Elemental Tri Series Olsztyn 2018 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,4-10-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baranowski Romuald Płock 16-… 553
Bazylczyk Krzysztof Elbląg 16-… 567
Beldyga Bartosz Suwalki 16-… 599
Biedrawa Konrad Rumia 16-… 630
Bieliński Adam Gniezno 14-15 616
Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 16-… 568
Blankiewicz Jakub Wiązowna 16-… 572
Bronakowski Piotr Olsztyn 16-… 634
Brulińska Monika Płock 16-… 569
Burandt Magdalena Olsztyn 16-… 578
Charun Filip Naterki 16-… 603
Chumowicz Bartosz Olsztyn 16-… 577
Czuryłło Paweł Gdańsk 16-… 591
Domżalska Julia Elbląg 16-… 638
Falbogowski Michał Poznań 16-… 606
Gizak Mateusz Żyrardów 16-… 570
Glapa Filip Poznań 14-15 608
Glaubert Justyna Elbląg 16-… 558
Glaubert Robert Elbląg 16-… 559
Glaubert Weronika Elbląg 16-… 644
Gleba Jonasz Gniezno 14-15 556
Gonczarek Jakub Kamieniec Wroclawskj 14-15 588
Guranowski Wojciech Chyby 14-15 613
Hartliński Maciej Olsztyn 16-… 586
Horsten Bastian Gdańsk 14-15 594
Jankowski Adam Ryn 16-… 629
Jasiński Mateusz Giżycko 16-… 642
Kaczówka Michał Olsztyn 16-… 562
Kalbarczyk Kamil Susz 16-… 615
Kalita Katarzyna Gdansk 16-… 563
Kaniowski Damian Olsztyn 16-… 566
Kapela Marek Warszawa 14-15 646
Koniczek Kacper Olsztyn 16-… 584
Kościesza Patrycja Olsztyn 16-… 580
Kościesza Robert Olsztyn 16-… 576
Kowalczuk Łukasz Białystok 16-… 593
Kozak Lukasz Wegorzewo 16-… 632
Kozakiewicz Bartłomiej Olsztyn 16-… 557
Kozłowski Klaudiusz Gniezno 16-… -
Kozłowski Tomasz Olsztyn 16-… 582
Kożuchowski Grzegorz Kielce 16-… 643
Krupa Paweł Płock 16-… 554
Kuczma Staś Gortatowo 16-… -
Leśny Franciszek Gniezno 14-15 622
Lorek Kinga Elbląg 16-… 635
Majewski Wojciech Rzeszów 16-… 626
Majorczyk Bartosz Gniezno 14-15 614
Maksymowicz Krzysztof Elbląg 14-15 -
Maksymowicz Krzysztof Elbląg 14-15 597
Mariańska Amelia Szczytno 16-… 605
Mariański Marek Olsztyn 16-… 571
Markowski Patryk Susz 14-15 633
Maszkowski Jakub Lublin 14-15 624
Matusiak Miłosz Elbląg 16-… 641
Milan Grzegorz Olsztyn 16-… 620
Młynarska Józefina Kraków 14-15 595
Nawrocka Iwona Elbląg 16-… 601
Obuchowicz Natasza Raszyn 14-15 627
Ogłuszka Jacek Reszel 16-… 561
Ołdakowski Leszek Olsztyn 16-… 575
Opara Zbigniew Warszawa 16-… 581
Pachucka Julita Poznań 14-15 610
Pellowska Justyna Gdańsk 16-… 564
Pieczkowska Agnieszka Dywity 16-… 619
Pielak Piotr Warszawa 16-… 589
Płucienniczak Diana Olsztyn 16-… 602
Płucienniczak Jacek Olsztyn 16-… 609
Polski Mateusz Lublin 14-15 585
Potocki-Rak Piotr Władysławowo 16-… 590
Przybyłkowicz Jan Warszawa 16-… 604
Reks Aleksandra Wieliszew 16-… 607
Rojecka Alicja Legionowo 16-… 573
Rudziński Andrzej Jonkowo 16-… 579
Rząsa Franciszek Kraków 14-15 631
Siemianowski Marcel Susz 14-15 618
Siódemak Mateusz Warszawa 16-… -
Sitkiewicz Aleksandra Płock 16-… 555
Sobowiec Mateusz Bydgoszcz 14-15 598
Sołtysiak Ula Sady 14-15 612
Sołtysiak Zofia Sady 14-15 611
Stawecka Justyna Jaroty 16-… 574
Stolarska Marta Szczecin 16-… -
Strzałkowski Adam Olsztyn 16-… 621
Sudak Zuzanna Milanówek 16-… 647
Świerżewska Iga Warszawa 14-15 592
Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne 16-… 645
Tołwiński Bogusław Elbląg 16-… 623
Tołwiński Tymoteusz Elbląg 16-… 639
Tyndzik Eleonora Warszawa 14-15 565
Tyndzik Maria Warszawa 14-15 587
Wałach Emilia Lublin 14-15 625
Wardak Jakub Warszawa 16-… 560
Wątroba Dariusz Kielce 16-… 628
Wilczęga Tomasz Warszawa 16-… -
Wróblewski Jerzy Olsztyn 16-… 583
Zaniewski Tomasz Olsztyn 14-15 600
Zawadzki Miłosz Susz 14-15 617
Ziach Mariusz Dąbrowa Górnicza 16-… 596
Zmyślony Franciszek Elbląg 16-… 640
Żbikowska Weronika Elbląg 2 16-… 636
Żbikowska Zuzanna Elbląg 14-15 637
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon