Bieg na Piatkę Gdańsk 2017 - wyniki

2017-11-05 09:00 www.polmaratongdansk.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas netto Czas końcowy Strata Tata z wózkiem dziecięcym
(wg płci / kategorii)
Mama z wózkiem dziecięcym
(wg płci / kategorii)
1 5874 Niemczyk Mateusz KKB Starogard Gdański M20 1 1 00:15:12 (1) 00:15:12
2 4455 Czapiński Michał EUROPELL- HOTEL CZTERY BRZOZY - BIKE U UP M30 1 2 00:15:22 (2) 00:15:22 00:00:10
3 5832 Jost Zbigniew M20 2 3 00:15:36 (3) 00:15:35 00:00:23
4 5718 Struk Adam M20 3 4 00:15:43 (4) 00:15:43 00:00:31
5 5783 Zagulak Damian M20 4 5 00:15:53 (5) 00:15:53 00:00:41
6 5836 Babik Filip Entre.pl Team M20 5 6 00:15:58 (6) 00:15:58 00:00:46
7 5918 Moskal Paweł Kurzętnik Biega M20 6 7 00:16:14 (7) 00:16:14 00:01:02
8 5910 Derdowski Michał LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz M20 7 8 00:16:28 (8) 00:16:29 00:01:17
9 5729 Miziarski Paweł Jeppesen Poland M20 8 9 00:16:33 (9) 00:16:33 00:01:21
10 5816 Wardzinski Paweł RIM TIM TEAM Braniewo/Frombork M20 9 10 00:16:49 (10) 00:16:49 00:01:37
11 4467 Łucyk Maciej ASICS FRONTRUNNER POLSKA Maratończyk Poznań M30 2 11 00:16:52 (11) 00:16:52 00:01:40
12 4468 Boroń Dariusz ASICS FrontRunner Polska M20 10 12 00:17:03 (12) 00:17:03 00:01:51
13 5196 Gumkowski Szymon M18 1 13 00:17:03 (13) 00:17:03 00:01:51
14 5392 Jankowiak Tomasz DUDYCZ team M20 11 14 00:17:06 (14) 00:17:06 00:01:54
15 5933 Białkowski Krzysztof Gmina Gardeja Biega M20 12 15 00:17:14 (15) 00:17:17 00:02:05
16 5668 Duczyński Maciej Kaczmar Project M40 1 16 00:17:21 (16) 00:17:21 00:02:09
17 5795 Jakubek Patryk Świat Płytek u Kryspina M20 13 17 00:17:21 (17) 00:17:22 00:02:10
18 5209 Keslinke Łukasz biegamyrazem.pl M30 3 18 00:17:23 (18) 00:17:23 00:02:11
19 5149 Mrówka Michał M30 4 19 00:17:25 (19) 00:17:25 00:02:13
20 5212 Jaszczerski Paweł AZS Politechnika Gdańska M20 14 20 00:17:25 (20) 00:17:26 00:02:14
21 5569 Ambroziak Marcin DabrowskiTeam M30 5 21 00:17:29 (21) 00:17:30 00:02:18
22 5529 Zygmunt Marcin M30 6 22 00:17:32 (22) 00:17:33 00:02:21
23 5429 Grzybowski Maksym LKS Zorza Gdynia M16 1 23 00:17:43 (23) 00:17:43 00:02:31
24 5864 Trzebiatowski Jerzy Biegamyrazem.pl M30 7 24 00:17:47 (24) 00:17:48 00:02:36
25 5562 Książek Grzegorz Zoeller Tech M20 15 25 00:17:55 (25) 00:17:56 00:02:44
26 5317 Osiak Tomasz Trunsformacja Gniew M16 2 26 00:18:02 (26) 00:18:02 00:02:50
27 5067 Iwan Paweł Maja Team M30 8 27 00:18:05 (27) 00:18:06 00:02:54
28 5373 Paliński Maciej UKS TRS SUSZ M16 3 28 00:18:10 (28) 00:18:11 00:02:59
29 5758 Sudzińska Mariola K40 1 1 00:18:11 (29) 00:18:13 00:03:01
30 5054 Yankovskiy Dmitriy Klub sportowy DED M40 2 29 00:18:13 (30) 00:18:14 00:03:02
31 5904 Dzik Szymon ORKA Iława M16 4 30 00:18:18 (31) 00:18:18 00:03:06
32 5828 Kahs Natalia K20 1 2 00:18:19 (32) 00:18:21 00:03:09
33 5790 Kubanek Łukasz TEAMOCHAL M30 9 31 00:18:22 (33) 00:18:23 00:03:11
34 5757 Paradowski Bartosz Szybkie Rysie Team M20 16 32 00:18:23 (34) 00:18:26 00:03:14
35 5280 Baranowska-Trzasko Aleksandra El contragolpe/Studio S7 Banino K30 1 3 00:18:32 (36) 00:18:33 00:03:21
36 5021 Najda Sławomir LKS Zantyr Sztum M40 3 33 00:18:32 (35) 00:18:34 00:03:22
37 5325 Garski Kryspin Świat Płytek/SexyRunners M40 4 34 00:18:33 (37) 00:18:36 00:03:24
38 4458 Wisniewska Martyna adidas Runners Warsaw K20 2 4 00:18:35 (38) 00:18:36 00:03:24
39 5315 Born Andrzej STO 2 Kartuska Gdańsk M60 1 35 00:18:38 (39) 00:18:39 00:03:27
40 5875 Wróbel Marcin M30 10 36 00:18:47 (40) 00:18:49 00:03:37
41 5371 Kurkowski Marek M40 5 37 00:19:04 (41) 00:19:06 00:03:54
42 5991 Sawicka Anna Dream Run Drużyna Banku Pekao K30 2 5 00:19:17 (42) 00:19:19 00:04:07
43 5675 Wielechowska Magdalena Naprzód Młociny K30 3 6 00:19:18 (43) 00:19:21 00:04:09
44 5835 Dytłow Sara Adidas Runners Warsaw K30 4 7 00:19:24 (44) 00:19:26 00:04:14
45 5511 Sztajkowski Łukasz Smaruj Na Trening Team M30 11 38 00:19:28 (45) 00:19:30 00:04:18
46 5947 Rudnikowicz Aleksandra ULKS Barwice K18 1 8 00:19:33 (46) 00:19:35 00:04:23
47 5550 Manduk Kamil M30 13 39 00:19:40 (48) 00:19:40 00:04:28
48 5413 Kołc Paweł www.3wdb.pl M30 12 40 00:19:38 (47) 00:19:42 00:04:30
49 4453 Gebhardt Jakub Smaruj Na Trening Team BALTIX.SE M30 14 41 00:19:43 (49) 00:19:45 00:04:33
50 5887 Warcaba Tomasz Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M40 6 42 00:19:45 (50) 00:19:48 00:04:36
51 5224 Skwarek Piotr KS Pidrina Gdynia M30 15 43 00:19:54 (51) 00:19:56 00:04:44
52 5024 Głombiowska Zuzanna BigYellowFoot Adventure Team K20 3 9 00:19:56 (52) 00:19:57 00:04:45
53 5287 Jachimowicz Bartosz M30 16 44 00:19:58 (53) 00:20:00 00:04:48
54 5907 Łyczywek Jan JOHNY LATAWIEC M40 7 45 00:20:09 (54) 00:20:10 00:04:58
55 5755 Przybyszewski Kamil Akademia Sztuk Walk SENSHI M20 17 46 00:20:22 (56) 00:20:26 00:05:14
56 5759 Sebastian Bielski Team Iskierka M20 18 47 00:20:23 (57) 00:20:26 00:05:14
57 5809 Złotoś Andrzej Wild Morsy M40 9 48 00:20:23 (58) 00:20:26 00:05:14
58 5007 Szarmach Krzysztof TRI Starogard Gdański M40 10 49 00:20:30 (59) 00:20:32 00:05:20
59 5246 Dydymski Krzysztof M40 8 50 00:20:22 (55) 00:20:37 00:05:25
60 5626 Reszczyński Henryk M50 1 51 00:20:39 (61) 00:20:42 00:05:30
61 5052 Saliniewicz Michał M30 18 52 00:20:41 (62) 00:20:42 00:05:30
62 5346 Buczko Krzysztof Pwo M20 19 53 00:20:44 (63) 00:20:46 00:05:34
63 5363 Maryjanowski Jakub ARLA RUNNING TEAM M30 17 54 00:20:38 (60) 00:20:46 00:05:34
64 5272 Sztejna Joanna Alior Running Team K20 4 10 00:20:46 (64) 00:20:51 00:05:39
65 5937 Dziedziewicz Sebastian M20 20 55 00:20:50 (65) 00:20:54 00:05:42
66 5763 Mandosik Michał TEAMOCHAL M30 19 56 00:20:51 (66) 00:20:57 00:05:45
67 5860 Miszewski Mateusz CTS - CzajaTrainingSystem M20 21 57 00:20:55 (67) 00:20:58 00:05:46
68 5928 Nurzyński Bartosz Run Beach Morning M30 21 58 00:21:12 (69) 00:21:16 00:06:04
69 5849 Noske Adrian M20 22 59 00:21:14 (70) 00:21:19 00:06:07
70 5575 Jażdżewski Zbigniew LKS Zantyr Sztum M50 2 60 00:21:17 (71) 00:21:21 00:06:09
71 5792 Butny Rafał CTS M30 20 61 00:21:12 (68) 00:21:23 00:06:11
72 5159 Piórkowska Natalia K20 5 11 00:21:28 (72) 00:21:32 00:06:20
73 5283 Bednarek Krzysztof SPORTEVO M40 11 62 00:21:32 (73) 00:21:35 00:06:23
74 5825 Sokołowski Krystian AMW M20 23 63 00:21:43 (76) 00:21:43 00:06:31
75 5919 Nagow Michał RUN BYDGOSZCZ M40 12 64 00:21:40 (74) 00:21:44 00:06:32
76 5915 Zawadzki Kazimierz Pruszcz Biega / Straszyn Biega M50 3 65 00:21:43 (77) 00:21:45 00:06:33
77 5876 Wróbel Natalia mBank K20 6 12 00:21:47 (78) 00:21:50 00:06:38
78 5673 Kaliński Przemysław FFP Farm Frites M30 22 66 00:21:43 (75) 00:21:53 00:06:41
79 5494 Formela Wiesław CFK nie M50 4 67 00:21:57 (81) 00:22:03 00:06:51
80 4469 Skarżyński Jerzy ASICS FRONTRUNNER POLSKA / ASICS Polska M60 2 68 00:22:01 (84) 00:22:05 00:06:53
81 5614 Ibrom Mateusz KajBiegniesz? M20 25 69 00:22:00 (83) 00:22:06 00:06:54
82 5981 Zakrzewski Jakub EBROGYM M30 23 70 00:21:55 (80) 00:22:06 00:06:54
83 5488 Beyer-Wróblewska Monika MEWA Gdynia K40 2 13 00:22:07 (85) 00:22:10 00:06:58
84 5620 Jasiński Jakub STO2 Kartuska Gdańsk M30 24 71 00:21:59 (82) 00:22:14 00:07:02
85 5281 Kłącz Kacper M20 24 72 00:21:49 (79) 00:22:15 00:07:03
86 5476 Alfut Grzegorz Velo M50 5 73 00:22:15 (87) 00:22:19 00:07:07
87 5364 Krukowska Katarzyna ARLA RUNNING TEAM K20 7 14 00:22:13 (86) 00:22:21 00:07:09
88 5989 Kita Anna MKS FIGHTER K30 5 15 00:22:18 (89) 00:22:23 00:07:11
89 5842 Sawicki Bartosz - - M20 27 74 00:22:21 (90) 00:22:26 00:07:14
90 5012 Orlikowski Tadeusz Parkrun Gdynia M60 3 75 00:22:25 (92) 00:22:28 00:07:16
91 5695 Baran Seweryn DRUTEX BYTÓW M20 26 76 00:22:17 (88) 00:22:30 00:07:18
92 5390 Jezierski Sławomir SAAB Team brak M30 25 77 00:22:34 (94) 00:22:38 00:07:26
93 5644 Mikielski Marek M50 6 78 00:22:40 (96) 00:22:41 00:07:29
94 5576 Czerniewicz Tomasz M40 13 79 00:22:40 (95) 00:22:44 00:07:32
95 5326 Rzepka Andrzej M20 28 80 00:22:23 (91) 00:22:45 00:07:33
96 5441 Poprawski Patryk M18 2 81 00:22:28 (93) 00:22:49 00:07:37
97 5490 Gadomski Marcin Marcin Gadomski M30 26 82 00:22:42 (98) 00:22:54 00:07:42
98 5871 Gołembowski Mariusz Nie marnuj tlenu Gdańskie Autobusy i Tramwaje M40 14 83 00:22:52 (102) 00:22:58 00:07:46
99 5617 Skurtys Karolina Runeda K30 6 16 00:22:51 (100) 00:22:58 00:07:46
100 5154 Ellwart Karol M20 31 84 00:23:00 (106) 00:23:03 00:07:51
101 5530 Kalinowska Paulina K30 7 17 00:22:59 (105) 00:23:03 00:07:51
102 5498 Koperska Anna HYDRO CENTRUM AUTO SERWIS K20 8 18 00:22:54 (104) 00:23:04 00:07:52
103 5951 Juszczyk Krzysztof M30 29 85 00:23:03 (107) 00:23:07 00:07:55
104 5324 Garska Joanna Świat Płytek u Kryspina Świat Płytek u Kryspina K40 3 19 00:23:06 (109) 00:23:11 00:07:59
105 5768 Adamiak Marcin MALWIN M40 15 86 00:23:09 (110) 00:23:13 00:08:01
106 5331 Spurgiasz Patryk M20 29 87 00:22:42 (97) 00:23:13 00:08:01
107 5605 Znajmiecki Piotr Solwit M20 30 88 00:22:51 (101) 00:23:15 00:08:03
108 5749 Gutowski Daniel M30 27 89 00:22:51 (99) 00:23:16 00:08:04
109 5603 Jakubowski Paweł Solwit M30 28 90 00:22:53 (103) 00:23:16 00:08:04
110 5955 Razik Maciej ASICS FrontRunner Polska M20 33 91 00:23:12 (111) 00:23:21 00:08:09
111 5025 Sawicz Monika Truchtem Pędzące Antylopki K20 9 20 00:23:20 (114) 00:23:27 00:08:15
112 5608 Smogór Tomasz Solwit M20 32 92 00:23:05 (108) 00:23:29 00:08:17
113 5996 Kibort Grzegorz M30 31 93 00:23:25 (117) 00:23:30 00:08:18
114 5678 Korycki Marek STO 2 Kartuska Gdańsk M30 30 94 00:23:16 (113) 00:23:31 00:08:19
115 5615 Serwaczak Joanna KajBiegniesz? K20 10 21 00:23:25 (116) 00:23:31 00:08:19
116 5338 Richert Danuta Kobieta w Biegu lub wybierz z listy K40 4 22 00:23:23 (115) 00:23:32 00:08:20
117 5920 Data Karol biegnijpozdrowie.pl M30 32 95 00:23:26 (118) 00:23:35 00:08:23
118 5706 Hendrich Kamil WOP M30 34 96 00:23:27 (120) 00:23:37 00:08:25
119 5239 Danelska Monika Ostróda K30 9 23 00:23:40 (127) 00:23:42 00:08:30
120 5485 Lebiedź Artur NEODENTAL M30 35 97 00:23:27 (121) 00:23:46 00:08:34
121 5372 Kiełbasa Konrad M30 33 98 00:23:27 (119) 00:23:48 00:08:36
122 5100 Wysocka Magdalena Otomino w ruchu K30 8 24 00:23:39 (126) 00:23:51 00:08:39
123 5855 Mazurkiewicz Marcin ŚLEZAK Team M20 35 99 00:23:32 (123) 00:23:52 00:08:40
124 5722 Drojecki Wojciech Tapptic M30 36 100 00:23:30 (122) 00:23:55 00:08:43
125 5960 Długowski Dariusz FDTEAM M30 37 101 00:23:42 (128) 00:23:59 00:08:47
126 5544 Polak Lucjan Klub Biegaczy JYSK M40 18 102 00:23:57 (135) 00:24:09 00:08:57
127 5185 Krause Sławomir M40 16 103 00:23:52 (133) 00:24:10 00:08:58
128 5948 Kotłowski Patryk voestalpine SIGNALING Sopot M20 34 104 00:23:15 (112) 00:24:12 00:09:00
129 5432 Smyk Sławomir BigYellowFoot Adventure Team M30 39 105 00:23:52 (130) 00:24:15 00:09:03
130 5586 Sielimowicz Filip Solwit M40 17 106 00:23:52 (131) 00:24:17 00:09:05
131 5716 Puckowska Katarzyna Tri Starogard Gdański K30 13 25 00:24:01 (139) 00:24:18 00:09:06
132 5717 Puckowski Grzegorz Tri Starogard Gdański M30 40 107 00:24:01 (138) 00:24:18 00:09:06
133 5136 Stasiak Krzysztof Hellmann Running Team M40 19 108 00:24:06 (141) 00:24:19 00:09:07
134 5445 Żukowski Rafał The Beetles M30 41 109 00:24:07 (143) 00:24:20 00:09:08
135 5841 Orzeł Krzysztof STO 2 Kartuska Gdańsk M16 5 110 00:24:07 (142) 00:24:22 00:09:10
136 5430 Sciepuro Karolina Gdańskie Centrum Zdrowia K30 11 26 00:23:56 (134) 00:24:23 00:09:11
137 5178 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia K16 1 27 00:24:19 (151) 00:24:24 00:09:12
138 5083 Gąsiorowski Michał Dream Tri Team M30 38 111 00:23:47 (129) 00:24:25 00:09:13
139 5710 Mazurkiewicz Marcin Uniwersytet Gdański M20 36 112 00:23:32 (125) 00:24:25 00:09:13
140 5345 Najda Mateusz LKS Zantyr Sztum M20 38 113 00:24:23 (154) 00:24:25 00:09:13
141 5959 Kula Adam M30 42 114 00:24:10 (145) 00:24:26 00:09:14
142 5131 Grabowska Marzena K40 6 28 00:24:07 (144) 00:24:28 00:09:16
143 5006 Sowa Sylwester M40 20 115 00:24:19 (149) 00:24:28 00:09:16
144 5090 Walencik Bartosz Bristol & West AC M30 43 116 00:24:10 (146) 00:24:28 00:09:16
145 5741 Dąbrowski Przemek Tebodin M30 44 117 00:24:13 (148) 00:24:29 00:09:17
146 5982 Kostusiak-Lubak Adrianna Accenture Acelerate K40 7 29 00:24:27 (157) 00:24:32 00:09:20
147 5692 Stemborski Mirosław M40 22 118 00:24:25 (155) 00:24:33 00:09:21
148 5554 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Drużyna Wilka K30 12 30 00:23:58 (136) 00:24:37 00:09:25 1 (1 / 1)
149 5789 Ostrowska Katarzyna K20 11 31 00:24:04 (140) 00:24:41 00:09:29
150 5942 Cyrta Robert M40 21 119 00:24:22 (152) 00:24:42 00:09:30
151 5356 Czajkowska Magdalena ARLA RUNNING TEAM K30 10 32 00:23:52 (132) 00:24:43 00:09:31
152 5377 Komaszyński Jarek M40 23 120 00:24:43 (164) 00:24:48 00:09:36
153 5091 Rozenkranz Leonard M50 7 121 00:24:30 (160) 00:24:48 00:09:36
154 5784 Mandosik Jerzy TEAMOCHAL M60 4 122 00:24:43 (163) 00:24:49 00:09:37
155 5019 Daniszewska Martyna STO 2 Kartuska Gdańsk K16 2 33 00:24:45 (165) 00:24:50 00:09:38
156 5478 Korpusik Maja K30 15 34 00:24:45 (167) 00:24:50 00:09:38
157 5290 Szymłowski Tomasz Kemira Sport Team M20 37 123 00:24:00 (137) 00:24:51 00:09:39
158 5334 Marzec Łukasz M30 45 124 00:24:19 (150) 00:24:54 00:09:42
159 5503 Polinceusz Małgorzata akademia biegania K60 1 35 00:24:52 (176) 00:24:54 00:09:42
160 5202 Walentynowicz Aneta Pruszcz Biega K40 8 36 00:24:52 (177) 00:24:55 00:09:43
161 5881 Jewstafiew Mateusz M16 6 125 00:24:27 (156) 00:24:56 00:09:44
162 5268 Barganska Justyna K30 14 37 00:24:13 (147) 00:24:57 00:09:45 2 (2 / 2)
163 5298 Zieliński Jarosław M30 50 126 00:24:56 (179) 00:24:57 00:09:45
164 5856 Czura Sebastian M30 49 127 00:24:48 (169) 00:24:58 00:09:46
165 5572 Sękowska Kinga K20 13 38 00:24:48 (170) 00:24:58 00:09:46
166 5699 Wlizło Marek STO 2 Kartuska Gdańsk M30 47 128 00:24:42 (161) 00:24:58 00:09:46
167 5339 Rydlewicz Justyna Kobieta w biegu Gdynia K20 14 39 00:24:55 (178) 00:25:04 00:09:52
168 5270 Szryter Patryk M20 39 129 00:24:30 (159) 00:25:04 00:09:52
169 5583 Listopad Krzysztof Axis Mason Axis Mason M20 40 130 00:24:42 (162) 00:25:11 00:09:59
170 5472 Kędzierski Karol ARLA RUNNING TEAM M30 51 131 00:25:00 (182) 00:25:13 00:10:01
171 5643 Mikielska Danuta K50 1 40 00:25:06 (184) 00:25:13 00:10:01
172 5593 Majewski Maciej Solwit M20 43 132 00:24:51 (173) 00:25:14 00:10:02
173 5589 Buczyński Jakub Solwit M20 44 133 00:24:51 (174) 00:25:15 00:10:03
174 5636 Woronkiewicz Agata ARLA RUNNING TEAM K30 16 41 00:24:46 (168) 00:25:16 00:10:04
175 5925 Fedorczuk Natalia K20 12 42 00:24:23 (153) 00:25:20 00:10:08
176 5888 Rekieć Maciej Kemira Sport Team M30 46 134 00:24:29 (158) 00:25:23 00:10:11
177 5684 Wojtal Wojciech M40 26 135 00:25:13 (190) 00:25:23 00:10:11
178 5171 Klemt Marcin M30 48 136 00:24:45 (166) 00:25:24 00:10:12
179 5510 Rutkowski Patryk M20 42 137 00:24:50 (172) 00:25:24 00:10:12
180 5872 Kostrzewa-Cembor Urszula run-log.com K60 2 43 00:25:18 (195) 00:25:26 00:10:14
181 5288 Melzer Zofia K16 3 44 00:25:21 (198) 00:25:26 00:10:14
182 5651 Rusek Grzegorz STO 2 Kartuska Gdańsk uczniowie, absolwenci, rodzice, nauczyciele M40 25 138 00:25:11 (188) 00:25:27 00:10:15
183 5468 Samborski Łukasz M20 45 139 00:24:52 (175) 00:25:27 00:10:15
184 5777 Piór Kamil Hotel Almond Team M20 41 140 00:24:49 (171) 00:25:28 00:10:16
185 5252 Van Dijk Krystian Asior Team M40 24 141 00:25:09 (185) 00:25:30 00:10:18
186 5509 Rutkowska Jolanta K40 9 45 00:24:57 (180) 00:25:31 00:10:19
187 5595 Brauer Magdalena Solwit K30 18 46 00:25:12 (189) 00:25:35 00:10:23
188 5666 Nabakowska Barbara Martaton K60 3 47 00:25:28 (203) 00:25:36 00:10:24
189 5558 Pietrzyk Ilona biegnijpozdrowie.pl biegnijpozdrowie.pl K30 21 48 00:25:28 (202) 00:25:38 00:10:26
190 5619 Zaleski Eryk STO 2 Kartuska Gdańsk II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO M50 8 142 00:25:33 (210) 00:25:38 00:10:26
191 5361 Pedrero Enrique Kemira Sport Team M20 46 143 00:25:09 (186) 00:25:39 00:10:27
192 5253 Plotzka Joanna Asior Team K30 20 49 00:25:18 (196) 00:25:39 00:10:27
193 5385 Sokołowski Tomasz elKapitano M30 53 144 00:25:30 (205) 00:25:41 00:10:29
194 5853 Gardecki Piotr M30 52 145 00:25:22 (199) 00:25:42 00:10:30
195 5165 Janyga-Kulik Karolina KULIK&KUREK K40 12 50 00:25:39 (215) 00:25:43 00:10:31
196 5877 Wilk Janusz Trimama M40 28 146 00:25:16 (194) 00:25:43 00:10:31
197 5247 Kozaczyk Julia BBL Inowrocław K16 4 51 00:25:26 (200) 00:25:44 00:10:32
198 5911 Poliwodziński Michał KS Wisełka Bydgoszcz M30 56 147 00:25:41 (216) 00:25:44 00:10:32
199 5273 Hennig Eugenia K30 19 52 00:25:13 (191) 00:25:45 00:10:33
200 5097 Klotzke Rafał Motywatornia Team M40 27 148 00:25:13 (192) 00:25:45 00:10:33
201 5065 Grzelak Maciej M60 5 149 00:25:30 (207) 00:25:46 00:10:34
202 5461 Kłosowski Arkadiusz M30 54 150 00:25:30 (206) 00:25:46 00:10:34
203 5954 Bogacki Daniel ASICS FRONTRUNNER POLSKA ASICS Polska M30 55 151 00:25:37 (213) 00:25:47 00:10:35
204 5130 Anolik Monika K40 10 53 00:24:58 (181) 00:25:48 00:10:36
205 5878 Szpanel Artur Hotel Almond Team M20 47 152 00:25:10 (187) 00:25:49 00:10:37
206 5401 Ostojska Ewa Motywatornia Team K40 11 54 00:25:19 (197) 00:25:50 00:10:38
207 5627 Psiuk Joanna K50 2 55 00:25:31 (208) 00:25:50 00:10:38
208 5829 Żebrowska Kinga K30 17 56 00:25:02 (183) 00:25:50 00:10:38
209 5609 Słomski Wojciech Solwit M20 49 153 00:25:27 (201) 00:25:52 00:10:40
210 5680 Benedetti Filip M20 50 154 00:25:34 (211) 00:25:56 00:10:44
211 5775 Brzeziński Bartosz V Runner M20 51 155 00:25:37 (214) 00:25:58 00:10:46
212 5774 Wasilewski Michał M40 30 156 00:25:57 (227) 00:26:01 00:10:49
213 5453 Mechowska Aleksandra K30 22 57 00:25:35 (212) 00:26:05 00:10:53
214 5870 Niewińska Beata K50 3 58 00:26:00 (229) 00:26:08 00:10:56
215 5585 Sadecki Artur Solwit M20 52 157 00:25:45 (218) 00:26:09 00:10:57
216 5053 Szadkowska Anna BBL Inowrocław K60 4 59 00:25:59 (228) 00:26:09 00:10:57
217 5806 Jakusz-Gostomski Artur M20 55 158 00:25:54 (225) 00:26:10 00:10:58
218 5610 Felkowski Tomek M30 59 159 00:25:55 (226) 00:26:11 00:10:59
219 5351 Wolska Sylwia MTM TEAM K40 13 60 00:25:46 (220) 00:26:11 00:10:59
220 5075 Cała Małgorzata CAŁA Team K30 23 61 00:26:00 (230) 00:26:12 00:11:00
221 5597 Pankiewicz Mariola Solwit K40 14 62 00:25:49 (223) 00:26:12 00:11:00
222 5591 Ramczyk Kamil Solwit M30 57 160 00:25:48 (221) 00:26:12 00:11:00
223 5814 Pakura Karolina Dream Tri Team K40 15 63 00:26:02 (234) 00:26:13 00:11:01
224 5973 Stasiński Krystian voestalpine SIGNALING Sopot M20 48 161 00:25:15 (193) 00:26:13 00:11:01
225 5728 Wydrowski Andrzej M50 9 162 00:26:04 (237) 00:26:13 00:11:01
226 5573 Rojewska Angelika K20 17 64 00:26:01 (232) 00:26:14 00:11:02
227 5953 Świder Małgorzata K20 16 65 00:26:01 (231) 00:26:14 00:11:02
228 5767 Rynkowska Natalia Kemira Sport Team K20 15 66 00:25:29 (204) 00:26:16 00:11:04
229 5264 Gołuński Mateusz M20 53 163 00:25:45 (219) 00:26:18 00:11:06
230 5540 Malinowska - Bizon Aleksandra STO 2 Kartuska Gdańsk K40 16 67 00:26:04 (236) 00:26:19 00:11:07
231 5533 Przewłoka Wojciech Saint-Gobain Squad M30 58 164 00:25:49 (222) 00:26:21 00:11:09
232 5794 Jezierska Klaudia MajaPola K30 26 68 00:26:16 (245) 00:26:22 00:11:10
233 5158 Piórkowski Mariusz M30 61 165 00:26:13 (242) 00:26:26 00:11:14
234 5929 Kubiak Rafał M40 34 166 00:26:14 (244) 00:26:28 00:11:16
235 5204 Grygorowicz Monika Ambitious Runners Team K30 28 69 00:26:25 (249) 00:26:29 00:11:17
236 5879 Knap Paweł Vacu Activ Gym M40 32 167 00:26:10 (240) 00:26:30 00:11:18 1 (1 / 1)
237 5594 Augustis Magdalena Solwit K30 25 70 00:26:09 (238) 00:26:32 00:11:20
238 5386 Sebastiańska Dorota Pruszcz Biega K30 30 71 00:26:29 (252) 00:26:32 00:11:20
239 5734 Golec Beata Biegacze Północy K30 24 72 00:26:02 (233) 00:26:34 00:11:22
240 5848 Głuszczak Igor Ja Gram Solo Gluszczak Team M16 7 168 00:25:43 (217) 00:26:35 00:11:23
241 5505 Kielan Damian M20 54 169 00:25:50 (224) 00:26:40 00:11:28
242 5900 Kurajk Paweł M30 60 170 00:26:03 (235) 00:26:40 00:11:28
243 5426 Łazor Krzysztof Gdańskie Centrum Zdrowia M40 33 171 00:26:12 (241) 00:26:41 00:11:29
244 4470 Przytarska Edyta WUOZ Gdańsk K30 27 73 00:26:22 (248) 00:26:42 00:11:30
245 5637 Sawicka Zuzanna K20 18 74 00:26:32 (254) 00:26:43 00:11:31
246 4460 Sobol Evgeniia Amberman K30 32 75 00:26:38 (262) 00:26:47 00:11:35
247 5566 Zapał-Śliwińska Katarzyna Gdańskie Centrum Zdrowia K30 34 76 00:26:47 (272) 00:26:47 00:11:35
248 5203 Baranowski Przemek M30 63 172 00:26:35 (260) 00:26:49 00:11:37
249 5778 Kobylski Józef TUMBOteam M40 37 173 00:26:33 (257) 00:26:53 00:11:41
250 5156 Strojnowski Aleksander M20 59 174 00:26:52 (281) 00:26:54 00:11:42
251 5909 Sidor Ewa Gabriel Salon Urody K30 35 77 00:26:47 (271) 00:26:57 00:11:45
252 5391 Jezierska Anna SAAB Team K30 37 78 00:26:53 (284) 00:26:58 00:11:46
253 5557 Pietrzyk Bartosz biegnijpozdrowie.pl biegnijpozdrowie.pl M30 66 175 00:26:48 (275) 00:26:58 00:11:46
254 5931 Charkiewicz Monika K30 40 79 00:26:58 (291) 00:27:00 00:11:48
255 5686 Ciurkowska Katarzyna K40 22 80 00:26:53 (283) 00:27:00 00:11:48
256 5228 Ellwart Paweł M30 62 176 00:26:13 (243) 00:27:01 00:11:49
257 5195 Grzegorek Anna Mamy Biegamy K30 29 81 00:26:29 (253) 00:27:01 00:11:49
258 5817 Mazurek Patryk Hotel Almond Team M20 56 177 00:26:22 (246) 00:27:01 00:11:49
259 5949 Łoźniewski Damian Hotel Almond Team M20 57 178 00:26:22 (247) 00:27:01 00:11:49
260 5143 Głowacka Anna K40 19 82 00:26:35 (259) 00:27:03 00:11:51
261 5226 Papis Sławek M40 36 179 00:26:27 (251) 00:27:04 00:11:52
262 5172 Bogacka Lucyna TKKF Koszalin K50 4 83 00:26:52 (280) 00:27:05 00:11:53
263 5170 Bogacki Tomasz TKKF Koszalin M50 10 180 00:26:52 (282) 00:27:05 00:11:53
264 5818 Kurnatowska Beata Chwaszczyno Biega K40 21 84 00:26:51 (279) 00:27:06 00:11:54
265 5375 Sobów Wojciech Intel Runners M40 31 181 00:26:10 (239) 00:27:06 00:11:54
266 5656 Mączkowska Wioletta JAtrenuje K40 17 85 00:26:33 (256) 00:27:07 00:11:55
267 5285 Truszkowska-Bednarek Monika K40 18 86 00:26:34 (258) 00:27:07 00:11:55
268 5279 Witosławski Marcin Axis Mason M20 58 182 00:26:38 (263) 00:27:07 00:11:55
269 5449 Feil-Górecka Lila Think twice K30 36 87 00:26:48 (276) 00:27:08 00:11:56
270 5220 Różański Maciej M40 39 183 00:26:46 (270) 00:27:08 00:11:56
271 4465 Czupryn Piotr Kemira Sport Team Kemira Gdańsk M40 35 184 00:26:27 (250) 00:27:10 00:11:58
272 5229 Dydymska Monika K40 25 88 00:26:55 (289) 00:27:10 00:11:58
273 5096 Gnyp Daniel M40 38 185 00:26:36 (261) 00:27:11 00:11:59
274 5088 Stec Katarzyna Kartony.pl Stec-karton K30 38 89 00:26:54 (287) 00:27:11 00:11:59
275 5323 Kujszczyk Wioletta KARTONY.PL K30 39 90 00:26:56 (290) 00:27:13 00:12:01
276 5421 Ossowska Małgorzata K30 31 91 00:26:32 (255) 00:27:13 00:12:01
277 5798 Belchikova Kristina AMBERMAN K30 43 92 00:27:05 (300) 00:27:14 00:12:02
278 5435 Różycka Joanna Gdańskie Centrum Zdrowia K30 33 93 00:26:46 (269) 00:27:15 00:12:03
279 5489 Ordakowska Beata K50 5 94 00:27:02 (296) 00:27:17 00:12:05
280 5697 Welenc Anna K20 21 95 00:26:44 (265) 00:27:17 00:12:05
281 5056 Ból Katarzyna K30 48 96 00:27:15 (311) 00:27:18 00:12:06
282 5592 Blaszke Maciej Solwit M20 60 186 00:26:54 (288) 00:27:19 00:12:07
283 5805 Jażdżewski Zygmunt M50 11 187 00:27:18 (315) 00:27:19 00:12:07
284 5580 Okuniewski Michał Axis Mason M40 40 188 00:26:51 (278) 00:27:20 00:12:08
285 5440 Szyłejko Anna K20 19 97 00:26:41 (264) 00:27:21 00:12:09
286 5115 Aszyk Marcin Kemira Sport Team Kemira M30 65 189 00:26:48 (274) 00:27:24 00:12:12
287 5681 Strojnowski Konrad PGB Sportowa Paczka M30 74 190 00:27:24 (326) 00:27:25 00:12:13
288 5897 Wrona Piotr M30 69 191 00:27:13 (307) 00:27:26 00:12:14 2 (2 / 1)
289 5217 Wyrwas Anetta GRUPA EVER GRUPA EVER K40 23 98 00:26:54 (285) 00:27:27 00:12:15
290 5606 Komosa Przemek Solwit Solwit M20 61 192 00:27:01 (293) 00:27:28 00:12:16
291 480 Przyłucka Anna K40 24 99 00:26:54 (286) 00:27:28 00:12:16
292 5387 Szpakowska Magdalena K20 26 100 00:27:08 (302) 00:27:29 00:12:17
293 5199 Armatyńska Małgorzata Kobieta w biegu Gdynia Kobieta w biegu Gdynia K40 28 101 00:27:21 (319) 00:27:31 00:12:19
294 5727 Jaskułowska Aneta K30 50 102 00:27:22 (322) 00:27:31 00:12:19
295 5354 Sokół Joanna ARLA RUNNING TEAM K30 41 103 00:27:02 (295) 00:27:32 00:12:20
296 5642 Chrzanowska Cecylia Aktywne Lisewo K50 6 104 00:27:14 (309) 00:27:34 00:12:22
297 5895 Potęga Dariusz LOTOS Running Team M30 68 193 00:27:13 (306) 00:27:34 00:12:22
298 5265 Stożyńska Zofia K20 22 105 00:26:45 (268) 00:27:35 00:12:23
299 5153 Mickiewicz Ilona K20 28 106 00:27:25 (327) 00:27:36 00:12:24
300 5962 Gracz Katarzyna Fundacja Gebhardt Sport Fundacja Gebhardt Sport K30 47 107 00:27:14 (308) 00:27:37 00:12:25
301 5074 Zacłona Krzysztof Saint-Gobain Squad M30 67 194 00:27:04 (298) 00:27:37 00:12:25
302 5736 Kalita Katarzyna TriMama K30 45 108 00:27:06 (301) 00:27:39 00:12:27
303 5222 Poradko Grzegorz M20 62 195 00:27:21 (320) 00:27:39 00:12:27
304 5379 Karpiński Jan BigYellowFoot Adventure Team 1984 M30 71 196 00:27:17 (314) 00:27:40 00:12:28
305 5708 Kaźmierska Aleksandra Uniwersytet Gdański K40 20 109 00:26:50 (277) 00:27:41 00:12:29
306 5420 Ofman Piotr M&P M30 64 197 00:26:45 (267) 00:27:41 00:12:29
307 5771 Stepnowska Barbara Wydziałowy Team Biegowy ZIE PG K40 32 110 00:27:28 (331) 00:27:41 00:12:29
308 5353 Żylińska Monika ARLA RUNNING TEAM K20 23 111 00:26:48 (273) 00:27:41 00:12:29
309 5975 Lis Jadwiga voestalpine SIGNALING Sopot K20 20 112 00:26:44 (266) 00:27:42 00:12:30
310 4461 Rivas Joanna K40 26 113 00:27:09 (303) 00:27:42 00:12:30
311 5622 Kitowska Angelika STO 2 Kartuska Gdańsk K20 29 114 00:27:27 (329) 00:27:43 00:12:31
312 5179 Stachowska Katarzyna Kemira Sport Team K20 24 115 00:27:00 (292) 00:27:43 00:12:31
313 5690 Ujma Katarzyna K20 27 116 00:27:20 (318) 00:27:43 00:12:31
314 5701 Wnuczek Marek GERIAVIT RUNNING TEAM GERIAVIT RUNNING TEAM M30 72 198 00:27:20 (317) 00:27:43 00:12:31
315 5278 Miecznikowska Anna portEl.pl K40 27 117 00:27:20 (316) 00:27:50 00:12:38
316 5150 Kisielewska Teresa STOKROTKI ELBLĄG K40 29 118 00:27:22 (323) 00:27:51 00:12:39
317 5416 Różycki Paweł M30 73 199 00:27:22 (321) 00:27:51 00:12:39
318 5260 Dąbrowska Kamila K20 25 119 00:27:02 (294) 00:27:52 00:12:40
319 5536 Dunajewska Joanna 1990 1990 K40 37 120 00:27:39 (342) 00:27:53 00:12:41
320 5215 Kowitz Katarzyna K30 51 121 00:27:23 (325) 00:27:53 00:12:41
321 5939 Gronek Agnieszka K30 42 122 00:27:04 (297) 00:27:54 00:12:42
322 5635 Korycka Dorota STO 2 Kartuska Gdańsk K40 38 123 00:27:39 (343) 00:27:54 00:12:42
323 5938 Bożek Magdalena Navigium Runners K30 44 124 00:27:05 (299) 00:27:55 00:12:43
324 5161 Fijał Aleksandra K40 31 125 00:27:28 (330) 00:27:55 00:12:43
325 5671 Rorbach Agnieszka K40 40 126 00:27:51 (351) 00:27:55 00:12:43
326 5987 Konopka Ada K20 30 127 00:27:35 (336) 00:27:59 00:12:47
327 5596 Musielska Maja Solwit Solwit S.A. K30 52 128 00:27:35 (335) 00:27:59 00:12:47
328 5847 Głuszczak Wiktor Ja Gram Solo Gluszczak Team M18 3 200 00:27:10 (304) 00:28:02 00:12:50
329 5058 Korol Elżbieta K40 39 129 00:27:41 (345) 00:28:02 00:12:50
330 5417 Magiera Marta M&P K30 46 130 00:27:10 (305) 00:28:06 00:12:54
331 5473 Kmita Sylwia K40 36 131 00:27:36 (340) 00:28:07 00:12:55
332 5733 Kochan Laura K16 5 132 00:27:17 (313) 00:28:07 00:12:55
333 5423 Śliwiński Tadeusz M40 42 201 00:27:36 (338) 00:28:07 00:12:55
334 5873 Plochocka Emilia Jeppesen Poland K30 54 133 00:27:40 (344) 00:28:09 00:12:57
335 5261 Czworowska Katarzyna K40 35 134 00:27:36 (339) 00:28:12 00:13:00
336 5487 Adamiak Przemysław M30 76 202 00:27:52 (352) 00:28:14 00:13:02
337 5307 Fuchs Mateusz M20 64 203 00:27:42 (346) 00:28:14 00:13:02
338 5719 Nowacki Dawid Skolopendra Kobyłka M30 70 204 00:27:14 (310) 00:28:14 00:13:02
339 5866 Bancewicz Radosław M30 75 205 00:27:26 (328) 00:28:15 00:13:03
340 5411 Kulis Katarzyna K30 63 135 00:28:06 (366) 00:28:16 00:13:04
341 5788 Kurowski Piotr Hotel Almond Team M20 63 206 00:27:36 (337) 00:28:16 00:13:04
342 5047 Olesińska Agnieszka K30 56 136 00:27:48 (348) 00:28:17 00:13:05
343 5997 Stencel Katarzyna Akademia Biegowa Kiełpino K40 33 137 00:27:29 (333) 00:28:17 00:13:05
344 5869 Zajkowska Ewa Dziady Borowe K30 62 138 00:28:04 (365) 00:28:17 00:13:05
345 5014 Gołatta Magdalena K30 55 139 00:27:48 (347) 00:28:20 00:13:08
346 5914 Jachimowska Monika AKK GDAKK K30 60 140 00:28:00 (360) 00:28:22 00:13:10
347 5913 Jachimowski Kamil AKK GDAKK M30 77 207 00:28:00 (359) 00:28:22 00:13:10
348 5715 Kędzierski Mariusz M40 43 208 00:27:50 (349) 00:28:22 00:13:10
349 5764 Kowalska Aleksandra K30 59 141 00:27:57 (358) 00:28:22 00:13:10
350 5772 Mandosik Bernadeta TEAMOCHAL K60 5 142 00:27:57 (356) 00:28:22 00:13:10
351 5577 Szafraniec- Jęcek Iwona K30 61 143 00:28:01 (361) 00:28:22 00:13:10
352 5072 Świacka Anna BiegaMy z Fregatą K40 34 144 00:27:34 (334) 00:28:23 00:13:11
353 5250 Witkowska Agnieszka K16 6 145 00:27:50 (350) 00:28:23 00:13:11
354 5397 Jarosiewicz-Poszewiecka Ewa Trimama K40 30 146 00:27:23 (324) 00:28:24 00:13:12
355 5446 Iankina Olga K20 33 147 00:28:09 (368) 00:28:26 00:13:14
356 5726 Mazur Michał SKL Filipides Starogard Gdański BBL Starogard Gdański M40 41 209 00:27:28 (332) 00:28:26 00:13:14
357 5017 Trocińska Nela RYSIOTEAM K18 2 148 00:28:15 (371) 00:28:26 00:13:14
358 5516 Dobrzańska Katarzyna K30 66 149 00:28:17 (374) 00:28:27 00:13:15
359 5846 Knap Marta Vacu Activ Gym K30 64 150 00:28:08 (367) 00:28:27 00:13:15 3 (3 / 3)
360 5670 Chrzczonowicz Daria K30 58 151 00:27:56 (355) 00:28:28 00:13:16
361 5459 Orłowska Agata Jeppesen Poland K30 53 152 00:27:37 (341) 00:28:28 00:13:16
362 5903 Zielińska Karolina K20 32 153 00:27:57 (357) 00:28:32 00:13:20
363 5491 Mucha Paulina Trimama K30 57 154 00:27:53 (353) 00:28:37 00:13:25 4 (4 / 4)
364 5238 Wojciechowska Marzena K40 41 155 00:28:04 (364) 00:28:41 00:13:29
365 5469 Sidorowicz Anna Super Babcia Wood Glass Team K60 6 156 00:28:29 (389) 00:28:43 00:13:31
366 5669 Urban Angelika K20 39 157 00:28:24 (384) 00:28:43 00:13:31
367 5104 Wieskamp Ralph Kemira Sport Team M30 78 210 00:28:03 (362) 00:28:46 00:13:34
368 5427 Buczkowska Emilia Bruce Wayne K20 38 158 00:28:23 (383) 00:28:47 00:13:35
369 5538 Bugiel Roman - M50 13 211 00:28:36 (394) 00:28:47 00:13:35
370 5535 Lewandowicz Kamil Bruce Wayne M20 65 212 00:28:22 (381) 00:28:47 00:13:35
371 5218 Kozłowska Katarzyna K20 31 159 00:27:54 (354) 00:28:48 00:13:36
372 5168 Rynkowski Karol M18 4 213 00:28:03 (363) 00:28:48 00:13:36
373 5663 Zieja Kasia Skazani na sukces 1981 K30 68 160 00:28:22 (382) 00:28:48 00:13:36
374 5791 Butny Patrycja CTS K30 65 161 00:28:15 (370) 00:28:49 00:13:37
375 5739 Gronowska Sylwia Saltus Sport Team K40 44 162 00:28:38 (396) 00:28:50 00:13:38
376 5760 Sosnowska Anna K20 34 163 00:28:16 (373) 00:28:50 00:13:38
377 5559 Karwacki Maciej Gabinet Rehabilitacji RE-FORMA M30 80 214 00:28:19 (376) 00:28:51 00:13:39
378 5355 Karwacka Urszula ARLA RUNNING TEAM K30 67 164 00:28:21 (380) 00:28:53 00:13:41
379 5009 Staniszewski Jerzy M50 15 215 00:28:48 (402) 00:28:56 00:13:44
380 5384 Siebiesiewicz Diana K20 43 165 00:28:53 (408) 00:28:57 00:13:45
381 5245 Kalkowski Tadeusz M40 44 216 00:28:41 (397) 00:28:59 00:13:47
382 5425 Pawelec Anna K40 43 166 00:28:33 (391) 00:29:00 00:13:48
383 5190 Fedde Jarek M20 68 217 00:28:47 (400) 00:29:01 00:13:49
384 5746 Wątroba Dorota Klub 42,2 Lębork K30 71 167 00:28:29 (390) 00:29:01 00:13:49
385 5189 Kubicki Marcin M20 69 218 00:28:48 (403) 00:29:02 00:13:50
386 5693 Żakowska Marcjanna Hotel Almond Team K30 69 168 00:28:24 (385) 00:29:02 00:13:50
387 5761 Sosnowski Wojciech M20 66 219 00:28:29 (388) 00:29:03 00:13:51
388 5986 Popławski Tadeusz Przychodnia Weterynaryjna Borcowski-Popławski M50 12 220 00:28:11 (369) 00:29:04 00:13:52
389 5810 Marczewski Dawid Vacu Activ Gym M30 81 221 00:28:19 (379) 00:29:05 00:13:53
390 5638 Piwowarska Monika K20 37 169 00:28:19 (378) 00:29:05 00:13:53
391 5456 Gołyszny Marta Jeppesen Poland Jeppesen Poland K30 70 170 00:28:25 (386) 00:29:06 00:13:54
392 5142 Wnuczko Anna K20 35 171 00:28:19 (375) 00:29:07 00:13:55
393 5070 Korobczyńska Katarzyna K20 40 172 00:28:33 (392) 00:29:08 00:13:56
394 5452 Liśkiewicz Beata K40 42 173 00:28:28 (387) 00:29:08 00:13:56
395 5679 Nibus Marta K20 36 174 00:28:19 (377) 00:29:09 00:13:57
396 5611 Felkowska Karolina K30 77 175 00:28:57 (413) 00:29:12 00:14:00
397 5824 Góralska Matylda K20 41 176 00:28:34 (393) 00:29:12 00:14:00
398 5092 Szudrowicz Aleksandra K50 7 177 00:28:56 (410) 00:29:14 00:14:02
399 5974 Bisztyga Filip voestalpine SIGNALING Sopot M30 79 222 00:28:16 (372) 00:29:15 00:14:03
400 5444 Makowska Katarzyna K30 82 178 00:29:04 (425) 00:29:18 00:14:06
401 5106 Dobrowolska Hanna Kemira Sport Team K30 75 179 00:28:56 (411) 00:29:20 00:14:08
402 5702 Lider-Radłowska Małgorzata K40 47 180 00:29:03 (424) 00:29:21 00:14:09
403 5970 Wittkamp Karolina K20 42 181 00:28:46 (398) 00:29:21 00:14:09
404 5616 Czaban Agnieszka K40 49 182 00:29:17 (442) 00:29:23 00:14:11
405 5563 Jezierski Krzysztof M20 71 223 00:29:17 (441) 00:29:23 00:14:11
406 5704 Półtorak Małgorzata BIAŁYSTOK K30 86 183 00:29:17 (445) 00:29:23 00:14:11
407 5837 Jabłoński Ryszard M50 14 224 00:28:38 (395) 00:29:24 00:14:12
408 5018 Posyniak Piotr M40 45 225 00:28:48 (401) 00:29:24 00:14:12
409 5380 Kaciuba Kamila BigYellowFoot Adventure Team 1983 K30 81 184 00:29:04 (426) 00:29:28 00:14:16
410 5720 Maluśka Monika ARLA RUNNING TEAM K20 50 185 00:29:16 (440) 00:29:30 00:14:18
411 5827 Pietrzak Paulina TreningBiegacza.pl K30 76 186 00:28:56 (412) 00:29:33 00:14:21
412 5051 Sternik Monika K30 79 187 00:28:57 (416) 00:29:33 00:14:21
413 5102 Piekut Kamila K40 46 188 00:29:01 (421) 00:29:34 00:14:22
414 5227 Stankiewicz Estera Motywatornia Team K20 44 189 00:29:01 (420) 00:29:34 00:14:22
415 5826 Wojciechowska Lena TreningBiegacza.pl K30 78 190 00:28:57 (414) 00:29:34 00:14:22
416 5882 Siemianowski Hubert UBEZPIECZALNIA TEAM M30 86 226 00:29:15 (439) 00:29:35 00:14:23
417 5479 Brodacka Dorota Kemira Sport Team K40 5 191 00:23:32 (124) 00:29:36 00:14:24
418 5066 Urbanowicz Agnieszka K30 83 192 00:29:08 (427) 00:29:36 00:14:24
419 5139 Maternowska Aleksandra K20 53 193 00:29:26 (458) 00:29:37 00:14:25
420 5797 Gumel Rafał Hotel Almond Team M30 87 227 00:29:18 (447) 00:29:38 00:14:26
421 5599 Nowak Michał Solwit M30 85 228 00:29:12 (437) 00:29:38 00:14:26
422 5945 Kubicki Leszek Runholism.pl M30 83 229 00:28:57 (415) 00:29:40 00:14:28
423 5431 Konarzewska Agnieszka Rumia biega K40 50 194 00:29:23 (456) 00:29:41 00:14:29
424 5863 Ozarko Ludmiła Hotel Almond Team K30 80 195 00:29:01 (422) 00:29:41 00:14:29
425 5480 Drążewski Maciej M20 70 230 00:28:59 (417) 00:29:42 00:14:30
426 5779 Bieniuk Jaroslaw Jaroslaw Bieniuk Jaroslaw Bieniuk M30 90 231 00:29:23 (455) 00:29:43 00:14:31
427 5147 Frankowski Krzysztof T4B Bike Team M16 8 232 00:28:49 (405) 00:29:43 00:14:31
428 5782 Kalita Aleksandra TUMBOteam K30 89 196 00:29:23 (457) 00:29:43 00:14:31
429 5055 Yankovskaya Aleksandra Klub sportowy DED K30 74 197 00:28:54 (409) 00:29:44 00:14:32
430 5672 Mieszkowska Anna K20 45 198 00:29:03 (423) 00:29:45 00:14:33
431 5748 Faber Jola KATO <3 K30 73 199 00:28:52 (407) 00:29:46 00:14:34
432 5103 Kurszewska Anita K20 49 200 00:29:12 (436) 00:29:46 00:14:34
433 5552 Pastuszak Michał M20 67 233 00:28:47 (399) 00:29:46 00:14:34
434 5737 Ibrom Tomasz KATO <3 M30 82 234 00:28:52 (406) 00:29:47 00:14:35
435 5300 Niklewicz Mariola Motywatornia Team K50 9 201 00:29:21 (451) 00:29:47 00:14:35
436 5447 Gagjew Paulina K30 72 202 00:28:49 (404) 00:29:48 00:14:36
437 5028 Aleksejew Marta K30 97 203 00:29:45 (475) 00:29:49 00:14:37
438 5396 Kos Paulina K18 3 204 00:29:17 (446) 00:29:50 00:14:38
439 5799 Sobański Mariusz Vacu Activ Gym M30 92 235 00:29:30 (465) 00:29:50 00:14:38
440 4452 Gebhardt Agnieszka Smaruj Na Trening Team BALTIX.SE K30 90 205 00:29:28 (462) 00:29:51 00:14:39
441 5303 Kęsy Anna K30 87 206 00:29:20 (450) 00:29:51 00:14:39
442 5647 Apanasewicz Jerzy M40 46 236 00:28:59 (418) 00:29:52 00:14:40
443 5646 Apanasewicz Magda Team Iron Woman K40 45 207 00:29:00 (419) 00:29:52 00:14:40
444 5956 Witkowski Piotr OPEC Gdynia M30 88 237 00:29:19 (448) 00:29:52 00:14:40
445 5302 Kuciel Karolina Trimama K20 47 208 00:29:10 (430) 00:29:53 00:14:41
446 5301 Kuciel Katarzyna Trimama K50 8 209 00:29:11 (433) 00:29:53 00:14:41
447 5893 Żulińska Wioletta Vacu Activ Gym K40 48 210 00:29:08 (428) 00:29:55 00:14:43
448 5885 Marciniak Izabela K40 55 211 00:29:50 (482) 00:29:56 00:14:44
449 5601 Nowak Miłosz SOLWIT M20 72 238 00:29:56 (498) 00:29:56 00:14:44
450 5360 Medugno Filippo Kemira Sport Team M30 84 239 00:29:12 (435) 00:29:57 00:14:45
451 5752 Widawska Ewelina WIKOSS K30 94 212 00:29:35 (469) 00:29:57 00:14:45
452 5311 Kuczera Beata RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM K30 91 213 00:29:28 (461) 00:29:58 00:14:46
453 5813 Wawrzyniak Anna Asseco Active Team K40 56 214 00:29:52 (489) 00:29:59 00:14:47
454 5080 Bem Alicja K16 7 215 00:29:52 (487) 00:30:00 00:14:48
455 5415 Ciężkowska Iwona ARLA RUNNING TEAM K30 84 216 00:29:10 (431) 00:30:01 00:14:49
456 5134 Pękalska Monika K30 92 217 00:29:32 (467) 00:30:02 00:14:50
457 5057 Tomaszewski Miroslaw M50 16 240 00:29:21 (453) 00:30:02 00:14:50
458 5858 Typińska Kasia K20 46 218 00:29:09 (429) 00:30:02 00:14:50
459 5707 Krawczykowska Agata Uniwersytet Gdański K30 85 219 00:29:12 (434) 00:30:03 00:14:51
460 5859 Melzer Hanna UKS Siódemka Rumia K40 51 220 00:29:27 (460) 00:30:03 00:14:51
461 5192 Sokołowa Helena Kemira Sport Team K30 88 221 00:29:21 (452) 00:30:04 00:14:52
462 5048 Koszela Marcin non mollare mai M40 48 241 00:29:17 (443) 00:30:05 00:14:53
463 5802 Pawłowska Karolina ETT Elbląg Triathlon Team K20 51 222 00:29:17 (444) 00:30:05 00:14:53
464 5146 Strzelczyk Dorota K30 102 223 00:29:52 (488) 00:30:06 00:14:54
465 5173 Strzelczyk Małgorzata K50 10 224 00:29:52 (486) 00:30:06 00:14:54
466 5648 Golasz Halina K50 12 225 00:29:58 (502) 00:30:07 00:14:55
467 5348 Mejka Monika K30 104 226 00:29:54 (495) 00:30:07 00:14:55 5 (5 / 5)
468 5514 Stencel Karolina MRKS Gdańsk K40 58 227 00:29:55 (496) 00:30:07 00:14:55
469 5833 Lipko Adam LKS Sławatycze M40 49 242 00:29:46 (476) 00:30:08 00:14:56
470 5266 Wytrwał Barbara K40 53 228 00:29:36 (471) 00:30:08 00:14:56
471 5129 Troć Magdalena K30 98 229 00:29:47 (479) 00:30:09 00:14:57
472 5262 Chomnicki Marek STO 2 Kartuska Gdańsk M30 94 243 00:29:52 (485) 00:30:10 00:14:58
473 5141 Szymczak Paweł KB Maniac Poznań M40 47 244 00:29:14 (438) 00:30:10 00:14:58
474 4466 Wiśniewska Katarzyna K30 106 230 00:30:08 (506) 00:30:11 00:14:59
475 5276 Janelt Marta K30 100 231 00:29:49 (481) 00:30:12 00:15:00
476 5145 Styk Edward M60 6 245 00:29:53 (493) 00:30:12 00:15:00
477 5515 Pokojska Martyna ARLA RUNNING TEAM K20 52 232 00:29:20 (449) 00:30:13 00:15:01
478 5418 Vorontcov Andrei ARLA RUNNING TEAM M30 89 246 00:29:22 (454) 00:30:13 00:15:01
479 5023 Wojtaszak Kamila K30 99 233 00:29:47 (480) 00:30:13 00:15:01
480 5022 Wojtaszak Rafał M40 50 247 00:29:47 (478) 00:30:13 00:15:01
481 5555 Siwek Marta Run4Fun K20 55 234 00:29:33 (468) 00:30:15 00:15:03
482 5292 Juraś Karolina K20 59 235 00:30:09 (507) 00:30:17 00:15:05
483 5352 Mamczyńska Jola K40 52 236 00:29:30 (464) 00:30:17 00:15:05
484 5076 Lis Edyta oklejanie-auta.pl/TriMama Team K30 95 237 00:29:39 (472) 00:30:20 00:15:08
485 5197 Gumkowski Dariusz M40 51 248 00:29:53 (491) 00:30:21 00:15:09
486 5464 Majchrzak-Mendel Magdalena Gdańskie Centrum Zdrowia K50 11 238 00:29:53 (492) 00:30:21 00:15:09
487 5905 Zdziabek-Szyszłowska Agnieszka K20 54 239 00:29:29 (463) 00:30:21 00:15:09
488 5320 Gajcy Sylwia K30 101 240 00:29:50 (484) 00:30:22 00:15:10
489 5322 Piekarska Justyna K20 57 241 00:29:50 (483) 00:30:22 00:15:10
490 5256 Gołembowska Sylwia Lejdis K40 62 242 00:30:17 (516) 00:30:23 00:15:11
491 5607 Kopka Rafał Solwit Solwit M30 91 249 00:29:26 (459) 00:30:23 00:15:11
492 5293 Daniłowicz Przemysław M30 95 250 00:30:16 (515) 00:30:24 00:15:12
493 5399 Walkusz Marta Ambitious Runners Team K30 103 243 00:29:54 (494) 00:30:27 00:15:15
494 5971 Domka Krzysztof voestalpine SIGNALING Sopot M30 93 251 00:29:31 (466) 00:30:29 00:15:17
495 5664 Czyszpak Piotr M20 74 252 00:30:19 (521) 00:30:30 00:15:18
496 5604 Kalinowski Paweł Solwit Solwit.eko Sp. z o.o M50 18 253 00:30:06 (505) 00:30:31 00:15:19
497 5889 Padusińska Marzena Vacu Activ Gym K40 54 244 00:29:44 (474) 00:30:31 00:15:19
498 5116 Czerwińska Agnieszka K40 57 245 00:29:53 (490) 00:30:32 00:15:20
499 5306 Fuchs Justyna K40 59 246 00:29:57 (499) 00:30:32 00:15:20
500 5398 Janelt Wiktoria K20 60 247 00:30:11 (512) 00:30:34 00:15:22
501 5125 Mostowik Agata Kemira Sport Team K20 56 248 00:29:47 (477) 00:30:34 00:15:22
502 5284 Chylewska Luiza K40 60 249 00:29:57 (500) 00:30:35 00:15:23
503 5524 Chylewski Tomasz M50 17 254 00:29:58 (501) 00:30:35 00:15:23
504 5908 Kwaśniewska Gabriela JOHNY LATAWIEC K30 96 250 00:29:43 (473) 00:30:36 00:15:24
505 5980 Czerniewska Katarzyna K30 108 251 00:30:11 (510) 00:30:37 00:15:25
506 5368 Smętek Aneta Straż Miejska Gdańsk K30 93 252 00:29:35 (470) 00:30:38 00:15:26
507 5985 Knothe Monika Budstol Invest Budstol Invest K20 61 253 00:30:15 (513) 00:30:39 00:15:27
508 5862 Adamik Monika STO 2 Kartuska Gdańsk K40 67 254 00:30:24 (526) 00:30:40 00:15:28
509 5992 Galinska Sylwia K40 66 255 00:30:23 (525) 00:30:40 00:15:28
510 5011 Szufranowicz Marcin M16 9 255 00:30:11 (511) 00:30:41 00:15:29
511 5612 Pałka Anna K30 105 256 00:29:55 (497) 00:30:46 00:15:34
512 5313 Poss Marcin M40 29 256 00:25:33 (209) 00:30:47 00:15:35
513 5653 Pawłowski Dawid M20 73 257 00:30:09 (509) 00:30:48 00:15:36
514 5205 Sikorska Anna SFORA POMORZE K30 107 257 00:30:09 (508) 00:30:48 00:15:36
515 5275 Bogdańska Żaneta Partner Nieruchomości K30 109 258 00:30:22 (523) 00:30:50 00:15:38
516 5470 Kapitańska Joanna Gdańskie Centrum Zdrowia K40 68 259 00:30:25 (528) 00:30:52 00:15:40
517 5661 Balcerzak Dorota BBL Inowrocław K40 65 260 00:30:19 (520) 00:30:53 00:15:41
518 5618 Iwańca Magdalena STO2 Kartuska Gdańsk K30 112 261 00:30:37 (533) 00:30:53 00:15:41
519 5553 Antkowiak Julia K18 4 262 00:30:16 (514) 00:30:54 00:15:42
520 5546 Winkiewicz Anna ARLA RUNNING TEAM K20 58 263 00:30:00 (503) 00:30:54 00:15:42
521 5961 Kula Katarzyna K40 61 264 00:30:03 (504) 00:30:55 00:15:43
522 5978 Reda Piotr M30 96 258 00:30:17 (518) 00:30:56 00:15:44
523 5507 Orzeszek Anna K30 113 265 00:30:40 (534) 00:31:01 00:15:49
524 5451 Andruszkiewicz Małgorzata K30 115 266 00:30:53 (542) 00:31:03 00:15:51
525 5623 Miler Anna STO 2 Kartuska Gdańsk K50 13 267 00:30:48 (537) 00:31:03 00:15:51
526 5652 Nowak Agnieszka Vacu Activ Gym K40 64 268 00:30:17 (519) 00:31:05 00:15:53
527 5711 Mechlińska-Pauli Monika Uniwersytet Gdański K40 63 269 00:30:17 (517) 00:31:07 00:15:55
528 5685 Wojtal Anna K40 72 270 00:30:59 (547) 00:31:09 00:15:57
529 5277 Żuk Joanna Motywatornia Team K20 64 271 00:30:46 (535) 00:31:12 00:16:00
530 5462 Feil Milena 1987 K30 116 272 00:30:54 (543) 00:31:13 00:16:01
531 5773 Komorowska Anita K50 14 273 00:30:51 (540) 00:31:14 00:16:02
532 5405 Kaszkiewicz Kamila ARLA RUNNING TEAM K30 110 274 00:30:24 (527) 00:31:16 00:16:04
533 5350 Lewandrowska Magdalena MTM Team K40 69 275 00:30:52 (541) 00:31:16 00:16:04
534 5946 Arcisz-Czakańska Agnieszka K30 49 276 00:27:16 (312) 00:31:17 00:16:05
535 5078 Lis Tomasz oklejanie-auta.pl/TriMama Foto-Lisek M40 52 259 00:30:22 (524) 00:31:17 00:16:05
536 5912 Pergoł Anna K40 70 277 00:30:55 (544) 00:31:17 00:16:05
537 5999 Bock Maciej Vacu Activ Gym M20 75 260 00:30:32 (532) 00:31:18 00:16:06
538 5654 Nowicka Patrycja K16 8 278 00:30:22 (522) 00:31:18 00:16:06
539 5712 Ruszczynska Karolina Vacu Activ Gym K20 63 279 00:30:32 (531) 00:31:18 00:16:06
540 5786 Andryszak Justyna K30 111 280 00:30:29 (529) 00:31:19 00:16:07
541 5624 Kwiatkowska Paulina K20 62 281 00:30:30 (530) 00:31:21 00:16:09
542 5003 Welenc Anna K30 114 282 00:30:50 (539) 00:31:21 00:16:09
543 5854 Frankiewicz Dagmara K40 74 283 00:31:10 (558) 00:31:28 00:16:16
544 5630 Skiba Beata STO 2 Kartuska Gdańsk K40 76 284 00:31:12 (565) 00:31:28 00:16:16
545 5112 Dąbrowski Mirek Motywatornia Team M40 53 261 00:31:05 (551) 00:31:30 00:16:18
546 5957 Hirsch Krystyna OPEC Gdynia K50 15 285 00:30:59 (548) 00:31:33 00:16:21
547 5984 Knothe Marzena Budstol Invest Budstol Invest K40 75 286 00:31:12 (564) 00:31:35 00:16:23
548 5257 Szulc Maciej Elaktywni M40 54 262 00:31:09 (557) 00:31:39 00:16:27
549 5258 Szulc Sylwia El-Aktywni K40 73 287 00:31:08 (554) 00:31:39 00:16:27
550 5365 Duszyńska Natalia K20 69 288 00:31:39 (581) 00:31:41 00:16:29
551 5493 Olewnik Marcelina K20 65 289 00:30:46 (536) 00:31:42 00:16:30
552 5943 Gdaniec Kinga K30 120 290 00:31:18 (568) 00:31:43 00:16:31
553 5069 Tyrtania Sylwia LPP Team K30 118 291 00:31:06 (552) 00:31:44 00:16:32
554 5437 Błażejak Wioletta K20 66 292 00:31:11 (561) 00:31:46 00:16:34
555 5436 Radulski Michał M20 78 263 00:31:11 (560) 00:31:46 00:16:34
556 5800 Ostrowska Dominika K30 117 293 00:30:58 (545) 00:31:48 00:16:36
557 5785 Sobiesiak Agnieszka Sapiące Gazele K40 71 294 00:30:58 (546) 00:31:49 00:16:37
558 5029 Biernat Beata K40 84 295 00:31:43 (585) 00:31:53 00:16:41
559 5821 Fursewicz Bartłomiej Vacu Activ Gym Burza KS M30 100 264 00:31:08 (556) 00:31:54 00:16:42
560 5754 Kapiszka Marcin M30 98 265 00:31:04 (550) 00:31:54 00:16:42
561 5995 Kamrowska Katarzyna K40 78 296 00:31:17 (567) 00:31:56 00:16:44
562 5570 Szkólnik Olga K20 68 297 00:31:11 (563) 00:31:57 00:16:45
563 5327 Krause Dorota K20 70 298 00:31:47 (590) 00:31:58 00:16:46
564 5972 Ossowski Mariusz voestalpine SIGNALING Sopot M30 97 266 00:31:01 (549) 00:31:59 00:16:47
565 5966 Saluk Izabela Sapiące Gazele K30 119 299 00:31:07 (553) 00:31:59 00:16:47
566 5376 Winiarska Anita K40 80 300 00:31:28 (572) 00:31:59 00:16:47
567 5484 Zygmunt Piotr Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku M30 105 267 00:31:57 (601) 00:31:59 00:16:47
568 5318 Krawczyk Karolina Truchtem Pędzące Antylopki K20 72 301 00:31:52 (594) 00:32:00 00:16:48
569 5110 Krywko Ewelina Truchtem Pędzące Antylopki K20 73 302 00:31:53 (595) 00:32:00 00:16:48
570 5694 Naczke Anna Trimama Biuro Rachunkowe SUKURS s.c. K40 77 303 00:31:16 (566) 00:32:01 00:16:49
571 5568 Ośko Maciej M20 77 268 00:31:10 (559) 00:32:01 00:16:49
572 5561 Sznajder Anna K20 67 304 00:31:11 (562) 00:32:02 00:16:50
573 5015 Kapturska Katarzyna Miszcze Płyta K30 126 305 00:31:46 (588) 00:32:03 00:16:51
574 4463 Dziura Milena K20 71 306 00:31:48 (591) 00:32:04 00:16:52
575 433 Młodawski Rafał Klub Polska Biega M40 55 269 00:31:32 (574) 00:32:06 00:16:54
576 5442 Pohlid-Doda Anna MRA RUN K30 122 307 00:31:29 (573) 00:32:06 00:16:54
577 5105 Rybakowska Aleksandra Motywatornia Team K40 81 308 00:31:35 (576) 00:32:07 00:16:55
578 5137 Weilandt Łukasz M20 76 270 00:30:48 (538) 00:32:07 00:16:55
579 5917 Biegański Paweł Vacu Activ Gym M30 101 271 00:31:20 (570) 00:32:09 00:16:57
580 5916 Zega-Biegańska Anna Vacu Activ Gym K30 121 309 00:31:20 (569) 00:32:09 00:16:57 6 (6 / 6)
581 5902 Borawski Piotr M30 102 272 00:31:36 (577) 00:32:12 00:17:00
582 5294 Bucci Sarah K30 123 310 00:31:33 (575) 00:32:13 00:17:01
583 5181 Bielecka Kornelia UKS Siódemka Rumia K40 82 311 00:31:38 (580) 00:32:14 00:17:02
584 5098 Woźnicka-Klotzke Anita Motywatornia Team K40 85 312 00:31:43 (586) 00:32:14 00:17:02
585 5259 Jasiaczyk Krystyna K50 17 313 00:31:57 (602) 00:32:15 00:17:03
586 5839 Jarzębowska Aneta K30 125 314 00:31:42 (584) 00:32:19 00:17:07
587 5838 Oliwniak Marcin M30 103 273 00:31:43 (587) 00:32:19 00:17:07
588 5730 Vinogradov Igor I LOVE RUNNING K50 16 315 00:31:38 (579) 00:32:19 00:17:07
589 5632 Newbery Kamilla K40 79 316 00:31:24 (571) 00:32:21 00:17:09
590 5703 Waruszewska Lucyna Hotel Almond Team K40 83 317 00:31:40 (582) 00:32:22 00:17:10
591 5369 Dębski Wojciech Dębski Team M30 106 274 00:32:13 (616) 00:32:25 00:17:13
592 5756 Pędziszewska Sylwia K40 88 318 00:31:58 (603) 00:32:27 00:17:15
593 5804 Rzeski Robert M40 57 275 00:31:55 (596) 00:32:30 00:17:18
594 5979 Bukina Anna K30 134 319 00:32:22 (621) 00:32:31 00:17:19 7 (7 / 7)
595 5188 Stachulski Łukasz Kemira Sport Team M30 104 276 00:31:47 (589) 00:32:33 00:17:21
596 5542 Kawa Elżbieta Gdańskie Centrum Zdrowia K40 89 320 00:32:06 (608) 00:32:34 00:17:22
597 5457 Kaszubowski Tomasz Gdańskie Centrum Zdrowia M50 19 277 00:32:07 (610) 00:32:35 00:17:23
598 5286 Rocławska Marta Kemira Sport Team K30 127 321 00:31:51 (592) 00:32:35 00:17:23
599 5244 Połujańska Anna K30 130 322 00:31:58 (604) 00:32:36 00:17:24
600 5434 Wohlert Małgorzata Gdańskie Centrum Zdrowia K40 91 323 00:32:15 (617) 00:32:42 00:17:30
601 5108 Chomnicka Anna STO2 Kartuska Gdańsk K30 136 324 00:32:25 (623) 00:32:43 00:17:31
602 5216 Grabowska Marta K20 77 325 00:32:13 (615) 00:32:44 00:17:32
603 5071 Lipski Isabelle K20 75 326 00:31:59 (605) 00:32:44 00:17:32
604 5650 Żurawska Joanna Vacu Activ Gym K40 87 327 00:31:57 (600) 00:32:44 00:17:32
605 5358 Kalkowska Katarzyna K40 93 328 00:32:29 (626) 00:32:47 00:17:35
606 5486 Durlik Małgorzata K30 131 329 00:32:01 (606) 00:32:48 00:17:36
607 5518 Durlik Mirosław LOTOS Running Team M40 58 278 00:32:01 (607) 00:32:48 00:17:36
608 5857 Hirt Marta Iron Woman Trójmiasto K20 74 330 00:31:56 (598) 00:32:48 00:17:36
609 5964 Majkowska Anna K30 128 331 00:31:52 (593) 00:32:49 00:17:37
610 5404 Zieńczuk Piotr M40 56 279 00:31:41 (583) 00:32:49 00:17:37
611 5796 Żółtak-Staroń Magdalena STO 2 Kartuska Gdańsk K40 94 332 00:32:33 (631) 00:32:50 00:17:38
612 5291 Wojciechowski Patryk M20 79 280 00:32:06 (609) 00:32:53 00:17:41
613 5079 Kusio Marzena Dogoń Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki K30 135 333 00:32:22 (622) 00:32:56 00:17:44
614 5613 Turski Maciej Klub Biegacza Jurund Szczytno M30 110 281 00:32:29 (627) 00:32:57 00:17:45
615 5677 Kosińska Justyna Vacu Activ Gym K30 133 334 00:32:12 (614) 00:32:59 00:17:47
616 5113 Sancewicz Monika Motywatornia Team K40 96 335 00:32:35 (635) 00:33:00 00:17:48
617 5101 Szłapka Wioletta K40 90 336 00:32:11 (612) 00:33:00 00:17:48
618 5184 Matla Robert Kemira Sport Team M30 108 282 00:32:20 (620) 00:33:02 00:17:50
619 5329 Ryś Monika K30 150 337 00:33:00 (658) 00:33:02 00:17:50
620 5207 Sikorska Aleksandra Motywatornia Team K30 138 338 00:32:32 (629) 00:33:02 00:17:50
621 5206 Żuchlińska Magdalena Motywatornia Team K20 79 339 00:32:32 (630) 00:33:02 00:17:50
622 5496 Michalska Patrycja ARLA RUNNING TEAM K20 76 340 00:32:10 (611) 00:33:03 00:17:51
623 5582 Frej Anna Axis Mason K30 140 341 00:32:36 (638) 00:33:04 00:17:52
624 5537 Wysocki Paweł M30 109 283 00:32:27 (624) 00:33:04 00:17:52
625 5443 Kutarba Justyna K30 145 342 00:32:51 (648) 00:33:05 00:17:53
626 5120 Domnik Marek Motywatornia Team M50 20 284 00:32:35 (634) 00:33:06 00:17:54
627 5119 Wołoszyk Iza Motywatornia Team K50 18 343 00:32:35 (637) 00:33:06 00:17:54
628 5803 Szatybełko Karol M30 107 285 00:32:20 (619) 00:33:08 00:17:56
629 5117 Jankowska Kamila Truchtem Pędzące Antylopki K20 82 344 00:33:01 (659) 00:33:09 00:17:57
630 5316 Demidiuk Lucyna Truchtem Pędzące Antylopki K20 83 345 00:33:03 (662) 00:33:10 00:17:58
631 5289 Idec-Lesisz Aleksandra Kemira Sport Team K30 152 346 00:33:03 (661) 00:33:10 00:17:58
632 5223 Łoboda-Dering Lena K30 132 347 00:32:12 (613) 00:33:10 00:17:58 8 (8 / 8)
633 5191 Bonino Maurizio Kemira Sport Team M40 60 286 00:32:40 (641) 00:33:11 00:17:59
634 5471 Irla Katarzyna Think twice K50 19 348 00:32:53 (650) 00:33:12 00:18:00
635 5219 Bednarska Katarzyna Kemira Sport Team K30 137 349 00:32:31 (628) 00:33:16 00:18:04
636 5177 Iwaniuk Małgorzata Stowarzyszenie Motocykliści dla Dzieci K30 144 350 00:32:49 (646) 00:33:16 00:18:04
637 5581 Calińska Dominika Axis Mason K20 81 351 00:32:49 (647) 00:33:17 00:18:05
638 5187 Majewska Agnieszka K30 143 352 00:32:48 (645) 00:33:19 00:18:07
639 4459 Pakuła Agnieszka K30 159 353 00:33:13 (674) 00:33:20 00:18:08
640 5497 Jaworska Magdalena Gdańskie Centrum Zdrowia K30 148 354 00:32:54 (652) 00:33:21 00:18:09
641 5235 Jarocka Klaudia K20 85 355 00:33:05 (668) 00:33:22 00:18:10
642 5232 Brzeziński Grzegorz ---- M60 8 287 00:33:16 (675) 00:33:23 00:18:11
643 5439 Klotzke Magdalena K16 9 356 00:32:42 (642) 00:33:24 00:18:12
644 5682 Myslisz Magda K20 78 357 00:32:27 (625) 00:33:27 00:18:15
645 5745 Schulz Joanna Vacu Activ Gym K40 97 358 00:32:38 (639) 00:33:27 00:18:15
646 5578 Stasik Magdalena K40 95 359 00:32:34 (633) 00:33:28 00:18:16
647 5740 Stasik Piotr Ambitious Runners Team M40 59 288 00:32:33 (632) 00:33:28 00:18:16
648 5374 Wysocka Dorota ARLA RUNNING TEAM K30 139 360 00:32:35 (636) 00:33:29 00:18:17
649 5002 Rotta Aleksandra K20 80 361 00:32:43 (643) 00:33:30 00:18:18
650 5164 Hopcia Monika #bikini patrol K30 147 362 00:32:53 (651) 00:33:32 00:18:20
651 5565 Fabisiak Dorota K40 99 363 00:33:05 (665) 00:33:33 00:18:21
652 5237 Podejko Potarzyńska Katarzyna K30 161 364 00:33:24 (678) 00:33:33 00:18:21
653 5124 Potarzyński Tomasz M30 112 289 00:33:24 (677) 00:33:33 00:18:21
654 5892 Serafin Paweł M30 99 290 00:31:08 (555) 00:33:33 00:18:21
655 5901 Kurajk Marian M60 7 291 00:32:58 (656) 00:33:35 00:18:23
656 5655 Fryczke Ewa Trimama K30 156 365 00:33:08 (671) 00:33:36 00:18:24
657 5926 Tokarska Elżbieta K30 141 366 00:32:39 (640) 00:33:36 00:18:24
658 5138 Badowska Marta K30 149 367 00:32:56 (653) 00:33:37 00:18:25
659 5027 Boruch Katarzyna - K40 102 368 00:33:28 (684) 00:33:37 00:18:25
660 5370 Dębska Barbara Straż Miejska Gdańsk K40 101 369 00:33:26 (682) 00:33:39 00:18:27
661 5211 Szumlas Anna #szumiteam K30 142 370 00:32:45 (644) 00:33:39 00:18:27
662 5787 Dryła Adam Hotel Almond Team M30 111 292 00:32:58 (657) 00:33:40 00:18:28
663 5725 Ciesielska Sylwia K20 48 371 00:29:11 (432) 00:33:42 00:18:30
664 5567 Dekowska Agnieszka K30 146 372 00:32:51 (649) 00:33:44 00:18:32
665 5267 Strzałkowska Małgorzata K30 151 373 00:33:02 (660) 00:33:44 00:18:32
666 5504 Feil Joanna Think twice K50 21 374 00:33:26 (681) 00:33:45 00:18:33
667 5148 Pyrzewska Małgorzata K30 162 375 00:33:25 (680) 00:33:47 00:18:35
668 5923 Gardzielewska Dominika K40 98 376 00:32:57 (655) 00:33:52 00:18:40
669 5969 Kowalik Beata Kowaliki K50 20 377 00:32:57 (654) 00:33:52 00:18:40
670 5271 Wójcik Emilia Kemira Sport Team K30 158 378 00:33:09 (673) 00:33:52 00:18:40
671 5016 Matraszek Patrycja K30 163 379 00:33:27 (683) 00:33:53 00:18:41
672 5068 Turner Aleksandra Kemira Sport Team K30 157 380 00:33:09 (672) 00:33:53 00:18:41
673 5762 Gazarkiewicz Dorota K30 155 381 00:33:06 (670) 00:33:55 00:18:43
674 5230 Stencel Hanna K40 100 382 00:33:06 (669) 00:33:55 00:18:43
675 5183 Gajzler Jerzy M50 21 293 00:33:30 (687) 00:33:58 00:18:46
676 5886 Pellowska Justyna Trimama K30 160 383 00:33:17 (676) 00:33:58 00:18:46
677 5921 Bykanowa Lena K20 84 384 00:33:05 (666) 00:34:00 00:18:48
678 5965 Zyskowski Jakub M20 80 294 00:33:05 (667) 00:34:00 00:18:48
679 5233 Dudzic Zuzanna K20 88 385 00:33:45 (691) 00:34:02 00:18:50
680 5109 Kwiatkowska Alicja K30 153 386 00:33:04 (663) 00:34:03 00:18:51
681 5193 Możdżeń Anna K30 154 387 00:33:04 (664) 00:34:03 00:18:51
682 5340 Żuk Tomasz Motywatornia Team M20 81 295 00:33:37 (688) 00:34:03 00:18:51
683 5688 Naumova Ludmila K60 7 388 00:33:58 (700) 00:34:08 00:18:56
684 5342 Radwańska Emilia K30 164 389 00:33:48 (694) 00:34:09 00:18:57
685 5433 Jastrzębowska Natalia BigYellowFoot Adventure Team Pani K20 91 390 00:33:52 (697) 00:34:15 00:19:03
686 5402 Rudnik Edyta ARLA RUNNING TEAM ARLA RUNNING TEAM K20 86 391 00:33:25 (679) 00:34:17 00:19:05
687 5967 Piskoń Paweł Irek i rak - Maraton o życie M30 113 296 00:33:30 (686) 00:34:26 00:19:14
688 5963 Żywiecka Magda K40 103 392 00:33:29 (685) 00:34:26 00:19:14
689 5819 Sławski Marek M30 114 297 00:33:53 (698) 00:34:28 00:19:16
690 5574 Owsianko Marta K20 87 393 00:33:42 (689) 00:34:33 00:19:21
691 5467 Sznajder Beata Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu K40 104 394 00:33:43 (690) 00:34:33 00:19:21
692 5225 Kondracka Iwona K30 165 395 00:33:49 (695) 00:34:34 00:19:22
693 5393 Kubicka Marta Vacu Activ Gym K20 89 396 00:33:47 (692) 00:34:34 00:19:22
694 5738 Mazur Tomasz Vacu Activ Gym M20 82 298 00:33:47 (693) 00:34:34 00:19:22
695 5850 Szpilman Katarzyna K40 106 397 00:34:04 (707) 00:34:34 00:19:22
696 5201 Pilecka Agnieszka agapilecka.pl K20 95 398 00:34:03 (706) 00:34:35 00:19:23
697 5845 Krawczyk Ania K30 168 399 00:34:25 (713) 00:34:36 00:19:24
698 5935 Gorząd Sylwia K30 167 400 00:34:22 (712) 00:34:37 00:19:25
699 4456 Borys Patrycja Solwit K20 90 401 00:33:52 (696) 00:34:38 00:19:26
700 5248 Jodko Piotr Jodko Brothers Running Team M30 115 299 00:33:58 (701) 00:34:41 00:19:29
701 4451 Marcinkowska Izabela Hotel Almond Team K20 92 402 00:34:01 (702) 00:34:42 00:19:30
702 5891 Peda Magdalena Hotel Almond Team K20 94 403 00:34:02 (705) 00:34:43 00:19:31
703 5820 Steć Adrianna K20 93 404 00:34:02 (704) 00:34:49 00:19:37
704 5689 Jezierski Zdzisław MajaPola M60 9 300 00:34:01 (703) 00:34:53 00:19:41
705 5269 Chojnacka Jolanta Klub Aktywnego Pelpliniaka K40 105 405 00:33:56 (699) 00:34:55 00:19:43
706 5064 Zelek Aleksandra K40 107 406 00:34:10 (708) 00:34:59 00:19:47
707 5934 Wasilczuk Julita Wydziałowy Team Biegowy ZIE PG K50 22 407 00:34:49 (721) 00:35:01 00:19:49
708 5549 Szulakowska Bogumiła K30 166 408 00:34:15 (709) 00:35:07 00:19:55
709 5952 Polniak Piotr M20 83 301 00:34:19 (710) 00:35:08 00:19:56
710 5922 Polniak Monika K20 96 409 00:34:21 (711) 00:35:09 00:19:57
711 5200 Jasiński Michał Kemira Sport Team M20 84 302 00:34:27 (714) 00:35:11 00:19:59
712 5770 Jasiński Tadeusz SP72 M60 11 303 00:34:49 (720) 00:35:11 00:19:59
713 5534 Jerzyna Agnieszka M60 10 304 00:34:41 (716) 00:35:17 00:20:05
714 5114 Krochmalewska Katarzyna Kemira Sport Team K30 169 410 00:34:42 (717) 00:35:20 00:20:08
715 5750 Langowski Przemysław Hotel Almond Team M30 116 305 00:34:40 (715) 00:35:20 00:20:08
716 5049 Jaskułowska Beata K40 109 411 00:34:50 (722) 00:35:26 00:20:14
717 5050 Słowińska Jola K40 110 412 00:34:50 (723) 00:35:26 00:20:14
718 5406 Preiss Maja K30 170 413 00:34:46 (719) 00:35:27 00:20:15
719 5152 Bonowska Monika K40 108 414 00:34:44 (718) 00:35:29 00:20:17
720 5940 Gorząd Alina K60 8 415 00:35:25 (734) 00:35:40 00:20:28
721 5731 Balewska Agnieszka K30 172 416 00:35:03 (728) 00:35:44 00:20:32
722 5455 Przyboś Iwona Jeppesen Poland K40 111 417 00:34:54 (726) 00:35:45 00:20:33
723 5160 Rażewska Ilona Godlewski Runners K40 112 418 00:35:33 (735) 00:35:46 00:20:34
724 5667 Kurzedlak Jadwiga Vacu Activ Gym K50 23 419 00:35:02 (727) 00:35:51 00:20:39
725 5765 Bizewska Anna K30 171 420 00:34:53 (725) 00:35:54 00:20:42 9 (9 / 9)
726 5766 Bizewski Tadeusz M40 61 306 00:34:52 (724) 00:35:54 00:20:42 3 (3 / 2)
727 5687 Hajducka Małgorzata K30 129 421 00:31:56 (597) 00:35:56 00:20:44
728 5631 Więckiewicz-Zając Marta K30 173 422 00:35:07 (729) 00:35:56 00:20:44
729 5128 Przytarska Urszula K30 176 423 00:35:35 (736) 00:35:57 00:20:45
730 5140 Zdzieblo Marta K30 174 424 00:35:10 (730) 00:35:59 00:20:47
731 5408 Ziberowski Rafał M40 62 307 00:35:22 (733) 00:35:59 00:20:47
732 5166 Kryża Kamila K30 175 425 00:35:12 (731) 00:36:00 00:20:48
733 5167 Kryża Krzysztof M30 117 308 00:35:15 (732) 00:36:00 00:20:48
734 5240 Gumkowska Liliana K40 113 426 00:35:38 (738) 00:36:07 00:20:55
735 5382 Pawlukiewicz Katarzyna ARLA RUNNING TEAM K20 98 427 00:36:00 (744) 00:36:14 00:21:02
736 5830 Szumiło Jola K30 179 428 00:36:03 (746) 00:36:14 00:21:02
737 5061 Bury Liliana K30 177 429 00:35:57 (742) 00:36:15 00:21:03
738 5062 Mielewczyk Justyna K30 178 430 00:35:57 (743) 00:36:16 00:21:04
739 5155 Ellwart Anna K20 100 431 00:36:22 (755) 00:36:25 00:21:13
740 5641 Wrycz-Rekowski Łukasz Copernicus Team M30 118 309 00:35:43 (740) 00:36:31 00:21:19
741 5691 Łankiewicz Marta Copernicus Team K20 97 432 00:35:43 (739) 00:36:31 00:21:19
742 5628 Mikucka Elżbieta K50 24 433 00:35:38 (737) 00:36:32 00:21:20
743 5132 Kulpa - Dudzik Ewa K40 116 434 00:36:10 (750) 00:36:40 00:21:28
744 5005 Sowa Renia IKS ATAK Elbląg K40 115 435 00:36:10 (749) 00:36:40 00:21:28
745 5162 Kulaszewicz Karolina K30 180 436 00:36:04 (747) 00:36:43 00:21:31
746 5163 Żerańska Izabela K30 181 437 00:36:04 (748) 00:36:43 00:21:31
747 5649 Wlodarczyk Kamila Zbieracze zlomu K30 186 438 00:36:36 (760) 00:36:47 00:21:35
748 5122 Moczyńska Agnieszka K30 124 439 00:31:37 (578) 00:36:51 00:21:39
749 5295 Wilk Marta Trimama K40 118 440 00:36:26 (756) 00:36:52 00:21:40
750 5341 Zaręba Aleksandra K30 184 441 00:36:28 (758) 00:36:53 00:21:41
751 5696 Góralczyk Magdalena Klub Biegacza Mrągowo K40 114 442 00:36:01 (745) 00:36:59 00:21:47
752 5063 Andrychowicz Sylwia K40 117 443 00:36:15 (754) 00:37:01 00:21:49
753 5742 Engler-Jastrzębska Monika Monika Engler-Jastrzębska Monika Engler-Jastrzębska K30 183 444 00:36:15 (753) 00:37:01 00:21:49
754 5501 Bartyska Aleksandra K30 182 445 00:36:12 (752) 00:37:05 00:21:53
755 5466 Wojciechowicz Anna K20 99 446 00:36:12 (751) 00:37:05 00:21:53
756 5242 Napiórkowska Agata Kemira Sport Team K30 185 447 00:36:30 (759) 00:37:14 00:22:02
757 5483 Tracz Katarzyna Drużyna Kici Chrupka K40 119 448 00:36:27 (757) 00:37:16 00:22:04
758 4454 Bil Magdalena Gdańskie Centrum Zdrowia K30 187 449 00:36:54 (761) 00:37:21 00:22:09
759 5506 Chojnacka Natalia Gdańskie Centrum Zdrowia Natalia Chojnacka K30 189 450 00:36:59 (763) 00:37:26 00:22:14
760 5073 Bykowska Anita #bikinipatrol K40 92 451 00:32:18 (618) 00:37:32 00:22:20
761 5590 Leska Joanna Solwit K40 120 452 00:37:21 (766) 00:37:44 00:22:32
762 5983 Busiło Małgorzata K40 86 453 00:31:56 (599) 00:37:46 00:22:34
763 5732 Zakrzacka Katarzyna K30 190 454 00:37:12 (764) 00:37:52 00:22:40
764 5852 Gitelman Mariya Bat El K30 188 455 00:36:57 (762) 00:37:53 00:22:41
765 5492 Urbańska- Grosz Justyna Gdańskie Centrum Zdrowia K30 192 456 00:37:29 (768) 00:37:56 00:22:44
766 5008 Jaźwinska-Curyłło Anna K30 193 457 00:37:46 (771) 00:38:01 00:22:49
767 5438 Klotzke Agata K40 121 458 00:37:27 (767) 00:38:09 00:22:57
768 5793 Bogdanowicz Monika TUMBOteam K40 122 459 00:37:55 (774) 00:38:14 00:23:02
769 5482 Fot Iwona K30 191 460 00:37:17 (765) 00:38:18 00:23:06 10 (10 / 10)
770 5598 Borowski Mateusz Solwit M30 120 310 00:37:54 (773) 00:38:20 00:23:08
771 5602 Lasota Monika Solwit K20 102 461 00:37:54 (772) 00:38:20 00:23:08
772 5944 Olejnik Wojciech CORLEONIS CORLEONIS M30 119 311 00:35:43 (741) 00:38:22 00:23:10
773 5721 Stefanowska Bogumiła Vacu Activ Gym K60 9 462 00:37:33 (769) 00:38:22 00:23:10
774 5151 Fliszkiewicz Magda K20 101 463 00:37:42 (770) 00:38:43 00:23:31
775 5587 Zaborowska Iwa Solwit K20 104 464 00:38:20 (778) 00:38:44 00:23:32
776 5308 Janczak Aleksandra K20 103 465 00:38:12 (776) 00:38:47 00:23:35
777 5528 Błaszczuk Maja Trimama Morsy Gdyńskie K30 194 466 00:38:09 (775) 00:38:51 00:23:39
778 5834 Śliwińska Monika SLIVA 1981 K30 195 467 00:38:27 (779) 00:39:18 00:24:06
779 5135 Albrecht Dorota K20 105 468 00:38:50 (780) 00:39:27 00:24:15
780 5998 Byra Ilona Vacu Activ Gym K30 196 469 00:38:53 (781) 00:39:39 00:24:27
781 5584 Kuczyński Adrian Solwit M20 85 312 00:39:15 (784) 00:39:40 00:24:28
782 5676 Pluta Marcin Vacu Activ Gym M30 122 313 00:38:55 (783) 00:39:41 00:24:29
783 5713 Ruszczyńska-Pluta Kinga Vacu Activ Gym K30 197 470 00:38:54 (782) 00:39:41 00:24:29
784 5968 Kołodziejek Paweł Wild Morsy M30 121 314 00:38:17 (777) 00:39:58 00:24:46
785 5658 Pacuła Agata K30 198 471 00:39:40 (786) 00:40:21 00:25:09
786 5657 Pacuła Iwona K50 25 472 00:39:39 (785) 00:40:21 00:25:09
787 5198 Romanowski Sławomir M50 22 315 00:39:46 (787) 00:40:41 00:25:29
788 5319 Stolarczyk Sybilla Mieciu Team K40 123 473 00:39:46 (788) 00:40:41 00:25:29
789 5182 Janke Sławina Kemira Sport Team K30 199 474 00:40:01 (789) 00:40:44 00:25:32
790 5366 Pałasz Edmund niepełnosprawny, 1 grupa, bieg z kulami M60 12 316 00:40:52 (791) 00:40:53 00:25:41
791 5450 Suszek Iwona K40 124 475 00:40:53 (792) 00:41:03 00:25:51
792 5180 Polanska Paulina Kemira Sport Team K30 200 476 00:40:21 (790) 00:41:05 00:25:53
793 5231 Kowalewska Ewa Kemira Sport Team K20 106 477 00:40:55 (793) 00:41:40 00:26:28
794 5111 Paradecka Maja Kemira Sport Team K30 201 478 00:41:33 (797) 00:41:40 00:26:28
795 5107 Polikowska Katarzyna Kemira Sport Team K40 126 479 00:41:33 (796) 00:41:40 00:26:28
796 5674 Długosz Katarzyna Klub Biegacza Mrągowo K40 125 480 00:41:06 (794) 00:42:04 00:26:52
797 5059 Majewska Aleksandra Kemira Sport Team K20 107 481 00:41:25 (795) 00:42:17 00:27:05
798 5208 Zwolak Olga Kemira Sport Team K20 108 482 00:41:39 (798) 00:42:24 00:27:12
799 5210 Rozwadowska Joanna Kemira Sport Team K40 127 483 00:41:40 (799) 00:42:25 00:27:13
800 5004 Adamczyk Edyta K30 DNS
801 5344 Albecki Tomasz M30 DNS
802 5378 Balbuza Magdalena Kemira Sport Team K30 DNS
803 5545 Bartoszewicz Piotr Klub Biegaczy JYSK M40 DNS
804 5454 Baruffi Sandra K20 DNS
805 5890 Bereza Agata K20 DNS
806 5560 Biegaj Dominika K40 DNS
807 6000 Bober Alicja LPP TEAM K30 DNS
808 5400 Bochno Paulina K20 DNS
809 5500 Bodetko Danuta Gdańskie Centrum Zdrowia K50 DNS
810 5031 Boguszewski Artur Fimal Team Fimal M40 DNS
811 5522 Bojarojć Paweł Fimal Team M20 DNS
812 5412 Brzozowska Sylwia ARLA RUNNING TEAM K20 DNS
813 5548 Burda Wojciech Rmdc team sport Wube M30 DNS
814 5744 Bławat Milena K30 DNS
815 5621 Błoch Patrycja STO 2 Kartuska Gdańsk K20 DNS
816 5899 Chabros Damian Vacu Activ Gym M30 DNS
817 5898 Chabros Katarzyna Vacu Activ Gym K30 DNS
818 5175 Chodera Magdalena K20 DNS
819 5236 Chodukiewicz Monika Gerke Fight Team K16 DNS
820 5465 Chojka Rafał Gdańskie Centrum Zdrowia M20 DNS
821 5508 Chruściel Mirosław CFK M50 DNS
822 5328 Chrząstek Paweł Piotrula Club M30 DNS
823 5428 Cychowska Agnieszka K30 DNS
824 5045 Czapiewski Artur Fimal Team Fimal M30 DNS
825 5305 Czerwinska Elzbieta K50 DNS
826 5851 Czujko Tymoteusz LKS Zorza Gdynia LKS Zorza Gdynia M16 DNS
827 5336 Dębicki Tomasz nie należę do żadnego klubu M30 DNS
828 5347 Detmer Łukasz Dominikanie M30 DNS
829 5282 Dudek Monika K40 DNS
830 5357 Fabiszewska Marta K30 DNS
831 5186 Fabricius Jori Kemira Sport Team M50 DNS
832 5321 Figura Estera K20 DNS
833 5474 Filarska Lucyna K40 DNS
834 5332 Filipski Andrzej Niezrzeszony M50 DNS
835 5894 Firs Patrycja K20 DNS
836 5333 Flis Kamila ETER-MED K20 DNS
837 5808 Fursewicz Katarzyna Vacu Activ Gym KS Burza K30 DNS
838 5121 Gajewska Beata K30 DNS
839 5993 Galiński Jakub STO 2 Kartuska Gdańsk M16 DNS
840 5126 Gałan-Niedziela Dorota K20 DNS
841 5523 Gałuszyńska Katarzyna Think twice K30 DNS
842 5123 Gierasimiuk Adam M30 DNS
843 5843 Gierke Anna K30 DNS
844 5274 Górski Marcin M30 DNS
845 5927 Gruchot Anna K40 DNS
846 5700 Grzybowska Alicja K30 DNS
847 5157 Hebel Ewa K40 DNS
848 5263 Hermanowski Krzysztof Ostroda runners M40 DNS
849 5254 Hoczyk Ania Lejdis K40 DNS
850 5723 Horba Adam Solwit M20 DNS
851 5081 Ivashchenko Olga K30 DNS
852 5144 Jabłońska Katarzyna K20 DNS
853 5958 Jabłońska Magdalena K40 DNS
854 5082 Jakóbczyk Ewelina K20 DNS
855 5299 Jankowska Agnieszka Kobieta K40 DNS
856 5896 Janowicz Agnieszka K30 DNS
857 5251 Janson Paweł M20 DNS
858 5823 Jaroch-Lidzbarska Magdalena Motywatornia Team K20 DNS
859 5861 Jaworska Monika JAWORY K30 DNS
860 5880 Jaworski Tomasz JAWORY M30 DNS
861 5571 Jerzyk Paulina K30 DNS
862 5564 Jerzyk Paweł M30 DNS
863 5513 Jessa Beata K40 DNS
864 5950 Juszczyk Anna K40 DNS
865 5625 Kabak Marta K20 DNS
866 5038 Kamińska Sylwia Fimal Team Fimal K30 DNS
867 5990 Kankowski Paweł M30 DNS
868 5213 Kapuścińska Magda Kemira Sport Team K20 DNS
869 5526 Karczewska Katarzyna Dream Tri Team K20 DNS
870 5495 Kasperska Zdzisława K50 DNS
871 5414 Kasprzak Natalia K20 DNS
872 5527 Keller Arkadiusz ARLA RUNNING TEAM ARLA RUNNING TEAM M20 DNS
873 5389 Klasa Ania Akademia Biegowa Amator Kiełpino K16 DNS
874 5001 Klich-Kułakowska Magdalena K30 DNS
875 5221 Knieć Zofia K60 DNS
876 5043 Knopa Adrian Fimal Team Fimal M20 DNS
877 5822 Kochanova Ekaterina I LOVE RUNNING K30 DNS
878 5194 Kopiński Robert Kwidzyn Biega M40 DNS
879 5448 Koścista Weronika K20 DNS
880 5753 Kosianowska Monika GRUPA MALBORK K40 DNS
881 5037 Kosiński Przemysław Fimal Team Fimal M30 DNS
882 5941 Kotrych Jarosław M20 DNS
883 5312 Kozak Krzysztof M40 DNS
884 5310 KOZAK MAŁGORZATA K40 DNS
885 5330 Kołakowska Joanna Stowarzyszenie "Łódź Ratunkowa" K40 DNS
886 5662 Kołodziejczyk Marcin STO 2 Kartuska Gdańsk M40 DNS
887 4462 Kołodziejczyk Mateusz M20 DNS
888 5520 Kroplewska Katzrzyna Fimal Team K20 DNS
889 5407 Kruk Klaudia ARLA RUNNING TEAM K20 DNS
890 5046 Kruszelnicki Paweł M30 DNS
891 5683 Kuciel Stanisław Trimama M50 DNS
892 5013 Kultys Ewa Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie K40 DNS
893 5409 Kwiatkowska Edyta K20 DNS
894 5304 Kłodowska Edyta K30 DNS
895 5883 Kłos Krystian UBEZPIECZALNIA TEAM M20 DNS
896 5541 Laskowiec Joanna K20 DNS
897 5629 Leszczewicz Paweł STO 2 Kartuska Gdańsk uczniowie, absolwenci, rodzice, nauczyciele M30 DNS
898 5395 Letniowski Marcel IronTeam3City M16 DNS
899 5840 Licznerska Magdalena Wydziałowy Team Biegowy ZIE PG K30 DNS
900 5367 Lisowska Karolina LKS Zantyr Sztum K16 DNS
901 5556 Magrian Martine Kemira Sport Team K30 DNS
902 5531 Maliszewska Katarzyna K40 DNS
903 5547 Mańkowska Anna Drużyna Wilka K30 DNS
904 5475 Marchel Karolina K20 DNS
905 5633 Marcińczyk-Nowaczyk Martyna K30 DNS
906 5714 Markin Evgeniy Klub sportowy DED M30 DNS
907 5383 Marszk Patrycja K20 DNS
908 5381 Maruczyńska Katarzyna ARLA RUNNING TEAM K30 DNS
909 5410 Maślak Piotr STO 2 Kartuska Gdańsk STO 2 Kartuska Gdańsk M30 DNS
910 5906 Matura Kajetan Hotel Almond Team M20 DNS
911 5579 Mazur Maciej Axis Mason M40 DNS
912 5735 Małecki Łukasz M20 DNS
913 5930 Michalska Aleksandra K40 DNS
914 5634 Michalski Mikołaj M20 DNS
915 5349 Mikielska Marta K30 DNS
916 5807 Miluski Krzysztof M30 DNS
917 5296 Mizura Karolina K30 DNS
918 5419 Modzelewska Agnieszka K30 DNS
919 5030 Motowidło-Zawadzka Izabella K30 DNS
920 5127 Myslisz Bartosz K30 DNS
921 5709 Nawrocka Justyna Uniwersytet Gdański K40 DNS
922 5812 Niemczyk Wojciech M20 DNS
923 5297 Nienartowicz Kamila K40 DNS
924 5174 Niewolin Tomasz M20 DNS
925 5337 Nosowicz Anna nie należę do żadnego klubu K30 DNS
926 5214 Nowicka Natalia K30 DNS
927 5335 Nowicki Mateusz M40 DNS
928 5359 Ocheretko Oleksandra Kemira Sport Team K30 DNS
929 5086 Okuniewski Adam M60 DNS
930 5032 Olszonowicz Cezary Fimal Team Fimal M20 DNS
931 5314 Orzech Aleksandra K20 DNS
932 4464 Pakalska-Korcala Anna Gdańskie Centrum Zdrowia K30 DNS
933 5249 Paszkowska-Jodko Karolina Jodko Brothers Running Team K30 DNS
934 5751 Pawelczyk Barbara K40 DNS
935 5362 Pawlak Łukasz M20 DNS
936 5169 Pęk Grzegorz Żołnierze M40 DNS
937 5747 Piask Przemyslaw InterSilver Sp. z o.o. Sp.K. M30 DNS
938 5044 Pięciak Katarzyna Fimal Team Fimal K30 DNS
939 5041 Pięciak Krzysztof Fimal Team Fimal M20 DNS
940 5118 Piekut Łukasz M30 DNS
941 5705 Piotrowski Marek Ambitious Runners Team M30 DNS
942 5639 Piwowarski Krzysztof M30 DNS
943 5424 Plewa Magda K30 DNS
944 5458 Plichta Izabela Jeppesen Poland K40 DNS
945 5976 Pochron-Frankowski Leszek M30 DNS
946 5422 Polak Katarzyna K40 DNS
947 5309 Potempa Izabela K30 DNS
948 5026 Prill Marcelina K20 DNS
949 5084 Przychodzeń Marcin sferyczna.pl M30 DNS
950 5085 Przychodzeń Małgorzata sferyczna.pl K40 DNS
951 5769 Przytarska Malgorzata Kemira Sport Team K30 DNS
952 5060 Purczyński Dariusz M20 DNS
953 5811 Płochocki Stanisław Trimama M30 DNS
954 5525 Raczyński Mikołaj Biegający Filozof Oxyburn Polska M20 DNS
955 5255 Raszewska Monika Lejdis K40 DNS
956 5517 Reclaw Anna K30 DNS
957 1207 Ruban Yana K30 DNS
958 5776 Rybarczyk Jacek GLC M40 DNS
959 5499 Rzhevkina Anna Masakra Champions K20 DNS
960 5010 Saba Martyna K20 DNS
961 5539 Saliniewicz Marzena K40 DNS
962 5039 Salomon Lidia Fimal Team Fimal K20 DNS
963 5035 Sarnecki Marcin Fimal Team Fimal M30 DNS
964 5781 Siemion Adam TUMBOteam Nautiqus Sp. Z o. o. M20 DNS
965 5176 Sieniawska Beata #bikini patrol K40 DNS
966 5502 Sieńko Krystyna K50 DNS
967 5640 Skrzypczak-Aszkiłowicz Ania ZAPP Warzymice K30 DNS
968 5460 Skrzypek Marta K20 DNS
969 5095 Staniszewska Joanna SPORTEVO K30 DNS
970 5521 Stec Jabub Fimal Team M30 DNS
971 5034 Strzelecki Gracjan Fimal Team Fimal M20 DNS
972 5659 Styk Mateusz ARKA GDYNIA brak M20 DNS
973 5660 Suchorak Maja K20 DNS
974 5477 Surmacewicz Urszula K20 DNS
975 5588 Świąder Iwona Solwit K40 DNS
976 5868 Świątek Natalia Trimama K30 DNS
977 5698 Szadkowski Kazimierz M30 DNS
978 5924 Szewciów Tomasz Kemira Sport Team M40 DNS
979 5884 Szpejna Arkadiusz UBEZPIECZALNIA TEAM M20 DNS
980 5844 Szulc Katarzyna - - K20 DNS
981 5133 Szymczak Jacek M30 DNS
982 5481 Sławiński Damian LKS Zorza Gdynia GDYNIA M30 DNS
983 5831 Tandeck Wojtek STO 2 Kartuska Gdańsk M30 DNS
984 5463 Tesmar Dominika BigYellowFoot Adventure Team K20 DNS
985 5867 Tochański Rafał Hotel Almond Team M20 DNS
986 5932 Tokarski Wojciech M20 DNS
987 5020 Tomaszewska Iwona K30 DNS
988 5343 Tomaszewska Marta Kemira Sport Team K30 DNS
989 5600 Tomaszewski Michał Solwit M30 DNS
990 5543 Trypuć-Kupa Ewa Klub Biegaczy JYSK K30 DNS
991 5865 Tuszyńska Monika K40 DNS
992 5403 Urban Henryk ALUSIA TEAM M50 DNS
993 5077 Urtnowski Henryk EURO STYL EURO STYL M60 DNS
994 5665 Waraczewska Paula K18 DNS
995 5243 Wąsicki Sebastian Ambitious Runners Team M20 DNS
996 5532 Wasiołkowski Mariusz Olsztynek M30 DNS
997 5040 Wąsowicz Urszula Fimal Team Fimal K30 DNS
998 5234 Wielgosz Błażej M20 DNS
999 5519 Wiesiołek Urszula Fimal Team K30 DNS
1000 5388 Wiliński Jakub M20 DNS
1001 5033 Wilkoszwski Bogdan Fimal Team Fimal M30 DNS
1002 5551 Witos Rafał M20 DNS
1003 5994 Wójcik Marcin Gdański Auto Moto Klub Mxwójcik M40 DNS
1004 5394 Wojdyło Anna Sosnowa K40 DNS
1005 5093 Woods Michael M30 DNS
1006 5512 Woźniak Karolina PodoDerm K30 DNS
1007 5089 Wróblewski Jarosław M50 DNS
1008 5099 Wysocki Tomasz WARBUD RUNNING TEAM M40 DNS
1009 5042 Zagorowski Dominik Fimal Team Fimal M30 DNS
1010 5780 Zagórska Michalina TUMBOteam K20 DNS
1011 5815 Zakrzewska Oliwia Hotel Almond Team K20 DNS
1012 5241 Zakrzewski Mariusz DAMA M50 DNS
1013 5977 Zamiela Julia voestalpine SIGNALING Sopot K20 DNS
1014 5801 Zander Natalia K20 DNS
1015 5724 Zdanko Dorota K40 DNS
1016 5087 Zinchenko Viktoriia Kemira Sport Team K30 DNS
1017 4457 Ziółkowski Dawid Solwit M20 DNS
1018 5645 Żołęska Joanna K20 DNS
1019 5743 Zykin Aleksandr Ruso Turisto oblico morale M30 DNS
1020 5094 Łazarczyk Karolina Truchtem Pędzące Antylopki K20 DNS
1021 5936 Łucki Tomasz M20 DNS
1022 5036 Łyszyk Rafał Fimal Team Fimal M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon