Garmin MTB Series Wejherowo 2017 - dystans Maxi - wyniki

2017-09-24 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-11km 11-28km 28-39km 39-56km Czas końcowy Strata
1 1116 Derheld Łukasz EDF Trek Gdynia M30 1 1 00:24:17 (5)00:37:31 (1)00:25:08 (4)00:37:57 (1) 02:04:53
2 1069 Krzywy Krzysztof NEXUS Team M30 2 2 00:24:16 (3)00:37:35 (6)00:25:05 (1)00:38:23 (4) 02:05:19 00:00:26
3 1044 Banach Bartosz TORUS - APTEKA GEMINI Gdańsk M30 3 4 00:24:17 (6)00:37:32 (2)00:25:09 (5)00:38:22 (2) 02:05:19 00:00:26
4 1030 Bogdziewicz Michał APTEKA Gemini M40 1 3 00:24:15 (1)00:37:35 (5)00:25:06 (2)00:38:24 (5) 02:05:19 00:00:26
5 1117 Ebertowski Przemyslaw KING OSCAR GNIEWINO M30 4 5 00:24:15 (2)00:37:36 (7)00:25:08 (3)00:38:22 (3) 02:05:21 00:00:28
6 1106 Blokus Przemysław Ta ko team M18 1 6 00:24:18 (7)00:37:33 (3)00:25:28 (6)00:38:28 (6) 02:05:46 00:00:53
7 1027 Banach Robert BST M30 5 7 00:24:16 (4)00:37:34 (4)00:25:30 (7)00:38:39 (7) 02:05:58 00:01:05
8 1070 Gołębicki Paweł Torus Team M30 6 8 00:24:49 (10)00:38:27 (10)00:26:08 (8)00:39:27 (11) 02:08:50 00:03:57
9 1061 Szturo Rafał SISU OWB Team M40 2 9 00:24:50 (11)00:38:26 (8)00:26:08 (9)00:39:26 (10) 02:08:50 00:03:57
10 1045 Różański Michał Garmin 24 BCT Gdynia M18 2 10 00:24:48 (9)00:38:27 (9)00:26:08 (10)00:39:32 (13) 02:08:55 00:04:02
11 1080 Migowski Łukasz SISU-OWB team SISU-OWB team M30 7 12 00:25:36 (15)00:38:42 (11)00:26:53 (13)00:39:20 (9) 02:10:31 00:05:38
12 1041 Kołodzik Grzegorz KLIF MTB Team Porta KMI Poland M18 3 11 00:25:35 (14)00:38:43 (13)00:26:53 (14)00:39:20 (8) 02:10:31 00:05:38
13 1091 Belt Kacper MTB Eldar Świecie KICATY MADAFAKA M18 4 13 00:25:37 (16)00:38:45 (14)00:26:48 (11)00:39:28 (12) 02:10:39 00:05:46
14 1073 Goliński Mariusz EDF Trek Gdynia M50 1 14 00:25:35 (13)00:38:48 (15)00:26:50 (12)00:40:01 (14) 02:11:14 00:06:21
15 1010 Majkowski Daniel FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 8 15 00:24:48 (8)00:42:27 (37)00:26:58 (15)00:41:30 (16) 02:15:43 00:10:50
16 1022 Brunke Leszek M50 2 16 00:26:58 (22)00:40:29 (18)00:27:36 (16)00:41:07 (15) 02:16:10 00:11:17
17 1111 Radny Dariusz 4MMOL Clinic M40 3 18 00:26:11 (20)00:40:29 (19)00:28:27 (22)00:41:50 (17) 02:16:57 00:12:04
18 1035 Lewicki Łukasz KKS Masters Brodnica M30 9 17 00:26:10 (18)00:40:33 (22)00:28:23 (20)00:41:51 (19) 02:16:57 00:12:04
19 1062 Glaas Bartłomiej NEXUS Team M30 10 19 00:26:09 (17)00:40:33 (21)00:28:23 (21)00:41:53 (20) 02:16:59 00:12:06
20 1113 Suchomski Marcin Mtb Eldar Świecie M30 11 20 00:27:38 (33)00:40:46 (23)00:28:14 (18)00:42:46 (24) 02:19:23 00:14:30
21 1063 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 5 21 00:26:58 (21)00:40:28 (17)00:27:38 (17)00:44:28 (36) 02:19:32 00:14:39
22 1093 Pawlak Radosław Sport Serwis Team Bydgoszcz M40 4 22 00:27:34 (31)00:40:49 (25)00:28:15 (19)00:42:57 (26) 02:19:35 00:14:42
23 1087 Rapciak Rafał GK STG M40 5 23 00:27:19 (29)00:40:46 (24)00:28:51 (26)00:42:52 (25) 02:19:48 00:14:55
24 1012 Akifyev Sergey MTB1.RU FUJITSU M30 12 24 00:27:52 (36)00:41:30 (27)00:29:00 (28)00:42:28 (22) 02:20:50 00:15:57
25 1097 Trzopek Grzegorz Klub Kolarski Wda Świecie M30 13 25 00:27:48 (35)00:42:01 (33)00:28:51 (25)00:42:18 (21) 02:20:58 00:16:05
26 1084 Górski Maciej KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 14 26 00:27:16 (28)00:41:14 (26)00:28:39 (23)00:44:12 (35) 02:21:21 00:16:28
27 1051 Kasprzak Radosałw M40 6 27 00:28:20 (41)00:42:05 (35)00:29:14 (32)00:41:51 (18) 02:21:29 00:16:36
28 1114 Koniuszewski Piotr WINAAR Cycling OldSchool MTB Gdańsk M18 6 28 00:27:14 (26)00:41:55 (32)00:29:02 (29)00:43:54 (32) 02:22:04 00:17:11
29 1115 Malinkiewicz Rita CST MTB Team K18 1 1 00:27:55 (37)00:41:35 (28)00:28:39 (24)00:43:56 (33) 02:22:06 00:17:13
30 1011 Bluj Mikołaj VO2max MTB Team M18 7 29 00:27:04 (23)00:40:27 (16)00:29:23 (34)00:45:13 (40) 02:22:07 00:17:14
31 1089 Mielewczyk Artur Bike4Life M30 15 30 00:27:16 (27)00:41:41 (30)00:29:08 (30)00:44:04 (34) 02:22:08 00:17:15
32 1076 Romanowski Mateusz GK STG M18 8 31 00:27:34 (32)00:41:38 (29)00:29:25 (35)00:43:48 (31) 02:22:25 00:17:32
33 1103 Kotarski Jacek M50 3 32 00:27:40 (34)00:42:38 (40)00:29:19 (33)00:43:04 (29) 02:22:41 00:17:48
34 1001 Falkowski Michał M40 7 33 00:28:49 (49)00:42:08 (36)00:28:51 (27)00:43:01 (27) 02:22:49 00:17:56
35 1083 Brzeziński Artur KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 16 34 00:27:26 (30)00:42:04 (34)00:30:10 (38)00:43:19 (30) 02:23:00 00:18:07
36 1019 Stolp Wojtek team MTB CHOJNICE M40 8 35 00:28:47 (48)00:42:37 (39)00:29:13 (31)00:43:02 (28) 02:23:40 00:18:47
37 1088 Socha Roman norda active team nypel rowery M40 9 36 00:27:14 (25)00:41:53 (31)00:30:04 (37)00:44:29 (37) 02:23:41 00:18:48
38 1094 Sieroński Marcin FTI Racing Team M30 17 37 00:28:09 (39)00:42:44 (41)00:30:11 (39)00:42:40 (23) 02:23:43 00:18:50
39 1050 Frydrychowicz Jacek XTrack.com Monitoring Systems M30 18 38 00:26:11 (19)00:40:32 (20)00:30:13 (40)00:47:42 (53) 02:24:37 00:19:44
40 1047 Szerla Tomasz M40 10 39 00:28:18 (40)00:42:59 (44)00:29:36 (36)00:44:52 (38) 02:25:46 00:20:53
41 1110 Łysek Katarzyna K30 1 2 00:28:38 (46)00:42:53 (43)00:30:18 (41)00:44:55 (39) 02:26:44 00:21:51
42 1085 Cyman Tomasz CMN M18 9 40 00:27:59 (38)00:42:32 (38)00:31:48 (45)00:46:35 (46) 02:28:55 00:24:02
43 1098 Solarski Jakub M30 19 41 00:28:34 (45)00:42:51 (42)00:30:37 (42)00:46:54 (48) 02:28:56 00:24:03
44 1109 Wydarty Emil elkapitano.pl M30 20 42 00:28:51 (50)00:43:52 (48)00:32:27 (52)00:45:46 (41) 02:30:56 00:26:03
45 1052 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 11 43 00:28:47 (47)00:43:48 (46)00:32:20 (50)00:47:09 (50) 02:32:04 00:27:11
46 1024 Wiśniewski Dariusz M50 4 44 00:29:35 (52)00:44:06 (49)00:32:08 (48)00:46:17 (44) 02:32:05 00:27:12
47 1023 Łukasik Artur M50 5 45 00:29:51 (58)00:44:12 (51)00:32:18 (49)00:45:48 (42) 02:32:10 00:27:17
48 1060 Złomańczuk Michał Straszyn M30 21 46 00:29:59 (60)00:44:41 (54)00:31:56 (46)00:45:53 (43) 02:32:29 00:27:36
49 1006 Jakusz Przemysław Norda Active Team M30 22 47 00:29:48 (56)00:43:52 (47)00:32:02 (47)00:47:07 (49) 02:32:49 00:27:56
50 1053 Sienkiewicz Patryk Dream Tri Team M40 12 48 00:30:03 (63)00:43:46 (45)00:33:08 (57)00:46:47 (47) 02:33:44 00:28:51
51 1037 Przybysz Piotr Gdynia M50 6 49 00:29:45 (54)00:44:13 (52)00:32:26 (51)00:47:27 (52) 02:33:50 00:28:57
52 1074 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 23 50 00:28:32 (44)00:44:16 (53)00:31:28 (44)00:50:17 (62) 02:34:33 00:29:40
53 1025 Ćwik Damian M30 24 51 00:31:03 (68)00:46:06 (60)00:31:26 (43)00:47:18 (51) 02:35:53 00:31:00
54 1049 Patoka Agnieszka EDF Trek Gdynia K18 2 3 00:29:50 (57)00:46:06 (61)00:33:52 (60)00:46:22 (45) 02:36:09 00:31:16
55 1009 Gąsiorowski Leszek M50 7 52 00:29:51 (59)00:45:55 (59)00:32:53 (55)00:48:51 (56) 02:37:30 00:32:37
56 1048 Trapp Michał M30 25 53 00:29:45 (55)00:44:59 (55)00:33:05 (56)00:49:46 (60) 02:37:36 00:32:43
57 1066 Wawrzyniak Marcin Klub Sportowy "ISKRA" przy AMW M40 13 54 00:30:02 (62)00:45:53 (57)00:32:43 (54)00:49:44 (59) 02:38:22 00:33:29
58 1082 Siteń Krystian M18 10 55 00:30:00 (61)00:45:54 (58)00:32:42 (53)00:49:46 (61) 02:38:22 00:33:29
59 1038 Sieniek Łukasz SELA BIKE Kaszuby M18 11 56 00:28:54 (51)00:44:08 (50)00:34:04 (62)00:51:28 (68) 02:38:33 00:33:40
60 1101 Welerowicz Tomasz Polpharma BikeTeam M30 26 57 00:31:31 (71)00:46:09 (62)00:33:20 (58)00:47:54 (54) 02:38:53 00:34:00
61 1104 Krause Maciej Norda Active Team Spartan Jaworowe Wzgórze sp. z o.o. M30 27 58 00:29:41 (53)00:47:05 (65)00:33:57 (61)00:49:12 (57) 02:39:56 00:35:03
62 1016 Rutkowski Robert DOMAX Racing Team M50 8 59 00:31:01 (67)00:46:54 (64)00:34:05 (63)00:50:49 (63) 02:42:49 00:37:56
63 1071 Zabrocka Aleksandra MLKS BASZTA BYTÓW K30 2 4 00:30:55 (66)00:48:01 (68)00:34:46 (65)00:49:38 (58) 02:43:21 00:38:28
64 1039 Felkner Ryszard KLIF MTB Team M50 9 60 00:31:33 (72)00:46:30 (63)00:34:12 (64)00:52:15 (71) 02:44:31 00:39:38
65 1096 Czaiński Michal M18 12 61 00:34:15 (84)00:48:50 (73)00:33:30 (59)00:48:02 (55) 02:44:37 00:39:44
66 1112 Rogalski Radosław Professional HR / CB163 Professional HR M30 28 62 00:32:12 (75)00:47:19 (66)00:35:11 (66)00:51:10 (64) 02:45:53 00:41:00
67 1090 Pankowski Tomasz BALTIC-STAR M40 14 63 00:31:45 (74)00:47:57 (67)00:35:13 (67)00:51:22 (67) 02:46:17 00:41:24
68 1004 Bejm Joanna K30 3 5 00:31:22 (69)00:48:06 (69)00:35:39 (69)00:51:20 (66) 02:46:27 00:41:34
69 1043 Stapf Tomasz GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy M40 15 64 00:31:29 (70)00:48:18 (70)00:35:44 (70)00:53:05 (73) 02:48:35 00:43:42
70 1014 Szymański Artur LOTOS Running Team M40 16 65 00:32:29 (78)00:49:33 (76)00:35:18 (68)00:51:20 (65) 02:48:39 00:43:46
71 1079 Bońkowski Jarosław MH Automatyka M50 10 66 00:32:25 (77)00:48:39 (72)00:36:00 (72)00:51:35 (69) 02:48:40 00:43:47
72 1013 Sadowski Piotr Lotos Running Team M30 29 67 00:30:52 (65)00:48:19 (71)00:35:47 (71)00:54:08 (74) 02:49:06 00:44:13
73 1018 Waśkiewicz Jarosław SZEFUŃCIO SRALPE POLSKA M30 30 68 00:30:40 (64)00:45:15 (56)00:37:52 (76)00:55:49 (77) 02:49:35 00:44:42
74 1078 Mrozowski Michal M30 31 69 00:33:08 (81)00:48:58 (74)00:37:09 (75)00:51:55 (70) 02:51:10 00:46:17
75 1057 Gogulski Grzegorz Toruń M40 17 70 00:33:25 (83)00:49:45 (78)00:36:10 (73)00:52:42 (72) 02:52:02 00:47:09
76 1008 Szymków Sławek Torus Triathlon Team M40 18 71 00:32:36 (79)00:49:08 (75)00:36:12 (74)00:55:45 (76) 02:53:42 00:48:49
77 1105 Mrzygłocki Bernard M40 19 72 00:32:47 (80)00:49:35 (77)00:38:45 (78)00:56:04 (78) 02:57:12 00:52:19
78 1017 Mazur Michał M30 32 73 00:33:12 (82)00:51:22 (81)00:37:57 (77)00:57:46 (80) 03:00:17 00:55:24
79 1034 Leśniewski Marek M40 20 74 00:32:22 (76)00:50:22 (80)00:40:08 (81)00:58:17 (81) 03:01:09 00:56:16
80 1099 Wróblewska Anna Grupa Rowerowa 3miasto K18 3 6 00:35:08 (86)00:52:00 (82)00:39:44 (80)00:55:25 (75) 03:02:17 00:57:24
81 1077 Tymiński Tomasz M40 21 75 00:36:35 (89)00:52:14 (83)00:39:14 (79)00:56:27 (79) 03:04:30 00:59:37
82 1031 Lewandowski Paweł DUBTREK M30 33 76 00:34:49 (85)00:52:33 (84)00:41:30 (82)01:03:33 (82) 03:12:24 01:07:31
83 1054 Kabaciński Tomasz Wroniecki Klub Biegacza M30 34 77 00:35:52 (88)01:01:09 (85) 03:31:46 01:26:53
84 1064 Witke Mateusz Intel Technology Poland M18 00:35:12 (87) DNF
85 1107 Muzyczuk Adam M40 00:27:08 (24) DNF
86 1002 Żukotyński Tomir Across the river M40 00:28:31 (43)00:49:46 (79) DNF
87 1067 Cyra Jarosław MLKS BASZTA BYTÓW M40 00:31:43 (73) DNF
88 1056 Niski Paweł SmartFinance M30 DNF
89 1068 Moskalewicz Mikołaj M30 00:28:23 (42) DNF
90 1118 Jozwik Andrzej EDF Trek Gdynia M18 00:25:34 (12)00:38:43 (12) DNF
91 1003 Żuchliński Adam Żuchliński Bike-Shop Team M50 DNS
92 1005 Prusinowski Bernard UPC Polska M18 DNS
93 1021 Dmochewicz Paweł Eye of the tiger Mecenas sportu Noemi Ostrowska M18 DNS
94 1040 Haładyn Rafał KLIF MTB Team M30 DNS
95 1055 Gurba Krystian UNIPRO-BUD ELBLĄG M30 DNS
96 1065 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M30 DNS
97 1092 Suś Arkadiusz Bydzia Power Bike Team M40 DNS
98 1095 Farion Paweł Orłów racing team rowertour.com M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon