Garmin Iron Triathlon Augustów 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Nowak Sandra (Sylwia Nowak, Jerzy Nowak) Leszno 20-29 -
Piłat Kamil (Tomaszycki Przemysław, Barbella Jose) Warszawa 30-39 352
Wojtowicz Jarosław (Beata Nienadowska, Wojciech Elminowski) Elbląg 30-39 369

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bagiński Jan Olecko 60-… 321
Bartczak Magda Toruń 30-39 413
Bartnik Bożena Warszawa 60-… -
Beldyga Bartosz Suwalki 30-39 -
Bełdyga Natalia Warszawa 30-39 -
Bereda Krzysztof Warszawa 40-49 407
Boczewski Piotr Wyszków 60-… -
Bohdziewicz Paweł Łomianki 30-39 353
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 395
Borkowski Piotr Józefów 30-39 282
Brener Katarzyna Warszawa 30-39 337
Broż Krzysztof Koło 40-49 286
Brząkalski Krzysiek Płock 20-29 -
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… 386
Buc Katarzyna Koszalin 20-29 349
Budek Robert Warszawa 40-49 343
Cechowska Katarzyna Elbląg 40-49 296
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 -
Charniankou Mikhail Laporoviczi 40-49 392
Chmiel Andrzej Łódź 60-… 436
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-49 431
Cybulko Łukasz Białystok 40-49 339
Czaplicki Piotr Warszawa 20-29 387
Czyżowski Bartosz Józefów 20-29 316
Dahms Adam Bydgoszcz 40-49 327
Daniel Krzysztof Warszawa 30-39 365
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 330
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 276
Denert Mariusz Augustów 30-39 418
Derwiszyński Artur Łomianki 40-49 411
Dmoch Bartłomiej Warszawa 20-29 401
Domańska Emilia Warszawa 30-39 398
Dulas Tomasz Chwaszczyno 40-49 340
Dyba Daniel Łódź 30-39 323
Dymek Stanisław Płock 60-… 417
Dymel Piotr Warszawea 60-… 402
Dziworski Kornel Gdynia 40-49 356
Fordoński Marek Ząbki 40-49 345
Gawrych Sylwia Choroszcz 30-39 393
Gindorowicz Anna Maria Wasilków 50-59 403
Gołębiowski Krzysztof Ignatki 50-59 437
Górecki Tomasz Płock 30-39 279
Grasza Michał Warszawa 30-39 314
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 277
Grzelczak Sławek Warszawa 40-49 -
Hajducki Jarosław Elbląg 40-49 299
Humienny Tomasz Białystok 30-39 432
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 274
Jankowski Paweł Warszawa 30-39 333
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 308
Jarocki Radosław Legionowo 30-39 358
Jasionowski Marek Białystok 40-49 364
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 285
Jegliński Wojciech Olecko 40-49 416
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 30-39 331
Józwik Leszek Kołaków 40-49 435
Kalwajtys Pawel Warszawa 20-29 357
Kaminski Radoslaw Białystok 30-39 307
Kamiński Jakub Pasłęk 20-29 433
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 319
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-49 -
Kempa Tomasz Białystok 30-39 324
Klimowska Anetta Elbląg 30-39 297
Klimowski Przemysław Elbląg 40-49 300
Kłys Piotr Stara Iwiczna 40-49 303
Kociołowicz Aleksandra Warszawa 30-39 385
Kołodziejczyk Łukasz Lublin 30-39 -
Kołodziejczyk Tomasz Bialystok 40-49 -
Kołosowski Kamil Białystok 30-39 291
Kopciewski Wojciech Warszawa 30-39 311
Kors Justyna Wrocław 30-39 382
Kowalczuk Łukasz Białystok 30-39 388
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-… -
Koza Julita Lodz 30-39 306
Kozak Karol Elbląg 18-19 334
Kruszniewski Jarek Suwalki 30-39 389
Krzemiński Adam Kętrzyn 40-49 -
Ksiazek Mikolaj Rozalin 30-39 -
Kucharski Michal Giżycko 30-39 397
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 20-29 422
Kuczyński Rajmund Białystok 30-39 371
Kuropatwinski Tomasz Augustów 30-39 426
Kuryło Ewa Augustów 40-49 419
Lach Adrian Warszawa 30-39 -
Latawiec Bartosz Legionowo 40-49 313
Lechowicz Łukasz Warszawa 40-49 381
Lipiec Konrad Warszawa 40-49 379
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 294
Lizak Włodzimierz Elbląg 50-59 301
Lorenc-Kapala Katarzyna Pruszków 30-39 326
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 355
Ławski Filip Warszawa 20-29 425
Majchrowicz Adam Szczecin 20-29 359
Makowska Patrycja Trojanów 20-29 370
Maksymiuk Marta Elbląg 30-39 295
Maltcev Sergei Elblag 40-49 406
Małkowska Maria Warszawa 40-49 293
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-… 335
Mendelewski Grzegorz Pasłęk 40-49 424
Mirzałek Piotr Elbląg 40-49 317
Miszkurka Jakub Podkowa Leśna 30-39 342
Mlącki Jarosław Warszawa 30-39 360
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 384
Morawska Marta Warszawa - Polska 30-39 377
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 302
Narewska Sylwia Białystok 30-39 404
Naumowicz Katarzyna Gdańsk -Borkowo 30-39 -
Nerillo Alessia Kobyłka 20-29 -
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-49 434
Nosalik Jakub Augustów 20-29 351
Nowak Andrzej Warszawa 60-… 347
Nowak Sandra (Sylwia Nowak, Jerzy Nowak) Leszno 20-29 -
Obuchowski Marek Banino 40-49 390
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-29 376
Okragły Emil Warszawa 30-39 408
Osiński Dariusz Orneta 30-39 378
Ostrowska Klaudia Suwałki 30-39 -
Osytek Sławomir Radzymin 50-59 383
Parzydło Marek Warszawa 50-59 281
Pedzinska Sylwia Warszawa 40-49 394
Pieniążek Piotr Częstochowa 50-59 391
Pietraszkiewicz Hubert Jasionówka 20-29 409
Piłat Kamil (Tomaszycki Przemysław, Barbella Jose) Warszawa 30-39 352
Płochocki Jacek Warszawa 20-29 380
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-59 298
Polaszyk Radek Warszawa 16-17 405
Protzner Tomasz Bielsko - Biała 40-49 412
Różalski Piotr Elbląg 30-39 320
Ryczkowski Oskar Ząbki 16-17 -
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 283
Sadowski Aleksander Brzozowa 40-49 362
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Sarnowski Zbyszek Susz 40-49 427
Sebastianowicz Grzegorz Płock 30-39 290
Siemianowski Sławek Susz 40-49 423
Sierpińska Anna Serock 30-39 332
Sitek Jakub Torzym 20-29 354
Skoczylas Katarzyna Kraków 20-29 414
Słupski Tomasz Lublin 30-39 288
Smolik Artur Warszawa 40-49 361
Sobolewski Jakub Warszawa 40-49 344
Sofiński Kamil Ełk 30-39 278
Sojkowski Kamil Suwałki 30-39 366
Sojkowski Piotr Warszawa 30-39 289
Spławski Adam Warszawa 30-39 310
Stachurski Paweł Warszawa 40-49 368
Stafiej Filip Legionowo 40-49 315
Struk Maciiej Wrocław 30-39 287
Strzałkowski Adam Olsztyn 40-49 -
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 275
Swistak Karolina Belsk Duzy 40-49 372
Szelągowski Wojciech Warszawa 30-39 350
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 429
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 309
Szwugier Radosław Łódź 30-39 400
Szymków Sławek Straszyn 40-49 284
Tarantowicz Robert Juchnowiec Kościelny 30-39 410
Taraszkiewicz Anna Suwałki 50-59 312
Truszkowski Marcin Łomża 30-39 346
Tułaziński Dariusz Augustów 40-49 420
Ulanowski Hubert Warszawa 30-39 375
Uusisaari Anna Warszawa 40-49 329
Waczynski Antoni Warszawa 60-… 367
Walczak Agata Łódź 40-49 304
Waliński Mikołaj Elbląg 40-49 421
Wardzińska Ewelina Warszawa 30-39 341
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 428
Wicher Rafał Zduńska Wola 20-29 399
Wilczak Agata Zagościniec 30-39 363
Witkowska Edyta Warszawa 20-29 -
Witkowski Jarosław Gdańsk 60-… 328
Witkowski Piotr Kętrzyn 40-49 305
Wiza Hugo Warszawa 16-17 396
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-49 273
Wojtowicz Jarosław (Beata Nienadowska, Wojciech Elminowski) Elbląg 30-39 369
Wołoszczak Filip Warszawa 30-39 338
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 280
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 318
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 336
Wysokiński Michał Warszawa 40-49 430
Zakiewicz Marcin Warszawa 40-49 322
Zalewski Dariusz Białystok 40-49 -
Zalewski Łukasz Warszawa 30-39 374
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 373
Załęcki Michał Warszawa 30-39 -
Zawistowska Alicja Białystok 30-39 415
Zieliński Mirosław Nieporęt 20-29 325
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 292
Zujko Kinga Białystok 20-29 -
Żerański Adam Ostrołęka 30-39 348
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon