Elemental Tri Series Blachownia 2017 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,2-10-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adaszewska Wiktoria Dąbrowa Górnicza 16-… 519
Baran Jan Racibórz 16-… 555
Bartolewski Marcin Częstochowa 16-… 569
Baryga Mateusz Busko-Zdrój 16-… -
Beldyga Bartosz Suwalki 16-… -
Beski Tomasz Wancerzów 16-… 504
Bogusiewicz Jakub Iława 14-15 513
Bugała Martyna Lublin 14-15 526
Bulyha Darya Brześć 14-15 520
Chlewicka Magdalena Częstochowa 16-… -
Danieluk Grzegorz Warszawa 16-… 524
Gąsior Iwona Mogilany 16-… 560
Golonka Magdalena Kraków 16-… 532
Golonka Wojciech Kraków 16-… -
Gonska Szymon Studzionka 16-… 558
Góźdź-Morawska Małgosia Kielce 16-… 552
Henel Marcin Głuszyca 16-… -
Holona Bożena Cieszyn 16-… 550
Jachymiak Alicja Kraków 16-… 548
Janicka-Jawor Joanna Mysłowice 16-… 537
Jarecki Paweł Częstochowa 16-… 540
Jawor Marcin Mysłowice 16-… 538
Jaźwiński Jakub Warszawa 16-… 528
Jednaszewski Mikołaj Olsztyn 16-… 502
Jerzowski Emil Konopiska 14-15 523
Jeziorski Patryk Ruda Śląska 16-… 556
Józwik Leszek Kołaków 16-… 570
Kaczmarek Sebastian Lusówko 14-15 545
Karoza Edvard Brześć 16-… 567
Kędra Jakub Lusówko 14-15 546
Kopacz Grzegorz Blachownia 16-… 566
Kopańska Kinga Bieruń 16-… -
Kopiczko Maksymilian Giżycko 14-15 508
Kornaś Andrzej Kraków 16-… 535
Kowal Andrzej Konopiska 16-… -
Kożuchowski Grzegorz Kielce 16-… 565
Król Robert Kielce 16-… 543
Krzoski Hubert Starachowice 16-… 562
Krzoski Wojciech Starachowice 16-… 536
Kukucz-Legień Małgorzata Kraków 16-… 121
Kukucz-Legień Michał Kraków 16-… 131
Łaskarzewski Filip Jaworze 14-15 -
Łuczka Adam Rokietnica 14-15 541
Łyscarz Józef Katowice 16-… 517
Łyziński Michał Iława 14-15 514
Michalski Bartosz Warszawa 16-… 501
Mielke Dawid Bażanowice 14-15 510
Młynarska Józefina Kraków 14-15 515
Molis Małgorzata Częstochowa 16-… 551
Murański Kacper Wola K.pszczyny 16-… 511
Neumann Olga Kraków 16-… -
Pakosiński Krzysztof Busko Zdrój 16-… -
Paliński Maciej Susz 16-… -
Prokop Bartosz Ruda Śląska 14-15 554
Przygoda Rafał Starachowice 16-… 531
Rakus Maria Kisielów 16-… 561
Rogacz Grzegorz Racibórz 16-… 557
Rząsa Franciszek Kraków 14-15 553
Sączewski Daniel Będzin 16-… 522
Siewior Michał Częstochowa 16-… -
Sobolewski Mateusz Warszawa 14-15 547
Sołtysiak Zofia Sady 14-15 544
Spica Daniel Warszawa 16-… 542
Sudak Zuzanna Milanówek 16-… 503
Sufranowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza 16-… 525
Sugier Dawid Olsztyn 16-… 533
Sukiennik Renata Częstochowa 16-… 530
Szatecki Maksymilian Warszawa 16-… -
Szczerba Tomasz Sosnowiec 16-… 516
Terlecki Witek Częstochowa 16-… 539
Tol Monika Lubliniec 16-… 509
Tomczak Jacek Katowice 16-… -
Tyndzik Eleonora Warszawa 14-15 505
Tyndzik Maria Warszawa 14-15 506
Waluś Remigiusz Warszawa 16-… -
Wardak Jakub Warszawa 16-… 521
Warzecha Oliwia Katowice 16-… 559
Watychowicz Jan Nowy Targ 16-… 529
Welm Grzegorz Częstochowa 16-… 534
Wicha Karolina Ostrowiec Świętokrzyski 16-… 563
Więcław Paweł Kraków 16-… -
Wójcik Monika Olsztyn 16-… 527
Yatskevich Kiryl Brześć 16-… 568
Zagórska Beata Goleszów 16-… 549
Zajac Rafal Częstochowa 16-… 507
Zarychta Anita Skarżysko-Kamienna 16-… 564
Zielińska Anna Olsztyn 16-… 518
Zielski Oliwier Iława 16-… 571
Ziętek Błażej Kraków 14-15 512
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon