Garmin Triminator Radków 2017 - DZIEŃ SĄDU (dystans 1/2 Ironman) Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Jajuga Dawid (Szulczewski Tomasz, Arkadiusz Jajuga) Zdzieszowice 30-39 78
Kuźma - Rassek Beata (Magdalena Bujoczek, Magdalena Plata) Zabrze 40-49 45
Pazera Karol (Mariusz Pawelec , Piotr Stasiak) Kudowa-Zdrój 40-49 37

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Alski Łukasz Bydgoszcz 30-39 15
Antosiak Tomasz Złotoryja 30-39 -
Babula Przemek Mokronos Dolny 40-49 19
Bazan Mariusz Polanica Zdrój 30-39 -
Bedła Grzegorz Miedżno 40-49 53
Białek Paweł Piaseczno 50-59 -
Bielawski Damian Wojcieszów 30-39 -
Błasiak Leszek Kęty 50-59 51
Brzeszkiewicz Damian Płońsk 18-29 14
Buca Rafał Sopot 40-49 26
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 30-39 41
Budkowski Tomasz Wrocław 40-49 7
Caputa Szymon Łodygowice 30-39 -
Chmiel Łukasz Pruszowice 30-39 -
Ciępiel Rafał Wrocław 30-39 10
Czajkowski Krzysztof Koło 40-49 -
Czeladzka Justyna Olkusz 18-29 82
Dabulis Jarosław Warszawa 40-49 23
Danków Krzysztof Opole 30-39 61
Derewecki Jarek Skrzeszewo 40-49 25
Diering Tomasz Skórzewo 30-39 83
Dominikowski Krzysztof Świdnica 30-39 13
Druzylowski Marek Wrocław 18-29 74
Dubienko Joanna Kraków 18-29 71
Garnowski Maciej Siemianowice Śląskie 30-39 44
Gąsior Paweł Nowy Targ 30-39 -
Goławski Krzysztof Wrocław 30-39 56
Górka Marcin Kraków 18-29 69
Hajnos-Małecka Maria Szaflary 30-39 54
Heinrychowski Slawomir Szamotuły 30-39 67
Honbrechts Tomasz Sobin 40-49 50
Iwanicki Krzysztof Wojaszówka 18-29 28
Jajuga Dawid (Szulczewski Tomasz, Arkadiusz Jajuga) Zdzieszowice 30-39 78
Jakubczyk Rafał Luboń 30-39 6
Kalicki Grzegorz Warszawa 30-39 -
Kluza Dawid Gniazdów 18-29 68
Koch Przemek Śrem 30-39 73
Kocoń Marcin Tychy 30-39 21
Kołacz Piotr Czosnów 40-49 -
Koronkiewicz Adam Wrocław 40-49 17
Kotov Rostislav Warszawa 18-29 46
Kozłowski Bogdan Dywity 40-49 -
Krawczyk Włodzimierz Śrem 50-59 33
Krzemiński Jarosław Toruń 40-49 -
Kukiełka Sławek Jelenia Góra 30-39 24
Kunicki Konrad Wrocław 30-39 30
Kurpiewska Anna Wrocław 40-49 -
Kuźma - Rassek Beata (Magdalena Bujoczek, Magdalena Plata) Zabrze 40-49 45
Lewandowski Robert Warszawa 40-49 -
Lisieński Michał Siemianowice Śląskie 30-39 5
Lopianiak Tomasz Opole 40-49 31
Łachut Wojciech Szklarska Poręba 30-39 1
Łysuniec Marcin Wrocław 30-39 58
Maciuszek Łukasz Opole 30-39 22
Majgier Marcin Skarbimierz Osiedle 40-49 -
Małecki Mateusz Nowy Targ 30-39 52
Markiewicz Damian Andrychów 30-39 -
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 50-59 80
Markowski Marek Lubin 30-39 2
Masiuk Jakub Pabianice 30-39 20
Messyasz Krzysztof Oława 30-39 40
Michalewski Dariusz Gogolin 30-39 35
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 30-39 -
Mika Jakub Gdańsk 30-39 39
Możdżonek Michał Warszawa 40-49 64
Nawrot Michał Poznań 30-39 57
Orlik Mateusz Piekary Śląskie 18-29 8
Ostapski Kamil Wrocław 30-39 12
Oszmiańczuk Paweł Żary 30-39 16
Otręba Maciej Wrocław 30-39 29
Pastuszek-Botor Agnieszka Wroclaw 30-39 47
Pawłowicz Dorota Białystok 30-39 77
Pawłowski Krzysztof Wałbrzych 30-39 42
Pazera Karol (Mariusz Pawelec , Piotr Stasiak) Kudowa-Zdrój 40-49 37
Penc Ondřej Meziměstí 40-49 85
Piegdoń Piotr Wrocław 30-39 32
Pilak Jonatan Wrocław 30-39 34
Pilszek Adam Tychy 30-39 75
Piwowarski Paweł Warszawa 30-39 -
Przybylski Rafał Wrocław 40-49 88
Rajca Michał Głuchołazy 18-29 59
Rumińska-Pietrzyk Joanna Kraków 40-49 36
Rusin Jakub Wrocław 18-29 27
Sachanbinski Aleksander Ozimek 50-59 87
Sakowski Sebastian Wroclaw 30-39 84
Sałata Roman Świebodzice 30-39 18
Seredyński Przemysław Wrocław 30-39 4
Sierpińska Monika Józefów 30-39 63
Smoleń Jarek Mysłowice 30-39 -
Smoter Damian Wrocław 30-39 -
Sołtys Jacek Radwanice 50-59 70
Stermach Irek Wrocław 50-59 62
Surwiło Sandro Tychy 30-39 65
Szafraniec Artur Warszawa 30-39 9
Szczepanski Grzegorz Rzeszow 40-49 60
Szczotka Mariusz Wieprz 40-49 3
Szewczyk Michał Żerniki Wrocławskie 18-29 55
Szpunar Maciej Gdynia 40-49 48
Świderski Bartosz Wrocław 40-49 66
Świtalski Mariusz Lewin Kłodzki 40-49 -
Tuliński Marcin Środa Śląska 40-49 38
Tylek Mateusz Głogoczów 30-39 79
Wajda Jacek Jelcz-Laskowice 50-59 -
Waliszewski Jakub Poznań 30-39 81
Wawrzyniak Marek Gdynia 40-49 11
Welzer Dariusz Oława 40-49 -
Wołoszka Artur Stoczek Łukowski 18-29 -
Wydmuch Marek Bardo 50-59 49
Zapart Tomasz Warszawa 40-49 -
Zawadzki Maciej Kraków 30-39 72
Zieniewicz Grzegorz Dzierżoniów 40-49 76
Zięba Tomasz Nowy Targ 40-49 86
Żmijewski Tomasz Wrocław 18-29 43
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon