Swimrun Series Stężyca 2018 - dystans 10km indywidualnie (2km swim / 8km run) Pokaż

Lista startowa SwimRun - Swimrun - 10km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Agier Matuesz Tuszyn - -
Bander Jerzy Wodzisław Śląski - -
Baranowski Robertb Wrocław - 105
Basiński Marcin Paczkowo - 70
Beldyga Bartosz Suwalki - -
Błonowski Adam Legionowo - 107
Bohatyrewicz Maciej Bezrzecze - 81
Bukała Marcin Bielsko-Biała - 84
Butkiewicz Piotr Gdańsk Oliwa - 109
Chlebowski Jerzy Warszawa - 58
Christensen Jens Pruszkow - 82
Drabarek Piotr Gdańsk - 112
Dylert Arkadiusz Malbork - 110
Filipp Mateusz Gdynia - 104
Frąckiewicz Rafal Gdansk - 94
Furmaniak Jarosław Nowe Chrusty - 85
Gajda Bartłomiej Łódź - 118
Gajewski Piotr Milanówek - -
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW - -
Gembicka Olga Warszawa - 97
Gierszewska-Kwapisz Anna Sopot - 96
Gołembiewski Michał Białystok - 80
Groszewski Radosław Olsztyn - 121
Inglot Michal Gdańsk - 52
Jarzębski Grzegorz Warszawa - 92
Kacperski Olaf Warszawa - 63
Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk - 57
Kanawka Grzegorz Gdańsk - 108
Kochański Dariusz Bukowiec - 86
Kochmański Tomasz Warszawa - 69
Koczorowska Klaudia Gdańsk - -
Kołacz Piotr Czosnów - 61
Kołakowski Mikołaj Reda - 64
Komorowska Olga Warszawa - 75
Komosiński Łukasz Warszawa - Polska - 93
Kościecha Mateusz Kartuzy - 117
Kośmider Piotr Poznań - 71
Kowalski Tomasz Koszalin - 119
Krzemiński Tomasz Łódź - 114
Kubiczak Jan Toruń - 65
Kwapisz Przemysław Sopot - 91
Laszuk Wojtek Otwock - 95
Łądkowski Wojciech Gdynia - 101
Majka Leszek Środa Śląaka - -
Małecki Paweł Warszawa - Polska - 83
Milczunas Marcin Białystok - 88
Niewolski Wojtek Rumia - 59
Orłowski Radosław Gdynia - 55
Parys Andrzej Elbląg - 67
Pelczar Grzegorz Warszawa - 103
Pilkowski Pawel Bialystok - 79
Piotrowski Daniel Gdynia - -
Różycki Paweł Gdańsk - 90
Senger Natalia Warszawa - 54
Senger Robert Warszawa - 53
Senk Robert Krosno Odrzańskie - 72
Signerski Remigiusz Gdańsk - 89
Skowron Katarzyna Gdynia Dąbrowa - -
Skrzynkowski Piotr Opole - 78
Sroczyński Paweł Warszawa - 77
Szarafiński Jaromir Gdańsk - 62
Szubert Katarzyna Siwiałka - -
Szumigaj-Miłosz Alicja Warszawa - 98
Telszewski Maciej Mała Piaśnica - 99
Topczewska Natalia Warszawa - 111
Urbańska Ramona Sopot - 68
Wachulec Władysław Kraków - 87
Waligóra Bożena Sopot - 113
Wesołowska Natalia Toruń - 115
Wieczorek Jacek Warszawa - 74
Więcielewska Joanna Gdynia - 106
Wiśniewski Gerard Gdynia - 102
Wiśniewski Włodzimierz Toruń - 66
Witkowska Beata Gdansk - 56
Wójcik Damian Darłowo - -
Wróblewski Maciej Gdańsk - 100
Zaborski Waldemar Gdynia - 51
Zagalski Jakub Gdańsk - 73
Zaręba Beata Kaliska - 76
Zienkiewicz Karol Gdańsk - 60
Zientalski Piotr Gniezno - -
Żochowski Krzysztof Słupno - 120
Żuchowski Damian Żnin - 116
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon