Elemental Tri Series Olsztyn 2018 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,4-10-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baranowski Romuald Płock 16-… 821
Bazylczyk Krzysztof Elbląg 16-… 835
Biesiekierski Krzysztof Jeziorany 16-… 836
Blankiewicz Jakub Wiązowna 16-… 840
Brulińska Monika Płock 16-… 837
Burandt Magdalena Olsztyn 16-… 846
Chumowicz Bartosz Olsztyn 16-… 845
Chyłkowski Filip Michałowice 16-… 844
Czuryłło Paweł Gdańsk 16-… 859
Domżalska Julia Elbląg 16-… -
Gizak Mateusz Żyrardów 16-… 838
Glaubert Justyna Elbląg 16-… 826
Glaubert Robert Elbląg 16-… 827
Hartliński Maciej Olsztyn 16-… 854
Horsten Bastian Gdańsk 14-15 862
Kaczówka Michał Olsztyn 16-… 830
Kalita Katarzyna Gdansk 16-… 831
Kaniowski Damian Olsztyn 16-… 834
Koniczek Kacper Olsztyn 16-… 852
Kościesza Patrycja Olsztyn 16-… 848
Kozakiewicz Bartłomiej Olsztyn 16-… 825
Kozłowski Tomasz Olsztyn 16-… 850
Krupa Paweł Płock 16-… 822
Kuczma Staś Gortatowo 16-… 855
Maksymowicz Krzysztof Elbląg 14-15 -
Maksymowicz Krzysztof Elbląg 14-15 -
Mariański Marek Olsztyn 16-… 839
Matusiak Miłosz Elbląg 16-… -
Mielke Dawid Bażanowice 16-… 824
Młynarska Józefina Kraków 14-15 863
Nawrocka Iwona Elbląg 16-… -
Ogłuszka Jacek Reszel 16-… 829
Ołdakowski Leszek Olsztyn 16-… 843
Opara Zbigniew Warszawa 16-… 849
Pellowska Justyna Gdańsk 16-… 832
Pielak Piotr Warszawa 16-… 857
Potocki-Rak Piotr Władysławowo 16-… 858
Rojecka Alicja Legionowo 16-… 841
Rudziński Andrzej Jonkowo 16-… 847
Siódemak Mateusz Warszawa 16-… -
Sitkiewicz Aleksandra Płock 16-… 823
Stawecka Justyna Jaroty 16-… 842
Stryczyński Jakub Komorniki 16-… 856
Strzałkowski Adam Olsztyn 16-… -
Sufranowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza 16-… 853
Świerżewska Iga Warszawa 14-15 860
Tyndzik Eleonora Warszawa 14-15 833
Tyndzik Maria Warszawa 14-15 -
Wardak Jakub Warszawa 16-… 828
Wostal Aleksander Szprotawa 16-… 861
Wróblewski Jerzy Olsztyn 16-… 851
Żbikowska Weronika Elbląg 2 16-… -
Żbikowska Zuzanna Elbląg 14-15 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon