Malbork Kids 2018 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamów Sylwia Bielsko Biała 8-9 1131
Ajtel Amanda Gdansk 10-11 1135
Barczak Paweł Gruszczyn 10-11 1110
Bąk Kamil Ośno Lubuskie 8-9 1145
Bednarek Samuel Tczew 10-11 1128
Biedrzycki Remigiusz Elbląg 8-9 1130
Boniecka Karolina Piaseczno 10-11 1168
Chrzan Paweł Szczecin 10-11 1103
Czajkowski Stanisław Konstancin-Jeziorna 10-11 1152
Dominikowski Cyprian Świdnica 8-9 1133
Dorobek Franciszek Malbork 8-9 1137
Dubiel Liliana Gdańsk 8-9 1176
Dudaniec Igor Gdańsk 10-11 1138
Dwojak Franciszek Przeźmierowo 10-11 1153
Dylert Filip Malbork 8-9 1144
Dzik Ksawery Elblag 8-9 1113
Folwarska Helena Gdańsk 8-9 1121
Folwarska Zofia Gdańsk 10-11 1120
Gorbunchikova Milana Nieznane 10-11 1175
Grędziński Kacper Szczecin 10-11 1139
Hornik Aleksander Wodzisław 8-9 1109
Hornik Szymon Wodzisław 10-11 1108
Jabłoński Dominik Elbląg 8-9 1117
Jurewicz Błażej Elblag 8-9 1150
Kaca Emilia Susz 10-11 1141
Kamiński Filip Pasłęk 8-9 1172
Kiraga Julia Gronowo Górne 8-9 1116
Klimkowski Samuel Malbork 10-11 1151
Komejko Michal Wysoka 10-11 1101
Kopciewski Bartosz Warszawa 10-11 1169
Kotas Urszula Wrocław 8-9 1125
Koziara Aleks Gdańsk 8-9 1111
Kozubek Zofia Wrocław 10-11 1106
Lenz Adam Warszawa 8-9 1119
Łaskarzewski Oliwier Malbork 8-9 1174
Łukiewicz Bartosz Elbląg 8-9 1112
Macur Milena Gdańsk 8-9 1127
Majczak Lena Warszawa 10-11 1123
Majczak Tymon Warszawa 8-9 1124
Marcinkowska Ida Tyniec Mały 10-11 1114
Michalewska Amelia Olszowice 8-9 1148
Nieć Maksymilian Rybojedzko 8-9 1105
Owerczuk Nikodem Gdańsk 10-11 1142
Pachla Franciszek Warszawa 8-9 1159
Pawłoski Kacper Elbląg 8-9 1115
Pawłowska Julia Braniewo 10-11 1129
Pernach Krzysztof Elbląg 8-9 1136
Płatek Olaf Ełk 10-11 1147
Płotka Dawid Koszalin 10-11 1107
Robel Alan Warszawa 10-11 1163
Robel Jan Warszawa 10-11 1164
Robel Mia Warszawa 8-9 1162
Rybarczyk Julian Warszawa 10-11 1122
Sakowski Julian Wrocław 10-11 1140
Sidor Stasiek Warszawa 10-11 1104
Sieczka Zuzanna Gdynia 10-11 1171
Sielicki Hubert Elbląg 10-11 1102
Sitkowski Tymoteusz Opole 8-9 1149
Skowroński Leonard Hornówek 10-11 1118
Szamotulska Kinga Gdańsk 10-11 1134
Szczurek Andrzej Poznań 8-9 1132
Sztenderewicz Igor Włocławek 8-9 1156
Trochimczuk Michalina Elbląg 8-9 1155
Trochimczuk Milena Elbląg 10-11 1154
Turski Mark Gdańsk 8-9 1146
Tymiński Tymoteusz Zgierz 8-9 1173
Waniewski Lukasz Malbork 10-11 1167
Wenderska Lena Malbork 8-9 1160
Wędzonka Zuzanna Wrocław 10-11 1157
Winkler Kryspin Sompolno 8-9 1161
Wojciechowski Patryk Malbork 10-11 1143
Zakrzewicz Mikołaj Kicin 10-11 1170
Ziemińska Adrianna Elbląg 10-11 1165
Ziemińska Aleksandra Elbląg 8-9 1166
Zięba Antoni Kościerzyna 10-11 1126
Zuzański Tomasz Dąbrowa 8-9 1158
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon