Garmin Ultra Race Radków 2017 - bieg na 53km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 53 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
A A A 40-49 -
Abulewicz Wojciech Wrocław 40-49 318
Alker Adam Warszawa 30-39 -
Andrzejewicz Paweł Żary 30-39 397
Banaś Sebastian Elbląg 40-49 -
Baranow Tomasz Platerów 40-49 -
Barańska Olga Częstochowa 40-49 111
Barcik Przemek Wroclaw 30-39 46
Bartkowiak Ireneusz Poznań 40-49 257
Bartnik Monika Warszawa 40-49 352
Bartosiewicz Andrzej Luboń 40-49 -
Bartoszek-Kunecka Joanna Ratowice 40-49 213
Baszak Tomasz Sobótka 30-39 388
Batko Adam Żory 30-39 62
Batko Paweł Żory 30-39 116
Bendig Wojciech Radków 40-49 421
Białek Mirosław Wronki 30-39 77
Białek Rafał Poznań 40-49 241
Białoszewski Tomasz Poznań 30-39 290
Biegajło Krystian Głogów 30-39 217
Bieniek Grzegorz Lubawka 18-29 -
Biesiadecki Mariusz Jastrzębie Zdrój 40-49 192
Biskup Rafał Warszawa 40-49 449
Błach Piotr Sławoborze 30-39 198
Bogdał Andrzej Warszawa 30-39 204
Bolechowski Fabian Sulechów 18-29 -
Bolechowski Miłosz Sulechów 30-39 -
Bolewicz Michał Radziejów 18-29 365
Borkowska Aneta Stoczek 18-29 137
Borkowski Artur Białystok 30-39 -
Borkowski Radosław Biała Podlaska 40-49 177
Borowczyk Sebastian Poznań 18-29 408
Borowski Marcin Poznań 30-39 194
Borowski Marcin Lublin 18-29 310
Borówka Ryszard Gdynia 40-49 358
Borzęcki Norbert Koszalin 30-39 -
Borzyńska Marta Warszawa 30-39 -
Breszka Tomasz Darłowo 30-39 -
Brodowski Marcin Wrocław 40-49 99
Brodzik Przemysław Zielona Góra 50-59 24
Brok Jacek Plewiska 40-49 193
Brząkała Katarzyna Wrocław 18-29 -
Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki 30-39 -
Brzezowska Beata Warszawa 50-59 240
Brzezowski Jacek Wrocław 30-39 73
Budkowski Kamil Siechnice 30-39 260
Bujak Bogusław Warszawa 40-49 173
Butyński Łukasz Psary 30-39 -
Butyński Łukasz Psary 30-39 306
Ceberak Bartosz Lubartów 18-29 438
Cegliński Sebastian Baranów 40-49 432
Chládek Roman Luštěnice 40-49 403
Chmielewski Tomasz Żory 40-49 405
Chudziński Michał Śrem 40-49 -
Chwistek Maciej Kraków 40-49 414
Ciechorski Andrzej Dachowa 30-39 81
Cieślak Krzysztof Rzepin 30-39 425
Cłapiński Janek Łódź 30-39 176
Cofalski Jakub Warszawa 30-39 -
Cybulski Tomasz Lubin 40-49 387
Czaicki Sebastian Oleśnica 40-49 376
Czajkowski Zbigniew Bydgoszcz 40-49 -
Czebotar Barbara kłodzko 40-49 264
Czech Mateusz Nowa Sól 18-29 -
Czerwiecki Marcin Strzegom 30-39 280
Dankowski Dominik Kielce 40-49 261
Danków Krzysztof Opole 30-39 439
Danylchenko Yuriy Latchorzew 30-39 -
Darowski Dariusz Księginice 40-49 226
Dąbrowski Adrian Warszawa 18-29 -
Dąbrowski Kamil Wrocław 18-29 349
Deja Bartosz Wałbrzych 18-29 -
Dereziński Piotr Wrocław 30-39 233
Dering Marcin Wrocław 30-39 34
De Groot Jan Piaseczno 40-49 22
Dębski Michał Sobótka 18-29 420
Diering Tomasz Skórzewo 30-39 386
Dłubała Marek Szklary Górne 30-39 104
Dobaj Katarzyna Kraków 40-49 351
Drong Marek Stuttgart 30-39 381
Ducki Piotr Polkowice 30-39 415
Dudek Barbara Lublin 40-49 -
Dudzik Jacek Kłodzko 60-… 440
Durkowski Marcin Oborniki Śląskie 30-39 109
Dynarski Jacek Włocławek 50-59 85
Działabij Beata Olkusz 30-39 95
Działabij Krzysztof Olkusz 30-39 135
Dzierżyński Piotr Konstancin-Jeziorna 40-49 247
Dziuba Emilian Mikołów 40-49 205
Eleryk Pawel Warszawa 50-59 199
Fabisiak Grzegorz Czerwieńsk 40-49 299
Fąfrowicz Kazimierz Kłodzko 60-… 441
Fijałkowski Waldemar Trzebnica 30-39 37
Filipczak Dariusz Strzelce Opolskie 40-49 181
Filipowski Krzysztof Zielona Góra 30-39 89
Firlej Dariusz Racibórz 40-49 336
Fiuk Mirosław Milicz 18-29 321
Fleszer Urszula Sulechów 30-39 98
Folcik Ziemowit Wrocław 40-49 92
Frej Adam Łąka 30-39 298
Frybel Damian Obra 40-49 411
Fudała Wojciech Warszawa 30-39 460
Furman Mirosław Oleśnica 60-… 58
Furman Paweł Katowice 30-39 72
Furman Sławomir Szczepanów 40-49 93
Gajdus Wiktor Gdańsk 30-39 207
Gajek Miłosz Kielce 30-39 30
Gaj-Jurczyk Renata Lewin Brzeski 40-49 42
Gajlusz Dawid Oleśnica 30-39 133
Gala Kamila Warszawa - Polska 30-39 -
Gałązka Andrzej Warszawa 50-59 353
Gałka Marcin Brzesko 30-39 227
Garcorz Dawid Dzielna 18-29 141
Garczyk Rafał Koziegłowy 30-39 378
Gasiński Maciej Olsztyn 40-49 445
Gibaszewska Justyna Chorzów 40-49 -
Głodkowski Marcin Warszawa 18-29 244
Gocłowski Cezary Piaseczno 40-49 138
Gonczarenko Jarek Żywiec 30-39 419
Gorczyca Aneta Jasło 30-39 157
Góra Grzegorz Wrocław 18-29 333
Góreczny Kamila Piaseczno 30-39 248
Górnicki Wojciech Tychy 40-49 249
Górny Dawid Wronki 30-39 69
Górny Magdalena Lędziny 30-39 -
Grabiński Waldemar Rogoźno Wlkp. 40-49 450
Grabowicz Paweł Siekierki Wielkie 40-49 322
Granops Maciej Luboń 30-39 332
Greń Krzysztof Błonie 40-49 202
Grycman Łukasz Trzcinica 30-39 398
Grycman Marek Turza Śląska 30-39 20
Grynfelder Rafał Warszawa - Polska 40-49 132
Grzegorczyk Bartosz Żary 40-49 292
Grzelak Mateusz Poznań 18-29 413
Grześkiewicz Ziemowit Lubin 40-49 90
Grzędzielski Jacek Kraków 40-49 383
Grzywaczyk Rafał Gogolin 30-39 427
Guzik Leszek Jaworze 50-59 105
Haczyk Natalia Opole 40-49 379
Hajduga Anna Lubomia 30-39 107
Hajduga Przemyslaw Lubomia 30-39 166
Haladyn Łukasz Ostrzeszów 40-49 375
Haladyn Małgorzata Ostrzeszów 18-29 380
Hangiel Bolesław Szydłowiec 18-29 433
Hangiel Urszula Warszawa - Polska 30-39 447
Harendarz Zbigniew Obora 40-49 142
Hensel Krzysztof Czerwionka 40-49 88
Hermanowicz Adam Studzianki 40-49 55
Hetmański Tomasz Plewiska 40-49 -
Honbrechts Tomasz Sobin 40-49 -
Huszczo Aleksander Kraków 30-39 461
Iciek Mariusz Gomunice 40-49 319
Ignaczak Marcin Żychlin 40-49 327
Iłowiecki Dominik Poznań 30-39 27
Jabłonka Elżbieta Bełchatów 40-49 -
Jachimecki Rafał Głogów 30-39 161
Jackowiak Gosia Rokietnica 18-29 426
Jackowska Alicja Bydgoszcz 40-49 83
Jackowski Tomasz Bydgoszcz 40-49 26
Jagielska Magdalena Kłobuck 30-39 455
Jakieła-Rzadkosz Katarzyna Poronin 30-39 -
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 -
Jakubiec Aneta Czeladź 40-49 16
Jakusz-Gostomski Sławek Marki 40-49 125
Janicka Dobrochna Poznań 30-39 341
Janicki Jarosław Lusowo 50-59 21
Janik Mateusz Lubrza 30-39 369
Jánoš Filip Modra 30-39 331
Januchta Przemysław Lubin 40-49 74
Janus Justyna Chorzów 18-29 11
Jarzembowski Tomasz Plewiska 30-39 136
Jaworowicz Dobrochna Konstancin-Jeziorna 40-49 246
Jaworowicz Tomasz Konstancin-Jeziorna 40-49 245
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 40-49 359
Jejer Magdalena Warszawa 30-39 416
Jędrzak Przemysław Poznań 40-49 220
Jędrzejczak Łukasz Poznań 18-29 263
Juda Witold Jelenia Góra 40-49 -
Jurczyk Robert Lewin Brzeski 40-49 143
Jurkowska Joanna Lubin 40-49 131
Kaczmarski Jarosław Tomaszów Mazowiecki 40-49 -
Kajdana Mariusz Bielsko-Biała 40-49 -
Kałuża-Pawłowska Joanna Bełchatów 40-49 -
Kałwinski Ryszard Puszczykowow 50-59 363
Kałwiński Bartosz Puszczykowo 30-39 362
Kamiński Jarosław Częstochowa 40-49 277
Kania Artur Jastrzębie Zdrój 30-39 -
Kania Karol Jastrzębie Zdrój 30-39 -
Kaniewski Ireneusz Pruszków 30-39 59
Kaniowski Wojciech Częstochowa 40-49 87
Kapela-Sychowicz Ewa Legnica 30-39 -
Kaproń Sebastian Rakownia 40-49 94
Karczewski Ireneusz Warszawa 50-59 -
Kasperska Barbara Gorzów Wlkp 30-39 346
Kawecki Marek Częstochowa 40-49 215
Kącka Anna Zabrze 18-29 457
Kędziorski Krystian Bydgoszcz 18-29 -
Kisielewski Marek Czechowice-Dziedzice 30-39 312
Kita Ewa Kędzierzyn-Koźle 50-59 418
Klatka Łukasz Wrocław 18-29 377
Klinik Paweł Racibórz 30-39 303
Kłoczko Marcin Poznań 30-39 412
Kłosowski Piotr Strzegom 40-49 -
Kochaniak Agnieszka Warszawa 30-39 326
Kociemba Darek Poznań 40-49 337
Kocjan Paweł Poznań 30-39 33
Kokoszka Wojciech Siedlce 40-49 -
Kokot Krzysztof Żory 40-49 -
Kolasa Filip Leszno 30-39 -
Kolasa Filip Leszno 30-39 -
Komejko Dariusz Wysoka 30-39 252
Koniarz Michał Brzeg 40-49 57
Kopacki Grzegorz Wałbrzych 30-39 294
Kopeć Arkadiusz Wolbrom 40-49 54
Kopinski Krzysztof Ruda Śląska 40-49 406
Korniłow Agnieszka Nowa Iwiczna 40-49 454
Korniłow Piotr Warszawa 40-49 424
Kosin Paweł Kielce 30-39 68
Kostrzewski Adrian Oleśnica 30-39 -
Kotlarek Dawid Zielona Góra 30-39 175
Kowalczuk Alicja Bolesławiec 30-39 178
Kowalewski Grzegorz Krzeptów 40-49 160
Kozaczuk Pawel Wrocław 30-39 442
Koziol Damian Zloty Stok 30-39 407
Kozioł Bogusław Oleśnica 40-49 390
Koziołek Marcin Wolsztyn 40-49 79
Kozłowski Marian Ozimek 60-… 293
Kozłowski Wojciech Lisowice 40-49 459
Kramer Rafał Zielona Góra 40-49 228
Kraśny Arkadiusz Piechcin 30-39 75
Kruzel Rafał Legnica 40-49 446
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 268
Krzeszowski Dariusz Błonie 40-49 -
Krzeszowski Marcin Strzegom 30-39 347
Krzewiński Marek Ogrodzisko 30-39 -
Krzoska Krzysztof Bysław 40-49 126
Kucharski Michał Gdańsk 40-49 270
Kuczakowska Joanna Legnica 30-39 -
Kuczma Jakub Iwiny 40-49 -
Kuczok Mirosław Wodzisław Śląski 40-49 17
Kuliński Wojciech Wysoka 30-39 250
Kułakowski Grzegorz Dąbrowa Górnicza 30-39 256
Kunecki Norbert Ratowice 40-49 212
Kurasiński Jan Poznań 40-49 242
Kuriata Marcin Władysławowo 40-49 53
Kuzera Przemysław Jankowo 30-39 328
Kuźmiak Stanisław Żary 30-39 283
Kuźniak Marcin Warszawa 40-49 443
Kwieciński Michał Warszawa 40-49 100
Kwolik Daniel Długopole Zdrój 30-39 2
Landyszkowski Piotr Leszno 30-39 315
Lasota Rafał Wrocław 30-39 209
Latos Marcin Łazy 40-49 339
Lec Natalia Poznań 30-39 238
Lefek Kamil Legnica 30-39 106
Legendziewicz Iga Milicz 30-39 151
Lesik Krzysztof Wodzisław Śląski 40-49 110
Lewandowska Edyta Olsztyn 30-39 1
Lewandowski Marek Lewin Brzeski 30-39 25
Liberek Renata Łopuchowo 40-49 113
Ligocki Szymon Siemianowice Śląskie 18-29 334
Lipiński Łukasz Brzeg Dolny 30-39 174
Lis Jakub Warszawa 18-29 -
Lis Patrycja Bytom 30-39 -
Lis Paweł Brzeg Dolny 30-39 229
Lubański Robert Bukowice 50-59 273
Lubieniecki Teodor Sobótka 40-49 344
Luňák David Praha 9 40-49 448
Łagoda Łukasz Zawonia 30-39 394
Łagosz Katarzyna Tychy 30-39 -
Ławniczak Marcin Wronki 30-39 115
Łącki Jarosław Gołubie 40-49 214
Łopata Witold Wolsztyn 30-39 80
Łopatyński Jerzy Lublin 18-29 -
Łuszczakiewicz Tomasz Lubin 40-49 38
Łydziński Rafał Warszawa 40-49 374
Łytek Marcin Bielawa 40-49 -
Machalski Sebastian Strzelin 40-49 -
Maciąg Karol Bielsko 18-29 335
Maciejewski Michał Poznań 40-49 -
Maciuszek Łukasz Opole 30-39 -
Majewski Arkadiusz Wodzisław Śląski 40-49 -
Majgier Marcin Skarbimierz Osiedle 40-49 302
Malejka Tomasz Zelow 30-39 338
Malinowski Jarosław Ryki 40-49 124
Małkowski Bogdan Murów 40-49 305
Marciniak Julia Poznań 30-39 -
Marcinkiewicz Marta Wrocław 40-49 -
Marczewska Gabriela Kraków 18-29 -
Marks Piotr Borzęcin Duży 40-49 149
Maślanka Zbigniew Wrocław 50-59 196
Maśnica-Szymańska Joanna Wolsztyn 40-49 265
Matuszek Krzysztof Czechowice-Dziedzice 30-39 102
Mazurek Michał Kłodzko 40-49 146
Mazurek Robert Szczecin 40-49 289
Mazurek Roman Murów 30-39 329
Melnyk Ivan Wroclaw 30-39 -
Menżyk Urszula Stanowice 50-59 101
Mesjasz Marek Lubin 30-39 35
Michalak Aleksandra Poznań 30-39 32
Michalak Sebastian Dąbrówka 30-39 364
Michalik Andrzej Gorzów Wlkp. 50-59 436
Michalski Michał Kraków 18-29 -
Michalski Piotr Wrocław 30-39 357
Michna Oskar Radunica 30-39 -
Mickiewicz Adam Gracze 50-59 190
Mielcarek Przemysław Poznań 50-59 275
Mierzicki Marcel Warszawa 30-39 -
Mierzwa Sławomir Mirków 30-39 -
Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 50-59 367
Mieszkowski Radosław Piastów 40-49 308
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 30-39 -
Mioduchowski Arkadiusz Warszawa 18-29 393
Moćko Daniel Wołomin 40-49 191
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 366
Modrzejewski Roman Grabów Nad Prosną 50-59 195
Mońka Łukasz Wieruszów 30-39 400
Morawski Maciej Bydgoszcz 30-39 396
Mrówka Leszek Bralin 40-49 291
Mróz Jacek Złotoryja 40-49 384
Musiał Szymon Unisław 30-39 423
Myszczyszyn Łukasz Kudowa Zdrój 30-39 404
Napierała Katarzyna Suchy Las 40-49 200
Napora Paweł Legnica 40-49 235
Nawrocka Natalia Katowice 30-39 422
Nawrocki Przemek Katowice 30-39 48
Nawrot Michał Poznań 30-39 301
Niedźwiedzki Artur Lubin 30-39 96
Niemiec Tomasz Kraków 18-29 -
Niespodziana Anna Rogoźno 30-39 451
Nochowicz Mateusz Oborniki 18-29 234
Nogański Paweł Warszawa 18-29 -
Noszczyk Paweł Nowa Ruda 18-29 120
Noszczyk Tomasz Nowa Ruda 18-29 117
Nowak Jarosław Poznań 40-49 316
Nowakowski Michał Warszawa 18-29 76
Nowicki Bartosz Piastów 30-39 236
Nowicki Kamil Watszawa 30-39 -
Nowik Kamil Świebodzin 40-49 225
Noworyta Radosław Nowa Wioska 40-49 97
Obiala Krzysztof Lubin 40-49 -
Oklej Agata Warszawa 30-39 453
Olbert Ireneusz Brzeg Dolny 40-49 211
Olszewski Piotr Bydgoszcz 18-29 154
Opala Krzysztof Piotrków Trybunalski 30-39 -
Oracz Mateusz Plewiska 18-29 309
Orłowski Daniel Debrzno 40-49 361
Orłowski Radosław Gdynia 30-39 -
Orwat Adam Wolsztyn 30-39 84
Orzechowski Daniel Warszawa 30-39 262
Ostapińska Magda Piaseczno 40-49 287
Ostapiński Wojtek Piaseczno 40-49 286
Pakulska-Tomza Dorota Suchy Las 40-49 285
Palichleb Sławomir Wrocław 40-49 276
Panek Jarosław Złotniki 40-49 429
Pape Martin Warszawa 40-49 304
Paplicka Katarzyna Gorzów Wielkopolski 30-39 345
Pasecka Sylwia Gliwice 40-49 65
Pasieka Przemysław Katowice 30-39 103
Paszkowiak Adam Leszno 30-39 182
Pawelczyk Anita Piaseczno 30-39 251
Pawliczek Mariusz Jastrzębie-Zdrój 30-39 -
Pawlowski Tomasz Dobrzyca 30-39 391
Pawłowicz Przemysław Legnica 40-49 127
Pecyna Katarzyna Piasek 30-39 -
Perła Adam Poznań 40-49 61
Perużyńska-Zych Ilona Łódź 40-49 360
Piasecka Monika Warszawa 40-49 -
Piasecki Mariusz Godzikowice 40-49 231
Pieczara Ewa Jaworzno 40-49 179
Pieczara Marcin Jaworzno 40-49 180
Piesik Jarosław Rostarzewo 50-59 129
Pietrowicz Marek Lusówko 40-49 -
Pikul Piotr Warszawa 30-39 78
Pisarek Rafał Warka 18-29 -
Piwko Anna Czechowice-Dziedzice 30-39 272
Plackowski Mikołaj Poznań 30-39 44
Plata Marta Bytom 40-49 12
Ploch Tomasz Gliwice 30-39 112
Płatek Adam Warszawa 40-49 -
Płaza Radosław Warszawa 30-39 370
Podlasińska Paulina Kobyłka 30-39 232
Podlaski Paweł Mikołajki 18-29 237
Połubok Kajetan Tychy 30-39 401
Pončová Eva Jaroměř 40-49 216
Porębski Dariusz Wrocław 30-39 330
Porowski Waldek Celestynów 40-49 -
Pruta Rafał Warszawa 40-49 -
Przybył Tomasz Ostrów Wlkp. 40-49 145
Puszynski Piotr Orle 40-49 168
Pyszko Janusz Sanok 30-39 323
Rachubiński Hubert Warszawa 30-39 -
Raczko Tomasz Bolesławiec 30-39 170
Rakowski Łukasz Łódź 30-39 -
Reichel Kamil Robert Kraków 18-29 185
Rejman Grzegorz Wałbrzych 30-39 371
Reluga Grzegorz Warszawa 40-49 43
Rodko-Dziubek Kamila Czeladź 18-29 395
Rosół Rafał Bytom 30-39 186
Rusin Jakub Wrocław 18-29 152
Rybak Paweł Poznań 30-39 52
Rychlik Magdalena Wilkowice 18-29 36
Rzeszutko Rafał Warszawa 30-39 114
Sacha Łukasz Chotomów 30-39 -
Sacharuk Robert Terespol 40-49 -
Sachmata Jacek Piaseczno 18-29 23
Sachmata Robert Piaseczno 50-59 60
Salwa Krzysztof Kielce 30-39 343
Sam Verheyden Nysa 30-39 382
Sankowski Paweł Wrocław 30-39 -
Sasin Andrzej Wołomin 40-49 64
Schejbal Jan Teplice Nad Metuji 40-49 206
Schulze Jörg Luckenwalde 60-… 282
Sedlak Robert Lubsko 40-49 259
Serwadczak Marek Twardogóra 50-59 148
Sędkowski Łukasz Trzebnica 30-39 123
Siciarz Agnieszka Kielce 40-49 184
Sienicki Piotr Koszalin 40-49 -
Sierpińska Monika Józefów 30-39 -
Sikora Piotr Suchy Las 40-49 -
Sikora Tom Velke Prilepy 40-49 1000
Sikorski Wojciech Byczyna 40-49 -
Sikut Arkadiusz Toruń 40-49 -
Siódmiak Cezary Warszawa 40-49 254
Sitak Adam Częstochowa 30-39 197
Sitko Adam Chorzów 18-29 31
Sitko Grzegorz Chorzów 18-29 49
Siudziński Marcin Konstancin-Jeziorna 30-39 156
Siwoń Ewa Warszawa 40-49 355
Skołożyński Paweł Legnica 30-39 284
Skóra Mirosław Laski 40-49 399
Skrok Dariusz Namysłów 40-49 -
Skrzypek Krzysztof Bytom 30-39 155
Smereka Tomasz Milicz 40-49 147
Smolak Agata Wolsztyn 30-39 417
Smolan Marcin LEGNICA 60-… -
Smolis Arkadiusz Jeziorna 27A 30-39 -
Smolis Arkadiusz Jeziorna 30-39 307
Smoter Damian Wrocław 30-39 -
Sobański Bartosz Poznań 30-39 -
Sobczak Daniel Opole 30-39 18
Sobczak Maciej Łódź 30-39 -
Sobczak Mikołaj Skórzewo 40-49 14
Sobkowiak Joanna Gorzów Wielkopolski 30-39 435
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 30-39 269
Sojka Jakub Wilkszyn 30-39 40
Sokalski Grzegorz Konstancin-Jeziorna 40-49 -
Sokół Mirosław Dębno 40-49 162
Sowa Mariusz Lipinki Łuż 40-49 409
Spychała Michał Wronki 30-39 13
Sroczyński Marcin Piaseczno 30-39 288
Stabla Katarzyna Stanowice 40-49 153
Stafiej Anna Świnoujście 40-49 119
Stanek Bartłomiej Dąbrowa Górnicza 18-29 15
Stankiewicz Paweł Potasze 40-49 462
Stasica Arkadiusz Poznań 50-59 324
Staśkiewicz Michał Warszawa 40-49 372
Stawarz Paweł Oleśnica 40-49 -
Stec Adam Wysoka 30-39 243
Stefaniak Justyna Oleśnica 40-49 150
Stokłosa Michał Żywiec 18-29 389
Stryła Leszek Poznań 30-39 208
Strzelecki Gabriel Gorzów Wielkopolski 30-39 434
Strzygocki Maciej Żary 40-49 428
Studnik Grzegorz Rybnik 30-39 -
Suchcicki Krzysztof Wrocław 40-49 -
Sulima Grzegorz Strzegom 50-59 56
Surdyka Agnieszka Wrocław 18-29 118
Swałdek Konrad Kraków 30-39 458
Swierc Marcin Lisowice 30-39 456
Sworowska Izabela Wolsztyn 40-49 159
Sworowski Maciej Wolsztyn 40-49 158
Szafrański Michał Katowice 30-39 222
Szambelan Szymon Września 18-29 45
Szarowar Bartosz Zielona Góra 30-39 258
Szczepaniak Artur Warszawa 40-49 -
Szczepaniak Karol Głogów 40-49 444
Szczepankiewicz Marcin Wrocław 30-39 296
Szczerbakowicz Kamil Bledzew 18-29 354
Szmytkiewicz Krzysztof Gorzów Wlkp. 30-39 41
Szpinek Marcin Nysa 30-39 431
Sztyk Grzegorz Grodzisk Mazowiecki 30-39 -
Sztyk Jarosław Jelcz-Laskowice 50-59 51
Szuba Tadeusz Łobez 50-59 295
Szuba Teofil Szczecin 30-39 317
Szukała Adrian Wronki 18-29 66
Szybowski Paweł Wieliczka 18-29 140
Szymański Sławomir Wolsztyn 40-49 266
Szymczyk Tomasz Częstochowa 30-39 -
Szyszka Artur Leszno 30-39 224
Szyszko Stanisław Piła 30-39 82
Śledziński Dawid Poznań 30-39 169
Ślusarek Grzegorz Gołuski 30-39 221
Śmiech Daniel Jelcz-Laskowice 30-39 -
Świerczynski Tomasz Radziejów 40-49 356
Tajchert Marcin Wolsztyn 30-39 203
Talarek Robert Szczecin 40-49 392
Talik Monika Czechowice-Dziedzice 30-39 172
Targosz Michał Kraków 30-39 -
Terlecki Marcin Czestochowa 40-49 267
Toman Andrzej Stanowice 50-59 128
Tonder Filip Poznań 30-39 373
Trąmpczyński Jakub Warszawa 30-39 313
Tretiak Mateusz Pieszyce 30-39 314
Troć Anna Tczew 30-39 -
Trzaska Radosław Bielsko-Biała 40-49 -
Twardosz Witold Ruda Śląska 40-49 134
Tylutki Kamil Warszawa 30-39 29
Tyrpa Jarek Chocznia 40-49 348
Ucher-Holona Izabela Rybnik 40-49 50
Urbaniak Agata Zielona Góra 30-39 130
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 28
Wagner Ewa Wrocław 30-39 350
Wajs Paweł Karpicko 30-39 47
Walasik Damian Struga 18-29 437
Walczak Michał Lisowice 30-39 -
Walczewski Michał Toruń 40-49 452
Walkowiak Iwona Kraków 30-39 410
Warowny Dawid Dobromierz 30-39 430
Waruszewski Karol Tczew 40-49 -
Weisman Izabela Żory 40-49 253
Wesołek Piotr Pakość 40-49 91
Wesseli Sławomir Świebodzin 30-39 165
Westcott Tarne Potters Bar 40-49 278
Węcłaś Maciej Piaseczno 30-39 271
Węglarczyk Krzyszof Wodzisław Śląski 40-49 320
Wiaderna Nina Warszawa 30-39 67
Widawski Paweł Świętochłowice 18-29 -
Wieczorek Ola Wrocław 18-29 -
Wielgosz Leszek Nowa Sól 50-59 255
Wijas Robert Warszawa 30-39 300
Wilk Rafał Czeladz 40-49 230
Witak Piotr Warszawa 40-49 121
Witek Sebastian Koszalin 40-49 -
Witkowska Beata Gdansk 30-39 385
Witkowski Rafał Lewin Brzeski 30-39 340
Witkowski Tomasz Żary 40-49 281
Włochal Robert Wałbrzych 30-39 239
Włodarczyk Łukasz Poznań 30-39 10
Wojciechowski Aleksander Września 18-29 311
Wojciechowski Andrzej Wolsztyn 40-49 274
Wojciechowski Mateusz Poznań 60-… -
Wojcieszek Joanna Kostrzyn Wlkp 30-39 108
Wojcik Robert Wrocław 30-39 188
Wojczuk Kornel Wrocław 30-39 -
Wolek Szymon Tychy 30-39 402
Wolski Piotr Milanówek 50-59 210
Wołosiuk Przemysław Biała Podlaska 40-49 167
Worch Paweł Błonie 40-49 -
Woskowska Magdalena Racibórz 30-39 297
Woźniak Rafał Brzeg Dolny 40-49 219
Wróbel Marcin Wysoka 40-49 86
Wruk Remigiusz Opole 40-49 -
Wsuł Monia Swarzedz 40-49 122
Wysmoliński Piotr Osielsko 40-49 19
Wysmoliński Rafał Biernatki 40-49 171
Wysoczański Adrian Pietrzykowice 40-49 163
Wziętek Adam Wronki 30-39 63
Zając Krzysztof Poznań 40-49 70
Zając Leszek Świebodzice 30-39 223
Zając Paweł Słubice 40-49 325
Zakrzewski Adam Żary 30-39 144
Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-39 71
Załustowicz Maciej Wrocław 30-39 -
Zarzycka Sylwia Warszawa 30-39 39
Zatorski Paweł Łódź 30-39 187
Zawadka Andrzej Mierzyn 50-59 -
Zgraj Leszek Mikołów 40-49 183
Zieliński Andrzej Adamowice 30-39 164
Ziencina Marcin Kołobrzeg 30-39 368
Zimny Tomasz Szczecin 60-… 139
Zimoch Paweł Sobótka 18-29 342
Żak Oliwia Jastrzębie 30-39 279
Żołnierowicz Hubert Ząbki 30-39 218
Żołud Irwina Lubin 40-49 189
Żurek Damian Leszno 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon