Elemental Tri Series Białystok 2018 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bursiewicz Emil (Zbigniew Kalinowski, Paweł Sędziak) Kleosin 30-34 343
Krysiak Jakub (Krzysztof Krysiak, Szymon Grzybczyk) Warszawa 18-24 298
Łapiński Marcin (Wolak Jarosław, Zielińska-Słowik Paulina) Warszawa 35-39 288
Nowosielski Paweł (Patryk Drężek, Cezary Kazimierski) Czarna Białostocka 35-39 356
Przepieść Kamila (Ejsmont Piotr, Słucki Dawid) Warszawa 30-34 367
Stankiewicz Piotr (Agnieszka Mróz, Paulina Panasiuk) Białystok 35-39 346
Tarantowicz Robert (Robert, Michał) Juchnowiec Kościelny 35-39 341
Wysocki Zbigniew Marek (Palmi-Kukiełko Mieszko, Guszczyn Tomasz) Augustów 45-49 302
Zalewski Dariusz (Łukasz Grodzki, Bartosz Markowski) Białystok 45-49 357

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambroziak Radosław Białystok 45-49 225
Babicki Szymon Warszawa 35-39 309
Biaduń Daniel Warszawa 35-39 348
Białokozowicz Artur Supraśl 40-44 299
Bibik Łukasz Siedlce 18-24 253
Bieliński Piotr Skierniewice 25-29 291
Biskupski Mariusz Susz 40-44 306
Błaszczyk Marcin Kraków 35-39 322
Borko Cezary Olsztyn 45-49 273
Brzozowski Bartek Warszawa 45-49 319
Burnecki Artur Hajnówka 40-44 204
Bursiewicz Emil (Zbigniew Kalinowski, Paweł Sędziak) Kleosin 30-34 343
Burzyński Paweł Warszawa 40-44 256
Chalamoński Tomasz Ostrołęka 40-44 242
Chętnik Artur Białystok 35-39 359
Chmielowski Maciej Warszawa 55-59 286
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 235
Cywiński Bartłomiej Wrocław 40-44 -
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 311
Czynsz Aleksander Reda 60-64 292
Dąbkowska Wioleta Olszewo Borki 30-34 247
Demianiuk Marcin Skrzeszew 40-44 314
Domitrz Mariusz Białystok 35-39 318
Dudziński Paweł Warszawa 35-39 249
Duplicki Kamil Sochaczew 35-39 353
Gawlas Sebastian Augustów 40-44 283
Gindorowicz Anna Maria Wasilków 50-54 264
Godlewski Maciej Warszawa 35-39 361
Godlewski Marek Choroszccz 40-44 229
Gołembiewski Michał Białystok 30-34 228
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 230
Grygiewicz Adrian Białystok 25-29 331
Grygoruk Tomasz Hajnówka 30-34 313
Hermanowicz Adam Studzianki 40-44 217
Hermanowicz Cezary Ełk 30-34 -
Hościło Patryk Białystok 25-29 -
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 308
Jaszczuk Jarosław Braniewo 40-44 297
Kacperski Olaf Warszawa 45-49 323
Kaczorowski Przemek Szczecin 40-44 -
Kalbarczyk Krzysztof Otwock 55-59 277
Kalinowski Krzysztof Białystok 30-34 215
Kantsavy Artsiom Białystok 25-29 342
Kieda Wojciech Białystok 40-44 251
Kieras Juozas Wilno 70-… 210
Kit Marek Białystok 40-44 240
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 330
Kocik Kamil Lasocin 25-29 328
Kolaszewska Dagna Warszawa 30-34 284
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 327
Konecko Sebastian Białystok 40-44 320
Kornes Janusz Sosnowiec 45-49 336
Kosecki Konrad Ząbki 35-39 312
Kostro Michał Białystok 18-24 209
Kowalczuk Dariusz Białystok 40-44 216
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 35-39 260
Krasuski Robert Warszawa 50-54 219
Król Jakub Białystok 30-34 279
Krysiak Jakub (Krzysztof Krysiak, Szymon Grzybczyk) Warszawa 18-24 298
Kucejko Tomasz Łódź 30-34 208
Kuczynski Piotr Białystok 40-44 316
Kuczyński Kamil Kraków 40-44 -
Kułtoniak Robert Bydgoszcz 45-49 -
Kurylo Jedrzej Koszalin 35-39 294
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 281
Kwiatkowski Krzysztof Ostrołęka 30-34 241
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 248
Lange Grzegorz Gołdap 40-44 293
Letkowski Dariusz Warszawa 40-44 326
Lewczuk Łukasz Białystok 35-39 252
Lis Łukasz Lublin 30-34 365
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 233
Łapiński Marcin (Wolak Jarosław, Zielińska-Słowik Paulina) Warszawa 35-39 288
Łukaszuk Jacek Białystok 40-44 -
Mackiewicz Jacek Sulejowek 40-44 300
Madany Michał Warszawa 40-44 244
Makowska Maja Warszawa 25-29 340
Makowski Szymon Lubliniec 30-34 -
Malanowski Jarosław Płock 55-59 317
Marczuk Miron Białowieża 18-24 363
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 245
Markowska Ewa Białystok 35-39 355
Markowski Jarosław Warszawa 50-54 310
Matejczyk Marcin Lewickie 40-44 349
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 246
Matuszewski Mariusz Warszawa 40-44 239
Mędasik Michał Warszawa 40-44 354
Milczunas Marcin Białystok 40-44 275
Milewski Maciej Warszawa 35-39 329
Miłoboszewski Tadeusz Ciechanów 40-44 350
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 278
Mróz Michał Białystok 35-39 364
Musiał Marcin Warszawa 40-44 234
Myśliwiec Janusz Białystok 45-49 205
Niedźwiadek Jakub Warszawa 25-29 270
Niewiadomski Mirosław Lidzbark Warmiński 45-49 315
Nizio Adam Białystok 18-24 324
Nowak Artur Józefów 45-49 203
Nowosielski Paweł (Patryk Drężek, Cezary Kazimierski) Czarna Białostocka 35-39 356
Olczak Anna Warszawa 35-39 334
Ołtarzewski Robert Białystok 30-34 325
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 254
Ostaszewska Paulina Warszawa 25-29 -
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 220
Panfiluk Anatol Hajnówka 50-54 276
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 206
Paź Michał Warszawa 40-44 250
Pendowski Kamil Białystok 35-39 231
Pilkowski Pawel Bialystok 35-39 296
Piotrowski Wiktor Kętrzyn 45-49 238
Pirek Mariusz Warszawa 30-34 339
Pisarczyk Grzegorz Warszawa 35-39 305
Piszczatowski Roman Gdynia 50-54 269
Płatek Marcin Ełk 40-44 263
Podoba Jacek Warszawa 45-49 335
Popławski Grzegorz Tołcze 35-39 274
Porter Kirk Lake Zurich 30-34 295
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 211
Pron Adam Katowice 40-44 289
Przepieść Kamila (Ejsmont Piotr, Słucki Dawid) Warszawa 30-34 367
Puciłowski Mirosław Białystok 55-59 218
Rachwalik Tomasz Stasi Las 45-49 347
Radziwonowski Bartosz Białystok 40-44 301
Rogala Jacek Wrocław 55-59 262
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 223
Roszko Damian Białystok 25-29 -
Rother Marek Wrocław 50-54 -
Różański Tomasz Warsaw 45-49 243
Rutkowski Jaroslaw Niemce 45-49 321
Rybałtowski Mirosław Kleosin 40-44 207
Safrończyk Wieńczysław Białystok 60-64 265
Samulska Ewa Warszawa 40-44 303
Saniawa Piotr Lublin 35-39 222
Schirmer Julia Warszawa 18-24 237
Sewastianik Artur Białystok 30-34 362
Siekan Grzegorz Tychy 35-39 358
Sikorski Krystian Bartoszyce 25-29 266
Siwek Piotr Ciechanów 40-44 232
Skiba Stanisław Koniecpol 60-64 268
Skrzynkowska Joanna Opole 40-44 212
Skrzynkowski Piotr Opole 40-44 213
Sobala Krzysztof Warszawa 30-34 360
Sobczyk Sergiusz Izabelin 25-29 261
Sobota Krzysztof Jabłonna 30-34 221
Sokół Adam Rzeszów 40-44 236
Sołowianow Wiaczesław Siedlce 30-34 258
Sowa Krystyna Warszawa 35-39 285
Stankiewicz Piotr (Agnieszka Mróz, Paulina Panasiuk) Białystok 35-39 346
Stawinoga Zbigniew Józefosław 45-49 290
Stelmachowicz Jarosław Komprachcice 45-49 -
Stermach Beate Wrocław 25-29 307
Struk Piotr Białystok 25-29 214
Stypułkowski Michał Białystok 35-39 272
Szaciłowski Przemysław Białystok 30-34 352
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 351
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 226
Szugzda Magdalena Białytsok 35-39 227
Szurnicka Małgorzata Ostrołęka/Drężewo 45-49 271
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 267
Talmon Adam Warszawa 25-29 345
Tarantowicz Robert (Robert, Michał) Juchnowiec Kościelny 35-39 341
Tołwiński Wojciech Białowieża 50-54 366
Trych Artur Warszawa 40-44 -
Urbanowicz Rafał Warszawa 35-39 304
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 -
Wasilewska Urszula Grabówka 45-49 255
Więcko Grzegorz Warszawa 35-39 257
Witkowski Dariusz Białystok 55-59 224
Wołkowycki Paweł Białystok 30-34 259
Woronko Damian Białystok 40-44 280
Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 40-44 333
Wróbel Mariusz Lublin 30-34 287
Wydra Krzysztof Białystok 40-44 338
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 201
Wysocki Zbigniew Marek (Palmi-Kukiełko Mieszko, Guszczyn Tomasz) Augustów 45-49 302
Zagrzejewski Bartosz Warszawa 30-34 344
Zalewski Dariusz (Łukasz Grodzki, Bartosz Markowski) Białystok 45-49 357
Zalewski Michał Białystok 30-34 282
Zalewski Paweł Warszawa 40-44 -
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 337
Zgoda Mateusz Warszawa 25-29 202
Zhytkevich Andrei Minsk 30-34 332
Żukowska Basia Lublin 50-54 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon