1
Kubalak Andrzej Warszawa 24-… 146
Kujawa Paweł Biskupiec 24-… 101
Kułak Piotr Biskupiec 24-… 108
Kupka Bazyl Nowa Ruda 20-23 171
Kupka Martyna Poznań 24-… 48
Kurczewski Kamil Zgierz 24-… 162
Kurek Wojciech Elblag 24-… 31
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 18-19 123
Kwieciński Sebastian Mława 24-… 30
Laskowski Michał Warszawa 24-… 98
Lech Krzysztof Michałowice 24-… 59
Lenartowicz Paweł Koło 20-23 90
Lencse-Mucha Judit Warszawa 24-… 66
Leszczewicz Waldek Warszawa 24-… 49
Lewandowska Katarzyna Piaseczno 24-… 128
Lewandowska Oktawia Szczecin 18-19 178
Lewandowski Igor Łódź 24-… 134
Lipowska Małgorzata Kraków 20-23 169
Lis Łukasz Lublin 24-… -
Lisowski Przemysław Olsztyn 24-… 152
Lorek Marcin Torun 24-… -
Łagownik Marta Gdańsk 20-23 13
Ławicki Piotr Lubin 20-23 5
Maclean Nolan Anna 24-… 158
Maniecka Agnieszka Warszawa 24-… -
Manteufel Jacek Sztum 24-… 115
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 2
Marczak Arkadiusz Grzebowilk 18-19 73
Michalski Wojciech Dywity 24-… 117
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 24-… 144
Mucha Mariusz Warszawa 24-… 72
Navahrodskaya Volha Gniezno 16-17 -
Niemyska Dominika Osowiec 20-23 150
Ochenkowski Sebastian Warszawa 24-… -
Odzinkowski Łukasz warszawa 24-… -
Olejniczak Ula Głogów 18-19 116
Olender Paweł Warszawa / Mrągowo 24-… 39
Olszewski Łukasz Bydgoszcz 24-… -
Osiński Arkadiusz Malbork 24-… 35
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 24-… 141
Paradowicz Maciej Bielsk Podlaski 24-… 104
Petters Klaudia Bolesławiec 18-19 186
Pieczarka Dariusz Olsztyn 24-… 122
Piekarski Rafał Opoczno 20-23 129
Pilkowski Pawel Bialystok 24-… 34
Piórkowski Mariusz Mińsk Mazowiecki 24-… -
Płotka Grzegorz Koszalin 24-… 55
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 82
Przymusiński Filip Poznań 24-… 11
Pytel Maria Starachowice 24-… 19
Radomińska Aleksandra Mińsk Mazowiecki 16-17 44
Radomiński Tomasz Mińsk Mazowiecki 24-… 43
Ratajczak Magdalena Mogilno 18-19 47
Rażewski Maciej Malbork 18-19 180
Roś Piotr Olsztyn 24-… -
Rozporski Marek Olsztyn 24-… 176
Rózicka Katarzyna Warszawa 24-… 137
Rudzinski Grzegorz Gryfino 18-19 -
Rudzińska Aleksandra Warszawa 20-23 138
Rudziński Grzegorz Gryfino 18-19 119
Rudziński Jakub Gryfino 18-19 189
Ryczak Maja Wroclaw 20-23 160
Rynko Paweł Olsztyn 24-… 83
Rypina Sylwester Warszawa 24-… 58
Rzepka Jakub Warszawa 24-… 172
Sanecka Julia Gryfino 16-17 118
Sarnecki Krzysztof Mińsk Mazowiecki 24-… -
Sarnowska Katarzyna Otwock 24-… -
Schirmer Julia Warszawa 20-23 46
Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 24-… 22
Sikora Aleksandra Juszczyn 20-23 168
Siódmiak Igor Szczecinek 18-19 164
Składanek Jakub Warszawa 24-… 57
Skoblewski Wojciech Warszawa 24-… 121
Skutkiewicz Joanna Gdynia 24-… 147
Słupek Roksana Bydgoszcz 18-19 17
Sobczak Bogusław Warszawa 24-… 190
Socha Grzegorz Gdynia 24-… 96
Socha Tomasz Sopot 24-… 86
Sojkowski Piotr Warszawa 24-… -
Sokalska Aneta Warszawa 24-… 181
Sowiński Miłosz Krzyżanowice 20-23 12
Spławski Adam Warszawa 24-… 81
Stadnicki Radek Podkowa Leśna 24-… 68
Stasinski Rafał Olsztyn - Ruś 24-… 126
Staszewski Marcin Olsztyn 24-… 87
Stawiarski Grzegorz Olsztyn 24-… 125
Stefankiewicz Jakub Zgierz 24-… 94
Stefański Wojciech Gniezno 20-23 170
Straus Maciej Milanówek 24-… 84
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 97
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 67
Swaryczewski Tomasz Olsztyn 24-… 29
Syrowiecka Joanna Kraków 24-… -
Szadejko Adam Gdynia 24-… 40
Szarmacher Sebastian Działdowo 24-… 165
Szmigielska Noemi Warszawa 24-… 136
Szpakowski Michał Olsztyn 24-… 163
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 8
Szymański Łukasz Olsztyn 24-… 173
Szymański Maciek Warszawa 24-… 127
Śliwka Jakub Błonie 18-19 155
Świderski Maksymilian Warszawa 18-19 76
Tafiłowski Robert Krobia 24-… 53
Tatkowski Jarek Olsztyn 24-… 142
Thiesse Sebastien Warszawa 24-… 110
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 24-… 71
Tyc Zbigniew Pruszków 24-… -
Urbanek Elżbieta Gryfino 24-… -
Urbanek Mateusz Gryfino 18-19 120
Urbański Dawid Gdańsk 24-… 184
Vuco Ivo Warszawa 24-… 45
Vysochanskiy Maksym Tarnow 24-… 149
Walkowiak Marcin Subkowy 24-… 166
Walkowiak Miłosz Rumia 18-19 9
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 16
Wegelein Christina Warszawa - Polska 24-… 143
Weiss Claudia Szczecin 20-23 -
Węgrzyn Maciej Kielce 24-… 99
Wielakin Dariusz Knyszyn 24-… 191
Wilk Adrian Police 18-19 187
Wilkowiecki Robert Twardogóra 20-23 7
Winna Olga Włocławek 24-… 100
Winny Dawid Włocławek 24-… 183
Wiśniewska Magdalena Poznań 24-… 18
Wiśniewski Michał Warszawa 24-… 41
Wojciechowski Piotr Olsztyn 24-… 37
Wojcieszonek Damian Kobylanka 20-23 188
Wolski Krzysztof Łódź 24-… 124
Woronko Damian Białystok 24-… 154
Wójcik Dariusz Warszawa 24-… 63
Zagrzejewski Bartosz Warszawa 24-… 62
Zając Piotr Warszawa 24-… 28
Zalewski Krzysztof Olsztyn 24-… -
Zarin Roman Kaliningrad 24-… 23
Zdort Anna Warszawa 24-… 182
Ziółek Patryk Olsztyn 20-23 -
Zygmunt Marta Koło 18-19 177
Żarnowska Karolina Warszawa 18-19 106
Żyłowski Dawid Gdańsk 20-23 25
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon