Triathlon Series Brodnica 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Chojnacka Karolina (Michał Rutkowski, Andreas Kuettel) Toruń 30-39 170
Gerka Jacek (Rafał Ciepliński, Marlena Kępczyńska) Brodnica 30-39 169
Rosiński Marek (Zalewski Wiesław, Rosiński Sebastian) Brodnica 40-49 168

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Aleksiekuk Piotr Olsztyn 30-39 108
Bogusławski Marcin Toruń 30-39 151
Boniecki Daniel Warszawa 30-39 161
Boniewski Kamil Glinojeck 30-39 134
Brzóska Piotr Olsztyn 50-59 132
Buber-Bubrowiecki Robert Czernin 40-49 144
Chirk Robert Bytów 40-49 175
Chmielewski Łukasz Golub-Dobrzyń 30-39 114
Chojnacka Karolina (Michał Rutkowski, Andreas Kuettel) Toruń 30-39 170
Cybulski Robert Miastko 40-49 -
Czaja Jakub Gdańsk 30-39 164
Czajkowski Piotr Kowalewo Pom 18-29 122
Czarnecki Paweł Warszawa 18-29 84
Daniel Piotr Warszawa 30-39 83
Desselberger Andrzej Włocławek 40-49 162
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 30-39 -
Dombrowski Jacek Gdańsk 30-39 163
Dzieciuchowicz Michał Warsaw 30-39 120
Dzierszko Rafał Białystok 30-39 155
Filarecka Agnieszka Bydgoszcz 30-39 176
Gerka Jacek (Rafał Ciepliński, Marlena Kępczyńska) Brodnica 30-39 169
Graczyk Kamil Brodnica 30-39 66
Groszewski Radosław Olsztyn 40-49 182
Grycz Kamil Ciechanów 18-29 116
Grzenkowicz Jacek Gdynia 50-59 131
Grzywiński Wojtek Toruń 30-39 129
Guzowski Rafał Bytoń 18-29 210
Hajdukiewicz Grzegorz Toruń 40-49 136
Iwicki Paweł Bydgoszcz 18-29 141
Jabłoński Jarosław Zieleń 40-49 97
Jarlińska Bożena Iława 40-49 173
Jarzębski Grzegorz Warszawa 40-49 -
Jezierski Tomasz Tczew 40-49 179
Kacprzyk Michał Warszawa 40-49 130
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 30-39 90
Kalita Anna Jaworze 40-49 75
Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 30-39 113
Karaś Sebastian Warszawa 18-29 154
Kącki Karol Warszawa 30-39 121
Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki 50-59 -
Kicerman Jakob Olsztyn 30-39 149
Klonowski Tomasz Świecie 40-49 187
Kluszczyński Mariusz Toruń 30-39 103
Kostański Adam Brodnica 30-39 165
Kotowski Marek Warszawa 30-39 81
Kowalska Aneta Warszawa 18-29 125
Kowalski Edmund Rybno 40-49 157
Kowalski Sławomir Tarnobrzeg 40-49 -
Krajewski Piotr Warszawa 40-49 98
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 30-39 142
Krasowicz Krzysztof Warszawa 30-39 111
Krasuski Przemysław Warszawa 18-29 89
Krawczyk Wojciech Zielona Góra 18-29 138
Kucinski Andrzej Warszawa 50-59 86
Kuciński Przemysław Brodnica 30-39 106
Kuczynska Iza Pruszkow 40-49 127
Kuettel Dorota Sønderborg 40-49 128
Kujawa Kamil Grudziądz 30-39 102
Kuliński Paweł Toruń 18-29 76
Kułtoniak Robert Bydgoszcz 40-49 -
Kuskowski Marek Gołdap 40-49 156
Kwiatkowski Grzegorz Brodnica 60-69 112
Kwiatkowski Rafal Warszawa 30-39 -
Lejman Adam Warszawa 40-49 139
Lelonkiewicz Tomasz Warszawa (Bemowo) 50-59 117
Lempek Daniel Lubawa 30-39 174
Lichnerowicz Paweł Brodnica 40-49 88
Lubas Lubomir Warszawa 40-49 70
Magdziak Zbigniew Poznań 40-49 126
Maniszewski Zbigniew Unisław 60-69 178
Mantur Pawel Warszawa 30-39 68
Marszk Małgorzata Kartuzy 40-49 118
Mazurek Michal Konstancin-Jeziorna 40-49 143
Miąsik-Pogodzińska Agnieszka Kraków 40-49 185
Milczarek Jakub Warszawa 30-39 82
Mizeria Przemysław Działdowo 18-29 101
Moroszczak Bogumił Bydgoszcz 40-49 72
Mucha Robert Zalesie Górne 40-49 104
Murawski Michał Brodnica 30-39 166
Mysyk Iza Toruń 40-49 152
Nadrowski Adam Toruń 30-39 77
Nowak Roman Człuchów 30-39 119
Orkwiszewski Krzysztof Gdynia 30-39 148
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 40-49 -
Ostrowski Krzysztof Koszalin 40-49 67
Osytek Sławomir Radzymin 50-59 107
Pachciarek Magdalena Piastów 30-39 137
Paluch Arkadiusz Gdynia 18-29 94
Pawelec Marek Nowa Chełmża 30-39 146
Pawlak Dezyderia Gdynia 30-39 177
Pawlak Marek Pogórze 30-39 73
Pietruszewski Marek Gdynia 40-49 140
Podgórny Łukasz Warszawa 30-39 160
Pogodziński Grzegorz Kraków 40-49 188
Polański Piotr Lębork 30-39 71
Połeć Robert Iława 40-49 100
Pomastowski Dariusz Wąbrzeźno 40-49 105
Porębski Krzysztof Włocławek 40-49 92
Puc Patryk Brodnica 30-39 184
Reza Marek Olsztyn 50-59 124
Rogulski Arkadiusz Warszawa 30-39 69
Rosiński Marek (Zalewski Wiesław, Rosiński Sebastian) Brodnica 40-49 168
Rutkowska Virginia Bydgoszcz 30-39 133
Rybicki Artur Radzanów 18-29 180
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Sarnowski Zbyszek Susz 40-49 -
Skomra Krzysztof Warszawa 40-49 171
Skrok Krzysztof Płock 40-49 150
Słoma Adrian Kościan 18-29 145
Sobiecki Robert Brodnica 30-39 167
Sołdan Maciej Skrzeszew 40-49 -
Stępka Paweł Ostróda 30-39 158
Szałkowski Tomasz Susz 40-49 -
Szarmacher Sebastian Działdowo 30-39 85
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-49 93
Szul Daniel Susz 30-39 172
Ściana Wojciech Olsztyn 30-39 181
Świech Krystian Włocławek 30-39 -
Tafiłowski Robert Krobia 40-49 -
Tomaszewicz Piotr Elbląg 50-59 147
Tomaszewska Julita Legionowo 40-49 -
Topolewski Jacek Iława 40-49 78
Turek Michał Żnin 30-39 99
Urbański Michał Bydgoszcz 18-29 79
Urlich Tomasz Toruń 40-49 159
Waclawski Krzysztof Ilawa 50-59 135
Walesiak Mikołaj Susz 40-49 123
Wawszczyk Tomasz Warszawa 40-49 -
Wieczorek Maria Szamotuły 30-39 109
Wierzyński Damian Bydgoszcz 30-39 74
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 40-49 183
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-49 -
Wiśniewski Rafał Zbiczno 18-29 91
Wojnar Robert Toruń 40-49 65
Wolski Marek Warszawa 18-29 115
Zając Konrad Warsaw 30-39 110
Zakrzewski Maciej Warszawa 40-49 153
Zaręba Krzysztof Warszawa 30-39 95
Zielinska Magdalena Gdynia 30-39 80
Ziemichód Michał Miasteczko Krajeńskie 30-39 87
Żuber Marcin Łódź 30-39 -
Żuk Marcin Toruń 40-49 96
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon