Elemental Tri Series Olsztyn 2017 - dystans sprinterski - wyniki

2017-05-14 11:30 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 2 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice TriDivision TriathlonTeam/Labosport M24 1 1 00:08:14 (4)00:01:48 (1)00:27:45 (3)00:01:35 (6)00:15:32 (1) 00:54:55
2 12 Sowiński Miłosz AZS AWF Wrocław Triathlon Pro Team M20 1 2 00:08:16 (5)00:01:51 (3)00:27:41 (1)00:01:34 (4)00:15:52 (3) 00:55:14 00:00:19
3 3 Brembor Tomasz GVT BMC AZS-AWF Katowice M20 2 3 00:08:09 (2)00:01:55 (8)00:27:44 (2)00:01:32 (2)00:16:03 (4) 00:55:23 00:00:28
4 185 Damentka Kamil UKS G-8 Bielany Elemntal Team UKS G-8 Bielany Warszawa M18 1 4 00:08:42 (11)00:01:55 (7)00:28:34 (10)00:01:28 (1)00:15:44 (2) 00:56:24 00:01:29
5 4 Kaźmierczak Mateusz GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M24 2 5 00:08:41 (8)00:01:51 (2)00:28:27 (4)00:01:35 (7)00:16:28 (6) 00:57:02 00:02:07
6 8 Szymanowski Przemysław IDMAR Racing Team-Triathlon Division M24 3 6 00:08:41 (9)00:01:59 (14)00:28:31 (8)00:01:41 (14)00:16:23 (5) 00:57:15 00:02:20
7 1 Krawczyk Jacek UKS Tri-Team Rumia M20 3 7 00:08:09 (1)00:01:56 (9)00:28:55 (13)00:01:33 (3)00:16:43 (8) 00:57:17 00:02:22
8 6 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M18 2 8 00:08:38 (7)00:01:58 (12)00:28:37 (12)00:01:36 (8)00:16:36 (7) 00:57:25 00:02:30
9 9 Walkowiak Miłosz UKS Tri-Team Rumia M18 3 9 00:08:13 (3)00:02:02 (18)00:29:00 (14)00:01:37 (9)00:16:50 (9) 00:57:42 00:02:47
10 88 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M18 4 11 00:08:51 (18)00:01:53 (4)00:28:29 (5)00:01:45 (24)00:16:51 (10) 00:57:50 00:02:55
11 7 Wilkowiecki Robert GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M20 4 10 00:08:22 (6)00:02:06 (22)00:28:34 (11)00:01:42 (18)00:17:06 (11) 00:57:50 00:02:55
12 11 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M24 4 12 00:08:41 (10)00:02:01 (16)00:28:31 (9)00:01:54 (35)00:17:22 (13) 00:58:29 00:03:34
13 187 Wilk Adrian KS IRONMAN CS POLSKA M18 5 13 00:08:48 (16)00:01:57 (10)00:28:29 (7)00:01:37 (10)00:18:08 (20) 00:58:59 00:04:04
14 10 Jarliński Michał UKS Tri-Team Rumia M18 6 14 00:08:48 (15)00:01:58 (13)00:28:29 (6)00:01:42 (17)00:18:03 (19) 00:59:00 00:04:05
15 164 Siódmiak Igor MKP SZCZECINEKk M18 7 15 00:08:57 (22)00:01:59 (15)00:29:59 (17)00:01:38 (11)00:17:39 (16) 01:00:12 00:05:17
16 168 Sikora Aleksandra Triathlon YMCA Kraków K20 1 1 00:09:01 (24)00:01:54 (6)00:30:03 (18)00:01:42 (16)00:18:19 (21) 01:00:59 00:06:04
17 129 Piekarski Rafał HUROM Polska HUROM M20 5 16 00:09:25 (31)00:02:09 (27)00:30:40 (24)00:01:41 (15)00:17:09 (12) 01:01:04 00:06:09
18 188 Wojcieszonek Damian KS IRONMAN C/S POLSKA M20 6 17 00:09:16 (26)00:01:54 (5)00:18:37 (25) 01:01:09 00:06:14
19 15 Klimas Paulina AZS AWF Katowice GVT BMC K20 2 2 00:08:52 (20)00:02:02 (19)00:30:04 (19)00:01:47 (26)00:18:36 (24) 01:01:21 00:06:26
20 17 Słupek Roksana MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz K18 1 3 00:08:46 (14)00:02:13 (32)00:31:16 (30)00:01:40 (13)00:17:29 (14) 01:01:23 00:06:28
21 16 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K24 1 4 00:09:24 (29)00:02:11 (30)00:30:37 (22)00:01:44 (22)00:17:37 (15) 01:01:33 00:06:38
22 189 Rudziński Jakub KS IRONMAN CS POLSKA M18 8 18 00:08:56 (21)00:02:08 (26)00:29:55 (15)00:01:50 (29)00:19:28 (35) 01:02:16 00:07:21
23 90 Lenartowicz Paweł UKS G-8 Bielany Warszawa M20 7 19 00:08:44 (13)00:02:04 (21)00:30:09 (20)00:01:43 (20)00:19:53 (44) 01:02:32 00:07:37
24 13 Łagownik Marta Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 3 5 00:09:57 (42)00:02:06 (23)00:31:18 (31)00:01:34 (5)00:17:41 (17) 01:02:37 00:07:42
25 19 Pytel Maria Triathlon Starachowice / SZYMANOWSKI Triathlon Team K24 2 6 00:09:22 (27)00:02:02 (17)00:30:47 (25)00:01:44 (23)00:19:02 (30) 01:02:57 00:08:02
26 124 Wolski Krzysztof M24 5 20 00:09:59 (43)00:02:41 (50)00:30:39 (23)00:01:56 (37)00:17:48 (18) 01:03:03 00:08:08
27 76 Świderski Maksymilian TRINERGY M18 9 21 00:09:25 (30)00:02:20 (35)00:30:26 (21)00:01:52 (33)00:19:48 (42) 01:03:51 00:08:56
28 114 Kosicki Tomasz UKS Lusowo M24 6 22 00:10:07 (46)00:02:26 (39)00:30:47 (26)00:01:51 (31)00:18:50 (26) 01:04:00 00:09:05
29 118 Sanecka Julia Delf Gryfino K16 1 7 00:09:53 (41)00:02:17 (34)00:31:12 (28)00:01:48 (27)00:18:53 (27) 01:04:03 00:09:08
30 120 Urbanek Mateusz Delf Gryfino M18 10 23 00:09:24 (28)00:02:38 (47)00:31:22 (33)00:01:59 (40)00:19:02 (31) 01:04:24 00:09:29
31 14 Kaźmierczak Hanna GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych K24 3 8 00:09:47 (37)00:02:13 (31)00:31:20 (32)00:01:43 (19)00:19:21 (34) 01:04:24 00:09:29
32 151 Błaszczyk Mateusz TS Akwedukt Kielce M18 11 24 00:08:51 (19)00:02:08 (25)00:29:58 (16)00:01:48 (28)00:21:45 (68) 01:04:29 00:09:34
33 82 Popławski Jan NeON Team M24 7 25 00:10:21 (48)00:02:28 (41)00:31:03 (27)00:01:51 (30)00:18:59 (29) 01:04:42 00:09:47
34 186 Petters Klaudia TS Akwedukt Kielce K18 2 9 00:09:30 (33)00:02:09 (28)00:32:09 (43)00:01:46 (25)00:19:16 (32) 01:04:49 00:09:54
35 60 Bednarczyk Tomasz Plaża ,,Miron" Lubowidz M24 8 26 00:10:16 (47)00:02:35 (45)00:31:37 (36)00:02:06 (49)00:18:32 (22) 01:05:06 00:10:11
36 160 Ryczak Maja UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K20 4 10 00:08:50 (17)00:02:25 (38)00:33:17 (61)00:01:56 (38)00:19:42 (37) 01:06:09 00:11:14
37 155 Śliwka Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 12 27 00:09:00 (23)00:02:21 (36)00:31:48 (39)00:01:39 (12)00:22:01 (74) 01:06:49 00:11:54
38 177 Zygmunt Marta MLUKS Triathlon Koło K18 3 11 00:09:47 (36)00:02:15 (33)00:31:15 (29)00:01:52 (32)00:21:49 (70) 01:06:58 00:12:03
39 169 Lipowska Małgorzata YMCA Kraków K20 5 12 00:10:00 (44)00:02:07 (24)00:31:43 (37)00:02:04 (45)00:21:10 (54) 01:07:04 00:12:09
40 134 Lewandowski Igor K.S Celironman RTS Widzew Łódź M24 9 28 00:10:32 (49)00:02:27 (40)00:31:24 (34)00:02:11 (54)00:20:37 (51) 01:07:12 00:12:17
41 116 Olejniczak Ula CSGT Głogów K18 4 13 00:09:51 (40)00:02:33 (44)00:32:03 (42)00:01:59 (39)00:21:25 (61) 01:07:52 00:12:57
42 73 Marczak Arkadiusz KS Barakuda Mińsk Mazowiecki KS BARAKUDA M18 13 29 00:09:42 (34)00:03:00 (59)00:33:07 (57)00:02:27 (81)00:19:46 (40) 01:08:02 00:13:07
43 80 barbella jose M24 10 30 00:09:47 (38)00:02:52 (55)00:32:21 (44)00:02:17 (63)00:20:47 (52) 01:08:03 00:13:08
44 123 Kwaśkiewicz Oliwia WLKS Kmicic Częstochowa K18 5 14 00:11:04 (52)00:02:32 (43)00:33:06 (54)00:01:55 (36)00:19:45 (39) 01:08:22 00:13:27
45 162 Kurczewski Kamil PULS TRI TEAM M24 11 31 00:11:51 (54)00:02:39 (48)00:32:55 (52)00:02:07 (51)00:18:56 (28) 01:08:28 00:13:33
46 178 Lewandowska Oktawia KS IRONMAN CS POLSKA K18 6 15 00:09:28 (32)00:02:11 (29)00:32:50 (51)00:02:03 (43)00:21:59 (73) 01:08:31 00:13:36
47 78 Kopcewicz Tomasz M24 12 32 00:12:20 (62)00:03:04 (62)00:32:03 (41)00:02:06 (48)00:19:49 (43) 01:09:21 00:14:26
48 127 Szymański Maciek WARSAW MASTERS TEAM M24 13 33 00:09:46 (35)00:03:12 (65)00:31:31 (35)00:02:10 (53)00:23:12 (83) 01:09:51 00:14:56
49 94 Stefankiewicz Jakub triathlonstrykow.pl + TRUCHT.COM trucht.com M24 14 34 00:11:26 (53)00:02:54 (57)00:33:07 (55)00:02:07 (50)00:20:48 (53) 01:10:22 00:15:27
50 49 Leszczewicz Waldek Kuznia triathlonu M24 15 35 00:10:53 (51)00:02:54 (56)00:33:24 (66)00:02:22 (74)00:21:16 (56) 01:10:48 00:15:53
51 32 Kachniarz Artur M24 16 36 00:09:49 (39)00:02:56 (58)00:33:07 (56)00:02:29 (84)00:22:31 (75) 01:10:51 00:15:56
52 30 Kwieciński Sebastian Przemysław Szymanowski Triathlon Team M24 17 37 00:13:15 (71)00:02:43 (52)00:33:15 (59)00:02:24 (78)00:19:47 (41) 01:11:24 00:16:29
53 86 Socha Tomasz M24 18 38 00:14:16 (94)00:03:15 (68)00:32:32 (46)00:02:05 (46)00:19:20 (33) 01:11:28 00:16:33
54 96 Socha Grzegorz M24 19 39 00:13:59 (86)00:04:33 (122)00:32:47 (50)00:01:44 (21)00:18:34 (23) 01:11:36 00:16:41
55 89 Kaliski Kamil Agrolok Sport Team Agrolok M24 20 40 00:13:04 (67)00:02:51 (54)00:32:22 (45)00:02:12 (56)00:21:13 (55) 01:11:42 00:16:47
56 141 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M24 21 41 00:12:16 (57)00:02:29 (42)00:33:39 (68)00:01:52 (34)00:21:34 (65) 01:11:51 00:16:56
57 165 Szarmacher Sebastian M24 22 42 00:13:55 (83)00:03:02 (60)00:33:16 (60)00:02:12 (57)00:19:45 (38) 01:12:11 00:17:16
58 24 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M24 23 43 00:10:46 (50)00:02:40 (49)00:33:19 (64)00:02:22 (73)00:23:09 (82) 01:12:16 00:17:21
59 64 Garbiec Tomasz Varso M24 24 44 00:12:47 (64)00:03:38 (83)00:31:53 (40)00:02:17 (62)00:21:43 (67) 01:12:18 00:17:23
60 65 Gugała Maciej Woźniak Team M24 25 45 00:14:08 (90)00:03:21 (74)00:32:38 (48)00:02:16 (60)00:20:23 (47) 01:12:46 00:17:51
61 70 Ciszek Jerzy Grafit TEAM Grafit M24 26 46 00:12:15 (55)00:03:31 (79)00:33:02 (53)00:02:26 (80)00:21:53 (72) 01:13:07 00:18:12
62 52 Kowalczyk Tomasz TRICLUB M24 27 47 00:12:51 (65)00:03:20 (73)00:21:17 (57) 01:13:53 00:18:58
63 91 Kacperski Olaf M24 28 48 00:13:12 (70)00:03:17 (70)00:33:42 (69)00:02:34 (93)00:21:21 (58) 01:14:07 00:19:12
64 95 Jereczek Michał Agrolok Sport Team M20 8 49 00:14:50 (102)00:03:25 (76)00:33:10 (58)00:02:22 (76)00:20:27 (48) 01:14:14 00:19:19
65 106 Żarnowska Karolina UKS G-8 Bielany Warszawa K18 7 16 00:09:11 (25)00:02:23 (37)00:37:47 (111)00:02:02 (42)00:22:56 (80) 01:14:19 00:19:24
66 135 Kościesza Piotr Tri NEGU M24 29 50 00:15:21 (108)00:03:15 (67)00:32:45 (49)00:02:16 (61)00:21:26 (62) 01:15:03 00:20:08
67 166 Walkowiak Marcin Agros-TJ M24 30 51 00:13:22 (74)00:03:08 (64)00:34:38 (79)00:02:27 (82)00:21:31 (64) 01:15:06 00:20:11
68 173 Szymański Łukasz Tri NEGU www.rowerysportowy.pl M24 31 52 00:13:51 (81)00:02:37 (46)00:33:17 (63)00:02:19 (65)00:23:24 (86) 01:15:28 00:20:33
69 39 Olender Paweł Car4Parts - Mrągowo Car4Parts - Mrągowo M24 32 53 00:14:06 (89)00:03:27 (77)00:34:00 (71)00:02:49 (104)00:21:25 (60) 01:15:47 00:20:52
70 34 Pilkowski Pawel M24 33 54 00:13:24 (75)00:03:17 (69)00:33:34 (67)00:02:21 (71)00:23:58 (94) 01:16:35 00:21:40
71 113 Dowgiałło Tomek ANDERS M24 34 55 00:14:41 (101)00:02:49 (53)00:34:07 (73)00:02:31 (86)00:22:36 (77) 01:16:44 00:21:49
72 37 Wojciechowski Piotr 12tri.pl / Drużyna Wilka M24 35 56 00:15:35 (111)00:03:20 (71)00:35:57 (88)00:02:18 (64)00:19:37 (36) 01:16:47 00:21:52
73 83 Rynko Paweł Startuję bo nie lubię ;-) M24 36 57 00:15:43 (115)00:03:07 (63)00:32:36 (47)00:02:22 (75)00:23:15 (84) 01:17:04 00:22:09
74 103 Kaim Ignacy Efekt WOW TEAM M24 37 58 00:12:56 (66)00:03:36 (82)00:31:47 (38)00:02:25 (79)00:26:22 (128) 01:17:06 00:22:11
75 132 Dąbski Grzegorz MacioMimi M24 38 59 00:13:35 (77)00:04:39 (123)00:33:17 (62)00:02:33 (91)00:23:07 (81) 01:17:10 00:22:15
76 179 Jarski Paweł M24 39 60 00:12:18 (59)00:04:32 (121)00:33:23 (65)00:02:40 (97)00:24:36 (102) 01:17:29 00:22:34
77 62 Zagrzejewski Bartosz M24 40 61 00:12:17 (58)00:03:43 (85)00:34:08 (74)00:02:55 (112)00:24:35 (101) 01:17:39 00:22:44
78 25 Żyłowski Dawid Izerska Grupa Biegowa M20 9 62 00:13:07 (68)00:03:33 (80)00:36:33 (97)00:02:20 (68)00:22:32 (76) 01:18:04 00:23:09
79 131 Kaminski Wojciech M24 41 63 00:13:48 (80)00:03:46 (87)00:33:53 (70)00:02:44 (99)00:23:56 (92) 01:18:08 00:23:13
80 122 Pieczarka Dariusz M24 42 64 00:14:16 (93)00:04:14 (109)00:36:46 (99)00:03:21 (134)00:20:09 (45) 01:18:45 00:23:50
81 98 Laskowski Michał TRIdziestka M24 43 65 00:12:15 (56)00:03:58 (94)00:36:24 (94)00:02:33 (89)00:23:36 (89) 01:18:47 00:23:52
82 110 Thiesse Sebastien TRIdziestka M24 44 66 00:12:19 (60)00:04:26 (116)00:36:55 (102)00:02:35 (96)00:22:38 (78) 01:18:53 00:23:58
83 38 Gąsior Piotr Rozbiegany susz M24 45 67 00:14:59 (103)00:04:09 (101)00:37:06 (104)00:02:11 (55)00:20:28 (49) 01:18:54 00:23:59
84 74 Kozysa Maciej WARSAW MASTERS TEAM M24 46 68 00:13:28 (76)00:03:57 (92)00:34:03 (72)00:03:02 (120)00:24:31 (100) 01:19:02 00:24:07
85 184 Urbański Dawid M24 47 69 00:16:05 (122)00:03:59 (96)00:36:46 (100)00:02:04 (44)00:20:15 (46) 01:19:09 00:24:14
86 71 Tkaczyk Miłosz Grafit TEAM M24 48 70 00:14:22 (96)00:03:52 (88)00:34:22 (77)00:02:52 (107)00:23:43 (90) 01:19:11 00:24:16
87 77 Bogorodz Mateusz M24 49 71 00:15:14 (105)00:03:58 (93)00:36:23 (93)00:02:32 (87)00:21:31 (63) 01:19:38 00:24:43
88 145 Chudy Aleksander TRIPassion Team M24 50 72 00:15:24 (110)00:03:45 (86)00:36:18 (92)00:02:23 (77)00:21:48 (69) 01:19:39 00:24:44
89 59 Lech Krzysztof M24 51 73 00:16:52 (128)00:04:01 (97)00:34:19 (75)00:02:55 (114)00:21:51 (71) 01:19:59 00:25:04
90 99 Węgrzyn Maciej M24 52 74 00:14:15 (92)00:03:41 (84)00:35:08 (82)00:02:05 (47)00:24:53 (107) 01:20:02 00:25:07
91 180 Rażewski Maciej MKS Delfin Malbork M18 14 75 00:12:32 (63)00:04:11 (107)00:38:00 (113)00:02:00 (41)00:23:30 (88) 01:20:12 00:25:17
92 174 Bujko Tomasz Orange IronTeam M24 53 76 00:13:19 (73)00:04:13 (108)00:35:57 (89)00:03:01 (119)00:23:59 (95) 01:20:29 00:25:34
93 97 Suda Grzegorz M24 54 77 00:13:11 (69)00:04:08 (100)00:34:21 (76)00:02:20 (69)00:26:36 (131) 01:20:35 00:25:40
94 67 Sudak Grzegorz M24 55 78 00:14:11 (91)00:03:04 (61)00:35:51 (86)00:02:15 (59)00:25:47 (120) 01:21:08 00:26:13
95 133 Grzeszczyk Bartosz treningibiegowe.pl M24 56 79 00:17:08 (131)00:03:20 (72)00:36:27 (95)00:02:42 (98)00:21:36 (66) 01:21:12 00:26:17
96 23 Zarin Roman Winter Meerkat M24 57 80 00:13:55 (84)00:05:25 (142)00:36:12 (90)00:02:21 (72)00:23:29 (87) 01:21:21 00:26:26
97 87 Staszewski Marcin Rowelove café M24 58 81 00:14:20 (95)00:03:21 (75)00:35:28 (83)00:03:29 (142)00:24:51 (106) 01:21:29 00:26:34
98 139 Angelov Krumov Krum M24 59 82 00:15:23 (109)00:04:21 (114)00:35:35 (84)00:02:29 (83)00:23:56 (93) 01:21:44 00:26:49
99 130 Klejna Waldemar LZS LUBAWA M20 10 83 00:19:43 (147)00:04:10 (104)00:34:34 (78)00:02:21 (70)00:21:24 (59) 01:22:11 00:27:16
100 191 Wielakin Dariusz Nadaktywni M24 60 84 00:13:17 (72)00:03:35 (81)00:34:38 (80)00:03:18 (131)00:27:53 (139) 01:22:41 00:27:46
101 108 Kułak Piotr Biskupiec Biega The Best M24 61 85 00:15:16 (107)00:03:31 (78)00:36:30 (96)00:02:13 (58)00:25:12 (112) 01:22:42 00:27:47
102 47 Ratajczak Magdalena GTT Diament Gniezno K18 8 17 00:12:20 (61)00:02:42 (51)00:38:31 (121)00:02:09 (52)00:27:34 (136) 01:23:16 00:28:21
103 102 Kamejsza Bartosz M24 62 86 00:13:43 (79)00:05:20 (140)00:35:38 (85)00:03:06 (121)00:26:18 (126) 01:24:04 00:29:09
104 43 Radomiński Tomasz KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M24 63 87 00:15:37 (112)00:04:10 (103)00:37:03 (103)00:02:34 (92)00:24:56 (108) 01:24:19 00:29:24
105 41 Wiśniewski Michał M24 64 88 00:15:45 (116)00:03:56 (91)00:35:54 (87)00:03:25 (138)00:25:24 (116) 01:24:24 00:29:29
106 21 Karolewski Krzysztof Pszczółkowski Team M24 65 89 00:15:54 (119)00:06:03 (151)00:39:48 (128)00:02:29 (85)00:20:34 (50) 01:24:48 00:29:53
107 171 Kupka Bazyl M20 11 90 00:14:27 (98)00:04:11 (106)00:37:30 (108)00:02:57 (116)00:26:03 (125) 01:25:08 00:30:13
108 36 Kołodziejczyk Tomasz M24 66 91 00:15:07 (104)00:04:11 (105)00:38:19 (120)00:02:35 (94)00:25:17 (114) 01:25:29 00:30:34
109 54 Dzik Marta K24 4 18 00:16:04 (121)00:05:12 (135)00:37:35 (109)00:02:20 (66)00:24:39 (104) 01:25:50 00:30:55
110 112 Krasnodębska Oliwia K16 2 19 00:13:58 (85)00:03:52 (89)00:40:48 (137)00:02:33 (90)00:24:57 (109) 01:26:08 00:31:13
111 182 Zdort Anna TKKF Non Iron K24 5 20 00:16:32 (126)00:05:08 (134)00:37:13 (106)00:03:18 (132)00:24:23 (99) 01:26:35 00:31:40
112 126 Stasinski Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M24 67 92 00:16:35 (127)00:04:27 (117)00:36:37 (98)00:02:54 (110)00:26:19 (127) 01:26:52 00:31:57
113 26 Biełous Arek CompleXsports Triathlon Team M24 68 93 00:16:54 (129)00:04:02 (99)00:36:46 (101)00:03:24 (137)00:25:48 (121) 01:26:54 00:31:59
114 117 Michalski Wojciech M24 69 94 00:18:17 (139)00:04:56 (131)00:36:17 (91)00:03:35 (144)00:24:37 (103) 01:27:41 00:32:46
115 48 Kupka Martyna SWAT TEAM K24 6 21 00:13:53 (82)00:04:17 (112)00:38:04 (114)00:02:56 (115)00:28:47 (144) 01:27:56 00:33:01
116 144 Milewski Jacek LIBRO Cycling team M24 70 95 00:19:18 (144)00:04:17 (111)00:37:42 (110)00:02:47 (102)00:24:05 (98) 01:28:08 00:33:13
117 69 Błażejewski Karol M24 71 96 00:13:59 (87)00:05:39 (144)00:39:54 (130)00:02:44 (100)00:25:57 (123) 01:28:13 00:33:18
118 45 Vuco Ivo Marathon Brothers M24 72 97 00:15:56 (120)00:04:43 (125)00:38:43 (123)00:02:52 (106)00:26:00 (124) 01:28:14 00:33:19
119 22 Sienkiewicz Wojciech M24 73 98 00:17:23 (134)00:05:52 (148)00:38:05 (115)00:03:11 (128)00:23:51 (91) 01:28:21 00:33:26
120 46 Schirmer Julia K20 6 22 00:15:51 (118)00:04:20 (113)00:39:44 (126)00:03:01 (118)00:25:48 (122) 01:28:44 00:33:49
121 159 Cippert Pawel TriPassion Team M24 74 99 00:15:15 (106)00:04:28 (118)00:40:37 (135)00:02:51 (105)00:25:37 (118) 01:28:49 00:33:54
122 167 Czarnowski Robert Oxyen Cycling Project M24 75 100 00:17:16 (132)00:05:15 (136)00:34:38 (81)00:03:17 (130)00:29:02 (146) 01:29:28 00:34:33
123 107 Kapka Sławomir M24 76 101 00:15:40 (113)00:05:00 (133)00:38:18 (119)00:04:09 (151)00:26:24 (129) 01:29:30 00:34:35
124 150 Niemyska Dominika Decathlon Okęcie K20 7 23 00:14:23 (97)00:03:59 (95)00:41:21 (138)00:02:35 (95)00:27:25 (135) 01:29:44 00:34:49
125 101 Kujawa Paweł M24 77 102 00:20:17 (153)00:05:18 (139)00:38:12 (118)00:03:17 (129)00:22:48 (79) 01:29:53 00:34:58
126 75 Hartlinski Wojciech M24 78 103 00:13:43 (78)00:04:23 (115)00:42:12 (140)00:03:07 (123)00:26:34 (130) 01:29:59 00:35:04
127 183 Winny Dawid M24 79 104 00:19:19 (145)00:04:01 (98)00:39:01 (125)00:02:55 (113)00:25:12 (113) 01:30:28 00:35:33
128 172 Rzepka Jakub M24 80 105 00:14:33 (100)00:03:12 (66)00:39:46 (127)00:03:08 (126)00:30:10 (151) 01:30:49 00:35:54
129 85 Dylla Ryan Warsaw International Triathlon Club M24 81 106 00:17:06 (130)00:08:16 (158)00:38:43 (122)00:02:47 (103)00:24:04 (97) 01:30:57 00:36:02
130 143 Wegelein Christina WARSAW MASTERS TEAM K24 7 24 00:16:17 (124)00:05:15 (137)00:37:11 (105)00:02:52 (108)00:29:24 (148) 01:30:58 00:36:03
131 142 Tatkowski Jarek M24 82 107 00:20:08 (152)00:06:01 (150)00:38:11 (117)00:03:27 (140)00:23:17 (85) 01:31:04 00:36:09
132 109 Bołtryk Andrzej M24 83 108 00:17:36 (136)00:05:58 (149)00:40:34 (134)00:02:59 (117)00:24:00 (96) 01:31:07 00:36:12
133 125 Stawiarski Grzegorz Yanushe Triathlon Team ExiWork M24 84 109 00:14:30 (99)00:05:23 (141)00:37:13 (107)00:03:28 (141)00:30:58 (152) 01:31:31 00:36:36
134 29 Swaryczewski Tomasz M24 85 110 00:17:30 (135)00:04:44 (126)00:40:06 (131)00:02:46 (101)00:27:05 (132) 01:32:11 00:37:16
135 56 Kantorska Monika K24 8 25 00:17:45 (137)00:04:10 (102)00:38:59 (124)00:04:13 (152)00:27:13 (133) 01:32:20 00:37:25
136 33 Erd Jacek M24 86 111 00:14:06 (88)00:06:41 (156)00:41:58 (139)00:04:06 (150)00:25:37 (119) 01:32:27 00:37:32
137 181 Sokalska Aneta WITC K24 9 26 00:16:07 (123)00:03:55 (90)00:43:33 (147)00:03:18 (133)00:25:37 (117) 01:32:30 00:37:35
138 163 Szpakowski Michał Yanushe Triathlon Team M24 87 112 00:15:43 (114)00:05:28 (143)00:40:44 (136)00:03:36 (145)00:27:20 (134) 01:32:52 00:37:57
139 68 Stadnicki Radek nie dotyczy nie dotyczy M24 88 113 00:16:23 (125)00:05:44 (146)00:43:04 (143)00:03:21 (135)00:24:51 (105) 01:33:22 00:38:27
140 128 Lewandowska Katarzyna TKKF Non Iron K24 10 27 00:19:35 (146)00:04:30 (120)00:40:11 (133)00:04:04 (149)00:25:10 (111) 01:33:30 00:38:35
141 100 Winna Olga Kuźnia Triathlonu K24 11 28 00:18:00 (138)00:04:55 (130)00:40:06 (132)00:03:08 (127)00:28:21 (141) 01:34:30 00:39:35
142 81 Spławski Adam M24 89 114 00:15:49 (117)00:04:49 (127)00:43:28 (146)00:02:33 (88)00:27:53 (140) 01:34:32 00:39:37
143 136 Szmigielska Noemi WITC K24 12 29 00:18:21 (140)00:04:15 (110)00:42:53 (141)00:02:20 (67)00:27:37 (137) 01:35:25 00:40:30
144 156 Jończyk Małgprzata - - K24 13 30 00:19:52 (149)00:06:17 (153)00:37:52 (112)00:03:51 (147)00:28:38 (142) 01:36:31 00:41:36
145 57 Składanek Jakub Efekt WOW TEAM M24 90 115 00:19:50 (148)00:04:42 (124)00:38:07 (116)00:03:07 (124)00:31:32 (154) 01:37:18 00:42:23
146 153 Kosińki Włodzimierz M24 91 116 00:25:53 (157)00:04:55 (129)00:39:51 (129)00:02:52 (109)00:24:57 (110) 01:38:28 00:43:33
147 137 Rózicka Katarzyna Warsaw International Triathlon Club K24 14 31 00:19:59 (151)00:04:29 (119)00:44:15 (149)00:03:06 (122)00:27:40 (138) 01:39:30 00:44:35
148 55 Płotka Grzegorz M24 92 117 00:19:53 (150)00:04:59 (132)00:43:16 (144)00:02:55 (111)00:28:45 (143) 01:39:48 00:44:53
149 66 Lencse-Mucha Judit Grafit TEAM K24 15 32 00:17:18 (133)00:05:18 (138)00:43:16 (145)00:04:13 (153)00:31:11 (153) 01:41:15 00:46:20
150 176 Rozporski Marek M24 93 118 00:20:38 (154)00:06:16 (152)00:43:02 (142)00:03:33 (143)00:29:40 (149) 01:43:10 00:48:15
151 175 Bujko Katarzyna K24 16 33 00:22:00 (155)00:05:51 (147)00:43:58 (148)00:03:53 (148)00:29:59 (150) 01:45:41 00:50:46
152 84 Straus Maciej Grafit TEAM Elemental M24 94 119 00:22:53 (156)00:06:34 (154)00:44:56 (150)00:03:45 (146)00:29:14 (147) 01:47:22 00:52:27
153 121 Skoblewski Wojciech M24 95 120 00:19:13 (143)00:07:27 (157)00:48:25 (153)00:03:23 (136)00:29:01 (145) 01:47:28 00:52:33
154 154 Woronko Damian M24 96 121 00:18:48 (142)00:05:41 (145)00:47:18 (152)00:03:07 (125)00:36:44 (156) 01:51:38 00:56:43
155 42 Burska Małgorzata Dobrcz biega K24 17 34 00:30:09 (158)00:06:38 (155)00:46:58 (151)00:04:27 (154)00:35:17 (155) 02:03:29 01:08:34
156 53 Tafiłowski Robert RTeam M24 00:18:35 (141)00:04:54 (128)00:03:27 (139)00:25:23 (115) DSQ
157 5 Ławicki Piotr UAM TRIATHLON POZNAŃ M20 DNS
158 18 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz K24 DNS
159 27 Głodowski Michał Żórawski Team M24 DNS
160 28 Zając Piotr M24 DNS
161 31 Kurek Wojciech M24 DNS
162 35 Osiński Arkadiusz Ferdek Kiepski Super Star M24 DNS
163 40 Szadejko Adam - M24 DNS
164 44 Radomińska Aleksandra KS Barakuda Mińsk Mazowiecki K16 DNS
165 51 Jabłoński Krzysztof M24 DNS
166 58 Rypina Sylwester M24 DNS
167 61 Czerniak Tomasz M24 DNS
168 63 Wójcik Dariusz Kuźnia Triathlonu M24 DNS
169 72 Mucha Mariusz Grafit TEAM M24 DNS
170 79 Bieniecki Michał Tri NEGU ARTRO-KLINIKA BIENIECKI M24 DNS
171 92 Dziewulska Aleksandra Grafit TEAM K24 DNS
172 93 Janowiak Marek M24 DNS
173 104 Paradowicz Maciej M24 DNS
174 105 Kettler Mélanie K24 DNS
175 111 Jęczmyk Jakub TG Sokół Zakopane Ja M24 DNS
176 115 Manteufel Jacek GRUPA MALBORK M24 DNS
177 119 Rudziński Grzegorz Delf Gryfino M18 DNS
178 138 Rudzińska Aleksandra UKS G-8 Bielany Warszawa K20 DNS
179 140 Cieślik Mateusz KS IRONMAN CS POLSKA M18 00:08:43 (12)00:01:57 (11) DNF
180 146 Kubalak Andrzej M24 DNS
181 147 Skutkiewicz Joanna K24 DNS
182 148 Kin Paweł highlevel triathlon team M24 DNS
183 149 Vysochanskiy Maksym M24 DNS
184 152 Lisowski Przemysław Tri NEGU M24 DNS
185 157 Czarnowska Aleksandra TriPassion Team K24 DNS
186 158 Maclean Nolan WITC M24 DNS
187 161 Combik Marcin Triathlon YMCA Kraków M20 00:10:01 (45)00:02:04 (20) DNF
188 170 Stefański Wojciech GTT Diament Gniezno M20 DNS
189 190 Sobczak Bogusław TKKF Non Iron M24 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon