Triathlon Series Nieporęt 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Cieśla Ryszard (Ryszard Cieśla, Anita Kotlarska) Pruszków 40-49 675
Maliszewski Jerzy (Tadeusz Śliwa, Wojtaś Marcin) Warszawa 50-59 661
Medwid-Fidler Marta (PATRYCJA WIŚNIEWSKA-STODOLNA, MAGDALENA CIOŁCZYK) Warszawa 30-39 698
Michalski Marcin (Justyna Wąsowska, Michał MICHALSKI, Marcin Michalski (kapitan zespołu)) Wrocław 30-39 -
Prucnal Paweł Maciej (Adam Hetel, Aneta Prucnal) Warszawa 40-49 652
Pyz Marek (Bohdan Wędrychowski, Szymon Kardaś) Warszawa 30-39 715
Rąpała Tomasz (Obuchowicz Natasza, Kaźmierczak Bruno) Magdalenka 16-17 730
Starek Aleksandra (Starek Gabriela, Gilinska Joanna) Julianow 50-59 -
Szymański Sebastian (Wojtera Witold, Jóźwik Magdalena) Konstancin-Jeziorna 40-49 769
Zagrzejewski Bartosz (Joanna Włoch, Hubert Żołnierowicz) Warszawa 30-39 756

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Jakub Radzymin 40-49 485
Adamowicz Konrad Piaseczno 40-49 648
Adamski Jarosław Warszawa 40-49 533
Aleksandrowicz Jakub Łomianki 16-17 515
Arak Tomasz Piaseczno 30-39 710
Bachorski Bogdan Przasnysz 40-49 493
Bagiński Przemysław Nasielsk 40-49 535
Bambara Monika Warszawa 18-29 770
Banaszczyk Arkadiusz Ożarów Mazowiecki 40-49 644
Baranowski Maciej Warszawa 30-39 557
Baranowski Romuald Płock 50-59 518
Bartkowiak Dawid Piła 40-49 499
Barul Stanisław Opoczno 40-49 694
Batorska Monika Warszawa 30-39 683
Baudrier Simon Warszawa 18-29 667
Bedkowski Janusz Skierniewice 30-39 734
Beżkowski Hubert Łuków 18-29 666
Biela Paweł Radomsko 40-49 477
Blankiewicz Rafał Wiązowna 40-49 480
Bluj Roman Gdynia 50-59 586
Błaszczyk Aleksandra Warszawa 18-29 -
Błoszyk Grzegorz Warszawa 30-39 545
Boczewski Piotr Wyszków 70-… 739
Bodych Maciej Ząbki 40-49 709
Bogdanowicz Dominik Warszawa 18-29 -
Bohdziewicz Paweł Łomianki 30-39 762
Bombol Małgorzata Warszawa 50-59 555
Bondarzewski Kamil Warszawa 30-39 -
Brejtfus Bartosz Warszawa 18-29 550
Bressa Wojciech Poznań 18-29 539
Brzezińska Michalina Włocławek 30-39 -
Byliński Szymon Warszawa 30-39 568
Chojnowski Andrzej Warszawa 40-49 610
Chudawski Maciej Warszawa 30-39 731
Chudorlińska Marta Legionowo 16-17 697
Chwiłoc Maciej Zielonki-Wieś 30-39 626
Cichocki Krzysztof Sochocin 30-39 -
Ciesielski Łukasz Warszawa 40-49 638
Cieśla Ryszard (Ryszard Cieśla, Anita Kotlarska) Pruszków 40-49 675
Cudny Adam Warszawa 40-49 670
Cymer Stenia Radzymin 40-49 524
Cymer Szymon Radzymin 18-29 -
Czajkowski Robert Ostrówek 40-49 -
Czarnowicz Justyna Sokółka 18-29 712
Czerwinski Krzysztof Warszawa 30-39 740
Daniluk Grzegorz Legionowo 40-49 628
Daniluk Krzysztof Warszawa 40-49 744
Darmochwał Filip Nieporęt 18-29 554
Dąbrowska Anna Warszawa 40-49 494
Dembski-Kornaga Mateusz Radom 30-39 690
Derwiszyński Artur Łomianki 40-49 741
De La Fuente Enrique Warszawa 40-49 745
Dimitrow Marcin Warszawa 40-49 761
Domarecki Adam Warszawa (Bemowo) 40-49 706
Drapała Marek Henryków Urocze 40-49 510
Durski Michal Warszawa 30-39 596
Dymel Piotr Warszawea 60-69 -
Dziarnowska Magda Warszawa 30-39 721
Dziewicka Ewa Warszawa 40-49 503
Dzięcioł Włodzimierz Wołomin 40-49 536
Falcon Marlon Warszawa - Polska 40-49 484
Fiszer Agnieszka Brzozie 40-49 746
Fitas Zuzanna Jozefoslaw 18-29 641
Frankowska Marika Warszawa (Bemowo) 30-39 575
Fukowski Damian Warszawa 30-39 695
Furman Michał Nieporęt 40-49 563
Gacek Przemek Warszawa 40-49 696
Gajek Sylwiusz Warszawa 40-49 707
Gajewski Sebastian Żyrardów 30-39 738
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 491
Gieroń Kamil Warszawa 40-49 647
Giżyńska Anna Warszawa 30-39 752
Głębocki Jan Brwinów 16-17 -
Głębocki Przemysław Brwinów 40-49 -
Głębocki Przemysław Brwinów 40-49 -
Goc Julia Kwidzyn 18-29 516
Górecki Tomasz Płock 30-39 -
Górka Marcin Warszawa 40-49 650
Górski Wojciech Giżycko 18-29 595
Grzelecki Marcin Skierniewice 30-39 678
Grzymała Karolina Warszawa 30-39 508
Gumowska Beata Łomianki 40-49 500
Gwiazdowicz Maja Warszawa 40-49 567
Hałabuz Wojciech Warszawa 30-39 542
Hass Piotr Warszawa 60-69 -
Hetel Beata Bydgoszcz 30-39 681
Hurnik Mateusz Gliwice 18-29 606
Hurnik Piotr Gliwice 18-29 602
Huszcza Paweł Warszawa 18-29 631
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 473
Iwicki Paweł Bydgoszcz 18-29 749
Jaczewski Dariusz Warszawa 40-49 655
Jarliński Rafał Iława 50-59 587
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 577
Jaroszewski Jakub Warszawa 16-17 742
Jeżewski Krzysztof Warszawa 40-49 615
Jonko Marcin Michałów-Grabina 30-39 609
Josypenko Bożena Warszawa 40-49 700
Józwik Leszek Kołaków 40-49 768
Jóźwik Jarosław Warszawa 50-59 584
Kabelis Monika Warszawa 30-39 -
Kaczyk Zdzislaw Warszawa 50-59 597
Kalisz Rafał Warszawa 30-39 591
Kalukiewicz Amelia Słupno 40-49 498
Kamiński Jakub Pasłęk 18-29 520
Kanigowski Dariusz Maszewo Duże 50-59 764
Karczewski Jacek Warszawa 40-49 528
Karolkiewicz Michał Warszawa 18-29 691
Kawczyński Piotr Szczawin Mały 30-39 -
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-49 482
Kaźmierski Janusz Warszawa 60-69 474
Kirylczuk Piotr Pęcice Małe 30-39 561
Kisiel Mariusz Chotomów 40-49 483
Klepacki Tomasz Warszawa 60-69 569
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-49 -
Kołakowski Tomasz Legionowo 18-29 645
Konarski Damian Wołomin 18-29 537
Kondrat Krzysztof Warszawa 50-59 487
Kordowski Krzysztof Kurpiewskie 50-59 549
Kosuda Paweł Ciechanów 40-49 716
Kotuła Rafał Marki 40-49 576
Kowal Monika Warszawa 30-39 614
Kowalczyk Andrzej Rembelszczyzna 60-69 521
Kowalewska Izabela Piaseczno 30-39 618
Kowalski Artur Warszawa 40-49 504
Kowalski Jakub Warszawa 30-39 736
Kowalski Łukasz Warszawa 18-29 630
Kozak Malgorzata Warszawa 30-39 743
Kozłowska-Kawycz Karolina Komorów 40-49 636
Krazińska Samanta Bobrowniki 18-29 687
Krogulec Mateusz Lomianki 30-39 552
Królak Sylwia Warszawa - Polska 18-29 590
Krupa Jerzy Warszawa 40-49 544
Krupa Paweł Płock 50-59 519
Krysiak Jakub Warszawa 18-29 565
Krysicki Mateusz Warszawa 18-29 639
Ksiazek Mikolaj Rozalin 30-39 -
Kubit Zofia Warszawa 30-39 671
Kufel Grzegorz Lublin 30-39 767
Kujawa Sylwia Warszawa 40-49 551
Kuszewski Mariusz Suchedniów 40-49 506
Kwiatkowski Michał Warszawa 30-39 556
Latawiec Bartosz Legionowo 40-49 624
Lech Lukasz Warsaw 30-39 -
Legiędź Hubert Izbica 40-49 601
Lewandowski Igor Łódź 18-29 526
Lewandowski Konrad Warszawa 30-39 654
Liśkiewicz Maciej Warszawa 40-49 523
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 522
Litwin Paweł Warszawa 30-39 594
Litwiniuk Piotr Warszawa 30-39 509
Litwiniuk-Kosmala Małgorzata Warszawa 30-39 747
Łomicka Dorota Płock 18-29 559
Łoś Dariusz Zamość 60-69 -
Łozowicka Anna Warszawa 30-39 562
Łukasik Grzegorz Warszawa 40-49 635
Łuszczyna Robert Warszawa 30-39 660
Madej Michał Warszawa 30-39 -
Magdziak Jan Warszawa 30-39 -
Magdziarz Gerard Suchedniów 40-49 604
Malecki Marek Warszawa 60-69 664
Maliszewski Jerzy (Tadeusz Śliwa, Wojtaś Marcin) Warszawa 50-59 661
Mańkowska Marta Warszawa 18-29 -
Maroszek Karol Warszawa 30-39 613
Masłowski Michał Warszawa 30-39 684
Maszkiewicz Jacek Warszawa 40-49 685
Matuszewski Mariusz Warszawa 40-49 701
Mazurek Magda Warszawa 18-29 625
Mądry Mateusz Warszawa - Polska 18-29 589
Medwid-Fidler Marta (PATRYCJA WIŚNIEWSKA-STODOLNA, MAGDALENA CIOŁCZYK) Warszawa 30-39 698
Megger Andrzej Warszawa 30-39 566
Mendelewski Grzegorz Pasłęk 40-49 -
Mendelowska Izabela Warszawa 30-39 490
Merchelski Piotr Warszawa 30-39 -
Męczyński Grzegorz Siedlce 18-29 502
Michalski Marcin (Justyna Wąsowska, Michał MICHALSKI, Marcin Michalski (kapitan zespołu)) Wrocław 30-39 -
Mielczarek Tomasz Piaseczno 30-39 632
Mituniewicz Sławomir Warszawa 50-59 699
Mlek-Antoniewicz Alicja Piaseczno 30-39 476
Mochocki Karol Suchedniów 30-39 723
Modras Ludwika Sandomierz 18-29 668
Molis Robert Warszawa 30-39 758
Morawska Marta Warszawa - Polska 30-39 729
Mostowski Adam Warszawa 30-39 475
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-49 525
Niemczyk Wiktor Milanówek 16-17 646
Nienaltowski Grzegorz Warszawa 50-59 658
Nieznański Patryk Ciechanów 30-39 708
Nowacka Dominika Warszawa 18-29 627
Nowak Bartłomiej Komorowice 30-39 719
Nowak Rafał Marki 40-49 495
Odoliński Jacek Warszawa 50-59 574
Odrowąż-Petrykowska Maria Warszawa 30-39 583
Ogrodnik Maciek Wrocław 18-29 682
Ogrodowczyk Katarzyna Warszawa 30-39 617
Ogrodowczyk Paulina Wołomin 18-29 616
Ohler Aleksandra Gdynia 30-39 543
Ohler Jarosław Chwaszczyno 50-59 676
Orzeszek Piotr Warszawa 30-39 663
Osędowska Aleksandra Płock 18-29 693
Osiński Dariusz Orneta 30-39 541
Ostaszewska Paulina Warszawa 18-29 -
Pacocha Przemysław Warszawa 18-29 527
Pasikowski Jakub Warszawa 18-29 -
Pawlikowska Eliza Płock 18-29 560
Pawluczuk Anna Warszawa 18-29 582
Pawłowski Grzegorz Kozłów Biskupi 30-39 501
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 18-29 686
Petrajtis Aneta Dziekanów Leśny 40-49 564
Pichłacz Grzegorz Więcbork 40-49 -
Pieńkowska Katarzyna Warszawa 30-39 765
Pietrzak Karol Glinnik 30-39 669
Piętowski Grzegorz Piastów 50-59 532
Piłat Kamil Warszawa 30-39 507
Piotrowski Andrzej Warszawa 40-49 705
Piotrowski Robert Pułtusk 40-49 702
Piwowar Krzysztof Warszawa 18-29 733
Piwowar Michał Warszawa 30-39 -
Podgórski Tomasz Warszawa 30-39 -
Podkowiński Tomasz Warszawa 40-49 558
Podwysocki Marcin Augustów/Warszawa 30-39 722
Polaszyk Radek Warszawa 16-17 737
Poręba Radosław Krasne 16-17 505
Prasek Anna Radom 16-17 657
Prasek Marek Radom 18-29 656
Prorok Adam Legionowo 50-59 489
Prucnal Paweł Maciej (Adam Hetel, Aneta Prucnal) Warszawa 40-49 652
Prugar Fukowska Paulina Warszawa (Bemowo) 30-39 725
Przekop Marcin Warszawa 30-39 603
Przybyłkowicz Jan Warszawa 16-17 -
Przybysz Oskar Warszawa 18-29 599
Pszkit Michal Koczargi Nowe 40-49 643
Ptak Marcin Łódź 30-39 649
Pyz Marek (Bohdan Wędrychowski, Szymon Kardaś) Warszawa 30-39 715
Rabiński Damian Łajski 18-29 680
Radecka Maja Pułtusk 16-17 659
Radecki Sebastian Pułtusk 40-49 651
Rama Andrzej Sulejówek 40-49 727
Rąpała Tomasz (Obuchowicz Natasza, Kaźmierczak Bruno) Magdalenka 16-17 730
Reterski Marek Radzymin 30-39 612
Romanowski Łukasz Bydgoszcz 18-29 720
Rozbicki Tomasz Pułtusk 18-29 513
Rutkowska Weronika Warszawa (Bemowo) 18-29 607
Rzeszutko Aleksandra Warszawa 30-39 757
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 580
Sadrach Maciej Warszawa 40-49 -
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Šaranda Maciej Warszawa 18-29 538
Sarnowski Jarosław Kobyłka 30-39 665
Sawicki Bartosz Tłuszcz 40-49 763
Sierpińska Anna Serock 30-39 619
Sikora Bartłomiej Duczki 18-29 713
Siódemak Marcin Warszawa 40-49 517
Skrzecz Radosław Warszawa 18-29 611
Skupień Konrad Łódź 40-49 -
Słowińska Marta Warszawa (Bemowo) 18-29 608
Sobczyński Karol Antoni Warszawa 18-29 -
Sobieraj Maciej Warszawa 18-29 540
Soborowski Michał Warszawa - Polska 40-49 622
Sobota Krzysztof Jabłonna 30-39 717
Sochocki Dariusz Legionowo 50-59 726
Sołtysiak Paweł Warszawa 40-49 653
Stafiej Filip Legionowo 40-49 637
Stankiewicz Piotr Radzymin 30-39 488
Stańczak Łukasz Warszawa 30-39 511
Stańczyk Karolina Warszawa 40-49 750
Starek Aleksandra (Starek Gabriela, Gilinska Joanna) Julianow 50-59 -
Startek Paweł Legionowo 40-49 573
Stasiak Adam Warszawa 30-39 572
Struk Maciiej Wrocław 30-39 724
Strzałkowski Artur Warszawa 18-29 711
Sudak Magdalena Milanówek 18-29 579
Sudak Zuzanna Milanówek 16-17 578
Syguła Mateusz Warszawa 30-39 754
Szafranowicz Norbert Warszawa 40-49 547
Szczepanik Barbara Krosno 30-39 -
Szczęsna Adriana Rzeszów 30-39 529
Szczęsny Tomasz Radzymin 40-49 571
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 748
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 621
Szot-Karpińska Katarzyna Warszawa 30-39 679
Szulim Agata Warszawa 18-29 -
Szymańska Urszula Warszawa 30-39 -
Szymański Jacek Warszawa 50-59 585
Szymański Jan Siedlce 18-29 704
Szymański Sebastian (Wojtera Witold, Jóźwik Magdalena) Konstancin-Jeziorna 40-49 769
Szymański Władysław Siedlce 50-59 703
Śmietański Piotr Nasielsk 30-39 -
Świerżewska Ewa Warszawa 40-49 633
Taraszkiewicz Robert Podańsko 30-39 593
Tomasiuk Karol Mińsk Mazowiecki 40-49 759
Trąbczyńska Marta Golub-Dobrzyń 30-39 735
Truszkowska Marta Warszawa 30-39 605
Trzopek Janusz Zegrze 18-29 570
Tyczyński Adrian Ostrów Wielkopolski 30-39 753
Tyczyński Artur Białobrzegi 40-49 692
Wagner Maciej Warszawa 40-49 751
Walentyński Bartek Gliwice 18-29 548
Wasiak Rafał Legionowo 18-29 531
Wasik Julita Stanisławów Drugi 30-39 766
Wasilewski Adam Rembertów 18-29 718
Waszczykowski Janusz Warszawa 40-49 640
Wereszczyński Dariusz Warszawa 50-59 588
Wierciński Łukasz Warszawa 30-39 634
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 30-39 530
Wierzchowiecki Michał Warszawa 40-49 581
Wieteska Inga warszawa 18-29 673
Wikalinski Bartosz Warszawa 18-29 760
Wilk Piotr Warszawa 30-39 677
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 40-49 620
Wiśniewski Marcin Warszawa 30-39 714
Wiśniewski Mateusz Cienin Kościelny 18-29 553
Witkowska Edyta Warszawa 18-29 662
Wiza Hugo Warszawa 16-17 732
Wlaszczyk Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 674
Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz 50-59 728
Woicka Katarzyna Warszawa 18-29 629
Wojciechowska Maria Pszczyna 18-29 497
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-39 478
Wójcik Marcin Warszawa 40-49 592
Wrobel Krzysztof Warszawa 18-29 512
Wybiral Agata Wa 30-39 -
Zagrodnik Bartłomiej Warszawa 30-39 689
Zagrzejewski Bartosz (Joanna Włoch, Hubert Żołnierowicz) Warszawa 30-39 756
Zalewski Marcin Warszawa 60-69 546
Zapalski Marek Warszawa 30-39 642
Zarębski Grzegorz Warszawa 30-39 -
Zarzeczna Agnieszka Warszawa 30-39 -
Zawada Arek Chyliczki 40-49 479
Zawada Franek Chyliczki 16-17 672
Zawadzka Katarzyna Warszawa 30-39 688
Zawadzki Artur Warszawa 40-49 623
Zawadzki Paweł Wyszków 40-49 600
Zgoda Mateusz Warszawa 18-29 481
Zielińska Anna Teresa Warszawa 60-69 496
Zielińska Maria Warszawa 30-39 492
Zieliński Mirosław Nieporęt 18-29 755
Ziental Dariusz Nowiny 50-59 -
Ziółek Jakub Warszawa 30-39 598
Żołądek Justyna Suchedniów 40-49 514
Żukowski Konrad Warszawa 30-39 486
Żurawski Paweł Karczew 18-29 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon