Elemental Tri Series Białystok 2017 - dystans olimpijski - wyniki

2017-08-20 12:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 401 Lis Łukasz TRICLUB M30 1 1 00:18:50 (1)00:01:36 (24)00:59:53 (2)00:01:19 (2)00:37:23 (1) 01:59:01
2 306 Bodnar Maciej MBC Team / Airbike Armexim Tri Team M18 1 2 00:20:20 (2)00:01:00 (1)01:03:00 (8)00:01:17 (1)00:38:52 (4) 02:04:29 00:05:28
3 285 Saniawa Piotr TRICLUB LUBLIN M30 2 3 00:20:49 (5)00:01:21 (10)01:02:34 (6)00:01:28 (6)00:39:11 (6) 02:05:22 00:06:21
4 419 Awruk Bartosz NADAKTYWNI wawruk.pl M35 1 4 00:21:41 (7)00:01:31 (18)01:01:43 (3)00:01:53 (27)00:38:40 (3) 02:05:28 00:06:27
5 364 Kiełbasa Robert Szkoła Pływania WODNIK M30 3 5 00:20:46 (4)00:01:06 (2)01:02:58 (7)00:01:24 (4)00:39:42 (10) 02:05:56 00:06:55
6 293 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 4 6 00:25:25 (30)00:01:10 (3)01:02:28 (5)00:01:20 (3)00:37:46 (2) 02:08:09 00:09:08
7 231 Gonczarek Bartosz M35 2 7 00:24:39 (17)00:01:33 (21)01:01:51 (4)00:01:28 (5)00:39:54 (12) 02:09:25 00:10:24
8 265 Olejnik Michał rowertour.com rowertour M35 3 8 02:09:36 00:10:35
9 355 Hoffmann Wojciech Korona Masters Kraków M40 1 9 00:20:43 (3)00:01:40 (28)01:03:01 (9)00:01:38 (10)00:42:47 (34) 02:09:49 00:10:48
10 374 Kimmer Jakub Bieging Team Zelów M25 1 10 00:23:08 (9)00:01:16 (5)01:04:41 (12)00:01:45 (16)00:39:06 (5) 02:09:56 00:10:55
11 325 Wowtoniuk Mariusz Tim Małego M35 4 11 00:23:58 (13)00:01:18 (6)01:06:52 (26)00:01:35 (8)00:40:36 (17) 02:14:19 00:15:18
12 238 Sikorski Krystian 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana/RANT BARTOSZYCE M25 2 12 00:24:58 (24)00:01:20 (9)01:06:57 (28)00:01:50 (22)00:39:26 (9) 02:14:31 00:15:30
13 264 Witkowski Piotr M35 5 13 00:26:03 (43)00:01:33 (23)01:05:54 (17)00:01:39 (11)00:39:24 (8) 02:14:33 00:15:32
14 305 Popławski Grzegorz Nadaktywni M35 6 14 00:25:27 (31)00:01:30 (15)01:06:38 (24)00:01:46 (18)00:39:19 (7) 02:14:41 00:15:40
15 230 Nizio Adam M18 2 15 00:25:42 (38)00:01:10 (4)01:05:51 (14)00:02:02 (48)00:40:10 (14) 02:14:55 00:15:54
16 362 Niedźwiadek Jakub Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team #celjestjeden M18 3 16 00:24:51 (21)00:01:33 (20)01:06:03 (18)00:01:52 (25)00:41:26 (22) 02:15:45 00:16:44
17 408 Kordaczuk Michał Michał Kordaczuk SaveAs M30 5 17 00:23:22 (11)00:01:42 (33)01:05:52 (15)00:02:18 (74)00:42:55 (38) 02:16:09 00:17:08
18 222 Kazanecki Tomasz Legion M40 2 18 00:23:38 (12)00:01:41 (31)01:06:33 (22)00:02:00 (44)00:42:23 (28) 02:16:15 00:17:14
19 393 Siatecki Pawel Stay Insane M25 3 19 00:28:09 (70)00:01:43 (36)01:04:38 (11)00:01:40 (12)00:40:37 (18) 02:16:47 00:17:46
20 272 Mądry Wojciech Neon Team M35 7 20 00:26:10 (45)00:01:19 (8)01:05:36 (13)00:02:09 (58)00:42:00 (26) 02:17:14 00:18:13
21 352 Klejzerowicz Paweł Nadaktywni M25 4 21 00:25:57 (40)00:01:42 (35)01:05:53 (16)00:01:46 (17)00:41:58 (25) 02:17:16 00:18:15
22 207 Stefanowski Piotr Nadaktywni M30 6 22 00:25:51 (39)00:01:45 (40)01:07:47 (33)00:01:52 (24)00:40:05 (13) 02:17:20 00:18:19
23 244 Litwiniuk Krzysztof TriNEGU M35 8 23 00:25:11 (26)00:01:24 (12)01:06:30 (21)00:01:47 (19)00:42:32 (31) 02:17:24 00:18:23
24 344 Kulesza Piotr SIR-HA SIERADZ SIR-HA M35 9 24 00:24:27 (16)00:02:06 (64)01:07:04 (29)00:02:08 (55)00:42:26 (29) 02:18:11 00:19:10
25 420 Borko Cezary Najmowicz Triathlon www.rowerysportowy.pl M40 3 25 00:23:16 (10)00:01:30 (16)01:07:32 (32)00:01:44 (14)00:44:12 (46) 02:18:14 00:19:13
26 268 Pupek Daniel AT Team (Akademia Triathlonu) MOSiR ŁOMŻA M30 7 26 00:25:33 (32)00:01:33 (22)01:09:42 (43)00:01:41 (13)00:39:52 (11) 02:18:21 00:19:20
27 368 Nosowski Jacek M40 4 27 00:24:53 (22)00:01:45 (41)01:07:27 (30)00:02:02 (49)00:42:19 (27) 02:18:26 00:19:25
28 415 Tomczyk Stefan UKS TRS SUSZ M40 5 28 00:24:53 (23)00:01:58 (58)01:06:54 (27)00:02:17 (73)00:42:39 (32) 02:18:41 00:19:40
29 334 Grzanecki Rafał Pie... Nie Biegam M40 6 29 00:28:35 (74)00:01:43 (37)01:04:26 (10)00:02:05 (53)00:42:47 (35) 02:19:36 00:20:35
30 337 Utykański Michał SBR Team Ełk M30 8 30 00:21:42 (8)00:01:38 (26)01:10:48 (54)00:01:58 (38)00:44:44 (49) 02:20:50 00:21:49
31 273 Kochanowski Dariusz TRI LEVEL M40 7 31 00:26:01 (42)00:01:37 (25)01:08:48 (35)00:01:59 (40)00:42:46 (33) 02:21:11 00:22:10
32 303 Perkowski Jarosław Białe Miśki Suwałki M45 1 32 00:25:35 (33)00:02:08 (68)01:06:50 (25)00:02:21 (77)00:44:19 (47) 02:21:13 00:22:12
33 250 Kamiński Szymon Accenture M30 9 33 00:26:21 (47)00:01:31 (17)01:10:54 (55)00:02:10 (61)00:40:20 (15) 02:21:16 00:22:15
34 317 Kozłowski Marcin Lider Winnica M30 10 34 00:25:22 (29)00:02:41 (109)01:11:13 (59)00:01:56 (33)00:40:46 (19) 02:21:58 00:22:57
35 381 Wydra Krzysztof Otter Tri Team M35 10 35 00:25:19 (28)00:01:26 (13)01:06:03 (19)00:02:08 (57)00:47:08 (72) 02:22:04 00:23:03
36 266 Strojek Bartosz Kuźnia Triathlonu M30 11 36 00:24:16 (14)00:02:47 (119)01:08:22 (34)00:03:02 (135)00:43:41 (42) 02:22:08 00:23:07
37 384 Demianiuk Marcin DemiTeam M40 8 37 00:26:28 (49)00:02:05 (62)01:10:08 (47)00:01:55 (32)00:41:37 (23) 02:22:13 00:23:12
38 417 Sobolewski Jakub Luft Tri Team BGK M40 9 38 00:26:36 (52)00:01:28 (14)01:11:45 (65)00:02:12 (67)00:40:32 (16) 02:22:33 00:23:32
39 201 Paduszyński Piotr edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M45 2 39 00:28:51 (80)00:01:19 (7)01:09:53 (45)00:01:51 (23)00:41:26 (21) 02:23:20 00:24:19
40 296 Dzierszko Rafał Nadaktywni M35 11 40 00:26:00 (41)00:01:32 (19)01:06:05 (20)00:02:13 (68)00:47:50 (82) 02:23:40 00:24:39
41 367 Zieliński Przemysław Sancture Sportifs M35 12 41 00:25:42 (37)00:03:15 (139)01:09:50 (44)00:02:15 (69)00:42:49 (37) 02:23:51 00:24:50
42 223 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M45 3 42 00:24:47 (19)00:01:22 (11)01:11:01 (58)00:01:49 (21)00:46:38 (67) 02:25:37 00:26:36
43 253 Kulesza Sebastian SIR-HA Sieradz SIR-HA M40 10 43 00:26:32 (51)00:01:55 (54)01:07:28 (31)00:03:02 (134)00:46:53 (71) 02:25:50 00:26:49
44 322 Wandzioch Krzysztof Wandzioch Team Białe Miśki, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M25 5 44 00:21:40 (6)00:02:33 (101)01:14:06 (90)00:02:58 (132)00:44:45 (50) 02:26:02 00:27:01
45 378 Ciborowski Sebastian Seba-Sport M45 4 45 00:24:42 (18)00:02:52 (122)01:11:26 (62)00:01:59 (39)00:45:04 (54) 02:26:03 00:27:02
46 353 Siekierski Mateusz Marek BiegoStok M18 4 46 00:24:48 (20)00:02:05 (63)01:14:59 (102)00:01:54 (28)00:42:49 (36) 02:26:35 00:27:34
47 416 Góralska Aleksandra K40 1 1 00:25:35 (34)00:01:41 (32)01:10:00 (46)00:02:58 (130)00:46:36 (66) 02:26:50 00:27:49
48 330 Stypułkowski Michał Nadaktywni M35 13 47 00:27:50 (67)00:01:51 (49)01:09:28 (38)00:01:49 (20)00:45:54 (61) 02:26:52 00:27:51
49 286 Orłowski Piotr TRI-Dunajek M35 14 48 00:27:44 (64)00:01:47 (45)01:09:09 (37)00:02:22 (79)00:45:51 (60) 02:26:53 00:27:52
50 284 Kurylo Artur ATP Augustów M50 1 49 00:31:04 (108)00:01:46 (44)01:09:37 (40)00:02:03 (51)00:42:58 (39) 02:27:28 00:28:27
51 400 Domitrz Mariusz NADAKTYWNI M35 15 50 00:26:27 (48)00:02:20 (86)01:10:28 (50)00:02:01 (45)00:46:20 (63) 02:27:36 00:28:35
52 251 Cichy Bartosz ATP Augustów M30 12 51 00:27:48 (66)00:02:14 (74)01:10:24 (49)00:02:25 (82)00:44:50 (52) 02:27:41 00:28:40
53 229 Kacperski Olaf M40 11 52 00:28:42 (77)00:01:40 (29)01:12:01 (67)00:02:28 (89)00:43:05 (40) 02:27:56 00:28:55
54 315 Mieldzicz Piotr - - M35 16 53 00:30:15 (101)00:02:28 (94)01:09:39 (42)00:02:11 (64)00:44:19 (48) 02:28:52 00:29:51
55 333 Mazdziarz Michal NeON Team M35 17 54 00:29:53 (91)00:02:19 (83)01:11:19 (60)00:02:27 (86)00:43:33 (41) 02:29:31 00:30:30
56 361 Czekirda Radosław Wieliszew Heron Team-NeON Team M50 2 55 00:30:12 (100)00:02:09 (70)01:10:10 (48)00:02:24 (81)00:44:48 (51) 02:29:43 00:30:42
57 217 Klepacki Tomasz KS Triathlon Rawa M60 1 56 02:29:49 00:30:48
58 310 Kociołowicz Jakub Power Training M30 13 57 00:29:15 (84)00:02:36 (102)01:14:10 (91)00:01:55 (31)00:42:31 (30) 02:30:27 00:31:26
59 345 Pendowski Kamil Nadaktywni Białystok M35 18 58 00:27:47 (65)00:02:30 (98)01:12:20 (70)00:02:31 (93)00:45:25 (56) 02:30:33 00:31:32
60 259 Terpiłowski Michał M18 5 59 00:26:37 (53)00:02:21 (88)01:09:38 (41)00:02:27 (87)00:49:37 (97) 02:30:40 00:31:39
61 235 Rudnik Sławomir Nadaktywni / Podlasie 4x4 M45 5 60 00:27:33 (63)00:01:59 (60)01:10:47 (53)00:01:54 (30)00:48:37 (87) 02:30:50 00:31:49
62 340 Krysiak Jakub TriWawa M18 6 61 00:24:24 (15)00:01:51 (48)01:13:04 (77)00:02:12 (66)00:49:33 (93) 02:31:04 00:32:03
63 382 Bielenica Beata K35 1 2 00:30:23 (103)00:01:44 (39)01:13:47 (85)00:01:28 (7)00:43:54 (44) 02:31:16 00:32:15
64 309 Bakun Jacek NADAKTYWNI M35 19 62 02:31:32 00:32:31
65 359 Klepacz Jacek I Love Ironman M45 6 63 00:28:49 (78)00:01:56 (56)01:10:45 (52)00:02:51 (123)00:47:39 (77) 02:32:00 00:32:59
66 271 Kitlas Marcin PCWorld.pl M30 14 64 00:30:10 (97)00:02:29 (97)01:10:41 (51)00:02:08 (56)00:46:33 (65) 02:32:01 00:33:00
67 256 Mińko Piotr UNIBEP TRI Bielska Podlaski TEAM M35 20 65 00:28:13 (71)00:01:45 (42)01:13:22 (80)00:01:59 (41)00:46:49 (70) 02:32:08 00:33:07
68 243 Chętnik Artur M35 21 66 00:30:31 (107)00:01:53 (52)01:09:31 (39)00:02:02 (47)00:48:25 (85) 02:32:22 00:33:21
69 331 Mróz Michał M35 22 67 00:25:39 (36)00:02:56 (124)01:11:27 (63)00:03:25 (152)00:49:20 (90) 02:32:47 00:33:46
70 421 Nigot Krzysztof 9. Dywersyjna/AirBike/LuftTriTeam M40 12 68 00:31:40 (116)00:03:09 (134)01:11:37 (64)00:02:25 (85)00:43:57 (45) 02:32:48 00:33:47
71 371 Skiba Stanisław OSiR Włoszczowa M55 1 69 00:27:00 (56)00:02:19 (82)01:13:58 (88)00:02:55 (128)00:46:40 (68) 02:32:52 00:33:51
72 242 Kucharski Michal Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 23 70 00:28:37 (76)00:01:55 (55)01:13:06 (78)00:02:00 (42)00:47:17 (74) 02:32:55 00:33:54
73 312 Szymczak Arkadiusz System 11 Wałcz Drugi TGV Club M25 6 71 00:31:25 (113)00:02:08 (67)01:16:19 (112)00:01:52 (26)00:41:44 (24) 02:33:28 00:34:27
74 218 Matejczyk Marcin NADAKTYWNI M35 24 72 00:31:30 (114)00:01:50 (47)01:11:00 (57)00:02:00 (43)00:47:36 (76) 02:33:56 00:34:55
75 269 Piszczatowski Roman M50 3 73 00:30:10 (98)00:02:20 (85)01:06:34 (23)00:03:19 (147)00:51:37 (119) 02:34:00 00:34:59
76 210 Gawlas Sebastian M40 13 75 00:25:16 (27)00:03:27 (146)01:11:55 (66)00:03:15 (145)00:50:16 (107) 02:34:09 00:35:08
77 247 Struk Piotr M18 7 74 00:27:14 (60)00:01:53 (50)01:13:02 (76)00:02:23 (80)00:49:37 (96) 02:34:09 00:35:08
78 227 Parfieniuk Bartosz M35 25 76 00:32:48 (128)00:01:43 (38)01:08:57 (36)00:02:25 (84)00:48:27 (86) 02:34:20 00:35:19
79 349 Peda Tomasz M45 7 77 00:26:38 (54)00:02:07 (65)01:14:38 (96)00:02:45 (115)00:48:20 (84) 02:34:28 00:35:27
80 236 Madany Michał M35 26 78 00:30:08 (95)00:02:07 (66)01:14:39 (98)00:02:39 (106)00:44:59 (53) 02:34:32 00:35:31
81 267 Wacławski Bartosz OrkaMasters Iława M25 7 79 00:26:16 (46)00:01:46 (43)01:13:34 (82)00:02:36 (102)00:50:27 (110) 02:34:39 00:35:38
82 351 Grygoruk Tomasz Hajnówka Biega M25 8 80 00:28:56 (81)00:01:42 (34)01:14:20 (94)00:02:12 (65)00:47:47 (81) 02:34:57 00:35:56
83 389 Musiał Marcin M40 14 81 00:27:31 (62)00:01:41 (30)01:12:46 (73)00:03:23 (151)00:50:03 (101) 02:35:24 00:36:23
84 397 Ranoszek Anna UKS CITYZEN_ Poznań RAT K40 2 3 00:29:43 (88)00:02:44 (113)01:13:37 (83)00:02:11 (63)00:47:45 (80) 02:36:00 00:36:59
85 311 Parsons Alan WITC M35 27 82 00:33:19 (134)00:02:47 (117)01:16:56 (120)00:02:27 (88)00:40:50 (20) 02:36:19 00:37:18
86 241 Lisowski Pawel Tri Passion SpeedApp Sp. z o.o. M40 15 83 00:28:50 (79)00:03:09 (132)01:14:32 (95)00:03:27 (154)00:46:26 (64) 02:36:24 00:37:23
87 357 Zarzycki Wojciech TriUnlimited M45 8 84 00:30:31 (106)00:02:45 (115)01:10:56 (56)00:02:47 (118)00:49:35 (95) 02:36:34 00:37:33
88 346 Zagrzejewski Bartosz M30 15 85 00:25:35 (35)00:02:33 (100)01:16:36 (115)00:01:57 (36)00:50:06 (104) 02:36:47 00:37:46
89 395 Thiesse Sebastien TRIdziestka M35 28 86 00:26:06 (44)00:02:08 (69)01:16:37 (116)00:02:46 (117)00:49:21 (91) 02:36:58 00:37:57
90 379 Wysocki Tomasz Nadaktywni M40 16 87 00:29:28 (87)00:03:01 (127)01:13:18 (79)00:02:37 (105)00:48:51 (88) 02:37:15 00:38:14
91 228 Kacperski Mirosław PARKRUN POLSKA M55 2 89 00:30:19 (102)00:01:49 (46)01:13:57 (87)00:02:31 (92)00:49:33 (94) 02:38:09 00:39:08
92 335 Klejzerowicz Roman SBR Team Ełk M40 17 88 00:32:39 (127)00:01:39 (27)01:14:49 (100)00:02:17 (72)00:46:45 (69) 02:38:09 00:39:08
93 377 Bujnowski Robert ATP Augustów M35 29 90 00:32:24 (123)00:04:03 (155)01:13:51 (86)00:04:12 (167)00:43:49 (43) 02:38:19 00:39:18
94 365 Janiszewski Sławomir Rawa Tim Zawsze Slim M40 18 91 00:30:05 (94)00:02:18 (78)01:15:45 (107)00:02:54 (127)00:47:44 (79) 02:38:46 00:39:45
95 360 Leoniuk Paweł Nadaktywni M35 30 92 00:32:57 (131)00:02:42 (111)01:15:59 (109)00:02:02 (50)00:45:42 (59) 02:39:22 00:40:21
96 394 Jóźwik Paweł M30 16 93 00:28:33 (73)00:02:37 (104)01:14:18 (93)00:02:45 (114)00:51:22 (117) 02:39:35 00:40:34
97 203 Kwiatkowski Krzysztof NO HUMAN DOCTORS M30 17 94 00:28:03 (69)00:03:09 (133)01:16:52 (118)00:02:30 (91)00:49:06 (89) 02:39:40 00:40:39
98 414 Sobala Krzysztof M30 18 95 00:34:06 (139)00:02:46 (116)01:12:14 (69)00:03:00 (133)00:47:43 (78) 02:39:49 00:40:48
99 387 Świerżewski Łukasz SportowaRodzina.pl M40 19 96 00:31:07 (110)00:02:15 (75)01:13:41 (84)00:02:09 (59)00:51:16 (116) 02:40:28 00:41:27
100 396 Zaurski Piotr M45 9 97 00:32:33 (125)00:03:04 (129)01:12:55 (75)00:02:42 (111)00:50:03 (102) 02:41:17 00:42:16
101 324 Waszkiewicz Radosław Deloitte Adventure Team / NeOn Team M30 19 98 00:33:23 (135)00:02:52 (123)01:12:25 (71)00:02:37 (104)00:50:08 (105) 02:41:25 00:42:24
102 402 Wiatr Michał Softtutor Team M35 31 99 00:31:43 (118)00:03:36 (149)01:16:31 (114)00:03:46 (159)00:46:02 (62) 02:41:38 00:42:37
103 358 Dawidczyk Adam SBR Team Ełk M30 20 100 00:32:49 (129)00:02:28 (95)01:15:10 (103)00:02:04 (52)00:49:31 (92) 02:42:02 00:43:01
104 308 Wieteska Inga TRICLUB K25 1 4 00:25:04 (25)00:02:10 (71)01:18:10 (123)00:02:15 (70)00:54:47 (138) 02:42:26 00:43:25
105 318 Wraga Andrzej Kuźnia Triathlonu M40 20 101 00:34:59 (147)00:02:40 (107)01:14:50 (101)00:02:31 (94)00:47:33 (75) 02:42:33 00:43:32
106 213 Gawin Krzysztof M25 9 102 00:28:36 (75)00:02:10 (72)01:17:57 (122)00:01:38 (9)00:52:14 (122) 02:42:35 00:43:34
107 275 Kłosowski Paweł M18 8 103 00:31:52 (119)00:02:38 (106)01:16:06 (110)00:01:54 (29)00:50:15 (106) 02:42:45 00:43:44
108 313 Czajkowski Robert Kuźnia Triathlonu M40 21 104 00:32:02 (122)00:02:22 (89)01:17:46 (121)00:02:33 (96)00:48:11 (83) 02:42:54 00:43:53
109 390 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M65 1 105 00:34:00 (138)00:02:28 (93)01:12:09 (68)00:02:22 (78)00:52:00 (121) 02:42:59 00:43:58
110 316 Bień Mikołaj Bezwzględna Siła Słońca SILVERBACK M45 10 106 00:26:29 (50)00:03:11 (137)01:12:48 (74)00:02:34 (98)00:57:59 (152) 02:43:01 00:44:00
111 373 Mostowski Artur Furious Wolves M40 22 107 00:29:24 (86)00:03:17 (140)01:16:54 (119)00:03:41 (157)00:49:52 (98) 02:43:08 00:44:07
112 224 Wyszomierska Małgorzata Super Linia K30 1 5 00:32:37 (126)00:02:37 (103)01:16:18 (111)00:02:33 (97)00:50:01 (100) 02:44:06 00:45:05
113 219 Kraszewski Wojtek Super Linia M50 4 108 00:30:01 (93)00:49:57 (99) 02:44:06 00:45:05
114 339 Saba Tomasz M40 23 109 00:28:03 (68)00:03:08 (131)01:15:40 (106)00:03:50 (161)00:53:40 (131) 02:44:21 00:45:20
115 380 Ciborowska Aneta Seba-Sport K40 3 6 00:30:24 (105)00:01:53 (51)01:19:17 (132)00:02:49 (120)00:50:22 (108) 02:44:45 00:45:44
116 221 Zaborny Paweł M35 32 110 00:35:11 (152)00:02:47 (118)01:14:04 (89)00:02:53 (126)00:50:05 (103) 02:45:00 00:45:59
117 297 Masalski Wojtek SIRVIS.PL - turystyka aktywna M45 11 111 00:33:03 (132)00:03:00 (125)01:11:21 (61)00:03:22 (150)00:54:21 (136) 02:45:07 00:46:06
118 350 Rutkowski Jacek KK 24H, Akademia Triathlonu M40 24 112 00:34:28 (142)00:03:22 (143)01:14:38 (97)00:02:32 (95)00:50:46 (113) 02:45:46 00:46:45
119 249 Wielakin Dariusz Nadaktywni M35 33 113 00:29:52 (90)00:02:11 (73)01:16:22 (113)00:02:42 (110)00:54:58 (139) 02:46:05 00:47:04
120 326 Gędłek Łukasz #AkcjaChudyPajda M30 21 114 00:41:22 (173)00:01:58 (59)01:15:33 (105)00:01:58 (37)00:45:25 (57) 02:46:16 00:47:15
121 369 Smalkowski Rafal M. M30 22 115 00:30:11 (99)00:03:30 (148)01:14:16 (92)00:02:50 (121)00:56:56 (147) 02:47:43 00:48:42
122 418 Dojlidko Łukasz Nadaktywni Białystok M35 34 116 00:27:17 (61)00:01:56 (57)01:19:15 (131)00:02:20 (75)00:57:03 (148) 02:47:51 00:48:50
123 319 Kolaszewska Dagna K25 2 7 00:28:18 (72)00:02:23 (91)01:21:40 (148)00:02:16 (71)00:53:24 (130) 02:48:01 00:49:00
124 302 Tołwiński Wojciech M50 5 117 00:31:41 (117)00:03:38 (150)01:14:45 (99)00:03:06 (137)00:55:18 (141) 02:48:28 00:49:27
125 341 Suchocki Adam M30 23 118 00:33:35 (137)00:02:50 (120)01:19:25 (133)00:02:42 (112)00:50:36 (111) 02:49:08 00:50:07
126 276 Tyczyński Hubert Nadaktywni Białystok M25 10 119 00:34:49 (145)00:02:03 (61)01:18:42 (127)00:02:07 (54)00:51:41 (120) 02:49:22 00:50:21
127 204 Chalamoński Tomasz NO HUMAN DOCTORS M40 25 120 00:35:07 (151)00:02:18 (77)01:15:13 (104)00:02:36 (101)00:54:10 (134) 02:49:24 00:50:23
128 354 Naruszewicz Łukasz Akademia Pływania Niegocin Łukasz Naruszewicz M25 11 121 00:29:18 (85)00:02:22 (90)01:21:20 (144)00:03:06 (138)00:53:53 (133) 02:49:59 00:50:58
129 234 Radziwonowski Bartosz Bartosz Biega M40 26 122 00:37:00 (159)00:03:06 (130)01:20:53 (142)00:01:57 (35)00:47:15 (73) 02:50:11 00:51:10
130 299 Malec Jarosław Kuźnia Triathlonu Kondycja M55 3 123 00:31:06 (109)00:02:38 (105)01:18:25 (124)00:02:35 (99)00:55:36 (143) 02:50:20 00:51:19
131 406 Romero Garcia Juan WITC M30 24 124 00:35:27 (154)00:02:26 (92)01:23:42 (154)00:03:25 (153)00:45:30 (58) 02:50:30 00:51:29
132 413 Rembowicz Katarzyna Kumiałka K30 2 8 00:35:02 (148)00:02:41 (110)01:19:05 (129)00:02:40 (108)00:51:10 (115) 02:50:38 00:51:37
133 409 Kowalski Tomasz Warsaw International Triathlon Club M30 25 125 00:39:56 (169)00:05:44 (172)01:18:32 (126)00:01:44 (15)00:45:10 (55) 02:51:06 00:52:05
134 245 Hermanowicz Adam Nadaktywni Białystok M40 27 126 00:27:09 (57)00:02:29 (96)01:25:01 (158)00:02:43 (113)00:53:51 (132) 02:51:13 00:52:12
135 290 Panfiluk Anatol M50 6 127 00:32:02 (121)00:03:23 (144)01:13:30 (81)00:02:58 (131)00:59:41 (160) 02:51:34 00:52:33
136 263 Stratyński Filip K.S. Celironman M40 28 128 00:32:56 (130)00:02:44 (112)01:18:27 (125)00:02:41 (109)00:54:58 (140) 02:51:46 00:52:45
137 407 Dobroczyński Lech 9 Dywersyjna M45 12 129 00:32:31 (124)00:04:00 (154)01:19:10 (130)00:04:40 (170)00:51:37 (118) 02:51:58 00:52:57
138 209 Ciecierski Michał TriUnlimited M35 35 130 00:29:58 (92)00:02:40 (108)01:12:42 (72)00:02:52 (125)01:03:49 (166) 02:52:01 00:53:00
139 289 Dyduch Jarek M35 36 131 00:31:08 (111)00:04:59 (165)01:24:16 (157)00:02:25 (83)00:50:26 (109) 02:53:14 00:54:13
140 363 Tomaszewska Julita TIMBUD TEAM K35 2 9 00:35:15 (153)00:02:17 (76)01:20:10 (136)00:02:45 (116)00:52:52 (127) 02:53:19 00:54:18
141 214 Dzik Marta K30 3 10 00:33:29 (136)00:02:18 (79)01:22:53 (153)00:01:56 (34)00:52:54 (128) 02:53:30 00:54:29
142 321 Raczyński Mirosław M55 4 132 00:40:11 (170)00:02:18 (80)01:15:52 (108)00:02:47 (119)00:52:35 (124) 02:53:43 00:54:42
143 329 Karwacka Aleksandra IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL K25 3 11 00:35:04 (149)00:01:54 (53)01:22:38 (152)00:02:10 (60)00:52:50 (126) 02:54:36 00:55:35
144 336 Szymanski Tomasz Panorzeszek.pl M35 37 133 00:27:10 (58)00:03:53 (153)01:21:28 (145)00:02:39 (107)00:59:39 (159) 02:54:49 00:55:48
145 257 Białokozowicz Artur M35 38 134 00:29:49 (89)00:03:21 (141)01:20:40 (141)00:02:20 (76)00:58:42 (155) 02:54:52 00:55:51
146 287 Zieliński Dariusz M45 13 135 00:36:24 (157)00:03:40 (151)01:19:47 (134)00:03:08 (141)00:52:30 (123) 02:55:29 00:56:28
147 372 Kuleszyński Jacek M35 39 136 00:29:07 (83)00:03:11 (136)01:20:33 (139)00:03:17 (146)00:59:53 (161) 02:56:01 00:57:00
148 386 Szurnicka Małgorzata SZURA TEAM K45 1 12 00:36:56 (158)00:04:24 (160)01:21:14 (143)00:03:22 (149)00:50:50 (114) 02:56:46 00:57:45
149 291 Rzążewski Krzysztof Rzążi M40 29 137 00:31:23 (112)00:03:50 (152)01:20:02 (135)00:02:01 (46)01:00:31 (162) 02:57:47 00:58:46
150 255 Bołtryk Andrzej M30 26 138 00:35:34 (155)00:02:51 (121)01:24:00 (156)00:03:09 (142)00:52:56 (129) 02:58:30 00:59:29
151 295 Chromiński Michał M30 27 139 00:31:59 (120)00:04:51 (163)01:21:36 (147)00:04:25 (168)00:56:29 (146) 02:59:20 01:00:19
152 404 Skoczylas Michał 9. Dywersyjna M40 30 140 00:34:34 (143)00:05:13 (167)01:16:44 (117)00:04:04 (164)00:58:48 (157) 02:59:23 01:00:22
153 205 Kaczko Magdalena Nadaktywni K18 1 13 00:26:45 (55)00:03:24 (145)01:35:31 (171)00:03:21 (148)00:50:37 (112) 02:59:38 01:00:37
154 262 Suchowierski Dariusz Zabłudów TEAM M30 28 141 00:37:02 (160)00:03:21 (142)01:22:22 (150)00:02:37 (103)00:54:18 (135) 02:59:40 01:00:39
155 215 Rokicki Tomasz M55 5 142 00:34:14 (140)00:05:21 (168)01:20:17 (137)00:03:47 (160)00:57:08 (149) 03:00:47 01:01:46
156 300 Borowiec Krzysztof Browar TEAM :) M35 40 143 00:28:58 (82)00:06:16 (173)01:28:53 (165)00:02:57 (129)00:55:38 (144) 03:02:42 01:03:41
157 376 Schirmer Julia K18 2 14 00:35:06 (150)00:03:28 (147)01:26:19 (159)00:02:29 (90)00:55:23 (142) 03:02:45 01:03:44
158 410 Łączyńska Malwina K30 4 15 00:34:57 (146)00:03:00 (126)01:26:22 (161)00:04:00 (163)00:54:38 (137) 03:02:57 01:03:56
159 314 Szlendak Krzysztof M30 29 144 00:39:21 (167)00:02:20 (87)01:21:55 (149)00:02:11 (62)00:57:10 (150) 03:02:57 01:03:56
160 338 Rejnart Mateusz M25 12 145 00:31:38 (115)00:02:32 (99)01:20:34 (140)00:03:31 (155)01:05:12 (167) 03:03:27 01:04:26
161 342 Orlicz Robert TRICLUB M40 31 146 00:38:40 (164)00:02:19 (84)01:20:32 (138)00:03:15 (144)00:58:44 (156) 03:03:30 01:04:29
162 216 Dudziński Paweł M35 41 147 00:33:17 (133)00:04:18 (157)01:22:26 (151)00:04:08 (165)01:01:30 (165) 03:05:39 01:06:38
163 252 Witczak Jakub NADAKTYWNI M30 30 148 00:34:41 (144)00:04:20 (158)01:31:15 (168)00:02:50 (122)00:52:36 (125) 03:05:42 01:06:41
164 391 Zieliński Tomasz M40 32 149 00:39:25 (168)00:02:45 (114)01:26:20 (160)00:03:34 (156)00:55:51 (145) 03:07:55 01:08:54
165 366 Kołodziej Antoni M65 2 150 00:43:19 (174)00:03:04 (128)01:18:49 (128)00:03:12 (143)01:00:57 (163) 03:09:21 01:10:20
166 383 Zaurski Marcin TriUnlimited M70 1 151 00:34:19 (141)00:04:25 (161)01:21:33 (146)00:04:32 (169)01:05:59 (168) 03:10:48 01:11:47
167 327 Iwaszkiewicz Tomasz M40 33 152 00:27:11 (59)00:04:54 (164)01:29:47 (166)00:03:02 (136)01:07:59 (170) 03:12:53 01:13:52
168 356 Gindorowicz Anna Maria Nadaktywni Białystok K50 1 16 00:39:18 (166)00:04:17 (156)01:28:05 (164)00:03:43 (158)00:57:31 (151) 03:12:54 01:13:53
169 260 Tomporowska Monika PEUGEOT POLSKA K35 3 17 00:40:58 (172)00:03:14 (138)01:27:32 (163)00:02:35 (100)00:59:26 (158) 03:13:45 01:14:44
170 202 Maliszewski Krzysztof M35 42 153 00:30:24 (104)00:05:41 (171)01:31:19 (169)00:06:30 (171)01:01:11 (164) 03:15:05 01:16:04
171 206 Wachowiec Maciej AGR Welodrom M35 43 154 00:37:10 (161)00:04:21 (159)01:26:30 (162)00:04:12 (166)01:12:41 (171) 03:24:54 01:25:53
172 328 Jarosz Krzysztof M30 31 155 00:30:09 (96)00:04:31 (162)01:42:38 (172)00:02:52 (124)01:06:41 (169) 03:26:51 01:27:50
173 348 Filipczuk Bartosz M25 13 156 00:40:22 (171)00:05:24 (169)01:44:01 (173)00:03:07 (139)00:58:36 (153) 03:31:30 01:32:29
174 347 Trzpis Grzegorz CESCOM Biała Białystok M30 32 157 00:38:42 (165)00:07:14 (174)01:30:32 (167)00:16:24 (172)00:58:39 (154) 03:31:31 01:32:30
175 412 Safrończyk Wieńczysław Nadaktywni Białystok M60 2 158 00:36:18 (156)00:03:10 (135)01:23:58 (155)00:03:08 (140)01:26:13 (172) 03:32:47 01:33:46
176 240 Nowak Stanisław last but not least M60 3 159 00:38:36 (163)00:05:33 (170)01:35:02 (170)00:03:51 (162)01:29:32 (173) 03:52:34 01:53:33
177 343 Lipińska Jolanta niezrzeszona K65 00:53:22 (175)00:05:00 (166)00:33:11 (1) DNF
178 304 Sobutka Tomasz M30 00:37:33 (162)00:02:19 (81) DNF
179 208 Myśliwiec Janusz Nadaktywni Białystok M45 DNS
180 211 Karczewski Adrian Pocancerowani.pl M30 DNS
181 212 Kaczyński Aleksander Nadaktywni M35 DNS
182 220 Łytek Marcin Schmersal-Trening M40 DNS
183 225 Janik Paweł AT Team M40 DNS
184 226 Trych Artur Kuźnia Triatlonu Accenture M40 DNS
185 232 Łukojko Jarosław Area Cooling Solutions M50 DNS
186 233 Narolewska Joanna K35 DNS
187 237 Skomski Adam 360 Sailing Team M45 DNS
188 239 Michalak Piotr Publicis Media Runners Team M30 DNS
189 246 Cywiński Bartłomiej Pro-Run Wrocław M40 DNS
190 248 Pużyński Mariusz Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 DNS
191 254 Wróblewski Rafał M40 DNS
192 258 Sarnecki Paweł M25 DNS
193 261 Różański Tomasz Warsaw Masters Team M40 DNS
194 270 Watras Sebastian IDG Running Team M40 DNS
195 277 Przybysz Michał Warsaw Masters Team M35 DNS
196 278 Romański Michał M35 DNS
197 279 Kepler Juliusz LABOSPORT Team M25 DNS
198 280 Chmura Maciej GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M30 DNS
199 281 Petelski Mateusz GVT BMC M30 DNS
200 282 Szewczyk Marek GVT BMC M30 DNS
201 283 Ellis Mark M40 DNS
202 288 Szafarczyk Anna K30 DNS
203 292 Kruk Michał M40 DNS
204 294 Masłowski Michał M35 DNS
205 298 Szepietowski Marcin P.H.U. GAMA Szepietowscy sp.j. M35 DNS
206 301 Wendekier Rafał M25 DNS
207 307 Kuffel Piotr BGK Kuźnia Triathlonu M30 DNS
208 320 Jakubczyk Marcin MGG HELPEA TEAM M40 DNS
209 332 Potapczuk Łukasz M25 DNS
210 375 Chrześcijański Jerzy niezrzeszony M45 DNS
211 388 Wolszczak Ewelina Kuźnia Triathlonu K30 DNS
212 398 Kowalski Edmund FRUITLAND Sp z o.o. M40 DNS
213 411 Broekere Krzysztof MyCenter Multimedia AGD RTV M55 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon