Garmin Iron Triathlon Gołdap 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Chodyna Monika (Anna Zielińska, Sebastian Najmowicz) Olsztyn 25-29 130
Łukowicz Angelika (Elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 123
Łukowicz Elżbieta (Angelika Łukowicz-Wojciechowska, Ireneusz Łukowicz) Dębogórze 40-44 -
Sobiech Tomasz (Artur Kamiński, Marek Kołodziejski) Olsztyn 40-44 126

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abram Przemysław Nowa Iwiczna 45-49 110
Ambroziak Lesław Gdańsk 40-44 83
Bachman Marcin Warszawa 40-44 135
Bernatowicz Łukasz Warszawa 40-44 136
Bienioszek Dariusz Jankowice 25-29 107
Blacha Marek Jankowice 45-49 108
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 3
Bogdańska Katarzyna Giżycko 18-24 71
Borkowy Michał Bojszowy 40-44 94
Bruski Tomasz Bydgoszcz 30-34 58
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 9
Brzóska Henryk Kielce 50-54 120
Buber-Bubrowiecki Robert Czernin 40-44 129
Chmiel Andrzej Łódź 60-64 -
Chodyna Monika (Anna Zielińska, Sebastian Najmowicz) Olsztyn 25-29 130
Chromiński Michał Warszawa 35-39 31
Cimochowski Mieczysław Brwinów 40-44 92
Cisowska Anna Warszawa 40-44 30
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 19
Czorniej Emil Warszawa 30-34 14
Daniel Piotr Warszawa 30-34 60
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 38
Dimitrow Marcin Warszawa 40-44 68
Dobosz Tomasz Jagodne 40-44 76
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 35
Dylęgowski Krzysztof Warszawa 30-34 104
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 26
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 64
Ekiert Mariusz Garwolin 45-49 117
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 132
Fordoński Marek Ząbki 40-44 17
Glaubert Weronika Elbląg 18-24 131
Głębocki Przemysław Brwinów 45-49 -
Góralska Aleksandra Pluski 40-44 5
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 23
Grzeczka Maciej Skierniewice 40-44 43
Gumkowski Łukasz Ostrołęka 25-29 34
Hartlinski Wojciech Patryki 30-34 59
Hennig Paweł Warszawa 35-39 73
Huzar Ryszard Malbork 45-49 -
Ittrich Michał Józefosław 40-44 118
Jasiński Piotr Olecko 45-49 72
Jaszuk Jarosław Elbląg 30-34 46
Jeż Paweł Józefosław 45-49 125
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 15
Józwik Leszek Dąbrówka 40-44 141
Jurczewski Mariusz Białystok 30-34 27
Kachniarz Artur Toruń 35-39 100
Kacymirow Tomasz Hornowek 55-59 18
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 79
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 2
Kamiński Dariusz Olsztyn 35-39 109
Kaniewski Paweł Otwock Wielki 25-29 105
Kapela Piotr Bojszowy Nowe 40-44 101
Kapelko Bogdan Zalesie Górne 45-49 7
Kawałczewski Jacek Warszawa 40-44 24
Kącki Karol Warszawa 35-39 37
Kempa Tomasz Białystok 35-39 56
Kieda Wojciech Białystok 40-44 63
Klawitter Robert Bydgoszcz 40-44 12
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 86
Kluczyk Artur Elbląg 18-24 96
Kmiecik Paweł Pawłosiów 30-34 138
Kmuk Łukasz Ząbki 35-39 69
Kocik Arkadiusz Łódź 50-54 91
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 47
Kordala Marzena Białystok 30-34 20
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 112
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 13
Kowalczyk Iga Gołdap 25-29 81
Kowalewski Maciej Słupsk 40-44 16
Król Paweł Warszawa 30-34 102
Król Robert Kielce 45-49 -
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 70
Krysiński Andrzej Ostrołęka 25-29 11
Kryspowicki Kamil Olsztyn 30-34 51
Kunkel Mariusz Gdańsk 40-44 36
Kur Daniel Gdynia 30-34 99
Kurylo Artur Augustów 50-54 57
Kwiatkowski Irek Sztum 35-39 62
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Lange Grzegorz Gołdap 40-44 80
Ledzion Wojciech Warszawa 30-34 -
Lis Sebastian Łódź 25-29 67
Liśkiewicz Roman Kętrzyn 45-49 124
Łukowicz Angelika (Elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 123
Łukowicz Elżbieta (Angelika Łukowicz-Wojciechowska, Ireneusz Łukowicz) Dębogórze 40-44 -
Łyczek Marcin Kętrzyn 40-44 -
Łysuniec Marcin Wrocław 35-39 -
Marszalski Mateusz Kraków 30-34 45
Mazloum Amir Piastów 30-34 61
Medwid-Fidler Marta Warszawa 35-39 75
Mendelewski Artur Pasłęk 45-49 140
Mitruś Paweł Warszawa 25-29 1
Młodzik Daniel Sosnowiec 40-44 89
Nawrocki Sergiusz Pluski 50-54 137
Niewiadomski Bartosz Cegłów 30-34 87
Niewiadomski Mirosław Lidzbark Warmiński 45-49 113
Nosalik Paweł Augustów 40-44 32
Nowak Stanisław Ruda Śląska 60-64 40
Oklej Agata Warszawa 35-39 88
Olejnik Katarzyna Augustów 30-34 21
Oleksa Karol Warszawa 18-24 44
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 93
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 42
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 82
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 -
Parchomiuk Andrzej Warszawa 55-59 -
Paszek Joanna Tychy 30-34 -
Pendowski Kamil Białystok 35-39 121
Piątkowski Andrzej Złotokłos 50-54 41
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 78
Pol Bartosz Rawicz 35-39 85
Prokop Piotr Józefosław 40-44 119
Ptak Arkadiusz Kielce 50-54 65
Pytlak Piotr Milanówek 45-49 66
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 111
Rojecki Mateusz Warszawa (Ur. Białystok) 30-34 49
Rusinek Monika Kielce 30-34 29
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 115
Sadowniczyk Paweł Skierniewice 40-44 48
Samulska Ewa Warszawa 40-44 -
Sarna Robert Warszawa 45-49 122
Sekuła Piotr Milanówek 35-39 134
Siborenko Piotr Artur Warszawa 40-44 106
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 77
Sienkiewicz Sławomir Olecko 45-49 84
Smoluk Sebastian Płośnica 40-44 114
Sobiech Tomasz (Artur Kamiński, Marek Kołodziejski) Olsztyn 40-44 126
Sowa Aneta Uniejów 45-49 116
Stadnicki Piotr Warszawa 35-39 139
Stajniak Michał Warszawa 25-29 74
Stankiewicz Rafał Olsztyn 35-39 33
Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry 50-54 103
Struk Piotr Białystok 25-29 128
Szaciłowski Przemysław Białystok 30-34 90
Szafraniec Marcin Legionowo 40-44 25
Szatkowski Grzegorz Grodzisk Mazowiecki 45-49 142
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 28
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 95
Świech Krystian Włocławek 35-39 55
Świstak Mateusz Piastów 30-34 52
Topolewski Jacek Iława 45-49 53
Tułaziński Dariusz Augustów 40-44 -
Urbański Rafał Częstochowa 35-39 39
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 133
Welfle Jacek Gdynia 30-34 -
Wikalinski Bartosz Warszawa 18-24 127
Wiszniewski Michał Olecko 35-39 50
Wnuk Jan Warszawa 25-29 -
Wojewoda Paweł Warszawa 40-44 22
Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 40-44 98
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 54
Wrzochalski Robert Gdynia 45-49 -
Zaręba Piotr Warszawa 30-34 97
Zarin Roman Kaliningrad 30-34 10
Zarzycki Jakub Olsztyn 40-44 8
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon