Garmin Ultra Race Radków 2018 - bieg na 9 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 9 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamek Igor Krapkowice 30-39 1789
Aleksander Sobczak Dzierżoniów 30-39 -
Aleksandrowicz Joanna Szczecin 30-39 1711
Bednarz Małgorzata Otmuchów 40-49 1779
Biedziak-Łuczak Urszula Plewiska 30-39 1783
Błauciak Maciej Ząbkowice Śląskie 18-29 1786
Bogucka Magdalena Piotrków Kujawski 18-29 1798
Borówka Mateusz Lewków 18-29 1715
Broniarz Waldemar Zaniemyśl 30-39 1803
Brzozowska Agnieszka Gdansk 30-39 1805
Celuch Renata Chojnow 40-49 1784
Chodorowski Bartosz Tychy 40-49 1769
Chodorowski Krzysztof Wrocław 30-39 1721
Chołomek Marek Ruda Śląska 40-49 1736
Cichoń Maja Wrocław 30-39 1753
Cierniak Kinga Maruszyna 30-39 1775
Czarnecki Krzysztof Tychy 50-59 1746
Czarniecki Daniel Polanica-Zdrój 30-39 -
Czekalska Mariola Brzeg 50-59 1776
Czerwonka Grzegorz Tomnice 40-49 1733
Dessoulavy-Śliwiński Bartłomiej Warszawa 50-59 -
Dłubała Justyna Szklary Górne 30-39 1791
Dobrowolska Małgorzata Lubin 30-39 -
Dokowska Joanna Szczecin 18-29 1764
Dorna Filip Tarnowo Podgórne 18-29 1792
Dyraga Barbara Gliwice 40-49 1774
Farion Marzena Strzegom 30-39 1748
Futoma Dawid Radków 18-29 1728
Gawin Rafał Kościerzyna 40-49 -
Gil Magdalena Strzegom 30-39 -
Gunther Marek Skórzewo 30-39 1794
Harendarz Katarzyna Obora 50-59 1719
Herjan Jacek Bielsko-Biała 30-39 1782
Iskra Krzysztof Wrocław 30-39 1780
Janczyszyn Malgorzata Szczecin 30-39 -
Janeczek Jarosław Częstochowa 30-39 1788
Jankowska Roksana Wałbrzych 40-49 1766
Januchta Magda Lubin 40-49 1754
Jarczyńska - Dominik Jolanta Węgrów 40-49 1761
Jarzębska Agnieszka Wrocław 18-29 1717
Jelinski Sebastian Wrocław 40-49 1806
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 -
Kadłubowski Piotr Brzeg 40-49 1720
Kalicki Ariel Nowa Ruda 30-39 -
Kałużny Wojciech Świdnica 40-49 -
Karwowski Jakub Wrocław 30-39 1804
Kaśkiewicz Tomasz Świdnica 30-39 1739
Kiełbińska Beata Konstancin-Jeziorna 30-39 1785
Klin Robert Brzeg 40-49 1725
Kołodziej Aleksandra Tarnowskie Góry 18-29 1802
Konowalczyk Dariusz Krotoszyn 30-39 1730
Kopacka Eliza Wałbrzych 30-39 1777
Kostorz Agnieszka Rybnik 30-39 1723
Kostorz Janusz Rybnik 40-49 -
Kowacki Sebastian Częstochowa 30-39 -
Kraszczyński Paweł Lubin 30-39 1727
Krawczyk Katarzyna Męcinka 18-29 -
Kroban-Skoczek Anna Wrocław 30-39 -
Kucner Maria Poznań 18-29 1724
Lach Agnieszka Wrocław 40-49 1742
Lasota Anita Bolesławiec 30-39 -
Lewandowska Kamila Gorzów Wlkp. 30-39 1807
Le Felic Monika Warszawa 40-49 -
Le Felic Monika Warszawa 40-49 -
Lipiec Ewa Wrocław 40-49 1781
Łoda Dariusz Środa Wielkopolska 40-49 1755
Łuć Katarzyna Wrocław 30-39 1767
Łyczlo Anna Kobielice 40-49 1787
Majchrzak Maciej Wrocław 18-29 1718
Majdak Małgorzata Tarnowo Podgórne 40-49 1740
Marcisz Jarosław Opole 30-39 -
Masiowska Ania Nowa Sól 40-49 1760
Maślanka Robert Radków 30-39 1743
Merchut Patrycja Polkowice 18-29 -
Michalak Ewelina Brzeg 30-39 1735
Miecznikowska Katarzyna Wrocław 18-29 1752
Musik Alina Mysłowice 30-39 -
Muzyk Aleksandra Lębork 18-29 1793
Neumann Beata Radków 50-59 1734
Niemiec - Hoffman Joanna Wałbrzych 40-49 -
Olech Norbert Gliwice 30-39 1771
Olek-Wysocka Monika Władysławów 30-39 1744
Opyrchał Tomasz Krakow 40-49 1714
Osmolak Agnieszka Wrocław 30-39 -
Ostropolski Henryk Dzierżoniów 60-… -
Owsiannik Anna Legnica 30-39 1758
Paluszyński Przemysław Szczecin 50-59 1732
Pałys Marcin Nowa Ruda 30-39 -
Panek Alelsandra Złotniki 30-39 1750
Panek Jarosław Złotniki 40-49 1751
Paturaj Przemysław Środa Śląska 18-29 1765
Paturaj Szymon Środa Śląska 18-29 1778
Piątas Paweł Nowy Tomyśl 30-39 1745
Pietrowska Hallik Poznań 50-59 1795
Pihil Piotr Wschowa 30-39 -
Radecki Adam Strzegom 30-39 1747
Rapacki Włodzimierz Legnica 60-… 1712
Reszka Andżelika Wałbrzych 30-39 -
Rudnik Katarzyna Warszawa 30-39 -
Rusakowicz Sylwia Krapkowice 30-39 1722
Rutkowska Anna Jemielno 18-29 1801
Salamon Barbara Gliwice 40-49 1790
Samosenek Tomasz Nowa Ruda 30-39 -
Sidor Justyna Niedźwiedzica 30-39 1756
Siuda Aneta Przemęt 40-49 1768
Sobczyńska Katarzyna Niedźwiedzica 30-39 1731
Sobura -Durma Magdalena Kielce 30-39 -
Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 50-59 -
Sowa Lidia Gliwice 40-49 -
Starzyńska-Kościuszko Katarzyna Poznań 30-39 1713
Stawicka Aleksandra Wrocław 18-29 1757
Stefanowicz Mateusz Radków 30-39 1741
Sulwiński Jarosław Siechnice 18-29 1763
Supel Katarzyna Wrocław 30-39 1759
Szczepaniak Adam Boguszów - Gorce 50-59 -
Szczepaniak Filip Boguszów - Gorce 18-29 -
Szęszoł Weronika Polanica Zdrój 18-29 -
Szkudlarek Miłosz Poznań 18-29 1762
Szwajkowska Aleksandra O 18-29 1797
Szwajkowska Anna Osłonin 18-29 1796
Szymankiewicz Edward Głogów 60-… -
Szymańska Agnieszka Polanica-Zdrój 40-49 1799
Szymański Grzegorz Polanica-Zdrój 40-49 1800
Śliwińska Anna Warszawa 50-59 -
Tymborowska - Wiedro Małgorzata Zagnańsk 40-49 -
Walesz Joanna Jaworzno 40-49 -
Waliduda Anna Grodków 30-39 1749
Waluś Sandra Międzybrodzie Bialskie 18-29 1773
Widalska Marta Grodzisk Mazowiecki 40-49 1716
Wilczyński Piotr Wałbrzych 30-39 1738
Wojciechowska-Chołomek Ewa Ruda Śląska 50-59 1737
Wolniewicz Robert Szczecin 60-… 1770
Wręczycki Łukasz Lubliniec 18-29 -
Zając Iwona Warszawa 40-49 -
Zawalska Izabela Warszawa 30-39 1729
Zbroniec Sebastian Opole 40-49 -
Zbyryt Marek Nowa Ruda 50-59 1726
Zieliński Paweł Świdnica 18-29 -
Zielonka Marcin Smolec 18-29 -
Żygadło Justyna Wrocław 30-39 1772
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon