Elemental Tri Series Białystok 2018 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 322
Krysiak Jakub (Jakub Krysiak, Krzysztof Krysiak, Szymon Grzybczyk) Warszawa 18-24 418
Łapiński Marcin (Wolak Jarosław, Zielińska-Słowik Paulina) Warszawa 35-39 408
Wysocki Zbigniew Marek (Kukiełko-Palmi Mieszko, Guszczyn Tomasz) Augustów 45-49 422

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambroziak Radosław Białystok 45-49 345
Białokozowicz Artur Supraśl 40-44 419
Bibik Łukasz Siedlce 18-24 373
Bieliński Piotr Skierniewice 25-29 411
Bogucki Marcin Warszawa 30-34 346
Borko Cezary Olsztyn 45-49 393
Burnecki Artur Hajnówka 40-44 324
Burzyński Paweł Warszawa 40-44 376
Chalamoński Tomasz Ostrołęka 40-44 362
Chętnik Artur Białystok 35-39 -
Chmielowski Maciej Warszawa 55-59 406
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 322
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 355
Cywiński Bartłomiej Wrocław 40-44 -
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Czynsz Aleksander Reda 60-64 412
Dąbkowska Wioleta Olszewo Borki 30-34 367
Długozima Zuzanna Warszawa 30-34 -
Dudziński Paweł Warszawa 35-39 369
Gawlas Sebastian Augustów 40-44 403
Gindorowicz Anna Maria Wasilków 50-54 384
Godlewski Marek Choroszccz 40-44 349
Gołembiewski Michał Białystok 30-34 348
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 350
Grzybowski Karol Olsztyn 18-24 383
Hermanowicz Adam Studzianki 40-44 337
Hermanowicz Cezary Ełk 30-34 -
Hościło Patryk Białystok 25-29 -
Jadczak Paweł Warszawa 30-34 359
Jaszczuk Jarosław Braniewo 40-44 417
Kaczko Magdalena Białystok 25-29 392
Kalbarczyk Krzysztof Otwock 55-59 397
Kalinowski Krzysztof Białystok 30-34 335
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 370
Kieda Wojciech Białystok 40-44 371
Kieras Juozas Wilno 70-… 330
Kit Marek Białystok 40-44 360
Kolaszewska Dagna Warszawa 30-34 404
Kornes Janusz Sosnowiec 45-49 -
Kostro Michał Białystok 18-24 329
Kowalczuk Dariusz Białystok 40-44 336
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 35-39 380
Krasuski Robert Warszawa 50-54 339
Król Jakub Białystok 30-34 399
Krysiak Jakub (Jakub Krysiak, Krzysztof Krysiak, Szymon Grzybczyk) Warszawa 18-24 418
Kucejko Tomasz Łódź 30-34 328
Kułtoniak Robert Bydgoszcz 45-49 -
Kurylo Jedrzej Koszalin 35-39 414
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 401
Kwiatkowski Krzysztof Ostrołęka 30-34 361
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 368
Lange Grzegorz Gołdap 40-44 413
Lewczuk Łukasz Białystok 35-39 372
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 353
Łapiński Marcin (Wolak Jarosław, Zielińska-Słowik Paulina) Warszawa 35-39 408
Łukaszuk Jacek Białystok 40-44 -
Mackiewicz Jacek Sulejowek 40-44 420
Madany Michał Warszawa 40-44 364
Makowski Szymon Lubliniec 30-34 -
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 365
Markowski Jarosław Warszawa 50-54 -
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 366
Michałowski Piotr Białystok 25-29 -
Milczunas Marcin Białystok 40-44 395
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 398
Musiał Marcin Warszawa 40-44 354
Myśliwiec Janusz Białystok 45-49 325
Niedźwiadek Jakub Warszawa 25-29 390
Niewiadomski Mirosław Lidzbark Warmiński 45-49 -
Nowak Artur Józefów 45-49 323
Olczak Anna Warszawa 35-39 -
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 374
Ostaszewska Paulina Warszawa 25-29 -
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 340
Panfiluk Anatol Hajnówka 50-54 396
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 326
Pendowski Kamil Białystok 35-39 351
Pilkowski Pawel Bialystok 35-39 416
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 -
Piotrowski Wiktor Kętrzyn 45-49 358
Piszczatowski Roman Gdynia 50-54 389
Popławski Grzegorz Tołcze 35-39 394
Porter Kirk Amberg 30-34 415
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 331
Pron Adam Katowice 40-44 409
Puciłowski Mirosław Białystok 55-59 338
Radziwonowski Bartosz Białystok 40-44 421
Rogala Jacek Wrocław 55-59 382
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 343
Roszko Damian Białystok 25-29 -
Rother Marek Wrocław 50-54 -
Różański Tomasz Warsaw 45-49 363
Rybałtowski Mirosław Kleosin 40-44 327
Safrończyk Wieńczysław Białystok 60-64 385
Samulska Ewa Warszawa 40-44 423
Saniawa Piotr Lublin 35-39 342
Schirmer Julia Warszawa 18-24 357
Sikorski Krystian Bartoszyce 25-29 386
Siwek Piotr Ciechanów 40-44 352
Skiba Stanisław Koniecpol 60-64 388
Skrzynkowska Joanna Opole 40-44 332
Skrzynkowski Piotr Opole 40-44 333
Sobczyk Sergiusz Izabelin 25-29 381
Sobota Krzysztof Jabłonna 30-34 341
Sokół Adam Rzeszów 40-44 356
Sołowianow Wiaczesław Siedlce 30-34 378
Sowa Krystyna Warszawa 70-… 405
Stawinoga Zbigniew Józefosław 45-49 410
Stelmachowicz Jarosław Komprachcice 45-49 -
Struk Piotr Białystok 25-29 334
Szugzda Magdalena Białytsok 35-39 347
Szurnicka Małgorzata Ostrołęka/Drężewo 45-49 391
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 387
Trych Artur Warszawa 40-44 -
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 -
Wasilewska Urszula Grabówka 45-49 375
Więcko Grzegorz Warszawa 35-39 377
Witkowski Dariusz Białystok 55-59 344
Wołkowycki Paweł Białystok 30-34 379
Woronko Damian Białystok 40-44 400
Wróbel Mariusz Lublin 30-34 407
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 321
Wysocki Zbigniew Marek (Kukiełko-Palmi Mieszko, Guszczyn Tomasz) Augustów 45-49 422
Zalewski Michał Białystok 30-34 402
Zalewski Paweł Warszawa 40-44 -
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 -
Żukowska Basia Lublin 50-54 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon