Elemental Tri Series Białystok 2018 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 322

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambroziak Radosław Białystok 45-49 345
Bibik Łukasz Siedlce 18-24 373
Bogucki Marcin Warszawa 30-34 346
Borko Cezary Olsztyn 45-49 -
Burnecki Artur Hajnówka 40-44 324
Burzyński Paweł Warszawa 40-44 376
Chalamoński Tomasz Ostrołęka 40-44 362
Chętnik Artur Białystok 35-39 -
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 322
Cywiński Bartłomiej Wrocław 40-44 -
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Dąbkowska Wioleta Olszewo Borki 30-34 367
Denkiewicz Jakub Białystok 40-44 336
Długozima Zuzanna Warszawa 30-34 -
Dudziński Paweł Warszawa 35-39 369
Gindorowicz Anna Maria Wasilków 50-54 384
Godlewski Marek Choroszccz 40-44 349
Gołembiewski Michał Białystok 30-34 348
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 350
Grzybowski Karol Olsztyn 18-24 383
Hermanowicz Adam Studzianki 40-44 337
Hermanowicz Cezary Ełk 30-34 -
Hościło Patryk Białystok 25-29 -
Jadczak Paweł Warszawa 30-34 359
Kalinowski Krzysztof Białystok 30-34 335
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 370
Kieda Wojciech Białystok 40-44 371
Kieras Juozas Wilno 70-… 330
Kit Marek Białystok 40-44 360
Kostro Michał Białystok 18-24 329
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 35-39 380
Krasuski Robert Warszawa 50-54 339
Kucejko Tomasz Łódź 30-34 328
Kułtoniak Robert Bydgoszcz 45-49 -
Kwiatkowski Krzysztof Ostrołęka 30-34 361
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 368
Lange Genowefa Bełchatów 45-49 355
Lewczuk Łukasz Białystok 35-39 372
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 353
Madany Michał Warszawa 40-44 364
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 365
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 366
Musiał Marcin Warszawa 40-44 354
Myśliwiec Janusz Białystok 45-49 325
Nowak Artur Józefów 45-49 323
Olczak Anna Warszawa 35-39 -
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 374
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 340
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 326
Pendowski Kamil Białystok 35-39 351
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 -
Piotrowski Wiktor Kętrzyn 45-49 358
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 331
Puciłowski Mirosław Białystok 55-59 338
Rogala Jacek Wrocław 55-59 382
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 343
Różański Tomasz Warsaw 45-49 363
Rybałtowski Mirosław Kleosin 40-44 327
Rybołowicz Radosław Białystok 30-34 375
Safrończyk Wieńczysław Białystok 60-64 385
Saniawa Piotr Lublin 35-39 342
Schirmer Julia Warszawa 18-24 357
Sikorski Krystian Bartoszyce 25-29 386
Siwek Piotr Ciechanów 40-44 352
Skrzynkowska Joanna Opole 40-44 332
Skrzynkowski Piotr Opole 40-44 333
Sobczyk Sergiusz Izabelin 25-29 381
Sobota Krzysztof Jabłonna 30-34 341
Sokół Adam Rzeszów 40-44 356
Sołowianow Wiaczesław Warszawa 30-34 378
Struk Piotr Białystok 25-29 334
Szugzda Magdalena Białytsok 35-39 347
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 387
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 -
Więcko Grzegorz Warszawa 35-39 377
Witkowski Dariusz Białystok 55-59 344
Wołkowycki Paweł Białystok 30-34 379
Woronko Damian Białystok 40-44 -
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 321
Zalewski Paweł Warszawa 40-44 -
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon