Elemental Tri Series Augustów 2017 - dystans supersprinterski - wyniki

2017-06-11 11:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 308 Kowalski Kuba UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 1 00:02:36 (1)00:01:44 (7)00:14:58 (2)00:01:07 (22)00:09:11 (3) 00:29:36
2 311 Kopiczko Maksymilian SSP ORKA Iława M14 1 2 00:03:02 (15)00:01:34 (4)00:15:12 (5)00:00:54 (1)00:08:56 (1) 00:29:38 00:00:02
3 307 Maksymowicz Tomasz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 2 3 00:02:48 (4)00:01:34 (2)00:14:58 (3)00:01:03 (14)00:09:22 (5) 00:29:45 00:00:09
4 332 Markiewicz Marcel KS UAM Triathlon Poznań M16 3 4 00:02:52 (6)00:01:37 (5)00:15:19 (7)00:00:57 (6)00:09:04 (2) 00:29:49 00:00:13
5 316 Dzik Szymon SSP ORKA Iława WiS M16 4 5 00:02:54 (8)00:01:34 (3)00:14:52 (1)00:01:02 (11)00:09:48 (13) 00:30:10 00:00:34
6 347 Goryński Dawid UKS TRS SUSZ M16 5 6 00:03:04 (17)00:01:58 (21)00:15:02 (4)00:00:55 (2)00:09:27 (7) 00:30:26 00:00:50
7 317 Bogusiewicz Jakub SSP ORKA Iława PORT 110/WiS M14 2 7 00:03:00 (13)00:01:34 (1)00:15:13 (6)00:00:56 (3)00:09:44 (11) 00:30:27 00:00:51
8 345 Stanglewicz Marcin Tri Rumia M14 3 8 00:02:54 (7)00:01:58 (20)00:15:42 (17)00:01:02 (12)00:09:20 (4) 00:30:56 00:01:20
9 344 Sudak Magdalena UKS G-8 Bielany Warszawa K16 1 1 00:02:48 (3)00:01:42 (6)00:15:20 (8)00:01:00 (8)00:10:11 (16) 00:31:02 00:01:26
10 315 Chyłkowski Filip TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 6 9 00:03:32 (33)00:01:46 (8)00:15:23 (9)00:01:08 (24)00:09:28 (8) 00:31:17 00:01:41
11 322 Wyrwińska Jadwiga AZS AWF Poznań K16 2 2 00:03:17 (25)00:01:56 (16)00:15:27 (10)00:00:57 (5)00:09:49 (14) 00:31:26 00:01:50
12 354 Biedrawa Konrad UKS Tri-Team Rumia M14 4 10 00:02:58 (10)00:02:08 (28)00:15:35 (12)00:01:07 (21)00:09:44 (12) 00:31:32 00:01:56
13 338 Sikora Marta Triathlon YMCA Kraków K16 3 3 00:03:05 (18)00:01:56 (13)00:15:48 (18)00:00:56 (4)00:10:14 (18) 00:32:00 00:02:24
14 355 Bohater Paulina MLUKS TRIATHLON KOŁO K16 4 4 00:02:58 (11)00:01:50 (12)00:15:55 (19)00:01:01 (9)00:10:25 (20) 00:32:09 00:02:33
15 302 Jednaszewski Mikołaj WMKS Olsztyn Audyting Sp. z o.o. M16 7 11 00:02:56 (9)00:02:10 (32)00:15:39 (14)00:01:14 (32)00:10:12 (17) 00:32:11 00:02:35
16 337 Stryczyński Jakub AZS AWF POZNAŃ M16 8 12 00:03:03 (16)00:02:07 (26)00:15:36 (13)00:01:06 (19)00:10:23 (19) 00:32:15 00:02:39
17 309 Rumińska Katarzyna SSP ORKA Iława K16 5 5 00:03:21 (28)00:01:46 (9)00:15:35 (11)00:01:03 (15)00:10:36 (22) 00:32:21 00:02:45
18 318 Łyziński Michał SSP ORKA Iława PORT 110/WiS M14 5 13 00:03:34 (34)00:01:56 (14)00:16:12 (20)00:01:12 (29)00:09:29 (9) 00:32:23 00:02:47
19 321 Maksymowicz Krzysztof UKP JEDYNKA ELBLĄG M14 6 14 00:03:06 (20)00:02:02 (24)00:15:39 (15)00:01:02 (10)00:11:23 (32) 00:33:12 00:03:36
20 341 Kuczma Staś AZS AWF Poznań M16 9 15 00:02:59 (12)00:01:59 (22)00:15:42 (16)00:01:12 (28)00:11:20 (31) 00:33:12 00:03:36
21 323 Witkowski Piotr M18 1 16 00:03:56 (43)00:02:01 (23)00:16:35 (24)00:01:26 (46)00:09:23 (6) 00:33:21 00:03:45
22 303 Sudak Zuzanna UKS G-8 Bielany Warszawa K16 6 6 00:02:46 (2)00:02:08 (27)00:16:53 (26)00:01:02 (13)00:10:38 (23) 00:33:27 00:03:51
23 327 Sugier Dawid M18 2 17 00:03:59 (44)00:02:10 (30)00:16:23 (23)00:01:05 (16)00:10:05 (15) 00:33:42 00:04:06
24 333 Bużycka Maja SSP ORKA Iława/Twister Team K16 7 7 00:03:02 (14)00:02:22 (41)00:16:21 (22)00:01:14 (31)00:10:49 (26) 00:33:48 00:04:12
25 349 Kaczmarek Sebastian UKS Lusowo M14 7 18 00:03:40 (37)00:02:04 (25)00:16:50 (25)00:01:19 (40)00:10:29 (21) 00:34:22 00:04:46
26 351 Przyślewicz Łukasz UKS Lusowo M16 10 19 00:03:28 (32)00:01:58 (19)00:16:16 (21)00:01:06 (20)00:11:38 (34) 00:34:26 00:04:50
27 313 Zych Natalia UKS 51 Lublin K16 8 8 00:03:06 (19)00:01:57 (18)00:16:59 (27)00:01:10 (27)00:11:16 (30) 00:34:28 00:04:52
28 367 Karoza Edvard DUSSH-2 M16 11 20 00:03:15 (24)00:02:10 (29)00:17:39 (30)00:01:08 (23)00:10:45 (25) 00:34:57 00:05:21
29 330 Falbogowski Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M14 8 21 00:03:26 (31)00:02:10 (31)00:17:23 (28)00:01:05 (17)00:10:59 (27) 00:35:03 00:05:27
30 362 Marczak Arkadiusz KS Barakuda Mińsk Mazowiecki KS BARAKUDA M18 3 22 00:03:20 (27)00:03:10 (51)00:18:03 (32)00:01:30 (51)00:09:44 (10) 00:35:47 00:06:11
31 363 Zielski Oliwier SSP ORKA Iława M16 12 23 00:02:49 (5)00:02:11 (34)00:19:53 (39)00:00:58 (7)00:10:38 (24) 00:36:29 00:06:53
32 319 Młynarska Józefina Triathlon YMCA Kraków K14 1 9 00:03:41 (39)00:01:48 (11)00:17:30 (29)00:01:05 (18)00:12:31 (43) 00:36:35 00:06:59
33 335 Grieger Weronika G-8 BIELANY WARSZAWA K16 9 10 00:03:25 (30)00:02:29 (42)00:18:05 (33)00:01:38 (54)00:12:01 (36) 00:37:38 00:08:02
34 346 Zygmunt Sławomir MLUKS TRIATHLON KOŁO M18 4 24 00:04:53 (53)00:01:57 (17)00:18:51 (35)00:01:10 (25)00:11:01 (28) 00:37:52 00:08:16
35 352 Bochnak Weronika UKS Lusowo K16 10 11 00:03:39 (36)00:02:12 (35)00:17:53 (31)00:01:26 (47)00:13:09 (48) 00:38:19 00:08:43
36 358 Beldyga Bartosz dopinguj mnie M18 5 25 00:03:11 (23)00:03:01 (50)00:18:30 (34)00:01:24 (43)00:12:24 (42) 00:38:30 00:08:54
37 348 Kędra Jakub UKS Lusowo M14 9 26 00:04:12 (48)00:02:19 (39)00:19:04 (37)00:01:17 (38)00:12:22 (40) 00:39:14 00:09:38
38 305 Tyndzik Maria UKS G-8 Bielany K14 2 12 00:03:10 (22)00:02:48 (47)00:19:40 (38)00:01:20 (42)00:12:22 (41) 00:39:20 00:09:44
39 368 Bulyha Darya K14 3 13 00:03:36 (35)00:02:15 (36)00:18:57 (36)00:01:18 (39)00:13:24 (50) 00:39:30 00:09:54
40 365 Chabasiński Rafał M18 6 27 00:03:18 (26)00:03:28 (52)00:21:25 (47)00:01:10 (26)00:11:37 (33) 00:40:58 00:11:22
41 360 Krzoski Hubert TS Akwedukt Kielce M16 13 28 00:04:08 (46)00:02:16 (37)00:20:07 (41)00:01:42 (55)00:12:58 (45) 00:41:11 00:11:35
42 353 Albrecht Maria UKS Lusowo K14 4 14 00:03:54 (42)00:02:10 (33)00:20:28 (42)00:01:19 (41)00:13:30 (51) 00:41:21 00:11:45
43 304 Tyndzik Eleonora UKS G-8 Bielany K14 5 15 00:03:08 (21)00:02:52 (48)00:22:46 (54)00:01:26 (44)00:12:13 (38) 00:42:25 00:12:49
44 336 Żbik Adrianna Tri NEGU K18 1 16 00:04:13 (49)00:02:32 (43)00:21:29 (48)00:01:16 (37)00:13:02 (46) 00:42:32 00:12:56
45 325 Pużyński Maksymilian M14 10 29 00:04:38 (52)00:01:56 (15)00:22:00 (51)00:01:16 (36)00:12:54 (44) 00:42:44 00:13:08
46 356 Płucienniczak Diana K18 2 17 00:05:05 (55)00:02:42 (45)00:19:54 (40)00:01:44 (56)00:13:34 (52) 00:42:59 00:13:23
47 364 Kozak Lukasz M18 7 30 00:03:50 (41)00:03:36 (54)00:22:49 (55)00:01:13 (30)00:11:53 (35) 00:43:21 00:13:45
48 361 Jankowski Adam M18 8 31 00:03:40 (38)00:03:56 (57)00:22:38 (53)00:01:15 (35)00:12:02 (37) 00:43:31 00:13:55
49 310 Piekarska Agata Uks Pływacy Augustów K14 6 18 00:03:21 (29)00:02:44 (46)00:23:43 (56)00:01:37 (53)00:13:12 (49) 00:44:37 00:15:01
50 366 Neshyn Yahor DUSSH-2 M14 11 32 00:04:14 (50)00:02:35 (44)00:21:40 (49)00:01:28 (49)00:14:40 (57) 00:44:37 00:15:01
51 339 Zalewski Michał M18 9 33 00:04:03 (45)00:04:35 (59)00:21:23 (46)00:01:30 (50)00:13:43 (55) 00:45:14 00:15:38
52 328 Cichocka Anita Nadaktywni K14 7 19 00:04:34 (51)00:02:17 (38)00:27:43 (59)00:01:14 (33)00:11:16 (29) 00:47:04 00:17:28
53 326 Strzałkowski Adam Tempus Fagas M18 10 34 00:07:29 (60)00:03:47 (55)00:21:17 (45)00:01:33 (52)00:13:04 (47) 00:47:10 00:17:34
54 329 Nakielski Konrad SRW OSP Krutyń M18 11 35 00:05:05 (54)00:03:31 (53)00:20:45 (43)00:02:16 (59)00:15:34 (58) 00:47:11 00:17:35
55 320 Nakielski Roman SRW OSP Krutyń M18 12 36 00:05:38 (57)00:02:57 (49)00:20:48 (44)00:02:14 (58)00:15:46 (59) 00:47:23 00:17:47
56 312 Kowalczuk Marcin M18 13 37 00:05:40 (58)00:04:15 (58)00:21:57 (50)00:02:03 (57)00:13:39 (53) 00:47:34 00:17:58
57 342 Kuligowski Kamil M18 14 38 00:07:01 (59)00:05:04 (60)00:22:14 (52)00:01:28 (48)00:12:21 (39) 00:48:08 00:18:32
58 350 Sołtysiak Zofia UKS Lusowo K14 8 20 00:04:10 (47)00:02:20 (40)00:27:12 (58)00:01:15 (34)00:13:40 (54) 00:48:37 00:19:01
59 306 Fidziukiewicz Kamil M18 15 39 00:05:25 (56)00:03:52 (56)00:25:17 (57)00:01:26 (45)00:14:40 (56) 00:50:40 00:21:04
60 301 Spica Daniel Daniel Spica Spica Solutions M18 DNS
61 314 Mielke Dawid TRIATHLON YMCA KRAKÓW M14 DNS
62 324 Błaszczyk Marcin TRIATHLON YMCA KRAKÓW M18 00:03:48 (40)00:01:47 (10)12:58:36 (60) DNF
63 331 Danielewski Bartosz UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M16 DNS
64 334 Skolasiński Radosław UKS TRS SUSZ M16 DNS
65 340 Drzewoszewski Kamil UKS TRS SUSZ M16 DNS
66 343 Paliński Maciej UKS TRS SUSZ M16 DNS
67 357 Naruszewicz Łukasz Akademia Pływania Niegocin Łukasz Naruszewicz M18 DNS
68 359 Szcześniak Eryk TS Akwedukt Kielce M16 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon