Garmin MTB Series Rumia 2017 - dystans Maxi - wyniki

2017-10-08 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-19km 19-46km 46-54km Czas końcowy Strata
1 1044 Banach Bartosz TORUS - APTEKA GEMINI Gdańsk M30 1 1 00:51:02 (1)01:13:40 (2)00:19:43 (1) 02:24:25
2 1030 Bogdziewicz Michał APTEKA Gemini M40 1 2 00:51:22 (3)01:13:20 (1)00:19:57 (2) 02:24:40 00:00:15
3 1069 Krzywy Krzysztof NEXUS Team M30 2 3 00:51:20 (2)01:15:09 (3)00:20:52 (5) 02:27:21 00:02:56
4 1027 Banach Robert BST M30 3 4 00:52:27 (4)01:17:43 (4)00:21:55 (9) 02:32:04 00:07:39
5 1010 Majkowski Daniel FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 4 5 00:55:54 (8)01:19:11 (6)00:20:30 (3) 02:35:35 00:11:10
6 1124 Czapliński Jan Komobike Scott M30 5 6 00:55:55 (9)01:19:10 (5)00:20:31 (4) 02:35:35 00:11:10
7 1138 Truszczyński Piotr Komobike Scott M30 6 7 00:55:49 (7)01:19:43 (7)00:21:15 (6) 02:36:46 00:12:21
8 1091 Belt Kacper MTB Eldar Świecie KICATY MADAFAKA M18 1 8 00:57:16 (13)01:20:06 (8)00:21:55 (8) 02:39:17 00:14:52
9 1045 Różański Michał Garmin 24 BCT Gdynia M18 2 9 00:56:54 (10)01:22:43 (9)00:21:39 (7) 02:41:16 00:16:51
10 1080 Migowski Łukasz SISU-OWB team SISU-OWB team M30 7 10 00:56:56 (12)01:23:30 (10)00:21:55 (10) 02:42:20 00:17:55
11 1061 Szturo Rafał SISU OWB Team M40 2 11 00:56:56 (11)01:23:35 (11)00:22:29 (12) 02:43:00 00:18:35
12 1073 Goliński Mariusz EDF Trek Gdynia M50 1 12 01:00:10 (16)01:24:31 (12)00:23:33 (14) 02:48:13 00:23:48
13 1070 Gołębicki Paweł Torus Team M30 8 13 00:57:25 (14)01:30:34 (18)00:22:24 (11) 02:50:23 00:25:58
14 1062 Glaas Bartłomiej NEXUS Team M30 9 14 01:00:10 (18)01:27:04 (13)00:23:46 (17) 02:51:00 00:26:35
15 1136 Zastawny Krzysztof 1990 M18 3 15 01:01:51 (22)01:27:37 (14)00:23:45 (15) 02:53:13 00:28:48
16 1111 Radny Dariusz 4MMOL Clinic M40 3 16 01:00:10 (17)01:28:31 (16)00:24:36 (27) 02:53:17 00:28:52
17 1063 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 4 17 01:01:36 (20)01:27:40 (15)00:24:33 (25) 02:53:49 00:29:24
18 1050 Frydrychowicz Jacek XTrack.com Monitoring Systems M30 10 18 01:00:49 (19)01:29:40 (17)00:24:19 (20) 02:54:48 00:30:23
19 1012 Akifyev Sergey MTB1.RU FUJITSU M30 11 19 01:02:40 (23)01:32:02 (20)00:24:19 (21) 02:59:01 00:34:36
20 1113 Suchomski Marcin Mtb Eldar Świecie M30 12 20 01:03:23 (26)01:32:21 (21)00:23:46 (16) 02:59:31 00:35:06
21 1076 Romanowski Mateusz GK STG M18 5 21 01:03:52 (29)01:32:33 (24)00:23:53 (18) 03:00:18 00:35:53
22 1051 Kasprzak Radosałw M40 4 22 01:03:04 (25)01:33:17 (27)00:24:30 (24) 03:00:51 00:36:26
23 1192 Suś Arkadiusz Bydzia Power Bike Team M40 5 23 01:03:51 (28)01:33:21 (28)00:24:27 (23) 03:01:39 00:37:14
24 1022 Brunke Leszek M50 2 24 01:04:57 (34)01:32:28 (22)00:24:21 (22) 03:01:46 00:37:21
25 1084 Górski Maciej KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 13 25 01:04:51 (32)01:32:31 (23)00:24:35 (26) 03:01:57 00:37:32
26 1131 Hanke Mateusz RENAULT TEAM M18 6 26 00:59:18 (15)01:37:32 (40)00:25:07 (30) 03:01:58 00:37:33
27 1097 Trzopek Grzegorz Klub Kolarski Wda Świecie M30 14 27 01:03:51 (27)01:34:01 (31)00:24:41 (28) 03:02:33 00:38:08
28 1089 Mielewczyk Artur Bike4Life M30 15 28 01:05:32 (36)01:32:46 (26)00:24:18 (19) 03:02:36 00:38:11
29 1115 Malinkiewicz Rita CST MTB Team K18 1 1 01:05:40 (38)01:33:47 (29)00:23:12 (13) 03:02:39 00:38:14
30 1001 Falkowski Michał M40 6 29 01:03:53 (30)01:34:10 (32)00:25:21 (33) 03:03:25 00:39:00
31 1093 Pawlak Radosław Sport Serwis Team Bydgoszcz M40 7 30 01:04:51 (31)01:34:33 (33)00:24:44 (29) 03:04:08 00:39:43
32 1071 Zabrocka Aleksandra MLKS BASZTA BYTÓW K30 1 2 01:06:49 (42)01:32:36 (25)00:25:19 (32) 03:04:44 00:40:19
33 1088 Socha Roman norda active team nypel rowery M40 8 31 01:04:53 (33)01:33:51 (30)00:26:02 (37) 03:04:46 00:40:21
34 1083 Brzeziński Artur KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 16 32 01:04:57 (35)01:35:05 (35)00:25:36 (35) 03:05:38 00:41:13
35 1040 Haładyn Rafał KLIF MTB Team M30 17 33 01:02:55 (24)01:36:07 (38)00:26:39 (42) 03:05:41 00:41:16
36 1074 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 18 34 01:09:43 (54)01:31:33 (19)00:25:18 (31) 03:06:34 00:42:09
37 1110 Łysek Katarzyna K30 2 3 01:07:39 (44)01:34:52 (34)00:25:25 (34) 03:07:56 00:43:31
38 1047 Szerla Tomasz M40 9 35 01:05:33 (37)01:35:42 (37)00:26:49 (43) 03:08:04 00:43:39
39 1085 Cyman Tomasz CMN M18 7 36 01:06:41 (41)01:36:48 (39)00:25:36 (36) 03:09:05 00:44:40
40 1060 Złomańczuk Michał Straszyn M30 19 37 01:06:53 (43)01:35:38 (36)00:26:34 (40) 03:09:06 00:44:41
41 1094 Sieroński Marcin FTI Racing Team M30 20 38 01:05:52 (40)01:38:18 (41)00:26:35 (41) 03:10:44 00:46:19
42 1002 Żukotyński Tomir Across the river M40 10 39 01:07:52 (46)01:39:01 (43)00:26:07 (38) 03:13:01 00:48:36
43 1056 Niski Paweł SmartFinance M30 21 40 01:07:54 (47)01:38:59 (42)00:27:02 (46) 03:13:54 00:49:29
44 1098 Solarski Jakub M30 22 41 01:05:49 (39)01:41:43 (48)00:27:11 (47) 03:14:42 00:50:17
45 1019 Stolp Wojtek team MTB CHOJNICE M40 11 42 01:08:09 (48)01:39:22 (44)00:28:17 (50) 03:15:47 00:51:22
46 1052 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 12 43 01:09:14 (52)01:40:32 (45)00:26:24 (39) 03:16:10 00:51:45
47 1023 Łukasik Artur M50 3 44 01:09:23 (53)01:40:54 (47)00:27:29 (48) 03:17:45 00:53:20
48 1014 Szymański Artur LOTOS Running Team M40 13 45 01:10:28 (55)01:42:00 (49)00:26:59 (45) 03:19:27 00:55:02
49 1053 Sienkiewicz Patryk Dream Tri Team M40 14 46 01:12:31 (62)01:40:37 (46)00:27:48 (49) 03:20:56 00:56:31
50 1024 Wiśniewski Dariusz M50 4 47 01:11:31 (57)01:44:11 (50)00:28:30 (52) 03:24:12 00:59:47
51 1101 Welerowicz Tomasz Polpharma BikeTeam M30 23 48 01:10:46 (56)01:46:16 (52)00:28:17 (51) 03:25:19 01:00:54
52 1037 Przybysz Piotr Gdynia M50 5 49 01:11:33 (58)01:46:20 (53)00:29:01 (55) 03:26:55 01:02:30
53 1121 Jarząbek Bartłomiej GardenFlora MTB Team M30 24 50 01:13:32 (64)01:46:38 (54)00:26:54 (44) 03:27:05 01:02:40
54 1036 Kokosza Radosław Bike Concept Offroad Triathlon M30 25 51 01:14:15 (66)01:44:52 (51)00:28:32 (53) 03:27:39 01:03:14
55 1066 Wawrzyniak Marcin Klub Sportowy "ISKRA" przy AMW M40 15 52 01:12:17 (60)01:49:52 (57)00:30:11 (62) 03:32:20 01:07:55
56 1025 Ćwik Damian M30 26 53 01:12:22 (61)01:48:07 (55)00:32:15 (67) 03:32:44 01:08:19
57 1006 Jakusz Przemysław Norda Active Team M30 27 54 01:13:01 (63)01:50:05 (58)00:29:51 (60) 03:32:57 01:08:32
58 1133 Wojciechowski Wojciech M18 8 55 01:15:02 (67)01:48:34 (56)00:30:12 (63) 03:33:49 01:09:24
59 1135 Wawrzyniak Marek M40 16 56 01:13:50 (65)01:50:06 (59)00:30:54 (65) 03:34:50 01:10:25
60 1075 Gruszecki Damian Dream Tri Team M30 28 57 01:11:59 (59)01:54:22 (65)00:29:13 (56) 03:35:33 01:11:08
61 1009 Gąsiorowski Leszek M50 6 58 01:15:21 (68)01:52:08 (61)00:29:52 (61) 03:37:20 01:12:55
62 1096 Czaiński Michal M18 9 59 01:17:35 (75)01:50:58 (60)00:29:31 (58) 03:38:05 01:13:40
63 1127 Maćkowiak Piotr M40 17 60 01:16:15 (71)01:52:54 (64)00:29:20 (57) 03:38:28 01:14:03
64 1016 Rutkowski Robert DOMAX Racing Team M50 7 61 01:15:40 (70)01:52:35 (62)00:31:19 (66) 03:39:34 01:15:09
65 1004 Bejm Joanna K30 3 4 01:17:43 (76)01:52:41 (63)00:29:39 (59) 03:40:03 01:15:38
66 1013 Sadowski Piotr Lotos Running Team M30 29 62 01:07:48 (45)02:08:17 (71)00:28:33 (54) 03:44:38 01:20:13
67 1134 Pellowski Grzegorz PELLOWSKI TEAM GDAŃSK M60 1 63 01:17:20 (73)01:58:10 (66)00:32:51 (69) 03:48:22 01:23:57
68 5 Mrozowski Michal M30 30 64 01:20:44 (79)02:02:17 (67)00:30:36 (64) 03:53:37 01:29:12
69 1008 Szymków Sławek Torus Triathlon Team M40 18 65 01:15:22 (69)02:03:39 (68)00:39:08 (72) 03:58:09 01:33:44
70 1057 Gogulski Grzegorz Toruń M40 19 66 01:20:54 (80)02:04:30 (69)00:33:23 (70) 03:58:47 01:34:22
71 1079 Bońkowski Jarosław MH Automatyka M50 8 67 01:25:43 (82)02:04:46 (70)00:35:32 (71) 04:06:01 01:41:36
72 1054 Kabaciński Tomasz Wroniecki Klub Biegacza M30 31 68 01:23:47 (81)02:19:20 (72)00:32:27 (68) 04:15:34 01:51:09
73 1003 Żuchliński Adam Żuchliński Bike-Shop Team M50 DNS
74 1005 Prusinowski Bernard UPC Polska M18 DNS
75 1011 Bluj Mikołaj VO2max MTB Team M18 01:09:09 (51) DNF
76 1017 Mazur Michał M30 DNS
77 1018 Waśkiewicz Jarosław SZEFUŃCIO SRALPE POLSKA M30 DNS
78 1031 Lewandowski Paweł DUBTREK M30 01:19:08 (77) DNF
79 1032 Laskowski Leszek Biegnę za Anię M30 01:38:31 (84) DNF
80 1038 Sieniek Łukasz SELA BIKE Kaszuby M18 01:35:51 (83) DNF
81 1039 Felkner Ryszard KLIF MTB Team M50 DNS
82 1041 Kołodzik Grzegorz KLIF MTB Team Porta KMI Poland M18 01:08:17 (49) DNF
83 1048 Trapp Michał M30 DNS
84 1049 Patoka Agnieszka EDF Trek Gdynia K18 DNS
85 1055 Gurba Krystian UNIPRO-BUD ELBLĄG M30 DNS
86 1065 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M30 01:17:11 (72) DNF
87 1067 Cyra Jarosław MLKS BASZTA BYTÓW M40 DNS
88 1077 Tymiński Tomasz M40 DNS
89 1082 Siteń Krystian M18 01:17:30 (74) DNF
90 1087 Rapciak Rafał GK STG M40 DNS
91 1095 Farion Paweł Orłów racing team rowertour.com M30 DNS
92 1105 Mrzygłocki Bernard M40 DNS
93 1116 Derheld Łukasz EDF Trek Gdynia M30 00:55:32 (6) DNF
94 1117 Ebertowski Przemyslaw KING OSCAR GNIEWINO M30 00:53:27 (5) DNF
95 1119 Kierepa Jacek M40 DNS
96 1129 Wojciechowski Sławomir EDF Trek Gdynia M30 01:01:48 (21) DNF
97 1132 Rogowski Leszek Oprychy Team M40 01:20:29 (78) DNF
98 1137 Leśniak Maciej Jumpcity M18 01:08:19 (50) DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon