Garmin MTB Series Wejherowo 2017 - dystans Maxi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Akifyev Sergey Калининград 30-39 1012
Banach Bartosz Gdańsk 30-39 1044
Banach Robert Gdańsk 30-39 1027
Bejm Joanna Gdynia 30-39 1004
Belt Kacper Świecie 18-29 1091
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 1052
Bienenda Piotr Olsztyn 30-39 -
Blokus Przemysław Wejherowo 18-29 -
Bluj Mikołaj Gdynia 18-29 1011
Bogdziewicz Michał Gdańsk 40-49 1030
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 1079
Brunke Leszek Gdańsk 50-59 1022
Brzeziński Artur Lębork 30-39 1083
Chudzyński Karol Szubin 40-49 -
Ciechacki Robert Gdańsk 40-49 -
Ciesielski Witold Gdańsk 40-49 -
Cyman Tomasz Kosakowo 18-29 1085
Cyra Jarosław Kościerzyna 40-49 1067
Czaiński Michal Straszyn 18-29 1096
Ćwik Damian Gdynia 30-39 1025
Derheld Łukasz Gdynia 30-39 -
Dmochewicz Paweł Gdańsk 18-29 1021
Ebertowski Przemyslaw Rybno 30-39 -
Falkowski Michał Malbork 40-49 1001
Farion Paweł Bydgoszcz 30-39 1095
Felkner Ryszard Chłapowo 50-59 1039
Frydrychowicz Jacek Gdańsk 30-39 1050
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 1009
Glaas Bartłomiej Gdańsk 30-39 1062
Gogulski Grzegorz Toruń 40-49 1057
Goliński Mariusz Gdynia 50-59 1073
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 1070
Górski Maciej Lębork 30-39 1084
Gruszecki Damian Gdańsk 30-39 1075
Gurba Krystian Elbląg 30-39 1055
Haładyn Rafał Goszczyno 30-39 1040
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 1063
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 1006
Jozwik Andrzej Gdynia 18-29 -
Kabaciński Tomasz Wronki 30-39 1054
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 40-49 -
Kasprzak Radosałw Gdynia 40-49 1051
Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 18-29 1041
Kotarski Jacek Gdańsk 50-59 1103
Kowal Borys Wejherowo 40-49 -
Krause Maciej Mosty 30-39 1104
Kreft Damian Wejherowo 30-39 -
Król Robert Gdańsk 40-49 -
Krzywy Krzysztof Gdańsk 30-39 1069
Kulesza Jacek Gdynia 40-49 -
Kupczyk Tomasz Bydgoszcz 30-39 -
Leśniewski Marek Gdańsk 40-49 1034
Lewandowski Paweł Gdynia 30-39 1031
Lewicki Łukasz Brodnica 30-39 1035
Łukasik Artur Gdynia 50-59 1023
Majkowski Daniel Gdynia 30-39 1010
Mazur Michał Gdańsk 30-39 1017
Mielewczyk Artur Warszawa 30-39 1089
Migowski Łukasz Piechcin 30-39 1080
Moskalewicz Mikołaj Gdynia 30-39 1068
Mrozowski Michal Gdynia 30-39 1078
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 1074
Muzyczuk Adam Gdynia 40-49 -
Niski Paweł Gdańsk 30-39 1056
Osełkowski Tomasz Olsztyn 30-39 -
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-49 1090
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 1049
Pawlak Radosław Bydgoszcz 40-49 1093
Prusinowski Bernard Gdynia 18-29 1005
Przybysz Piotr Gdynia 50-59 1037
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 1087
Rodziński Damian Słupsk 30-39 -
Rogalski Radosław Bydgoszcz 30-39 -
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 1076
Różański Michał Gdańsk 18-29 1045
Rutkowski Robert Brzeziny 50-59 1016
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 1013
Seńko Piotr Malbork 30-39 -
Sieniek Łukasz Brodnica Górna 18-29 1038
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 1053
Sieroński Marcin Gdynia 30-39 1094
Siteń Krystian Gdańsk 18-29 1082
Skwarczak Mariusz Gdynia 30-39 -
Sobek Andrzej Łochowo 30-39 -
Socha Roman Wejherowo 40-49 1088
Solarski Jakub Gdańsk 30-39 1098
Stapf Tomasz Łysomice 40-49 1043
Stolp Wojtek Chojnice 40-49 1019
Suchomski Marcin Świecie 30-39 -
Suś Arkadiusz Bydgoszcz 40-49 1092
Szerla Tomasz Gościcino 40-49 1047
Szturo Rafał Lubicz Górny 40-49 1061
Szubert Jan Gdańsk 40-49 -
Szymański Artur Gdańsk 40-49 1014
Szymków Sławek Straszyn 40-49 1008
Tomaszewski Leszek Elbląg 50-59 -
Trapp Michał Gdańsk 30-39 1048
Trzopek Grzegorz Świecie 30-39 1097
Tymiński Tomasz Gdańsk Kowale 40-49 1077
Waśkiewicz Jarosław Gdańsk 30-39 1018
Wawrzyniak Marcin Gdynia 40-49 1066
Welerowicz Tomasz Gdańsk 30-39 1101
Wiśniewski Dariusz Gdynia 50-59 1024
Witke Mateusz Miechucino 18-29 1064
Wojciszke Wojciech Gdansk 30-39 -
Wolny Bartłomiej Gdańsk 30-39 1065
Wróblewska Anna Wejherowo 18-29 1099
Wydrowska Elżbieta Gdańsk 30-39 1072
Wyżlic Michał Lubawa 30-39 -
Zabrocka Aleksandra Kościerzyna 30-39 1071
Zielonka Maciej Sopot 30-39 -
Złomańczuk Michał Straszyn 30-39 1060
Żuchliński Adam Suchy Dwór 50-59 1003
Żukotyński Tomir Grupa 40-49 1002
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon