Triathlon Gołdap 2017 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Awruk Bartosz Białystok 30-39 -
Bielenica Beata Wydminy 30-39 40
Chętnik Artur Białystok 30-39 11
Ciborowska Katarzyna Jasło 40-49 -
Ciborowski Damian Jasło 40-49 35
Cybulski Kamil Gołdap 30-39 15
Dajczer Rafał Warszawa 40-49 -
Dawidowicz Maciej Dawidowicz Brzoza 30-39 -
Dobroczyński Lech Warszawa 40-49 21
Domaszewski Damian Lomza 30-39 9
Druzylowski Marek Wrocław 18-29 -
Huszcza Paweł Warszawa 30-39 13
Jamroż Robert Warszawa 30-39 44
Jarzembowicz Maciej Piaseczno 30-39 32
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-59 1
Karwowski Daniel Płońsk 18-29 42
Kasperuk Zbyszek Gołdap 40-49 -
Kieda Wojciech Białystok 40-49 30
Klimas Marek Barczewo 50-59 8
Komar Sławek Sułkowice 30-39 -
Kord Radosław Barczewo 30-39 4
Kowalski Grzegorz Warszawa 18-29 39
Kozłowski Bogdan Dywity 40-49 50
Krasuski Mirosław Siedlce 50-59 20
Kukałowicz Michał Podągi 18-29 28
Kunda Artur Ełk 30-39 26
Kuskowski Marek Gołdap 30-39 14
Lange Grzegorz Gołdap 30-39 16
Ledzion Wojciech Warszawa 30-39 7
Łysuniec Marcin Wrocław 30-39 -
Makowska Maja Warszawa 18-29 53
Markowski Robert Olecko 40-49 47
Markowski Tomasz Mińsk Mazowiecki 40-49 24
Miezianko Krzysztof Ełk 30-39 5
Młodzikowski Paweł Adamów 30-39 18
Najuch Wojciech Tarnowskie Góry 30-39 27
Nesterov Vasily Kaliningrad 30-39 46
Nigot Krzysztof Warszawa 40-49 -
Nizio Adam Białystok 18-29 31
Nowak Artur Józefów 40-49 2
Olejnik Michał Augustów 30-39 43
Ołowski Jakub Biskupiec 30-39 25
Paszkowska Barbara Suwałki 30-39 17
Pawłowski Albin Grodzisk Mazowiecki 40-49 23
Perkowski Jarosław Suwałki 40-49 10
Piotrowski Artur Łuków 40-49 19
Pisarek Ewelina Warszawa 30-39 51
Potapov Bogdan Kaliningrad 30-39 52
Romanowski Radosław Dobre Miasto 40-49 41
Rost Zbyszek Gdańsk 30-39 34
Sachanbinski Aleksander Ozimek 50-59 49
Sawczuk Grzegorz Wysoka 30-39 36
Sitek Grzegorz Tarnowskie Gory 40-49 48
Sokół Justyna Lublin 18-29 22
Stefanowski Piotr Białystok 30-39 3
Stypułkowski Michał Białystok 30-39 12
Sydor Tomasz Gdańsk 30-39 37
Tyniec Grzegorz Kraków 60-… -
Wandzioch Krzysztof Suwałki 18-29 38
Wejkuć Grzegorz Mragowo 30-39 6
Wiśniewski Szymon Lubicz Górny 30-39 33
Wołoszka Artur Stoczek Łukowski 18-29 -
Wrona Andrzej Lublin 50-59 -
Wydra Krzysztof Białystok 30-39 29
Zdunek Maciej Gdańsk 30-39 45
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon