Elemental Tri Series Białystok 2017 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Chylak Kamil (Filip Szołowski, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 274
Jurkowski Karol (Piotr Cieszewski, Zbigniew Kalinowski) Warszawa 30-34 405
Kieda Wojciech (Milczunas Marcin, Adam Wakuluk) Białystok 40-44 323
Stoczko Kamil (Gbur Krzysztof, Osypiuk Krzysztof) Białystok 25-29 385
Tarantowicz Robert (Kasia Radziewicz, Paweł Sędziak, koszulka M) Juchnowiec Kościelny 35-39 403
Tułaziński Dariusz (Jeruć Rafał,Bielawiec Maciej) Augustów 40-44 -
Wysocki Zbigniew Marek (Mieszko Palmi-Kukiełko, Tomasz Guszczyn) Augustów 45-49 399
Zaniewski Jerzy (Jerzy Zaniewski, Wojciech Zaniewski) Halinów 55-59 392

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Awruk Bartosz Białystok 35-39 419
Bakun Jacek Białystok 35-39 309
Białokozowicz Artur Supraśl 35-39 257
Bielenica Beata Wydminy 35-39 382
Bień Mikołaj Warszawa 45-49 316
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 306
Bogacewicz Radosław Horodniany 18-24 -
Bogus Rafał Częstochowa 45-49 -
Bołtryk Andrzej Białystok 30-34 255
Borko Cezary Olsztyn 40-44 420
Borowiec Krzysztof Białystok 35-39 300
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 411
Bujnowski Robert Augustów 35-39 377
Chalamoński Tomasz Ostrołęka 40-44 204
Chętnik Artur Białystok 35-39 243
Chmura Maciej Wrocław 30-34 280
Chromiński Michał Warszawa 30-34 295
Chrześcijański Jerzy Warszawa 45-49 375
Chylak Kamil (Filip Szołowski, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 274
Ciborowska Aneta Pisz 40-44 380
Ciborowski Sebastian Pisz 45-49 378
Cichy Bartosz Augustów 30-34 251
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 209
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 370
Cywiński Bartłomiej Wrocław 40-44 246
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 313
Czekirda Radosław Chotomów 50-54 361
Dawidczyk Adam Ełk 30-34 358
Demianiuk Marcin Skrzeszew 40-44 384
Dobroczyński Lech Warszawa 45-49 407
Dojlidko Łukasz Białystok 35-39 418
Domitrz Mariusz Białystok 35-39 400
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 -
Dudziński Paweł Warszawa 35-39 216
Dyduch Jarek Warszawa 35-39 289
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 296
Dzik Marta Poznań 30-34 214
Ellis Mark Warsaw 40-44 283
Filipczuk Bartosz Nowodworce 25-29 348
Gawin Krzysztof Warszawa 25-29 213
Gawlas Sebastian Augustów 40-44 210
Gędłek Łukasz Kraków 30-34 326
Gindorowicz Anna Maria Wasilków 50-54 356
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 35-39 231
Góralska Aleksandra Pluski 40-44 416
Grygoruk Tomasz Hajnówka 25-29 351
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 334
Gwiazda Cezary Warszawa 40-44 -
Hartman Mariusz Dziecmiorowice 50-54 -
Hermanowicz Adam Studzianki 40-44 245
Hoffmann Wojciech Kraków 40-44 355
Huzar Ryszard Malbork 45-49 -
Iwaszkiewicz Tomasz Białystok 40-44 327
Jakubczyk Marcin Warszawa 40-44 320
Janik Paweł Warszawa 40-44 225
Janiszewski Sławomir Rawa Mazowiecka 40-44 365
Jarosz Krzysztof Białystok 30-34 328
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 45-49 223
Jóźwik Paweł Lublin 30-34 394
Jurkowski Karol (Piotr Cieszewski, Zbigniew Kalinowski) Warszawa 30-34 405
Kacperski Mirosław EŁK 55-59 228
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 229
Kaczko Magdalena Białystok 18-24 205
Kaczyński Aleksander Łapy 35-39 212
Kamiński Szymon Warszawa 30-34 250
Karczewski Adrian Kleszczele 30-34 211
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 222
Kepler Juliusz Łódź 25-29 279
Khan David Leszno 35-39 -
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 329
Kieda Wojciech (Milczunas Marcin, Adam Wakuluk) Białystok 40-44 323
Kiełbasa Robert Lublin 30-34 364
Kimmer Jakub Zelów 25-29 374
Kitlas Marcin Warszawa 30-34 271
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 352
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 335
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 217
Klepacz Jacek Łódź 45-49 359
Kłosowski Paweł Ryki 18-24 275
Kochanowski Dariusz Marki 40-44 273
Kociołowicz Jakub Warszawa 30-34 310
Kolasa Lukasz Gdynia 30-34 -
Kolaszewska Dagna Warszawa 25-29 -
Kolaszewska Dagna Warszawa 25-29 319
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 366
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Kordaczuk Michał Warszawa 30-34 408
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 35-39 -
Kowalski Edmund Rybno 40-44 398
Kowalski Tomasz Koszalin 30-34 409
Kozłowski Marcin Pułtusk 30-34 317
Kraszewski Wojtek Warszawa 50-54 219
Kruk Michał Warszawa 40-44 292
Krysiak Jakub Warszawa 18-24 340
Kucharski Michal Giżycko 35-39 242
Kuffel Piotr Wiktorów 30-34 307
Kulesza Piotr Sieradz 35-39 344
Kulesza Sebastian Sieradz 40-44 253
Kuleszyński Jacek Szczecinek 35-39 372
Kulik Andrzej Zalesie Górne 55-59 -
Kupczyk Tomasz Łomianki Dolne 40-44 -
Kurczewski Kamil Zgierz 25-29 -
Kurylo Artur Augustów 50-54 284
Kwiatkowski Krzysztof Ostrołęka 30-34 203
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 -
Leoniuk Paweł Białystok 35-39 360
Lipińska Jolanta Częstochowa 65-69 343
Lis Łukasz Lublin 30-34 401
Lisowski Pawel Warszawa 40-44 241
Lisowski Piotr Sokółka 30-34 -
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 244
Ładno Arkadiusz Warszawa 35-39 -
Łączyńska Malwina Warszawa 30-34 410
Łukojko Jarosław Wrocław 50-54 232
Łytek Marcin Bielawa 40-44 220
Madany Michał Warszawa 35-39 236
Makowski Szymon Lubliniec 25-29 -
Malec Jarosław Jastrzębie 55-59 299
Maliszewski Krzysztof Warszawa 35-39 202
Marcińczyk Tomasz Warszawa - Polska 18-24 -
Marcińczyk Wojciech Warszawa 55-59 -
Markiewicz Marcelina Warszawa 35-39 -
Masalski Wojtek Białystok 45-49 297
Masłowski Michał Warszawa 35-39 294
Matejczyk Marcin Lewickie 35-39 218
Matyja Andrzej Kłobuck 35-39 -
Mazdziarz Michal Warszawa 35-39 333
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 272
Michalak Piotr Warszawa 30-34 239
Mieldzicz Piotr Suprasl 35-39 315
Mińko Piotr Białystok 35-39 256
Mostowski Artur Warszawa 40-44 373
Mróz Michał Białystok 35-39 331
Musiał Marcin Warszawa 40-44 389
Myśliwiec Janusz Białystok 45-49 208
Narolewska Joanna Białystok 35-39 233
Naruszewicz Łukasz Giżycko 25-29 354
Niedźwiadek Jakub Warszawa 18-24 362
Niewiadowski Marcin Józefosław 40-44 -
Nigot Krzysztof Warszawa 40-44 421
Nizio Adam Białystok 18-24 230
Nosowski Jacek Warszawa 40-44 368
Nowak Stanisław Ruda Śląska 60-64 240
Odzinkowski Łukasz warszawa 35-39 -
Olejnik Michał Augustów 35-39 265
Olszewski Piotr Białystok 18-24 -
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 293
Orlicz Robert Warszawa 40-44 342
Orłowski Piotr Olsztyn 35-39 286
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 201
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Panfiluk Anatol Hajnówka 50-54 290
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 227
Parsons Alan Warszawa 35-39 311
Peda Tomasz Lidzbark Warmiński 45-49 349
Pendowski Kamil Białystok 35-39 345
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 303
Petelski Mateusz Gdańsk 30-34 281
Piotrowski Wiktor Kętrzyn 45-49 -
Piszczatowski Roman Gdynia 50-54 269
Popławski Grzegorz Tołcze 35-39 305
Potapczuk Łukasz Warszawa 25-29 332
Przybysz Michał Warszawa 35-39 277
Pupek Daniel Łomża 30-34 268
Pużyński Mariusz Augustów 45-49 248
Raczyński Mirosław Chełm 55-59 321
Radziwonowski Bartosz Białystok 40-44 234
Ranoszek Anna Dąbrówka 40-44 397
Rejnart Mateusz Warszawa 25-29 338
Rembowicz Katarzyna Warszawa 30-34 413
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 215
Romański Michał Piastów 35-39 278
Romero Garcia Juan Warszawa 30-34 406
Różański Tomasz Warsaw 40-44 261
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 235
Rusanowski Damian Białystok 30-34 -
Rutkowski Jacek Ostrołęka 40-44 350
Rzążewski Krzysztof Kazuń Nowy 40-44 291
Saba Tomasz Chotomów 40-44 339
Safrończyk Wieńczysław Białystok 60-64 412
Saniawa Piotr Lublin 30-34 285
Sarnecki Krzysztof Mińsk Mazowiecki 40-44 -
Sarnecki Paweł Warszawa 25-29 258
Schirmer Julia Warszawa 18-24 376
Siatecki Pawel Garbow 25-29 393
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 18-24 353
Sikorski Krystian Bartoszyce 25-29 238
Skiba Stanisław Koniecpol 55-59 371
Skoczylas Michał Piaseczno 40-44 404
Skomski Adam Mosty 45-49 237
Smalkowski Rafal Saint Martin D'Heres 30-34 369
Sobala Krzysztof Warszawa 30-34 414
Sobolewski Jakub Warszawa 40-44 417
Sobutka Tomasz Białystok 30-34 304
Stefanowski Piotr Białystok 30-34 207
Stoczko Kamil (Gbur Krzysztof, Osypiuk Krzysztof) Białystok 25-29 385
Stratyński Filip Brójce 40-44 263
Strojek Bartosz Połaniec 30-34 266
Struk Piotr Białystok 18-24 247
Stypułkowski Michał Białystok 35-39 330
Suchocki Adam Białystok 30-34 341
Suchowierski Dariusz Białystok 30-34 262
Szafarczyk Anna Cisek 30-34 288
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 390
Szepietowski Marcin Wysokie Mazowieckie 35-39 298
Szewczyk Marek Trzebnica 30-34 282
Szlendak Krzysztof Toruń 30-34 314
Szurnicka Małgorzata Ostrołęka/Drężewo 45-49 386
Szymanski Tomasz Warszawa 35-39 336
Szymczak Arkadiusz Wałcz Drugi 25-29 312
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 387
Tarantowicz Robert (Kasia Radziewicz, Paweł Sędziak, koszulka M) Juchnowiec Kościelny 35-39 403
Terpiłowski Michał Warszawa 18-24 259
Thiesse Sebastien Warszawa 35-39 395
Tołwiński Wojciech Białowieża 50-54 302
Tomaszewska Julita Legionowo 35-39 363
Tomczyk Stefan Susz 40-44 415
Tomporowska Monika Warszawa 35-39 260
Trych Artur Warszawa 40-44 226
Trzpis Grzegorz Juchnowiec Kościelny 30-34 347
Tułaziński Dariusz (Jeruć Rafał,Bielawiec Maciej) Augustów 40-44 -
Tyczyński Hubert Białystok 25-29 276
Utykański Michał Ełk 30-34 337
Wachowiec Maciej Warszawa 35-39 206
Wacławski Bartosz Warszawa 25-29 267
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 322
Waszkiewicz Radosław Warszawa 30-34 324
Watras Sebastian Warszawa 40-44 270
Wendekier Rafał Warszawa 25-29 301
Wiatr Michał Warszawa 35-39 402
Wielakin Dariusz Knyszyn 35-39 249
Wieteska Inga warszawa 25-29 308
Witczak Jakub Białystok 30-34 252
Witek Michał Lipsko 30-34 -
Witkowski Piotr Kętrzyn 35-39 264
Wolszczak Ewelina Warszawa 30-34 388
Wołyniec Paweł Suwałki 30-34 -
Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 35-39 325
Wraga Andrzej Okuniew 40-44 318
Wróblewski Rafał Wola Rębkowska 40-44 254
Wydra Krzysztof Białystok 35-39 381
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 379
Wysocki Zbigniew Marek (Mieszko Palmi-Kukiełko, Tomasz Guszczyn) Augustów 45-49 399
Wyszomierska Małgorzata Warszawa 30-34 224
Zaborny Paweł Warszawa 35-39 221
Zagrzejewski Bartosz Warszawa 30-34 346
Zaniewski Jerzy (Jerzy Zaniewski, Wojciech Zaniewski) Halinów 55-59 392
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 357
Zatoński Zbigniew LUBLIN 40-44 -
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 383
Zaurski Piotr Ostrołęka 45-49 396
Zieliński Dariusz Warszawa 45-49 287
Zieliński Przemysław Warszawa 35-39 367
Zieliński Tomasz Juchnowiec Kościelny 40-44 391
Zięba Marcin Warszawa 35-39 -
Ziółek Marcin Warszawa 35-39 -
Żukowska Basia Lublin 45-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon