Garmin Iron Triathlon Płock 2018 - dystans 1/8 Ironman - results

2018-05-20 10:50 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 818 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M20 1 1 00:06:10 (12)00:04:40 (1)00:35:55 (4)00:00:40 (1)00:17:25 (2) 01:04:50
2 623 Maksymowicz Tomasz UKS G-8 Bielany Warszawa Cozmobike Specialized M18 1 2 00:06:08 (11)00:05:05 (2)00:35:27 (2)00:00:46 (3)00:18:17 (9) 01:05:43 00:00:53
3 649 Ogrodnik Maciek Triwise/ Triathlon Club Wrocław M20 2 3 00:06:33 (18)00:05:18 (4)00:36:47 (7)00:00:52 (13)00:17:24 (1) 01:06:54 00:02:04
4 809 Cieślik Mateusz KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M20 3 4 00:05:51 (3)00:05:19 (5)00:36:41 (6)00:00:44 (2)00:18:36 (14) 01:07:11 00:02:21
5 811 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M18 2 5 00:06:06 (10)00:05:24 (7)00:37:04 (9)00:00:48 (8)00:17:54 (4) 01:07:16 00:02:26
6 819 Otworowska Małgorzata Ironman C/S Polska K20 1 1 00:05:53 (7)00:05:47 (13)00:37:14 (10)00:00:47 (4)00:18:26 (11) 01:08:07 00:03:17
7 841 Wilk Adrian KS IRONMAN CS POLSKA M20 4 6 00:05:52 (5)00:05:18 (3)00:38:29 (26)00:00:47 (6)00:17:47 (3) 01:08:13 00:03:23
8 796 Kozak Karol ETT Elbląg Triathlon Team M18 3 7 00:07:07 (26)00:05:43 (12)00:35:40 (3)00:00:54 (18)00:18:50 (16) 01:08:14 00:03:24
9 650 Latawiec Bartosz Warsaw Masters Team M40 1 8 00:08:05 (55)00:06:01 (20)00:34:26 (1)00:00:56 (26)00:19:34 (25) 01:09:02 00:04:12
10 810 Juskowiak Jakub KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M16 1 9 00:05:48 (2)00:05:48 (14)00:38:00 (20)00:00:59 (38)00:18:52 (17) 01:09:27 00:04:37
11 755 Kowalski Kuba UKS G-8 Bielany Warszawa M18 4 10 00:05:47 (1)00:05:41 (9)00:38:09 (21)00:00:59 (36)00:19:40 (26) 01:10:16 00:05:26
12 522 Duplicki Kamil Warsaw Master Team M30 1 11 00:07:52 (45)00:05:41 (10)00:38:17 (24)00:00:50 (10)00:18:02 (6) 01:10:42 00:05:52
13 745 Świderski Maksymilian TRINERGY M20 5 12 00:06:06 (9)00:06:24 (24)00:37:35 (16)00:01:07 (62)00:19:47 (28) 01:10:59 00:06:09
14 801 Zarzecki Adrian SBR Team Limitless Foundation M30 2 13 00:06:35 (20)00:05:59 (19)00:39:21 (38)00:00:59 (37)00:18:15 (8) 01:11:09 00:06:19
15 820 Śliwka Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 5 14 00:05:51 (4)00:05:52 (16)00:39:44 (42)00:00:55 (21)00:19:04 (19) 01:11:26 00:06:36
16 727 Filipiak Robert M20 6 15 00:06:24 (16)00:06:14 (22)00:39:32 (40)00:00:57 (31)00:18:40 (15) 01:11:47 00:06:57
17 618 Witkowski Piotr M40 2 16 00:07:47 (42)00:05:50 (15)00:38:47 (30)00:00:58 (33)00:18:28 (12) 01:11:50 00:07:00
18 723 Kowalski Tomasz TRINERGY TEAM M30 3 17 00:06:21 (14)00:07:05 (46)00:37:15 (11)00:01:13 (89)00:20:06 (32) 01:12:00 00:07:10
19 611 Napiórkowski Jakub Luft Tri Team M20 7 18 00:07:23 (30)00:06:11 (21)00:38:43 (29)00:00:48 (7)00:19:10 (21) 01:12:15 00:07:25
20 620 Bąk Marek M40 3 19 00:07:58 (50)00:06:37 (32)00:36:30 (5)00:01:03 (47)00:20:22 (36) 01:12:30 00:07:40
21 813 Zielski Oliwier UKS G-8 Bielany Warszawa M16 2 20 00:05:52 (6)00:05:54 (17)00:40:19 (49)00:00:55 (22)00:19:33 (24) 01:12:33 00:07:43
22 523 Kazanecki Tomasz Legion M40 4 21 00:07:00 (23)00:06:27 (25)00:37:26 (14)00:01:13 (85)00:20:30 (40) 01:12:36 00:07:46
23 531 Arak Tomasz TriWawa JPKM M30 4 22 00:09:19 (110)00:06:43 (37)00:36:51 (8)00:00:56 (24)00:19:02 (18) 01:12:51 00:08:01
24 816 Kołosowski Kamil Nadaktywni Peleton.pl / AGP.pl M30 5 23 00:08:16 (65)00:06:52 (39)00:38:52 (31)00:01:06 (56)00:18:01 (5) 01:13:07 00:08:17
25 812 Markiewicz Marcel KS UAM Triathlon Poznań M18 6 24 00:06:41 (22)00:05:23 (6)00:40:13 (47)00:00:47 (5)00:20:10 (33) 01:13:14 00:08:24
26 566 Jaworek Łukasz M30 6 25 00:08:55 (87)00:05:57 (18)00:37:33 (15)00:01:30 (149)00:19:21 (22) 01:13:16 00:08:26
27 739 Dahms Adam MEDI TEAM M40 5 26 00:07:29 (34)00:06:59 (43)00:38:29 (25)00:00:56 (27)00:19:50 (29) 01:13:43 00:08:53
28 569 Struk Maciiej AĘ tri club M30 7 27 00:08:58 (89)00:06:53 (41)00:37:18 (13)00:01:04 (50)00:19:42 (27) 01:13:55 00:09:05
29 521 Miotk Marcin NeON Team M40 6 28 00:10:23 (171)00:06:35 (30)00:37:55 (18)00:01:29 (143)00:18:25 (10) 01:14:47 00:09:57
30 627 Garbiec Tomasz Varso M40 7 29 00:08:04 (54)00:06:35 (31)00:38:00 (19)00:01:13 (84)00:21:03 (48) 01:14:55 00:10:05
31 836 Bednarski Michał PULS TRI TEAM M40 8 30 00:07:35 (37)00:06:53 (40)00:38:15 (23)00:01:07 (58)00:21:17 (55) 01:15:07 00:10:17
32 592 Sebastianowicz Grzegorz PTT Delta / #dawajkalach M30 8 31 00:08:13 (62)00:06:32 (29)00:38:55 (32)00:00:57 (29)00:20:35 (43) 01:15:12 00:10:22
33 814 Sudak Magdalena UKS G-8 Bielany Warszawa K18 1 2 00:05:54 (8)00:05:39 (8)00:42:34 (87)00:00:49 (9)00:20:28 (38) 01:15:24 00:10:34
34 747 Dymek Sebastian Biegaj z Dymkiem M30 9 32 00:07:59 (51)00:06:37 (33)00:41:47 (67)00:01:11 (74)00:18:15 (7) 01:15:49 00:10:59
35 598 Okragły Emil M30 10 33 00:08:10 (60)00:07:11 (51)00:39:18 (36)00:01:02 (43)00:20:20 (35) 01:16:01 00:11:11
36 744 Sobolewski Jakub Bractwo Biegowe BGK BGK M40 9 34 00:08:45 (77)00:05:41 (11)00:41:18 (58)00:00:58 (32)00:19:30 (23) 01:16:12 00:11:22
37 532 Jezierski Adam PULS TRI TEAM M30 11 35 00:07:46 (41)00:06:45 (38)00:39:08 (33)00:00:55 (20)00:21:54 (68) 01:16:28 00:11:38
38 784 Przychodzień Rafał Kuźnia Triathlonu M40 10 36 00:07:14 (27)00:07:13 (54)00:38:11 (22)00:01:24 (121)00:22:36 (86) 01:16:38 00:11:48
39 786 Liberadzki Michał UKS CITYZEN_/BE3 M20 8 37 00:06:25 (17)00:07:00 (44)00:40:52 (53)00:00:53 (17)00:21:29 (58) 01:16:39 00:11:49
40 710 Czajkowski Michał M40 11 38 00:07:38 (38)00:07:32 (69)00:39:27 (39)00:01:09 (70)00:21:34 (60) 01:17:20 00:12:30
41 845 Węgier Arkadiusz UKS TRS SUSZ M40 12 39 00:09:51 (147)00:06:39 (34)00:39:52 (44)00:01:15 (94)00:20:16 (34) 01:17:53 00:13:03
42 789 Wilczęga Tomasz i-Sport #nietylkomelo M30 12 40 00:06:34 (19)00:07:34 (72)00:43:44 (109)00:01:27 (136)00:18:34 (13) 01:17:53 00:13:03
43 708 Czajkowski Adam M40 13 41 00:07:54 (48)00:07:57 (89)00:40:13 (46)00:01:12 (77)00:20:38 (44) 01:17:54 00:13:04
44 665 Wicher Rafał M20 9 42 00:07:05 (25)00:07:38 (75)00:41:08 (56)00:01:03 (46)00:21:03 (50) 01:17:57 00:13:07
45 631 Sztenderewicz Rafał SPORTEVO M40 14 43 00:08:20 (67)00:07:33 (70)00:41:02 (54)00:01:12 (79)00:19:51 (30) 01:17:58 00:13:08
46 596 Nowak Paweł Tri NEGU www.elastomerics.com M40 15 44 00:08:23 (68)00:07:30 (65)00:38:42 (28)00:01:12 (76)00:22:11 (72) 01:17:58 00:13:08
47 688 Glapiński Maksymilian M18 7 45 00:07:24 (33)00:07:20 (56)00:40:27 (50)00:01:30 (150)00:21:18 (56) 01:17:59 00:13:09
48 641 Sobkowiak Patryk TriTata M30 13 46 00:07:19 (29)00:07:23 (59)00:41:29 (61)00:00:58 (35)00:20:52 (46) 01:18:01 00:13:11
49 635 Chmielewski Cezary GO SPORT AK-SPED TEAM Kompania Sportowa M40 16 47 00:08:40 (73)00:07:34 (73)00:39:18 (37)00:01:25 (129)00:21:06 (51) 01:18:03 00:13:13
50 541 Zieliński Mirosław TRI LEVEL M20 10 48 00:07:03 (24)00:06:31 (27)00:40:04 (45)00:01:07 (60)00:23:36 (113) 01:18:21 00:13:31
51 738 Domańska Emilia Kuźnia Triathlonu K30 1 3 00:08:45 (76)00:06:28 (26)00:40:35 (51)00:01:26 (134)00:21:10 (52) 01:18:24 00:13:34
52 587 Szymański Maciek WARSAW MASTERS TEAM M30 14 49 00:06:23 (15)00:07:06 (48)00:41:42 (62)00:01:15 (93)00:22:12 (73) 01:18:38 00:13:48
53 656 Stafiej Filip WNIEBOWZIECI 2AB 2AB M40 17 50 00:07:33 (35)00:06:39 (35)00:41:50 (69)00:01:05 (54)00:21:47 (65) 01:18:54 00:14:04
54 679 Osmolik Jarek TRI ZARZA TEAM M40 18 51 00:09:28 (121)00:07:30 (64)00:38:39 (27)00:01:15 (95)00:22:13 (75) 01:19:05 00:14:15
55 682 Kamiński Jakub ARTECH TEAM M20 11 52 00:09:19 (112)00:07:20 (57)00:40:46 (52)00:01:12 (78)00:21:03 (49) 01:19:40 00:14:50
56 557 Górski Mateusz Kuznia Triathlonu M20 12 54 00:10:41 (191)00:07:25 (61)00:37:39 (17)00:01:00 (40)00:23:13 (100) 01:19:58 00:15:08
57 842 Buchacz Radosław FLEXIDEA PULS TRI TEAM FLEXIDEA M40 19 53 00:08:13 (63)00:07:31 (66)00:42:30 (83)00:01:14 (91)00:20:31 (41) 01:19:58 00:15:08
58 732 Bak Artur BMW Garage M40 20 55 00:08:54 (85)00:09:15 (160)00:39:12 (35)00:01:38 (180)00:21:01 (47) 01:20:00 00:15:10
59 582 Pakuła Rafał Cyklomaniacy.pl M30 15 56 00:07:33 (36)00:07:44 (79)00:41:47 (66)00:01:03 (44)00:21:54 (69) 01:20:01 00:15:11
60 576 Jarocka Wioleta TRI LEVEL K30 2 4 00:08:54 (86)00:06:21 (23)00:41:51 (70)00:01:05 (51)00:21:52 (67) 01:20:03 00:15:13
61 616 Barwiński Piotr TRI LEVEL M40 21 57 00:09:13 (104)00:07:10 (50)00:41:45 (64)00:01:09 (68)00:20:47 (45) 01:20:04 00:15:14
62 533 Kwiatkowski Irek TriBross M30 16 58 00:08:06 (57)00:07:58 (92)00:42:17 (80)00:01:24 (123)00:20:28 (39) 01:20:13 00:15:23
63 626 Chalupa Leszek ETT - Elbląg Triathlon Team M40 22 59 00:08:44 (75)00:07:51 (84)00:39:42 (41)00:01:24 (124)00:22:37 (88) 01:20:18 00:15:28
64 544 Gierasimiuk Grzegorz TRIGGER TRIATHLON M30 17 60 00:09:41 (134)00:07:52 (85)00:42:04 (74)00:00:55 (23)00:19:55 (31) 01:20:27 00:15:37
65 837 Szarek Gustaw Torpeda TBG M30 18 61 00:09:45 (141)00:07:31 (67)00:39:51 (43)00:01:24 (125)00:21:58 (70) 01:20:29 00:15:39
66 552 Swianiewicz Antoni AKS Polonia Warszawa M30 19 62 00:07:50 (44)00:07:41 (77)00:41:27 (60)00:01:30 (151)00:22:27 (80) 01:20:55 00:16:05
67 536 Stachowicz Maciej Team Karaś M40 23 63 00:07:49 (43)00:07:58 (93)00:41:26 (59)00:01:23 (119)00:22:28 (82) 01:21:04 00:16:14
68 645 Baranowski Maciej nPowered M30 20 64 00:09:48 (145)00:09:53 (194)00:37:17 (12)00:01:49 (203)00:22:21 (78) 01:21:08 00:16:18
69 539 Dąbrowski Tomasz Twister Team M40 24 65 00:08:49 (80)00:08:04 (97)00:40:16 (48)00:01:32 (157)00:22:38 (89) 01:21:19 00:16:29
70 526 Wojciechowski Tomasz GVT BMC M40 25 66 00:08:16 (64)00:07:32 (68)00:39:08 (34)00:01:17 (99)00:25:27 (168) 01:21:40 00:16:50
71 749 Ławnicki Robert PTT Delta Płock M30 21 67 00:09:42 (138)00:07:12 (52)00:42:32 (86)00:01:01 (42)00:21:17 (54) 01:21:44 00:16:54
72 555 Wołyniec Emilia www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon K30 3 5 00:10:18 (166)00:07:08 (49)00:42:11 (77)00:00:51 (12)00:21:37 (62) 01:22:05 00:17:15
73 586 Czajkowski Grzegorz PKO Bank Polski M30 22 68 00:07:43 (40)00:08:06 (98)00:42:01 (72)00:01:46 (200)00:22:39 (90) 01:22:15 00:17:25
74 757 Kowalski Jakub TRINERGY TEAM 1980 M30 23 69 00:09:41 (135)00:07:49 (80)00:41:04 (55)00:01:38 (179)00:22:11 (71) 01:22:23 00:17:33
75 706 Przepieść Kamila The Luzers K30 4 6 00:08:04 (53)00:06:42 (36)00:43:36 (104)00:00:58 (34)00:23:06 (98) 01:22:26 00:17:36
76 646 Olender Paweł Car4Parts - Mrągowo Car4Parts M40 26 70 00:09:50 (146)00:07:01 (45)00:42:59 (92)00:01:12 (80)00:21:40 (63) 01:22:42 00:17:52
77 788 Waszkiewicz Radosław Deloitte Adventure Team / NeOn Team M30 24 71 00:09:10 (102)00:08:17 (103)00:41:17 (57)00:01:26 (135)00:22:36 (85) 01:22:46 00:17:56
78 787 Ziuko Michał M20 13 72 00:09:58 (153)00:07:26 (62)00:42:22 (81)00:01:20 (105)00:21:43 (64) 01:22:49 00:17:59
79 681 Kuć Rafał M30 25 73 00:09:25 (117)00:07:34 (71)00:42:11 (78)00:01:30 (152)00:22:14 (76) 01:22:54 00:18:04
80 817 Derwiszyński Artur M40 27 74 00:08:29 (69)00:07:12 (53)00:42:59 (93)00:01:01 (41)00:23:43 (117) 01:23:24 00:18:34
81 564 Ziental Dariusz Rock&Rower team Rock & Rower team M50 1 75 00:09:33 (126)00:07:13 (55)00:42:07 (75)00:01:11 (73)00:23:28 (107) 01:23:32 00:18:42
82 606 Kachniarz Artur M30 26 76 00:06:37 (21)00:07:21 (58)00:45:51 (151)00:01:20 (104)00:22:27 (79) 01:23:36 00:18:46
83 709 Zawadzka Katarzyna TRINERGY TEAM / DRUŻYNA TVN K30 5 7 00:09:40 (132)00:08:04 (96)00:42:16 (79)00:01:10 (72)00:22:35 (84) 01:23:45 00:18:55
84 829 Wyrwas Radosław PTT Delta Płock M30 27 77 00:07:19 (28)00:07:36 (74)00:44:40 (129)00:01:38 (176)00:22:51 (93) 01:24:04 00:19:14
85 693 Zalewski Paweł M40 28 78 00:09:18 (108)00:07:59 (94)00:43:42 (108)00:01:24 (122)00:21:51 (66) 01:24:14 00:19:24
86 726 Zalewski Piotr Giant Fabryczna Team M20 14 79 00:10:25 (175)00:06:32 (28)00:42:30 (84)00:01:22 (113)00:23:29 (108) 01:24:18 00:19:28
87 683 Niemczyk Rafał ARTECH TEAM M40 29 80 00:10:23 (172)00:07:40 (76)00:42:40 (88)00:01:12 (75)00:22:37 (87) 01:24:32 00:19:42
88 673 Wozniak Jacek ironteam Iron Team M50 2 81 00:09:07 (97)00:07:49 (82)00:42:24 (82)00:01:40 (185)00:23:37 (115) 01:24:37 00:19:47
89 795 Hajducki Jarosław ETT Elbląg Triathlon Team M40 30 82 00:08:51 (83)00:08:51 (137)00:42:09 (76)00:01:41 (186)00:23:19 (104) 01:24:51 00:20:01
90 730 Janczuk Dawid Triathlon Konsulting M16 3 83 00:08:05 (56)00:08:08 (101)00:43:31 (100)00:02:10 (243)00:22:58 (95) 01:24:52 00:20:02
91 601 Remiszewski Paweł 1Liga Tri Team M30 28 84 00:09:06 (96)00:07:49 (81)00:42:04 (73)00:01:26 (132)00:24:35 (143) 01:25:00 00:20:10
92 642 Kwiatkowski Marek niezrzeszony M50 3 85 00:09:55 (150)00:08:31 (116)00:42:00 (71)00:01:33 (161)00:23:15 (102) 01:25:14 00:20:24
93 729 Witkowska Edyta Kuźnia Triathlonu K20 2 8 00:09:19 (113)00:07:06 (47)00:43:39 (106)00:01:26 (133)00:23:47 (120) 01:25:17 00:20:27
94 529 Mazloum Amir Kuźnia Triathlonu TriBross M30 29 86 00:08:12 (61)00:07:56 (87)00:43:32 (102)00:01:21 (111)00:24:23 (138) 01:25:24 00:20:34
95 759 Jędrzejewski Zbigniew M20 15 87 00:11:19 (209)00:08:38 (120)00:44:19 (125)00:00:51 (11)00:20:31 (42) 01:25:38 00:20:48
96 705 Matuszewski Mariusz Goldhol Super Car Transport Goldhol Super Car Transport M40 31 88 00:09:02 (93)00:08:54 (140)00:42:47 (90)00:01:46 (199)00:23:13 (99) 01:25:42 00:20:52
97 535 Pawłowski Przemek M30 30 89 00:09:42 (136)00:09:13 (159)00:44:02 (115)00:01:37 (172)00:21:19 (57) 01:25:53 00:21:03
98 663 Walczak Agata KB ARturówek K40 1 9 00:10:33 (184)00:08:09 (102)00:45:39 (146)00:01:08 (64)00:20:25 (37) 01:25:54 00:21:04
99 610 Załęski Wojciech TRI LEVEL M40 32 90 00:09:46 (142)00:07:25 (60)00:44:48 (133)00:01:13 (81)00:23:13 (101) 01:26:25 00:21:35
100 1010 Chudek Agnieszka Luft Tri Team K20 3 10 00:07:53 (46)00:08:07 (100)00:45:22 (142)00:01:05 (53)00:24:04 (130) 01:26:31 00:21:41
101 691 Ślesicki Mateusz M20 16 91 00:09:53 (148)00:07:59 (95)00:45:07 (138)00:02:04 (233)00:21:31 (59) 01:26:34 00:21:44
102 571 Brząkalski Krzysiek Adidas Runners Warsaw M20 17 92 00:12:19 (243)00:07:53 (86)00:45:47 (149)00:01:29 (146)00:19:07 (20) 01:26:35 00:21:45
103 742 Stukanov Oleksii Kuźnia Triathlonu Kozminski University M20 18 93 00:09:19 (111)00:07:28 (63)00:45:48 (150)00:01:52 (210)00:22:12 (74) 01:26:39 00:21:49
104 822 Ładno Arkadiusz PEUGEOT Polska M30 31 94 00:10:01 (156)00:08:38 (121)00:42:45 (89)00:01:29 (144)00:23:58 (128) 01:26:51 00:22:01
105 577 Uusisaari Anna Kuźnia Triathlonu K40 2 11 00:09:15 (106)00:08:22 (106)00:43:47 (110)00:01:20 (106)00:24:12 (134) 01:26:56 00:22:06
106 644 Kwiatkowska Julia K20 4 12 00:09:59 (154)00:08:23 (109)00:44:11 (123)00:00:53 (15)00:23:32 (110) 01:26:58 00:22:08
107 737 Krzoski Hubert SZYMANOWSKI Triathlon Team M18 8 95 00:07:54 (47)00:07:43 (78)00:44:10 (121)00:01:07 (61)00:26:07 (179) 01:27:01 00:22:11
108 643 Kwiatkowski Piotr niezrzeszony M50 4 96 00:10:34 (185)00:09:00 (149)00:41:50 (68)00:01:34 (162)00:24:05 (132) 01:27:03 00:22:13
109 802 Burski Paweł M40 33 97 00:08:34 (71)00:09:55 (197)00:42:50 (91)00:01:21 (110)00:25:03 (154) 01:27:43 00:22:53
110 704 Piotrowski Andrzej ORTOREH TEAM M40 34 98 00:10:41 (192)00:09:31 (172)00:43:31 (101)00:01:35 (166)00:22:34 (83) 01:27:52 00:23:02
111 573 Żychliński Miłosz CelIronMan M40 35 99 00:11:40 (221)00:08:22 (108)00:43:22 (97)00:01:30 (147)00:23:00 (97) 01:27:54 00:23:04
112 657 Urwanowicz Łukasz M20 19 100 00:09:12 (103)00:08:59 (145)00:44:09 (120)00:01:38 (177)00:24:07 (133) 01:28:05 00:23:15
113 662 Gawkowski Robert GAWKOWSKI TEAM M40 36 101 00:09:40 (133)00:09:13 (158)00:42:31 (85)00:01:21 (109)00:25:20 (163) 01:28:05 00:23:15
114 660 Matusiak Adrian M20 20 102 00:12:12 (239)00:06:56 (42)00:46:11 (156)00:01:14 (90)00:21:34 (61) 01:28:07 00:23:17
115 703 Tarka Marcin M30 32 103 00:10:14 (162)00:11:07 (237)00:41:43 (63)00:02:13 (244)00:22:54 (94) 01:28:11 00:23:21
116 553 Staroń Łukasz ORTOREH TEAM M30 33 104 00:08:48 (79)00:09:09 (154)00:44:50 (134)00:01:52 (209)00:23:37 (116) 01:28:16 00:23:26
117 672 Mikołajuk Adam M30 34 105 00:09:38 (131)00:08:43 (126)00:44:45 (131)00:01:31 (155)00:23:48 (121) 01:28:25 00:23:35
118 524 Pawiński Zbyszek Celironman M50 5 106 00:08:02 (52)00:08:59 (144)00:41:45 (65)00:01:40 (183)00:28:08 (215) 01:28:34 00:23:44
119 593 Hartlinski Wojciech M30 35 107 00:09:29 (122)00:08:36 (119)00:44:56 (135)00:01:16 (96)00:24:18 (136) 01:28:35 00:23:45
120 760 Maliński Paweł Asseco Active Team M40 37 108 00:09:35 (129)00:08:58 (143)00:44:20 (126)00:01:27 (138)00:24:24 (139) 01:28:44 00:23:54
121 608 Gumkowski Łukasz M20 21 109 00:08:08 (59)00:08:51 (136)00:43:39 (105)00:01:25 (130)00:26:56 (195) 01:28:59 00:24:09
122 648 Tomasik Marcin M30 36 110 00:10:33 (183)00:07:57 (90)00:45:05 (137)00:01:31 (153)00:23:58 (127) 01:29:04 00:24:14
123 612 Kłys Piotr PULS TRI TEAM M40 38 111 00:09:04 (94)00:08:47 (132)00:44:11 (122)00:01:13 (83)00:25:49 (175) 01:29:04 00:24:14
124 763 Mercik Mateusz M30 37 112 00:08:19 (66)00:09:39 (181)00:44:23 (127)00:02:02 (227)00:24:43 (148) 01:29:06 00:24:16
125 680 Fordoński Marek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 39 113 00:09:28 (120)00:08:23 (110)00:45:57 (152)00:01:32 (156)00:23:47 (119) 01:29:07 00:24:17
126 525 Szelągiewicz Piotr M30 38 114 00:08:56 (88)00:10:49 (230)00:45:04 (136)00:02:08 (237)00:22:28 (81) 01:29:25 00:24:35
127 600 Antoniuk Marcin BMC TEAM M40 40 115 00:10:39 (188)00:08:41 (123)00:44:27 (128)00:01:08 (63)00:24:36 (144) 01:29:31 00:24:41
128 654 Dymek Stanisław Biegaj z Dymkiem Men M60 1 116 00:10:19 (167)00:09:49 (190)00:43:58 (113)00:01:42 (191)00:23:44 (118) 01:29:32 00:24:42
129 776 Domarańczyk Karolina K20 5 13 00:08:59 (90)00:08:42 (125)00:46:05 (154)00:01:13 (87)00:24:35 (142) 01:29:34 00:24:44
130 828 Grzegorczyk Adam K.S. Celironman S.A. M40 41 117 00:09:31 (123)00:08:30 (114)00:43:36 (103)00:01:28 (140)00:26:39 (189) 01:29:44 00:24:54
131 634 Walaszczyk Marcin Iron Fighters M30 40 119 00:09:08 (99)00:09:49 (191)00:43:12 (95)00:01:22 (112)00:26:18 (181) 01:29:49 00:24:59
132 675 Tomczyk Tomasz M30 39 118 00:11:38 (219)00:08:31 (117)00:47:06 (167)00:01:21 (108)00:21:13 (53) 01:29:49 00:24:59
133 777 Kondas Dariusz M30 41 120 00:08:47 (78)00:11:34 (245)00:43:41 (107)00:01:44 (196)00:24:05 (131) 01:29:51 00:25:01
134 711 Gryziak Bartosz Triathlon Serwis M18 9 121 00:07:24 (32)00:08:56 (142)00:46:11 (158)00:02:04 (231)00:25:26 (167) 01:30:01 00:25:11
135 669 Kopecki Michał Michał Kopecki Michał Kopecki M20 22 122 00:11:30 (217)00:08:55 (141)00:44:08 (119)00:01:07 (59)00:24:22 (137) 01:30:02 00:25:12
136 686 Durand-Viel Louis M30 42 123 00:09:32 (125)00:10:34 (224)00:45:32 (145)00:00:53 (16)00:23:34 (112) 01:30:05 00:25:15
137 839 Domagała Dariusz Fitnesslider M30 44 124 00:09:27 (119)00:09:38 (179)00:45:20 (141)00:01:29 (142)00:24:13 (135) 01:30:07 00:25:17
138 718 Kośla Paweł M30 43 125 00:12:17 (240)00:07:50 (83)00:45:13 (139)00:01:16 (97)00:23:31 (109) 01:30:07 00:25:17
139 572 Maślona Tomasz Trizarza Team M30 45 126 00:08:37 (72)00:10:04 (202)00:44:48 (132)00:01:46 (201)00:25:09 (158) 01:30:24 00:25:34
140 707 Reniec Kamil Warsaw Triathlon Team Klinika Wad Postawy M20 23 127 00:09:00 (91)00:10:07 (203)00:43:08 (94)00:01:39 (182)00:26:40 (190) 01:30:34 00:25:44
141 797 Mazur Andrzej M40 42 128 00:11:24 (214)00:08:41 (124)00:43:53 (111)00:01:25 (128)00:25:12 (159) 01:30:35 00:25:45
142 617 Annusewicz Stanisław M30 46 129 00:10:31 (180)00:09:20 (166)00:45:47 (148)00:01:24 (127)00:23:34 (111) 01:30:36 00:25:46
143 629 Kacprzak Tadeusz M60 2 130 00:10:57 (198)00:09:08 (153)00:43:29 (99)00:01:37 (175)00:25:32 (170) 01:30:43 00:25:53
144 792 Daniel Krzysztof Kuźnia Triathlonu M30 47 131 00:10:06 (159)00:09:48 (189)00:46:47 (163)00:01:22 (117)00:22:46 (91) 01:30:49 00:25:59
145 554 Kolasa Piotr M30 48 132 00:10:04 (158)00:07:58 (91)00:48:15 (182)00:00:57 (30)00:23:36 (114) 01:30:50 00:26:00
146 538 Wierciński Łukasz TRIGGER TRIATHLON M30 49 133 00:10:40 (189)00:08:30 (115)00:46:46 (162)00:01:05 (52)00:23:55 (125) 01:30:56 00:26:06
147 835 Kowalski Jan M30 50 134 00:10:12 (161)00:09:48 (188)00:44:15 (124)00:02:09 (239)00:24:34 (141) 01:30:58 00:26:08
148 685 Chrapkowski Marcel M30 51 135 00:09:10 (101)00:09:34 (176)00:46:44 (161)00:01:37 (173)00:23:55 (124) 01:31:00 00:26:10
149 746 Nicgorska Aleksandra K20 6 14 00:09:08 (100)00:09:05 (151)00:45:32 (144)00:01:35 (164)00:25:49 (176) 01:31:09 00:26:19
150 676 Karpienia Ewa CKS-ORKA SZCZECIN K40 3 15 00:11:01 (201)00:09:45 (186)00:44:06 (117)00:01:42 (192)00:24:39 (146) 01:31:13 00:26:23
151 677 Kociołowicz Aleksandra Kuźnia Triathlonu K30 6 16 00:10:17 (165)00:08:43 (127)00:47:26 (172)00:01:23 (120)00:23:27 (106) 01:31:16 00:26:26
152 624 Majczak Mirosław M40 43 136 00:09:17 (107)00:09:00 (147)00:46:11 (157)00:01:32 (158)00:25:20 (162) 01:31:20 00:26:30
153 615 Dybowski Mateusz M30 52 137 00:09:21 (114)00:08:28 (113)00:48:05 (179)00:00:56 (28)00:24:33 (140) 01:31:23 00:26:33
154 740 Żołnowska Katarzyna Vamos Team K20 7 17 00:06:15 (13)00:09:33 (175)00:49:08 (189)00:01:42 (193)00:24:56 (151) 01:31:34 00:26:44
155 605 Markowiak Rafał K.S Celironman S.A. M30 53 138 00:12:05 (231)00:08:23 (111)00:47:53 (177)00:01:04 (48)00:22:16 (77) 01:31:41 00:26:51
156 560 Siemiątkowski Marcin TriRun M30 54 139 00:09:14 (105)00:08:53 (139)00:48:13 (181)00:01:46 (198)00:23:52 (122) 01:31:58 00:27:08
157 581 Szafraniec Marcin Wieliszew Heron Team M40 44 140 00:09:42 (137)00:08:17 (104)00:47:06 (166)00:01:54 (218)00:25:04 (155) 01:32:03 00:27:13
158 590 Masłowski Michał M30 55 141 00:09:24 (116)00:08:48 (134)00:45:25 (143)00:01:36 (167)00:27:08 (200) 01:32:21 00:27:31
159 785 Nowak Michał M20 24 142 00:10:40 (190)00:07:57 (88)00:47:13 (170)00:01:03 (45)00:25:33 (171) 01:32:26 00:27:36
160 636 Pilgun Łukasz M30 56 143 00:09:01 (92)00:13:32 (266)00:43:24 (98)00:01:29 (145)00:25:36 (173) 01:33:02 00:28:12
161 664 Abramowski Piotr M30 57 144 00:10:32 (182)00:09:52 (193)00:46:39 (160)00:01:27 (137)00:24:38 (145) 01:33:08 00:28:18
162 702 Strzelecki Konrad Tour de Ochocice M20 25 145 00:09:44 (140)00:09:54 (195)00:44:41 (130)00:01:53 (215)00:26:59 (198) 01:33:11 00:28:21
163 549 Smolik Artur Sport Team Manage or Die M40 45 146 00:11:17 (208)00:09:22 (168)00:43:19 (96)00:02:27 (255)00:26:55 (194) 01:33:20 00:28:30
164 609 Załęcki Michał LOTOS Running Team M30 58 147 00:13:10 (252)00:08:50 (135)00:45:15 (140)00:01:32 (160)00:25:06 (157) 01:33:53 00:29:03
165 733 Momot Olga K20 8 18 00:09:07 (98)00:08:25 (112)00:47:30 (173)00:02:36 (256)00:26:26 (182) 01:34:04 00:29:14
166 725 Zgorzelski Dawid Giant Fabryczna Team M30 59 148 00:14:14 (261)00:08:07 (99)00:44:07 (118)00:01:32 (159)00:26:51 (193) 01:34:51 00:30:01
167 758 Legiędź Hubert NSZZ FSG przy KGSG M40 46 149 00:09:53 (149)00:08:45 (129)00:49:47 (200)00:01:28 (139)00:24:58 (153) 01:34:51 00:30:01
168 574 Cichanowicz Piotr M20 26 150 00:11:23 (212)00:08:35 (118)00:48:28 (184)00:01:08 (65)00:25:19 (161) 01:34:53 00:30:03
169 799 Ponnik Yury Ambasada Rosji Ambasada Rosji M30 60 151 00:08:07 (58)00:11:18 (242)00:48:22 (183)00:01:40 (184)00:25:35 (172) 01:35:02 00:30:12
170 824 Świątkowski Wiktor SCHR Athletics M30 61 152 00:10:22 (169)00:08:39 (122)00:49:51 (202)00:01:06 (57)00:25:05 (156) 01:35:03 00:30:13
171 794 Kruk Jarosław M40 47 153 00:14:21 (262)00:09:11 (156)00:44:02 (116)00:02:10 (241)00:25:24 (164) 01:35:08 00:30:18
172 595 Sośnierz Tomasz M30 62 154 00:13:25 (253)00:08:22 (107)00:49:08 (191)00:00:54 (19)00:23:24 (105) 01:35:13 00:30:23
173 771 Bogusz Lilia Tri Gazele K40 4 19 00:10:50 (195)00:08:45 (128)00:50:11 (205)00:01:38 (178)00:23:56 (126) 01:35:20 00:30:30
174 750 Kakiet Bartosz M30 63 155 00:08:33 (70)00:09:15 (162)00:49:06 (188)00:01:51 (208)00:26:36 (187) 01:35:21 00:30:31
175 728 Brejtfus Bartosz M18 10 156 00:08:50 (81)00:09:24 (169)00:47:36 (174)00:01:56 (222)00:28:23 (219) 01:36:09 00:31:19
176 655 Cerajewska Hanna K20 9 20 00:09:58 (152)00:09:01 (150)00:50:40 (208)00:01:22 (114)00:25:25 (165) 01:36:26 00:31:36
177 717 Hoffman Grzegorz M30 64 157 00:09:37 (130)00:08:47 (131)00:53:29 (230)00:01:28 (141)00:23:18 (103) 01:36:39 00:31:49
178 719 Pazikowski Maciej M20 27 158 00:10:51 (196)00:09:15 (161)00:51:44 (220)00:00:52 (14)00:24:03 (129) 01:36:45 00:31:55
179 579 Morawski Przemysław M40 48 159 00:12:52 (249)00:10:23 (215)00:43:59 (114)00:02:26 (253)00:27:07 (199) 01:36:47 00:31:57
180 638 Stachurski Paweł M40 49 160 00:10:24 (173)00:10:21 (213)00:46:55 (165)00:01:13 (86)00:28:07 (214) 01:37:00 00:32:10
181 731 Antosiewicz Konrad M50 6 161 00:12:18 (242)00:10:37 (227)00:45:45 (147)00:02:09 (238)00:26:14 (180) 01:37:03 00:32:13
182 806 Kujawa Sylwia K40 5 21 00:10:02 (157)00:09:31 (173)00:48:43 (186)00:01:17 (100)00:27:32 (209) 01:37:05 00:32:15
183 790 Kalwajtys Pawel M20 28 162 00:09:23 (115)00:10:41 (229)00:48:04 (178)00:01:13 (88)00:27:44 (210) 01:37:05 00:32:15
184 720 Jarco Aleksandra Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe K30 7 22 00:10:45 (194)00:09:51 (192)00:47:38 (175)00:01:44 (197)00:27:14 (203) 01:37:12 00:32:22
185 556 Świniarska Ewa CelIronMan OrtoDent K30 8 23 00:12:07 (233)00:09:07 (152)00:47:17 (171)00:01:49 (205)00:26:59 (197) 01:37:19 00:32:29
186 791 Jakubowski Marcin M40 50 163 00:09:18 (109)00:10:26 (216)00:46:09 (155)00:01:49 (204)00:29:47 (237) 01:37:29 00:32:39
187 695 Sołtysiak Paweł MOYA Running Team M40 51 164 00:11:59 (229)00:09:57 (199)00:45:58 (153)00:01:53 (213)00:28:04 (213) 01:37:51 00:33:01
188 782 Czech Mateusz M20 29 165 00:10:38 (187)00:08:59 (146)00:53:46 (236)00:01:31 (154)00:22:58 (96) 01:37:52 00:33:02
189 639 Lepka Arkadiusz Iron Fighters M20 30 166 00:09:33 (127)00:11:41 (248)00:49:21 (193)00:01:41 (189)00:25:38 (174) 01:37:54 00:33:04
190 780 Kostrzewa Mateusz M30 65 167 00:11:48 (225)00:09:40 (182)00:24:57 (152) 01:37:56 00:33:06
191 567 Mazurkiewicz Marcin M40 52 168 00:09:47 (143)00:10:33 (222)00:43:54 (112)00:01:55 (221)00:31:58 (254) 01:38:07 00:33:17
192 588 Napieraj Rafał M30 66 169 00:10:10 (160)00:10:40 (228)00:47:11 (168)00:01:35 (165)00:28:34 (224) 01:38:10 00:33:20
193 607 Bazyl Jan M30 67 170 00:09:43 (139)00:11:17 (241)00:49:39 (197)00:00:59 (39)00:26:34 (185) 01:38:12 00:33:22
194 713 Brulińska Monika kobietarakieta K40 6 24 00:14:12 (260)00:09:00 (148)00:49:08 (190)00:01:23 (118)00:25:12 (160) 01:38:55 00:34:05
195 670 Lipiński Błażej TriTur Chojnice M30 68 171 00:14:26 (263)00:10:33 (223)00:46:37 (159)00:02:43 (262)00:24:42 (147) 01:39:01 00:34:11
196 602 Frydrysiak Marcin M30 69 172 00:08:51 (82)00:10:30 (220)00:49:38 (196)00:01:18 (102)00:28:47 (229) 01:39:04 00:34:14
197 651 Sulka Michał Team Karaś M30 70 173 00:12:18 (241)00:09:45 (184)00:50:03 (203)00:01:08 (66)00:25:58 (178) 01:39:12 00:34:22
198 826 Juszczyk Magdalena TRINERGY TEAM K30 9 25 00:11:53 (227)00:08:46 (130)00:46:49 (164)00:01:39 (181)00:30:06 (240) 01:39:13 00:34:23
199 568 Wójcik Piotr M40 53 174 00:14:07 (259)00:10:53 (232)00:47:13 (169)00:02:17 (250)00:25:25 (166) 01:39:55 00:35:05
200 604 Celmer Marcin Active Runners Płock MarCel M30 71 175 00:12:22 (244)00:08:53 (138)00:53:44 (235)00:01:36 (168)00:23:53 (123) 01:40:28 00:35:38
201 633 Lipiec Konrad - M40 54 176 00:11:21 (210)00:10:57 (233)00:51:49 (222)00:01:41 (188)00:24:45 (150) 01:40:33 00:35:43
202 798 Janik Piotr M40 55 177 00:09:25 (118)00:10:59 (234)00:50:44 (210)00:02:02 (229)00:27:24 (206) 01:40:34 00:35:44
203 752 Wiklak Adam AgMa Projekt M40 56 178 00:11:15 (207)00:09:42 (183)00:51:47 (221)00:01:22 (116)00:26:35 (186) 01:40:41 00:35:51
204 838 Kuzniak Michał M20 31 179 00:11:08 (204)00:09:18 (164)00:51:29 (218)00:01:06 (55)00:27:46 (211) 01:40:47 00:35:57
205 534 Rakowski Łukasz M30 72 180 00:08:52 (84)00:11:08 (238)00:51:14 (215)00:01:36 (169)00:27:59 (212) 01:40:49 00:35:59
206 804 Wróblewski Artur M40 57 181 00:11:43 (222)00:10:21 (214)00:50:30 (207)00:01:25 (131)00:26:56 (196) 01:40:55 00:36:05
207 551 Gruszecki Maciej M40 58 182 00:10:17 (164)00:09:32 (174)00:51:15 (216)00:01:52 (211)00:28:32 (223) 01:41:28 00:36:38
208 714 Osędowska Aleksandra AZS UJK Kielce K20 10 26 00:12:24 (245)00:08:48 (133)00:54:00 (237)00:00:56 (25)00:25:31 (169) 01:41:39 00:36:49
209 530 Rola Rafał M30 73 183 00:10:26 (177)00:09:38 (178)00:49:47 (201)00:01:43 (194)00:30:05 (239) 01:41:39 00:36:49
210 761 Dąbek Paweł M40 59 184 00:12:11 (237)00:10:52 (231)00:48:46 (187)00:01:24 (126)00:28:28 (220) 01:41:41 00:36:51
211 800 Kibicki Konrad Bank Pocztowy M30 74 186 00:10:37 (186)00:11:03 (235)00:49:40 (198)00:02:10 (242)00:28:20 (218) 01:41:50 00:37:00
212 803 Burski Filip M20 32 185 00:11:12 (205)00:10:31 (221)00:49:21 (194)00:01:37 (174)00:29:09 (232) 01:41:50 00:37:00
213 793 Gładysz Kacper Savills M20 33 187 00:11:58 (228)00:08:20 (105)00:51:20 (217)00:01:14 (92)00:29:06 (231) 01:41:58 00:37:08
214 561 Borkowski Piotr PROGRESTRENER.PL TEAM M30 75 188 00:12:11 (236)00:10:28 (217)00:48:36 (185)00:02:05 (235)00:28:43 (227) 01:42:03 00:37:13
215 772 Angeleiko Artem M20 34 189 00:09:06 (95)00:09:11 (157)00:51:13 (214)00:01:22 (115)00:31:21 (251) 01:42:12 00:37:22
216 735 Modzelewski Maciej M30 76 190 00:11:03 (203)00:13:36 (268)00:51:51 (223)00:01:34 (163)00:24:44 (149) 01:42:48 00:37:58
217 671 Ulanowski Hubert M30 77 191 00:09:31 (124)00:09:45 (187)00:54:35 (239)00:01:59 (224)00:27:12 (202) 01:43:02 00:38:12
218 542 Reszke Sławomir Muchomorek Sport M50 7 192 00:12:03 (230)00:12:35 (259)00:47:39 (176)00:02:15 (246)00:28:31 (222) 01:43:03 00:38:13
219 721 Horbaty Jerzy Warsaw Triathlon Team M50 8 193 00:09:47 (144)00:11:38 (246)00:51:03 (213)00:01:59 (223)00:28:43 (226) 01:43:10 00:38:20
220 640 Miller Mariusz M30 78 194 00:10:30 (179)00:10:07 (204)00:50:41 (209)00:01:36 (170)00:30:35 (245) 01:43:29 00:38:39
221 558 Sałaj Mariusz M40 60 195 00:10:53 (197)00:09:22 (167)00:52:26 (227)00:02:06 (236)00:28:59 (230) 01:43:45 00:38:55
222 546 Gołąb Radosław M30 79 196 00:10:00 (155)00:09:17 (163)00:57:00 (248)00:01:04 (49)00:26:28 (184) 01:43:49 00:38:59
223 547 Kuczyński Igor M40 61 197 00:11:02 (202)00:09:39 (180)00:55:19 (243)00:01:54 (217)00:25:58 (177) 01:43:52 00:39:02
224 591 Aleksandrowicz Jakub Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M16 4 198 00:10:22 (170)00:10:37 (225)00:50:45 (211)00:01:50 (206)00:30:20 (243) 01:43:54 00:39:04
225 543 Zdrojewska Iza Zdrojki K20 11 27 00:09:33 (128)00:09:10 (155)00:56:55 (247)00:01:37 (171)00:26:42 (191) 01:43:57 00:39:07
226 527 Krupa Paweł M50 9 199 00:13:00 (250)00:09:59 (201)00:49:20 (192)00:02:16 (248)00:29:44 (236) 01:44:19 00:39:29
227 753 Grec Michał M30 80 200 00:11:46 (224)00:11:12 (239)00:49:46 (199)00:03:22 (268)00:28:29 (221) 01:44:35 00:39:45
228 712 Zakiewicz Marcin M40 62 201 00:10:31 (181)00:10:12 (207)00:52:02 (224)00:02:05 (234)00:30:01 (238) 01:44:51 00:40:01
229 570 Polaszyk Bartosz RBE TEAM M20 35 202 00:07:23 (31)00:10:13 (209)00:56:12 (246)00:02:04 (232)00:30:09 (241) 01:46:01 00:41:11
230 559 Skrzecz Radosław M20 36 203 00:13:29 (254)00:09:35 (177)00:53:43 (234)00:02:16 (249)00:27:22 (205) 01:46:25 00:41:35
231 694 Ejsmont Joanna WITC 1982 K30 10 28 00:11:15 (206)00:09:28 (171)00:57:19 (249)00:01:10 (71)00:27:20 (204) 01:46:32 00:41:42
232 632 Telążka Jarosław Iron Fighters Iron Fighters M30 81 204 00:11:45 (223)00:09:26 (170)00:53:36 (232)00:01:19 (103)00:30:42 (247) 01:46:48 00:41:58
233 658 Rusek Andrzej M40 63 205 00:10:59 (199)00:13:25 (264)00:49:37 (195)00:02:10 (240)00:30:43 (248) 01:46:54 00:42:04
234 697 Szymański Jacek Gapmont Running Team M50 10 206 00:14:34 (264)00:11:24 (244)00:51:03 (212)00:03:10 (265)00:26:47 (192) 01:46:58 00:42:08
235 843 Kocemba Witold M50 11 207 00:11:23 (213)00:13:28 (265)00:50:04 (204)00:02:13 (245)00:30:11 (242) 01:47:19 00:42:29
236 696 Walch Sophie K30 11 29 00:10:24 (174)00:09:58 (200)00:59:08 (258)00:01:16 (98)00:26:38 (188) 01:47:24 00:42:34
237 805 Mikołajczyk Mateusz M30 82 208 00:09:56 (151)00:13:12 (263)00:55:25 (244)00:01:41 (187)00:27:26 (208) 01:47:40 00:42:50
238 741 Skoblewski Wojciech M30 83 210 00:10:42 (193)00:10:37 (226)00:58:01 (253)00:01:53 (214)00:26:28 (183) 01:47:41 00:42:51
239 825 Sowa Tomasz M20 37 209 00:10:25 (176)00:11:14 (240)00:53:32 (231)00:02:03 (230)00:30:27 (244) 01:47:41 00:42:51
240 689 Krawczyńska Aleksandra K40 7 30 00:12:30 (247)00:09:19 (165)00:53:19 (229)00:01:55 (220)00:30:57 (250) 01:48:00 00:43:10
241 540 Baranowski Romuald Dynamic 1968 M50 12 211 00:15:13 (267)00:10:16 (211)00:51:37 (219)00:02:17 (251)00:28:37 (225) 01:48:00 00:43:10
242 667 Modrzejewski Michał LAMELA M50 13 212 00:11:22 (211)00:10:13 (208)00:52:03 (225)00:02:27 (254)00:33:14 (260) 01:49:19 00:44:29
243 687 Łukasik Mateusz M20 38 213 00:11:01 (200)00:10:15 (210)00:59:32 (260)00:01:30 (148)00:27:10 (201) 01:49:28 00:44:38
244 815 Sochocki Dariusz M50 14 214 00:11:38 (220)00:12:02 (252)00:50:14 (206)00:02:37 (259)00:33:11 (259) 01:49:42 00:44:52
245 751 Ferko-Czajkowska Stanisława K50 1 31 00:12:50 (248)00:10:16 (212)00:53:10 (228)00:01:17 (101)00:32:44 (256) 01:50:17 00:45:27
246 550 De Groot Darek M18 11 215 00:12:10 (235)00:12:04 (253)00:52:23 (226)00:03:17 (267)00:30:35 (246) 01:50:29 00:45:39
247 575 Glimasiński Kamil M30 84 216 00:12:05 (232)00:11:21 (243)00:48:06 (180)00:02:16 (247)00:37:21 (266) 01:51:09 00:46:19
248 743 Tarkowski Kamil M20 39 217 00:15:10 (266)00:11:46 (250)00:55:02 (242)00:01:20 (107)00:28:18 (217) 01:51:36 00:46:46
249 653 Malczewski Marcin M30 85 218 00:10:29 (178)00:11:48 (251)00:54:54 (241)00:03:13 (266)00:31:45 (252) 01:52:09 00:47:19
250 613 Zaleska Aneta Łomiankowska Grupa Biegowa TRI K30 12 32 00:13:37 (257)00:10:29 (218)00:57:58 (252)00:02:01 (226)00:28:14 (216) 01:52:19 00:47:29
251 827 Bator-Grzegorczyk Katarzyna K.S. Celironman S.A. K30 13 33 00:12:12 (238)00:11:07 (236)00:54:32 (238)00:01:53 (216)00:32:52 (257) 01:52:36 00:47:46
252 821 Wiech Dorota Druzyna TVN K30 14 34 00:13:33 (256)00:12:35 (258)00:58:08 (255)00:01:52 (212)00:27:25 (207) 01:53:33 00:48:43
253 783 Dettlaff Mariusz ĄĘ Tri Club M30 86 219 00:11:51 (226)00:09:54 (196)01:06:53 (267)00:02:17 (252)00:22:47 (92) 01:53:42 00:48:52
254 647 Wajszczak Tomasz M30 87 220 00:16:35 (272)00:10:10 (205)00:58:39 (256)00:01:09 (69)00:28:44 (228) 01:55:17 00:50:27
255 779 Cichowska Beata K40 8 35 00:12:08 (234)00:10:11 (206)00:57:40 (251)00:01:13 (82)00:34:08 (262) 01:55:20 00:50:30
256 630 Naumowicz Katarzyna K30 15 36 00:12:28 (246)00:11:41 (247)00:55:31 (245)00:02:38 (260)00:33:28 (261) 01:55:46 00:50:56
257 756 Witkowski Jarosław RMDC M60 3 221 00:15:58 (271)00:12:51 (261)00:53:39 (233)00:02:36 (257)00:30:49 (249) 01:55:53 00:51:03
258 766 Madzio Jakub Riello Delta Power M30 88 222 00:13:10 (251)00:11:42 (249)00:57:37 (250)00:01:41 (190)00:31:53 (253) 01:56:03 00:51:13
259 734 Brzeski Piotr M20 40 223 00:10:15 (163) 01:56:58 00:52:08
260 599 Słomka Karolina K20 12 37 00:11:34 (218)00:12:20 (255)00:58:46 (257)00:02:41 (261)00:33:07 (258) 01:58:28 00:53:38
261 823 Uss Dominik M40 64 224 00:11:26 (215)00:12:17 (254)00:58:04 (254)00:01:50 (207)00:35:24 (264) 01:59:01 00:54:11
262 762 Janczykowska Karolina K30 16 38 00:13:31 (255)00:12:41 (260)01:04:03 (266)00:02:37 (258)00:29:19 (234) 02:02:11 00:57:21
263 674 Świderska Małgorzata www.feel-it.pl www.feel-it.pl K20 13 39 00:11:28 (216)00:10:29 (219)01:04:02 (265)00:02:56 (264)00:34:17 (263) 02:03:12 00:58:22
264 659 Mucha Robert Kreyzole spot stolycy M40 65 225 00:15:14 (268)00:14:48 (271)00:54:35 (240)00:02:49 (263)00:37:18 (265) 02:04:44 00:59:54
265 773 Andruczyk Arkadiusz Rembertów Team M40 66 226 00:15:54 (269)00:13:33 (267)01:01:28 (262)00:05:15 (270)00:29:15 (233) 02:05:25 01:00:35
266 748 Jeżewski Marcin MOSiR Płock M40 67 227 00:16:46 (273)00:13:09 (262)00:59:22 (259)00:01:47 (202)00:39:08 (268) 02:10:12 01:05:22
267 754 Piechota Arkadiusz M30 89 228 00:14:44 (265)00:14:48 (272)01:01:20 (261)00:02:02 (228)00:37:46 (267) 02:10:40 01:05:50
268 1009 Walentyński Bartek M20 41 229 00:23:49 (275)00:13:40 (269)01:03:33 (264)00:01:08 (67)00:29:32 (235) 02:11:42 01:06:52
269 1011 Andruczyk Henryk M60 4 230 00:15:56 (270)00:12:30 (257)01:03:04 (263)00:04:39 (269)00:41:32 (269) 02:17:41 01:12:51
270 666 Lipka Zofia K30 17 40 00:17:25 (274)00:14:45 (270)01:12:45 (268)00:01:54 (219)00:45:26 (270) 02:32:15 01:27:25
271 808 Bartnik Bożena KU AZS WAT K60 1 41 00:13:48 (258)00:16:50 (273)01:28:11 (269)00:01:43 (195)00:45:28 (271) 02:46:00 01:41:10
272 668 Sikorski Piotr M20 42 231 00:08:43 (74)00:12:25 (256)01:59:21 (270)00:02:00 (225)00:32:20 (255) 02:54:49 01:49:59
273 778 Łuczak Elżbieta Celironman czyli łatwo nie będzie ElaLuczak K50 00:07:39 (39) DNF
274 678 Andrzejewicz Łukasz M20 00:07:55 (49)00:09:45 (185) DNF
275 736 Krzoski Wojciech Przemysław Szymanowski Triathlon Team M40 00:10:22 (168)00:09:55 (198) DNF
276 528 Chylak Paweł M30 DNS
277 537 Kurowski Jacek M40 DNS
278 545 Szymborska Dota ONEGINETATOPA K40 DNS
279 548 Blok Karol ortopeda-blok.pl M30 DNS
280 562 Nowak Marcin Kuźnia Triathlonu M40 DNS
281 563 Sachmata Agata Kużnia Traihlonu K50 DNS
282 565 Hajdamowicz Krzysztof M30 DNS
283 578 Grzelczak Sławek M40 DNS
284 580 Słupski Tomasz Drużyna Czarnego Alibaby M30 DNS
285 583 Sojkowski Piotr Tri NEGU M30 DNS
286 584 Górczyńska Iga K30 DNS
287 585 Rutecki Wojciech M30 DNS
288 589 Zieliński Rafał Kuźnia Triathlonu M40 DNS
289 594 Trzeszczkowska Marta K30 DNS
290 597 Wojciechowski Krzysztof M50 DNS
291 603 Dąbrowska Anna 12tri.pl K40 DNS
292 614 Godderis Rafal M20 DNS
293 619 Grabiec Tomasz M30 DNS
294 621 Zimny Monika K40 DNS
295 622 Piłat Kamil Dirty Kapibara M30 DNS
296 625 Maslowiec Konrad M30 DNS
297 628 Feliciak Ewelina K30 DNS
298 637 Ludwicki Maciej KAWA KAMP M30 DNS
299 652 Jęczmińska Marzena Drużyna Bss K30 DNS
300 661 Słomkowski Grzegorz Kuźnia Triathlonu M50 DNS
301 684 Ościłowicz Krzysztof Orlen Running Team M30 DNS
302 690 Rytlewski Wojciech M30 DNS
303 692 Łach Marcin Kuźnia Triathlonu M30 DNS
304 698 Robak Tomasz M30 DNS
305 699 Nerillo Alessia K20 DNS
306 700 Wilczak Agata K30 DNS
307 701 Markowski Paweł M30 DNS
308 715 Jarosz Jarosław M30 DNS
309 716 Stańczyk Karolina Dream Run K40 DNS
310 722 Czwartosz-Liber Katarzyna The Luzers K40 DNS
311 724 Jankowski Łukasz M30 DNS
312 764 Czechowski Adam M30 DNS
313 765 Wojtczak Paweł M40 DNS
314 767 Jaraszek Maciej PULS TRI TEAM M30 DNS
315 768 Metelski Marek PROTEA TEAM Protea Team M30 DNS
316 769 Paszkiewicz Tomasz PROTEA TEAM M60 DNS
317 770 Nadratowski Kamil PROTEA TEAM M30 DNS
318 775 Malagowski Łukasz M60 DNS
319 781 Krenczyk Przemyslaw M20 DNS
320 807 Furman Michał TRI LEVEL Michal Furman M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon