Triathlon Series Nieporęt 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Szymański Sebastian (Wojtera Witold, Jóźwik Magdalena) Konstancin-Jeziorna 40-49 812

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Jarosław Warszawa 40-49 811
Aleksandrowicz Jakub Łomianki 16-17 793
Andrian Sławomir Warszawa 18-29 788
Bachorski Bogdan Przasnysz 40-49 771
Bagiński Przemysław Nasielsk 40-49 813
Baranowski Maciej Warszawa 30-39 835
Baranowski Romuald Płock 50-59 796
Bartkowiak Dawid Piła 40-49 777
Biela Paweł Radomsko 40-49 755
Blankiewicz Rafał Wiązowna 40-49 758
Błoszyk Grzegorz Warszawa 30-39 823
Bogdanowicz Dominik Warszawa 18-29 -
Bombol Małgorzata Warszawa 50-59 833
Brejtfus Bartosz Warszawa 18-29 828
Bressa Wojciech Poznań 18-29 817
Buczel Anna Warszawa 30-39 757
Byliński Szymon Warszawa 30-39 846
Cymer Stenia Radzymin 40-49 802
Cymer Szymon Radzymin 18-29 -
Czajkowski Robert Ostrówek 40-49 -
Darmochwał Filip Nieporęt 18-29 832
Dąbrowska Anna Warszawa 40-49 772
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 763
Dziarnowska Magda Warszawa 30-39 -
Dziewicka Ewa Warszawa 40-49 781
Dzięcioł Włodzimierz Wołomin 40-49 814
Falcon Marlon Warszawa - Polska 40-49 762
Frankowska Marika Warszawa (Bemowo) 30-39 853
Frączek Mateusz Warsaw 18-29 -
Furman Michał Nieporęt 40-49 841
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 769
Goc Julia Kwidzyn 18-29 794
Górecki Tomasz Płock 30-39 -
Górka Marcin Warszawa 40-49 -
Grzymała Karolina Warszawa 30-39 786
Gumowska Beata Łomianki 40-49 778
Gwiazdowicz Maja Warszawa 40-49 845
Hałabuz Wojciech Warszawa 30-39 820
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 751
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 -
Kabelis Monika Warszawa 30-39 -
Kalukiewicz Amelia Słupno 40-49 776
Kamiński Jakub Pasłęk 18-29 798
Karczewski Jacek Warszawa 40-49 806
Kawczyński Piotr Szczawin Mały 30-39 -
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-49 760
Kaźmierski Janusz Warszawa 60-69 752
Kirylczuk Piotr Pęcice Małe 30-39 839
Kisiel Mariusz Chotomów 40-49 761
Klepacki Tomasz Warszawa 60-69 847
Konarski Damian Wołomin 18-29 815
Kondrat Krzysztof Warszawa 50-59 765
Kordowski Krzysztof Kurpiewskie 50-59 827
Kowalczyk Andrzej Rembelszczyzna 60-69 799
Kowalski Artur Warszawa 40-49 782
Krupa Jerzy Warszawa 40-49 822
Krupa Paweł Płock 50-59 797
Krysiak Jakub Warszawa 18-29 843
Kujawa Sylwia Warszawa 40-49 829
Kuszewski Mariusz Suchedniów 40-49 784
Kwiatkowski Michał Warszawa 30-39 834
Lech Lukasz Warsaw 30-39 -
Lewandowski Igor Łódź 18-29 804
Liśkiewicz Maciej Warszawa 40-49 801
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 800
Litwiniuk Piotr Warszawa 30-39 787
Łomicka Dorota Płock 18-29 837
Łoś Dariusz Zamość 60-69 -
Łozowicka Anna Warszawa 30-39 840
Magdziak Jan Warszawa 30-39 -
Mańkowska Marta Warszawa 18-29 -
Megger Andrzej Warszawa 30-39 844
Mendelowska Izabela Warszawa 30-39 768
Męczyński Grzegorz Siedlce 18-29 780
Mlek-Antoniewicz Alicja Piaseczno 30-39 754
Mostowski Adam Warszawa 30-39 753
Mysczak Sandro Warszawa 18-29 830
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-49 803
Nowak Rafał Marki 40-49 773
Odoliński Jacek Warszawa 50-59 852
Ohler Aleksandra Gdynia 30-39 821
Osiński Dariusz Orneta 30-39 819
Ostaszewska Paulina Warszawa 18-29 -
Pacocha Przemysław Warszawa 18-29 805
Pawlikowska Eliza Płock 18-29 838
Pawłowski Grzegorz Kozłów Biskupi 30-39 779
Petrajtis Aneta Dziekanów Leśny 40-49 842
Piłat Kamil Warszawa 30-39 785
Podkowiński Tomasz Warszawa 40-49 836
Poręba Radosław Krasne 16-17 783
Prorok Adam Legionowo 50-59 767
Pruchniewski Sławomir Warszawa 30-39 810
Romanowski Łukasz Bydgoszcz 18-29 -
Rozbicki Tomasz Pułtusk 18-29 791
Sadrach Maciej Warszawa 40-49 -
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Šaranda Maciej Warszawa 18-29 816
Siódemak Marcin Warszawa 40-49 795
Skupień Konrad Łódź 40-49 -
Sobieraj Maciej Warszawa 18-29 818
Stankiewicz Piotr Radzymin 30-39 766
Stańczak Łukasz Warszawa 30-39 789
Startek Paweł Legionowo 40-49 851
Stasiak Adam Warszawa 30-39 850
Szafranowicz Norbert Warszawa 40-49 825
Szczepanik Barbara Krosno 30-39 -
Szczęsna Adriana Rzeszów 30-39 807
Szczęsny Tomasz Radzymin 40-49 849
Szymańska Urszula Warszawa 30-39 -
Szymański Sebastian (Wojtera Witold, Jóźwik Magdalena) Konstancin-Jeziorna 40-49 812
Śmietański Piotr Nasielsk 30-39 -
Trzopek Janusz Zegrze 18-29 848
Walczak Wojciech Radzymin 40-49 826
Wasiak Rafał Legionowo 18-29 809
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 30-39 808
Wiśniewski Mateusz Cienin Kościelny 18-29 831
Wojciechowska Maria Pszczyna 18-29 775
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-39 756
Wrobel Krzysztof Warszawa 18-29 790
Wybiral Agata Wa 30-39 -
Zalewski Marcin Warszawa 60-69 824
Zgoda Mateusz Warszawa 18-29 759
Zielińska Anna Teresa Warszawa 60-69 774
Zielińska Maria Warszawa 30-39 770
Żołądek Justyna Suchedniów 40-49 792
Żukowski Konrad Warszawa 30-39 764
Żurawski Paweł Karczew 18-29 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon