Elemental Tri Series Białystok 2018 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 24-… 65
Bałdak Piotr Białystok 24-… 74
Baranowski Adam Białystok 24-… 68
Bogucewicz Paweł Ostrołęka 24-… 53
Borowiec Krzysztof Białystok 24-… 55
Bruździak Maciej Borkowo 20-23 86
Brzeziński Tomasz Gołdap 24-… 62
Butor Arkadiusz Małkinia Górna 24-… 47
Combik Marcin Kraków 24-… -
Cybulko Łukasz Białystok 24-… 83
Dąbrowski Dariusz Białystok 24-… 61
Dąbrowski Piotr Białystok 24-… 59
Dek Maria Gdańsk 24-… 58
Długozima Zuzanna Warszawa 24-… 48
Dziura Tomasz Wołomin 24-… 77
Ejsmont Joanna Warszawa 24-… 43
Falkowska Martyna Białystok 20-23 96
Fiedorowicz Wojciech Białystok 24-… 99
Glińska Magdalena Grajewo 24-… 50
Głodowski Michał Warszawa 24-… 85
Gogol Tomasz Warszawa 24-… 27
Grochowski Adam Białystok 24-… 72
Grochowski Michał Białystok 16-17 -
Grodzki Przemysław Zambrów 24-… 36
Grzywacz Maciej Kraków 18-19 100
Jabłońska Marlena Warszawa 24-… 84
Jasek Przemyslaw Warszawa 24-… 94
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-23 93
Kaminski Radoslaw Białystok 24-… 69
Kamiński Dawid Białystok 24-… 51
Kąkol Tomasz Sulejówek 24-… 87
Kempa Tomasz Białystok 24-… 54
Kierzkowska Aniela Białystok 24-… 40
Kil Tomasz Zambrów 24-… 30
Kołodziejczyk Tomasz Bialystok 24-… 45
Kordala Marzena Białystok 24-… 25
Koronkiewicz Robert Białystok 24-… 63
Kramarz Agnieszka Warszawa 24-… 97
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 24-… 26
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 24-… 31
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 20-23 -
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-19 -
Kwiatkowski Mateusz Ostrołęka 24-… 49
Kwiatkowski Paweł Białystok 16-17 80
Lis Łukasz Lublin 24-… -
Majchrzak Łukasz Kłomnice 24-… 46
Marcinkowski Krzysztof Pruszków 24-… -
Mariankowski Marek Białystok 24-… 91
Matusz Maciej Gniezno 18-19 -
Miękus Sebastian Białystok 24-… -
Myśliwiec Piotr Białystok 24-… -
Osyda Sabina Suwałki 24-… 57
Paliński Maciej Susz 18-19 90
Paszkowski Jakub Suwałki 24-… 73
Piecha Tomasz Warszawa 24-… 95
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 76
Prawdzik-Dziądziak Agnieszka Ełk 24-… 75
Pytel Maria Starachowice 24-… 37
Reks Aleksandra Wieliszew 18-19 92
Skoblewski Wojciech Warszawa 24-… 71
Skolasiński Radosław Susz 18-19 -
Spławski Adam Warszawa 24-… 88
Stefankiewicz Jakub Zgierz 24-… 22
Strojanowski Paweł Kielce 24-… 21
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 24
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 44
Sudak Magdalena Milanówek 18-19 -
Sudak Zuzanna Milanówek 16-17 89
Szaciłowski Przemysław Białystok 24-… 98
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 38
Świerżewska Ewa Warszawa 24-… 79
Tarantowicz Robert Juchnowiec Kościelny 24-… 70
Traciecki Karol Bialystok 24-… 32
Tupalski Tomasz Białystok 24-… 56
Urwanowicz Łukasz Ignatki-Osiedle 24-… 34
Wakuluk Adam Siemiatycze 24-… 81
Walczak Damian Wrocław 24-… 67
Walczak Katie Wrocław 24-… 66
Walczak Wiktor Kraków 24-… 52
Wądołowska Alicja Niewodnica Kościelna 20-23 29
Węgrzyn Maciej Kielce 24-… 33
Wilk Adrian Police 20-23 -
Witkowski Jarosław Gdańsk 24-… 78
Wojciechowska Maria Pszczyna 24-… 41
Wróbel Cezary Białystok 24-… 28
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 82
Wróblewski Michał Warszawa 24-… 39
Zaleski Kacper Czarna Białostocka 16-17 64
Zaręba Radosław Zambrów 24-… 35
Zielski Oliwier Iława 16-17 -
Zych Zbigniew Lublin 24-… 23
Żakiewicz Krystian Białystok 24-… 60
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon