Garmin Triminator Radków 2017 - I’ll BE BACK (dystans 1/4 Ironman) Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Janosz Dawid (Skupin Grzegorz,Czapla Grzegorz) Katowice 30-39 193
Kopiec Karol (Natalia Grabska, Agnieszka Wolny) Gostyń 40-49 188
Marcinkowska Anna (Pięta Marcin, Giejsztowt Marcin) Gądki 30-39 179

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamek Paweł Wrocław 18-29 205
Andrzejewski Michał Bielawa 30-39 238
Antosiak Tomasz Złotoryja 30-39 151
Bartolik Piotr Warszawa 30-39 228
Bąk Michalina Kraków 18-29 213
Białek Paweł Piaseczno 50-59 119
Biały Sebastian Warszawa 40-49 217
Bielawski Damian Wojcieszów 30-39 154
Biernat Piotr Ścinawka Średnia 40-49 230
Bochniak Andrzej Opole 60-… 140
Boniewski Kamil Glinojeck 30-39 225
Borkowski Pawel Polanica Zdroj 30-39 -
Bułat Radosław Wrocław 18-29 221
Chmiel Łukasz Pruszowice 30-39 170
Chorolewski Paweł Lubin 18-29 173
Chudy Andrzej ROKIETNICA 50-59 203
Cygan Piotr Zabrze 40-49 192
Derek Maciej Polkowice 18-29 125
Dębski Daniel Wałbrzych 40-49 171
Drapella Dariusz Gdańsk 60-… 143
Dudziński Darek Rzuchowa 30-39 -
Dunaj Paweł Radków 30-39 130
Dzitkowski Witold Gowarzewo 30-39 153
Figas Sebastian Wroclaw 40-49 210
Filak Slawomir Żory 40-49 146
Fildebrandt Barbara Poznań 30-39 218
Filipczak Dariusz Strzelce Opolskie 40-49 214
Futoma Rafał Radków 30-39 115
Garbacki Michał Poznań 30-39 163
Garbera Janusz Wrocław 30-39 241
Gniot Katarzyna Zdzieszowice 30-39 108
Godlewski Krzysztof Żarów 30-39 148
Grasza Dariusz Wrocław 40-49 -
Gronowalski Daniel Warszawa 18-29 134
Grycman Łukasz Trzcinica 30-39 103
Haladyn Łukasz Ostrzeszów 40-49 -
Jackowicz Rafał Sobótka 40-49 169
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 -
Janiszewski Sławomir Rawa Mazowiecka 40-49 114
Janosz Dawid (Skupin Grzegorz,Czapla Grzegorz) Katowice 30-39 193
Janusz Izabela Szczepanów 18-29 234
Januszko Krzysztof Świdnica 30-39 167
Jasiczek Radosław Swidnica 30-39 197
Jasiówka Bartłomiej Polska Nowa Wieś 30-39 202
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 186
Kapciński Piotr Poznań 30-39 233
Kapłowski Jerzy Wałbrzych 40-49 185
Kasprowski Szymon Stara Kamienica 60-… -
Kasprzyk Marcin Wałbrzych 30-39 138
Kędziora Aleksandra Wrocław 30-39 112
Kieda Wojciech Białystok 40-49 209
Kitkowski Arkaadiusz Lądek Zdrój 40-49 -
Klimczak Marcin Wrocław 40-49 -
Kłos Jan Chojnów 30-39 139
Kodydek Tomáš Kostelec Nad Orlicí 30-39 -
Kogut Bartłomiej Oława 30-39 -
Kołodziej Ziemowit Katowice 40-49 157
Kopiec Karol (Natalia Grabska, Agnieszka Wolny) Gostyń 40-49 188
Kosicki Bartłomiej Wrocław 30-39 137
Kozłowski Krzysztof Chojnów 50-59 -
Kozyra Janusz Stara Kamienica 40-49 235
Królicki Maciej Biskupiec 18-29 101
Kruszewski Robert Tarnowskie Góry 40-49 -
Kulbicki Piotr Wrocław 30-39 165
Kuropatwiński Andrzej Gdańsk 30-39 135
Kurzydło Adam Legnica 50-59 242
Latawiec Bartosz Legionowo 30-39 168
Launer Tomasz Wrocław 40-49 200
Lichacz Anna Smolec 30-39 131
Lichacz Miłosz Smolec 30-39 117
Lipiński Jacek Wrocław 18-29 -
Lis Sebastian Łódź 18-29 147
Lubicki Wojciech Zabrze 50-59 122
Łaźniowski Dawid Kudowa Zdrój 30-39 142
Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 50-59 124
Majka Michał Elbląg 30-39 236
Marcinek Andrzej Środa Śl. 50-59 -
Marcinkowska Anna (Pięta Marcin, Giejsztowt Marcin) Gądki 30-39 179
Maśluszczak Marek Stanowice 30-39 220
Maśluszczak Mateusz Oława 30-39 196
Michalewski Mateusz Olszowice 40-49 194
Miękina Mateusz Częstochowa 18-29 208
Mróz Wojciech Bielany Wrocławskie 30-39 156
Nawracaj Michał Jawor 30-39 227
Niedźwiadek Jakub Warszawa 18-29 222
Norkowski Grzegorz Wrocław 50-59 164
Nowak Krzysztof Chorzów 30-39 -
Nowak Marian Lubin 50-59 162
Okaj Krzysztof Tarnowskie Góry 30-39 195
Oklej Agata Warszawa 30-39 223
Okoń Michał Julianów 30-39 150
Olszewska Karina Gdynia 40-49 110
Olszewski Adam Gdynia 40-49 111
Olszewski Paweł Wrocław 30-39 128
Omieljaniuk Konrad Wrocław 18-29 144
Orlinski Jaroslaw Wroclaw 40-49 116
Orlowska Aneta Radków 40-49 105
Orłowski Kamil Wrocław 30-39 123
Ostrowski Łukasz Jarosław 30-39 198
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-39 226
Padlewska Anna Warszawa 30-39 190
Papierz Piotr Berlin 50-59 244
Paszek Joanna Tychy 30-39 181
Paszek Przemysław Tychy 30-39 180
Pietrzak Błażej Wrocław 30-39 126
Pietrzak Łukasz Dzierzoniow 18-29 204
Pikul Piotr Warszawa 30-39 121
Piłat Michał Bolesławiec 30-39 132
Piróg Marek Wrocław 30-39 199
Plawiak Anna Wrocław 30-39 -
Pocentek Krzysztof Rawa Mazowiecka 40-49 224
Polak Tadeusz Kraków 30-39 174
Polański Zbigniew Strzelce Opolskie 50-59 219
Polec Lech Mitterkirchen 50-59 243
Przybysz Michał Warszawa 30-39 118
Puchalski Piotr Wrocław 40-49 191
Pyzik Jacek Mysłakowice 40-49 172
Ragan Paweł Wrocław 30-39 120
Reczuch Tomasz Oława 40-49 175
Rodriguez Estevez Jesus Wroclaw 30-39 176
Różycki Łukasz Oława 40-49 211
Salamonowicz Przemysław Wałbrzych 30-39 183
Samol Tomasz Dachowa 30-39 104
Samol Waldemar Poznań 50-59 106
Sawczyn Tomasz Brzękowice Dolne 30-39 127
Sekuła Piotr Milanówek 30-39 178
Sidor Adam Lubań 40-49 206
Siekiera Paweł Kępno 30-39 -
Smagała Wojciech Wrocław 30-39 -
Smoleń Tomasz Kobierzyce 40-49 212
Smoter Damian Wrocław 30-39 -
Sowa Andrzej Chorzów 40-49 237
Stanik Piotr Orońsko 18-29 182
Stec Mariusz Szczyrk 30-39 207
Stukus Damian Dzikowiec 30-39 102
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-59 109
Surwilo Armand Tychy 50-59 239
Szambelańczyk Maciej Poznań 30-39 113
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 60-… 232
Szczesny Filip Szukalice 40-49 149
Szymecki Paweł Świebodzice 40-49 152
Szymoszek Wojciech Przyszowice 30-39 133
Ślusarek Dariusz Bielsko-Biała 40-49 -
Średziński Łukasz Wrocław 30-39 145
Świerk Seweryn Janowice Wielkie 30-39 141
Świętek Sylwia Wrocław 40-49 201
Teofilski Daniel Wysoka 40-49 216
Twardy Paweł Wrocław 30-39 229
Tyka Mariusz Miłków 30-39 -
Tylak Tomasz Ścinawa 30-39 184
Walczak Krzysztof Nowa Ruda 30-39 107
Waleńska Ewa Wrocław 40-49 177
Wiśniewski Krzysztof Wałbrzych 30-39 161
Witek Sebastian Koszalin 40-49 -
Witkowski Damian Krotoszyn 30-39 240
Wloskiewicz Damian Wrocław 30-39 158
Włoch Mateusz Wrocław 30-39 129
Wojciechowski Bartosz Lubin 18-29 189
Wojtaszyk Szymon Koźmin Wlkp. 30-39 136
Wolska Karina Wrocław 18-29 155
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 40-49 215
Zegarski Arkadiusz Grójec 40-49 187
Zimerman Adrian Zdzieszowice 30-39 166
Zober Marek Siemianowice Śląskie 30-39 -
Zwolińska Magdalena Tychy 40-49 160
Zwoliński Przemysław Tychy 40-49 159
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon