Garmin Ultra Race Radków 2018 - bieg na 9 km - results

2018-09-16 10:30 www.ultrarace.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 1721 Chodorowski Krzysztof Przedwojewski Mountain Team M30 1 1 00:46:30
2 1855 Samosenek Tomasz Aktywna Nowa Ruda M30 2 2 00:50:15 00:03:45
3 1743 Maślanka Robert Futerek Team M30 3 3 00:50:27 00:03:57
4 1753 Romanowicz Łukasz M30 4 4 00:53:01 00:06:31
5 1786 Błauciak Ewa K18 1 1 00:53:20 00:06:50
6 1870 Baranowski Krzysztof M30 5 5 00:53:27 00:06:57
7 1726 Klimczak Piotr UKS GIMPAS PASLEK M40 1 6 00:53:59 00:07:29
8 1856 Sobański Bartosz Maltańska Grupa Biegowa M30 6 7 00:54:08 00:07:38
9 1861 Kozicz Leszek Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne Biega M50 1 8 00:54:10 00:07:40
10 1718 Majchrzak Maciej M18 1 9 00:54:12 00:07:42
11 1749 Waliduda Anna AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM / KOTWICA BRZEG K30 1 2 00:55:48 00:09:18
12 1821 Zamojski Sebastian M40 2 10 00:56:14 00:09:44
13 1735 Michalak Ewelina Kotwica Brzeg K30 2 3 00:57:27 00:10:57
14 1712 Rapacki Włodzimierz KB Lew LEGNICA M60 1 11 00:57:59 00:11:29
15 1776 Czekalska Mariola Kotwica Brzeg K50 1 4 00:58:00 00:11:30
16 1839 Karatków Ewa K40 1 5 00:58:30 00:12:00
17 1849 Kowacki Sebastian Kajtex Runners M30 7 12 00:58:30 00:12:00
18 1728 Futoma Dawid Futerek Team M18 2 13 00:58:40 00:12:10
19 1841 Jachym Andrzej M40 3 14 00:59:09 00:12:39
20 1869 Szczurek Paweł M18 3 15 00:59:12 00:12:42
21 1720 Kadłubowski Piotr KOTWICA BRZEG AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM M40 4 16 00:59:13 00:12:43
22 1725 Klin Robert WATAHA GRUPA TRENINGOWA M40 5 17 01:00:02 00:13:32
23 1842 Sawicz Piotr M30 8 18 01:00:22 00:13:52
24 1730 Konowalczyk Dariusz M30 9 19 01:00:26 00:13:56
25 1803 Broniarz Waldemar WOJAKI TEAM M30 10 20 01:00:38 00:14:08
26 1755 Łoda Dariusz WOJAKI TEAM M40 6 21 01:00:38 00:14:08
27 1738 Wilczyński Piotr M30 11 22 01:01:54 00:15:24
28 1877 Czykiel Kamilla PULSBIKE TEAM K30 3 6 01:02:20 00:15:50
29 1814 Donczew Konrad M18 4 23 01:02:21 00:15:51
30 1825 Gąsior Katarzyna Studio Fitness Workout Studio Fitness Workout K18 2 7 01:02:22 00:15:52
31 1733 Czerwonka Grzegorz M40 7 24 01:02:32 00:16:02
32 1854 Sobczak Tomasz M30 12 25 01:02:46 00:16:16
33 1779 Bednarz Małgorzata OTM.b K40 2 8 01:02:49 00:16:19
34 1880 Bednarz Sebastian OTM.b M40 8 26 01:02:50 00:16:20
35 1876 Mackiewicz Fabian M40 9 27 01:02:52 00:16:22
36 1878 Fornal Paweł 22 KBPG M30 13 28 01:03:23 00:16:53
37 1722 Rusakowicz Sylwia GarageGym Krapkowice K30 4 9 01:03:59 00:17:29
38 1815 Czeszejko-Sochacki Jonasz Saucony Freedom Team Saucony M30 14 29 01:04:19 00:17:49
39 1727 Kraszczyński Paweł KB Lew LEGNICA SKALTECH M30 15 30 01:04:34 00:18:04
40 1780 Iskra Krzysztof Sowy Team M30 16 31 01:05:04 00:18:34
41 1789 Spałek Aleksander GarageGym Krapkowice M30 17 32 01:05:23 00:18:53
42 1802 Kołodziej Aleksandra K18 3 10 01:05:26 00:18:56
43 1708 Woźniak Grzegorz Studio Fitness Workout Studio Fitness Workout M30 18 33 01:05:33 00:19:03
44 1777 Kopacka Eliza FollowMe - zmieniamyfinanse.pl FollowMe - zmieniamyfinanse.pl K30 5 11 01:06:16 00:19:46
45 1747 Radecki Adam M30 19 34 01:06:23 00:19:53
46 1748 Farion Marzena K30 6 12 01:06:23 00:19:53
47 1763 Sulwiński Jarosław 1989 1989 M18 5 35 01:06:56 00:20:26
48 1858 Kuc Joanna SKYRUNNERS K18 4 13 01:07:11 00:20:41
49 1853 Siwek Darek M40 10 36 01:07:19 00:20:49
50 1828 Dębowska Katarzyna K30 7 14 01:07:21 00:20:51
51 1731 Sobczyńska Katarzyna Kat Cross K30 8 15 01:07:26 00:20:56
52 1871 Sobura -Durma Magdalena Woźniak Running Team K30 9 16 01:07:38 00:21:08
53 1824 Szczepaniak Adam M50 2 37 01:07:40 00:21:10
54 1707 Kraskowska Iwona K30 10 17 01:07:53 00:21:23
55 1866 Musik Alina PoweradeTeam K30 11 18 01:08:04 00:21:34
56 1851 Burak Grzegorz M40 11 38 01:08:04 00:21:34
57 1860 Piotrowski Łukasz M30 20 39 01:08:13 00:21:43
58 1829 Szrek Burczyk Agnieszka Speleoklub Świętokrzyski K30 12 19 01:08:13 00:21:43
59 1764 Dokowska Joanna K18 5 20 01:08:17 00:21:47
60 1874 Gerlach Agnieszka K40 3 21 01:08:18 00:21:48
61 1822 Dobrzyniecka Magdalena K30 13 22 01:09:03 00:22:33
62 1864 Wiechowski Daniel Muchobronx M30 21 40 01:09:07 00:22:37
63 1800 Szymański Grzegorz Zwycięzów 6F M40 12 41 01:09:29 00:22:59
64 1806 Jelinski Sebastian NOA M40 13 42 01:09:33 00:23:03
65 1785 Kiełbińska Beata K30 14 23 01:09:40 00:23:10
66 1862 Hoffmann Weronika K30 15 24 01:09:42 00:23:12
67 1784 Celuch Renata KB Lew LEGNICA SKALTECH K40 4 25 01:10:00 00:23:30
68 1781 Lipiec Ewa K40 5 26 01:10:20 00:23:50
69 1801 Rutkowska Anna K18 6 27 01:10:24 00:23:54
70 1826 Bulawkin Joanna Studio Fitness Workout K40 6 28 01:10:40 00:24:10
71 1772 Żygadło Justyna WATAHA K30 16 29 01:10:43 00:24:13
72 1766 Jankowska Roksana K40 7 30 01:10:44 00:24:14
73 1709 Kurpas Marta K18 7 31 01:10:48 00:24:18
74 1820 Legutko Tomasz M40 14 43 01:10:58 00:24:28
75 1850 Popławski Tomasz M40 15 44 01:11:06 00:24:36
76 1788 Janeczek Jarosław Kajtex Runners Kajtex M30 22 45 01:11:13 00:24:43
77 1819 Rudnik Katarzyna - K30 17 32 01:12:15 00:25:45
78 1729 Zawalska Izabela K30 18 33 01:12:32 00:26:02
79 1843 Góralewicz Bartosz M30 23 46 01:12:36 00:26:06
80 1771 Olech Norbert Tytani WSB M30 24 47 01:12:43 00:26:13
81 1852 Kutycka Kurek Elżbieta Chojrak Team Wrocław K30 19 34 01:12:52 00:26:22
82 1703 Bernadzikowski Michał M30 25 48 01:13:51 00:27:21
83 1702 Malek- Bernadzikowska Marta Europa Ubezpieczenia K30 20 35 01:13:51 00:27:21
84 1798 Bogucka Magdalena K18 8 36 01:14:58 00:28:28
85 1879 Drong Marek Kluczborska Grupa Biegowa LZS Kuniów M40 16 49 01:15:27 00:28:57
86 1827 Krzywokulski Krzysztof Kluczborska Grupa Biegowa M40 17 50 01:15:28 00:28:58
87 1758 Owsiannik Anna K30 21 37 01:15:30 00:29:00
88 1847 Sobański Krzysztof M60 2 51 01:15:32 00:29:02
89 1863 Bucko Karolina 1973 1973 K40 8 38 01:16:13 00:29:43
90 1756 Sidor Justyna Sowie TEAM K30 22 39 01:16:16 00:29:46
91 1846 Chrobasik Adam M40 18 52 01:16:34 00:30:04
92 1795 Pietrzak Monika K18 9 40 01:16:46 00:30:16
93 1705 Flaczynski Michal iMenel M30 26 53 01:16:56 00:30:26
94 1865 Rusin Jakub AT Team M18 6 54 01:16:57 00:30:27
95 1783 Gorgolińska Joanna K40 9 41 01:16:58 00:30:28
96 1840 Michalski Tomasz M40 19 55 01:17:02 00:30:32
97 1799 Szymańska Agnieszka Zwycięzów 6F K40 10 42 01:17:37 00:31:07
98 1717 Jarzębska Agnieszka TU INTER Polska SA K18 10 43 01:18:19 00:31:49
99 1811 Stawicki Grzegorz M18 7 56 01:19:13 00:32:43
100 1765 Paturaj Przemysław PROCOM SYSTEM M18 8 57 01:19:13 00:32:43
101 1832 Mokrzycka Wioleta K18 11 44 01:19:13 00:32:43
102 1757 Stawicka Aleksandra K18 12 45 01:19:13 00:32:43
103 1778 Paturaj Szymon M18 9 58 01:19:18 00:32:48
104 1831 Burek Martyna K18 13 46 01:19:20 00:32:50
105 1867 Szaflarska Katarzyna K30 23 47 01:19:27 00:32:57
106 1767 Łuć Katarzyna K30 24 48 01:19:46 00:33:16
107 1710 Kurpas Marek Świat Maratończyka Kożuchow M50 3 59 01:19:59 00:33:29
108 1857 Kamińska Agnieszka K18 14 49 01:19:59 00:33:29
109 1761 Jarczyńska - Dominik Jolanta AKtywni Węgrów K40 11 50 01:20:01 00:33:31
110 1830 Bednarska-Kozioł Danuta K40 12 51 01:21:08 00:34:38
111 1881 Kweczka-Janeczek Anna Kajtex Runners K30 25 52 01:21:53 00:35:23
112 1719 Harendarz Katarzyna mSport Team K50 2 53 01:21:58 00:35:28
113 1754 Januchta Magda K40 13 54 01:22:01 00:35:31
114 1716 Widalska Marta K40 14 55 01:22:04 00:35:34
115 1797 Szwajkowska Aleksandra K18 15 56 01:22:08 00:35:38
116 1796 Szwajkowska Anna K18 16 57 01:22:12 00:35:42
117 1787 Łyczko Anna K40 15 58 01:22:28 00:35:58
118 1844 Bulkowska Asia 1973 1973 K40 16 59 01:22:54 00:36:24
119 1734 Neumann Beata Centrum Łąkowa 1 K50 3 60 01:23:24 00:36:54
120 1805 Brzozowska Agnieszka K30 26 61 01:23:40 00:37:10
121 1835 Zwydak Anna K18 17 62 01:24:01 00:37:31
122 1739 Kaśkiewicz Tomasz M30 27 60 01:24:08 00:37:38
123 1868 Zawisza Konrad M18 10 61 01:25:23 00:38:53
124 1744 Olek-Wysocka Monika Morsy Turek K30 27 63 01:25:37 00:39:07
125 1782 Herjan Jacek Miraz Race Team M30 28 62 01:26:11 00:39:41
126 1808 Gieraś Patrycja K30 28 64 01:26:46 00:40:16
127 1760 Masiowska Ania TRANSMED TRANSMED K40 17 65 01:26:52 00:40:22
128 1812 Klin Aneta K40 18 66 01:27:41 00:41:11
129 1818 Zastawny Michał M30 29 63 01:27:50 00:41:20
130 1706 Kurowska Bianka K18 18 67 01:27:54 00:41:24
131 1838 Opacki Aleksander M18 11 64 01:28:43 00:42:13
132 1836 Kutycka Małgorzata K30 29 68 01:28:59 00:42:29
133 1740 Majdak Małgorzata K40 19 69 01:29:18 00:42:48
134 1792 Dorna Filip Przestań wątpić, zacznij wierzyć M18 12 65 01:29:18 00:42:48
135 1704 Stasiak Adriana K18 19 70 01:29:18 00:42:48
136 1768 Siuda Aneta Speed Feet '16 K40 20 71 01:29:22 00:42:52
137 1742 Lach Agnieszka K40 21 72 01:29:39 00:43:09
138 1809 Szkudlarska Joanna Przed siebie K40 22 73 01:29:54 00:43:24
139 1807 Lewandowska Kamila K30 30 74 01:30:51 00:44:21
140 1770 Wolniewicz Robert M60 3 66 01:31:00 00:44:30
141 1791 Dłubała Justyna K30 31 75 01:31:20 00:44:50
142 1724 Kucner Maria K18 20 76 01:32:52 00:46:22
143 1859 Przyłuska Mirosława RAZ Szczecin K60 1 77 01:33:36 00:47:06
144 1837 Bajer Anna Tarnowo Podgórne Biega K30 32 78 01:38:43 00:52:13
145 1817 Kutycki Tomasz M40 20 67 01:38:56 00:52:26
146 1833 Szybowska Emilia K30 33 79 01:39:44 00:53:14
147 1875 Serwadczak Piotr P+E M40 21 68 01:40:11 00:53:41
148 1816 Strzelczyk Edyta P+E K40 23 80 01:40:11 00:53:41
149 1834 Pieczek Aleksandra Wieczorne Bieganie w Szczecinie K30 34 81 01:42:57 00:56:27
150 1823 Galian Anna Kalex Team K30 35 82 01:45:47 00:59:17
151 1872 Nojszewska - Zając Justyna ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM K30 36 83 01:59:44 01:13:14
152 1873 Zapłata Monika K30 37 84 01:59:45 01:13:15
153 1701 Grzesik Renata K18 21 85 02:14:01 01:27:31
154 1711 Aleksandrowicz Joanna K30 DNS
155 1713 Starzyńska-Kościuszko Katarzyna Gruby Misio Team K30 DNS
156 1714 Opyrchał Tomasz I Ty Możesz Być Wielki - ITMBW Kraków M40 DNS
157 1715 Borówka Mateusz M18 DNS
158 1723 Kostorz Agnieszka [email protected] K30 DNS
159 1732 Paluszyński Przemysław M50 DNS
160 1736 Chołomek Marek M40 DNS
161 1737 Wojciechowska-Chołomek Ewa K50 DNS
162 1741 Stefanowicz Mateusz Futerek Team M30 DNS
163 1745 Piątas Paweł M30 DNS
164 1746 Czarnecki Krzysztof Mr. Mr. M50 DNS
165 1750 Panek Alelsandra K30 DNS
166 1751 Panek Jarosław M40 DNS
167 1752 Miecznikowska Katarzyna K18 DNS
168 1759 Supel Katarzyna K30 DNS
169 1762 Szkudlarek Miłosz M18 DNS
170 1769 Chodorowski Bartosz M40 DNS
171 1773 Waluś Sandra K18 DNS
172 1774 Dyraga Barbara K40 DNS
173 1775 Cierniak Kinga K30 DNS
174 1790 Salamon Barbara K40 DNS
175 1793 Muzyk Aleksandra Saucony Freedom Team Saucony K18 DNS
176 1794 Gunther Marek M30 DNS
177 1804 Karwowski Jakub Litwin Triathlon Team (LTT) M30 DNS
178 1813 Chmielewski Slawomir M50 DNS
179 1845 Mutrynowski Piotr M40 DNS
180 1848 Snoch Norbert M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon