Triathlon Gołdap 2017 - dystans 1/2 Ironman - wyniki

2017-07-23 09:00 www.triathlongoldap.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 25 Ołowski Jakub RowerySportowy.pl www.agrobros.com M30 1 1 00:31:59 (5)00:01:51 (1)02:22:03 (4)00:01:04 (3)01:26:18 (2) 04:23:15
2 18 Młodzikowski Paweł KB V-Max Adamów M30 2 2 00:33:19 (13)00:02:45 (19)02:22:44 (5)00:01:18 (7)01:23:43 (1) 04:23:49 00:00:34
3 43 Olejnik Michał rowertour.com rowertour M30 3 3 00:35:37 (21)00:04:03 (38)02:12:12 (2)00:01:36 (18)01:30:50 (5) 04:24:18 00:01:03
4 51 Pisarek Ewelina K30 1 1 00:34:18 (16)00:02:18 (5)02:35:47 (11)00:01:43 (21)01:28:28 (3) 04:42:34 00:19:19
5 15 Cybulski Kamil Łowcy Przygód Gołdap M30 4 4 00:40:14 (33)00:01:54 (2)02:21:55 (3)00:01:13 (6)01:37:36 (8) 04:42:52 00:19:37
6 32 Jarzembowicz Maciej TRINERGY TEAM M30 5 5 00:34:33 (17)00:02:00 (4)02:30:27 (7)00:01:32 (14)01:35:28 (7) 04:44:00 00:20:45
7 37 Sydor Tomasz Triathlon Trójmiasto M30 6 6 00:32:26 (8)00:02:21 (8)02:25:02 (6)00:01:20 (8)01:43:57 (13) 04:45:06 00:21:51
8 46 Nesterov Vasily Amberman M30 7 7 00:34:13 (15)00:02:34 (14)02:39:21 (18)00:01:35 (17)01:29:39 (4) 04:47:22 00:24:07
9 31 Nizio Adam M18 1 8 00:32:42 (10)00:02:25 (9)02:31:05 (8)00:01:06 (4)01:40:07 (9) 04:47:25 00:24:10
10 28 Kukałowicz Michał Torus Triathlon Team M18 2 9 00:39:48 (31)00:02:29 (11)02:31:10 (9)00:01:06 (5)01:33:34 (6) 04:48:07 00:24:52
11 3 Stefanowski Piotr Nadaktywni M30 8 10 00:33:08 (11)00:02:41 (17)02:38:04 (15)00:01:28 (11)01:40:35 (10) 04:55:56 00:32:41
12 16 Lange Grzegorz JW 4808 Gołdap M30 9 11 00:33:09 (12)00:01:59 (3)02:37:08 (13)00:01:03 (2)01:45:10 (15) 04:58:29 00:35:14
13 10 Perkowski Jarosław Białe Miśki Suwałki M40 1 12 00:32:11 (6)00:02:53 (23)02:38:50 (17)00:01:36 (19)01:46:04 (16) 05:01:34 00:38:19
14 27 Najuch Wojciech Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M30 10 13 00:37:27 (26)00:02:34 (15)02:38:41 (16)00:01:45 (23)01:44:35 (14) 05:05:02 00:41:47
15 6 Wejkuć Grzegorz M30 11 14 00:36:04 (23)00:02:44 (18)02:40:50 (20)00:01:28 (10)01:46:23 (18) 05:07:29 00:44:14
16 19 Piotrowski Artur Triiiathlon 1974 M40 2 15 00:30:34 (2)00:02:46 (20)02:39:36 (19)00:01:59 (26)01:52:48 (21) 05:07:43 00:44:28
17 9 Domaszewski Damian Hillingdon Triathlets M30 12 16 00:30:44 (3)00:02:19 (6)02:42:07 (22)00:01:30 (13)01:54:42 (27) 05:11:22 00:48:07
18 42 Karwowski Daniel KB im. P. Sękowskiego M18 3 17 00:35:35 (20)00:03:19 (29)02:48:35 (32)00:02:14 (31)01:42:31 (11) 05:12:14 00:48:59
19 38 Wandzioch Krzysztof Wandzioch Team Białe Miśki, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M18 4 18 00:28:11 (1)00:02:51 (22)02:48:09 (31)00:01:29 (12)01:52:13 (20) 05:12:53 00:49:38
20 29 Wydra Krzysztof Otter Tri Team M30 13 19 00:32:27 (9)00:02:29 (12)02:31:17 (10)00:02:46 (36)02:04:09 (34) 05:13:08 00:49:53
21 5 Miezianko Krzysztof M30 14 20 00:35:08 (19)00:03:30 (31)02:41:06 (21)00:01:44 (22)01:53:22 (22) 05:14:50 00:51:35
22 35 Ciborowski Damian KS Speed Jasło M40 3 21 00:32:23 (7)00:03:02 (25)02:45:36 (27)00:01:38 (20)01:53:33 (24) 05:16:12 00:52:57
23 2 Nowak Artur TRI LEVEL M40 4 22 00:30:57 (4)00:02:48 (21)02:48:44 (33)00:01:35 (16)01:54:22 (25) 05:18:26 00:55:11
24 12 Stypułkowski Michał Nadaktywni M30 15 23 00:36:37 (24)00:02:21 (7)02:45:20 (26)00:01:33 (15)01:54:41 (26) 05:20:32 00:57:17
25 40 Bielenica Beata K30 2 2 00:39:47 (30)00:02:27 (10)02:56:35 (38)00:00:58 (1)01:43:14 (12) 05:23:01 00:59:46
26 41 Romanowski Radosław KS Jelonki Dobre Miasto M40 5 24 00:42:47 (41)00:04:00 (37)02:49:09 (34)00:01:50 (24)01:46:23 (17) 05:24:09 01:00:54
27 49 Sachanbinski Aleksander LABOSPORT Team M50 1 25 00:40:18 (34)00:03:33 (32)02:37:03 (12)00:02:25 (32)02:02:26 (33) 05:25:45 01:02:30
28 17 Paszkowska Barbara Sklep Rowerowy Góra Rowerska Suwałki K30 3 3 00:41:02 (37)00:03:41 (33)02:46:52 (29)00:02:13 (29)01:57:02 (30) 05:30:50 01:07:35
29 8 Klimas Marek M50 2 26 00:45:09 (42)00:03:14 (28)02:44:28 (23)00:02:28 (33)01:56:08 (28) 05:31:27 01:08:12
30 21 Dobroczyński Lech 9 Dywersyjna M40 6 27 00:41:14 (38)00:04:53 (41)02:47:54 (30)00:02:11 (28)01:56:47 (29) 05:32:59 01:09:44
31 48 Sitek Grzegorz Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M40 7 28 00:38:19 (28)00:04:00 (36)02:49:52 (35)00:02:30 (34)02:01:02 (32) 05:35:43 01:12:28
32 11 Chętnik Artur M30 16 29 00:40:04 (32)00:03:24 (30)02:37:51 (14)00:01:54 (25)02:13:44 (38) 05:36:57 01:13:42
33 1 Kacymirow Tomasz AT Team M50 3 30 00:40:31 (35)00:04:16 (39)02:51:18 (36)00:03:02 (38)01:59:32 (31) 05:38:39 01:15:24
34 34 Rost Zbyszek M30 17 31 00:41:53 (39)00:03:07 (26)02:44:34 (24)00:02:03 (27)02:08:42 (36) 05:40:19 01:17:04
35 52 Potapov Bogdan Amberman M30 18 32 00:46:21 (43)00:02:56 (24)03:01:25 (40)00:02:13 (30)01:48:43 (19) 05:41:38 01:18:23
36 39 Kowalski Grzegorz M18 5 33 00:35:51 (22)00:06:07 (43)03:02:41 (41)00:04:36 (39)01:53:29 (23) 05:42:44 01:19:29
37 44 Jamroż Robert Kuźnia Triathlonu M30 19 34 00:40:40 (36)00:04:23 (40)02:52:19 (37)00:02:46 (37)02:09:31 (37) 05:49:39 01:26:24
38 33 Wiśniewski Szymon Space Team Mr Cherry M30 20 35 00:39:45 (29)00:03:53 (35)02:45:03 (25)00:07:17 (41)02:16:11 (40) 05:52:09 01:28:54
39 47 Markowski Robert Active Swim Olecko M40 8 36 00:34:57 (18)00:05:16 (42)03:03:05 (42)00:06:10 (40)02:04:29 (35) 05:53:57 01:30:42
40 50 Kozłowski Bogdan RowerySportowy.pl M40 9 37 00:37:58 (27)00:03:49 (34)02:57:34 (39)00:02:43 (35)02:15:28 (39) 05:57:32 01:34:17
41 30 Kieda Wojciech IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL M40 10 38 00:33:34 (14)00:02:33 (13)02:46:28 (28)00:01:24 (9)02:41:32 (41) 06:05:31 01:42:16
42 45 Zdunek Maciej LABOSPORT Team M30 00:36:42 (25)00:02:40 (16)01:17:40 (1) DNF
43 22 Sokół Justyna K18 03:58:59 (43)00:07:38 (42) DNF
44 53 Makowska Maja Team Aktywni z Cukrzycą K18 00:42:32 (40)00:03:13 (27) DNF
45 4 Kord Radosław Kross Staff Team M30 DNS
46 7 Ledzion Wojciech Więcej Funku! M30 DNS
47 13 Huszcza Paweł Więcej Funku! M30 DNS
48 14 Kuskowski Marek LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M30 DNS
49 20 Krasuski Mirosław Leniwce.pl/TSC Stowarzyszenie Leniwce.pl M50 DNS
50 23 Pawłowski Albin AT Team LABOSPORT Team M40 DNS
51 24 Markowski Tomasz M40 DNS
52 26 Kunda Artur Zakład Usług Leśnych Fangorn Artur Kunda M30 DNS
53 36 Sawczuk Grzegorz M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon