Garmin Ultra Race Radków 2017 - bieg na 9km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 9 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Babińska Ewelina Radków 30-39 1141
Baran Grzegorz Wroclaw 30-39 1133
Barszczewska Marlena Morzyczyn 30-39 1105
Bazan Mariusz Polanica Zdrój 30-39 1155
Bądziul Dorota Rzeszów 30-39 1042
Biernacka Cecylia Ośno Lubuskie 18-29 1124
Biernacki Łukasz Ośno Lubuskie 40-49 1123
Biernat Piotr Ścinawka Średnia 40-49 -
Błażejewski Przemysław Tuliszków 18-29 1023
Błoch Hubert Środa Wielkopolska 18-29 1113
Bogdał Paweł Międzygórze 40-49 1122
Borczynski Sebastian Kutno 30-39 1043
Buczko Michał Wrocław 30-39 1030
Budnicka Anna Warszawa 30-39 1008
Bulawkin Joanna Radków 30-39 1121
Burak Grzegorz Środa Śląska 40-49 1047
Chełchowska Katarzyna Radków 18-29 1145
Chodorowski Krzysztof Wrocław 30-39 1073
Chrzan Mariusz Oleśnica 40-49 -
Citak Sławomir Gogolin 30-39 1154
Cymerman Agata Kąty Wrocławskie 18-29 1132
Czerepaniak Daniel Łódź 30-39 -
Daleszyńska Joanna Poznań 30-39 -
Dąbrowski Janusz Wrocław 30-39 1136
Dłubała Justyna Lubin 30-39 1007
Dobrowolska Małgorzata Lubin 30-39 1059
Dołasiński Jarek Chocianów 30-39 1129
Drong Marek Stuttgart 30-39 1085
Dziuba Agnieszka Mikołów 30-39 -
Dziuba Emilian Mikołów 40-49 -
Dziwiec-Guzik Justyna Dąbrowa Górnicza 40-49 1054
Falkowski Dominik Luboszyce 40-49 -
Ferenc Janusz Ludwikowice Kł 60-… 1038
Florek Marcin Gronowo Górne 30-39 1151
Fornal Monika Radków 30-39 -
Fornal Paweł Radków 30-39 1120
Gaj Katarzyna Jaworze 30-39 -
Gluza Sebastian Opole 30-39 1084
Gorczyca Bartosz Skołyszyn 18-29 1125
Grehl Sylwia Wrocław 30-39 1150
Grek Przemysław Swarzędz 40-49 1012
Groszewski Radosław Olsztyn 40-49 1147
Harendarz Katarzyna Obora 40-49 1018
Hasiuk Ewelina Wrocław 30-39 -
Hełminiak Robert Szczecin 30-39 1009
Hładki Gabriel Bogatynia 18-29 1072
Hładki Marcin Bogatynia 30-39 1068
Hora Grzegorz Ruda Śląska 30-39 1075
Iskra Krzysztof Wrocław 30-39 1077
Jabłoński Kazimierz Prądy 60-… 1115
Jabłoński Paweł Kudowa Zdrój 40-49 1094
Jachym Andrzej Świebodzice 40-49 1114
Jamróz Ewelina Wrocław 30-39 1090
Januchta Magda Lubin 40-49 1003
Janulewicz Marcin Wrocław 18-29 1062
Jarosz Marta Rudna 30-39 1036
Jarzębska Agnieszka Wrocław 18-29 -
Jura Maciej Nowy Sącz 18-29 1098
Jurczak Agnieszka Oława 40-49 1148
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 1127
Kadłubowski Piotr Brzeg 40-49 1138
Kaniowska Karolina Czestochowa 18-29 1106
Kawalec Sylwia Wrocław 30-39 1128
Kopacka Eliza Wałbrzych 30-39 1055
Kowalik Małgorzata Kraków 18-29 1011
Kowalska Dorota Łódź 30-39 1017
Kowalska-Barwińska Klaudia Wrocław 30-39 1109
Kownacka Aleksandra Trzebiatów 30-39 1056
Kownacki Bartosz Trzebiatów 30-39 1057
Kozieł Jacek Gryfino 30-39 1102
Kozłowski Rafał Łódź 40-49 1081
Kroban-Skoczek Anna Wrocław 30-39 1153
Król-Szremska Halina Wrocław 30-39 1035
Krygier Artur Krapkowice 50-59 1087
Krysiewicz Marcin Opole 30-39 1083
Kucharska Aneta Janowo 40-49 1117
Kucharska Monika Opole 40-49 1001
Kucharski Piotr Janowo 40-49 1118
Kurowska Marlena Kamienna Góra 30-39 1134
Kuźniak Marcin Warszawa 40-49 1140
Kwiecińska Katarzyna Warszawa 40-49 -
Latuszek Artur Kraków 18-29 1020
Lubańska Alicja Bukowice 40-49 1049
Łaźniowski Dawid Kudowa Zdrój 30-39 1046
Łuć Katarzyna Wrocław 30-39 1060
Łyczko Anna Kobielice 40-49 1041
Łyskawa Michał Krotoszyn 40-49 1070
Mac Monika Warszawa 18-29 1051
Madera Bogdan Świdnica 50-59 1025
Majer Ewa Dobczyce 18-29 1126
Malek- Bernadzikowska Marta Wrocław 30-39 1078
Matczak Monika Świnoujście 18-29 -
Miler Barbara Niemodlin 40-49 -
Mioduchowska Anna Warszawa 18-29 1116
Morawska Anna Kraków 50-59 1058
Mrotek Katarzyna Kruszyn Krajeński 30-39 1040
Neumann Olga Kraków 18-29 1097
Niedźwiedzka Anna Lubin 30-39 1108
Niekraś Lidka Kłodzko 30-39 1099
Niemirska Natalia Warszawa - Polska 18-29 1139
Nowak Joanna Psarskie 18-29 -
Nowicka Beata Karpicko 40-49 1002
Nowicka Katarzyna Wolsztyn 18-29 1110
Ogorzałek Arkadiusz Nowa Ruda 50-59 1079
Opyrchał Tomasz Krakow 40-49 1067
Orzechowska Karolina Warszawa 30-39 1112
Ostropolski Henryk Dzierżoniów 60-… 1013
Oświęcimka Rafał Kraków 18-29 1053
Ożóg Grzesiek Czarnowąsy 30-39 1095
Palicki Piotr Szczecin 30-39 1029
Paluszczak Dariusz Tarnowskie Góry 30-39 -
Paluszyńska Małgorzata Szczecin 40-49 1063
Paluszyński Przemysław Szczecin 40-49 1064
Pałys Marcin Nowa Ruda 30-39 1142
Pasławska Olga Wrocław 30-39 1089
Pasterski Marcin Wrocław 30-39 1034
Pawlikowska Agnieszka Warszawa 30-39 1092
Pawlikowski Norbert Warszawa 30-39 1096
Pawluk Jacek Warszawa 40-49 1061
Pawłowska-Grzelak Magdalena Poznań 18-29 1100
Pawłowski Ireneusz Bełchatów 40-49 -
Pejska-Babińska Justyna Gryfino 30-39 1086
Pietrzak Anna Wrocław 40-49 1103
Pietrzak Grzegorz Wrocław 40-49 1104
Pietrzyk Tomasz Świdnica 30-39 -
Pihil Piotr Wschowa 30-39 1019
Plebanek Krzysztof Opole 40-49 1111
Poczta Adam Krotoszyn 40-49 1074
Poniatowski Seweryn Wrocław 30-39 1045
Popielecki Dariusz Warszawa 18-29 1050
Popławski Tomasz Środa Śląska 40-49 1052
Pretkowska Julita Boguszów - Gorce 30-39 1080
Reczuch Tomasz Oława 40-49 1149
Rembielak-Taciak Anna Poznań 40-49 1015
Repelowicz Szymon Toruń 18-29 1037
Rokicka Ewa Skierniewice 60-… 1093
Ryba Piotr Krotoszyn 40-49 1069
Samiec Marek Bystrice 40-49 -
Samosenek Tomasz Nowa Ruda 30-39 1044
Sarnowska Katarzyna Otwock 30-39 -
Sawicki Krzysztof Kożuchów 40-49 1033
Siedlak Dorota Lubin 18-29 1091
Skrzypiec Karol Żarów 30-39 1101
Sobura -Durma Magdalena Kielce 30-39 1031
Soja Karol Tuliszków 18-29 1004
Solc Vitezslav Machov 18-29 1152
Šolc Vítězslav Machov 18-29 -
Sołtys Patryk Radków 18-29 -
Spychaj Marek Krotoszyn 30-39 1076
Sroczyńska Justyna Piaseczno 30-39 1006
Stark Sebastian Opole 30-39 1032
Stasiak Adriana Leszno 18-29 1107
Stolorz Katarzyna Tychy 30-39 -
Strączek Maciej Wrocław 40-49 1024
Strzelczyk Edyta Brzeg 40-49 1131
Sułkowski Marcin Krapkowice 30-39 1005
Szczepaniak Adam Boguszów - Gorce 50-59 1065
Szczepaniak Filip Boguszów - Gorce 18-29 1071
Szołowski Filip Kielce 30-39 1146
Szponar Bartłomiej Oława 30-39 1028
Śliwiński Rafał Kielce 40-49 -
Świercz Agnieszka Częstochowa 30-39 1048
Świerczyński Michał Łódź 30-39 -
Targosz Michał Kraków 30-39 -
Telega Maciej Zarzecze 18-29 1119
Tomaś Beata Luboszyce 40-49 1014
Tomiak-Rozynek Sylwia Wolsztyn 40-49 1022
Trzcielińska Beata Przygodzice 18-29 1066
Wara-Wasowski Maciej Lodz 40-49 1010
Wiśniewski Rafał Warszawa 30-39 1088
Woelke Patrick Biała 18-29 -
Wołoszczuk Tomek Brzeg 30-39 -
Wożna Dorota Brodnica Śremska 40-49 1144
Wysmolińska Barbara Osielsko 40-49 1027
Wysmolińska Karolina Biernatki 30-39 1026
Zając Iwona Warszawa 40-49 1137
Zamojski Sebastian Nowa Ruda 40-49 1135
Zbyryt Marek Nowa Ruda 50-59 1039
Ziemiński Maciej Unisław 18-29 1021
Ziencina Agnieszka Kołobrzeg 30-39 1082
Ziółkowska Aneta Dzialosza 30-39 -
Żuberek Magdalena Wrocław 30-39 1016
Żygadło Justyna Wrocław 30-39 1143
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon