Garmin Ultra Race Radków 2018 - bieg na 9 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 9 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Aleksander Sobczak Dzierżoniów 30-39 -
Aleksandrowicz Joanna Szczecin 30-39 1711
Bajer Anna Tarnowo Podgórne 30-39 1837
Baranowski Krzysztof Świdnica 30-39 1870
Bednarska-Kozioł Danuta Zielęcice 40-49 1830
Bednarz Małgorzata Otmuchów 40-49 1779
Bednarz Sebastian Otmuchów 40-49 1880
Bernadzikowski Michał Wrocław 30-39 1703
Błauciak Ewa Zabkowice Śląskie 18-29 1786
Błauciak Maciej Ząbkowice Śląskie 18-29 -
Bogucka Magdalena Piotrków Kujawski 18-29 1798
Borówka Mateusz Lewków 18-29 1715
Broniarz Waldemar Zaniemyśl 30-39 1803
Brzozowska Agnieszka Gdansk 30-39 1805
Bucko Karolina Kiekrz 40-49 1863
Bulawkin Joanna Radków 40-49 1826
Bulkowska Asia Brzeg 40-49 1844
Burak Grzegorz Środa Śląska 40-49 1851
Burek Martyna Środa Śląska 18-29 1831
Celuch Renata Chojnow 40-49 1784
Chmielewski Slawomir Żary 50-59 1813
Chodorowski Bartosz Tychy 40-49 1769
Chodorowski Krzysztof Wrocław 30-39 1721
Chołomek Marek Ruda Śląska 40-49 1736
Chrobasik Adam Siemianowice Śląskie 40-49 1846
Cich Kamil Przemyśl 30-39 -
Cichoń Maja Wrocław 30-39 -
Cierniak Kinga Maruszyna 30-39 1775
Czarnecki Krzysztof Tychy 50-59 1746
Czarniecki Daniel Polanica-Zdrój 30-39 -
Czekalska Mariola Brzeg 50-59 1776
Czerwonka Grzegorz Tomnice 40-49 1733
Czeszejko-Sochacki Jonasz Warszawa 30-39 1815
Czykiel Kamilla Brzeg Dolny 30-39 1877
Dessoulavy-Śliwiński Bartłomiej Warszawa 50-59 -
Dębowska Katarzyna Szczecin 30-39 1828
Dłubała Justyna Szklary Górne 30-39 1791
Dobrowolska Małgorzata Lubin 30-39 -
Dobrzyniecka Magdalena Chorzów 30-39 1822
Dokowska Joanna Szczecin 18-29 1764
Donczew Konrad Wrocław 18-29 1814
Dorna Filip Tarnowo Podgórne 18-29 1792
Drong Marek Stuttgart 40-49 1879
Dyderska Wioletta Warszawa 30-39 -
Dyraga Barbara Gliwice 40-49 1774
Farion Marzena Strzegom 30-39 1748
Flaczynski Michal Wrocław 30-39 1705
Fornal Paweł Radków 30-39 1878
Futoma Dawid Radków 18-29 1728
Galian Anna Warszawa 30-39 1823
Gawin Rafał Kościerzyna 40-49 -
Gąsior Katarzyna Nowa Ruda 18-29 1825
Gerlach Agnieszka Krapkowice 40-49 1874
Gieraś Patrycja Wrocław 30-39 1808
Gil Magdalena Strzegom 30-39 -
Gorgolińska Joanna Murowana Goślina 40-49 1783
Góralewicz Bartosz Wroclaw 30-39 1843
Grzesik Renata Rzeszów 18-29 1701
Gunther Marek Skórzewo 30-39 1794
Harendarz Katarzyna Obora 50-59 1719
Heen Henryk Bielsko-Biała 30-39 1782
Hoffmann Weronika Gdańsk 30-39 1862
Iskra Krzysztof Wrocław 30-39 1780
Jachym Andrzej Świebodzice 40-49 1841
Janczyszyn Malgorzata Szczecin 30-39 -
Janeczek Jarosław Częstochowa 30-39 1788
Jankowska Roksana Wałbrzych 40-49 1766
Januchta Magda Lubin 40-49 1754
Jarczyńska - Dominik Jolanta Węgrów 40-49 1761
Jarzębska Agnieszka Wrocław 18-29 1717
Jelinski Sebastian Wrocław 40-49 1806
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 -
Kadłubowski Piotr Brzeg 40-49 1720
Kalicki Ariel Nowa Ruda 30-39 -
Kałużny Wojciech Świdnica 40-49 -
Kamińska Agnieszka Koszalin 18-29 1857
Karatków Ewa Radków 40-49 1839
Karwowski Jakub Wrocław 30-39 1804
Kaśkiewicz Tomasz Świdnica 30-39 1739
Kiełbińska Beata Konstancin-Jeziorna 30-39 1785
Klimczak Piotr Kłodzko 40-49 1726
Klin Aneta Brzeg 40-49 1812
Klin Robert Brzeg 40-49 1725
Kołodziej Aleksandra Tarnowskie Góry 18-29 1802
Konowalczyk Dariusz Krotoszyn 30-39 1730
Kopacka Eliza Wałbrzych 30-39 1777
Kostorz Agnieszka Rybnik 30-39 1723
Kostorz Janusz Rybnik 40-49 -
Kowacki Sebastian Częstochowa 30-39 1849
Kozicz Leszek Tarnowo Podgórne 50-59 1861
Kraskowska Iwona Gdansk 30-39 1707
Kraszczyński Paweł Lubin 30-39 1727
Kroban-Skoczek Anna Wrocław 30-39 -
Krzywokulski Krzysztof Kluczbork 40-49 1827
Kuc Joanna Wrocław 18-29 1858
Kucner Maria Poznań 18-29 1724
Kurowska Bianka Świdnica 18-29 1706
Kurpas Marek Kożuchów 50-59 1710
Kurpas Marta Kożuchów 18-29 1709
Kutycka Małgorzata Wrocław 30-39 1836
Kutycka Kurek Elżbieta Wrocław 30-39 1852
Kutycki Tomasz Wrocław 40-49 1817
Kweczka-Janeczek Anna Częstochowa 30-39 1881
Lach Agnieszka Wrocław 40-49 1742
Laskowska Joanna Kielce 18-29 -
Lasota Anita Bolesławiec 30-39 -
Legutko Tomasz Lądek Zdrój 40-49 1820
Lejczak Agata Świętoszów 30-39 -
Lewandowska Kamila Gorzów Wlkp. 30-39 1807
Lewicki Filip Miłoszyce 60-… -
Le Felic Monika Warszawa 40-49 -
Le Felic Monika Warszawa 40-49 -
Lipiec Ewa Wrocław 40-49 1781
Łoda Dariusz Środa Wielkopolska 40-49 1755
Łuć Katarzyna Wrocław 30-39 1767
Łyczko Anna Kobielice 40-49 1787
Mackiewicz Fabian Świebodzin 40-49 1876
Majchrzak Maciej Wrocław 18-29 1718
Majdak Małgorzata Tarnowo Podgórne 40-49 1740
Malek- Bernadzikowska Marta Wrocław 30-39 1702
Marcisz Jarosław Opole 30-39 -
Masiowska Ania Nowa Sól 40-49 1760
Maślanka Robert Radków 30-39 1743
Mazurek Roman Murów 40-49 -
Merchut Patrycja Polkowice 18-29 -
Michalak Ewelina Brzeg 30-39 1735
Michalski Tomasz Bolesławiec 40-49 1840
Miecznikowska Katarzyna Wrocław 18-29 1752
Mokrzycka Wioleta Środa Śląska 18-29 1832
Musik Alina Mysłowice 30-39 1866
Mutrynowski Piotr Wrocław 40-49 1845
Muzyk Aleksandra Lębork 18-29 1793
Neumann Beata Radków 50-59 1734
Niemiec - Hoffman Joanna Wałbrzych 40-49 -
Nitschke Maciej Wolsztyn 40-49 -
Nojszewska - Zając Justyna Poznań 30-39 1872
Olech Norbert Gliwice 30-39 1771
Olek-Wysocka Monika Władysławów 30-39 1744
Opacki Aleksander Bielawa 18-29 1838
Opyrchał Tomasz Krakow 40-49 1714
Osmolak Agnieszka Wrocław 30-39 -
Ostropolski Henryk Dzierżoniów 60-… -
Owsiannik Anna Legnica 30-39 1758
Paluszyński Przemysław Szczecin 50-59 1732
Pałys Marcin Nowa Ruda 30-39 -
Panek Alelsandra Złotniki 30-39 1750
Panek Jarosław Złotniki 40-49 1751
Paturaj Przemysław Środa Śląska 18-29 1765
Paturaj Szymon Środa Śląska 18-29 1778
Pazdan Natalia Kowary 30-39 -
Piątas Paweł Nowy Tomyśl 30-39 1745
Pieczek Aleksandra Szczecin 30-39 1834
Pietrzak Monika Zgierz 18-29 1795
Pihil Piotr Wschowa 30-39 -
Piotrowski Łukasz Opole 30-39 1860
Pokojowa Anna Wałbrzych 40-49 -
Popławski Tomasz Środa Śląska 40-49 1850
Przyłuska Mirosława Szczecin 60-… 1859
Radecki Adam Strzegom 30-39 1747
Rapacki Włodzimierz Legnica 60-… 1712
Reszka Andżelika Wałbrzych 30-39 -
Romanowicz Łukasz Świdnica 30-39 1753
Rudnik Katarzyna Warszawa 30-39 1819
Rusakowicz Sylwia Krapkowice 30-39 1722
Rusin Jakub Wrocław 18-29 1865
Rutkowska Anna Jemielno 18-29 1801
Salamon Barbara Gliwice 40-49 1790
Sam Verheyden Nysa 30-39 -
Samosenek Tomasz Nowa Ruda 30-39 1855
Sawicz Piotr Wrocław 30-39 1842
Serwadczak Piotr Lubsza 40-49 1875
Sidor Justyna Niedźwiedzica 30-39 1756
Siuda Aneta Przemęt 40-49 1768
Siwek Darek Mysłowice 40-49 1853
Snoch Norbert Ełk 30-39 1848
Sobański Bartosz Poznań 30-39 1856
Sobański Krzysztof Łask 60-… 1847
Sobczak Tomasz Brzeg Dolny 30-39 1854
Sobczyńska Katarzyna Niedźwiedzica 30-39 1731
Sobura -Durma Magdalena Kielce 30-39 1871
Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 50-59 -
Sowa Lidia Gliwice 40-49 -
Spałek Aleksander Krapkowice 30-39 1789
Starzyńska-Kościuszko Katarzyna Poznań 30-39 1713
Stasiak Adriana Leszno 18-29 1704
Stawicka Aleksandra Wrocław 18-29 1757
Stawicki Grzegorz Wrocław 18-29 1811
Stefanowicz Mateusz Radków 30-39 1741
Strzelczyk Edyta Brzeg 40-49 1816
Sulwiński Jarosław Siechnice 18-29 1763
Supel Katarzyna Wrocław 30-39 1759
Szaflarska Katarzyna Warszawa 30-39 1867
Szczepaniak Adam Boguszów - Gorce 50-59 1824
Szczepaniak Filip Boguszów - Gorce 18-29 -
Szczurek Paweł Brzeg 18-29 1869
Szęszoł Weronika Polanica Zdrój 18-29 -
Szkudlarek Miłosz Poznań 18-29 1762
Szkudlarska Joanna Zielona Góra 40-49 1809
Szrek Burczyk Agnieszka Kielce 30-39 1829
Szwajkowska Aleksandra O 18-29 1797
Szwajkowska Anna Osłonin 18-29 1796
Szybowska Emilia Wieliczka 30-39 1833
Szymankiewicz Edward Głogów 60-… -
Szymańska Agnieszka Polanica-Zdrój 40-49 1799
Szymański Grzegorz Polanica-Zdrój 40-49 1800
Śliwińska Anna Warszawa 50-59 -
Tymborowska - Wiedro Małgorzata Zagnańsk 40-49 -
Walesz Joanna Jaworzno 40-49 -
Waliduda Anna Grodków 30-39 1749
Waluś Sandra Międzybrodzie Bialskie 18-29 1773
Widalska Marta Grodzisk Mazowiecki 40-49 1716
Wiechowski Daniel Wrocław 30-39 1864
Wilczyński Piotr Wałbrzych 30-39 1738
Wojciechowska-Chołomek Ewa Ruda Śląska 50-59 1737
Wolniewicz Robert Szczecin 60-… 1770
Woźniak Grzegorz Nowa Ruda 30-39 1708
Wręczycki Łukasz Lubliniec 18-29 -
Zając Iwona Warszawa 40-49 -
Zamojski Sebastian Nowa Ruda 40-49 1821
Zapłata Monika Kamień Pomorski 30-39 1873
Zastawny Michał Świdnica 30-39 1818
Zawalska Izabela Warszawa 30-39 1729
Zawisza Konrad Józefosław 18-29 1868
Zbroniec Sebastian Opole 40-49 -
Zieliński Paweł Świdnica 18-29 -
Zielonka Marcin Smolec 18-29 -
Zwydak Anna Kiełczów 18-29 1835
Żygadło Justyna Wrocław 30-39 1772
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon