Garmin Iron Triathlon Augustów 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Białczak Michał (Białczak Marcin, Golan Rafał) Ostrołęka 35-39 234
Dyduch Jacek (Paweł Borzymowski, Grzegorz Żygadło) Warszawa 40-44 232
Kopytowska Anna (Pyszniak Dorota, Ptaszyńska Małgorzata) Warszawa 30-34 209
Królczyński Maciej (Mariusz Dybizbański, Kamil Witkowski) Grodzisk Mazowiecki 35-39 236
Łukowicz Angelika (Elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 229
Łukowicz Elżbieta (Angelika Łukowicz-Wojciechowska, Ireneusz Łukowicz) Dębogórze 40-44 -
Nosalik Paweł (Nosalik Antoni, Kolęda Artur) Augustów 40-44 79
Nowosielski Paweł (Cezary Kazimierski, Krystian Kalinowski) Czarna Białostocka 35-39 246
Skierczyński Łukasz (Małgorzata Skierczyńska, Łukasz Muchowski) Ełk 30-34 230
Wilk Andrzej (Agnieszka Wilk, Grzegorz Raczkowsk) Końskie 40-44 228
Wysocki Zbigniew Marek (Guszczyn Tomasz, Patryk Ciećka) Augustów 45-49 226
Zięcina Krzysztof (Christophe Defoux, Paweł Dziemian) Warszawa 55-59 233
Żakiewicz Magdalena (Katarzyna Prokop, Iwona Żurawska) Augustów 25-29 227
Żołnowska Katarzyna (Magda Ciołczyk, Aleksandra Stembnowska) Warszawa 25-29 235

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Babicki Szymon Warszawa 35-39 39
Bachman Marcin Warszawa 40-44 113
Bankiewicz Damian Częstochowa 45-49 186
Bartczak Mariusz Ciechanów 35-39 137
Beczek Jarek Warszawa - Polska 35-39 253
Bednarczyk Jakub Poznan 45-49 134
Berardi Frederic Warsawa 40-44 161
Biaduń Daniel Warszawa 35-39 -
Białczak Michał (Białczak Marcin, Golan Rafał) Ostrołęka 35-39 234
Białek Paweł Piaseczno 50-54 -
Bielski Marcin Warszawa 30-34 182
Biernacki Krzysztof Trzebnica 45-49 -
Biernat Ryszard Dywity 60-64 152
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 2
Bogacz Michał Ożarów Mazowiecki 18-24 174
Bogacz Olga Ożarów Mazowiecki 25-29 175
Brembor Tomasz Chorzów 18-24 1
Brodowska Justyna Warszawa 35-39 250
Bruski Tomasz Bydgoszcz 30-34 116
Brygier Jacek Płock 45-49 213
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 44
Bujnowski Robert Augustów 35-39 240
Chętnik Artur Białystok 35-39 -
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 11
Chodyka Jarosław Międzyrzec Podlaski 45-49 84
Chromiński Michał Warszawa 35-39 162
Chylak Kamil Warszawa 35-39 20
Cichy Bartosz Augustów 35-39 241
Cieślak Michał Sopot 40-44 100
Ciołczyk Magda Warszawa 35-39 -
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 87
Czerwinski Krzysztof Warszawa 35-39 214
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 93
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 35-39 -
Dębska Klaudyna Poznań 30-34 119
Dobrosielski Grzegorz Warszawa 35-39 26
Dobrowolski Bartosz Warszawa 40-44 146
Dołęga-Kozierowski Jan Piaseczno 30-34 169
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 50
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 59
Dudziński Piotr Warszawa 50-54 5
Duk Janusz Lodz 50-54 25
Dybczyński Wojciech Jaczów 25-29 114
Dyduch Jacek (Paweł Borzymowski, Grzegorz Żygadło) Warszawa 40-44 232
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 69
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 256
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 239
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 151
Filipek Grzegorz Józefosław 40-44 181
Gardocki Rafał Warszawa 35-39 32
Głuchowicz Łukasz Kraków 30-34 149
Gorba Deniss Riga 45-49 86
Gorlo Katarzyna Warszawa 30-34 14
Góralska Aleksandra Pluski 40-44 247
Górski Adam Piaseczno 30-34 183
Górski Mateusz Warszawa 25-29 27
Graban Mirosław Gdańsk 50-54 163
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 61
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 13
Gudanowski Tadeusz Augustów 55-59 225
Hawrot Sylwester Goleniów 50-54 65
Hermanowicz Cezary Ełk 30-34 -
Hermelin Wojciech Bydgoszcz 35-39 23
Hoppe Mateusz Gdańsk 25-29 238
Hornik Artur Wodzisław 35-39 98
Hryszko Kazimierz Tychy 55-59 63
Huzar Ryszard Malbork 45-49 -
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 50-54 74
Jakubowski Kuba Olsztyn 25-29 130
Jamroziak Aleksandra Warszawa 25-29 154
Janik Paweł Warszawa 40-44 159
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 60
Jarzembowicz Agata Piaseczno 35-39 173
Jarzembowicz Maciej Piaseczno 35-39 172
Jasiulewicz Izabela Elbląg 35-39 231
Jastrzębski Rafał Kraków 40-44 167
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 45-49 178
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 25-29 10
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 30
Jurczewski Mariusz Białystok 30-34 70
Kabalyk Kirill Łódź 25-29 51
Kabat-Koperska Joanna Kliniska Wielkie 45-49 75
Kaczmarczyk Bartłomiej Elbląg 30-34 212
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 131
Kaczor Hubert Międzyborów 40-44 177
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 4
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 16
Kamiński Rafał Warszawa 30-34 191
Kapala Oskar Pruszków 35-39 127
Kapelko Bogdan Zalesie Górne 45-49 12
Kardas Łukasz Łódź 40-44 155
Kawałczewski Jacek Warszawa 40-44 211
Kędzierski Łukasz Warszawa 30-34 78
Kieda Wojciech Białystok 40-44 120
Kieras Juozas Wilno 70-… 111
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 217
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 135
Klimczak Adam Jozefosław 50-54 185
Kluczyk Artur Elbląg 18-24 164
Kłudkiewicz Antonina Stare Babice 25-29 58
Kocik Arkadiusz Łódź 50-54 136
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 41
Kokoszkiewicz Paweł Łuków 30-34 176
Kołacz Tomasz Warszawa 35-39 83
Konecki Marcin Olsztyn 25-29 107
Kopytowska Anna (Pyszniak Dorota, Ptaszyńska Małgorzata) Warszawa 30-34 209
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 105
Kosiarz Paweł Piaseczno 35-39 179
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 17
Kowalczuk Marcin Białystok 30-34 219
Kowalewski Maciej Słupsk 40-44 57
Kowalska Aneta Warszawa 25-29 52
Kozikowski Paweł Grajewo 30-34 195
Krawczyk Jan Kraków 30-34 147
Król Robert Kielce 45-49 200
Królczyński Maciej (Mariusz Dybizbański, Kamil Witkowski) Grodzisk Mazowiecki 35-39 236
Krygier Rafał Żychlin 45-49 132
Krysiński Andrzej Ostrołęka 25-29 47
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 123
Księżak Jolanta Warszawa 35-39 150
Kujawa Krzysztof Białystok 25-29 81
Kuligowski Mirosław Augustów 55-59 242
Kunda Artur Ełk 35-39 197
Kur Daniel Gdynia 30-34 88
Kurek Wojciech Gdynia 30-34 102
Kurylo Artur Augustów 50-54 243
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 144
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 31
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Lemese Monika Riga 50-54 85
Leszczyński Piotr Płock 30-34 198
Liman Krzysztof Warszawa 35-39 194
Lis Sebastian Łódź 25-29 71
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 77
Litawa Jacek Warszawa 45-49 80
Lorek Kinga Elbląg 18-24 49
Łęcki Tomasz Warszawa 40-44 91
Łukaszuk Jacek Białystok 40-44 215
Łukowicz Angelika (Elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 229
Łukowicz Elżbieta (Angelika Łukowicz-Wojciechowska, Ireneusz Łukowicz) Dębogórze 40-44 -
Łupiński Grzegorz Białystok 40-44 220
Łyczek Marcin Kętrzyn 40-44 -
Maciejewski Michał Warszawa 30-34 158
Majcherski Piotr Lublin 45-49 157
Markowski Dominik Warszawa 40-44 -
Masłowski Damian Augustów 18-24 244
Mateja Bożena Gdańsk 55-59 207
Matuszewski Dariusz Łomianki 50-54 187
Mazurek Marcin Warszawa 40-44 124
Mendelewski Artur Pasłęk 45-49 218
Merchelski Piotr Warszawa 30-34 -
Mikołajuk Adam Warszawa 35-39 82
Mińko Piotr Białystok 40-44 72
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 60-64 24
Mitruś Paweł Warszawa 25-29 3
Momot Olga Warszawa 18-24 -
Motylewska Marta Plock 25-29 138
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 54
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 19
Mrozik Maciej Grójec 40-44 -
Muśko Piotr Białystok 35-39 117
Myszkowski Jarek Warszawa 50-54 168
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 -
Narojczyk Arkadiusz Maków Mazowiecki 40-44 210
Narojek Grzegorz Warszawa 35-39 21
Naumowicz Katarzyna Gdańsk -Borkowo 30-34 -
Nawrocki Sergiusz Pluski 50-54 249
Niedźwiadek Jakub Warszawa 25-29 42
Nigot Krzysztof Warszawa 45-49 -
Nosalik Paweł (Nosalik Antoni, Kolęda Artur) Augustów 40-44 79
Nowak Marcin Łomianki 40-44 34
Nowak Miriam Ruda Śląska 25-29 96
Nowak Stanisław Ruda Śląska 60-64 95
Nowosielski Paweł (Cezary Kazimierski, Krystian Kalinowski) Czarna Białostocka 35-39 246
Obłąkowski Stefan Komorow 30-34 56
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 171
Oklej Agata Warszawa 35-39 15
Olejniczak Andrzej Gdańsk 65-69 208
Olejnik Katarzyna Augustów 30-34 255
Olejnik Michał Augustów 35-39 254
Oleksa Karol Warszawa 18-24 121
Ołdakowski Maciej Dobrzykowice 30-34 202
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 99
Opiłowski Paweł Modła 40-44 18
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 50-54 7
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 43
Ostapiuk Jerzy Komorów 45-49 222
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 252
Parchomiuk Andrzej Warszawa 55-59 -
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 64
Pendowski Kamil Białystok 35-39 199
Pietrasz Daniel Warszawa - Polska 30-34 188
Pietroń Błażej Warszawa 25-29 104
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 206
Podwysocki Marcin Augustów/Warszawa 30-34 90
Połeć Łukasz Olsztyn 30-34 156
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 97
Ptak Jacek Warszawa 30-34 166
Pużyński Mariusz Augustów 50-54 245
Pytlak Piotr Milanówek 45-49 122
Radek Rafał Kielce 50-54 76
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 115
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 205
Robiński Marcin Warszawa 35-39 36
Rogala Jacek Wrocław 55-59 141
Rogulski Rafał Kętrzyn 40-44 170
Różalska Aleksandra Elbląg 40-44 216
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 53
Rusinek Monika Kielce 30-34 37
Rybołowicz Radosław Białystok 30-34 145
Ryczkowski Robert Ząbki 45-49 -
Rystaw Paweł Łódź 55-59 55
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 28
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 -
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 29
Sidor Piotr Warszawa 35-39 129
Sieczkowski Paweł Soboklęszcz 40-44 193
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 143
Sienkiewicz Sławomir Olecko 45-49 133
Siennicki Rafał Marki 40-44 203
Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański 45-49 223
Skierczyński Łukasz (Małgorzata Skierczyńska, Łukasz Muchowski) Ełk 30-34 230
Skoblewski Wojciech Warszawa 35-39 92
Skolimowska Aga Mińsk Mazowiecki 40-44 -
Słabosz Grzegorz Warszawa 35-39 38
Sobieraj Rafał Warszawa - Polska 25-29 184
Sobolewski Michał Opypy 35-39 148
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 251
Stefaniak Krzysztof Luboń 35-39 -
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 -
Struk Piotr Białystok 25-29 106
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-54 66
Stypułkowski Michał Białystok 35-39 142
Szaciłowski Przemysław Białystok 30-34 165
Szafraniec Marcin Legionowo 40-44 68
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 -
Szatkowski Grzegorz Grodzisk Mazowiecki 45-49 204
Szczepanski Grzegorz Rzeszow 40-44 196
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 35
Szlaski Igor Zgierz 25-29 73
Sznaza Tadeusz Elbląg 55-59 62
Szymański Marcin Warszawa 35-39 125
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 6
Ślesicki Mateusz Kobyłka 18-24 126
Świech Krystian Włocławek 35-39 112
Świstak Mateusz Piastów 30-34 109
Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 40-44 89
Tarkowski Aleksander Warszawa 40-44 192
Tomporowska Monika Warszawa 40-44 140
Twarowski Michal Straszyn 45-49 153
Tymiński Paweł Mińsk Mazowiecki 35-39 248
Ulanowski Hubert Warszawa 35-39 -
Urbański Rafał Częstochowa 35-39 94
Uss Dominik Łomianki 45-49 67
Wagner Maciej Warszawa 40-44 201
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 221
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 110
Wendołowski Robert Warszawa 40-44 180
Werle Michał Warszawa 25-29 224
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 46
Wiech Roman Olsztyn 45-49 45
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 22
Wierzbicki Łukasz Warszawa 35-39 40
Wilk Andrzej (Agnieszka Wilk, Grzegorz Raczkowsk) Końskie 40-44 228
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 103
Wiśniewska Marlena Poznań 35-39 128
Witkowski Dariusz Białystok 55-59 237
Włodarczak Witold Bydgoszcz 55-59 -
Włódarczak Agata Bydgoszcz 25-29 -
Worsztynowicz Izabela Sulejowek 30-34 33
Wszeborowski Dariusz Ełk 50-54 48
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 -
Wysocki Zbigniew Marek (Guszczyn Tomasz, Patryk Ciećka) Augustów 45-49 226
Zabielska Anna Warszawa 30-34 101
Zahri Kamil Pruszków 30-34 189
Zalewski Łukasz Lubartów 35-39 139
Zaręba Krzysztof Warszawa 30-34 108
Zhang Liying Warsaw 30-34 118
Zieliński Mikołaj Warszawa 25-29 190
Zieliński Przemysław Warszawa 35-39 -
Zięcina Krzysztof (Christophe Defoux, Paweł Dziemian) Warszawa 55-59 233
Żakiewicz Magdalena (Katarzyna Prokop, Iwona Żurawska) Augustów 25-29 227
Żołnowska Katarzyna (Magda Ciołczyk, Aleksandra Stembnowska) Warszawa 25-29 235
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon