Garmin Iron Triathlon Elbląg 2018 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kukulski Karol (Molski Błażej, Szudzik Przemysław) Gdynia 18-29 600

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamaszek Maciej Warszawa 40-49 519
Adamik Wiktor Gdańsk 40-49 582
Andrzejczyk Sebastian Warszawa 40-49 -
Banka Arkadiusz Elblag 40-49 548
Baran Marcin Poznań 30-39 552
Bednarczyk Arkadiusz Radmsko 40-49 587
Bednarek Łukasz Nowa Wieś 30-39 573
Bespalov Oleg Kaliningrad 30-39 553
Biaduń Daniel Warszawa 30-39 -
Bielecki Jarosław Elbląg 50-59 -
Bojdecki Filip Warszawa 18-29 562
Boniecki Daniel Warszawa 30-39 581
Borowiak Mariusz Jary 40-49 514
Borowski Wojciech Gdynia 40-49 580
Chylak Kamil Warszawa 30-39 504
Ciszak Dominik Elbląg 18-29 524
Delegacz Sławomir Warszawa 50-59 -
Dębicki Artur Gdynia 50-59 535
Dłutkowski Jakub Zamość 18-29 559
Duk Damian Łódź 30-39 554
Figel Michał Gdańsk 40-49 539
Flisikowski Szymon Gdynia 30-39 505
Florek Marcin Gronowo Górne 30-39 500
Gajewski Konrad Radomsko 18-29 570
Gajewski Michał Wrocław 18-29 556
Gapiński Kamil Płock 30-39 588
Głuszek Marcin Rabowice 30-39 578
Gorbunchikov Evgenii Kaliningrad 40-49 593
Grabowski Kamil Bemowo Piskie 30-39 521
Grzanecki Rafał Warszawa 40-49 523
Guzowski Jacek Elbląg 30-39 511
Hawrot Sylwester Goleniów 50-59 517
Hońko Przemysław Elbląg 30-39 563
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 538
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 496
Jakowiecki Ignacy Warszawa 18-29 567
Januszko Krzysztof Świdnica 30-39 584
Jarecki Grzegorz Elbląg 18-29 574
Jarochowicz Norbert Nowogard 40-49 508
Jarzembowicz Maciej Piaseczno 30-39 531
Jaszuk Jarosław Elbląg 30-39 520
Jurewicz Wojciech Ketrzyn 50-59 -
Kaczmarczyk Bartłomiej Elbląg 30-39 555
Kaczorowski Pawel Emów 40-49 597
Kałużny Mikołaj Tychy 40-49 589
Kamiński Mateusz Warszawa 18-29 558
Kawka Rafał Radomsko 30-39 533
Klimas Marek Barczewo 50-59 532
Kment Rafal Gdansk 30-39 598
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-49 497
Koszut Wojciech Warszawa 40-49 551
Kozłowski Bogdan Dywity 40-49 579
Krasiński Bartosz Gdańsk 30-39 -
Kukulski Karol (Molski Błażej, Szudzik Przemysław) Gdynia 18-29 600
Kuskowski Marek Gołdap 40-49 541
Kwiatkowska Agnieszka Elbląg 40-49 543
Lewiński Andrzej Gdynia 40-49 566
Litawa Jacek Warszawa 40-49 529
Lopatin Victor Kaliningrad (236010) 40-49 592
Ławicki Marcin Lubin 30-39 501
Łaźniowski Dawid Kudowa Zdrój 30-39 540
Maksymiuk Marta Elbląg 30-39 526
Marek Andrzej Malbork 40-49 577
Marek-Bieleń Krzysztof Świnoujście 50-59 525
Markiewicz Marcin Świdnica 40-49 564
Matkowski Jarosław Świdnica 50-59 565
Mądry Wojciech Olsztyn 30-39 586
Możdżonek Michał Warszawa 40-49 502
Nesterov Vasily Kaliningrad 30-39 571
Nosowski Jacek Warszawa 40-49 549
Nowak Adrian Pobiedziska 40-49 503
Olejnik Michał Augustów 30-39 507
Ostrowski Grzegorz Łódź 40-49 590
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-39 546
Pajor Bartosz Wrocław 30-39 536
Popov Vasilij Kaliningrad 18-29 561
Prokop Artur Warszawa 40-49 550
Putkowski Rafał Elbląg 40-49 -
Rokicki Leszek Elbląg 40-49 527
Rost Zbyszek Gdańsk 30-39 542
Różalski Piotr Elbląg 30-39 528
Rykowski Adam Warszawa 40-49 512
Sachanbinski Aleksander Ozimek 50-59 544
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 18-29 569
Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański 40-49 506
Siwirski Robert Warszawa 40-49 599
Skomra Krzysztof Warszawa 40-49 575
Spyra Piotr Gdańsk 50-59 583
Stadnicki Piotr Warszawa 30-39 516
Stawowy Jakub Poznań 18-29 545
Stemporzecki Tomasz Elbląg 40-49 572
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-59 537
Szałucha Adam Sulejówek 18-29 -
Szkuta Marcin Piaseczno 40-49 518
Szymański Piotr Elbląg 30-39 547
Szymków Sławek Straszyn 40-49 510
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 40-49 509
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 30-39 499
Tomaszewski Bartosz Warszawa 18-29 560
Tomaszewski Michał Gdańsk 30-39 568
Walencik Grzegorz Elbląg 30-39 515
Walesiak Mikołaj Susz 40-49 585
Wandzioch Krzysztof Suwałki 18-29 596
Wijas Andrzej Kielce 30-39 595
Witczak Jakub Białystok 30-39 530
Wojciechowski Robert Elbląg 40-49 -
Wojewoda Paweł Warszawa 40-49 534
Wrona Andrzej Lublin 50-59 -
Wroński Michał Warszawa 30-39 591
Wrotny Mariusz Mlawa 18-29 576
Zajk Michał Reda 18-29 522
Zajk Radosław Reda 30-39 513
Zdanowicz Paweł Elbląg 18-29 -
Zdunek Maciej Gdańsk 30-39 594
Zygmunt Łukasz Wrocław 30-39 557
Żydkiewicz Sylwester Łódź 40-49 498
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon