Garmin Iron Triathlon Płock 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bochyńska Sonia (Krzysztof Wichorwski, Monika Kowal) Warszawa 20-29 844
Cieśla Ryszard (Cieśla Ryszard, Kotlarska Anita) Pruszków 40-49 833
Lubiński Jakub (Dąbrowski Jarosław, Gajc Marta) Płock 40-49 832
Michalak Iwona (Jurkowski Maciej, Świgoński Radosław) Brwilno Dolne 40-49 834
Piedziuk Radoslaw (Michał Kołodziejczyk, Michał Piedziuk) Warszawa 40-49 831
Turalska Aneta (Agnieszka Budek, Rafał Paszkiewicz) Sierpc 20-29 840
Wiktorski Błażej (Magdalena Wiktorska, Marcin Stelmachowski) Łęczyca 30-39 830

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramowski Piotr Warszawa 30-39 664
Aleksandrowicz Jakub Łomianki 16-17 591
Andruczyk Arkadiusz Warszawa 40-49 773
Andruczyk Henryk Warszawa 60-… 1011
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 20-29 678
Angeleiko Artem Warszawa 20-29 772
Annusewicz Stanisław Poznań 30-39 617
Antoniuk Marcin Warszawa 40-49 600
Antosiewicz Konrad Łódź 50-59 731
Arak Tomasz Piaseczno 30-39 531
Bak Artur Góra Kalwaria 40-49 732
Baranowski Maciej Warszawa 30-39 645
Baranowski Romuald Płock 50-59 540
Bartnik Bożena Warszawa 60-… 808
Barwiński Piotr Marki 40-49 616
Bator-Grzegorczyk Katarzyna Łódź 30-39 827
Bazyl Jan Warszawa 30-39 607
Bąk Marek Tarnowskie Góry 40-49 620
Bednarski Michał Łódź 40-49 836
Blok Karol Chojnice 30-39 548
Bochyńska Sonia (Krzysztof Wichorwski, Monika Kowal) Warszawa 20-29 844
Bogusz Lilia Warszawa 40-49 771
Borkowski Piotr Józefów 30-39 561
Brejtfus Bartosz Warszawa 18-19 728
Brulińska Monika Płock 40-49 713
Brząkalski Krzysiek Płock 20-29 571
Brzeski Piotr Warszawa 20-29 734
Buchacz Radosław Łódź 40-49 842
Burski Filip Łódż 20-29 803
Burski Paweł Łódź 40-49 802
Celmer Marcin Płock 30-39 604
Cerajewska Hanna Szamocin 20-29 655
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 626
Chmielewski Cezary Warszawa 40-49 635
Chrapkowski Marcel Włocławek 30-39 685
Chudek Agnieszka Warszawa 20-29 1010
Chylak Paweł Piaseczno 30-39 528
Cichanowicz Piotr Warszawa 20-29 574
Cichowska Beata Warszawa 40-49 779
Cieśla Ryszard (Cieśla Ryszard, Kotlarska Anita) Pruszków 40-49 833
Cieślik Mateusz Poznań 20-29 809
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 40-49 708
Czajkowski Grzegorz Warszawa 30-39 586
Czajkowski Michał Nowa Wola 40-49 710
Czech Mateusz Warszawa 20-29 782
Czechowski Adam Płock 30-39 764
Czwartosz-Liber Katarzyna Warszawa 40-49 722
Dahms Adam Bydgoszcz 40-49 739
Daniel Krzysztof Warszawa 30-39 792
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 761
Dąbrowska Anna Warszawa 40-49 603
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-49 539
Derwiszyński Artur Łomianki 40-49 817
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 30-39 783
De Groot Darek Piaseczno 18-19 550
Domagała Dariusz Łódź 30-39 839
Domańska Emilia Warszawa 30-39 738
Domarańczyk Karolina Warszawa 20-29 776
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 522
Durand-Viel Louis Warszawa 30-39 686
Dybowski Mateusz Radziejów 30-39 615
Dymek Sebastian Płock 30-39 747
Dymek Stanisław Płock 60-… 654
Ejsmont Joanna Warszawa 30-39 694
Falbogowski Maciej Poznań 18-19 811
Feliciak Ewelina Płock 30-39 628
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-59 751
Figurski Cezary Warszawa 50-59 -
Filipiak Robert Łódź 20-29 727
Fordoński Marek Ząbki 40-49 680
Frydrysiak Marcin Kutno 30-39 602
Furman Michał Nieporęt 40-49 807
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 627
Gawkowski Robert Legionowo 40-49 662
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 544
Glapiński Maksymilian Warszawa 18-19 688
Glimasiński Kamil Warszawa 30-39 575
Gładysz Kacper Warszawa 20-29 793
Godderis Rafal Lebork 20-29 614
Gołąb Radosław Warszawa 30-39 546
Górczyńska Iga Józefosław 30-39 584
Górski Mateusz Warszawa 20-29 557
Grabiec Tomasz Warszawa 30-39 619
Grec Michał Suchy Las 30-39 753
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 551
Gryziak Bartosz Łomianki 18-19 711
Grzegorczyk Adam Łódź 40-49 828
Grzelczak Sławek Warszawa 40-49 578
Gumkowski Łukasz Ostrołęka 20-29 608
Hajdamowicz Krzysztof Warszawa 30-39 565
Hajducki Jarosław Elbląg 40-49 795
Hartlinski Wojciech Patryki 30-39 593
Hoffman Grzegorz Warszawa 30-39 717
Horbaty Jerzy Warszawa 50-59 721
Jakubowski Marcin Warszawa 40-49 791
Janczuk Dawid Mała Nieszawka 16-17 730
Janczykowska Karolina Radom 30-39 762
Janik Piotr Łódź 40-49 798
Jankowski Łukasz Płock 30-39 724
Jaraszek Maciej Łódź 30-39 767
Jarco Aleksandra Pruszków 30-39 720
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 576
Jarosz Jarosław Jozefoslaw 30-39 715
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 566
Jezierski Adam Łódź 30-39 532
Jeżewski Marcin Płock 40-49 748
Jęczmińska Marzena Łódż 30-39 652
Jędrzejewski Zbigniew Słupno 20-29 759
Jurkowski Maciej Warszawa 40-49 -
Juskowiak Jakub Poznań 16-17 810
Juszczyk Magdalena Warszawa 30-39 826
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-29 818
Kachniarz Artur Toruń 30-39 606
Kacprzak Tadeusz Konstantynów Łódzki 60-… 629
Kakiet Bartosz Warszawa 30-39 750
Kalwajtys Pawel Warszawa 20-29 790
Kamiński Jakub Pasłęk 20-29 682
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 676
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-49 523
Kibicki Konrad Warszawa 30-39 800
Kłys Piotr Stara Iwiczna 40-49 612
Kocemba Witold Kamionka Wielka 50-59 843
Kociołowicz Aleksandra Warszawa 30-39 677
Kolasa Piotr Lodz 30-39 554
Kołosowski Kamil Białystok 30-39 816
Kondas Dariusz Warszawa 30-39 777
Kopecki Michał Warszawa 20-29 669
Kostrzewa Mateusz Bronisławka 30-39 780
Kośla Paweł Żyrardów 30-39 718
Kowalski Jakub Warszawa 30-39 757
Kowalski Jan Warszawa 30-39 835
Kowalski Kuba Gniezno 18-19 755
Kowalski Tomasz Warszawa 30-39 723
Kozak Karol Elbląg 18-19 796
Krawczyńska Aleksandra Łódź 40-49 689
Krenczyk Przemyslaw Warszawa 20-29 781
Kruk Jarosław Michałowice 40-49 794
Krupa Paweł Płock 50-59 527
Krzoski Hubert Starachowice 18-19 737
Krzoski Wojciech Starachowice 40-49 736
Kuczyński Igor Warszawa 40-49 547
Kuć Rafał Płock 30-39 681
Kujawa Sylwia Warszawa 40-49 806
Kurowski Jacek Ożarów Mazowiecki 40-49 537
Kuzniak Michał Poddebice 20-29 838
Kwiatkowska Julia Widawa 20-29 644
Kwiatkowski Irek Sztum 30-39 533
Kwiatkowski Marek Podgórze 50-59 642
Kwiatkowski Piotr Zduńska Wola 50-59 643
Latawiec Bartosz Legionowo 40-49 650
Legiędź Hubert Izbica 40-49 758
Lepka Arkadiusz Kleszczów 20-29 639
Liberadzki Michał Sochaczew 20-29 786
Lipiec Konrad Warszawa 40-49 633
Lipiński Błażej Chojnice 30-39 670
Lipka Zofia Warszawa 30-39 666
Lubiński Jakub (Dąbrowski Jarosław, Gajc Marta) Płock 40-49 832
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 637
Łach Marcin Warszawa 30-39 692
Ładno Arkadiusz Warszawa 30-39 822
Ławnicki Robert Płock 30-39 749
Łuczak Elżbieta Antoniew 50-59 778
Łukasik Mateusz Warszawa 20-29 687
Madzio Jakub Warszawa 30-39 766
Majczak Mirosław Warszawa 40-49 624
Maksymowicz Krzysztof Elblag 16-17 -
Maksymowicz Tomasz Elbląg 18-19 623
Malagowski Łukasz Torun 60-… 775
Malczewski Marcin Łódź 30-39 653
Maliński Paweł Warszawa 40-49 760
Markiewicz Marcel Poznań 18-19 812
Markowiak Rafał Łódź 30-39 605
Markowski Paweł Warszawa 30-39 701
Maslowiec Konrad Szczecin 30-39 625
Masłowski Michał Warszawa 30-39 590
Maślona Tomasz Warszawa 30-39 572
Matusiak Adrian Łąck 20-29 660
Matuszewski Mariusz Warszawa 40-49 705
Mazloum Amir Piastów 30-39 529
Mazur Andrzej Otwock 40-49 797
Mazurkiewicz Marcin Poznań 40-49 567
Mercik Mateusz Gliwice 30-39 763
Metelski Marek Gdańsk 30-39 768
Michalak Iwona (Jurkowski Maciej, Świgoński Radosław) Brwilno Dolne 40-49 834
Mikołajczyk Mateusz Łódź 30-39 805
Mikołajuk Adam Warszawa 30-39 672
Miller Mariusz Łomża 30-39 640
Miotk Marcin Warszawa 40-49 521
Modrzejewski Michał Sochaczew 50-59 667
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 735
Momot Olga Warszawa 20-29 733
Morawski Przemysław Przasnysz 40-49 579
Mucha Robert Zalus 40-49 659
Nadratowski Kamil Gdańsk 30-39 770
Napieraj Rafał Warszawa 30-39 588
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 611
Naumowicz Katarzyna Gdańsk -Borkowo 30-39 630
Nerillo Alessia Kobyłka 20-29 699
Nicgorska Aleksandra Ciechanów 20-29 746
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-49 683
Nowak Marcin Łomianki 40-49 562
Nowak Michał Płock 20-29 785
Nowak Paweł Nieporęt 40-49 596
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-29 649
Okragły Emil Warszawa 30-39 598
Olender Paweł Warszawa 40-49 646
Osędowska Aleksandra Płock 20-29 714
Osmolik Jarek Ząbki 40-49 679
Ościłowicz Krzysztof Gąbin 30-39 684
Otworowska Małgorzata Szczecin 20-29 819
Pakuła Rafał Łódź 30-39 582
Paszkiewicz Tomasz Gdańsk 60-… 769
Pawiński Zbyszek Łódź 50-59 524
Pawłowski Przemek Żychlin 30-39 535
Pazikowski Maciej Warszawa 20-29 719
Piechota Arkadiusz Pruszków 30-39 754
Piedziuk Radoslaw (Michał Kołodziejczyk, Michał Piedziuk) Warszawa 40-49 831
Pilgun Łukasz Warszawa 30-39 636
Piłat Kamil Warszawa 30-39 622
Piotrowski Andrzej Warszawa 40-49 704
Polaszyk Bartosz Warszawa 20-29 570
Ponnik Yury Warszawa 30-39 799
Przepieść Kamila Warszawa 30-39 706
Przychodzień Rafał Warszawa 40-49 784
Rakowski Łukasz Płock 30-39 534
Remiszewski Paweł Mielęcin 30-39 601
Reniec Kamil Piaseczno 20-29 707
Reszke Sławomir Józefasław 50-59 542
Robak Tomasz Ząbki 30-39 698
Rola Rafał Wołomin 30-39 530
Rusek Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki 40-49 658
Rutecki Wojciech Józefosław 30-39 585
Rytlewski Wojciech Gdańsk 30-39 690
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 563
Sałaj Mariusz Działki 40-49 558
Sebastianowicz Grzegorz Płock 30-39 592
Siemiątkowski Marcin Jordanów 30-39 560
Sikorski Piotr Łódź 20-29 668
Skoblewski Wojciech Warszawa 30-39 741
Skrzecz Radosław Warszawa 20-29 559
Słomka Karolina Ujazd 20-29 599
Słomkowski Grzegorz Warszawa 50-59 661
Słupski Tomasz Lublin 30-39 580
Smolik Artur Warszawa 40-49 549
Sobkowiak Patryk Plewiska 30-39 641
Sobolewski Jakub Warszawa 40-49 744
Sochocki Dariusz Legionowo 50-59 815
Sojkowski Piotr Warszawa 30-39 583
Sołtysiak Paweł Warszawa 40-49 695
Sośnierz Tomasz Łódź 30-39 595
Sowa Tomasz Warszawa 20-29 825
Stachowicz Maciej Kobyłka 40-49 536
Stachurski Paweł Warszawa 40-49 638
Stafiej Filip Legionowo 40-49 656
Stańczyk Karolina Warszawa 40-49 716
Staroń Łukasz Warszawa 30-39 553
Struk Maciiej Wrocław 30-39 569
Strzelecki Konrad Kamieńsk 20-29 702
Stukanov Oleksii Warszawa 20-29 742
Sudak Magdalena Milanówek 18-19 814
Sulka Michał Warszawa 30-39 651
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-39 552
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 581
Szarek Gustaw Wrocław 30-39 837
Szelągiewicz Piotr Wrocław 30-39 525
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 631
Szymański Jacek Warszawa 50-59 697
Szymański Maciek Warszawa 30-39 587
Szymborska Dota Warszawa 40-49 545
Ślesicki Mateusz Kobyłka 20-29 691
Śliwka Jakub Błonie 18-19 820
Świątkowski Wiktor Warszawa 30-39 824
Świderska Małgorzata Warszawa 20-29 674
Świderski Maksymilian Warszawa 20-29 745
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 30-39 556
Tarka Marcin Wołomin 30-39 703
Tarkowski Kamil Warszawa 20-29 743
Telążka Jarosław Bełchatów 30-39 632
Tomasik Marcin Warszawa 30-39 648
Tomczyk Tomasz Głowno 30-39 675
Trzeszczkowska Marta Warszawa 30-39 594
Turalska Aneta (Agnieszka Budek, Rafał Paszkiewicz) Sierpc 20-29 840
Ulanowski Hubert Warszawa 30-39 671
Urwanowicz Łukasz Ignatki-Osiedle 20-29 657
Uss Dominik Łomianki 40-49 823
Uusisaari Anna Warszawa 40-49 577
Wajszczak Tomasz Cekanowo 30-39 647
Walaszczyk Marcin Bełchatów 30-39 634
Walch Sophie Warszawa 30-39 696
Walczak Agata Łódź 40-49 663
Walentyński Bartek Gliwice 20-29 1009
Waszkiewicz Radosław Warszawa 30-39 788
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 845
Wicher Rafał Zduńska Wola 20-29 665
Wiech Dorota Warszawa 30-39 821
Wierciński Łukasz Warszawa 30-39 538
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-49 752
Wiktorski Błażej (Magdalena Wiktorska, Marcin Stelmachowski) Łęczyca 30-39 830
Wilczak Agata Zagościniec 30-39 700
Wilczęga Tomasz Warszawa 30-39 789
Wilk Adrian Police 20-29 841
Witkowska Edyta Warszawa 20-29 729
Witkowski Jarosław Gdańsk 60-… 756
Witkowski Piotr Kętrzyn 40-49 618
Wojciechowski Krzysztof Piaseczno 50-59 597
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-49 526
Wojtczak Grzegorz Wrocław 30-39 -
Wojtczak Paweł Grodzisk Mazowiecki 40-49 765
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 555
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 673
Wójcik Piotr Warszawa 40-49 568
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 804
Wyrwas Radosław Płock 30-39 829
Zakiewicz Marcin Warszawa 40-49 712
Zaleska Aneta Łomianki 30-39 613
Zalewski Paweł Warszawa 40-49 693
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 726
Załęcki Michał Warszawa 30-39 609
Załęski Wojciech Ostrołęka 40-49 610
Zarzecki Adrian Warszawa 30-39 801
Zawadzka Katarzyna Warszawa 30-39 709
Zdrojewska Iza Płock 20-29 543
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-39 725
Zieliński Mirosław Nieporęt 20-29 541
Zieliński Rafał Warszawa 40-49 589
Zielski Oliwier Iława 16-17 813
Ziental Dariusz Nowiny 50-59 564
Zimny Monika Ksawerów 40-49 621
Ziuko Michał Kutno 20-29 787
Żołnowska Katarzyna Warszawa 20-29 740
Żychliński Miłosz Łódź 40-49 573
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon